disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:29,30 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,96; 5.66%)
|
| 2. |
|
0:28,67 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,30; 2.19%)
|
| 3. |
|
0:28,01 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,67; 2.35%)
|
| 4. |
|
0:28,00 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,67; 2.39%)
|
| 5. |
|
0:27,91 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:28,00; 0.32%)
|
| 6. |
|
0:27,31 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:27,91; 2.19%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:03,09 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,79; 5.86%)
|
| 2. |
|
1:01,73 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:03,09; 2.2%)
|
| 3. |
|
1:00,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,73; 1.88%)
|
| 4. |
|
0:59,75 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,59; 1.4%)
|
| 5. |
|
1:00,59 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (1:00,59; 0%)
|
| 6. |
|
0:59,57 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:00,59; 1.71%)
|
| 7. |
|
1:00,41 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
4. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:58,24 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:59,57; 2.28%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
2:15,21 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (3:09,70; 40.3%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:34,79 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:35,44; 1.86%)
|
| 2. |
|
0:33,51 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,79; 3.81%)
|
| 3. |
|
0:33,28 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,51; 0.69%)
|
| 4. |
|
0:33,34 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:32,16 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,28; 3.48%)
|
| 6. |
|
0:32,29 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (0:33,28; 3.06%)
|
| 7. |
|
0:32,14 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,16; 0.06%)
|
| 8. |
|
0:31,16 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,14; 3.14%)
|
| 9. |
|
0:31,21 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
15. |
(predteki) |
|
| 10. |
|
0:30,92 |
  |
    |
   |
    |
15. |
(finale) |
   os.rek. (0:31,16; 0.77%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:14,17 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,35; 4.28%)
|
| 2. |
|
1:13,57 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,17; 0.81%)
|
| 3. |
|
1:11,64 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:13,57; 2.69%)
|
| 4. |
|
1:16,38 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
1:11,67 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 6. |
|
1:12,96 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
1:07,41 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,64; 6.27%)
|
| 8. |
|
1:09,13 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 9. |
|
1:08,12 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
|
| 10. |
|
1:08,00 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
13. |
(predteki) |
|
| 11. |
|
1:07,20 |
  |
    |
   |
    |
11. |
(finale) |
   os.rek. (1:07,41; 0.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:44,70 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:57,41; 7.71%)
|
| 2. |
|
2:43,29 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:44,70; 0.86%)
|
| 3. |
|
2:39,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,29; 2.58%)
|
| 4. |
|
2:33,20 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:43,29; 6.58%)
|
| 5. |
|
2:33,23 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
9. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:28,35 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (2:33,20; 3.26%)
|
| 7. |
|
2:27,23 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (2:28,35; 0.76%)
|
| 8. |
|
2:25,62 |
  |
    |
   |
    |
9. |
(finale) |
   os.rek. (2:28,35; 1.87%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:30,52 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,46; 26.01%)
|
| 2. |
|
0:30,85 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
4. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
0:30,92 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
5. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:29,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,52; 2.21%)
|
| 5. |
|
0:29,68 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,86; 0.6%)
|
| 6. |
|
0:29,58 |
  |
    |
   |
    |
7. |
(finale) |
   os.rek. (0:29,86; 0.94%)
|
| 7. |
|
0:28,79 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (0:29,58; 2.74%)
|
| 8. |
|
0:30,41 |
  |
    |
   |
    |
21. |
(finale) |
|
| 9. |
|
0:28,27 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:28,79; 1.83%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
1:11,33 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:17,59; 8.77%)
|
| 2. |
|
1:09,33 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,33; 2.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:07,75 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:11,67; 5.78%)
|
| 2. |
|
1:07,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,75; 0.04%)
|
| 3. |
|
1:07,92 |
  |
    |
   |
    |
5. |
(finale) |
|
| 4. |
|
1:06,72 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,72; 1.49%)
|
| 5. |
|
1:04,19 |
  |
Špelin in Vesnin memorial |
Kranj |
18.11.2023 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:06,72; 3.94%)
|
| 6. |
|
1:03,45 |
  |
    |
   |
    |
10. |
(finale) |
   os.rek. (1:06,72; 5.15%)
|
| 7. |
|
1:03,83 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:33,84 |
  |
Istra Koper 2022 |
Koper |
09.10.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (2:55,84; 14.3%)
|
| 2. |
|
2:33,54 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,84; 0.19%)
|
| 3. |
|
2:34,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:22,23 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,54; 7.95%)
|
| 5. |
|
2:16,70 |
  |
Pokal Slovenije, Zimsko odprto prvenstvo Slovenije ABS in U23 |
Koper |
15.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (2:22,23; 4.04%)
|
| 6. |
|
2:16,22 |
  |
    |
   |
    |
14. |
(finale) |
   os.rek. (2:22,23; 4.41%)
|