Back    Home


Razvojni pokal 2020, po 4 tekmovanjih, stanje 04.08.2020 06:10
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni

Štafetna razvrstitev

Dečki/deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Olimpija Ljubljana98  (35+31+32)
2.PK Neptun Celje77  (28+21+28)
3.PK Fužinar Ravne66  (37+0+29)
4.PK Ribnica46  (17+0+29)
5.PK Ilirija Ljubljana34  (17+17+0)
6.PK Ljubljana32  (0+32+0)
7.PK Branik Maribor30  (0+0+30)
8.DVŠ Posejdon Celje23  (11+6+6)
PK Cerkno23  (11+0+12)
10.ŠD Riba Ljubljana23  (0+0+23)
11.PK Celulozar Krško19  (0+8+11)
12.13  (0+13+0)
PK Triglav Kranj13  (13+0+0)
14.PD Maribor5  (0+0+5)
  
Ml.dečki/ml.deklice  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Neptun Celje94  (35+27+32)
2.PK Olimpija Ljubljana83  (37+20+26)
3.PK Triglav Kranj51  (0+18+33)
4.PK Ilirija Ljubljana45  (20+25+0)
5.DVŠ Posejdon Celje43  (21+4+18)
6.PK Fužinar Ravne38  (13+0+25)
7.PK Ribnica30  (17+0+13)
8.PK Branik Maribor27  (0+0+27)
9.ŠD Riba Ljubljana23  (0+11+12)
10.PK Kamnik16  (0+0+16)
11.PK Ljubljana13  (0+13+0)
12.PK Velenje11  (0+0+11)
13.9  (0+9+0)
14.PK Cerkno7  (0+7+0)
15.PK Celulozar Krško6  (0+6+0)
  
SKUPAJ obe kategoriji  
mestoklubtočke  vsota
1.PK Olimpija Ljubljana181  (98+83)
2.PK Neptun Celje171  (77+94)
3.PK Fužinar Ravne104  (66+38)
4.PK Ilirija Ljubljana79  (34+45)
5.PK Ribnica76  (46+30)
6.DVŠ Posejdon Celje66  (23+43)
7.PK Branik Maribor57  (30+27)
8.ŠD Riba Ljubljana46  (23+23)
9.PK Ljubljana45  (32+13)
10.PK Triglav Kranj44  (13+31)
11.PK Cerkno30  (23+7)
12.PK Celulozar Krško25  (19+6)
13.22  (13+9)
14.PK Kamnik16  (0+16)
15.PK Velenje11  (0+11)
16.PD Maribor5  (5+0)



Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Tai NOVAK2006 OL23157+60+57+5760+57+57+57   1.   2.   3.   4.
2.Maj ŠUMI BRANILOVIČ2007 RAD17042+41+35+5252+42+41+35   1.   2.   3.   4.
3.Bor MIKUŽ2006 OL12930+49+5050+49+30   2.   3.   4.
4.Maj PRIBAC2006 BP9935+28+3636+35+28   1.   2.   3.
5.Yisi LIU2006 OL8057+2357+23   1.   2.
6.Jakob LESJAK2006 NC7713+11+24+2929+24+13+11   1.   2.   3.   4.
7.Nik BLATNIK2006 RR7324+20+2929+24+20   1.   3.   4.
8.Filip BRATINA2007 NC7222+15+13+2222+22+15+13   1.   2.   3.   4.
 Daris SIRNIK2006 KKR7238+3438+34   1.   2.
10.Nace ZMAGAJ2006 FR6923+21+2525+23+21   1.   3.   4.
 
11.Žan PODRŽAVNIK2006 FR6827+19+2227+22+19   1.   3.   4.
12.Val BENČIČ2007 BP6525+1+33+633+25+6+1   1.   2.   3.   4.
 Bastian MARIČ2006 FR6523+16+2626+23+16   1.   3.   4.
14.Bor VRAN-BENKOVIČ2007 BM575757   3.
15.Marcel METULJ2007 FR5519+10+2626+19+10   1.   3.   4.
 Mitja TURK2006 RR5523+3232+23   1.   4.
17.Leonardo KORENT2006 LL515151   2.
18.Filip KUSTEC2006 TK479+3838+9   2.   4.
19.Matija OSETIČ2006 CK4110+20+1120+11+10   1.   3.   4.
20.Domen VIHERNIK2006 NC397+12+11+912+11+9+7   1.   2.   3.   4.
 
21.Jošt SKRIVARNIK2006 FR3815+12+1115+12+11   1.   3.   4.
22.Maks KASTIGAR2006 LL363636   2.
23.Jaka Gal BEZJAK2007 BM343434   3.
24.Krištof RAZPOTNIK VRTAČNIK2006 LL333333   2.
25.Florijan RESNIK2006 CK3211+2121+11   1.   3.
26.Tilen MAČEK2007 TK2822+622+6   1.   4.
 Sven ŠTEMBAL2007 LL282828   2.
28.Tim VASLE2006 NC266+2020+6   1.   4.
29.Kevin VERBOLE2007 FR259+8+89+8+8   1.   3.   4.
30.Črt BABIČ2006 OL2411+1313+11   1.   4.
 
31.Svit POPOVIČ2007 RL227+1515+7   2.   3.
 Taj ZUPANČIČ2007 RT228+9+59+8+5   1.   3.   4.
33.Juš POSNJAK2006 TK212121   4.
 Tian POTOČNIK2006 RL219+1212+9   2.   3.
 Luka ŠTRUKELJ2006 NC214+5+3+99+5+4+3   1.   2.   3.   4.
36.Filip JUVANČIČ2006 RL202+9+99+9+2   1.   2.   3.
 Nej PŠENIČNIK2006 LL202020   2.
38.Simon MAMLIĆ2006 RL194+1515+4   2.   3.
39.Lun ILAR2007 LL171717   2.
40.Gaber Luka GRENC2006 RL151+1414+1   2.   3.
 
41.Ismar ČATIĆ2006 IL148+68+6   2.   4.
42.Nejc KAPUŠIN2006 CK112+7+27+2+2   1.   3.   4.
 Tibor KAVČIČ JOGAN2006 LL111111   2.
44.Taj MAJCEN2007 SDD101010   1.
 Tim ŠKULJ2007 RL101010   3.
 Odon KEREC2006 IL101010   4.
47.Luka FERENČAK2007 CK999   3.
 Luka GOLC2006 RAD999   3.
 Anej KRUŠIČ2006 CK95+45+4   3.   4.
 Jan LAH ŠKRBEC2006 RT999   1.
 
51.Jan KIKER2007 PC888   3.
 Matija MAROLT2006 CK888   3.
53.Matjaž BLAŽEKA2007 BM777   3.
 Arne KOVAČIČ2007 NC75+25+2   3.   4.
 Matic VRAČUN2007 PC71+66+1   1.   3.
 Gašper POLJŠAK2006 RL777   1.
57.Ian FRANKO2007 LL666   2.
 Žiga KRAMER2006 OL666   3.
59.Tibor BRŽAN2007 BP444   3.
 Martin MUSTAR2006 OL444   2.
 
61.Nikola Tin KOCIČ2007 SDD222   1.
 Maj ZALAR2007 OL222   3.
 Tine MAJER2006 PDM222   3.
 Jure ZAVRŠNIK2006 BM222   3.
65.Maks Noah VALAS2006 RL111   3.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Julijan PEVEC2008 NC21457+54+54+4957+54+54+49   1.   2.   3.   4.
 Filip PODOBNIK2008 OL21440+57+57+6060+57+57+40   1.   2.   3.   4.
3.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR13649+42+4549+45+42   1.   3.   4.
4.Nik VUČKO2008 IL11941+42+3642+41+36   1.   2.   4.
5.Enej MEŠIĆ2009 OL10633+23+22+2833+28+23+22   1.   2.   3.   4.
6.Vid ČUJEŽ2008 NC10136+36+2936+36+29   2.   3.   4.
7.Blaž PERŠIN2008 IL8434+28+2234+28+22   1.   2.   4.
8.Denis ALJAŽ2008 KKR7932+21+2632+26+21   1.   2.   3.
9.Nik MARKAČ2009 FR6824+20+2424+24+20   1.   3.   4.
10.George ERKER DE LUCAT2010 OL6223+10+19+1023+19+10+10   1.   2.   3.   4.
 
11.Matic SEČNIK2009 TK6012+22+2626+22+12   2.   3.   4.
 Žan Luka VUŠNIK2009 FR6026+14+2026+20+14   1.   3.   4.
13.David PEČEK DANIELI2008 OL5023+16+1123+16+11   1.   2.   3.
14.Nejc GREGORČIČ2008 IL4520+13+1220+13+12   1.   2.   4.
15.Aljaž VAVTAR2008 RR4320+4+1920+19+4   1.   3.   4.
16.Bor ROTOVNIK2009 FR3428+628+6   1.   3.
17.Jon KOČEVAR2009 NC339+9+13+213+9+9+2   1.   2.   3.   4.
18.Maj KRDŽALIĆ2009 RL285+12+1112+11+5   1.   2.   3.
19.Aljoša VIHERNIK2008 NC279+2+9+79+9+7+2   1.   2.   3.   4.
20.Lan GOVŠE2009 IL235+1818+5   2.   4.
 
 Aleksander PATERNOSTER2009 FR2310+1313+10   1.   3.
 Miha PRINCL2008 VV232323   3.
23.Ian RODMAN PONIKVAR2008 IL214+12+512+5+4   1.   2.   4.
24.Nik PERC2009 NC1713+413+4   1.   2.
25.Danijel GOR2008 KK141414   2.
26.Miha ČUJEŽ2010 NC139+49+4   3.   4.
 Janž MAGAJNE2009 CER137+5+17+5+1   1.   2.   4.
 Žiga PFAJFAR2008 RA132+1111+2   2.   4.
29.Tilen KOSMAČ2008 TK121212   2.
30.Jakob KOVAČIČ LOVŠIN2009 RL999   2.
 
 Matic POTNIK2008 RL999   2.
32.Arne MAZI JAMNIK2009 TK87+17+1   2.   3.
33.Ian PEZEROVIČ2009 LL777   2.
 Jani REGVAT2008 BM777   3.
35.Črt GROHAR2008 RL666   2.
 Brin LORGER2008 VV666   3.
 Oskar PRITERŽNIK2008 FR666   1.
38.Tim KOLENKO2008 IL555   1.
39.Nino GORIŠEK2008 BM444   3.
40.Lan KORITNIK2009 IL333   1.
 
41.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 RAD222   1.
42.Tobija ČAMPA2008 RR111   4.
 Aidan ERMENC2008 PC111   2.
 Ažbe JEKOVEC2008 TK111   2.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Tinkara LIPOVEC2007 RAD23457+60+57+6060+60+57+57   1.   2.   3.   4.
2.Nija GERDEJ2007 FR15248+52+5252+52+48   1.   3.   4.
3.Sergeja HRIBAR2007 TK12449+37+3849+38+37   1.   2.   4.
4.Maja LAJBAHER2007 FR11942+37+4042+40+37   1.   3.   4.
5.Zara ĆIROVIĆ2008 RR11439+30+4545+39+30   1.   3.   4.
6.Ema Tereza PULKO2008 KKR10828+31+16+3333+31+28+16   1.   2.   3.   4.
7.Pia KRAJINOVIĆ2007 NC10329+23+26+2529+26+25+23   1.   2.   3.   4.
8.Maja GOLOB2007 FR9534+34+2734+34+27   1.   3.   4.
9.Neli ŠKAPER2007 RR8314+24+4545+24+14   1.   3.   4.
10.Maša VASILJEVIĆ2007 CK7217+15+16+2424+17+16+15   1.   2.   3.   4.
 
11.Marta ARKO2007 RR6820+4848+20   1.   3.
12.Lana KOKOT2007 FR6433+3133+31   3.   4.
13.Lana ŽALAC2007 OL6021+9+3030+21+9   1.   3.   4.
14.Lena NOVAK2007 LL515151   2.
15.Blaža PAJNTAR2008 TK4930+7+1230+12+7   1.   2.   4.
16.Ula MELE2007 LL373737   2.
 Tjaša MOČNIK2007 CER3715+6+1616+15+6   1.   2.   3.
 Olja RADIVOJEVIĆ2007 RR373737   3.
19.Iza BRICELJ2008 LL363636   2.
20.Kaja PREDALIČ2007 LL353535   2.
 
21.Zara PODRŽAVNIK2008 FR339+1+2323+9+1   1.   3.   4.
22.Zara ZORKO2007 OL3018+1218+12   2.   3.
23.Hana BELE2008 OL2714+1314+13   1.   3.
 Isabela STROJANŠEK2008 OL272+5+2020+5+2   2.   3.   4.
 Eva URBANČIČ2008 LL272727   2.
 Pika RADELJ2007 LL272727   2.
27.Klara MOČNIK2007 CER269+12+512+9+5   1.   3.   4.
 Neja RAZBORŠEK2007 RAD2615+5+615+6+5   1.   2.   4.
29.Hanna Naya HUŠIĆ2008 NC256+3+1616+6+3   1.   3.   4.
 Lina PRIMC2007 LL252525   2.
 
31.Lena FORTUNA2007 LL242424   2.
32.Lana POJE MIHELIČ2008 RR204+14+214+4+2   1.   3.   4.
33.Neža STOJKOVIČ2007 OL192+5+1212+5+2   1.   2.   4.
34.Lorena MOČILER2008 LL181818   2.
35.Kaja ARKO2008 RA171717   4.
 Tinkara CAR2007 ZR176+1111+6   3.   4.
37.Klara PUREBER2008 OL1311+211+2   1.   3.
38.Gaja KNEGO2007 OL101010   4.
39.Evelyn NAJVIRT2007 PDM999   3.
40.Katarina LEPENIK2007 PDM888   3.
 
41.Ema ŠTEFELIN2007 RAD71+66+1   1.   2.
42.Ana Veronika KLEMENČIČ2008 IL43+13+1   1.   2.
 Ula KOŠELJNIK2008 FR444   1.
 Nina TOMŠE2008 CK43+13+1   1.   4.
 Alina LOZAR2007 TK444   2.
46.Neli DOVŽAN2007 IL111   2.
 Tia PERC2007 NC111   1.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Ema MENONI2009 CK21460+41+60+5360+60+53+41   1.   2.   3.   4.
2.Taja PRIMOŽIČ2009 CER16044+33+40+4344+43+40+33   1.   2.   3.   4.
3.Pika BABIČ2009 OL12847+41+29+1147+41+29+11   1.   2.   3.   4.
4.Ina SEKNE2009 RAD11433+39+4242+39+33   2.   3.   4.
5.Lara NAGLIČ2009 TK10830+34+4444+34+30   2.   3.   4.
 Ava Luna RIHTMAN2009 IL10842+22+4444+42+22   1.   2.   4.
7.Hana ĐUKIĆ2009 RR10439+33+3239+33+32   1.   3.   4.
8.Elina BRATINA2009 NC7524+24+2727+24+24   1.   2.   4.
9.Sara DOBNIK2009 CK6634+17+1534+17+15   1.   2.   3.
10.Veronika SAVERNIK2009 TK5920+22+1722+20+17   2.   3.   4.
 
 Sara SEVER2009 RL5931+15+1331+15+13   1.   2.   3.
12.Zala MOČNIK2009 CER5824+6+14+1424+14+14+6   1.   2.   3.   4.
13.Tia SEDEJ2009 OL527+12+10+2323+12+10+7   1.   2.   3.   4.
14.Lui UPLAZNIK SUNARIĆ2010 NC4423+14+723+14+7   1.   2.   3.
 Manca DOLENC2009 IL4433+1133+11   1.   2.
16.Zala VALEK2009 NC4219+8+2+1319+13+8+2   1.   2.   3.   4.
17.Mia ABUTOVIČ2009 LL404040   2.
18.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL329+2323+9   2.   4.
19.Taja PECELJ2009 NC2913+4+3+913+9+4+3   1.   2.   3.   4.
20.Taya ČANŽEK2009 NC269+7+8+29+8+7+2   1.   2.   3.   4.
 
21.Katja RAZBORŠEK2010 RAD2217+517+5   1.   4.
 Anina KIRBIŠ2009 BM222222   3.
23.Ela ŽAGAR2009 PC214+3+1414+4+3   1.   3.   4.
24.Iza KALŠNIK2009 NC198+6+58+6+5   1.   3.   4.
25.Klara PETRIČ2009 FR1812+612+6   1.   3.
26.Julija PUŠKARIČ2009 LL171717   2.
27.Ariana AGREŽ2010 RT1311+211+2   1.   3.
 Polona TANKO2010 RR131313   3.
29.Kim KORELC2010 TK126+66+6   1.   2.
30.Naja ZOREC2009 BM101010   3.
 
31.Mojca OBERŽAN2010 RT999   3.
 Luna BOBIČ2009 ZR94+55+4   3.   4.
 Maša CAMLEK2009 TK999   3.
34.Ana MARGETA2010 TK888   2.
 Eliana HLASTAN2009 FR888   3.
36.Ajda PECELI JANEŽIČ2009 LL777   2.
37.Živa RIBIČ VENE2009 CK555   3.
38.Ela Klara PULKO2010 KKR43+13+1   1.   4.
 Taja STARC2009 RR43+13+1   1.   4.
40.Ajda ŠKAPER2010 RR333   1.
 
 Siena LEHMANN2009 RL333   3.
 Lara PAVLIČ2009 AQ333   1.
43.Klara PERIČ2009 KK222   2.
44.Pia LAH ŠKRBEC2010 RT111   1.
 Tanja ČUSAK2009 IL111   2.
 Iza ERJAVEC2009 RR111   4.
 Lucija VRHOVAC2009 LL111   2.

(c) PZSana.net