disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:40,77 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,84; 12.43%)
|
| 2. |
|
0:40,40 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,77; 0.91%)
|
| 3. |
|
0:41,85 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
27. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:39,37 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
45. |
(predteki) |
   os.rek. (0:40,40; 2.61%)
|
| 5. |
|
0:40,33 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:31,41 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
32. |
(predteki) |
   os.rek. (1:46,89; 16.93%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
3:26,94 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (3:50,37; 11.32%)
|
| 2. |
|
3:24,80 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
24. |
(predteki) |
   os.rek. (3:26,94; 1.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
7:30,77 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:54,75 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (0:58,42; 6.7%)
|
| 2. |
|
0:52,72 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:54,75; 3.85%)
|
| 3. |
|
0:50,06 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,72; 5.31%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
2:05,41 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (2:08,12; 2.16%)
|
| 2. |
|
1:54,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (2:05,41; 9.14%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
4:08,02 |
  |
3. razvojni pokal - Božičev memorial |
Maribor |
30.11.2019 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (4:31,33; 9.39%)
|
| 2. |
|
3:46,45 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
20. |
(predteki) |
   os.rek. (4:08,02; 9.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:52,92 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (1:01,88; 16.93%)
|
| 2. |
|
0:50,61 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,92; 4.56%)
|
| 3. |
|
0:48,00 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
17. |
(predteki) |
   os.rek. (0:50,61; 5.43%)
|
| 4. |
|
0:47,75 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
33. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,00; 0.52%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:45,67 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:49,94; 9.34%)
|
| 2. |
|
0:47,43 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:49,94; 5.29%)
|
| 3. |
|
0:44,94 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,67; 1.62%)
|
| 4. |
|
0:45,91 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 5. |
|
0:44,73 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:44,94; 0.46%)
|
| 6. |
|
0:43,93 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
18.01.2020 |
29. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,73; 1.82%)
|
| 7. |
|
0:42,14 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,93; 4.24%)
|
| 8. |
|
0:42,17 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:43,93; 4.17%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:41,05 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
07.12.2019 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,71; 9.55%)
|
| 2. |
|
1:39,98 |
  |
4. razvojni pokal - Celjski pokal |
Celje |
12.01.2020 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (1:41,05; 1.07%)
|
| 3. |
|
1:37,84 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
25. |
(predteki) |
   os.rek. (1:39,98; 2.18%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
3:38,90 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (3:55,44; 7.55%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:50,75 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
19.10.2019 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:42,57 |
  |
1. razvojni pokal - Pokal Delfin |
Ljubljana |
26.10.2019 |
7. |
(predteki) |
   os.rek. (1:50,75; 7.97%)
|
| 3. |
|
1:37,95 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za ml.dečke in ml.deklice |
Kranj |
07.02.2020 |
27. |
(predteki) |
   os.rek. (1:42,57; 4.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
3:53,22 |
  |
Ilirija Challenge 2019 |
Ljubljana |
21.12.2019 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|