Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024, kadeti/kadetinjeIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
kategorija kadeti in kadetinje


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 29.01.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 29.07.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 29.01.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Ratitovec Železniki
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PK Zdravilišče Radenci
    PZS


PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BEZLAJ AnjakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. HERODEŽ AnakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ
3. KRIVEC PUKŠIČ LiakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
4. MALTARIĆ LinakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
5. NOVAK NajakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
6. KIRBIŠ AninakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐORĐEVIĆ DavidkadetiM 2008 13.04.202413.04.2025 50KM 50DM
2. REGVAT JanikadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. VRABL NikkadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM
4. CAFUTA Nils ThorstenkadetiM 2009 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. DOBNIK AnejkadetiM 2009 11.04.202411.04.2025 50HM
6. POTRČ TilenkadetiM 2009 18.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
BM    12 plavalcev12 plavalcev0 plavalcev



PK BISER PIRAN
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIBAC LankadetiM 2009 26.05.202403.03.2025 100HM 200HM
BP    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MENONI EmakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
CK    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠELJNIK UlakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
2. PODRŽAVNIK ZarakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. PORI NajakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ
4. HLASTAN Eliana MariakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRITERŽNIK Oskar JožekadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
2. MARKAČ NikkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. PATERNOSTER AlexanderkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 200KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 200MM 400MM
4. VUŠNIK Žan LukakadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 400MM
FR    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GODEC AleksandrakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ
2. LIPOGLAVŠEK TjašakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
3. ČUSAK TanjakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 800KZ
4. PODGORŠEK LaurakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 800KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200MZ
5. RIHTMAN Ava LunakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GREGORČIČ NejckadetiM 2008 24.02.202424.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM
2. KOCJAN NikkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 400MM
3. PERŠIN BlažkadetiM 2008 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM
4. RODMAN PONIKVAR IankadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. RUPNIK IvokadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM
6. BRATKOVIČ KOLEŠA NikkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM 200MM
7. GOVŠE LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 200MM
8. JEROVŠEK GašperkadetiM 2009 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
9. KORITNIK LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
10. MIKLIČ JankadetiM 2009 26.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200HM
 
11. VILFAN KOŽUH LevkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
IL    16 plavalcev16 plavalcev0 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUKAN IvanakadetinjeZ 2008 26.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
2. AVBELJ AnakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
3. SPRUK TajdakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50PZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. NEGODIČ LiamkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
2. VEJNOVIČ RokkadetiM 2008 25.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. VUČKO NikkadetiM 2008 23.05.202419.10.2024 50KM 100KM 200KM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
KA    6 plavalcev6 plavalcev0 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JAGODNIK ZarjakadetinjeZ 2008 05.05.202427.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 200MZ
2. ORLANDO LarakadetinjeZ 2008 05.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
3. TOMIĆ SarakadetinjeZ 2008 03.02.202403.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ
4. PERIČ KlarakadetinjeZ 2009 05.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GÓR DÁnielkadetiM 2008 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM
2. OBERSTAR MarkkadetiM 2008 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM
3. BURDUJA KristiankadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 200KM
4. FINK AleksejkadetiM 2009 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM
5. MARKIČ TimkadetiM 2009 04.02.202404.02.2025 50PM 100PM
6. POVŠIČ RenekadetiM 2009 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM
KK    10 plavalcev10 plavalcev0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JELENC ČANČAR EvakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
2. KOVAČ KajakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ
3. KRENN BUKOVEC NikakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50PZ
4. KRIŠTOFELC UlakadetinjeZ 2008 14.04.202414.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
5. LJUBINKOVIĆ DoriskadetinjeZ 2008 25.05.202421.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ
6. ABUTOVIĆ MiakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 200MZ
7. BREZNIK Neja (Opozorilo 50m) kadetinjeZ 2009 28.05.202328.05.2024 50KZ 50HZ
8. GRM MarijakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
9. LEHMANN SienakadetinjeZ 2009 26.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
10. MELE ZojakadetinjeZ 2009 16.12.202316.12.2024 400KZ 800KZ
 
11. PECELI JANEŽIČ AjdakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ALEŠ UrbankadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
2. ČADEŽ TanejkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
3. LIPOLT AleksanderkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM
4. MATIJEVIĆ TeodorkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM
5. PEZEROVIČ IankadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM 200HM
6. VOLK ŽigakadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
LL    17 plavalcev17 plavalcev0 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PLEVNIK IVANUŠA GajakadetinjeZ 2008 25.05.202403.02.2025 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ
2. BRATINA ElinakadetinjeZ 2009 13.04.202413.04.2025 50KZ
3. ČANŽEK TayakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
4. VALEK ZalakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČUJEŽ VidkadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 200MM
2. ERMENC AidankadetiM 2008 26.05.202414.04.2025 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM
3. PEVEC JulijankadetiM 2008 26.05.202421.04.2025 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM 400MM
4. VIHERNIK AljošakadetiM 2008 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. CAPELLO NinokadetiM 2009 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 100DM 100HM
6. FOŠNARIČ MartinkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
7. KOČEVAR JonkadetiM 2009 18.05.202413.04.2025 50KM 200KM 100DM
8. ŠETINA NejckadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 200HM
NC    12 plavalcev12 plavalcev0 plavalcev



PK NOVA GORICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BREŠAN SEMIČ ŠelikadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VALANTIČ NacekadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. VIŽIN IzakkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 100PM 200PM
NG    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BELE HanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
2. BRICELJ IzakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. PUREBER KlarakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. STROJANŠEK IsabelakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. URBANČIČ EvakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
6. MAROLT KatjakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 400KZ
7. PAVLIČ LarakadetinjeZ 2009 15.10.202314.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 200MZ
8. SEIFERT MetkakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100HZ 200HZ 200MZ
9. VELKAVRH REBOLJ TiakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BRAJNIK Jakob LunkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
2. PEČEK DANIELI DavidkadetiM 2008 17.12.202317.12.2024 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
3. PODLOGAR AleksanderkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM
4. PODOBNIK FilipkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. STRAŽIŠAR VidkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 400KM
6. BATYRSHIN ArtemkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM
7. MEŠIĆ EnejkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM
8. ŠMID OskarkadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 100HM 200HM 200MM
9. UMIĆEVIĆ OgnjenkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM
OL    18 plavalcev18 plavalcev0 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČREPINKO AnakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ 400MZ
2. KUMER ElikadetinjeZ 2008 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ
3. MOJSILOVIČ MEZNARIČ ZalakadetinjeZ 2008 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. HVALEC EvakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 400MZ
PAK    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŽAGAR ElakadetinjeZ 2009 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUSKAR MaksimkadetiM 2008 15.12.202315.12.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200HM
2. PELENGIĆ JurijkadetiM 2008 13.04.202413.04.2025 50KM
3. RAMŠAK MajkadetiM 2009 18.05.202403.03.2025 50KM 50PM 100PM
PC    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK RATITOVEC ŽELEZNIKI
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PFAJFAR ŽigakadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
RA    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUŽNIK MarcelakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ
2. SEKNE InakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KUNČIČ JanezkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 400MM
2. TERSEGLAV AndražkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM
3. TERSEGLAV LovrokadetiM 2008 23.05.202416.11.2024 50KM
4. DOLAR RokkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
5. DOLAR ČELESNIK VitankadetiM 2009 25.04.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM
6. MAHER NejckadetiM 2009 26.05.202411.01.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200MM 400MM
RAD    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SEVER SarakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRAGELJ ČrtkadetiM 2008 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
2. POTNIK MatickadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. DAVYDOV FedorkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 800KM 50DM 200MM
4. KOVAČIČ LOVŠIN JakobkadetiM 2009 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. KRDŽALIĆ MajkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM
6. ROZMAN GašperkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
RL    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĆIROVIĆ ZarakadetinjeZ 2008 18.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
2. POJE MIHELIČ LanakadetinjeZ 2008 18.05.202423.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
3. VLAHOV DoroteakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
4. ERJAVEC IzakadetinjeZ 2009 18.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ
5. STARC TajakadetinjeZ 2009 18.05.202404.02.2025 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĆIROVIĆ LovrokadetiM 2008 26.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 200MM
2. ČAMPA TobijakadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
3. PETEK JakakadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 50PM 50DM 100DM
4. STARC TeokadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
5. VAVTAR AljažkadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM
RR    10 plavalcev10 plavalcev0 plavalcev



PK RUDAR TRBOVLJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZORE TejakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JAŠIĆ MihailokadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50DM
RT    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FRLEC KatarinakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ
2. KREVS EmmakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
3. PAJNTAR BlažakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
4. CAMLEK MašakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. NAGLIČ LarakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
6. SAVERNIK VeronikakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GRADIŠEK ŽankadetiM 2008 14.04.202414.04.2025 50KM 50PM 100PM
2. JEKOVEC AžbekadetiM 2008 19.10.202319.10.2024 50KM 50DM 100DM
3. KOLENKO TimkadetiM 2008 06.01.202426.11.2024 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
4. KOSMAČ TilenkadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 800KM 1500KM 50DM
5. ZAFOŠNIK POTOČNIK LeonkadetiM 2008 23.05.202414.04.2025 50KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM
6. MAZI JAMNIK ArnekadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
7. SEČNIK MatickadetiM 2009 03.03.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM
TK    13 plavalcev13 plavalcev0 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VRBINC EmakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. ĐORĐEVIĆ TarakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRAŠAN MatijakadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM 400MM
2. OSTERMAN LAZAR GregorkadetiM 2009 26.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200HM
TOR    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. JUKIĆ Najya Hana (Opozorilo 50m) kadetinjeZ 2008 26.05.202428.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LAMOT DomenkadetiM 2008 07.04.202407.04.2025 50KM 100KM 50HM 100HM 200HM
2. LORGER BrinkadetiM 2008 03.02.202403.02.2025 50KM 50PM 100PM
3. PRINCL MihakadetiM 2008 26.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
4. FRICELJ NoakadetiM 2009 07.04.202407.04.2025 100KM 50HM
5. MUSTAFIĆ OmarkadetiM 2009 07.04.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
6. NAVODNIK GregakadetiM 2009 18.05.202404.02.2025 50DM 50HM
VV    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



PK ZDRAVILIŠČE RADENCI
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOBIČ LunakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50KZ 100KZ 400KZ 50DZ
2. GABOR NežakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ
3. MURŠAK HanakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 800KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TEMLIN TeokadetiM 2008 25.05.202419.04.2025 50KM
ZR    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev
 
 
PZS  168 plavalcev168 plavalcev0 plavalcev