disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:36,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,47; 6.53%)
|
| 2. |
|
0:36,01 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,11; 0.27%)
|
| 3. |
|
0:36,49 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
37. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:32,67 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:36,01; 10.22%)
|
| 5. |
|
0:32,06 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,67; 1.9%)
|
| 6. |
|
0:31,63 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (0:32,06; 1.35%)
|
| 7. |
|
0:31,71 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
20. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:24,33 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,26; 3.47%)
|
| 2. |
|
1:21,92 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
49. |
(predteki) |
   os.rek. (1:24,33; 2.94%)
|
| 3. |
|
1:20,33 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:21,92; 1.97%)
|
| 4. |
|
1:13,01 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (1:20,33; 10.02%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:37,41 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
13. |
(predteki) |
   os.rek. (3:16,47; 24.81%)
|
| 2. |
|
2:38,38 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
17. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
6:21,44 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
20.12.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:46,04 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:47,34; 2.82%)
|
| 2. |
|
0:45,23 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,04; 1.79%)
|
| 3. |
|
0:44,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,23; 1.57%)
|
| 4. |
|
0:44,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,53; 0.54%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:37,41 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,60; 4.3%)
|
| 2. |
|
1:36,24 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (1:37,41; 1.21%)
|
| 3. |
|
1:37,42 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:36,43 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (3:45,84; 4.34%)
|
| 2. |
|
3:21,52 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (3:36,43; 7.39%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:44,27 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:36,45 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,27; 21.45%)
|
| 3. |
|
0:36,95 |
  |
MM Miklavž (pop., 2010 in 2011) |
Ljubljana |
02.12.2023 |
10. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:42,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:40,18 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (0:42,82; 6.57%)
|
| 3. |
|
0:41,85 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
33. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:38,27 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,18; 4.99%)
|
| 5. |
|
0:37,89 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (0:38,27; 1%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:33,20 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,34; 8.73%)
|
| 2. |
|
1:26,55 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (1:33,20; 7.68%)
|
| 3. |
|
1:23,74 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,55; 3.35%)
|
| 4. |
|
1:22,34 |
  |
Plavalno tekmovanje Istra Koper 2023 |
Koper |
08.10.2023 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (1:23,74; 1.7%)
|
| 5. |
|
1:22,41 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
14. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:14,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:13,78 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (3:14,05; 0.13%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:27,31 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
39. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:27,29 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
50. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,31; 0.02%)
|
| 3. |
|
1:25,18 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (1:27,29; 2.47%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:29,03 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|