disc. |
# |
  |
čas |
  |
tekmovanje |
kraj |
datum |
mesto |
  |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
50KM |
1. |
|
0:25,23 |
  |
Prvenstvo ljubljanskih srednjih šol v plavanju |
Ljubljana |
11.01.2011 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (0:25,64; 1.62%)
|
| 2. |
|
0:25,21 |
  |
    |
   |
    |
2. |
(finale) |
   os.rek. (0:25,64; 1.7%)
|
| 3. |
|
0:25,71 |
  |
    |
   |
    |
-  |
(štafeta) |
|
| 4. |
|
0:25,38 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
3. |
(predteki) |
|
| 5. |
|
0:25,03 |
  |
    |
   |
    |
19. |
(finale) |
   os.rek. (0:25,21; 0.71%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100KM |
1. |
|
0:54,90 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (0:55,29; 0.71%)
|
| 2. |
|
0:53,98 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (0:54,90; 1.7%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200KM |
1. |
|
1:58,45 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:55,48 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
15.01.2011 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (1:57,92; 2.11%)
|
| 3. |
|
2:02,42 |
  |
MM Dr. Fig |
Kranj |
29.01.2011 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
1:56,44 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 5. |
|
1:55,14 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
-  |
(štafeta) |
   os.rek. (1:55,48; 0.29%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400KM |
1. |
|
4:11,28 |
  |
MM Victoria - Primorje |
Reka/Rijeka |
23.10.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
4:07,63 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
| 3. |
|
4:10,16 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
800KM |
1. |
|
8:52,32 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
-  |
(vmesni) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
1500KM |
1. |
|
16:50,71 |
  |
3. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
08.01.2011 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (17:39,20; 4.79%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200PM |
1. |
|
2:32,46 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
13.11.2010 |
3. |
(predteki) |
   os.rek. (2:33,10; 0.41%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100DM |
1. |
|
0:59,56 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (1:00,40; 1.41%)
|
| 2. |
|
0:58,36 |
  |
    |
   |
    |
6. |
(finale) |
   os.rek. (1:00,40; 3.49%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200DM |
1. |
|
2:12,30 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:11,75 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
04.12.2010 |
2. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,88; 0.09%)
|
| 3. |
|
2:08,40 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (2:11,75; 2.6%)
|
| 4. |
|
2:05,73 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (2:11,75; 4.78%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100HM |
1. |
|
1:03,21 |
  |
MM Victoria - Primorje |
Reka/Rijeka |
23.10.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
1:02,96 |
  |
    |
   |
    |
1. |
(finale) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200HM |
1. |
|
2:16,08 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
100MM |
1. |
|
1:02,82 |
  |
MM Victoria - Primorje |
Reka/Rijeka |
23.10.2010 |
1. |
(predteki) |
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
200MM |
1. |
|
2:13,49 |
  |
Pokal mesta Celje - sobota |
Celje |
13.11.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 2. |
|
2:10,61 |
  |
2. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
04.12.2010 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
2:13,67 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
2. |
(predteki) |
|
| 4. |
|
2:07,72 |
  |
    |
   |
    |
17. |
(finale) |
   os.rek. (2:10,13; 1.88%)
|
  |
  |
  |
  |
  |
  |
400MM |
1. |
|
4:35,94 |
  |
4. kolo ljubljanske regije |
Ljubljana |
15.01.2011 |
1. |
(predteki) |
   os.rek. (4:39,37; 1.24%)
|
| 2. |
|
4:36,61 |
  |
Združeno prvenstvo Slovenije |
Ljubljana |
03.02.2011 |
1. |
(predteki) |
|
| 3. |
|
4:29,51 |
  |
    |
   |
    |
3. |
(finale) |
   os.rek. (4:35,94; 2.38%)
|