disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KZ |
1. |
|
0:30,71 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:31,64; 3.02%)
|
| 2. |
|
0:30,21 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,71; 1.65%)
|
| 3. |
|
0:29,39 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (0:30,21; 2.79%)
|
| 4. |
|
0:30,11 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
6. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:30,20 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
16. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KZ |
1. |
|
1:05,82 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:07,35; 2.32%)
|
| 2. |
|
1:03,59 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:05,82; 3.5%)
|
| 3. |
|
1:05,08 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:03,25 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (1:03,59; 0.53%)
|
| 5. |
|
1:03,69 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
1:05,47 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
7. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KZ |
1. |
|
2:19,86 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:26,04; 4.41%)
|
| 2. |
|
2:20,28 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
2. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:17,81 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:19,86; 1.48%)
|
| 4. |
|
2:20,45 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
18. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
2:13,65 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:17,81; 3.11%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KZ |
1. |
|
5:02,24 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (5:10,70; 2.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PZ |
1. |
|
2:51,93 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (3:07,23; 8.89%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DZ |
1. |
|
0:33,50 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:34,85; 4.02%)
|
| 2. |
|
0:33,39 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,50; 0.32%)
|
| 3. |
|
0:32,90 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:33,39; 1.48%)
|
| 4. |
|
0:33,34 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:32,39 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (0:32,90; 1.57%)
|
| 6. |
|
0:32,57 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
3. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:33,24 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
14.10.2023 |
10. |
(predteki) |
|
| 8. |
|
0:32,93 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DZ |
1. |
|
1:15,08 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:18,13; 4.06%)
|
| 2. |
|
1:12,87 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
5. |
(predteki) |
   os.rek. (1:15,08; 3.03%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DZ |
1. |
|
2:46,27 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:58,78; 7.52%)
|
| 2. |
|
2:44,55 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:46,27; 1.04%)
|
| 3. |
|
2:46,16 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:46,39 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HZ |
1. |
|
0:35,63 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
6. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MZ |
1. |
|
1:14,56 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
22.10.2022 |
4. |
(predteki) |
   os.rek. (1:16,34; 2.38%)
|
| 2. |
|
1:12,11 |
  |
3. Razvojni pokal in 5. Celjski pokal |
Celje |
07.01.2023 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:14,56; 3.39%)
|
| 3. |
|
1:11,00 |
  |
Pokal Ježek |
Ljubljana |
04.03.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:12,11; 1.56%)
|
| 4. |
|
1:12,71 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
6. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MZ |
1. |
|
2:36,79 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:43,36; 4.19%)
|
| 2. |
|
2:33,77 |
  |
MM Miklavž |
Ljubljana |
03.12.2022 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:36,79; 1.96%)
|
| 3. |
|
2:32,91 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,77; 0.56%)
|
| 4. |
|
2:32,53 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
   os.rek. (2:33,77; 0.81%)
|
| 5. |
|
2:37,11 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
8. |
(predteki) |
|
| 6. |
|
2:32,85 |
  |
1. Razvojni pokal in Memorial Tone Božič |
Maribor |
18.11.2023 |
3. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MZ |
1. |
|
5:25,17 |
  |
Moštveno in posamično prvenstvo za dečke in deklice |
Ljubljana |
27.01.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:42,00; 5.17%)
|
| 2. |
|
5:30,30 |
  |
Pokal Delfin |
Ljubljana |
21.10.2023 |
5. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
5:16,53 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (5:25,17; 2.72%)
|