disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:31,43 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:33,12; 5.37%)
|
| 2. |
|
0:30,96 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,43; 1.51%)
|
| 3. |
|
0:30,97 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:31,24 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:07,97 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,88; 5.75%)
|
| 2. |
|
1:07,75 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,97; 0.32%)
|
| 3. |
|
1:08,20 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:07,81 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
|
| 5. |
|
1:08,18 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:32,09 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (2:41,83; 6.4%)
|
| 2. |
|
2:29,86 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (2:32,09; 1.48%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:31,43 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (5:55,67; 7.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:44,19 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,43; 7.33%)
|
| 2. |
|
0:43,90 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,19; 0.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:32,37 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:45,04; 13.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:16,36 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,29; 11.67%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:35,13 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,00; 11.01%)
|
| 2. |
|
0:35,92 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
10. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:35,88 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
19. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:20,24 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,90; 14.53%)
|
| 2. |
|
1:26,78 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
24. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:36,49 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,45; 2.63%)
|
| 2. |
|
0:35,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,49; 2.75%)
|
| 3. |
|
0:35,37 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,51; 0.39%)
|
| 4. |
|
0:35,04 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:35,51; 1.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:17,54 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:22,34; 6.19%)
|
| 2. |
|
1:18,41 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:15,10 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,54; 3.24%)
|
| 4. |
|
1:14,48 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,10; 0.83%)
|
| 5. |
|
1:15,03 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (1:15,10; 0.09%)
|
| 6. |
|
1:16,06 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:46,33 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:59,77; 8.08%)
|
| 2. |
|
2:44,53 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,33; 1.09%)
|
| 3. |
|
2:41,28 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (2:46,33; 3.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:20,46 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,38; 8.6%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:53,92 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:03,48; 5.49%)
|