Back    Home


Razvojni pokal 2019, po 4 tekmovanjih, stanje 19.04.2019, 06:00

Štafetna razvrstitev

Dečki/deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Fužinar Ravne100  (32+16+31+21)
2.PK Neptun Celje95  (25+18+29+23)
3.PK Radovljica82  (21+15+26+20)
4.PK Olimpija Ljubljana64  (31+33)
5.PK Triglav Kranj55  (17+9+22+7)
6.PK Ribnica51  (15+8+17+11)
7.PK Ilirija Ljubljana48  (14+24+10)
8.PK Ljubljana44  (26+18)
9.PK Velenje33  
10.ŠD Riba Ljubljana28  (18+10)
11.PD Maribor25  (9+16)
12.PK Branik Maribor23  (19+4)
13.PA Kurent Ptuj12  
14.PK Celulozar Krško7  
  
Ml.dečki/ml.deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Ilirija Ljubljana114  (30+25+32+27)
2.PK Ribnica94  (27+16+28+23)
3.PK Fužinar Ravne80  (25+12+27+16)
4.PK Branik Maribor76  (26+32+18)
5.PK Triglav Kranj73  (24+11+22+16)
6.PK Neptun Celje71  (27+10+17+17)
7.PK Ljubljana69  (37+32)
8.PK Kranj33  (8+15+10)
9.PK Celulozar Krško23  (5+18)
10.PK Radovljica19  (9+10)
11.PK Velenje13  
11.PK Olimpija Ljubljana13  (4+9)
13.PA Kurent Ptuj7  
14.ŠD Riba Ljubljana6  
15.PD Maribor5  
16.DVŠ Posejdon Celje4  
  



Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubtočke vsota
sortirano
po vrednosti
tekmovanja
1.Andraž ALJAŽ2005 KKR17452+48+40+34  1.  2.  3.  4.
2.Matevž ŠTIH2005 OL16760+57+50  1.  2.  4.
3.Sebastjan JUG2005 NC16450+49+33+32  1.  2.  3.  4.
4.Tai NOVAK2006 OL13452+45+37  1.  2.  4.
5.Gašper PEVEC2005 NC12942+32+30+25  1.  2.  3.  4.
6.Tevž SMOLNIKAR2005 GBR12438+33+29+24  1.  2.  3.  4.
7.Timon RAJIĆ2005 OL12243+41+38  1.  2.  4.
8.Nejc BEZJAK2005 BM11654+32+30  1.  3.  4.
9.Lenart ZALETEL2005 GBR11341+28+25+19  1.  2.  3.  4.
10.Daris SIRNIK2006 KKR10128+26+25+22  1.  2.  3.  4.
 
11.Tine ROTOVNIK2005 FR9633+22+21+20  1.  2.  3.  4.
12.Maks KASTIGAR2006 RR9530+23+21+21  1.  2.  3.  4.
13.Tian KOSEC2005 PDM7945+34  1.  3.
14.Arne FURLAN ŠTULAR2005 RL7832+26+20  1.  2.  4.
15.Lovro PETRIČ2005 FR5516+15+13+11  1.  2.  3.  4.
16.Jaroslav POTEMIN2005 IL5120+17+14  2.  3.  4.
17.Tim POŽENEL2005 SDD3711+9+9+8  1.  2.  3.  4.
18.David KOS LIPUŠČEK2005 PDM3619+17  1.  3.
19.Žiga PERŠE2005 OL3516+11+8  1.  2.  4.
20.Matija DOLENC2005 IL2517+8  2.  3.
 
 Jan KOZOLE2005 CK2514+11  2.  4.
22.Yisi LIU2006 OL2424  4.
23.Jaka ĐORĐEVIČ2006 TOR2222  2.
24.Luka AĆIMOVIĆ2005 VV2020  3.
25.Bor PLIVERIČ2005 RL1919  2.
26.Leonardo KORENT2006 LL1616  1.
 Nal ILAR2005 LL1616  2.
28.Dejan RADIŠIČ2005 TK159+3+3  1.  2.  4.
29.Ismar ČATIĆ2006 IL1411+3  2.  3.
 Nik KOSMAČ2005 TK1410+4  2.  3.
 
31.Jure FRANKOVIČ2006 VV1212  3.
 Filip ABUTOVIČ2005 LL1212  2.
33.Alen MUNDA2005 IL1111  3.
 Nik RAMŠAK ROTENHAJZER2005 VV1111  3.
35.Nik BLATNIK2006 RR107+3  3.  4.
 Dane ŠIBANC2006 VV1010  3.
 Benjamin KLJUČANIN2005 TK107+3  3.  4.
 An PRIMOŽIČ2005 CER1010  2.
39.Florijan RESNIK2006 CK95+4  3.  4.
 Urban KREPEL2005 VV99  3.
 
41.Matic BIZJAK JAMBROVIČ2006 VV88  3.
 Val GOLIČNIK2006 VV88  3.
 Anže GUŠTIN2006 VV88  3.
 Kristjan TREVEN2006 IL88  3.
 Taj HOHKRAUT2005 PC88  4.
46.Nace ZMAGAJ2006 FR77  4.
47.Jošt SKRIVARNIK2006 FR65+1  1.  3.
 Mitja TURK2006 RR66  3.
 Tilen TERDIČ2005 TK66  4.
50.Krištof RAZPOTNIK VRTAČNIK2006 LL55  1.
 
51.Odon KEREC2006 IL44  3.
 Mitja GREGORIČ2005 IL44  3.
53.Jakob GREGORIČ2006 IL33  3.
 Svit PAVEŠIČ2006 OL33  1.
 Gašper VRBINC2006 TOR33  2.
56.Črt BABIČ2006 IL22  1.
 Filip JUVANČIČ2006 RL22  1.
 Bor MIKUŽ2006 OL21+1  2.  4.
 Martin MUSTAR2006 OL22  4.
 Maj PRIBAC2006 BP22  2.
 
 Jakob PUC2006 IL22  3.
62.Gaber Luka GRENC2006 RL11  1.
 Tibor KAVČIČ JOGAN2006 LL11  2.
 Tilen ŠTRIBL2005 GBR11  3.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubtočke vsota
sortirano
po vrednosti
tekmovanja
1.Filip PODOBNIK2008 IL20560+51+47+47  1.  2.  3.  4.
2.Bor VRAN BENKOVIČ2007 BM16060+60+40  1.  3.  4.
3.Julijan PEVEC2008 NC15744+42+39+32  1.  2.  3.  4.
4.Filip BRATINA2007 NC13045+34+31+20  1.  2.  3.  4.
5.Maj ŠUMI BRANILOVIČ2007 GBR12643+34+25+24  1.  2.  3.  4.
6.Marcel METULJ2007 FR11439+29+25+21  1.  2.  3.  4.
7.Nik MARKAČ2009 FR10157+44  2.  4.
8.Jaka Gal BEZJAK2007 BM8938+28+23  1.  3.  4.
 Taj MAJCEN2007 SDD8936+27+26  1.  3.  4.
10.Val BENČIČ2007 BP8638+33+15  2.  3.  4.
 
11.Miha ČUJEŽ2010 NC8546+39  2.  4.
12.Tilen MAČEK2007 TK7932+17+15+15  1.  2.  3.  4.
13.Nikola Tin KOCIČ2007 SDD7833+30+8+7  1.  2.  3.  4.
14.Jon KOČEVAR2009 NC7343+30  2.  4.
15.Arne KOVAČIČ2007 NC6921+21+15+12  1.  2.  3.  4.
16.Bor ROTOVNIK2009 FR6836+32  2.  4.
17.Nace ROZMAN2007 KKR6431+25+8  1.  2.  3.
18.Danilo OBAČKIČ2009 NC6035+25  2.  4.
19.Žan Luka VUŠNIK2009 FR5932+27  2.  4.
20.Matic SEČNIK2009 TK5228+24  2.  4.
 
21.Kevin VERBOLE2007 FR4717+16+10+4  1.  2.  3.  4.
22.George ERKER DE LUCAT2010 OL4625+21  2.  4.
23.Jonas Paul KRUSCH2007 WSV (AUT)4343 3.
24.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 GBR4223+19  2.  4.
25.Jakob BRODEJ2007 NC3511+11+7+6  1.  2.  3.  4.
26.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR3420+7+6+1  1.  2.  3.  4.
27.Enej MEŠIĆ2009 OL3325+8  2.  4.
 Matic BABNIK2007 LL3321+12  1.  2.
 Ian FRANKO2007 LL3323+10  1.  2.
30.Matjaž BLAŽEKA2007 BM3214+10+8  1.  3.  4.
 
 Lun ILAR2007 LL3232  2.
32.Denis ALJAŽ2008 KKR3112+10+6+3  1.  2.  3.  4.
33.Teo JEZOVŠEK ŠPILJAR2010 NC2717+10  2.  4.
 Miha PRINCL2008 VV2727  3.
35.Erik HUDOVORNIK2007 IL2618+7+1  2.  3.  4.
 Taj ZUPANČIČ2007 RT2626  3.
37.Arne MAZI JAMNIK2009 TK2516+9  2.  4.
38.Lan GOVŠE2009 IL2323  2.
 Svit POPOVIČ2007 RL2315+8  1.  2.
40.Nik PERC2009 NC2113+8  2.  4.
 
41.Aleksej FINK2009 KK1313  2.
42.Tosja BRŽAN2010 BP1010  4.
 Lan PRIBAC2009 BP1010  4.
 Vid ČUJEŽ2008 NC105+2+2+1  1.  2.  3.  4.
45.Nik VUČKO2008 IL96+3  2.  4.
 Tibor BRŽAN2007 BP96+2+1  2.  3.  4.
 Luka FERENČAK2007 CK98+1  1.  2.
 Vall HAMBERGER2007 IL94+3+2  1.  2.  4.
49.Svit OBERČ2007 TK85+3  1.  3.
50.Tanej ČADEŽ2009 LL77  2.
 
 Gašper BOŽOVIČ2007 CK74+3  1.  2.
 Sven ŠTEMBAL2007 LL77  2.
53.Gregor TSCHOPP2007 WSV (AUT)66 3.
54.Jakob KOVAČIČ LOVŠIN2009 RL55  2.
55.Jan KIKER2007 PC44  2.
 Matic VRAČUN2007 PC44  4.
57.Nej JAGODIC2010 TK33  2.
 Marcel LOVRIČ2009 RL33  2.
 Nal PANIČ2007 FR33  1.
60.Ažbe BLATNIK2009 NC22  4.
 
 Nejc ŠETINA2009 NC22  4.
 Elijas ŠUKUNDA HADAŠ2009 TK22  2.
63.Tim JERKOVIČ2011 TK11  2.
 Mark RODE2009 IL11  4.
 Aljaž VASLE2009 NC11  4.
 Lev VILFAN KOŽUH2009 RL11  2.
 Maj ZALAR2007 OL11  2.
 Urban ZIMIC2007 IL11  2.
 Tian ZUPANIČ2007 NC11  2.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubtočke vsota
sortirano
po vrednosti
tekmovanja
1.Aja KAVČIČ2006 KKR20260+55+45+42  1.  2.  3.  4.
2.Julija MERKAČ2006 FR19054+46+45+45  1.  2.  3.  4.
3.Olja RADIVOJEVIĆ2007 RR16149+47+37+28  1.  2.  3.  4.
4.Zoja ŠILER KLEMENČIČ2006 TK15243+38+37+34  1.  2.  3.  4.
5.Tinkara LIPOVEC2007 GBR14244+38+37+23  1.  2.  3.  4.
6.Nija GERDEJ2007 FR12835+34+34+25  1.  2.  3.  4.
7.Neli PŠENIČNIK2006 FR11537+34+23+21  1.  2.  3.  4.
8.Ana HAJDINJAK2006 SDD10743+34+30  2.  3.  4.
9.Ema ČERIN2006 OL10037+36+27  1.  2.  4.
10.Izabela PAKIŽ RUMPF2006 NC9631+30+25+10  1.  2.  3.  4.
 
11.Laura KNEZ2006 NC7827+18+18+15  1.  2.  3.  4.
12.Dora ĐUKIĆ2006 RR6624+24+16+2  1.  2.  3.  4.
13.Marta ARKO2007 RR6226+17+11+8  1.  2.  3.  4.
14.Petra FRELIH2006 GBR6026+16+12+6  1.  2.  3.  4.
15.Iza LESTAN2006 SDD5022+16+12  2.  3.  4.
 Hana SEKUTI2006 FR5025+13+12  2.  3.  4.
17.Maja LAJBAHER2007 FR4925+12+8+4  1.  2.  3.  4.
18.Lana AVRAMOVIČ2006 IL4825+23  2.  3.
19.Puja GRUBAN POHAR2006 RL4527+14+4  1.  2.  4.
20.Uma ŽNIDARŠIČ2006 OL4419+14+11  1.  2.  4.
 
21.Maja GOLOB2007 FR4220+13+9  1.  2.  3.
22.Staša JEZOVŠEK ŠPILJAR2006 NC3315+12+6  1.  3.  4.
23.Sergeja HRIBAR2007 TK3213+12+7  1.  2.  4.
24.Tinkara NOVAK2006 OL3117+14  1.  4.
25.Tara Di LENARDO2006 TK2916+9+4  1.  3.  4.
26.Ajda TAVZES CIRMAN2006 OL2512+7+6  1.  2.  4.
27.Lea MLAKAR2006 OL2111+8+2  1.  2.  4.
 Kaja ŽAUCER2006 RL2112+7+2  1.  2.  4.
29.Timea BOBIK2006 LL1613+3  1.  2.
30.Rea Tia ARTIČ2006 OL1515  2.
 
 Hana STARC2006 RR1512+3  2.  4.
32.Špela POHOREC2007 VV1313  3.
33.Moeti KORENJAK GOBBO2007 LL128+4  1.  2.
 Rebeka NIKOLIČ KRIŠTOF2006 LL1212  2.
35.Laura VRHOVAC2006 LL1111  1.
36.Nika ROTAR2006 LL1010  2.
37.Lena FORTUNA2007 LL88  1.
 Kaja PREDALIČ2007 LL88  2.
39.Lena NOVAK2007 LL63+3  1.  2.
40.Lana KOKOT2007 FR55  4.
 
 Manca ŠVONJA2007 BP55  1.
 Tinkara MEDVED2006 FR53+2  1.  4.
43.Ula MARJANOVIČ2006 RR44  3.
44.Kaja GREGORČIČ2006 IL33  3.
 Zoja URANJEK2006 IL32+1  3.  4.
46.Vanja PREDALIČ2006 LL22  2.
47.Ana BEDRAČ2006 TK11  3.
 Urša MAJCEN2006 TK11  2.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubtočke vsota
sortirano
po vrednosti
tekmovanja
1.Zara ĆIROVIĆ2008 RR23760+60+60+57  1.  2.  3.  4.
2.Blaža PAJNTAR2008 TK13751+47+39  2.  3.  4.
3.Maja HIRŠENFELDER2008 KKR13643+36+33+24  1.  2.  3.  4.
4.Lana POJE MIHELIČ2008 RR11536+30+28+21  1.  2.  3.  4.
5.Ema Tereza PULKO2008 KKR10546+35+24  1.  3.  4.
6.Katja RAZBORŠEK2010 GBR9050+40  2.  4.
7.Gaja PLEVNIK IVANUŠA2008 NC8938+27+24  1.  3.  4.
8.Ema MENONI2009 CK8834+23+18+13  1.  2.  3.  4.
9.Hanna Naya HUŠIĆ2008 NC7333+22+18  1.  3.  4.
10.Ana MARGETA2010 TK6227+20+9+6  1.  2.  3.  4.
 
 Zara PODRŽAVNIK2008 FR6236+26  1.  3.
12.Ela Klara PULKO2010 KKR6132+29  2.  4.
 Isabela STROJANŠEK2008 IL6127+23+11  2.  3.  4.
14.Eva URBANČIČ2008 LL6037+23  1.  2.
15.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL5757  4.
16.Iza BRICELJ2008 LL5540+15  1.  2.
17.Kim KORELC2010 TK5430+24  2.  4.
18.Klavdija KADIVEC2010 TK5228+24  2.  4.
19.Ana Vita VERNEKER2008 FR5119+19+13  2.  3.  4.
20.Kaja ARKO2008 RA5026+24  1.  2.
 
21.Lina MALTARIĆ2008 PAK4827+21  3.  4.
22.Mia ABUTOVIČ2009 LL4730+17  1.  2.
23.Karin KORELC2008 TK4213+13+11+5  1.  2.  3.  4.
24.Lorena MOČILER2008 LL3424+10  1.  2.
25.Hana ĐUKIĆ2009 RR3312+9+6+6  1.  2.  3.  4.
26.Naja PORI2008 FR3112+11+4+4  1.  2.  3.  4.
27.Klara PUREBER2008 OL3019+11  1.  4.
 Ema VRBINC2008 TOR3030  2.
29.Lui UPLAZNIK SUNARIĆ2010 NC2727  4.
 Anna Laura RUGGIERI2008 KK2727  2.
 
31.Nika ERŽEN2010 TK2323  2.
 Hana BELE2008 OL2320+3  2.  4.
33.Sara DOBNIK2009 CK2211+10+1  1.  2.  3.
34.Ana Veronika KLEMENČIČ2008 IL2112+9  2.  3.
35.Lina VIDOVIČ2010 BM2020  4.
 Taja PRIMOŽIČ2009 CER2020  2.
37.Mia KRIŽAN2008 RR1813+5  3.  4.
38.Elina BRATINA2009 NC179+5+3  1.  2.  4.
 Anja BEZLAJ2008 BM179+8  1.  3.
 Tinkara PLEŠNAR2008 PKA1717  2.
 
41.Kaja KOVAČ2008 LL168+8  1.  2.
42.Lea GRGIČ2010 KKR1515  2.
 Zala MOJSILOVIĆ MEZNARIČ2008 PAK1515  3.
44.Dorotea VLAHOV2008 RR145+4+3+2  1.  2.  3.  4.
45.Ava Luna RIHTMAN2009 IL1111  3.
46.Ema ŽERJAL2010 RL1010  2.
47.Maša MOŽINA2011 KKR99  2.
 Leja ŠPANINGER2011 TP99  4.
 Ina SEKNE2009 GBR95+4  1.  3.
 Lia KRIVEC PUKŠIČ2008 BM99  1.
 
 Tjaša LIPOGLAVŠEK2008 IL99  2.
52.Pika BABIČ2009 IL87+1  1.  3.
53.Lucija NEMEC KRIŽMANČIČ2008 IL77  2.
54.Tia NOVAK2008 RR66  3.
55.Lara NAGLIČ2009 TK55  2.
 Hana ADAMIČ2008 RR55  4.
 Živa TERDIČ2008 TK55  2.
58.Maja MALETIĆ2008 TK44  2.
59.Veronika SAVERNIK2009 TK33  2.
 Naja ZOREC2009 BM33  4.
 
61.Taja KAČIČ2008 BM22  3.
 Nina TOMŠE2008 CK22  3.
63.Luna JERKOVIČ2009 TK11  1.

(c) PZSana.net