disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:37,67 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,25; 12.15%)
|
| 2. |
|
0:34,64 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:37,67; 8.74%)
|
| 3. |
|
0:34,84 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:37,67; 8.12%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:23,87 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:09,70 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:12,35 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
49. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
6:25,51 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:43,70 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:45,73 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
20. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:45,52 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
3. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:40,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,70; 8.73%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:40,10 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:35,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (1:40,10; 5.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
3:39,79 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:32,00 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (3:39,79; 3.67%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:40,00 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:38,46 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,00; 4%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:44,83 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,56; 6.08%)
|
| 2. |
|
0:44,05 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,83; 1.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:36,61 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
41. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,83; 14.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:37,47 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:29,94 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,47; 8.37%)
|
| 3. |
|
1:26,13 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (1:29,94; 4.42%)
|