Back    Home

Norme PZS za nastope na mednarodnih tekmovanjih*
Izpis: 03.12.2022, 07:17:14

SP Fukuoka (18.7.-25.7.2023) - FINA B, 50m bazen, FINA 2022 točke

Upoštevanje rezultatov od:
01.03.2022
Zadnji rok:
04.06.2023
Letniki: absolutno
Upoštevani so samo rezultati s tekmovanj:
- 2022 TYR Pro Swim Series, Westmont (USA), 02.03.2022 - 05.03.2022
- HPS HEP Miting 2022, Zagreb (CRO), 05.03.2022 - 06.03.2022
- MM Victoria - Primorje, Reka/Rijeka (CRO), 19.03.2022 - 20.03.2022
- ATUS Trophy, Gradec/Graz (AUT), 21.04.2022 - 24.04.2022
- Acropolis Swim Open 2022, Atene/Athens (GRE), 13.05.2022 - 15.05.2022
- Borac Grand Challenge, Banja Luka (BIH), 23.07.2022 - 24.07.2022
- EYOF, Banska Bystrica (SVK), 25.07.2022 - 29.07.2022
- Evropsko prvenstvo, Rim/Rome (ITA), 11.08.2022 - 17.08.2022

*  Podatki so zgolj in samo informativni ter NE odražajo nujno stališča selektorja PZS!
poveèaj odstotek odstopanja    zmanjšaj odstotek odstopanja

Disciplina

Norma

FINA 2022
Točke

Izpolnili

Odstopanje
1%

50m prosto moški

0:22,89

762

 

0:23,12

100m prosto moški

0:50,21

815

 

0:50,71

200m prosto moški

1:50,81

779


Boškan Sašo, 2002, 1:48,08
Rim/Rome, 14.08.2022
102.52%

Pušnik Jaka, 2003, 1:50,54
Banja Luka, 24.07.2022
100.24%

1:51,92

Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:51,06
Rim/Rome, 14.08.2022
0.23%

400m prosto moški

3:56,14

809


Boškan Sašo, 2002, 3:53,42
Rim/Rome, 17.08.2022
101.16%

3:58,50

800m prosto moški

8:09,67

787

 

8:14,57

1500m prosto moški

15:36,30

805

 

15:45,66

50m prsno moški

0:28,29

771


Stevens Peter John, 1995, 0:27,27
Rim/Rome, 15.08.2022
103.74%

0:28,57

100m prsno moški

1:01,84

778

 

1:02,46

Stevens Peter John, 1995, 1:02,12
Gradec/Graz, 24.04.2022
0.46%

200m prsno moški

2:14,88

817

 

2:16,23

50m delfin moški

0:24,35

765

 

0:24,59

100m delfin moški

0:53,78

777

 

0:54,32

200m delfin moški

2:00,79

770

 

2:02,00

50m hrbtno moški

0:26,04

763

 

0:26,30

100m hrbtno moški

0:55,92

797

 

0:56,48

200m hrbtno moški

2:02,20

768


Šenica Pavletič Primož, 2001, 1:59,66
Rim/Rome, 12.08.2022
102.12%

Ferš Eržen Anže, 1999, 2:01,99
Rim/Rome, 12.08.2022
100.17%

2:03,42

200m mešano moški

2:03,71

782


Ferš Eržen Anže, 1999, 2:01,98
Rim/Rome, 16.08.2022
101.41%

2:04,95

400m mešano moški

4:26,49

766


Ferš Eržen Anže, 1999, 4:26,10
Rim/Rome, 11.08.2022
100.14%

4:29,15

     
     

50m prosto ženske

0:25,92

761


Klančar Neža, 2000, 0:25,23
Banja Luka, 24.07.2022
102.73%

Šegel Janja, 2001, 0:25,53
Banja Luka, 24.07.2022
101.52%

0:26,18

Pintar Tjaša, 1997, 0:26,17
Rim/Rome, 15.08.2022
0.96%

100m prosto ženske

0:56,15

781


Šegel Janja, 2001, 0:54,40
Rim/Rome, 11.08.2022
103.21%

Fain Katja, 2001, 0:55,52
Atene/Athens, 13.05.2022
101.13%

Pintar Tjaša, 1997, 0:55,58
Rim/Rome, 11.08.2022
101.02%

Klančar Neža, 2000, 0:55,72
Reka/Rijeka, 20.03.2022
100.77%

0:56,71

200m prosto ženske

2:02,81

778


Šegel Janja, 2001, 1:57,51
Rim/Rome, 14.08.2022
104.51%

Fain Katja, 2001, 1:57,68
Rim/Rome, 14.08.2022
104.35%

2:04,04

Pintar Tjaša, 1997, 2:03,68
Banja Luka, 24.07.2022
0.71%

400m prosto ženske

4:19,34

757


Fain Katja, 2001, 4:08,70
Rim/Rome, 17.08.2022
104.27%

Šegel Janja, 2001, 4:15,32
Banja Luka, 23.07.2022
101.57%

4:21,93

Tušek Daša, 2003, 4:21,42
Reka/Rijeka, 20.03.2022
0.80%

800m prosto ženske

8:56,03

739


Tušek Daša, 2003, 8:53,83
Reka/Rijeka, 19.03.2022
100.41%

9:01,39

Perše Špela, 1996, 8:57,59
Reka/Rijeka, 19.03.2022
0.30%

1500m prosto ženske

17:24,20

685

 

17:34,64

50m prsno ženske

0:32,31

745


Vovk Tara, 2000, 0:31,12
Westmont, 03.03.2022
103.82%

Čelik Tina, 2001, 0:31,85
Banja Luka, 23.07.2022
101.44%

0:32,63

100m prsno ženske

1:09,79

775


Vovk Tara, 2000, 1:08,94
Westmont, 03.03.2022
101.23%

1:10,49

Čelik Tina, 2001, 1:09,87
Banja Luka, 24.07.2022
0.12%

200m prsno ženske

2:31,02

778

 

2:32,53

Gerdej Nija, 2007, 2:31,90
Banska Bystrica, 27.07.2022
0.58%

50m delfin ženske

0:27,24

721


Klančar Neža, 2000, 0:26,50
Banja Luka, 23.07.2022
102.79%

0:27,51

Pintar Tjaša, 1997, 0:27,39
Rim/Rome, 12.08.2022
0.55%

100m delfin ženske

1:00,37

776

 

1:00,97

200m delfin ženske

2:13,73

755

 

2:15,07

Fain Katja, 2001, 2:14,64
Zagreb, 06.03.2022
0.68%

50m hrbtno ženske

0:29,21

788

 

0:29,50

100m hrbtno ženske

1:02,71

768

 

1:03,34

Šegel Janja, 2001, 1:03,15
Gradec/Graz, 21.04.2022
0.70%

200m hrbtno ženske

2:15,67

751

 

2:17,03

Šegel Janja, 2001, 2:16,95
Gradec/Graz, 22.04.2022
0.94%

200m mešano ženske

2:17,63

769

 

2:19,01

400m mešano ženske

4:52,97

751

 

4:55,90

Nazaj

#

%

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

Točke

1.

104.51

Janja ŠEGEL, 2001, FR

200KZ

2:02,81

1:57,51

888

2.

104.35

Katja FAIN, 2001, BM

200KZ

2:02,81

1:57,68

884

104.27

    Katja FAIN, 2001, BM

400KZ

4:19,34

4:08,70

859

3.

103.82

Tara VOVK, 2000, LL

50PZ

0:32,31

0:31,12

834

4.

103.74

Peter John STEVENS, 1995, TK

50PM

0:28,29

0:27,27

861

103.21

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100KZ

0:56,15

0:54,40

858

5.

102.79

Neža KLANČAR, 2000, OL

50DZ

0:27,24

0:26,50

783

102.73

    Neža KLANČAR, 2000, OL

50KZ

0:25,92

0:25,23

825

6.

102.52

Sašo BOŠKAN, 2002, TK

200KM

1:50,81

1:48,08

840

7.

102.12

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL

200HM

2:02,20

1:59,66

818

101.57

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

400KZ

4:19,34

4:15,32

794

101.52

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

50KZ

0:25,92

0:25,53

796

8.

101.44

Tina ČELIK, 2001, TK

50PZ

0:32,31

0:31,85

778

9.

101.41

Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

200MM

2:03,71

2:01,98

816

101.23

    Tara VOVK, 2000, LL

100PZ

1:09,79

1:08,94

804

101.16

    Sašo BOŠKAN, 2002, TK

400KM

3:56,14

3:53,42

838

101.13

    Katja FAIN, 2001, BM

100KZ

0:56,15

0:55,52

807

10.

101.02

Tjaša PINTAR, 1997, RAD

100KZ

0:56,15

0:55,58

805

100.77

    Neža KLANČAR, 2000, OL

100KZ

0:56,15

0:55,72

799

11.

100.41

Daša TUŠEK, 2003, FR

800KZ

8:56,03

8:53,83

748

12.

100.24

Jaka PUŠNIK, 2003, OL

200KM

1:50,81

1:50,54

785

100.17

    Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

200HM

2:02,20

2:01,99

772

100.14

    Anže FERŠ ERŽEN, 1999, IL

400MM

4:26,49

4:26,10

769

       

99.88

    Tina ČELIK, 2001, TK

100PZ

1:09,79

1:09,87

773

99.77

    Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001, LL

200KM

1:50,81

1:51,06

774

13.

99.70

Špela PERŠE, 1996, RAD

800KZ

8:56,03

8:57,59

733

99.54

    Peter John STEVENS, 1995, TK

100PM

1:01,84

1:02,12

767

99.45

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

50DZ

0:27,24

0:27,39

709

14.

99.42

Nija GERDEJ, 2007, FR

200PZ

2:31,02

2:31,90

765

99.32

    Katja FAIN, 2001, BM

200DZ

2:13,73

2:14,64

740

99.30

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

100HZ

1:02,71

1:03,15

752

99.29

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

200KZ

2:02,81

2:03,68

762

99.20

    Daša TUŠEK, 2003, FR

400KZ

4:19,34

4:21,42

740

99.06

    Janja ŠEGEL, 2001, FR

200HZ

2:15,67

2:16,95

730

99.04

    Tjaša PINTAR, 1997, RAD

50KZ

0:25,92

0:26,17

739



#

Plavalec/ka

Disciplina

Norma

Čas

%

      
      

1.

Sašo BOŠKAN, 2002

200KM

1:50,81

1:48,08

102.52

 

 

400KM

3:56,14

3:53,42

101.16

      
      

2.

Anže FERŠ ERŽEN, 1999

200HM

2:02,20

2:01,99

100.17

 

 

200MM

2:03,71

2:01,98

101.41

 

 

400MM

4:26,49

4:26,10

100.14

      
      

3.

Jaka PUŠNIK, 2003

200KM

1:50,81

1:50,54

100.24

      
      

4.

Peter John STEVENS, 1995

50PM

0:28,29

0:27,27

103.74

 

 

100PM

1:01,84

1:02,12

99.54

      
      

5.

Primož ŠENICA PAVLETIČ, 2001

200KM

1:50,81

1:51,06

99.77

 

 

200HM

2:02,20

1:59,66

102.12

      
      

6.

Katja FAIN, 2001

100KZ

0:56,15

0:55,52

101.13

 

 

200KZ

2:02,81

1:57,68

104.35

 

 

400KZ

4:19,34

4:08,70

104.27

 

 

200DZ

2:13,73

2:14,64

99.32

      
      

7.

Nija GERDEJ, 2007

200PZ

2:31,02

2:31,90

99.42

      
      

8.

Neža KLANČAR, 2000

50KZ

0:25,92

0:25,23

102.73

 

 

100KZ

0:56,15

0:55,72

100.77

 

 

50DZ

0:27,24

0:26,50

102.79

      
      

9.

Špela PERŠE, 1996

800KZ

8:56,03

8:57,59

99.70

      
      

10.

Tjaša PINTAR, 1997

50KZ

0:25,92

0:26,17

99.04

 

 

100KZ

0:56,15

0:55,58

101.02

 

 

200KZ

2:02,81

2:03,68

99.29

 

 

50DZ

0:27,24

0:27,39

99.45

      
      

11.

Daša TUŠEK, 2003

400KZ

4:19,34

4:21,42

99.20

 

 

800KZ

8:56,03

8:53,83

100.41

      
      

12.

Tara VOVK, 2000

50PZ

0:32,31

0:31,12

103.82

 

 

100PZ

1:09,79

1:08,94

101.23

      
      

13.

Tina ČELIK, 2001

50PZ

0:32,31

0:31,85

101.44

 

 

100PZ

1:09,79

1:09,87

99.88

      
      

14.

Janja ŠEGEL, 2001

50KZ

0:25,92

0:25,53

101.52

 

 

100KZ

0:56,15

0:54,40

103.21

 

 

200KZ

2:02,81

1:57,51

104.51

 

 

400KZ

4:19,34

4:15,32

101.57

 

 

100HZ

1:02,71

1:03,15

99.30

 

 

200HZ

2:15,67

2:16,95

99.06


Nazaj