Back    Home

Norme PZS za nastope na mednarodnih tekmovanjih*
Izpis: 30.05.2024, 02:41:48

Olimpijske igre, Pariz FRA (26.7.-11.8.2024) - FINA B, 50m bazen, FINA 2023 točke


Upoštevanje rezultatov od:
01.03.2023
Zadnji rok:
23.06.2024
Letniki: absolutno
Komentar:
FINA stran

Upoštevani so samo rezultati s tekmovanj:
TYR Pro Swim Series, Fort Lauderdale (USA), 01.03.2023 - 04.03.2023
MM Victoria - Primorje, Reka/Rijeka (CRO), 18.03.2023 - 19.03.2023
Sarajevu s ljubavlju, Sarajevo (BIH), 01.04.2023 - 02.04.2023
Eindhoven Qualification Meet, Eindhoven (NED), 06.04.2023 - 09.04.2023
ATUS Graz Trophy, Gradec/Graz (AUT), 20.04.2023 - 23.04.2023
Vienna International Swim Meet, Dunaj/Vienna (AUT), 27.04.2023 - 30.04.2023
MM 22.april, Banja Luka (BIH), 29.04.2023 - 30.04.2023
Acropolis Swim Open, Atene/Athens (GRE), 05.05.2023 - 07.05.2023
TYR Pro Series, Mission Viejo (USA), 17.05.2023 - 20.05.2023
Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona, Sant Andreu (ESP), 17.05.2023 - 18.05.2023
Banja Luka OPEN, Banja Luka (BIH), 20.05.2023 - 21.05.2023
MM Kranj, Kranj (SLO), 27.05.2023 - 28.05.2023
Mladinsko evropsko prvenstvo, Beograd (SRB), 04.07.2023 - 09.07.2023
Svetovno prvenstvo, Fukuoka (JPN), 23.07.2023 - 30.07.2023
EYOF, Maribor (SLO), 24.07.2023 - 28.07.2023
Prvenstvo za člane, mladince in kadete 2023, Kranj (SLO), 29.07.2023 - 31.07.2023
Evropsko U23 prvenstvo, Dublin (IRL), 11.08.2023 - 13.08.2023
Mladinsko svetovno prvenstvo, Netanya (ISR), 04.09.2023 - 09.09.2023
Svetovni pokal, Berlin (GER), 06.10.2023 - 08.10.2023
Svetovni pokal, Atene/Athens (GRE), 13.10.2023 - 15.10.2023
Svetovni pokal, Budimpešta/Budapest (HUN), 20.10.2023 - 22.10.2023
Rotterdam Qualification Meet, Rotterdam (NED), 30.11.2023 - 03.12.2023
Gyõr OPEN Olympic Qualification Event, Gjur/Gyõr (HUN), 13.12.2023 - 16.12.2023
Meeting del Titano, Serravalle (SMR), 27.01.2024 - 28.01.2024
Svetovno prvenstvo, Doha (QAT), 11.02.2024 - 18.02.2024
MM Victoria, Reka/Rijeka (CRO), 02.03.2024 - 03.03.2024
Eindhoven Qualification Meet, Eindhoven (NED), 11.04.2024 - 14.04.2024
MM Maribor, Maribor (SLO), 13.04.2024 - 14.04.2024
Australian Open Championships, Southport (AUS), 17.04.2024 - 20.04.2024
ATUS Graz Trophy, Gradec/Graz (AUT), 18.04.2024 - 21.04.2024
Acropolis Swim Open, Atene/Athens (GRE), 26.04.2024 - 28.04.2024
Swim Wars, Banja Luka (BIH), 27.04.2024 - 28.04.2024
Vienna International Swim Meet, Dunaj/Vienna (AUT), 09.05.2024 - 12.05.2024
Banja Luka OPEN, Banja Luka (BIH), 25.05.2024 - 26.05.2024
Mare Nostrum 2024, Canet-en-Roussillon (FRA), 25.05.2024 - 26.05.2024
Mare Nostrum 2024, Barcelona (ESP), 29.05.2024 - 30.05.2024
MM Kranj, Kranj (SLO), 01.06.2024 - 02.06.2024
MM Ravne, Ravne na Koroškem (SLO), 08.06.2024 - 09.06.2024
Evropsko prvenstvo, Beograd (SRB), 17.06.2024 - 23.06.2024

*  Podatki so zgolj in samo informativni ter NE odražajo nujno stališča selektorja PZS!
poveèaj odstotek odstopanja    zmanjšaj odstotek odstopanja
Disciplina Norma FINA 2023
Točke
Izpolnili Odstopanje
1%
Odstopanje
2%
50m prosto moški0:22,07850   0:22,29
0:22,51
100m prosto moški0:48,58897   0:49,07
0:49,55
200m prosto moški1:46,79871   1:47,86

Boškan Sašo, 2002, 1:47,62
Rotterdam, 30.11.2023
0.78%
1:48,93
400m prosto moški3:47,91900   3:50,19
3:52,47
800m prosto moški7:54,01867   7:58,75
8:03,49
1500m prosto moški15:05,49890   15:14,54
15:23,60
100m prsno moški0:59,79860   1:00,39
1:00,99

Stevens Peter John, 1995, 1:00,87
Doha, 11.02.2024
1.78%
200m prsno moški2:10,33902   2:11,63
2:12,94
100m delfin moški0:51,93863   0:52,45
0:52,97
200m delfin moški1:56,36852   1:57,52
1:58,69
100m hrbtno moški0:54,01872   0:54,55
0:55,09
200m hrbtno moški1:58,09851   1:59,27

Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:59,18
Rotterdam, 30.11.2023
0.92%
2:00,45
200m mešano moški1:58,53889   1:59,72
2:00,90
400m mešano moški4:13,76887   4:16,30
4:18,84
      
      
50m prosto ženske0:24,82867
Klančar Neža, 2000, 0:24,70
Rotterdam, 03.12.2023
100.48%
0:25,07
0:25,32
100m prosto ženske0:53,88883   0:54,42

Klančar Neža, 2000, 0:53,96
Southport, 17.04.2024
0.15%
0:54,96

Šegel Janja, 2001, 0:54,66
Dublin, 13.08.2023
1.43%
200m prosto ženske1:57,85881   1:59,03

Šegel Janja, 2001, 1:58,02
Fukuoka, 25.07.2023
0.15%
2:00,21
400m prosto ženske4:09,14854   4:11,63
4:14,12
800m prosto ženske8:29,24862   8:34,33
8:39,42
1500m prosto ženske16:13,94844   16:23,68
16:33,42
100m prsno ženske1:07,12872   1:07,79
1:08,46

Čelik Tina, 2001, 1:08,24
Kranj, 29.07.2023
1.65%
200m prsno ženske2:24,63886   2:26,08
2:27,52
100m delfin ženske0:58,21865   0:58,79
0:59,37
200m delfin ženske2:09,07840   2:10,36
2:11,65
100m hrbtno ženske1:00,29865   1:00,89
1:01,50
200m hrbtno ženske2:11,04834   2:12,35
2:13,66
200m mešano ženske2:12,13869   2:13,45
2:14,77
400m mešano ženske4:39,92861   4:42,72
4:45,52
Nazaj
# %    Plavalec/ka Disciplina Norma Čas Točke
1.100.48  Neža KLANČAR, 2000, OL 50KZ0:24,820:24,70880
       
2.99.85  Janja ŠEGEL, 2001, FR 200KZ1:57,851:58,02877
99.85      Neža KLANČAR, 2000, OL 100KZ0:53,880:53,96880
3.99.22  Sašo BOŠKAN, 2002, TK 200KM1:46,791:47,62851
4.99.08  Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL 200HM1:58,091:59,18828
98.57      Janja ŠEGEL, 2001, FR 100KZ0:53,880:54,66846
5.98.35  Tina ČELIK, 2001, TK 100PZ1:07,121:08,24829
6.98.22  Peter John STEVENS, 1995, SLO 100PM0:59,791:00,87815


#  Plavalec/ka Disciplina Norma Čas %
      
      
1.  Sašo BOŠKAN, 2002200KM1:46,791:47,6299.22
      
      
2.  Peter John STEVENS, 1995100PM0:59,791:00,8798.22
      
      
3.  Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001200HM1:58,091:59,1899.08
      
      
4.  Neža KLANČAR, 200050KZ0:24,820:24,70100.48
    100KZ0:53,880:53,9699.85
      
      
5.  Tina ČELIK, 2001100PZ1:07,121:08,2498.35
      
      
6.  Janja ŠEGEL, 2001100KZ0:53,880:54,6698.57
    200KZ1:57,851:58,0299.85

Nazaj