disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:40,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
31. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,92; 2.17%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:31,51 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
36. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:27,79 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (1:31,51; 4.23%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:18,55 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
78. |
(predteki) |
   os.rek. (3:47,21; 14.43%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:46,17 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,79; 7.84%) |
| 2. |
|
0:45,25 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (0:46,17; 2.03%) |
| 3. |
|
0:43,96 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
35. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,25; 2.93%) |
| 4. |
|
0:44,49 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
3. |
(predteki) |
              (0:43,96; -1.19%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:44,21 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (1:52,78; 8.22%) |
| 2. |
|
1:36,57 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
46. |
(predteki) |
   os.rek. (1:44,21; 7.91%) |
| 3. |
|
1:35,57 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
24.01.2020 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,57; 1.04%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:48,10 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,78; 11.8%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:45,92 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
11. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
0:47,39 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
66. |
(predteki) |
              (0:45,92; -3.1%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:43,81 |
  |
2. razvojni pokal - Kranjska čebela |
Kranj |
16.11.2019 |
68. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:40,67 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
65. |
(predteki) |
   os.rek. (1:43,81; 3.11%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:34,21 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
13.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
3:38,00 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
40. |
(predteki) |
              (3:34,21; -1.73%) |
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:39,99 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
22.11.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata) |
| 2. |
|
1:40,59 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
76. |
(predteki) |
              (1:39,99; -0.59%) |