Back    Home


Razvojni pokal 2019, po 8 tekmovanjih, stanje 15.06.2019 20:16
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni

Štafetna razvrstitev

Dečki/deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Olimpija Ljubljana200  (31+33+37+26+30+43)
2.PK Neptun Celje155  (25+29+23+29+25+24)
3.PK Ljubljana148  (26+18+26+29+49)
4.PK Fužinar Ravne147  (32+31+21+20+18+25)
5.PK Ilirija Ljubljana111  (14+24+10+23+16+24)
6.PK Radovljica110  (21+15+26+20+15+13)
7.PK Triglav Kranj94  (17+9+22+13+13+20)
8.PK Ribnica81  (15+8+17+11+13+17)
9.ŠD Riba Ljubljana54  (18+10+11+15)
10.PK Velenje45  (33+12)
11.PK Branik Maribor38  (19+4+15)
12.PD Maribor36  (9+16+11)
13.PK Celulozar Krško28  (7+13+8)
14.PA Kurent Ptuj22  (12+10)
  
Ml.dečki/ml.deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Ljubljana206  (37+32+35+35+47+20 za rekord)
2.PK Ilirija Ljubljana193  (30+25+32+27+40+39)
3.PK Triglav Kranj139  (24+22+16+27+16+34)
4.PK Ribnica135  (27+16+28+23+16+25)
5.PK Fužinar Ravne127  (25+27+16+15+19+25)
6.PK Neptun Celje108  (27+17+17+17+10+20)
7.PK Branik Maribor101  (26+32+18+23+2)
8.PK Olimpija Ljubljana68  (4+9+28+18+9)
9.PK Kranj60  (8+15+10+8+19)
10.PK Celulozar Krško41  (5+18+10+8)
11.PA Kurent Ptuj27  (7+20)
12.PK Radovljica25  (9+10+6)
13.PK Velenje22  (13+9)
14.ŠD Riba Ljubljana15  (6+9)
15.PK Cerkno11  
16.PD Maribor5  
17.DVŠ Posejdon Celje4  
  



Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Matevž ŠTIH2005 OL32257+60+50+55+50+5060+57+55+50+50+50   1.   2.   4.   5.   7.   8.
2.Tai NOVAK2006 OL27137+45+52+60+20+5760+57+52+45+37+20   1.   2.   4.   6.   7.   8.
3.Timon RAJIĆ2005 OL25643+41+38+47+47+29+4047+47+43+41+40+38   1.   2.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Andraž ALJAŽ2005 KKR24634+40+52+48+31+30+35+3752+48+40+37+35+34   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
5.Sebastjan JUG2005 NC23733+32+50+49+37+30+27+3650+49+37+36+33+32   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
6.Gašper PEVEC2005 NC18230+32+42+25+20+3342+33+32+30+25+20   1.   2.   3.   4.   5.   6.
7.Tevž SMOLNIKAR2005 GBR18033+24+38+29+30+24+25+2538+33+30+29+25+25   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
8.Nejc BEZJAK2005 BM17432+54+30+40+1854+40+32+30+18   1.   3.   4.   5.   6.
9.Arne FURLAN ŠTULAR2005 RL16526+32+20+32+35+2035+32+32+26+20+20   1.   2.   4.   5.   7.   8.
10.Daris SIRNIK2006 KKR15522+28+26+25+29+16+2529+28+26+25+25+22   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
 
11.Tine ROTOVNIK2005 FR15222+21+33+20+27+2933+29+27+22+21+20   1.   2.   3.   4.   6.   7.
12.Lenart ZALETEL2005 GBR14728+25+41+19+17+17+1441+28+25+19+17+17   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
13.Maks KASTIGAR2006 RR13223+21+30+21+16+21+1630+23+21+21+21+16   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
14.Nik KOSMAČ2005 TK1164+10+35+18+32+1735+32+18+17+10+4   2.   3.   5.   6.   7.   8.
15.Tian KOSEC2005 PDM10934+45+3045+34+30   1.   3.   5.
16.Leonardo KORENT2006 LL10016+31+19+3434+31+19+16   1.   6.   7.   8.
17.Jan KOZOLE2005 CK8211+14+26+10+2126+21+14+11+10   2.   4.   5.   7.   8.
 Lovro PETRIČ2005 FR8216+13+15+11+6+12+1516+15+15+13+12+11   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
19.Yisi LIU2006 OL7724+24+14+1524+24+15+14   4.   5.   6.   7.
20.Tim POŽENEL2005 SDD7511+8+9+9+24+11+11+424+11+11+11+9+9   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
 
21.Jaroslav POTEMIN2005 IL6814+17+20+1720+17+17+14   2.   3.   4.   8.
22.Žiga PERŠE2005 OL6416+8+11+14+4+1116+14+11+11+8+4   1.   2.   4.   6.   7.   8.
23.Dejan RADIŠIČ2005 TK633+3+9+19+12+1719+17+12+9+3+3   1.   2.   4.   5.   6.   8.
24.Filip ABUTOVIČ2005 LL6112+13+20+1620+16+13+12   2.   6.   7.   8.
25.Nal ILAR2005 LL5616+20+2020+20+16   2.   7.   8.
26.Bor PLIVERIČ2005 RL5219+13+2020+19+13   2.   7.   8.
27.Jaka ĐORĐEVIČ2006 TOR4522+2323+22   2.   7.
28.David KOS LIPUŠČEK2005 PDM4417+19+819+17+8   1.   3.   5.
29.Matija DOLENC2005 IL348+17+917+9+8   2.   3.   6.
30.Luka AĆIMOVIĆ2005 VV3320+1320+13   3.   6.
 
31.Bor MIKUŽ2006 OL321+1+9+2121+9+1+1   2.   4.   6.   7.
32.Benjamin KLJUČANIN2005 TK313+7+12+912+9+7+3   3.   4.   6.   8.
33.Jure FRANKOVIČ2006 VV2412+1212+12   3.   6.
34.Krištof RAZPOTNIK VRTAČNIK2006 LL225+3+11+311+5+3+3   1.   6.   7.   8.
35.Ismar ČATIĆ2006 IL193+11+511+5+3   2.   3.   5.
 Tilen ŠTRIBL2005 GBR191+11+711+7+1   3.   5.   7.
37.Filip KUSTEC2006 TK178+99+8   5.   8.
 Florijan RESNIK2006 CK175+4+88+5+4   3.   4.   8.
39.Jošt SKRIVARNIK2006 FR161+5+1010+5+1   1.   3.   5.
 Timotej BELŠAK2005 BM168+88+8   5.   6.
 
41.Nik BLATNIK2006 RR147+3+47+4+3   3.   4.   8.
 Nace ZMAGAJ2006 FR147+77+7   4.   8.
 Alen MUNDA2005 IL1411+2+111+2+1   3.   5.   7.
44.Jan Luka MAJHENIČ2005 BM131313   5.
 An PRIMOŽIČ2005 CER1310+310+3   2.   7.
46.Maj PRIBAC2006 BP122+4+66+4+2   2.   7.   8.
 Nej PŠENIČNIK2006 LL123+99+3   6.   7.
 Mitja TURK2006 RR126+2+46+4+2   3.   6.   7.
49.Val GOLIČNIK2006 VV118+38+3   3.   6.
 Urban KREPEL2005 VV119+29+2   3.   6.
 
 Nik RAMŠAK ROTENHAJZER2005 VV111111   3.
52.Dane ŠIBANC2006 VV101010   3.
 Kristjan TREVEN2006 IL108+28+2   3.   7.
54.Martin MUSTAR2006 OL92+4+34+3+2   4.   5.   8.
 Gašper VRBINC2006 TOR93+66+3   2.   7.
56.Matic BIZJAK JAMBROVIČ2006 VV888   3.
 Anže GUŠTIN2006 VV888   3.
 Taj HOHKRAUT2005 PC888   4.
 Ambrož PEČNIKAR2005 OL83+55+3   6.   7.
60.Črt BABIČ2006 IL72+55+2   1.   5.
 
 Filip JUVANČIČ2006 RL72+55+2   1.   7.
62.Gaber Luka GRENC2006 RL61+55+1   1.   7.
 Metod LAMOT2005 VV666   6.
 Tilen TERDIČ2005 TK666   4.
65.Odon KEREC2006 IL444   3.
 Bastian MARIČ2006 FR42+22+2   5.   8.
 Žan PODRŽAVNIK2006 FR444   8.
 Mitja GREGORIČ2005 IL444   3.
69.Jakob GREGORIČ2006 IL333   3.
 Svit PAVEŠIČ2006 OL333   1.
 
 Tian POTOČNIK2006 RL333   7.
72.Tibor KAVČIČ JOGAN2006 LL21+11+1   2.   8.
 Jakob PUC2006 IL222   3.
74.Domen VIHERNIK2006 NC111   5.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Filip PODOBNIK2008 IL31947+60+51+47+43+54+50+5760+57+54+51+50+47   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
2.Julijan PEVEC2008 NC24332+44+39+42+46+37+3546+44+42+39+37+35   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
3.Maj ŠUMI BRANILOVIČ2007 GBR23724+43+34+25+32+47+32+4949+47+43+34+32+32   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Bor VRAN BENKOVIČ2007 BM22060+60+40+6060+60+60+40   1.   3.   4.   6.
5.Filip BRATINA2007 NC20520+45+31+34+21+37+36+2245+37+36+34+31+22   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
6.Taj MAJCEN2007 SDD18036+27+26+33+19+31+2736+33+31+27+27+26   1.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
7.Marcel METULJ2007 FR17925+29+21+39+20+25+4040+39+29+25+25+21   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
8.Val BENČIČ2007 BP16638+33+15+18+25+37+938+37+33+25+18+15   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
 Jaka Gal BEZJAK2007 BM16623+28+38+43+3443+38+34+28+23   1.   3.   4.   5.   6.
10.Nikola Tin KOCIČ2007 SDD1448+30+33+7+27+20+26+833+30+27+26+20+8   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
 
11.Tilen MAČEK2007 TK11615+32+17+15+17+20+1032+20+17+17+15+15   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
12.Sven ŠTEMBAL2007 LL1057+32+32+3434+32+32+7   2.   6.   7.   8.
13.Arne KOVAČIČ2007 NC9915+21+12+21+20+1021+21+20+15+12+10   1.   2.   3.   4.   6.   7.
 Kevin VERBOLE2007 FR9917+16+4+10+20+19+1720+19+17+17+16+10   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
15.Svit POPOVIČ2007 RL988+15+28+14+3333+28+15+14+8   1.   2.   5.   7.   8.
 Nace ROZMAN2007 KKR9825+31+8+9+13+1231+25+13+12+9+8   1.   2.   3.   5.   7.   8.
17.Ian FRANKO2007 LL7410+23+13+2828+23+13+10   1.   2.   6.   8.
18.Lun ILAR2007 LL6832+24+1232+24+12   2.   7.   8.
19.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR657+6+1+20+11+13+820+13+11+8+7+6   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
20.Matic BABNIK2007 LL6412+21+20+1121+20+12+11   1.   2.   6.   8.
 
21.Matjaž BLAŽEKA2007 BM5610+14+8+18+618+14+10+8+6   1.   3.   4.   5.   6.
22.Miha PRINCL2008 VV5127+2427+24   3.   6.
23.Taj ZUPANČIČ2007 RT5026+2426+24   3.   7.
24.Jakob BRODEJ2007 NC4911+11+6+7+3+11+311+11+11+7+6+3   1.   2.   3.   4.   5.   7.   8.
25.Denis ALJAŽ2008 KKR366+10+3+12+3+2+112+10+6+3+3+2   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
26.Erik HUDOVORNIK2007 IL2618+1+718+7+1   2.   3.   4.
27.Tibor BRŽAN2007 BP236+2+1+5+99+6+5+2+1   2.   3.   4.   6.   7.
28.Vid ČUJEŽ2008 NC202+5+2+1+5+55+5+5+2+2+1   1.   2.   3.   4.   5.   6.
 Nik VUČKO2008 IL203+6+2+1+88+6+3+2+1   2.   4.   5.   6.   8.
30.Grega RITONJA2007 ZR181818   5.
 
 Enej ŠERJAK2007 RL186+1212+6   5.   7.
32.Gašper BOŽOVIČ2007 CK164+3+2+77+4+3+2   1.   2.   5.   7.
 Maj ZALAR2007 OL161+12+312+3+1   2.   7.   8.
34.Luka FERENČAK2007 CK141+8+3+28+3+2+1   1.   2.   7.   8.
35.Nik MARKAČ2009 FR135+88+5   5.   6.
36.Blaž JANČAR2007 IL113+88+3   6.   7.
37.Matic VRAČUN2007 PC104+66+4   4.   5.
38.Uroš BURSAČ2007 LL999   7.
 Vall HAMBERGER2007 IL93+2+44+3+2   1.   2.   4.
 Urban ZIMIC2007 IL91+3+55+3+1   2.   5.   6.
 
41.Svit OBERČ2007 TK85+35+3   1.   3.
42.David PEČEK DANIELI2008 OL666   7.
43.Bor ROTOVNIK2009 FR555   7.
 Adin JUSIĆ2007 VV555   6.
45.Jan KIKER2007 PC444   2.
 Nal PANIČ2007 FR43+13+1   1.   6.
 Gal ROGELJ2007 RL444   5.
 Matic ZALOŽNIK2007 VV444   6.
49.George ERKER DE LUCAT2010 OL333   7.
50.Anžej SEDEJ2007 OL111   7.
 
 Tian ZUPANIČ2007 NC111   2.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Aja KAVČIČ2006 KKR28442+55+45+60+43+34+25+3960+55+45+43+42+39   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
2.Julija MERKAČ2006 FR26545+46+54+45+34+30+41+3454+46+45+45+41+34   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
3.Tinkara LIPOVEC2007 GBR25738+23+37+44+48+38+39+5050+48+44+39+38+38   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Olja RADIVOJEVIĆ2007 RR24349+28+37+47+36+4649+47+46+37+36+28   1.   2.   3.   4.   7.   8.
5.Zoja ŠILER KLEMENČIČ2006 TK23734+43+38+37+47+36+3647+43+38+37+36+36   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
6.Ema ČERIN2006 OL19237+36+27+34+35+2337+36+35+34+27+23   1.   2.   4.   5.   6.   8.
7.Nija GERDEJ2007 FR18934+34+35+25+35+16+2635+35+34+34+26+25   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
8.Neli PŠENIČNIK2006 FR18237+21+23+34+35+25+2837+35+34+28+25+23   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
9.Izabela PAKIŽ RUMPF2006 NC15725+10+31+30+27+18+26+1131+30+27+26+25+18   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
10.Ana HAJDINJAK2006 SDD14530+43+34+34+443+34+34+30+4   2.   3.   4.   5.   6.
 
11.Marta ARKO2007 RR13311+8+17+26+30+28+2130+28+26+21+17+11   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
12.Laura KNEZ2006 NC13118+15+18+27+21+15+23+2427+24+23+21+18+18   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
13.Lana AVRAMOVIČ2006 IL12223+25+32+4242+32+25+23   2.   3.   7.   8.
14.Dora ĐUKIĆ2006 RR1142+24+16+24+12+16+2224+24+22+16+16+12   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
15.Hana SEKUTI2006 FR10113+12+25+23+18+1025+23+18+13+12+10   2.   3.   4.   5.   6.   8.
16.Sergeja HRIBAR2007 TK1007+13+12+29+16+2329+23+16+13+12+7   1.   2.   4.   5.   6.   8.
17.Maja LAJBAHER2007 FR9912+4+8+25+25+13+1625+25+16+13+12+8   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
18.Ula ROŽIČ2007 LL9652+4452+44   6.   8.
19.Maja GOLOB2007 FR939+20+13+13+17+2121+20+17+13+13+9   1.   2.   3.   5.   6.   7.
20.Tinkara NOVAK2006 OL8917+14+24+20+1424+20+17+14+14   1.   4.   5.   6.   8.
 
21.Petra FRELIH2006 GBR7612+6+26+16+7+926+16+12+9+7+6   1.   2.   3.   4.   5.   6.
22.Iza LESTAN2006 SDD7112+22+16+2122+21+16+12   2.   3.   4.   5.
23.Nika ROTAR2006 LL6710+15+16+2626+16+15+10   2.   6.   7.   8.
24.Staša JEZOVŠEK ŠPILJAR2006 NC656+12+15+11+9+1215+12+12+11+9+6   1.   3.   4.   6.   7.   8.
25.Ajda TAVZES CIRMAN2006 OL5912+6+7+14+9+1114+12+11+9+7+6   1.   2.   4.   5.   6.   8.
26.Rea Tia ARTIČ2006 OL5415+15+2424+15+15   2.   6.   8.
27.Moeti KORENJAK GOBBO2007 LL518+4+20+1920+19+8+4   1.   2.   6.   8.
28.Puja GRUBAN POHAR2006 RL5027+4+14+527+14+5+4   1.   2.   4.   7.
29.Uma ŽNIDARŠIČ2006 OL4419+14+1119+14+11   1.   2.   4.
30.Hana STARC2006 RR393+12+10+1414+12+10+3   2.   4.   7.   8.
 
31.Tara Di LENARDO2006 TK3816+4+9+916+9+9+4   1.   3.   4.   6.
 Laura VRHOVAC2006 LL3811+16+1116+11+11   1.   7.   8.
33.Rebeka NIKOLIČ KRIŠTOF2006 LL3012+10+812+10+8   2.   6.   8.
34.Kaja ŽAUCER2006 RL292+7+12+812+8+7+2   1.   2.   4.   8.
35.Lea MLAKAR2006 OL258+11+2+411+8+4+2   1.   2.   4.   7.
36.Tinkara MEDVED2006 FR223+2+8+99+8+3+2   1.   4.   5.   7.
37.Kaja PREDALIČ2007 LL218+1313+8   2.   8.
38.Lena NOVAK2007 LL183+3+1212+3+3   1.   2.   8.
39.Nika MIHELČIČ2007 TOR171717   7.
40.Timea BOBIK2006 LL1613+313+3   1.   2.
 
41.Zoja URANJEK2006 IL152+1+3+99+3+2+1   3.   4.   6.   7.
42.Ula MARJANOVIČ2006 RR144+1+3+66+4+3+1   3.   6.   7.   8.
43.Špela POHOREC2007 VV131313   3.
 Neli ŠKAPER2007 RR139+49+4   7.   8.
 Gia GARTNER2006 GBR132+1111+2   5.   6.
 Vanja PREDALIČ2006 LL132+7+47+4+2   2.   7.   8.
47.Anastazija MIKLAVČIČ2006 KK121212   7.
48.Kaja GREGORČIČ2006 IL113+5+35+3+3   3.   5.   7.
49.Lena FORTUNA2007 LL98+18+1   1.   8.
 Neja RAZBORŠEK2007 GBR93+1+55+3+1   5.   6.   7.
 
51.Ula MELE2007 LL72+55+2   6.   8.
 Klara MOČNIK2007 CER777   7.
 Lana ŽALAC2007 OL777   5.
54.Stella ZABUKOVEC2006 OL666   8.
55.Lana KOKOT2007 FR555   4.
 Manca ŠVONJA2007 BP555   1.
 Aneja ARH2006 CK54+14+1   5.   7.
58.Pia KRAJINOVIĆ2007 NC444   5.
 Pika RADELJ2007 LL444   8.
 Ema ŠTEFELIN2007 GBR444   5.
 
61.Zara ZORKO2007 OL333   5.
62.Evelyn NAJVIRT2007 PDM111   5.
 Lina PRIMC2007 LL111   8.
 Ana BEDRAČ2006 TK111   3.
 Urša MAJCEN2006 TK111   2.
 Nina PRINCL2006 VV111   6.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Zara ĆIROVIĆ2008 RR34560+60+60+60+48+5760+60+60+60+57+48   1.   2.   3.   4.   7.   8.
2.Blaža PAJNTAR2008 TK27038+51+47+47+50+3751+50+47+47+38+37   2.   3.   4.   5.   6.   8.
3.Ema Tereza PULKO2008 KKR24724+35+46+44+44+31+4747+46+44+44+35+31   1.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Maja HIRŠENFELDER2008 KKR20124+37+43+33+23+35+29+743+37+35+33+29+24   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
5.Iza BRICELJ2008 LL18215+20+55+46+4655+46+46+20+15   1.   2.   6.   7.   8.
6.Lana POJE MIHELIČ2008 RR17728+20+30+36+26+26+3136+31+30+28+26+26   1.   2.   3.   4.   6.   7.   8.
7.Eva URBANČIČ2008 LL17123+37+43+24+4444+43+37+24+23   1.   2.   6.   7.   8.
8.Ema MENONI2009 CK15323+12+18+34+33+23+21+1934+33+23+23+21+19   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
9.Isabela STROJANŠEK2008 IL12426+11+23+34+9+9+2134+26+23+21+11+9   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
10.Zara PODRŽAVNIK2008 FR11826+36+39+1739+36+26+17   1.   3.   6.   8.
 
11.Klara PUREBER2008 OL11511+19+39+24+2239+24+22+19+11   1.   4.   5.   7.   8.
12.Mia ABUTOVIČ2009 LL11417+29+29+23+1629+29+23+17+16   1.   2.   6.   7.   8.
13.Gaja PLEVNIK IVANUŠA2008 NC10624+38+27+16+138+27+24+16+1   1.   3.   4.   6.   8.
14.Lorena MOČILER2008 LL9924+9+28+18+2028+24+20+18+9   1.   2.   6.   7.   8.
15.Ema VRBINC2008 TOR8132+4949+32   2.   7.
16.Hanna Naya HUŠIĆ2008 NC7322+33+1833+22+18   1.   3.   4.
17.Hana BELE2008 OL7020+3+26+2126+21+20+3   2.   4.   5.   7.
18.Kaja ARKO2008 RA6324+25+1425+24+14   1.   2.   8.
19.Lina MALTARIĆ2008 PAK6027+21+1227+21+12   3.   4.   5.
20.Ana Vita VERNEKER2008 FR5920+19+13+720+19+13+7   2.   3.   4.   6.
 
21.Karin KORELC2008 TK525+12+13+13+6+3+213+13+12+6+5+3   1.   2.   3.   4.   5.   6.   8.
22.Hana ĐUKIĆ2009 RR519+6+12+6+11+712+11+9+7+6+6   1.   2.   3.   4.   6.   7.
23.Tjaša LIPOGLAVŠEK2008 IL498+19+6+3+1319+13+8+6+3   2.   5.   6.   7.   8.
24.Kaja KOVAČ2008 LL468+7+8+2323+8+8+7   1.   2.   6.   7.
25.Naja PORI2008 FR404+12+12+4+7+112+12+7+4+4+1   1.   2.   3.   4.   5.   8.
26.Ana Veronika KLEMENČIČ2008 IL3713+9+3+1213+12+9+3   2.   3.   5.   6.
27.Najya Hana JUKIĆ2008 VV353535   6.
28.Sara DOBNIK2009 CK3311+1+10+4+711+10+7+4+1   1.   2.   3.   6.   7.
29.Anja BEZLAJ2008 BM328+9+12+312+9+8+3   1.   3.   5.   6.
30.Mia KRIŽAN2008 RR315+13+4+913+9+5+4   3.   4.   6.   7.
 
 Zala MOJSILOVIĆ MEZNARIČ2008 PAK3115+1616+15   3.   5.
32.Taja PRIMOŽIČ2009 CER2620+620+6   2.   7.
 Anna Laura RUGGIERI2008 KK262626   2.
34.Nina TOMŠE2008 CK242+9+11+211+9+2+2   3.   5.   6.   8.
35.Ula KOŠELJNIK2008 FR2213+913+9   6.   8.
36.Pika BABIČ2009 IL207+1+10+210+7+2+1   1.   3.   5.   8.
37.Veronika SAVERNIK2009 TK191919   2.
38.Ana MARGETA2010 TK189+3+69+6+3   1.   2.   3.
 Elina BRATINA2009 NC185+10+310+5+3   1.   2.   4.
 Ina SEKNE2009 GBR184+5+99+5+4   1.   3.   5.
 
41.Lara NAGLIČ2009 TK166+4+66+6+4   2.   5.   6.
 Tinkara PLEŠNAR2008 PKA161616   2.
43.Dorotea VLAHOV2008 RR144+3+5+25+4+3+2   1.   2.   3.   4.
44.Ava Luna RIHTMAN2009 IL1211+111+1   3.   8.
45.Sandra VOVK2008 RL101010   5.
46.Lia KRIVEC PUKŠIČ2008 BM999   1.
47.Hana ADAMIČ2008 RR85+35+3   4.   6.
 Emma KREVS2008 PAK888   5.
 Lucija NEMEC KRIŽMANČIČ2008 IL888   2.
 Tia NOVAK2008 RR86+26+2   3.   6.
 
51.Siena LEHMANN2009 RL76+16+1   5.   7.
 Maja MALETIĆ2008 TK75+25+2   2.   5.
 Živa TERDIČ2008 TK75+25+2   2.   5.
54.Tia SEDEJ2009 OL444   5.
55.Sara SEVER2009 RL333   5.
 Naja ZOREC2009 BM333   4.
 Janja LAPANJE2008 CER333   7.
58.Taja KAČIČ2008 BM222   3.
59.Taya ČANŽEK2009 NC111   5.
 Luna JERKOVIČ2009 TK111   1.
 
 Zala MOČNIK2009 CER111   7.
 Metka VELIKONJA2008 PC111   5.

(c) PZSana.net