Back    Home

Izpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024, kategorijeIzpolnjeni minimalni kriteriji za nastop na državnih prvenstvih leta 2024
vse kategorije


Stanje: 26.05.2024

Upoštevani so rezultati v 25m bazenih od 01.09.2022 do 18.11.2024 in v 50m bazenih od 01.03.2023 do 16.12.2024.
Pri 25m bazenih so z zvezdico označene discipline v katerih je plavalec ali plavalka minimalni pogoj izpolnil oz. izpolnila z rezultatom v 50m bazenu v obdobju od 01.09.2022 do 18.11.2024.
Z Opozorilo, ločeno za 25m in 50m bazene, so označeni plavalci, ki po trenutnih podatkih do roka izpolnitev minimalnih pogojev ne bodo imeli statusa "OKS registriran športnik". Pogoj za status OKS registriranega športnika so pravilni in popolni podatki plavalca, ki jih OKS preverja v centralnem registru prebivalstva, starost deset ali več let v koledarskem letu in vsaj en veljaven rezultat v individualni disciplini na tekmovanjih PZS v koledarskem letu, ko je izpolnjen starostni pogoj, status pa velja eno leto od zadnjega veljavnega rezultata.
V letu 2024 določilo pogoja "OKS registriran" za nastop na državnih prvenstvih ne velja za plavalce in plavalke letnik 2014
Opozorilo se prične izpisovati 90 dni pred iztekom roka za izpolnitev minimalnih pogojev. Zadnji prevzem OKS podatkov je bil 22.05.2024.


    ŠD Aqua Ljubljana
    PK Branik Maribor
    PK Biser Piran
    PK Celulozar Krško
    PK Fužinar Ravne
    PK Ilirija Ljubljana
    PK Kamnik
    PK Koper
    PK Ljubljana
    PK Neptun Celje
    PK Nova Gorica
    PK Novo mesto
    PK Olimpija Ljubljana
    PA Kurent Ptuj
    DVŠ Posejdon Celje
    PD Maribor
    PK Ajdovščina
    PK Ratitovec Železniki
    PK Radovljica
    ŠD Riba Ljubljana
    PK Ribnica
    PK Rudar Trbovlje
    ŠD Delfin Ljubljana
    Slovenia
    PK Triglav Kranj
    PK Torpedo Ljubljana
    PK Terme Ptuj
    PK Velenje
    PK Zdravilišče Radenci
    PZS


ŠD AQUA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TROHA Katjaženske absolutnoZ 2000 25.05.202408.10.2024 50KZ
2. GAJIĆ ElladekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
3. NEŠKOVIĆ MarisadekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50PZ
4. GARTNER TricijadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
5. TOMAŽEVIČ Lucija ElizabetadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
6. AVČIN Vitamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100PZ 200PZ
7. KLOPČIČ Sofijamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
8. KRAMAR Zanamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ
9. MAHNIČ Katarinamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
10. BOŠKOSKI Janamlajše dekliceZ 2013 25.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ
 
11. BOTIĆ Evamlajše dekliceZ 2013 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ
12. JERMAN Lorelaimlajše dekliceZ 2013 11.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 100PZ 200PZ 50HZ 200HZ
13. ZAKRAJŠEK FAGES Maelimlajše dekliceZ 2013 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
14. ĐORĐEVIĆ Ninamlajše dekliceZ 2014 25.05.202411.05.2025 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SVETEK Jakamoški absolutnoM 2000 19.11.202319.11.2024 50KM 50DM
2. KRAMER TilendečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200MM 400MM
3. NOVAK JakdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
4. SKVARČA AleksejdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
5. ŠEFMAN BordečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
6. TRAMPUŽ MarkdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
7. BARTOL NejcdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50PM
8. ČUFER JakadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM 200MM 400MM
9. TRAMPUŽ DaviddečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200HM
10. AVČIN Levmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
 
11. KELEMINA Bormlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
12. BARTOL Gašpermlajši dečkiM 2013 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
13. KOVAČIČ Franmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM
14. PREBIL Leon Jonatanmlajši dečkiM 2013 11.05.202411.05.2025 100PM
15. SKVARČA Timotejmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
16. ŠEFMAN Domenmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
17. TRŠKAN Tit Oskarmlajši dečkiM 2013 25.05.202423.03.2025 50KM 50PM
18. VODNIK Patrikmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 100KM 50PM 100PM 200PM
19. GAMS Gabrijelmlajši dečkiM 2014 11.05.202411.05.2025 100HM
AQ    33 plavalcev31 plavalcev2 plavalca



PK BRANIK MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FAIN Katjaženske U23Z 2001 19.05.202428.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200DZ 200MZ 400MZ*
2. FAIN Nikaženske U23Z 2003 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 50KZ 100KZ 200KZ* 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ* 100MZ
3. FELTRIN KOSEC Evaženske U23Z 2004 06.04.202406.04.2025 50KZ 50KZ*
4. RADOJEVIĆ Anjaženske U23Z 2004 21.10.202321.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ
5. ANGLEITNER SAGADIN Lauraženske U23Z 2005 07.04.202407.04.2025 200PZ 50KZ 100KZ 200KZ 200PZ 200MZ 400MZ
6. VUKAŠINOVIĆ AnastasijamladinkeZ 2006 06.08.202306.08.2024 50PZ
7. BEZLAJ AnjakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
8. HERODEŽ AnakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ
9. KRIVEC PUKŠIČ LiakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
10. MALTARIĆ LinakadetinjeZ 2008 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
 
11. NOVAK NajakadetinjeZ 2008 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
12. KIRBIŠ AninakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
13. BOSILJEVAC ŠpeladekliceZ 2010 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ
14. HORVAT LauradekliceZ 2010 14.04.202413.04.2025 50KZ 100KZ
15. VIDOVIČ LinadekliceZ 2010 19.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
16. ALIAMOVSKAIA EkaterinadekliceZ 2011 18.05.202411.04.2025 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
17. GODEC VanesadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ
18. GOLOB NežadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ
19. GRADIN SaradekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
20. LIASHUK MilenadekliceZ 2011 18.05.202413.04.2025 50HZ
 
21. ALEŠNIK Lučka Vitamlajše dekliceZ 2012 11.04.202411.04.2025 50HZ
22. KALOH Tajamlajše dekliceZ 2012 18.05.202413.04.2025 50PZ
23. KLENOVŠEK Lolamlajše dekliceZ 2012 13.04.202413.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
24. NOVAK Nelimlajše dekliceZ 2012 18.05.202413.04.2025 50HZ
25. AŽNIK Vitamlajše dekliceZ 2013 18.05.202413.04.2025 50HZ 100HZ 200HZ
26. IRŠIČ HÖLZL Ninamlajše dekliceZ 2013 18.05.202413.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
27. KUMER Zojamlajše dekliceZ 2013 18.05.202411.04.2025 50HZ 100HZ
28. ZUPANC Lorimlajše dekliceZ 2013 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MODRIĆ Ivanmoški absolutnoM 1996 14.04.202414.04.2025 50DM 50HM 50DM* 50HM
2. BOREC Jakamoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 200KM 800KM 1500KM 50HM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM
3. MATKO MARCIUS Liam Einarmoški U23M 2004 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM* 400KM* 50DM 100DM
4. KLENOVŠEK GarimladinciM 2006 03.02.202403.02.2025 50KM 100KM 200KM 50DM
5. ZAVRŠNIK JuremladinciM 2006 13.04.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM
6. BEZJAK Jaka GalmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 50DM
7. PODLESNIK MaksmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 400MM
8. VRAN-BENKOVIČ BormladinciM 2007 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
9. ZUPANIČ TianmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
10. ĐORĐEVIĆ DavidkadetiM 2008 13.04.202413.04.2025 50KM 50DM
 
11. REGVAT JanikadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
12. VRABL NikkadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM
13. CAFUTA Nils ThorstenkadetiM 2009 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
14. DOBNIK AnejkadetiM 2009 11.04.202411.04.2025 50HM
15. POTRČ TilenkadetiM 2009 18.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
16. BUČAR NejcdečkiM 2010 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
17. KOJC MarkdečkiM 2010 13.04.202413.04.2025 50KM 400KM 1500KM 50PM 50DM
18. MARKOV RenedečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 50DM 200MM
19. PLANKO DaviddečkiM 2010 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
20. STRAŠEK NikolajdečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
 
21. TOPOLNIK GaldečkiM 2010 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM
22. HACIN MajdečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 50PM
23. LAMPREHT ŽigadečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM
24. ŠENTJURC LandečkiM 2011 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
25. BERDEN Anejmlajši dečkiM 2012 11.04.202411.04.2025 100KM
26. FELICIJAN Tianmlajši dečkiM 2012 18.05.202413.04.2025 50PM 200PM
27. OSET Filipmlajši dečkiM 2012 18.05.202411.04.2025 100KM 400KM 50PM 100PM 50HM
28. STROPNIK Filipmlajši dečkiM 2012 18.05.202413.04.2025 50PM 100PM
29. ŠOLAJA Maximmlajši dečkiM 2012 18.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM
30. HAPPE ŠAVLI Tilenmlajši dečkiM 2013 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
 
31. LUČEV Lovromlajši dečkiM 2013 18.05.202413.04.2025 50PM 100PM 200PM
32. VRABL Galmlajši dečkiM 2013 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
BM    60 plavalcev60 plavalcev8 plavalcev



PK BISER PIRAN
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. FILIPČIČ Eliženske U23Z 2003 16.12.202316.12.2024 50KZ 50DZ 50KZ 50DZ
2. RIHTER MEDOŠ Mijaženske U23Z 2005 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
3. MIKLAVČIČ AnastazijamladinkeZ 2006 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ
4. ŠTRUBELJ SaradekliceZ 2010 11.05.202410.02.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BENČIČ Maticmoški absolutnoM 1999 01.07.202301.07.2024 50PM
2. BENČIČ Jašamoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 50DM
3. KRUMPAK Roymoški U23M 2002 16.12.202316.12.2024 50DM
4. PRIBAC MajmladinciM 2006 24.03.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
5. BENČIČ ValmladinciM 2007 26.05.202423.03.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
6. PRIBAC LankadetiM 2009 26.05.202403.03.2025 100HM 200HM
7. BEVK Benjaminmlajši dečkiM 2012 20.04.202420.04.2025 50PM
8. FANTINIČ Majmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM
9. RUTAR Lukasmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
10. SAKELŠAK Jernejmlajši dečkiM 2012 20.04.202420.04.2025 50KM 50PM
 
11. JUKIĆ Cleimlajši dečkiM 2013 11.05.202410.02.2025 50KM 50DM
BP    15 plavalcev15 plavalcev1 plavalec



PK CELULOZAR KRŠKO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VASILJEVIĆ MašamladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ 400MZ
2. MENONI EmakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. MENONI Anamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOZOLE Janmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 50KM 50KM 100KM 200KM 50DM
2. KRUŠIČ AnejmladinciM 2006 03.03.202403.03.2025 50PM
3. OSETIČ MatijamladinciM 2006 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
4. BABIČ TindečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. KOŽAR LovrodečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50PM
6. KRANJC NejcdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100DM 100HM 200MM 400MM
7. RAČIČ KrištofdečkiM 2011 25.05.202414.04.2025 100KM 200KM
8. KOŽAR Maticmlajši dečkiM 2012 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM
9. MAROLT Mihaelmlajši dečkiM 2012 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM
10. ROBEK Tilenmlajši dečkiM 2012 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
 
11. ŠPILER Petermlajši dečkiM 2012 25.05.202413.04.2025 50KM
12. BAJC Nalmlajši dečkiM 2013 25.05.202424.06.2024 50PM
13. BREGAR Matijamlajši dečkiM 2013 25.05.202414.04.2025 50KM 50PM
14. RAČIČ Jakobmlajši dečkiM 2013 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
CK    17 plavalcev17 plavalcev1 plavalec



PK FUŽINAR RAVNE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠEGEL Janjaženske U23Z 2001 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ* 50PZ 100PZ 200PZ* 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 100MZ 200MZ
2. ŠEGEL Nušaženske U23Z 2003 03.06.202303.06.2024 50KZ
3. SEKUTI HanamladinkeZ 2006 19.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ
4. GERDEJ NijamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
5. GNAMUŠ ŠLEBNIK KatarinamladinkeZ 2007 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
6. KOKOT LanamladinkeZ 2007 03.03.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200HZ
7. LAJBAHER MajamladinkeZ 2007 16.12.202316.12.2024 50KZ 100KZ 50DZ 100DZ
8. KOŠELJNIK UlakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
9. PODRŽAVNIK ZarakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
10. PORI NajakadetinjeZ 2008 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ
 
11. HLASTAN Eliana MariakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
12. BOŽIČ PiadekliceZ 2010 06.04.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
13. GNAMUŠ ŠLEBNIK AleksandradekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
14. HELBL LijadekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
15. KNEZ ZaradekliceZ 2010 11.04.202411.04.2025 50KZ 100KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
16. KOREN MašadekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ
17. PLESEC Laramlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50PZ 200PZ
18. VIDRIH Gajamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
19. PATERNOSTER Alinamlajše dekliceZ 2013 25.05.202411.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ
20. GORENŠEK Zalamlajše dekliceZ 2014 25.05.202411.04.2025 50KZ 200KZ 50HZ
 
21. SIMONIČ Zalamlajše dekliceZ 2014 11.04.202411.04.2025 200PZ 50HZ 100HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KORDEŽ Galmoški absolutnoM 2000 16.12.202316.12.2024 50KM 50DM 50KM 50DM
2. KNEZ Lovromoški U23M 2002 31.07.202331.07.2024 50PM 100PM
3. KOROŠ Anžemoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 50PM 100PM 50HM 100HM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 100MM
4. KNEZ Ožbejmoški U23M 2004 10.06.202310.06.2024 50PM 50DM 100DM
5. MARIĆ BastianmladinciM 2006 03.06.202303.06.2024 50KM
6. PODRŽAVNIK ŽanmladinciM 2006 28.04.202427.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM
7. METULJ MarcelmladinciM 2007 03.03.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 200MM
8. VERBOLE KevinmladinciM 2007 29.07.202329.07.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 400MM
9. PRITERŽNIK Oskar JožekadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
10. MARKAČ NikkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
 
11. PATERNOSTER AlexanderkadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 200KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 200MM 400MM
12. VUŠNIK Žan LukakadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 400MM
13. SALZMANN ClemensdečkiM 2010 25.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM
14. KOREN MaxdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
15. ŠUMAH TajdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 200KM 400KM 1500KM 200HM
16. KOŠELJNIK Filipmlajši dečkiM 2012 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
17. VERLAK Timmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200HM 200MM
18. HORVAT Blažmlajši dečkiM 2014 06.04.202406.04.2025 200PM
19. KOLAR Ažbemlajši dečkiM 2014 25.05.202411.04.2025 50PM 100PM 200PM
20. KOS Anžemlajši dečkiM 2014 06.04.202406.04.2025 50KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM
 
21. PLESEC Lukamlajši dečkiM 2014 25.05.202411.04.2025 50KM 200KM 200PM
FR    42 plavalcev42 plavalcev3 plavalci



PK ILIRIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRIMC Tiaženske U23Z 2004 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50KZ 100KZ* 200KZ* 50DZ 100DZ
2. GODEC AleksandrakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ
3. LIPOGLAVŠEK TjašakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
4. ČUSAK TanjakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 800KZ
5. PODGORŠEK LaurakadetinjeZ 2009 10.03.202410.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 800KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200MZ
6. RIHTMAN Ava LunakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
7. ĐEŠEVIĆ MineadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
8. POTEMINA AlisadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
9. DOMIĆ IvonadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
10. GASHU AlinadekliceZ 2011 11.02.202411.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
 
11. KISELEVA EvgeniiadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ
12. TRIVUNOVIĆ HASANI AnđelinadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
13. AVGUŠTIN Rubimlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ
14. BRATKOVIČ KOLEŠA Laramlajše dekliceZ 2012 13.04.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 200PZ 50DZ 50HZ 200MZ
15. GRAMC Emamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
16. KORITNIK Zalamlajše dekliceZ 2012 25.05.202413.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ
17. MAROLT Saramlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
18. PAPLER Elamlajše dekliceZ 2012 25.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
19. ŠTER Anjamlajše dekliceZ 2012 25.05.202413.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100HZ 200HZ 200MZ
20. BAGGIA Saramlajše dekliceZ 2013 25.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
21. GRAMC Tejamlajše dekliceZ 2013 25.05.202413.04.2025 200KZ 100PZ 200PZ
22. JARKOVIČ Živamlajše dekliceZ 2013 25.05.202413.04.2025 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
23. KOLMAN Kajamlajše dekliceZ 2013 25.05.202413.04.2025 100HZ
24. LEGIŠA Ninamlajše dekliceZ 2013 25.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100HZ 200HZ 200MZ
25. ĐEŠEVIĆ Stelamlajše dekliceZ 2014 25.05.202413.04.2025 400KZ 100PZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠPENKO Žanmoški absolutnoM 1996 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM
2. FERŠ ERŽEN Anžemoški absolutnoM 1999 20.04.202420.04.2025 50KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM 200KM* 100HM* 200HM* 200MM* 400MM*
3. KUKEC Nejcmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50KM 50PM 100PM 200PM 400MM
4. POTEMIN Iaroslavmoški U23M 2005 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM*
5. ĆATIĆ IsmarmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200HM 400MM
6. GREGORIČ JakobmladinciM 2006 27.01.202427.01.2025 50KM 50DM
7. KEREC OdonmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
8. HUDOVORNIK ErikmladinciM 2007 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200HM 200MM 400MM
9. VIDOVIĆ LanmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM
10. ZIMIC UrbanmladinciM 2007 31.07.202331.07.2024 50KM
 
11. GREGORČIČ NejckadetiM 2008 24.02.202424.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM
12. KOCJAN NikkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200MM 400MM
13. PERŠIN BlažkadetiM 2008 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM
14. RODMAN PONIKVAR IankadetiM 2008 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
15. RUPNIK IvokadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM
16. BRATKOVIČ KOLEŠA NikkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM 200MM
17. GOVŠE LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 200MM
18. JEROVŠEK GašperkadetiM 2009 25.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50HM 100HM 200HM
19. KORITNIK LankadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
20. MIKLIČ JankadetiM 2009 26.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200HM
 
21. VILFAN KOŽUH LevkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
22. HUS JernejdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 400KM 1500KM 50DM 100DM 200MM 400MM
23. MARINŠEK MaticdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
24. TESTEN MartindečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM 400MM
25. BACIĆ SergeidečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 200KM 50PM 100PM
26. BATISTIČ NikolajdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 50PM
27. ĐEŠEVIĆ DinodečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
28. HUDOVORNIK DomendečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
29. JARKOVIČ LovrodečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 200KM 400KM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
30. JERŠE JakadečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100HM 200HM 200MM
 
31. KOCJAN JakobdečkiM 2011 13.04.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200PM 200MM 400MM
32. LAVRIH OskardečkiM 2011 25.05.202406.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM
33. LEGIŠA LukadečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 200HM 200MM
34. SEDEVČIČ PEČNIK MaksdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50PM 100PM 200PM
35. SMOLNIKAR OskardečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 200KM
36. SNOJ MatejdečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 50DM
37. TEPEJ PEČNIK JondečkiM 2011 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
38. BLATNIK Žanmlajši dečkiM 2012 25.05.202411.02.2025 50KM
39. BONČA Galmlajši dečkiM 2012 25.05.202413.04.2025 50PM
40. GALE Oskarmlajši dečkiM 2012 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 100HM 200HM 200MM
 
41. MARINŠEK Tilenmlajši dečkiM 2012 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
42. MIKLAVČIČ Lukamlajši dečkiM 2012 13.04.202413.04.2025 100PM 200PM
43. ROSMAN Renemlajši dečkiM 2012 25.05.202413.04.2025 50PM 100PM 100HM 200HM
44. ŠMON Nikolajmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 200MM
45. BAJEC Davidmlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200HM
46. FIFOLT Nejcmlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 50PM 100PM 200PM 200HM
47. JERŠE Benomlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
48. SMOLNIKAR Jakobmlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM
IL    73 plavalcev73 plavalcev5 plavalcev



PK KAMNIK
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VEJNOVIČ TajamladinkeZ 2006 25.05.202428.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
2. VIDEC IzamladinkeZ 2007 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. LUKAN IvanakadetinjeZ 2008 26.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. AVBELJ AnakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
5. SPRUK TajdakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50PZ 200MZ 400MZ
6. HOČEVAR KajadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100HZ 200MZ 400MZ
7. KLEMEN TajadekliceZ 2011 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
8. HREN Nežamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
9. KLEMEN Tinamlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
10. LOSIEVA Annamlajše dekliceZ 2013 25.04.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETERLIN NikmladinciM 2006 25.04.202411.01.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
2. LAPUH Mark AnejmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100HM 200HM
3. NEGODIČ LiamkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
4. VEJNOVIČ RokkadetiM 2008 25.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
5. VUČKO NikkadetiM 2008 23.05.202419.10.2024 50KM 100KM 200KM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. LACKOVIČ PeterdečkiM 2010 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 50DM 100DM 200DM
7. BESHLYK TymurdečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
8. KUGLER ŽigadečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
9. KLEMENC Urbanmlajši dečkiM 2012 23.05.202425.04.2025 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
10. ZULE Pavlinmlajši dečkiM 2012 25.04.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM
 
11. MOJSILOVIĆ Lanmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.04.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
12. PRELC Jakobmlajši dečkiM 2013 28.03.202428.03.2025 50HM
13. PROSEN Majmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM
14. SERKO Jakamlajši dečkiM 2014 25.05.202428.03.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200HM
15. ZULE Justinmlajši dečkiM 2014 25.04.202425.04.2025 200PM
KA    25 plavalcev25 plavalcev0 plavalcev



PK KOPER
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOVAČIČ Gajaženske U23Z 2005 05.05.202431.07.2024 50KZ
2. PAJEK STARMAN AuroramladinkeZ 2006 05.05.202404.02.2025 50KZ 50HZ 100HZ
3. ŠVONJA MancamladinkeZ 2007 01.07.202301.07.2024 50KZ 50HZ
4. JAGODNIK ZarjakadetinjeZ 2008 05.05.202427.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 200MZ
5. ORLANDO LarakadetinjeZ 2008 05.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
6. TOMIĆ SarakadetinjeZ 2008 03.02.202403.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ
7. PERIČ KlarakadetinjeZ 2009 05.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ
8. CURK Sofijamlajše dekliceZ 2012 25.05.202410.02.2025 50KZ
9. BRŽAN Aglajamlajše dekliceZ 2013 11.02.202411.02.2025 50KZ 100KZ 50DZ 100HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PREGELJ Markmoški U23M 2003 01.07.202301.07.2024 50KM
2. PURGAR Borutmoški U23M 2004 01.07.202301.07.2024 100KM
3. STOJANOVSKI Kristijanmoški U23M 2004 23.04.2023neregistriran 800KM 1500KM
4. BRŽAN TibormladinciM 2007 02.02.202402.02.2025 50DM
5. FINK AmadejmladinciM 2007 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
6. GÓR DÁnielkadetiM 2008 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM
7. OBERSTAR MarkkadetiM 2008 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM
8. BURDUJA KristiankadetiM 2009 28.04.202428.04.2025 50KM 200KM
9. FINK AleksejkadetiM 2009 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM
10. MARKIČ TimkadetiM 2009 04.02.202404.02.2025 50PM 100PM
 
11. POVŠIČ RenekadetiM 2009 05.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM
12. BRŽAN TosjadečkiM 2010 08.10.202308.10.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
13. DRUŽINA Timej DamijandečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM
14. KAVČIČ JakobdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM
15. ASTAFYEV Leonmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 200KM
16. BOVHA NEDOH Ivanmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM
17. BURDUJA Danielmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50HM
18. KAVČIČ Nejcmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50PM 100PM 200PM 200HM
19. BALAŽIC Lukamlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 50PM
KK    28 plavalcev28 plavalcev0 plavalcev



PK LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VOVK Taraženske absolutnoZ 2000 28.04.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ
2. ROŽIČ Tarinženske U23Z 2004 26.05.202417.12.2024 50PZ 50DZ 50HZ 50PZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 100MZ
3. NIKOLIČ KRIŠTOF RebekamladinkeZ 2006 31.07.202331.07.2024 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
4. ROTAR NikamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200MZ
5. VRHOVAC LauramladinkeZ 2006 21.05.2023neregistrirana 50KZ 50HZ
6. CVETKOVIĆ MašamladinkeZ 2007 26.03.2023neregistrirana 400KZ 800KZ 1500KZ
7. FORTUNA LenamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 400KZ 800KZ 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
8. KAC PetramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ 100HZ
9. KORENJAK GOBBO MoetimladinkeZ 2007 25.05.202431.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 200MZ
10. PREDALIČ KajamladinkeZ 2007 25.05.202413.04.2025 50DZ 100DZ 200MZ
 
11. PRIMC LinamladinkeZ 2007 26.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
12. ROŽIČ UlamladinkeZ 2007 17.12.202317.12.2024 50KZ 100KZ 50HZ 100HZ 200MZ
13. JELENC ČANČAR EvakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
14. KOVAČ KajakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50DZ
15. KRENN BUKOVEC NikakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50PZ
16. KRIŠTOFELC UlakadetinjeZ 2008 14.04.202414.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
17. LJUBINKOVIĆ DoriskadetinjeZ 2008 25.05.202421.10.2024 50KZ 50HZ 100HZ
18. ABUTOVIĆ MiakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 200MZ
19. BREZNIK NejakadetinjeZ 2009 28.05.202328.05.2024 50KZ 50HZ
20. GRM MarijakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
 
21. LEHMANN SienakadetinjeZ 2009 26.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
22. MELE ZojakadetinjeZ 2009 16.12.202316.12.2024 400KZ 800KZ
23. PECELI JANEŽIČ AjdakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ
24. AMBROŽ ŽivadekliceZ 2010 26.05.202423.03.2025 50HZ 100HZ 200HZ
25. ČEPON LanadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
26. VOGRINČIČ TajadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 50KZ 50PZ 100PZ
27. ČEKIĆ MiadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 200HZ 200MZ
28. KUNŠTIĆ MašadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ 200MZ
29. ČEPON Zaramlajše dekliceZ 2012 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
30. LONGHINO REŠETAR Niamlajše dekliceZ 2012 26.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200HZ 200MZ
 
31. RAZPOTNIK VRTAČNIK Isabelamlajše dekliceZ 2012 26.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ
32. RECEK Hanamlajše dekliceZ 2012 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200MZ
33. BOBIK Anteamlajše dekliceZ 2013 26.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
34. DOLINAR Tinkaramlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200HZ 200MZ 400MZ
35. MAVER Anamlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ
36. NIKIFORETS Nadezhdamlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200HZ 200MZ 400MZ
37. RADOŠ ROTH Špelamlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ
38. REBERNAK Zalamlajše dekliceZ 2013 11.05.202411.05.2025 100KZ 50PZ
39. ROTAR Alinamlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
40. VOGRINČIČ Emamlajše dekliceZ 2013 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200HZ 200MZ
 
41. ŽIVEC Nežamlajše dekliceZ 2013 26.05.202413.04.2025 50KZ 200KZ
42. KRAŠOVEC Neža Marijamlajše dekliceZ 2014 26.05.202411.05.2025 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠENICA PAVLETIČ Primožmoški U23M 2001 20.04.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200DM 100HM 200HM 200KM* 400KM 50HM 100HM 200HM* 200MM
2. BERLOŽNIK Jašmoški U23M 2002 25.05.202411.05.2025 100KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 100DM 200DM 50HM 100HM 200MM 400MM 400KM* 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200DM 100HM* 200MM 400MM
3. STELE Gašpermoški U23M 2004 31.07.202315.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200DM 200HM 400MM
4. ZOGOVIĆ Dejanmoški U23M 2004 17.12.202317.12.2024 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
5. ABUTOVIĆ Filipmoški U23M 2005 25.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50KM* 50PM
6. FURLAN ŠTULAR Arnemoški U23M 2005 28.04.202428.04.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM 200DM 100KM 200KM 400KM 800KM* 1500KM* 50DM
7. KASTIGAR MaksmladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM
8. KORENT DE FRANCESCHI LeonardomladinciM 2006 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
9. PŠENIČNIK NejmladinciM 2006 04.02.202404.02.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
10. RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof AjdanmladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 100PM 50DM 100DM 200DM 400MM
 
11. BABNIK MaticmladinciM 2007 31.07.202331.07.2024 50PM
12. BURSAĆ UrošmladinciM 2007 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
13. ILAR LunmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 200DM
14. JURKOVIČ JuremladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
15. ALEŠ UrbankadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
16. ČADEŽ TanejkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
17. LIPOLT AleksanderkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM
18. MATIJEVIĆ TeodorkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM
19. PEZEROVIČ IankadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100HM 200HM
20. VOLK ŽigakadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
 
21. ANDŽELEVSKI OstojdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
22. BOŽIKOV SeverindečkiM 2010 26.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200HM 200MM 400MM
23. BURSAĆ MarkodečkiM 2010 11.02.202411.02.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
24. PALYVODA RobertdečkiM 2010 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM
25. PENKO Kalvin ValdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM
26. PREDOJEVIČ-BENDA RokdečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
27. GRM ValterdečkiM 2011 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
28. JUVAN OžbejdečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
29. NZOTAM Ožbej DoualadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM
30. TSIBULSKY ElidečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
 
31. MARTIN Lazarmlajši dečkiM 2012 26.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
32. RINK Filipmlajši dečkiM 2012 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 200MM
33. WOLLRAB Lukamlajši dečkiM 2013 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM
34. GOVŠE Johan Janimlajši dečkiM 2014 13.04.202413.04.2025 100KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200MM
LL    76 plavalcev76 plavalcev7 plavalcev



PK NEPTUN CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BORNŠEK Lenaženske U23Z 2004 17.12.202317.12.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100KZ 800KZ 1500KZ
2. KNEZ LauramladinkeZ 2006 18.05.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ
3. PAKIŽ RUMPF IzabelamladinkeZ 2006 13.04.202413.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
4. KRAJINOVIĆ PiamladinkeZ 2007 18.05.202414.04.2025 50KZ
5. PLEVNIK IVANUŠA GajakadetinjeZ 2008 25.05.202403.02.2025 50KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ
6. BRATINA ElinakadetinjeZ 2009 13.04.202413.04.2025 50KZ
7. ČANŽEK TayakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
8. VALEK ZalakadetinjeZ 2009 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
9. MUŽAR KajadekliceZ 2010 25.05.202406.04.2025 100HZ
10. BOŽIČ Trinamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ
 
11. LESJAK Veronikamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ
12. KIKEL Ulamlajše dekliceZ 2013 06.04.202406.04.2025 200PZ
13. LOZER Geamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
14. OBLAK Ninamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 100HZ
15. ŠTRUKELJ Tejamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MILENOVIĆ Nikolamoški U23M 2002 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
2. JUG Sebastjanmoški U23M 2005 18.05.202425.11.2024 50KM 50KM
3. PEVEC Gašpermoški U23M 2005 21.04.202421.04.2025 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM 200KM 50PM 100PM 200PM 100DM 50HM 100HM 100MM 200MM 400MM
4. LESJAK JakobmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 50KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM
5. VIHERNIK DomenmladinciM 2006 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
6. BRATINA FilipmladinciM 2007 14.04.202414.04.2025 200PM 200HM 200MM
7. ČUJEŽ VidkadetiM 2008 25.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 200MM
8. ERMENC AidankadetiM 2008 26.05.202414.04.2025 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM
9. PEVEC JulijankadetiM 2008 26.05.202421.04.2025 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM 400MM
10. VIHERNIK AljošakadetiM 2008 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
11. CAPELLO NinokadetiM 2009 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 100DM 100HM
12. FOŠNARIČ MartinkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
13. KOČEVAR JonkadetiM 2009 18.05.202413.04.2025 50KM 200KM 100DM
14. ŠETINA NejckadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 200HM
15. ČUJEŽ MihadečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM 400MM
16. JEZOVŠEK ŠPILJAR TeodečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM
17. KIKEL JušdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 50PM 100HM
18. KROŠELJ TilendečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM
19. SKAKIĆ JašadečkiM 2010 25.05.202410.02.2025 50KM 50PM
20. ZAVRŠNIK ViddečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
 
21. PLEVNIK IVANUŠA NajdečkiM 2011 06.04.202406.04.2025 400KM
22. BROMŠE Ianmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM 50DM 100DM 100HM 200HM
23. KOKOL SVENŠEK Markmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
24. LUŽAR Stašmlajši dečkiM 2012 18.05.202406.04.2025 200KM
25. MANSUTTI Matevžmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM
26. MARIĆ Ante Jakšamlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
27. RAVNAK Tommlajši dečkiM 2012 25.05.202411.02.2025 50KM 200KM 50PM 100PM 200PM
28. VIDENŠEK Urhmlajši dečkiM 2012 16.07.202316.07.2024 50PM 100PM 200PM
29. VOH Filipmlajši dečkiM 2012 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100HM
NC    44 plavalcev44 plavalcev4 plavalci



PK NOVA GORICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BREŠAN SEMIČ ŠelikadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ
2. JURETIČ EvadekliceZ 2010 26.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
3. VALANTIČ MojcadekliceZ 2011 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZAVRTANIK Klemenmoški U23M 2003 23.12.202323.12.2024 50KM 50PM
2. VALANTIČ NacekadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. VIŽIN IzakkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 100PM 200PM
4. ČEBRON MANFREDA RokdečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50PM
5. ČERNE BRALIĆ MihadečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM
6. HRAST Nikmlajši dečkiM 2014 11.05.202411.05.2025 50KM 100HM
NG    9 plavalcev8 plavalcev1 plavalec



PK NOVO MESTO
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MATJAŠIČ Lucijamlajše dekliceZ 2013 18.05.202406.04.2025 50KZ 50PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LOVRENČIČ MarkodečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
2. MEH Tevžmlajši dečkiM 2012 06.04.202406.04.2025 400KM 100HM
NM    3 plavalci3 plavalci0 plavalcev



PK OLIMPIJA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOŠAK Anemariženske absolutnoZ 1996 02.03.202402.03.2025 50KZ 50DZ 50HZ 50KZ 50DZ 50HZ 100HZ
2. KLANČAR Nežaženske absolutnoZ 2000 26.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ* 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ
3. JAMŠEK Janjaženske U23Z 2001 02.03.202402.03.2025 50KZ 50HZ 100HZ 200HZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. MIHALIČ Saraženske U23Z 2004 25.05.202409.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100DZ 200MZ 400MZ 50KZ* 50PZ* 100PZ* 200PZ* 200MZ*
5. VALANT Gaja Lucijaženske U23Z 2004 26.05.202431.07.2024 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 100HZ 200HZ
6. OVIJAČ Piaženske U23Z 2005 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
7. PETRIČ Mancaženske U23Z 2005 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ
8. ČERIN EmamladinkeZ 2006 26.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
9. NOVAK TinkaramladinkeZ 2006 17.12.202311.02.2025 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ
10. TAVZES CIRMAN AjdamladinkeZ 2006 11.05.202411.05.2025 100KZ 200KZ 100HZ
 
11. ARKO MartamladinkeZ 2007 25.11.202325.11.2024 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100DZ 100HZ 200HZ
12. KLOPČIČ LaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 100DZ
13. ZORKO ZaramladinkeZ 2007 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
14. ŽALAC LanamladinkeZ 2007 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
15. BELE HanakadetinjeZ 2008 26.11.202326.11.2024 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ
16. BRICELJ IzakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 100DZ 200DZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
17. PUREBER KlarakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200HZ 200MZ 400MZ
18. STROJANŠEK IsabelakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
19. URBANČIČ EvakadetinjeZ 2008 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
20. MAROLT KatjakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 400KZ
 
21. PAVLIČ LarakadetinjeZ 2009 15.10.202314.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 200MZ
22. SEIFERT MetkakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 100HZ 200HZ 200MZ
23. VELKAVRH REBOLJ TiakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ
24. SABLJAKOVIĆ TaradekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ
25. ELSNER CarolinadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
26. MEŠIĆ AnjadekliceZ 2011 13.04.202413.04.2025 50KZ 50PZ 200PZ 50DZ 200MZ
27. ZUPET JonadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
28. ELMEKAWY Sofijamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ
29. GORIŠEK NAVARRO Valentinamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 100HZ 200HZ
30. MALINIĆ Lenamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ
 
31. MITROVIČ Evamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100PZ 200PZ
32. PODOBNIK Ajdamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
33. ŠMITEK Zalamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
34. VALENČIČ Viktorijamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200HZ 200MZ 400MZ
35. ZUPET Lizamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.01.2025 50KZ
36. SIMON Klaramlajše dekliceZ 2013 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100HZ 200HZ
37. VOJNOVIĆ Saramlajše dekliceZ 2013 25.05.202411.05.2025 50KZ 100PZ 200PZ
38. VUČKOVIĆ Milamlajše dekliceZ 2013 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 400KZ 800KZ 100PZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
39. SIMON Evamlajše dekliceZ 2014 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 100HZ 200HZ
40. VITANOVIĆ Elenamlajše dekliceZ 2014 25.05.202413.04.2025 200KZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KANDIĆ Antonijemoški U23M 2002 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50KM 100KM* 200KM 400KM 800KM 1500KM 100DM
2. POTOČNIK Vidmoški U23M 2002 24.06.202324.06.2024 50KM
3. DOVČ Lanmoški U23M 2003 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 800KM 50DM 100DM 200DM 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM
4. PUŠNIK Jakamoški U23M 2003 26.05.202413.08.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 50KM* 100KM* 200KM* 100DM* 200DM* 200HM*
5. BABIČ Maksmoški U23M 2004 08.10.202308.10.2024 50KM
6. DJUKIĆ Robertmoški U23M 2004 25.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200DM 50HM 200MM 400MM 50KM 200KM 400KM 50PM* 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 100MM 400MM
7. ULAGA STERLE Cenemoški U23M 2004 25.05.202415.12.2024 50KM 50KM 100MM
8. RAJIĆ Timonmoški U23M 2005 27.01.202427.01.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
9. MIKUŽ BormladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200MM 400MM
10. MUSTAR MartinmladinciM 2006 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 200HM 200MM 400MM
 
11. PAVEŠIČ MajmladinciM 2006 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM
12. PAVEŠIČ SvitmladinciM 2006 11.02.202411.02.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
13. MAHNIČ DOBROVOLJC DorianmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM
14. VRHOVNIK MatevžmladinciM 2007 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM
15. BRAJNIK Jakob LunkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
16. PEČEK DANIELI DavidkadetiM 2008 17.12.202317.12.2024 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
17. PODLOGAR AleksanderkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM
18. PODOBNIK FilipkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
19. STRAŽIŠAR VidkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 400KM
20. BATYRSHIN ArtemkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM
 
21. MEŠIĆ EnejkadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM
22. ŠMID OskarkadetiM 2009 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 100HM 200HM 200MM
23. UMIĆEVIĆ OgnjenkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM
24. ERKER DE LUCAT GeorgedečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
25. JOVANOVIĆ BojandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100HM 200MM
26. KODERMAC RokdečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
27. LEVIČNIK BornadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200MM 400MM
28. MELON OskardečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 100HM 200HM 200MM 400MM
29. OŠLAJ TinedečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 200PM 100DM 200DM 200MM 400MM
30. POGAČAR DominikdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
31. PRISIACH MatveidečkiM 2010 25.05.202410.02.2025 200KM
32. STROJANŠEK TristandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100HM 200HM 200MM 400MM
33. TOMAŽIČ MartindečkiM 2010 25.05.202413.04.2025 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
34. ŽAGAR JašadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
35. ŽNIDARŠIČ IandečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 100KM 200KM 100HM 200MM
36. FAJON JakadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 200KM 50PM 100HM 200HM
37. GRUDEN JakadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 200HM
38. ILIĆ FilipdečkiM 2011 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
39. KRAPEŽ JakobdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
40. MAHNIČ DOBROVOLJC BordečkiM 2011 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 100HM 200HM
 
41. MARSETIČ MarkdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 200KM 400MM
42. MATAHLIJA NikdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50PM
43. MEMIĆ ErikdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 400MM
44. POLJAK BrindečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 200HM 200MM 400MM
45. STEVANIĆ AleksdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
46. BENČINA Žigamlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
47. BISHOP Oliver Jamesmlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 200PM
48. ČERČEK Maksmlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
49. DEBELJAK Tijanmlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM 200HM 400MM
50. HRDLIČKA BERGELJ Teomlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
51. KOS Noelmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50HM 100HM
52. BERGOČ Majmlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 50PM
53. GABROVŠEK Matejmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 100HM 200HM
54. KAPLAN Maticmlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM 400MM
55. MARSETIČ Lukamlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100HM 200HM
56. MUDRONJA Rokomlajši dečkiM 2013 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 100DM 100HM
57. ŽNIDARŠIČ Val Aleksejmlajši dečkiM 2013 25.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
58. POTOKAR Ianmlajši dečkiM 2014 13.04.202413.04.2025 50PM 100PM
59. ŠUĆUR ZIROJEVIĆ Filipmlajši dečkiM 2014 25.05.202413.04.2025 50PM
OL    99 plavalcev98 plavalcev13 plavalcev



PA KURENT PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČREPINKO AnakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50KZ 50PZ 100PZ 50DZ 400MZ
2. KUMER ElikadetinjeZ 2008 12.11.202312.11.2024 50KZ 100KZ 50DZ
3. MOJSILOVIČ MEZNARIČ ZalakadetinjeZ 2008 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 200HZ 200MZ 400MZ
4. HVALEC EvakadetinjeZ 2009 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 400MZ
5. KRUŠIČ ŽanindekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 200PZ 200MZ
6. PISAR PijadekliceZ 2010 18.05.202414.04.2025 200KZ
7. PLANINŠEC NušadekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ
8. RUS ZaladekliceZ 2010 26.05.202414.04.2025 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ
9. MOJSILOVIČ MEZNARIČ Brinamlajše dekliceZ 2012 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
10. PODLESNIK Ota Brinamlajše dekliceZ 2012 14.10.202314.10.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ
 
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KOSTANJEVEC MatevžmladinciM 2007 25.11.202325.11.2024 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM
2. PLOŠINJAK TimotejdečkiM 2010 26.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
3. ŠPRAH MatijadečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50PM 100PM
4. ŠTALCER JakadečkiM 2010 26.05.202406.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50HM 100HM 200HM 200MM
5. KREVS PascaldečkiM 2011 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
6. MEDIK ŽigadečkiM 2011 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 100DM
7. VIZJAK NejcdečkiM 2011 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
8. KANCLER Maremlajši dečkiM 2013 18.05.202406.04.2025 200KM 50PM 200PM
9. PETEK Vidmlajši dečkiM 2013 18.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM
10. SEL Tjašmlajši dečkiM 2013 18.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM
 
11. KRAJNC Jakamlajši dečkiM 2014 18.05.202406.04.2025 50PM
12. POLANEC Lovromlajši dečkiM 2014 18.05.202406.04.2025 50PM 100PM
PAK    22 plavalcev22 plavalcev0 plavalcev



DVŠ POSEJDON CELJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŽAGAR ElakadetinjeZ 2009 18.05.202413.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. UPLAZNIK-SUNARIĆ LuidekliceZ 2010 18.05.202411.02.2025 50KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
3. ŠTUKELJ Miamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 200MZ
4. PELENGIĆ Ivanamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 50KZ 200KZ 50PZ 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUSKAR Alenmoški U23M 2003 18.05.202403.03.2025 50KM 50KM 50HM
2. OCVIRK Nikmoški U23M 2003 18.05.2024neregistriran 50PM 50PM*
3. GROBELNIK TilenmladinciM 2006 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM
4. KIKER JanmladinciM 2007 18.05.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 50DM 50HM 100HM
5. LUSKAR MaksimkadetiM 2008 15.12.202315.12.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 200HM
6. PELENGIĆ JurijkadetiM 2008 13.04.202413.04.2025 50KM
7. RAMŠAK MajkadetiM 2009 18.05.202403.03.2025 50KM 50PM 100PM
8. MATKO MARCIUS Leon EtiendečkiM 2010 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
PC    12 plavalcev12 plavalcev2 plavalca



PD MARIBOR
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PETEK Danajaženske U23Z 2005 18.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
2. NAJVIRT EvelynmladinkeZ 2007 14.04.202414.04.2025 50KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DOVER Lukamoški absolutnoM 1997 05.03.2023neregistriran 50KM
2. KRALJ Žan Lukamoški U23M 2002 13.04.202431.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 50KM*
3. FEKONJA Sergejmoški U23M 2004 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM*
4. KOSEC Tianmoški U23M 2005 18.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50DM 100DM 200DM 200HM 400MM 50KM* 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 100DM 200DM 100HM 200HM* 200MM 400MM*
5. GODEC ŽakdečkiM 2011 18.05.202420.01.2025 50KM
PDM    7 plavalcev7 plavalcev4 plavalci



PK RATITOVEC ŽELEZNIKI
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PFAJFAR ŽigakadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
RA    1 plavalec1 plavalec0 plavalcev



PK RADOVLJICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PERŠE Špelaženske absolutnoZ 1996 25.02.202425.02.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ* 800KZ 1500KZ*
2. PINTAR Tjašaženske absolutnoZ 1997 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 50DZ 50KZ* 100KZ* 50PZ* 100PZ* 50DZ*
3. ARNEŽ Mašaženske U23Z 2005 23.05.202411.05.2025 400KZ 800KZ 1500KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
4. FRELIH PetramladinkeZ 2006 28.03.202428.03.2025 200KZ 400KZ 800KZ
5. LIPOVEC TinkaramladinkeZ 2007 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
6. LUŽNIK MarcelakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ
7. SEKNE InakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
8. KOCIJANČIČ MiadekliceZ 2010 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200MZ 400MZ
9. POGAČNIK TjašadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 200MZ 400MZ
10. PFAJFAR Liamlajše dekliceZ 2012 25.04.202425.04.2025 50PZ 100PZ
 
11. VERDNIK Marlimlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 100PZ 200PZ
12. JELENC Klaramlajše dekliceZ 2014 25.05.202425.04.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
13. ZIMA Nikamlajše dekliceZ 2014 25.05.202425.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. LUŽNIK AnžemladinciM 2007 23.05.202428.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM
2. ŠUMI BRANILOVIČ MajmladinciM 2007 25.04.202425.04.2025 50KM 200KM 400KM 50HM 200HM
3. KUNČIČ JanezkadetiM 2008 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 400MM
4. TERSEGLAV AndražkadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM
5. TERSEGLAV LovrokadetiM 2008 23.05.202416.11.2024 50KM
6. DOLAR RokkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
7. DOLAR ČELESNIK VitankadetiM 2009 25.04.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM
8. MAHER NejckadetiM 2009 26.05.202411.01.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 200MM 400MM
9. KRIVEC KristjandečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM 200MM 400MM
10. MILENKOVIĆ FilipdečkiM 2010 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 200PM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
 
11. ROZMAN PatrickdečkiM 2010 11.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
12. ŠUMI BRANILOVIČ ViddečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
13. JELENC MaticdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM 200MM
14. PEVEC LukadečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM
15. BIČEK Aljažmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 200HM 200MM 400MM
16. ERŽEN Maksmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 100PM
17. KOŠIR Jakobmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM
18. KOŠIR Maksmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM 400MM
19. TARMAN Anžemlajši dečkiM 2012 28.03.202428.03.2025 100PM
20. SODNIK Aleksmlajši dečkiM 2013 25.04.202425.04.2025 50PM
 
21. ZAJC Filipmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.04.2025 200KM 1500KM
22. MIKLAVC Lukamlajši dečkiM 2014 23.05.202425.04.2025 50PM 100PM 200PM
23. MILENKOVIĆ Oskarmlajši dečkiM 2014 06.04.202406.04.2025 400KM 50PM 100PM 200PM 200MM
24. VRHOVNIK Markmlajši dečkiM 2014 25.04.202425.04.2025 50PM
25. ZUPANČIČ Gabrijelmlajši dečkiM 2014 25.04.202425.04.2025 50KM 50PM 100PM 200PM 200MM
RAD    38 plavalcev38 plavalcev3 plavalci



ŠD RIBA LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. MARINOVIĆ Smiljanaženske absolutnoZ 1977 27.01.202427.01.2025 100KZ 50DZ 200MZ
2. BAJC Nikaženske absolutnoZ 1982 23.05.202427.01.2025 50HZ 50HZ
3. TEVŽ Nika Pijaženske U23Z 2002 26.05.202416.12.2024 50KZ 100KZ
4. HRIBAR AlmamladinkeZ 2006 25.05.202421.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ
5. MIHELČIČ NikamladinkeZ 2007 11.05.202421.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200MZ
6. SEVER SarakadetinjeZ 2009 26.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ
7. ŽERJAL EmadekliceZ 2010 14.04.202414.04.2025 200HZ
8. KUNAVER RATEJ AjdadekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 50KZ 50DZ
9. PONIKVAR AjdadekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 200KZ
10. POTNIK ManjadekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 200MZ
 
11. KOŠIR Zojamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
12. SCHULZ Špelamlajše dekliceZ 2012 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50HZ 200HZ
13. KNEZ ŠERBELJ Lilijamlajše dekliceZ 2013 11.05.202411.05.2025 200KZ
14. KORENEVYCH Linamlajše dekliceZ 2013 13.04.202413.04.2025 100HZ
15. PONIKVAR Živamlajše dekliceZ 2014 25.05.202411.05.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 200MZ 400MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOHINC Gašpermoški absolutnoM 1991 19.11.202319.11.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM
2. HROVAT Erikmoški U23M 2001 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 100MM
3. ĆIROVIĆ Filipmoški U23M 2004 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM* 100MM
4. GRENC Gaber LukamladinciM 2006 11.05.202420.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 50HM
5. JUVANČIČ FilipmladinciM 2006 17.12.202317.12.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50PM 50DM 200MM
6. MAMLIĆ SimonmladinciM 2006 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
7. POLJŠAK GašpermladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 50PM 100PM 200PM
8. KOCIĆ Nikola TinmladinciM 2007 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200MM 400MM
9. POPOVIĆ SvitmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 100HM
10. ROGELJ GalmladinciM 2007 11.05.202414.10.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM
 
11. ŠERJAK EnejmladinciM 2007 25.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 100HM 200MM
12. ŠTEMBAL SvenmladinciM 2007 21.04.202421.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM
13. KRAGELJ ČrtkadetiM 2008 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
14. POTNIK MatickadetiM 2008 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
15. DAVYDOV FedorkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 800KM 50DM 200MM
16. KOVAČIČ LOVŠIN JakobkadetiM 2009 26.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
17. KRDŽALIĆ MajkadetiM 2009 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM
18. ROZMAN GašperkadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM
19. GERGELI LevdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM
20. ISRAEL Yuval MoshedečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM
 
21. KORINŠEK LevdečkiM 2010 23.07.202323.07.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM
22. POLJŠAK ŽigadečkiM 2010 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 50DM 200MM
23. RAZINGER TARLE LenartdečkiM 2010 23.03.202423.03.2025 400KM
24. BROLIH MatevždečkiM 2011 11.05.202411.05.2025 50KM
25. SEVER RokdečkiM 2011 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM
26. BOTTON Marcelmlajši dečkiM 2012 13.04.202413.04.2025 100KM 50PM 100PM
27. FAJON Bormlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50DM 100HM 200HM
28. KARIŽ Gael Rubenmlajši dečkiM 2012 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100DM 200MM 400MM
29. PIRMAN Davidmlajši dečkiM 2012 11.05.202411.05.2025 100PM
30. PREŠEREN Rokmlajši dečkiM 2012 13.04.202413.04.2025 50PM
 
31. GERGELI Vitomlajši dečkiM 2013 13.04.202413.04.2025 50KM 100KM 200KM 100PM
32. TIJANIĆ Markomlajši dečkiM 2013 11.05.202411.05.2025 100PM 200PM
33. FAJON Arnemlajši dečkiM 2014 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 50DM 50HM 100HM 200HM
34. HRIBAR Juremlajši dečkiM 2014 18.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
35. KRDŽALIĆ Jonmlajši dečkiM 2014 11.05.202411.05.2025 50PM 100PM 200PM
36. ZORC Marcomlajši dečkiM 2014 25.05.202413.04.2025 50KM
RL    51 plavalcev49 plavalcev6 plavalcev



PK RIBNICA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐUKIĆ DoramladinkeZ 2006 18.05.202428.04.2025 50DZ 100DZ 50HZ
2. RADIVOJEVIĆ OljamladinkeZ 2007 18.05.202403.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100HZ
3. ŠKAPER NelimladinkeZ 2007 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ
4. ĆIROVIĆ ZarakadetinjeZ 2008 18.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
5. POJE MIHELIČ LanakadetinjeZ 2008 18.05.202423.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ
6. VLAHOV DoroteakadetinjeZ 2008 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ
7. ERJAVEC IzakadetinjeZ 2009 18.05.202428.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 50HZ
8. STARC TajakadetinjeZ 2009 18.05.202404.02.2025 50PZ
9. KUK InjadekliceZ 2010 25.05.202428.04.2025 50KZ 200KZ
10. ŠKAPER AjdadekliceZ 2010 25.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
11. TANKO PolonadekliceZ 2010 18.05.202404.05.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
12. PRELESNIK Zojamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
13. TANKO Lucijamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. DEČMAN Matejmoški absolutnoM 2000 25.04.202403.03.2025 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM* 100DM 200DM
2. TOPOLNIK Klemenmoški U23M 2004 18.05.202417.12.2024 50KM 100KM 50PM 100PM 50DM 200MM 50KM 50PM 100PM 50DM*
3. BLATNIK NikmladinciM 2006 04.05.202404.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM
4. TURK MitjamladinciM 2006 18.05.202404.02.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM 400MM
5. ĆIROVIĆ LovrokadetiM 2008 26.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 200MM
6. ČAMPA TobijakadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
7. PETEK JakakadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 50PM 50DM 100DM
8. STARC TeokadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
9. VAVTAR AljažkadetiM 2008 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200MM
10. AMBROŽIČ AlessandrodečkiM 2010 18.05.202404.05.2025 50KM 100KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
11. DEBELJAK ViddečkiM 2011 18.05.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM
12. KLJUN LukadečkiM 2011 06.04.202406.04.2025 50DM 200MM
13. NOVAK TajdečkiM 2011 18.05.202421.10.2024 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM
14. STARC TibordečkiM 2011 18.05.202406.04.2025 200KM 200PM
15. VEGI ANDOLJŠEK ValldečkiM 2011 18.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM
16. MEDVED Galmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
17. MIHELIČ Vasilijmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200HM 200MM
18. TITAN Erikmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
19. ŽAGAR Filipmlajši dečkiM 2012 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 200HM
20. ARKO Martinmlajši dečkiM 2013 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM
 
RR    33 plavalcev33 plavalcev2 plavalca



PK RUDAR TRBOVLJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ZORE TejakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 50HZ 100HZ
2. AGREŽ ArianadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 50DZ 100DZ 200DZ 200MZ 400MZ
3. BORIŠEK NoemidekliceZ 2011 11.05.202411.05.2025 400KZ 200PZ
4. OBERŽAN ŠpeladekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 200PZ 100DZ 200MZ 400MZ
5. ZORE PiadekliceZ 2011 25.05.202406.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
6. ZUPANČIČ InjadekliceZ 2011 25.05.202411.02.2025 400KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ŠINTLER Tilenmoški absolutnoM 1998 26.05.2024neregistriran 50PM 100PM 50PM* 100PM*
2. ZUPANČIČ TajmladinciM 2007 26.05.202414.04.2025 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 200HM 200MM 400MM
3. JAŠIĆ MihailokadetiM 2009 26.05.202414.04.2025 50DM
RT    9 plavalcev9 plavalcev1 plavalec



ŠD DELFIN LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SRAKA LunamladinkeZ 2006 28.04.202428.04.2025 50KZ 200KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ROJC Matevžmoški absolutnoM 1995 16.12.202316.12.2024 50KM 100KM 50KM 100KM
2. GORNIK Tilenmoški absolutnoM 1998 25.05.202423.12.2024 50KM 50KM 50DM 100DM 50HM 100HM
3. MAJCEN GOVC Filipmoški absolutnoM 2000 21.10.202321.10.2024 50KM 50DM
4. JELEN Nejcmoški U23M 2001 20.05.2023neregistriran 50KM
5. KAC Janmoški U23M 2001 17.12.202317.12.2024 50KM 50DM 100DM
6. ZABAV Andrejmoški U23M 2001 21.10.202321.10.2024 50KM
7. GORNIK Juremoški U23M 2002 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100MM 200MM
8. ZAGAJŠEK Tilenmoški U23M 2002 21.10.202321.10.2024 50KM
9. MAJCEN Patrikmoški U23M 2003 15.12.202315.12.2024 50KM
10. PODGORŠEK Nejcmoški U23M 2003 26.11.202326.11.2024 50KM 100KM 200KM
 
11. VERBIČ Črtmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 200KM
12. ZALAR Patrikmoški U23M 2003 17.12.202317.12.2024 100KM 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM
13. BOJANC Domenmoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 200KM 400KM
14. VUGA PetermladinciM 2006 28.04.202428.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM
15. MAJCEN TajmladinciM 2007 28.04.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100DM 50HM 200MM
16. HOZJAN LukadečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50PM
SDD    17 plavalcev10 plavalcev12 plavalcev



SLOVENIA
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. STEVENS Peter Johnmoški absolutnoM 1995 05.05.202414.02.2025 50PM 100PM 200PM 50PM 100PM 200PM* 50DM 50HM
SLO    1 plavalec1 plavalec1 plavalec



PK TRIGLAV KRANJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ČELIK Tinaženske U23Z 2001 09.12.202331.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 200MZ 50PZ 100PZ
2. POGAČAR Nežaženske U23Z 2001 25.05.202411.05.2025 200KZ 50KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ
3. POGAČAR Zalaženske U23Z 2004 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 100MZ 200MZ
4. ZUPAN Nežaženske U23Z 2005 17.12.202317.12.2024 100KZ 50PZ 100PZ 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ
5. ŠILER KLEMENČIČ ZojamladinkeZ 2006 14.04.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50DZ 100DZ 200MZ 400MZ
6. LOZAR AlinamladinkeZ 2007 25.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50HZ 200HZ 400MZ
7. FRLEC KatarinakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ
8. KREVS EmmakadetinjeZ 2008 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
9. PAJNTAR BlažakadetinjeZ 2008 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200MZ 400MZ
10. CAMLEK MašakadetinjeZ 2009 04.02.202404.02.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
11. NAGLIČ LarakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
12. SAVERNIK VeronikakadetinjeZ 2009 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ
13. KOMELJ MetadekliceZ 2010 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 100HZ 200MZ 400MZ
14. LAPUH Justina PikadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 200MZ 400MZ
15. MARGETA AnadekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
16. PULKO Ela KlaradekliceZ 2010 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ
17. ŠUŠTERŠIČ EvadekliceZ 2010 20.01.202420.01.2025 50KZ 50HZ 200HZ
18. BROLIH LaradekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
19. JAKŠA JOVANOVSKI KarindekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ
20. MOŽINA MašadekliceZ 2011 23.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50HZ 100HZ
 
21. VOGA LiudekliceZ 2011 25.05.202411.05.2025 50DZ
22. BUKOVAC Miamlajše dekliceZ 2012 25.05.202406.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
23. ERŽEN Jercamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
24. GRILC Avamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
25. KOZIN GULIČ Mia Saramlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
26. POGAČAR Mancamlajše dekliceZ 2012 25.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 200DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
27. POREDOŠ KUSTERLE Toshamlajše dekliceZ 2012 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
28. SREDOJEVIĆ Nikamlajše dekliceZ 2012 16.07.202316.07.2024 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 200MZ
29. CVETKO Emamlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 200MZ
30. GRUM Rubymlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.04.2025 50KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
 
31. LAHARNAR Mašamlajše dekliceZ 2013 25.05.202406.04.2025 400KZ 50HZ 100HZ 200HZ
32. ZUPAN Lauramlajše dekliceZ 2013 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
33. BROLIH Aljamlajše dekliceZ 2014 25.05.202425.04.2025 50KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
34. GABRON Nušamlajše dekliceZ 2014 23.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
35. POLAJNAR Lauramlajše dekliceZ 2014 25.05.202425.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. SCHWIETERT Johan Bernard Reiniermoški absolutnoM 1997 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 50KM 100KM 200KM* 50PM 100PM 50DM 100DM* 50HM 100HM 100MM
2. ZUPANEC Alešmoški absolutnoM 2000 18.06.202318.06.2024 50HM 100HM 200HM 200MM
3. BOŠKAN Sašomoški U23M 2002 14.04.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 50KM* 100KM 200KM 400KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
4. RIJAVEC Mihamoški U23M 2003 31.07.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 100DM
5. VINTAR Mihamoški U23M 2003 16.12.202331.07.2024 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 100DM 200MM
6. JANHUBA Juremoški U23M 2004 31.07.202331.07.2024 100KM 200KM 200MM
7. ALJAŽ Andražmoški U23M 2005 22.06.202322.06.2024 50KM
8. ČARMAN DJURAN Bormoški U23M 2005 17.12.202317.12.2024 100DM 100DM
9. POSNJAK JušmladinciM 2006 28.05.202328.05.2024 50KM 100KM 50DM
10. MAČEK TilenmladinciM 2007 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 200MM 400MM
 
11. GRADIŠEK ŽankadetiM 2008 14.04.202414.04.2025 50KM 50PM 100PM
12. JEKOVEC AžbekadetiM 2008 19.10.202319.10.2024 50KM 50DM 100DM
13. KOLENKO TimkadetiM 2008 06.01.202426.11.2024 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 200MM 400MM
14. KOSMAČ TilenkadetiM 2008 31.07.202331.07.2024 50KM 800KM 1500KM 50DM
15. ZAFOŠNIK POTOČNIK LeonkadetiM 2008 23.05.202414.04.2025 50KM 400KM 800KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM
16. MAZI JAMNIK ArnekadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 800KM 1500KM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
17. SEČNIK MatickadetiM 2009 03.03.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 200DM 50HM 100HM
18. BIZJAK KRALJ TristandečkiM 2010 25.05.202428.03.2025 50KM
19. JAGODIC NejdečkiM 2010 25.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 100PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200MM 400MM
20. LAMOVŠEK NikdečkiM 2010 25.05.202423.03.2025 50PM
 
21. PIKEC MartindečkiM 2010 25.05.202411.02.2025 50KM 50PM
22. BEŠTER AmbroždečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM
23. POTOČNIK MatevždečkiM 2011 25.04.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
24. SUŠEC JakobdečkiM 2011 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 200MM
25. BAVDEK Jakobmlajši dečkiM 2012 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM
26. BEŠTER Ožbejmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200HM 200MM 400MM
27. FOJKAR Timotejmlajši dečkiM 2012 23.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
28. KOKELJ Valmlajši dečkiM 2012 16.07.202316.07.2024 50PM 100PM 200PM
29. KORENČ Žigamlajši dečkiM 2012 11.02.202411.02.2025 50PM
30. POTOČNIK Markmlajši dečkiM 2012 01.07.202301.07.2024 50PM 200PM
 
31. PUGELJ Alešmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50PM 200PM
32. SEČNIK Tadejmlajši dečkiM 2012 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
33. SMRKOLJ Benjaminmlajši dečkiM 2012 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 100HM 200MM
34. ŠTULAR ÜLEN Julijanmlajši dečkiM 2012 25.04.202425.04.2025 50PM
35. BEŠTER Erazemmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
36. DOKL Jakobmlajši dečkiM 2013 25.04.202425.04.2025 50KM 200KM 50PM 200PM
37. HAFNER GAŠPERIN Žanmlajši dečkiM 2013 25.05.202425.04.2025 50PM 200HM
38. LASIČ Levmlajši dečkiM 2013 23.05.202428.03.2025 50PM 100PM
39. VRHOVNIK Tristanmlajši dečkiM 2013 25.04.202425.04.2025 50PM 200PM
40. KENIG Jaro Bormlajši dečkiM 2014 25.05.202425.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
 
41. KOVAČ Virmlajši dečkiM 2014 25.05.202425.04.2025 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM
42. PRAŠNIKAR Jakobmlajši dečkiM 2014 25.05.202406.04.2025 50PM 100PM 200PM
TK    77 plavalcev77 plavalcev7 plavalcev



PK TORPEDO LJUBLJANA
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. VRBINC EmakadetinjeZ 2008 26.05.202414.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 100DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
2. ĐORĐEVIĆ TarakadetinjeZ 2009 11.05.202411.05.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 1500KZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
3. KOŠIR ZaladekliceZ 2011 26.05.202423.03.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50HZ 200HZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ĐORĐEVIĆ JakamladinciM 2006 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 100PM 200PM 50DM 100DM 200DM 100HM 200HM 200MM 400MM
2. VRBINC GašpermladinciM 2006 24.03.202424.03.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50HM 100HM 200HM
3. KRAŠAN MatijakadetiM 2009 11.05.202411.05.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 200MM 400MM
4. OSTERMAN LAZAR GregorkadetiM 2009 26.05.202403.03.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM 200HM
5. TROJIKJ MarkodečkiM 2010 26.05.202423.03.2025 50KM 100KM 50DM
6. KOCJAN MartindečkiM 2011 26.05.202411.05.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM
7. BOBBERA Enejmlajši dečkiM 2012 25.05.202423.03.2025 50KM 200KM 200HM
8. KOŠIR Ambrožmlajši dečkiM 2013 25.05.202423.03.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM
TOR    11 plavalcev11 plavalcev0 plavalcev



PK TERME PTUJ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOŽIČKO LauradekliceZ 2011 18.05.202421.04.2025 50KZ 50PZ
2. KOROŠEC Brinamlajše dekliceZ 2013 21.04.202421.04.2025 100PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. KVAS AnžemladinciM 2007 18.05.202421.04.2025 50KM
2. KOROŠEC AndraždečkiM 2011 18.05.202426.11.2024 50PM
3. KOROŠEC Gašpermlajši dečkiM 2012 18.05.202426.11.2024 50PM 100PM 200PM
4. MURKO Teodormlajši dečkiM 2012 18.05.202420.04.2025 50PM 100PM 200PM
5. ZVER Leonmlajši dečkiM 2012 18.05.202421.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 1500KM 50PM 200PM
6. ŽNIDARIČ Tibormlajši dečkiM 2012 18.05.202420.04.2025 50PM 100PM
TP    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev



PK VELENJE
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. ERJAVEC Nušaženske absolutnoZ 1998 28.05.202328.05.2024 50PZ 50DZ
2. JUSIĆ Aidaženske U23Z 2002 18.05.2024neregistrirana 50KZ 50DZ 50KZ* 50DZ*
3. PERC ŽivamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ 100KZ
4. POHOREC ŠpelamladinkeZ 2007 07.04.202407.04.2025 50KZ 100KZ 50DZ 50HZ 100HZ
5. JUKIĆ Najya HanakadetinjeZ 2008 26.05.202428.07.2024 50KZ 100KZ 200KZ 50DZ 50HZ 100HZ
6. MILIJAŠ NikolinadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50DZ
7. MRKONJIČ TiadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ 400MZ
8. PLANKO PikadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200MZ
9. SUŠEC JAMBROVIĆ AnadekliceZ 2010 25.05.202420.04.2025 50KZ 200KZ 50HZ
10. GARCIA PETRAS LaradekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 50PZ 200PZ
 
11. LAMEŠIĆ LanadekliceZ 2011 25.05.202420.04.2025 100KZ 200KZ 800KZ 50PZ 100PZ 200PZ
12. CREVAR Majamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 200PZ 200HZ
13. DREV TOMAN Mancamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 200KZ 50PZ 50HZ
14. HADŽIAGANOVIĆ Adnamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ 100HZ
15. LIPIČNIK Emamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
16. PETRIČ Zarjamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
17. REBEC Riamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 400KZ 800KZ 50DZ 50HZ 100HZ 200HZ 200MZ
18. ŠTERK Nežamlajše dekliceZ 2012 25.05.202420.04.2025 50KZ 100KZ 200KZ 50PZ 100PZ 200PZ 50HZ
19. ANCLIN Emmamlajše dekliceZ 2013 25.05.202420.04.2025 200KZ 50PZ
20. MILIJAŠ Tijanamlajše dekliceZ 2013 25.05.202420.04.2025 50KZ 200KZ 50PZ 200PZ
 
21. GARCIA PETRAS Zoemlajše dekliceZ 2014 11.04.202411.04.2025 200PZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. PRAPROTNIK Tinemoški absolutnoM 2000 18.05.202417.12.2024 50KM 50PM 50KM 50PM
2. SUŠEC Mihamoški absolutnoM 2000 18.05.202427.05.2024 50KM
3. GRADIŠEK Jašamoški U23M 2001 18.05.2024neregistriran 50KM 50KM*
4. PERC Anžemoški U23M 2003 18.05.202427.05.2024 50KM
5. LAMOT Metodmoški U23M 2005 26.05.202407.04.2025 50KM 50DM 50HM 100HM 200HM 50KM 100KM 50DM 50HM 100HM 200HM 100MM 200MM
6. MRKONJIČ Janmoški U23M 2005 26.05.202413.04.2025 50PM 50PM 100PM
7. BIZJAK JAMBROVIĆ MaticmladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 50DM 100DM 50HM 100HM
8. GOLIČNIK ValmladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50PM
9. GUŠTIN AnžemladinciM 2006 26.05.202414.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM 100HM
10. ŠIBANC DanemladinciM 2006 06.04.202406.04.2025 50KM 100KM 50DM 50HM
 
11. LAMOT DomenkadetiM 2008 07.04.202407.04.2025 50KM 100KM 50HM 100HM 200HM
12. LORGER BrinkadetiM 2008 03.02.202403.02.2025 50KM 50PM 100PM
13. PRINCL MihakadetiM 2008 26.05.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50DM 100DM 50HM 100HM 200HM 200MM
14. FRICELJ NoakadetiM 2009 07.04.202407.04.2025 100KM 50HM
15. MUSTAFIĆ OmarkadetiM 2009 07.04.202407.04.2025 50KM 100KM 200KM 50DM 50HM
16. NAVODNIK GregakadetiM 2009 18.05.202404.02.2025 50DM 50HM
17. BAŠIĆ EnisdečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM 400MM
18. LOJEN MODRIJAN JadrandečkiM 2010 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 200PM 50DM 50HM
19. AJŠIĆ EdindečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM
20. MALBAŠIĆ VODOVNIK TibordečkiM 2011 25.05.202411.04.2025 50PM
 
21. PRANJIĆ LiamdečkiM 2011 25.05.202420.04.2025 50KM
22. JOSIĆ Marcelmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50HM 200HM
23. LESNJAK Joštmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 400KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
24. PEJKUNOVIĆ Filipmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM
25. SEVČNIKAR Ianmlajši dečkiM 2012 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 200PM 50DM 50HM
26. BARTOLAC Jašamlajši dečkiM 2013 20.04.202420.04.2025 200PM
27. BERKENJAČEVIĆ Rokmlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50PM
28. KONEČNIK Bormlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 200PM
29. LUŽAR Maxmlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50PM 200PM
30. MELANŠEK Tilenmlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50PM
 
31. VERHOVNIK JURKOVNIK Klemenmlajši dečkiM 2013 25.05.202420.04.2025 50PM 200PM
32. LAMEŠIĆ Mateomlajši dečkiM 2014 25.05.202411.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 200PM 50DM
VV    53 plavalcev53 plavalcev5 plavalcev



PK ZDRAVILIŠČE RADENCI
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. BOBIČ LunakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50KZ 100KZ 400KZ 50DZ
2. GABOR NežakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 50KZ 100KZ 50PZ 100PZ 200PZ
3. MURŠAK HanakadetinjeZ 2009 25.05.202419.04.2025 800KZ
4. KUKEC LijadekliceZ 2011 18.05.202419.04.2025 100KZ
 
#priimek imekategorijaspol, letnikzadnji nastopOKS reg. do50m bazeni25m bazeni
1. TEMLIN TeokadetiM 2008 25.05.202419.04.2025 50KM
2. PELC ČEH Franc JožefdečkiM 2010 25.05.202406.04.2025 50KM 100KM 50PM 100PM 200PM 50DM 100HM
3. ŠERUGA JakadečkiM 2010 25.05.202419.04.2025 50KM 100KM 200KM 50PM 100PM 50DM 100HM
4. ŠIMONKA JakobdečkiM 2010 25.05.202419.04.2025 50KM 100KM 50DM 100HM
ZR    8 plavalcev8 plavalcev0 plavalcev
 
 
PZS  872 plavalcev859 plavalcev88 plavalcev