disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,75 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,82; 17.63%)
|
| 2. |
|
0:29,16 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,82; 15.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:05,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,14; 21.75%)
|
| 2. |
|
1:03,15 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,82; 4.22%)
|
| 3. |
|
1:01,92 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,15; 1.98%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:15,01 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,07; 29.67%)
|
| 2. |
|
2:14,99 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:55,07; 29.69%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
5:00,74 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (6:05,43; 21.51%)
|
| 2. |
|
4:47,60 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (5:00,74; 4.56%)
|
| 3. |
|
4:41,52 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:47,60; 2.15%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
10:36,38 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
10:01,89 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (10:36,38; 5.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
19:43,50 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
18:45,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
5. |
(finale) |
   os.rek. (19:43,50; 5.16%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:38,25 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,23; 20.86%)
|
| 2. |
|
0:38,89 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,25 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,25; 2.68%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:23,38 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,90; 18.61%)
|
| 2. |
|
1:21,48 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,38; 2.33%)
|
| 3. |
|
1:19,60 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,48; 2.36%)
|
| 4. |
|
1:18,88 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,60; 0.91%)
|
| 5. |
|
1:19,11 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
10. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:20,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
12. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:50,22 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (3:23,37; 19.47%)
|
| 2. |
|
2:48,42 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (3:23,37; 20.75%)
|
| 3. |
|
2:50,11 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:45,03 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:48,42; 2.05%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:33,42 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,45; 18.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:21,02 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,76; 25.59%)
|
| 2. |
|
1:08,63 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,02; 18.05%)
|
| 3. |
|
1:08,32 |
  |
    |
   |
    |
8. |
(finale) |
   os.rek. (1:21,02; 18.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:24,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,21; 14.91%)
|
| 2. |
|
1:22,49 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,59; 2.54%)
|
| 3. |
|
1:19,54 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,49; 3.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:14,49 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
20.11.2021 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,71; 17.74%)
|
| 2. |
|
1:12,96 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,49; 2.09%)
|
| 3. |
|
1:11,19 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,96; 2.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:36,27 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:18,80 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
4. |
(finale) |
   os.rek. (brez rezultata)
|