disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:38,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (0:39,42; 1.46%)
|
| 2. |
|
0:39,51 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
114. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:37,63 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
74. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,85; 3.24%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:32,13 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
62. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,05; 6.42%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:29,09 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
72. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,97; 3.76%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:48,85 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,04; 6.53%)
|
| 2. |
|
0:48,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
40. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,85; 1.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:55,68 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
58. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:59,68 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
60. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:50,59 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,91; 0.63%)
|
| 2. |
|
0:52,39 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
58. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:47,04 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
27.10.2018 |
51. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,83; 5.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:39,64 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
08.12.2018 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:57,42; 17.84%)
|
| 2. |
|
1:38,43 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
05.01.2019 |
101. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,64; 1.22%)
|
| 3. |
|
1:32,74 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (1:38,43; 6.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:32,26 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
10.11.2018 |
53. |
(predteki) |
   os.rek. (4:03,94; 14.92%)
|
| 2. |
|
3:19,27 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Maribor |
09.02.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (3:32,26; 6.51%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:45,88 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
24.11.2018 |
69. |
(predteki) |
   os.rek. (1:47,10; 1.15%)
|