disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:35,81 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
44. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:19,72 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
8. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:16,47 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
54. |
(predteki) |
   os.rek. (1:19,72; 4.25%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:43,74 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
9. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
2:40,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
23. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,74; 2.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PZ |
1. |
|
0:43,32 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:44,26 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PZ |
1. |
|
1:36,39 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:35,44 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:36,39; 0.99%)
|
| 3. |
|
1:35,61 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
24. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:36,30 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
37. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
3:27,22 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.03.2022 |
14. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:43,70 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:39,29 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
22. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,70; 11.22%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:39,19 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
21. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HZ |
1. |
|
1:21,80 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
16.10.2021 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:28,11 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
04.12.2021 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
1:22,55 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
22. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:23,28 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HZ |
1. |
|
2:56,00 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
27.11.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:26,60 |
  |
1. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
06.11.2021 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
1:26,58 |
  |
3. razvojni pokal in 4. Celjski pokal |
Celje |
08.01.2022 |
37. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,60; 0.02%)
|
| 3. |
|
1:26,61 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
12.03.2022 |
46. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:23,40 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Maribor |
01.04.2022 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (1:26,58; 3.81%)
|