Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024 dečki/dekliceIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
kategorija dečki in deklice


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 05.02.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 15.07.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 05.02.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Novo mesto
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PK Zdravilišče Radenci
    PZS


ŠD AQUA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GAJIĆ ElladekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
2. NEŠKOVIĆ MarisadekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50PZ
3. GARTNER TricijadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. TOMAŽEVIČ Lucija ElizabetadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRAMER TilendečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200MM 400MM
2. NOVAK JakdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. SKVARČA AleksejdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
4. ŠEFMAN BordečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. TRAMPUŽ MarkdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
6. BARTOL NejcdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50PM
7. ČUFER JakadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM 200MM 400MM
8. TRAMPUŽ DaviddečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200HM
AQ    12 plavalcev12 plavalcev0 plavalcev



PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOSILJEVAC ŠpeladekliceZ 2010 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ
2. HORVAT LauradekliceZ 2010 14.04.202413.04.2025 50KZ 100KZ
3. VIDOVIČ LinadekliceZ 2010 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
4. ALIAMOVSKAIA EkaterinadekliceZ 2011 18.05.202411.04.2025 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
5. GODEC VanesadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ
6. GOLOB NežadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ
7. GRADIN SaradekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
8. LIASHUK MilenadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BUČAR NejcdečkiM 2010 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. KOJC MarkdečkiM 2010 13.04.202413.04.2025 50KM 400KM 1500KM 50PM 50DM
3. MARKOV RenedečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 50DM 200MM
4. PLANKO DaviddečkiM 2010 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
5. STRAŠEK NikolajdečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
6. TOPOLNIK GaldečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM
7. HACIN MajdečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 50PM
8. LAMPREHT ŽigadečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM
9. ŠENTJURC LandečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
BM    17 plavalcev17 plavalcev0 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠTRUBELJ SaradekliceZ 2010 11.05.202410.02.2025 50KZ
BP    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BABIČ TindečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. KOŽAR LovrodečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50PM
3. KRANJC NejcdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100DM 100HM 200MM 400MM
4. RAČIČ KrištofdečkiM 2011 25.05.202414.04.2025 100KM 200KM
CK    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOŽIČ PiadekliceZ 2010 06.04.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
2. GNAMUŠ ŠLEBNIK AleksandradekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. HELBL LijadekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
4. KNEZ ZaradekliceZ 2010 11.04.202411.04.2025 50KZ 100KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
5. KOREN MašadekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SALZMANN ClemensdečkiM 2010 25.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM
2. KOREN MaxdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. ŠUMAH TajdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 200KM 400KM 1500KM 200HM
FR    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐEŠEVIĆ MineadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
2. POTEMINA AlisadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. DOMIĆ IvonadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. GASHU AlinadekliceZ 2011 11.02.202411.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
5. KISELEVA EvgeniiadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ
6. TRIVUNOVIĆ HASANI AnđelinadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HUS JernejdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 400KM 1500KM 50DM 100DM 200MM 400MM
2. MARINŠEK MaticdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
3. TESTEN MartindečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM 400MM
4. BACIĆ SergeidečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 200KM 50PM 100PM
5. BATISTIČ NikolajdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 50PM
6. ĐEŠEVIĆ DinodečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
7. HUDOVORNIK DomendečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
8. JARKOVIČ LovrodečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 400KM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
9. JERŠE JakadečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100HM 200HM 200MM
10. KOCJAN JakobdečkiM 2011 13.04.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200PM 200MM 400MM
 
11. LAVRIH OskardečkiM 2011 25.05.202406.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM
12. LEGIŠA LukadečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 200HM 200MM
13. SEDEVČIČ PEČNIK MaksdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50PM 100PM 200PM
14. SMOLNIKAR OskardečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 200KM
15. SNOJ MatejdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 50DM
16. TEPEJ PEČNIK JondečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
IL    22 plavalcev22 plavalcev0 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HOČEVAR KajadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100HZ 200MZ 400MZ
2. KLEMEN TajadekliceZ 2011 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LACKOVIČ PeterdečkiM 2010 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 50DM 100DM 200DM
2. BESHLYK TymurdečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
3. KUGLER ŽigadečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
KA    5 plavalcev5 plavalcev0 plavalcev



PK KOPER
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BRŽAN TosjadečkiM 2010 08.10.202308.10.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
2. DRUŽINA Timej DamijandečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM
3. KAVČIČ JakobdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM
KK    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AMBROŽ ŽivadekliceZ 2010 26.05.202423.03.2025 50HZ 100HZ 200HZ
2. ČEPON LanadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. VOGRINČIČ TajadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ
4. ČEKIĆ MiadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 200HZ 200MZ
5. KUNŠTIĆ MašadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ANDŽELEVSKI OstojdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
2. BOŽIKOV SeverindečkiM 2010 26.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200HM 200MM 400MM
3. BURSAĆ MarkodečkiM 2010 11.02.202411.02.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
4. PALYVODA RobertdečkiM 2010 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM
5. PENKO Kalvin ValdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM
6. PREDOJEVIČ-BENDA RokdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
7. GRM ValterdečkiM 2011 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
8. JUVAN OžbejdečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
9. NZOTAM Ožbej DoualadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM
10. TSIBULSKY ElidečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
 
LL    15 plavalcev15 plavalcev0 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MUŽAR KajadekliceZ 2010 25.05.202406.04.2025 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČUJEŽ MihadečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM 400MM
2. JEZOVŠEK ŠPILJAR TeodečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM
3. KIKEL JušdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 50PM 100HM
4. KROŠELJ TilendečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM
5. SKAKIĆ JašadečkiM 2010 25.05.202410.02.2025 50KM 50PM
6. ZAVRŠNIK ViddečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
7. PLEVNIK IVANUŠA NajdečkiM 2011 06.04.202406.04.2025 400KM
NC    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



PK NOVA GORICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JURETIČ EvadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
2. VALANTIČ MojcadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČEBRON MANFREDA RokdečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50PM
2. ČERNE BRALIĆ MihadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM
NG    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK NOVO MESTO
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LOVRENČIČ MarkodečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
NM    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SABLJAKOVIĆ TaradekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ
2. ELSNER CarolinadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
3. MEŠIĆ AnjadekliceZ 2011 13.04.202413.04.2025 50KZ 50PZ 200PZ 50DZ 200MZ
4. ZUPET JonadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ERKER DE LUCAT GeorgedečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. JOVANOVIĆ BojandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100HM 200MM
3. KODERMAC RokdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
4. LEVIČNIK BornadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200MM 400MM
5. MELON OskardečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 100HM 200HM 200MM 400MM
6. OŠLAJ TinedečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 200PM 100DM 200DM 200MM 400MM
7. POGAČAR DominikdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM
8. PRISIACH MatveidečkiM 2010 25.05.202410.02.2025 200KM
9. STROJANŠEK TristandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
10. TOMAŽIČ MartindečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
 
11. ŽAGAR JašadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
12. ŽNIDARŠIČ IandečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 100KM 200KM 100HM 200MM
13. FAJON JakadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 200KM 50PM 100HM 200HM
14. GRUDEN JakadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 200HM
15. ILIĆ FilipdečkiM 2011 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
16. KRAPEŽ JakobdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
17. MAHNIČ DOBROVOLJC BordečkiM 2011 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM
18. MARSETIČ MarkdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 200KM 400MM
19. MATAHLIJA NikdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50PM
20. MEMIĆ ErikdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 400MM
 
21. POLJAK BrindečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM
22. STEVANIĆ AleksdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
OL    26 plavalcev26 plavalcev0 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRUŠIČ ŽanindekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 200PZ 200MZ
2. PISAR PijadekliceZ 2010 18.05.202414.04.2025 200KZ
3. PLANINŠEC NušadekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ
4. RUS ZaladekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PLOŠINJAK TimotejdečkiM 2010 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. ŠPRAH MatijadečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50PM 100PM
3. ŠTALCER JakadečkiM 2010 26.05.202406.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200HM 200MM
4. KREVS PascaldečkiM 2011 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. MEDIK ŽigadečkiM 2011 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 100DM
6. VIZJAK NejcdečkiM 2011 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
PAK    10 plavalcev10 plavalcev0 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. UPLAZNIK-SUNARIĆ LuidekliceZ 2010 18.05.202411.02.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MATKO MARCIUS Leon EtiendečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
PC    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PD MARIBOR
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GODEC ŽakdečkiM 2011 18.05.202420.01.2025 50KM
PDM    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOCIJANČIČ MiadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200MZ 400MZ
2. POGAČNIK TjašadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRIVEC KristjandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200MM 400MM
2. MILENKOVIĆ FilipdečkiM 2010 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. ROZMAN PatrickdečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
4. ŠUMI BRANILOVIČ ViddečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. JELENC MaticdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM 200MM
6. PEVEC LukadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
RAD    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŽERJAL EmadekliceZ 2010 14.04.202414.04.2025 200HZ
2. KUNAVER RATEJ AjdadekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 50KZ 50DZ
3. PONIKVAR AjdadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 200KZ
4. POTNIK ManjadekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GERGELI LevdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
2. ISRAEL Yuval MoshedečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM
3. KORINŠEK LevdečkiM 2010 23.07.202323.07.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM
4. POLJŠAK ŽigadečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 50DM 200MM
5. RAZINGER TARLE LenartdečkiM 2010 23.03.202423.03.2025 400KM
6. BROLIH MatevždečkiM 2011 11.05.202411.05.2025 50KM
7. SEVER RokdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM
RL    11 plavalcev11 plavalcev0 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KUK InjadekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 200KZ
2. ŠKAPER AjdadekliceZ 2010 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
3. TANKO PolonadekliceZ 2010 18.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AMBROŽIČ AlessandrodečkiM 2010 18.05.202404.05.2025 50KM 100KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. DEBELJAK ViddečkiM 2011 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM
3. KLJUN LukadečkiM 2011 06.04.202406.04.2025 50DM 200MM
4. NOVAK TajdečkiM 2011 18.05.202421.10.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
5. STARC TibordečkiM 2011 18.05.202406.04.2025 200KM 200PM
6. VEGI ANDOLJŠEK ValldečkiM 2011 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM
RR    9 plavalcev9 plavalcev0 plavalcev



PK RUDAR TRBOVLJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. AGREŽ ArianadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200MZ 400MZ
2. BORIŠEK NoemidekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 400KZ 200PZ
3. OBERŽAN ŠpeladekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 200PZ 100DZ 200MZ 400MZ
4. ZORE PiadekliceZ 2011 25.05.202406.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. ZUPANČIČ InjadekliceZ 2011 25.05.202411.02.2025 400KZ
RT    5 plavalcev5 plavalcev0 plavalcev



ŠD DELFIN LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HOZJAN LukadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50PM
SDD    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOMELJ MetadekliceZ 2010 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 100HZ 200MZ 400MZ
2. LAPUH Justina PikadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ 400MZ
3. MARGETA AnadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
4. PULKO Ela KlaradekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
5. ŠUŠTERŠIČ EvadekliceZ 2010 20.01.202420.01.2025 50KZ 50HZ 200HZ
6. BROLIH LaradekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
7. JAKŠA JOVANOVSKI KarindekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
8. MOŽINA MašadekliceZ 2011 23.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ 100HZ
9. VOGA LiudekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BIZJAK KRALJ TristandečkiM 2010 25.05.202428.03.2025 50KM
2. JAGODIC NejdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
3. LAMOVŠEK NikdečkiM 2010 25.05.202423.03.2025 50PM
4. PIKEC MartindečkiM 2010 25.05.202411.02.2025 50KM 50PM
5. BEŠTER AmbroždečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM
6. POTOČNIK MatevždečkiM 2011 25.04.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
7. SUŠEC JakobdečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200MM
TK    16 plavalcev16 plavalcev0 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠIR ZaladekliceZ 2011 26.05.202423.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TROJIKJ MarkodečkiM 2010 26.05.202423.03.2025 50KM 100KM 50DM
2. KOCJAN MartindečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM
TOR    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK TERME PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOŽIČKO LauradekliceZ 2011 18.05.202421.04.2025 50KZ 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOROŠEC AndraždečkiM 2011 18.05.202426.11.2024 50PM
TP    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MILIJAŠ NikolinadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50DZ
2. MRKONJIČ TiadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. PLANKO PikadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200MZ
4. SUŠEC JAMBROVIĆ AnadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50KZ 200KZ 50HZ
5. GARCIA PETRAS LaradekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 50PZ 200PZ
6. LAMEŠIĆ LanadekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 100KZ 200KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BAŠIĆ EnisdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 400MM
2. LOJEN MODRIJAN JadrandečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200PM 50DM 50HM
3. AJŠIĆ EdindečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM
4. MALBAŠIĆ VODOVNIK TibordečkiM 2011 25.05.202411.04.2025 50PM
5. PRANJIĆ LiamdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM
VV    11 plavalcev11 plavalcev0 plavalcev



PK ZDRAVILIŠČE RADENCI
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KUKEC LijadekliceZ 2011 18.05.202419.04.2025 100KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PELC ČEH Franc JožefdečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM
2. ŠERUGA JakadečkiM 2010 25.05.202419.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100HM
3. ŠIMONKA JakobdečkiM 2010 25.05.202419.04.2025 50KM 100KM 50DM 100HM
ZR    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev
 
 
PZS  209 plavalcev209 plavalcev0 plavalcev