Back    Home

Norme PZS za nastope na mednarodnih tekmovanjih*
Izpis: 01.07.2022, 09:58:18

SP Budimpešta (18.6.-3.7.2022) - FINA B, 50m bazen, FINA 2021 točke

Upoštevanje rezultatov od:
01.03.2020
Zadnji rok:
15.05.2022
Letniki: absolutno
Komentar: Stran FINA

Iz programa selektorja:
- Svetovno prvenstvo v 50 bazenih je prvo glavno ciljno tekmovanje članske reprezentance v letnem delu sezone
- Kriterij izbora predstavlja A fina norma, ki je postavljena na 16. mesto z zadnjega svetovnega prvenstva
- Za vsako individualno disciplino lahko vsaka federacija prijavi 2 tekmovalca z A fina normo
- V prostih disciplinah ( kjer nihce iz posamezne federacije ni prijavljen z A normo) lahko vsaka federacija prijavi enega tekmovalca, ki pa mora imeti vsaj B normo – o tem ima končno besedo selektor
- Rok za odplavanje norm je (TBD) samo na tekmovanjih, ki so vnaprej določena kot Fina kvalifikacijska tekmovanja

Upoštevani so samo rezultati s tekmovanj:
- GP Slovakia, Bratislava (SVK), 06.03.2020 - 08.03.2020
- Velika nagrada Slovenije - MM Ravne, Ravne na Koroškem (SLO), 01.08.2020 - 02.08.2020
- Velika nagrada Slovenije - MM Ravne, Ravne na Koroškem (SLO), 01.08.2020 - 02.08.2020
- Györ Open 2020, Györ (HUN), 16.12.2020 - 19.12.2020
- Serbian Open 2021, Beograd (SRB), 12.03.2021 - 14.03.2021
- FFN Golden Tour Marseille, Marseille (FRA), 19.03.2021 - 21.03.2021
- Eindhoven Qualification Meet, Eindhoven (NED), 09.04.2021 - 11.04.2021
- ATUS Ströck Meeting, Gradec/Graz (AUT), 23.04.2021 - 25.04.2021
- XXII Orca Cup 2021, Šamorin (SVK), 30.04.2021 - 02.05.2021
- TYR Pro Swim Series, Indianapolis (USA), 12.05.2021 - 15.05.2021
- Evropsko prvenstvo, Budimpešta/Budapest (HUN), 17.05.2021 - 23.05.2021
- Banja Luka OPEN, Banja Luka (BIH), 29.05.2021 - 30.05.2021
- Velika nagrada Kranja, Kranj (SLO), 05.06.2021 - 06.06.2021
- MM Ravne, Ravne na Koroškem (SLO), 19.06.2021 - 20.06.2021
- MM Zlati medved, Zagreb (CRO), 25.06.2021 - 27.06.2021
- Borac Telegroup Grand Challenge, Banja Luka (BIH), 26.06.2021 - 27.06.2021
- Mladinsko evropsko prvenstvo, Rim/Rome (ITA), 06.07.2021 - 11.07.2021
- Olimpijske igre, Tokio (JPN), 24.07.2021 - 01.08.2021
- Gyõr Open Olympic Qualification Event, Gjur/Gyõr (HUN), 15.12.2021 - 18.12.2021
- 2022 TYR Pro Swim Series, Westmont (USA), 02.03.2022 - 05.03.2022
- HPS HEP Miting 2022, Zagreb (CRO), 05.03.2022 - 06.03.2022
- Serbia OPEN, Beograd (SRB), 11.03.2022 - 13.03.2022
- MM Victoria-Primorje, Reka/Rijeka (CRO), 19.03.2022 - 20.03.2022
- 2022 TYR Pro Swim Series, San Antonio (USA), 30.03.2022 - 02.04.2022
- Sarajevu s ljubavlju, Sarajevo (BIH), 02.04.2022 - 03.04.2022
- Eindhoven Qualification Meet, Eindhoven (NED), 08.04.2022 - 10.04.2022
- MM 11. April, Beograd (SRB), 09.04.2022 - 10.04.2022
- ATUS Trophy, Gradec/Graz (AUT), 21.04.2022 - 24.04.2022
- Vienna International Swim Meet, Dunaj/Vienna (AUT), 28.04.2022 - 01.05.2022
- Acropolis Swim Open 2022, Atene/Athens (GRE), 13.05.2022 - 15.05.2022
- Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Sant Andreu (ESP), 25.05.2022 - 26.05.2022

*  Podatki so zgolj in samo informativni ter NE odražajo nujno stališča selektorja PZS!
poveèaj odstotek odstopanja    zmanjšaj odstotek odstopanja

Disciplina

Norma

FINA 2021
Točke

Izpolnili

Odstopanje
1%

50m prosto moški

0:22,96

755

 

0:23,19

100m prosto moški

0:50,48

802

 

0:50,98

200m prosto moški

1:50,81

779


Boškan Sašo, 2002, 1:50,74
Kranj, 05.06.2021
100.06%

1:51,92

Pušnik Jaka, 2003, 1:50,95
Gradec/Graz, 24.04.2022
0.13%

400m prosto moški

3:56,14

809


Bau Martin, 1994, 3:51,89
Budimpešta/Budapest, 17.05.2021
101.83%

3:58,50

800m prosto moški

8:09,67

787


Bau Martin, 1994, 8:04,79
Tokio, 27.07.2021
101.00%

8:14,57

1500m prosto moški

15:36,30

805

 

15:45,66

50m prsno moški

0:28,29

771


Stevens Peter John, 1995, 0:27,32
Gradec/Graz, 23.04.2022
103.55%

0:28,57

100m prsno moški

1:01,84

778

 

1:02,46

Stevens Peter John, 1995, 1:02,12
Gradec/Graz, 24.04.2022
0.46%

200m prsno moški

2:14,88

817

 

2:16,23

50m delfin moški

0:24,46

754

 

0:24,70

100m delfin moški

0:53,78

777

 

0:54,32

200m delfin moški

2:00,79

770

 

2:02,00

50m hrbtno moški

0:26,05

762


Boškan Sašo, 2002, 0:25,80
Eindhoven, 10.04.2021
100.96%

0:26,31

100m hrbtno moški

0:55,92

797


Boškan Sašo, 2002, 0:55,87
Eindhoven, 11.04.2021
100.08%

0:56,48

200m hrbtno moški

2:02,20

768


Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:59,79
Gjur/Gyõr, 16.12.2021
102.01%

Ferš Eržen Anže, 1999, 2:00,96
San Antonio, 02.04.2022
101.02%

2:03,42

Boškan Sašo, 2002, 2:02,66
Eindhoven, 09.04.2021
0.38%

200m mešano moški

2:03,95

777


Ferš Eržen Anže, 1999, 2:02,24
San Antonio, 02.04.2022
101.39%

2:05,19

400m mešano moški

4:26,49

766

 

4:29,15

Ferš Eržen Anže, 1999, 4:27,67
Ravne na Koroškem, 02.08.2020
0.45%

     
     

50m prosto ženske

0:25,92

761


Klančar Neža, 2000, 0:24,96
Budimpešta/Budapest, 17.05.2021
103.84%

Šegel Janja, 2001, 0:25,36
Kranj, 05.06.2021
102.20%

Fain Katja, 2001, 0:25,84
Kranj, 05.06.2021
100.30%

0:26,18

100m prosto ženske

0:56,15

781


Šegel Janja, 2001, 0:54,29
Banja Luka, 27.06.2021
103.42%

Klančar Neža, 2000, 0:54,47
Budimpešta/Budapest, 21.05.2021
103.08%

Fain Katja, 2001, 0:55,13
Kranj, 06.06.2021
101.85%

0:56,71

Pintar Tjaša, 1997, 0:56,36
Banja Luka, 30.05.2021
0.38%

200m prosto ženske

2:02,81

778


Fain Katja, 2001, 1:57,83
Atene/Athens, 14.05.2022
104.22%

Šegel Janja, 2001, 1:58,38
Tokio, 26.07.2021
103.74%

Klančar Neža, 2000, 2:00,86
Gradec/Graz, 24.04.2021
101.61%

2:04,04

400m prosto ženske

4:19,34

757


Fain Katja, 2001, 4:09,73
Atene/Athens, 15.05.2022
103.84%

Tušek Daša, 2003, 4:17,95
Gradec/Graz, 23.04.2021
100.53%

Šegel Janja, 2001, 4:18,25
Reka/Rijeka, 20.03.2022
100.42%

4:21,93

800m prosto ženske

8:56,03

739


Fain Katja, 2001, 8:41,13
Tokio, 29.07.2021
102.85%

Tušek Daša, 2003, 8:48,33
Györ, 16.12.2020
101.45%

9:01,39

Perše Špela, 1996, 8:57,59
Reka/Rijeka, 19.03.2022
0.30%

1500m prosto ženske

17:24,20

685


Fain Katja, 2001, 16:20,94
Šamorin, 30.04.2021
106.44%

Tušek Daša, 2003, 16:52,66
Budimpešta/Budapest, 20.05.2021
103.11%

Hancman Mojca, 2002, 17:21,15
Ravne na Koroškem, 02.08.2020
100.29%

17:34,64

50m prsno ženske

0:32,31

745


Vovk Tara, 2000, 0:31,12
Westmont, 03.03.2022
103.82%

Erjavec Nuša, 1998, 0:32,03
Ravne na Koroškem, 01.08.2020
100.87%

0:32,63

Vozel Tjaša, 1994, 0:32,40
Ravne na Koroškem, 01.08.2020
0.28%

Čelik Tina, 2001, 0:32,54
Gradec/Graz, 25.04.2021
0.71%

100m prsno ženske

1:09,79

775


Vovk Tara, 2000, 1:08,94
Westmont, 03.03.2022
101.23%

Vozel Tjaša, 1994, 1:09,01
Budimpešta/Budapest, 18.05.2021
101.13%

1:10,49

200m prsno ženske

2:31,02

778

 

2:32,53

Vozel Tjaša, 1994, 2:31,07
Marseille, 21.03.2021
0.04%

50m delfin ženske

0:27,24

721


Klančar Neža, 2000, 0:26,38
Gradec/Graz, 23.04.2021
103.26%

0:27,51

100m delfin ženske

1:00,37

776

 

1:00,97

200m delfin ženske

2:13,73

755


Fain Katja, 2001, 2:12,16
Beograd, 13.03.2021
101.18%

2:15,07

50m hrbtno ženske

0:29,21

788


Šegel Janja, 2001, 0:29,21
Budimpešta/Budapest, 18.05.2021
100.00%

0:29,50

100m hrbtno ženske

1:02,71

768


Šegel Janja, 2001, 1:02,40
Gradec/Graz, 23.04.2021
100.49%

1:03,34

200m hrbtno ženske

2:15,67

751

 

2:17,03

Šegel Janja, 2001, 2:16,95
Gradec/Graz, 22.04.2022
0.94%

200m mešano ženske

2:17,63

769


Fain Katja, 2001, 2:15,55
Kranj, 05.06.2021
101.53%

2:19,01

400m mešano ženske

4:52,97

751


Fain Katja, 2001, 4:43,12
Šamorin, 01.05.2021
103.47%

4:55,90

Nazaj

#

%

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

Točke

1.

106.44

Katja FAIN, 2001, BM

1500KZ

17:24,20

16:20,94

826

104.22

    Katja FAIN, 2001, BM

200KZ

2:02,81

1:57,83

881

2.

103.84

Neža KLANČAR, 2000, OL

50KZ

0:25,92

0:24,96

852

103.84

    Katja FAIN, 2001, BM

400KZ

4:19,34

4:09,73

848

3.

103.82

Tara VOVK, 2000, LL

50PZ

0:32,31

0:31,12

834

4.

103.74

Janja ŠEGEL, 2001, FR

200KZ

2:02,81

1:58,38

869

5.

103.55

Peter John STEVENS, 1995, TK

50PM

0:28,29

0:27,32

856

103.47

    Katja FAIN, 2001, BM

400MZ

4:52,97

4:43,12

832

103.42

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100KZ

0:56,15

0:54,29

864

103.26

    Neža KLANČAR, 2000, OL

50DZ

0:27,24

0:26,38

794

6.

103.11

Daša TUŠEK, 2003, FR

1500KZ

17:24,20

16:52,66

751

103.08

    Neža KLANČAR, 2000, OL

100KZ

0:56,15

0:54,47

855

102.85

    Katja FAIN, 2001, BM

800KZ

8:56,03

8:41,13

805

102.20

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

50KZ

0:25,92

0:25,36

813

7.

102.01

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL

200HM

2:02,20

1:59,79

815

101.85

    Katja FAIN, 2001, BM

100KZ

0:56,15

0:55,13

825

8.

101.83

Martin BAU, 1994, BM

400KM

3:56,14

3:51,89

854

101.61

    Neža KLANČAR, 2000, OL

200KZ

2:02,81

2:00,86

816

101.53

    Katja FAIN, 2001, BM

200MZ

2:17,63

2:15,55

805

101.45

    Daša TUŠEK, 2003, FR

800KZ

8:56,03

8:48,33

772

9.

101.39

Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

200MM

2:03,95

2:02,24

811

101.23

    Tara VOVK, 2000, LL

100PZ

1:09,79

1:08,94

804

101.18

    Katja FAIN, 2001, BM

200DZ

2:13,73

2:12,16

782

10.

101.13

Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

100PZ

1:09,79

1:09,01

802

101.02

    Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

200HM

2:02,20

2:00,96

792

101.00

    Martin BAU, 1994, BM

800KM

8:09,67

8:04,79

811

11.

100.96

Sašo BOŠKAN, 2002, TK

50HM

0:26,05

0:25,80

785

12.

100.87

Nuša ERJAVEC, 1998, VV

50PZ

0:32,31

0:32,03

765

100.53

    Daša TUŠEK, 2003, FR

400KZ

4:19,34

4:17,95

770

100.49

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100HZ

1:02,71

1:02,40

780

100.42

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

400KZ

4:19,34

4:18,25

767

100.30

    Katja FAIN, 2001, BM

50KZ

0:25,92

0:25,84

768

13.

100.29

Mojca HANCMAN, 2002, FR

1500KZ

17:24,20

17:21,15

691

100.08

    Sašo BOŠKAN, 2002, TK

100HM

0:55,92

0:55,87

799

100.06

    Sašo BOŠKAN, 2002, TK

200KM

1:50,81

1:50,74

781

100.00

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

50HZ

0:29,21

0:29,21

788

       

99.96

    Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

200PZ

2:31,02

2:31,07

778

14.

99.87

Jaka PUŠNIK, 2003, OL

200KM

1:50,81

1:50,95

776

99.72

    Tjaša VOZEL, 1994, ZVK

50PZ

0:32,31

0:32,40

739

15.

99.70

Špela PERŠE, 1996, RAD

800KZ

8:56,03

8:57,59

733

16.

99.62

Tjaša PINTAR, 1997, RAD

100KZ

0:56,15

0:56,36

772

99.62

    Sašo BOŠKAN, 2002, TK

200HM

2:02,20

2:02,66

759

99.55

    Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

400MM

4:26,49

4:27,67

755

99.54

    Peter John STEVENS, 1995, TK

100PM

1:01,84

1:02,12

767

17.

99.29

Tina ČELIK, 2001, TK

50PZ

0:32,31

0:32,54

730

99.06

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

200HZ

2:15,67

2:16,95

730



#

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

%

      
      

1.

Martin BAU, 1994

400KM

3:56,14

3:51,89

101.83

 

 

800KM

8:09,67

8:04,79

101.00

      
      

2.

Sašo BOŠKAN, 2002

200KM

1:50,81

1:50,74

100.06

 

 

50HM

0:26,05

0:25,80

100.96

 

 

100HM

0:55,92

0:55,87

100.08

 

 

200HM

2:02,20

2:02,66

99.62

      
      

3.

Anže FERŠ ERŽEN, 1999

200HM

2:02,20

2:00,96

101.02

 

 

200MM

2:03,95

2:02,24

101.39

 

 

400MM

4:26,49

4:27,67

99.55

      
      

4.

Jaka PUŠNIK, 2003

200KM

1:50,81

1:50,95

99.87

      
      

5.

Peter John STEVENS, 1995

50PM

0:28,29

0:27,32

103.55

 

 

100PM

1:01,84

1:02,12

99.54

      
      

6.

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001

200HM

2:02,20

1:59,79

102.01

      
      

7.

Nuša ERJAVEC, 1998

50PZ

0:32,31

0:32,03

100.87

      
      

8.

Katja FAIN, 2001

50KZ

0:25,92

0:25,84

100.30

 

 

100KZ

0:56,15

0:55,13

101.85

 

 

200KZ

2:02,81

1:57,83

104.22

 

 

400KZ

4:19,34

4:09,73

103.84

 

 

800KZ

8:56,03

8:41,13

102.85

 

 

1500KZ

17:24,20

16:20,94

106.44

 

 

200DZ

2:13,73

2:12,16

101.18

 

 

200MZ

2:17,63

2:15,55

101.53

 

 

400MZ

4:52,97

4:43,12

103.47

      
      

9.

Mojca HANCMAN, 2002

1500KZ

17:24,20

17:21,15

100.29

      
      

10.

Neža KLANČAR, 2000

50KZ

0:25,92

0:24,96

103.84

 

 

100KZ

0:56,15

0:54,47

103.08

 

 

200KZ

2:02,81

2:00,86

101.61

 

 

50DZ

0:27,24

0:26,38

103.26

      
      

11.

Špela PERŠE, 1996

800KZ

8:56,03

8:57,59

99.70

      
      

12.

Tjaša PINTAR, 1997

100KZ

0:56,15

0:56,36

99.62

      
      

13.

Daša TUŠEK, 2003

400KZ

4:19,34

4:17,95

100.53

 

 

800KZ

8:56,03

8:48,33

101.45

 

 

1500KZ

17:24,20

16:52,66

103.11

      
      

14.

Tara VOVK, 2000

50PZ

0:32,31

0:31,12

103.82

 

 

100PZ

1:09,79

1:08,94

101.23

      
      

15.

Tjaša VOZEL, 1994

50PZ

0:32,31

0:32,40

99.72

 

 

100PZ

1:09,79

1:09,01

101.13

 

 

200PZ

2:31,02

2:31,07

99.96

      
      

16.

Tina ČELIK, 2001

50PZ

0:32,31

0:32,54

99.29

      
      

17.

Janja ŠEGEL, 2001

50KZ

0:25,92

0:25,36

102.20

 

 

100KZ

0:56,15

0:54,29

103.42

 

 

200KZ

2:02,81

1:58,38

103.74

 

 

400KZ

4:19,34

4:18,25

100.42

 

 

50HZ

0:29,21

0:29,21

100.00

 

 

100HZ

1:02,71

1:02,40

100.49

 

 

200HZ

2:15,67

2:16,95

99.06


Nazaj