Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024, U23Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
kategorija U23


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2023 do 18.11.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 29.07.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2023 do 18.11.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Olimpija Ljubljana
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    ŠD Delfin Ljubljana
    PK Triglav Kranj
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PZS


PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FAIN Katjaženske U23Z 2001 19.05.202428.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ*
2. FAIN Nikaženske U23Z 2003 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 50KZ 100KZ 200KZ* 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ* 100MZ
3. FELTRIN KOSEC Evaženske U23Z 2004 06.04.202406.04.2025 50KZ 50KZ*
4. RADOJEVIĆ Anjaženske U23Z 2004 21.10.202321.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ
5. ANGLEITNER SAGADIN Lauraženske U23Z 2005 07.04.202407.04.2025 200PZ 50KZ 100KZ 200KZ 200PZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOREC Jakamoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 200KM 800KM 1500KM 50HM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM
2. MATKO MARCIUS Liam Einarmoški U23M 2004 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM* 400KM* 50DM 100DM
BM    7 plavalcev7 plavalcev7 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FILIPČIČ Eliženske U23Z 2003 16.12.202316.12.2024 50KZ 50DZ 50KZ 50DZ
2. RIHTER MEDOŠ Mijaženske U23Z 2005 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BENČIČ Jašamoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 50DM
2. KRUMPAK Roymoški U23M 2002 16.12.202316.12.2024 50DM
BP    4 plavalci4 plavalci1 plavalec



PK CELULOZAR KRŠKO
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOZOLE Janmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 50KM 50KM 100KM 200KM 50DM
CK    1 plavalec1 plavalec1 plavalec



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠEGEL Janjaženske U23Z 2001 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50PZ 100PZ 200PZ* 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
2. ŠEGEL Nuša (Opozorilo 50m) ženske U23Z 2003 03.06.202303.06.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KNEZ Lovromoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 100PM
2. KOROŠ Anžemoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 50PM 100PM 50HM 100HM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 100MM
3. KNEZ Ožbej (Opozorilo 50m) moški U23M 2004 10.06.202310.06.2024 50PM 50DM 100DM
FR    5 plavalcev5 plavalcev2 plavalca



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIMC Tiaženske U23Z 2004 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50KZ 100KZ* 200KZ* 50DZ 100DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KUKEC Nejcmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50KM 50PM 100PM 200PM 400MM
2. POTEMIN Iaroslavmoški U23M 2005 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM*
IL    3 plavalci3 plavalci3 plavalci



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOVAČIČ Gajaženske U23Z 2005 05.05.202431.07.2024 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PREGELJ Mark (Opozorilo 50m) moški U23M 2003 01.07.202301.07.2024 50KM
2. PURGAR Borut (Opozorilo 50m) moški U23M 2004 01.07.202301.07.2024 100KM
3. STOJANOVSKI Kristijan (Opozorilo 50m) moški U23M 2004 23.04.2023neregistriran 800KM 1500KM
KK    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ROŽIČ Tarinženske U23Z 2004 26.05.202417.12.2024 50PZ 50DZ 50HZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠENICA PAVLETIČ Primožmoški U23M 2001 20.04.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200DM 100HM 200HM 200KM* 400KM 50HM 100HM 200HM* 200MM
2. BERLOŽNIK Jašmoški U23M 2002 25.05.202411.05.2025 100KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 100DM 200DM 50HM 100HM 200MM 400MM 400KM* 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 100HM* 200MM 400MM
3. STELE Gašpermoški U23M 2004 31.07.202315.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200DM 200HM 400MM
4. ZOGOVIĆ Dejanmoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
5. ABUTOVIĆ Filipmoški U23M 2005 25.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50KM* 50PM
6. FURLAN ŠTULAR Arnemoški U23M 2005 28.04.202428.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM 200DM 100KM 200KM 400KM 800KM* 1500KM* 50DM
LL    7 plavalcev7 plavalcev6 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BORNŠEK Lenaženske U23Z 2004 17.12.202317.12.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100KZ 800KZ 1500KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MILENOVIĆ Nikolamoški U23M 2002 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
2. JUG Sebastjanmoški U23M 2005 18.05.202425.11.2024 50KM 50KM
3. PEVEC Gašpermoški U23M 2005 21.04.202421.04.2025 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM 200KM 50PM 100PM 200PM 100DM 50HM 100HM 100MM 200MM 400MM
NC    4 plavalci4 plavalci4 plavalci



PK NOVA GORICA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZAVRTANIK Klemenmoški U23M 2003 23.12.202323.12.2024 50KM 50PM
NG    1 plavalec0 plavalcev1 plavalec



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JAMŠEK Janjaženske U23Z 2001 02.03.202402.03.2025 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ 100HZ 200HZ
2. MIHALIČ Saraženske U23Z 2004 25.05.202409.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100DZ 200MZ 400MZ 50KZ* 50PZ* 100PZ* 200PZ* 200MZ*
3. VALANT Gaja Lucijaženske U23Z 2004 26.05.202431.07.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100HZ 200HZ
4. OVIJAČ Piaženske U23Z 2005 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
5. PETRIČ Mancaženske U23Z 2005 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KANDIĆ Antonijemoški U23M 2002 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM
2. POTOČNIK Vid (Opozorilo 50m) moški U23M 2002 24.06.202324.06.2024 50KM
3. DOVČ Lanmoški U23M 2003 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 800KM 50DM 100DM 200DM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM
4. PUŠNIK Jakamoški U23M 2003 26.05.202413.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 50KM* 100KM* 200KM* 100DM* 200DM* 200HM*
5. BABIČ Maksmoški U23M 2004 08.10.202308.10.2024 50KM
6. DJUKIĆ Robertmoški U23M 2004 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 50HM 200MM 400MM 50KM 200KM 400KM 50PM* 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 400MM
7. ULAGA STERLE Cenemoški U23M 2004 25.05.202415.12.2024 50KM 50KM 100MM
8. RAJIĆ Timonmoški U23M 2005 27.01.202427.01.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
OL    13 plavalcev12 plavalcev11 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUSKAR Alenmoški U23M 2003 18.05.202403.03.2025 50KM 50KM 50HM
2. OCVIRK Nik (Opozorilo 50m) moški U23M 2003 18.05.2024neregistriran 50PM 50PM*
PC    2 plavalca2 plavalca2 plavalca



PD MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETEK Danajaženske U23Z 2005 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRALJ Žan Lukamoški U23M 2002 13.04.202431.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM*
2. FEKONJA Sergejmoški U23M 2004 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
3. KOSEC Tianmoški U23M 2005 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50DM 100DM 200DM 200HM 400MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 100DM 200DM 100HM 200HM* 200MM 400MM*
PDM    4 plavalci4 plavalci4 plavalci



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ARNEŽ Mašaženske U23Z 2005 23.05.202411.05.2025 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
RAD    1 plavalec1 plavalec1 plavalec



ŠD RIBA LJUBLJANA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TEVŽ Nika Pijaženske U23Z 2002 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HROVAT Erikmoški U23M 2001 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100MM
2. ĆIROVIĆ Filipmoški U23M 2004 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM* 100MM
RL    3 plavalci2 plavalca3 plavalci



PK RIBNICA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TOPOLNIK Klemenmoški U23M 2004 18.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 200MM 50KM 50PM 100PM 50DM*
RR    1 plavalec1 plavalec1 plavalec



ŠD DELFIN LJUBLJANA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JELEN Nejc (Opozorilo 50m) moški U23M 2001 20.05.2023neregistriran 50KM
2. KAC Janmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 50DM 100DM
3. ZABAV Andrejmoški U23M 2001 21.10.202321.10.2024 50KM
4. GORNIK Juremoški U23M 2002 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
5. ZAGAJŠEK Tilenmoški U23M 2002 21.10.202321.10.2024 50KM
6. MAJCEN Patrikmoški U23M 2003 15.12.202315.12.2024 50KM
7. PODGORŠEK Nejcmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM
8. VERBIČ Črtmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 200KM
9. ZALAR Patrikmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 100KM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
10. BOJANC Domenmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 200KM 400KM
 
SDD    10 plavalcev3 plavalci9 plavalcev



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČELIK Tinaženske U23Z 2001 09.12.202331.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200MZ 50PZ 100PZ
2. POGAČAR Nežaženske U23Z 2001 25.05.202411.05.2025 200KZ 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
3. POGAČAR Zalaženske U23Z 2004 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
4. ZUPAN Nežaženske U23Z 2005 17.12.202317.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOŠKAN Sašomoški U23M 2002 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 50KM* 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
2. RIJAVEC Mihamoški U23M 2003 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 100DM
3. VINTAR Mihamoški U23M 2003 16.12.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 100DM 200MM
4. JANHUBA Juremoški U23M 2004 31.07.202331.07.2024 100KM 200KM 200MM
5. ALJAŽ Andraž (Opozorilo 50m) moški U23M 2005 22.06.202322.06.2024 50KM
6. ČARMAN DJURAN Bormoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 100DM 100DM
TK    10 plavalcev10 plavalcev6 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JUSIĆ Aida (Opozorilo 50m) ženske U23Z 2002 18.05.2024neregistrirana 50KZ 50DZ 50KZ* 50DZ*
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GRADIŠEK Jaša (Opozorilo 50m) moški U23M 2001 18.05.2024neregistriran 50KM 50KM*
2. PERC Anže (Opozorilo 50m) moški U23M 2003 18.05.202427.05.2024 50KM
3. LAMOT Metodmoški U23M 2005 26.05.202407.04.2025 50KM 50DM 50HM 100HM 200HM 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
4. MRKONJIČ Janmoški U23M 2005 26.05.202413.04.2025 50PM 50PM 100PM
VV    5 plavalcev5 plavalcev4 plavalci
 
 
PZS  85 plavalcev75 plavalcev66 plavalcev