Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024, mladinci/mladinkeIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
kategorija mladinci in mladinke


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 29.01.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 29.07.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 29.01.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PZS


PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VUKAŠINOVIĆ AnastasijamladinkeZ 2006 06.08.202306.08.2024 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KLENOVŠEK GarimladinciM 2006 03.02.202403.02.2025 50KM 100KM 200KM 50DM
2. ZAVRŠNIK JuremladinciM 2006 13.04.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM
3. BEZJAK Jaka GalmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 50DM
4. PODLESNIK MaksmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 400MM
5. VRAN-BENKOVIČ BormladinciM 2007 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
6. ZUPANIČ TianmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
BM    7 plavalcev7 plavalcev0 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MIKLAVČIČ AnastazijamladinkeZ 2006 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIBAC MajmladinciM 2006 24.03.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
2. BENČIČ ValmladinciM 2007 26.05.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
BP    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VASILJEVIĆ MašamladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KRUŠIČ AnejmladinciM 2006 03.03.202403.03.2025 50PM
2. OSETIČ MatijamladinciM 2006 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
CK    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SEKUTI HanamladinkeZ 2006 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ
2. GERDEJ NijamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
3. GNAMUŠ ŠLEBNIK KatarinamladinkeZ 2007 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. KOKOT LanamladinkeZ 2007 03.03.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ
5. LAJBAHER MajamladinkeZ 2007 16.12.202316.12.2024 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MARIĆ Bastian (Opozorilo 50m) mladinciM 2006 03.06.202303.06.2024 50KM
2. PODRŽAVNIK ŽanmladinciM 2006 28.04.202427.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM
3. METULJ MarcelmladinciM 2007 03.03.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 200MM
4. VERBOLE KevinmladinciM 2007 29.07.202329.07.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 400MM
FR    9 plavalcev9 plavalcev0 plavalcev



PK ILIRIJA LJUBLJANA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĆATIĆ IsmarmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200HM 400MM
2. GREGORIČ JakobmladinciM 2006 27.01.202427.01.2025 50KM 50DM
3. KEREC OdonmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
4. HUDOVORNIK ErikmladinciM 2007 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200HM 200MM 400MM
5. VIDOVIĆ LanmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM
6. ZIMIC UrbanmladinciM 2007 31.07.202331.07.2024 50KM
IL    6 plavalcev6 plavalcev0 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VEJNOVIČ TajamladinkeZ 2006 25.05.202428.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
2. VIDEC IzamladinkeZ 2007 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETERLIN NikmladinciM 2006 25.04.202411.01.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. LAPUH Mark AnejmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100HM 200HM
KA    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PAJEK STARMAN AuroramladinkeZ 2006 05.05.202404.02.2025 50KZ 50HZ 100HZ
2. ŠVONJA Manca (Opozorilo 50m) mladinkeZ 2007 01.07.202301.07.2024 50KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BRŽAN TibormladinciM 2007 02.02.202402.02.2025 50DM
2. FINK AmadejmladinciM 2007 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
KK    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. NIKOLIČ KRIŠTOF RebekamladinkeZ 2006 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
2. ROTAR NikamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
3. VRHOVAC Laura (Opozorilo 50m) mladinkeZ 2006 21.05.2023neregistrirana 50KZ 50HZ
4. CVETKOVIĆ Maša (Opozorilo 50m) mladinkeZ 2007 26.03.2023neregistrirana 400KZ 800KZ 1500KZ
5. FORTUNA LenamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 400KZ 800KZ 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
6. KAC PetramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ 100HZ
7. KORENJAK GOBBO MoetimladinkeZ 2007 25.05.202431.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 200MZ
8. PREDALIČ KajamladinkeZ 2007 25.05.202413.04.2025 50DZ 100DZ 200MZ
9. PRIMC LinamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
10. ROŽIČ UlamladinkeZ 2007 17.12.202317.12.2024 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ 200MZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KASTIGAR MaksmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM
2. KORENT DE FRANCESCHI LeonardomladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. PŠENIČNIK NejmladinciM 2006 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
4. RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof AjdanmladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 100PM 50DM 100DM 200DM 400MM
5. BABNIK MaticmladinciM 2007 31.07.202331.07.2024 50PM
6. BURSAĆ UrošmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
7. ILAR LunmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200DM
8. JURKOVIČ JuremladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
LL    18 plavalcev18 plavalcev0 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KNEZ LauramladinkeZ 2006 18.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
2. PAKIŽ RUMPF IzabelamladinkeZ 2006 13.04.202413.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
3. KRAJINOVIĆ PiamladinkeZ 2007 18.05.202414.04.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LESJAK JakobmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM
2. VIHERNIK DomenmladinciM 2006 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
3. BRATINA FilipmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 200PM 200HM 200MM
NC    6 plavalcev6 plavalcev0 plavalcev



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČERIN EmamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
2. NOVAK TinkaramladinkeZ 2006 17.12.202311.02.2025 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ
3. TAVZES CIRMAN AjdamladinkeZ 2006 11.05.202411.05.2025 100KZ 200KZ 100HZ
4. ARKO MartamladinkeZ 2007 25.11.202325.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100DZ 100HZ 200HZ
5. KLOPČIČ LaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 100DZ
6. ZORKO ZaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
7. ŽALAC LanamladinkeZ 2007 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MIKUŽ BormladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM 400MM
2. MUSTAR MartinmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM 400MM
3. PAVEŠIČ MajmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
4. PAVEŠIČ SvitmladinciM 2006 11.02.202411.02.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
5. MAHNIČ DOBROVOLJC DorianmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM
6. VRHOVNIK MatevžmladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM
OL    13 plavalcev13 plavalcev0 plavalcev



PA KURENT PTUJ
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOSTANJEVEC MatevžmladinciM 2007 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM
PAK    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GROBELNIK TilenmladinciM 2006 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM
2. KIKER JanmladinciM 2007 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 50HM 100HM
PC    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PD MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. NAJVIRT EvelynmladinkeZ 2007 14.04.202414.04.2025 50KZ
PDM    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK RADOVLJICA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FRELIH PetramladinkeZ 2006 28.03.202428.03.2025 200KZ 400KZ 800KZ
2. LIPOVEC TinkaramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUŽNIK AnžemladinciM 2007 23.05.202428.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
2. ŠUMI BRANILOVIČ MajmladinciM 2007 25.04.202425.04.2025 50KM 200KM 400KM 50HM 200HM
RAD    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. HRIBAR AlmamladinkeZ 2006 25.05.202421.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ
2. MIHELČIČ NikamladinkeZ 2007 11.05.202421.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. GRENC Gaber LukamladinciM 2006 11.05.202420.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 50HM
2. JUVANČIČ FilipmladinciM 2006 17.12.202317.12.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50PM 50DM 200MM
3. MAMLIĆ SimonmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
4. POLJŠAK GašpermladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
5. KOCIĆ Nikola TinmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
6. POPOVIĆ SvitmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM
7. ROGELJ GalmladinciM 2007 11.05.202414.10.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM
8. ŠERJAK EnejmladinciM 2007 25.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 100HM 200MM
9. ŠTEMBAL SvenmladinciM 2007 21.04.202421.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM
RL    11 plavalcev11 plavalcev0 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐUKIĆ DoramladinkeZ 2006 18.05.202428.04.2025 50DZ 100DZ 50HZ
2. RADIVOJEVIĆ OljamladinkeZ 2007 18.05.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100HZ
3. ŠKAPER NelimladinkeZ 2007 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BLATNIK NikmladinciM 2006 04.05.202404.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
2. TURK MitjamladinciM 2006 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM 400MM
RR    5 plavalcev5 plavalcev0 plavalcev



PK RUDAR TRBOVLJE
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZUPANČIČ TajmladinciM 2007 26.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 200HM 200MM 400MM
RT    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



ŠD DELFIN LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SRAKA LunamladinkeZ 2006 28.04.202428.04.2025 50KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VUGA PetermladinciM 2006 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM
2. MAJCEN TajmladinciM 2007 28.04.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM
SDD    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠILER KLEMENČIČ ZojamladinkeZ 2006 14.04.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 200MZ 400MZ
2. LOZAR AlinamladinkeZ 2007 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50HZ 200HZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. POSNJAK Juš (Opozorilo 50m) mladinciM 2006 28.05.202328.05.2024 50KM 100KM 50DM
2. MAČEK TilenmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
TK    4 plavalci4 plavalci0 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐORĐEVIĆ JakamladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. VRBINC GašpermladinciM 2006 24.03.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM
TOR    2 plavalca2 plavalca0 plavalcev



PK TERME PTUJ
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KVAS AnžemladinciM 2007 18.05.202421.04.2025 50KM
TP    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PERC ŽivamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ 100KZ
2. POHOREC ŠpelamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BIZJAK JAMBROVIĆ MaticmladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM
2. GOLIČNIK ValmladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50PM
3. GUŠTIN AnžemladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
4. ŠIBANC DanemladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM
VV    6 plavalcev6 plavalcev0 plavalcev
 
 
PZS  114 plavalcev114 plavalcev0 plavalcev