disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:28,13 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,75; 2.2%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:13,49 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:14,99; 1.12%) |
| 2. |
|
2:12,26 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:13,49; 0.92%) |
| 3. |
|
2:08,24 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:12,26; 3.13%) |
| 4. |
|
2:07,14 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (2:08,24; 0.86%) |
| 5. |
|
2:07,22 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
   os.rek. (2:08,24; 0.8%) |
| 6. |
|
2:07,08 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:07,14; 0.04%) |
| 7. |
|
2:10,79 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
23. |
(predteki) |
              (2:07,08; -2.83%) |
| 8. |
|
2:08,87 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
              (2:07,08; -1.38%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:31,22 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (4:41,52; 3.79%) |
| 2. |
|
4:32,24 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
29. |
(predteki) |
              (4:31,22; -0.37%) |
| 3. |
|
4:28,75 |
  |
    |
   |
    |
20. |
(finale) |
   os.rek. (4:31,22; 0.91%) |
| 4. |
|
4:32,98 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
18. |
(predteki) |
              (4:28,75; -1.54%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
9:28,69 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (10:01,89; 5.83%) |
| 2. |
|
9:11,88 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (9:28,69; 3.04%) |
| 3. |
|
9:26,41 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(vmesni) |
   os.rek. (9:28,69; 0.4%) |
| 4. |
|
9:21,52 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
6. |
(predteki) |
              (9:11,88; -1.71%) |
| 5. |
|
9:19,02 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
-  |
(vmesni) |
              (9:11,88; -1.27%) |
| 6. |
|
9:19,75 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
4. |
(predteki) |
              (9:11,88; -1.4%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
17:38,98 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (18:45,39; 6.27%) |
| 2. |
|
17:40,58 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
4. |
(predteki) |
              (17:38,98; -0.15%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:35,98 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,25; 3.52%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:46,51 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
29. |
(predteki) |
              (2:45,03; -0.88%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:29,66 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,42; 12.67%) |
| 2. |
|
0:30,15 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
4. |
(predteki) |
              (0:29,66; -1.62%) |
| 3. |
|
0:29,64 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,66; 0.06%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:08,85 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
              (1:08,32; -0.76%) |
| 2. |
|
1:06,82 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,32; 2.24%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:25,15 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
2:26,48 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
11. |
(predteki) |
              (2:25,15; -0.9%) |
| 3. |
|
2:22,48 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (2:25,15; 1.87%) |
| 4. |
|
2:31,87 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
              (2:22,48; -6.18%) |
| 5. |
|
2:32,71 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
              (2:22,48; -6.69%) |
| 6. |
|
2:23,28 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
              (2:22,48; -0.55%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:34,77 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,49; 27.95%) |
| 2. |
|
0:33,22 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,77; 4.66%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:07,92 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,19; 4.81%) |
| 2. |
|
1:05,81 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,19; 8.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:26,55 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,27; 6.63%) |
| 2. |
|
2:30,36 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
5. |
(predteki) |
              (2:26,55; -2.53%) |
| 3. |
|
2:25,29 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,55; 0.86%) |
| 4. |
|
2:25,84 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
13. |
(predteki) |
              (2:25,29; -0.37%) |
| 5. |
|
2:27,29 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
              (2:25,29; -1.35%) |
| 6. |
|
2:26,43 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
10. |
(predteki) |
              (2:25,29; -0.77%) |
| 7. |
|
2:23,14 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:25,29; 1.5%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
5:09,76 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:18,80; 2.91%) |
| 2. |
|
4:59,90 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (5:09,76; 3.28%) |