disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:29,53 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:28,91 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,26; 1.21%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:02,82 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,09; 0.42%)
|
| 2. |
|
1:04,78 |
  |
    |
   |
    |
16. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:19,37 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:17,53 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:19,19; 1.2%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
4:45,16 |
  |
1. kolo Gorenjske |
Kranj |
19.10.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (4:47,43; 0.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:38,48 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:37,01 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
19. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:36,18 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:36,75 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:36,38 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:22,69 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:20,37 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:51,39 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:47,63 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:47,49 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:31,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:31,68 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
27. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,71 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
|
| 4. |
|
0:30,34 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,52; 0.59%)
|
| 5. |
|
0:30,66 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
0:29,99 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,34; 1.16%)
|
| 7. |
|
0:29,68 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:30,34; 2.22%)
|
| 8. |
|
0:30,25 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
17. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
0:29,82 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:09,87 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:10,92 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:10,54 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
|
| 4. |
|
1:08,01 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:08,83; 1.2%)
|
| 5. |
|
1:08,55 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:07,38 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:08,01; 0.93%)
|
| 7. |
|
1:07,69 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
1:06,46 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (1:07,38; 1.38%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
10:39,99 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
26.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:36,42 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (10:39,99; 309.14%)
|
| 3. |
|
2:34,34 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (10:39,99; 314.66%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:33,72 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
0:32,63 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,69; 3.24%)
|
| 3. |
|
0:32,44 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,63; 0.58%)
|
| 4. |
|
0:32,33 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,63; 0.92%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:11,75 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
20. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:12,17 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
|
| 3. |
|
1:09,71 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,41; 2.43%)
|
| 4. |
|
1:09,48 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:11,41; 2.77%)
|
| 5. |
|
1:08,36 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,48; 1.63%)
|
| 6. |
|
1:07,76 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,48; 2.53%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:33,12 |
  |
1. kolo gorenjske regije |
Kranj |
11.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:29,25 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:32,78; 2.36%)
|
| 3. |
|
2:30,57 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:29,07 |
  |
    |
   |
    |
4. |
(finale) |
   os.rek. (2:29,25; 0.12%)
|
| 5. |
|
2:29,76 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:27,09 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:29,07; 1.34%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:12,60 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
12. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:10,70 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
12. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:11,89 |
  |
2. kolo Gorenjske |
Kranj |
16.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:10,44 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:09,87 |
  |
    |
   |
    |
12. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,99; 0.17%)
|
| 6. |
|
1:11,11 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:10,06 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
|
| 8. |
|
1:09,00 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:09,87; 1.26%)
|
| 9. |
|
1:08,52 |
  |
    |
   |
    |
13. |
(finale) |
   os.rek. (1:09,87; 1.97%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:32,55 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
2. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:32,49 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
13. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:31,36 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
|
| 4. |
|
2:28,31 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:29,63 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:30,00 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 7. |
|
2:28,75 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
7. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
2:28,11 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:18,22 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
19.11.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
5:23,22 |
  |
Zimsko odprto združeno prvenstvo Slovenije |
Kranj |
16.12.2022 |
9. |
(predteki) |
|