disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:48,59 |
  |
Pokal Ribnica |
Ribnica |
15.10.2022 |
18. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:45,32 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:48,59; 7.21%)
|
| 3. |
|
0:44,69 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
15. |
(predteki) |
   os.rek. (0:45,32; 1.4%)
|
| 4. |
|
0:43,25 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
121. |
(predteki) |
   os.rek. (0:44,69; 3.32%)
|
| 5. |
|
0:38,49 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
103. |
(predteki) |
   os.rek. (0:43,25; 12.36%)
|
| 6. |
|
0:39,69 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
78. |
(predteki) |
|
| 7. |
|
0:39,13 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
43. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
1:33,58 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
129. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
3:17,66 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
34. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
3:10,32 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
47. |
(predteki) |
   os.rek. (3:17,66; 3.85%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50PM |
1. |
|
0:57,43 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
10. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:55,23 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
10.12.2022 |
12. |
(predteki) |
   os.rek. (0:57,43; 3.98%)
|
| 3. |
|
0:55,79 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
123. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
0:52,60 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
38. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,23; 5%)
|
| 5. |
|
0:51,82 |
  |
Pokal mesta Celje |
Celje |
25.11.2023 |
52. |
(predteki) |
   os.rek. (0:52,60; 1.5%)
|
| 6. |
|
0:50,29 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
42. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,82; 3.04%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100PM |
1. |
|
1:55,00 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
85. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50DM |
1. |
|
0:53,17 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
56. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50HM |
1. |
|
0:53,74 |
  |
1. Razvojni pokal in MM Memorial Toneta Božiča |
Maribor |
12.11.2022 |
16. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
| 2. |
|
0:51,15 |
  |
MM Boštjanov Dr. Fig |
Kranj |
21.01.2023 |
116. |
(predteki) |
   os.rek. (0:53,74; 5.06%)
|
| 3. |
|
0:47,99 |
  |
Ribin jesenski pokal |
Ljubljana |
14.10.2023 |
85. |
(predteki) |
   os.rek. (0:51,15; 6.58%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:50,08 |
  |
Memorial Anto Dragić |
Čakovec |
28.10.2023 |
43. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
3:24,08 |
  |
2. Razvojni pokal in Mišov memorial |
Ljubljana |
09.12.2023 |
19. |
(predteki) |
   os.rek. (brez rezultata)
|