Back    Home


Razvojni pokal 2020, po 8 tekmovanjih, stanje 29.10.2020 06:10
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni


Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Tai NOVAK2006 OL33957+60+57+57+54+5460+57+57+57+54+54   1.   2.   3.   4.   5.   6.
2.Maj ŠUMI BRANILOVIČ2007 RAD26942+41+35+52+29+34+47+5252+52+47+42+41+35   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
3.Bor MIKUŽ2006 OL25230+49+50+36+28+37+5050+50+49+37+36+30   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Krištof RAZPOTNIK VRTAČNIK2006 LL17433+43+43+5555+43+43+33   2.   5.   6.   7.
5.Leonardo KORENT2006 LL17151+60+6060+60+51   2.   5.   6.
6.Marcel METULJ2007 FR16319+10+26+26+28+14+5050+28+26+26+19+14   1.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
7.Maj PRIBAC2006 BP14935+28+36+12+19+1936+35+28+19+19+12   1.   2.   3.   5.   6.   7.
8.Maks KASTIGAR2006 LL13636+26+44+3044+36+30+26   2.   5.   6.   7.
9.Žan PODRŽAVNIK2006 FR10727+19+22+18+12+927+22+19+18+12+9   1.   3.   4.   5.   6.   7.
 Mitja TURK2006 RR10723+32+18+10+2432+24+23+18+10   1.   4.   5.   6.   7.
 
11.Yisi LIU2006 OL10557+23+21+457+23+21+4   1.   2.   5.   7.
12.Filip KUSTEC2006 TK1039+38+21+3538+35+21+9   2.   4.   5.   7.
 Jakob LESJAK2006 NC10313+11+24+29+5+21+529+24+21+13+11+5   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
14.Val BENČIČ2007 BP10125+1+33+6+11+1+2533+25+25+11+6+1   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
15.Filip BRATINA2007 NC9422+15+13+22+21+122+22+21+15+13+1   1.   2.   3.   4.   5.   7.
 Bor VRAN-BENKOVIČ2007 BM9457+3757+37   3.   7.
17.Nik BLATNIK2006 RR9224+20+29+9+3+729+24+20+9+7+3   1.   3.   4.   5.   6.   7.
18.Jošt SKRIVARNIK2006 FR8415+12+11+13+9+2424+15+13+12+11+9   1.   3.   4.   5.   7.   8.
19.Nace ZMAGAJ2006 FR8223+21+25+3+1025+23+21+10+3   1.   3.   4.   6.   7.
20.Bastian MARIČ2006 FR8123+16+26+7+926+23+16+9+7   1.   3.   4.   5.   7.
 
21.Nej PŠENIČNIK2006 LL8020+19+22+1922+20+19+19   2.   5.   6.   7.
22.Sven ŠTEMBAL2007 LL7928+13+3838+28+13   2.   6.   7.
23.Daris SIRNIK2006 KKR7238+3438+34   1.   2.
24.Črt BABIČ2006 OL6211+13+4+3434+13+11+4   1.   4.   7.   8.
 Matija OSETIČ2006 CK6210+20+11+12+920+12+11+10+9   1.   3.   4.   6.   7.
26.Ismar ČATIĆ2006 IL568+6+4+15+2323+15+8+6+4   2.   4.   5.   6.   7.
27.Nik PETERLIN2006 KA505050   8.
28.Jaka Gal BEZJAK2007 BM4734+1334+13   3.   7.
29.Florijan RESNIK2006 CK3911+21+721+11+7   1.   3.   7.
 Domen VIHERNIK2006 NC397+12+11+912+11+9+7   1.   2.   3.   4.
 
31.Tevž ŠTUPAR2006 KA383838   8.
32.Maj ZALAR2007 OL362+5+2929+5+2   3.   6.   8.
 Jaka ĐORĐEVIČ2006 TOR363636   6.
34.Tilen MAČEK2007 TK3522+6+722+7+6   1.   4.   5.
35.Luka ŠTRUKELJ2006 NC344+5+3+9+6+79+7+6+5+4+3   1.   2.   3.   4.   5.   6.
36.Matic BIZJAK JAMBROVIĆ2006 VV323232   5.
 Nikola DAKIĆ2006 OL323232   8.
38.Tim VASLE2006 NC316+20+520+6+5   1.   4.   5.
39.Lun ILAR2007 LL3017+1317+13   2.   7.
40.Gašper VRBINC2006 TOR282828   6.
 
41.Svit POPOVIČ2007 RL277+15+515+7+5   2.   3.   5.
 Taj ZUPANČIČ2007 RT278+9+5+59+8+5+5   1.   3.   4.   7.
43.Matic BABNIK2007 LL252525   7.
 Mark Anej LAPUH2007 KA252525   8.
 Kevin VERBOLE2007 FR259+8+89+8+8   1.   3.   4.
46.Juš POSNJAK2006 TK212121   4.
 Tian POTOČNIK2006 RL219+1212+9   2.   3.
48.Filip JUVANČIČ2006 RL202+9+99+9+2   1.   2.   3.
49.Anžej SEDEJ2007 OL191919   8.
 Simon MAMLIĆ2006 RL194+1515+4   2.   3.
 
51.Dane ŠIBANC2006 VV181818   5.
52.Andraž CENCELJ2007 KA171717   8.
 Miha JUSTIN2007 KA171717   8.
 Gašper POLJŠAK2006 RL177+1010+7   1.   5.
55.Gaber Luka GRENC2006 RL161+14+114+1+1   2.   3.   5.
56.Anže LUŽNIK2007 RAD151515   8.
 Tibor KAVČIČ JOGAN2006 LL1511+411+4   2.   6.
 Odon KEREC2006 IL1510+510+5   4.   7.
 Aleks TEMNIKAR2006 KA151515   8.
60.Ian FRANKO2007 LL146+88+6   2.   7.
 
61.Jurij VALENTINČIČ2006 IL132+1111+2   6.   7.
62.Taj MAJCEN2007 SDD1110+110+1   1.   6.
 Nejc KAPUŠIN2006 CK112+7+27+2+2   1.   3.   4.
64.Luka FERENČAK2007 CK109+19+1   3.   7.
 Tim ŠKULJ2007 RL101010   3.
66.Luka GOLC2006 RAD999   3.
 Anej KRUŠIČ2006 CK95+45+4   3.   4.
 Jan LAH ŠKRBEC2006 RT999   1.
69.Jan KIKER2007 PC888   3.
 Matija MAROLT2006 CK888   3.
 
71.Matjaž BLAŽEKA2007 BM777   3.
 Tibor BRŽAN2007 KK74+34+3   3.   7.
 Arne KOVAČIČ2007 NC75+25+2   3.   4.
 Dorian MAHNIČ DOBROVOLJC2007 OL777   8.
 Matic VRAČUN2007 PC71+66+1   1.   3.
76.Erik HUDOVORNIK2007 IL666   7.
 Žiga KRAMER2006 OL666   3.
 Martin MUSTAR2006 OL64+24+2   2.   5.
 Kristjan TREVEN2006 IL666   6.
80.Matevž VRHOVNIK2007 KA555   8.
 
81.Blaž JANČAR2007 IL444   7.
 Matevž KOSTANJEVEC2007 PAK444   6.
 Val GOLIČNIK2006 VV444   5.
84.Jure ZAVRŠNIK2006 BM32+12+1   3.   7.
85.Nikola Tin KOCIČ2007 SDD222   1.
 Tine MAJER2006 PDM222   3.
 Svit PAVEŠIČ2006 OL222   6.
88.Mark PRISTOV DONČIĆ2006 RAD111   8.
 Maks Noah VALAS2006 RL111   3.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Filip PODOBNIK2008 OL37140+57+57+60+60+57+57+6060+60+60+57+57+57+(20 rekord)   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
2.Julijan PEVEC2008 NC31657+54+54+49+50+52+4457+54+54+52+50+49   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
3.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR24849+42+45+38+30+4449+45+44+42+38+30   1.   3.   4.   5.   6.   7.
4.Nik VUČKO2008 IL21441+42+36+32+33+3042+41+36+33+32+30   1.   2.   4.   5.   6.   7.
5.Vid ČUJEŽ2008 NC19236+36+29+31+35+2536+36+35+31+29+25   2.   3.   4.   5.   6.   7.
6.Enej MEŠIĆ2009 OL18433+23+22+28+26+29+13+4545+33+29+28+26+23   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
7.Rok VEJNOVIČ2008 KA14049+40+5151+49+40   5.   7.   8.
8.Blaž PERŠIN2008 IL13934+28+22+23+18+1434+28+23+22+18+14   1.   2.   4.   5.   6.   7.
9.Nik MARKAČ2009 FR13024+20+24+18+9+9+3535+24+24+20+18+9   1.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
10.Bor ROTOVNIK2009 FR12728+6+25+19+15+3434+28+25+19+15+6   1.   3.   5.   6.   7.   8.
 
11.George ERKER DE LUCAT2010 OL11323+10+19+10+16+6+12+3333+23+19+16+12+10   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
12.Žan Luka VUŠNIK2009 FR9826+14+20+15+10+1326+20+15+14+13+10   1.   3.   4.   5.   6.   7.
 Aljaž VAVTAR2008 RR9820+4+19+18+26+1126+20+19+18+11+4   1.   3.   4.   5.   6.   7.
14.David PEČEK DANIELI2008 OL8923+16+11+11+2+2626+23+16+11+11+2   1.   2.   3.   6.   7.   8.
15.Denis ALJAŽ2008 TK8832+21+26+6+332+26+21+6+3   1.   2.   3.   6.   7.
16.Maj KRDŽALIĆ2009 RL695+12+11+16+2525+16+12+11+5   1.   2.   3.   6.   7.
17.Nejc GREGORČIČ2008 IL6620+13+12+10+1120+13+12+11+10   1.   2.   4.   5.   6.
18.Matic SEČNIK2009 TK6112+22+26+126+22+12+1   2.   3.   4.   5.
19.Miha PRINCL2008 VV5523+3232+23   3.   5.
20.Lan GOVŠE2009 IL495+18+8+4+1418+14+8+5+4   2.   4.   5.   6.   7.
 
21.Jani REGVAT2008 BM477+4+3636+7+4   3.   7.   8.
22.Jon KOČEVAR2009 NC349+9+13+2+113+9+9+2+1   1.   2.   3.   4.   6.
23.Aleksander PATERNOSTER2009 FR2910+13+613+10+6   1.   3.   7.
24.Žiga PFAJFAR2008 RA272+11+1414+11+2   2.   4.   6.
 Aljoša VIHERNIK2008 NC279+2+9+79+9+7+2   1.   2.   3.   4.
26.Nik KOCJAN2008 IL2511+12+212+11+2   5.   6.   7.
27.Oskar PRITERŽNIK2008 FR236+1717+6   1.   8.
 Ian RODMAN PONIKVAR2008 IL234+12+5+212+5+4+2   1.   2.   4.   5.
29.Lan KORITNIK2009 IL223+7+1212+7+3   1.   5.   6.
 Danijel GOR2008 KK2214+814+8   2.   6.
 
 Nino GORIŠEK2008 BM224+5+1313+5+4   3.   7.   8.
 Matic POTNIK2008 RL229+1313+9   2.   7.
33.Arne MAZI JAMNIK2009 TK177+1+99+7+1   2.   3.   5.
 Nik PERC2009 NC1713+413+4   1.   2.
35.Tanej ČADEŽ2009 LL162+7+77+7+2   5.   6.   7.
 Tilen KOSMAČ2008 TK1612+412+4   2.   5.
37.Janž MAGAJNE2009 CER157+5+1+27+5+2+1   1.   2.   4.   6.
 Ian PEZEROVIČ2009 LL157+88+7   2.   7.
39.Miha ČUJEŽ2010 NC139+49+4   3.   4.
40.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 RAD102+88+2   1.   8.
 
41.Jakob KOVAČIČ LOVŠIN2009 RL999   2.
42.Grega NAVODNIK2009 VV888   5.
 Matt KORAČIN2008 BM888   7.
 Teo STARC2008 RR888   5.
45.Jak NOVAK2010 AQ777   8.
46.Črt GROHAR2008 RL666   2.
 Brin LORGER2008 VV666   3.
48.Tim KOLENKO2008 IL555   1.
 Žan ŠINK2008 TK555   7.
50.Tobija ČAMPA2008 RR41+33+1   4.   5.
 
 Aidan ERMENC2008 PC41+33+1   2.   5.
52.Nejc ŠETINA2009 NC111   5.
 Ažbe JEKOVEC2008 TK111   2.
 Jakob SKOČIR2008 TOR111   6.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Tinkara LIPOVEC2007 RAD34857+60+57+60+54+51+28+6060+60+60+57+57+54   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
2.Nija GERDEJ2007 FR29448+52+52+46+42+35+5454+52+52+48+46+42   1.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
3.Maja LAJBAHER2007 FR24942+37+40+42+39+4949+42+42+40+39+37   1.   3.   4.   6.   7.   8.
4.Sergeja HRIBAR2007 TK19049+37+38+43+2349+43+38+37+23   1.   2.   4.   5.   7.
5.Marta ARKO2007 RR14420+48+50+2650+48+26+20   1.   3.   5.   7.
6.Zara ĆIROVIĆ2008 RR14139+30+45+20+745+39+30+20+7   1.   3.   4.   5.   7.
7.Lana KOKOT2007 FR12633+31+22+25+1533+31+25+22+15   3.   4.   5.   6.   7.
8.Maja GOLOB2007 FR12234+34+27+12+5+1034+34+27+12+10+5   1.   3.   4.   5.   6.   7.
9.Ema Tereza PULKO2008 TK11728+31+16+33+1+833+31+28+16+8+1   1.   2.   3.   4.   6.   7.
10.Neli ŠKAPER2007 RR11314+24+45+14+1645+24+16+14+14   1.   3.   4.   6.   7.
 
11.Lana ŽALAC2007 OL11121+9+30+9+4+3838+30+21+9+9+4   1.   3.   4.   5.   6.   8.
12.Iza VIDEC2007 KA10839+21+4848+39+21   5.   6.   8.
13.Iza BRICELJ2008 OL10336+11+22+3436+34+22+11   2.   5.   6.   8.
 Pia KRAJINOVIĆ2007 NC10329+23+26+2529+26+25+23   1.   2.   3.   4.
 Kaja PREDALIČ2007 LL10335+22+21+2535+25+22+21   2.   5.   6.   7.
16.Lena FORTUNA2007 LL10124+30+16+3131+30+24+16   2.   5.   6.   7.
17.Zara PODRŽAVNIK2008 FR979+1+23+28+22+1428+23+22+14+9+1   1.   3.   4.   5.   6.   7.
18.Olja RADIVOJEVIĆ2007 RR9637+47+1247+37+12   3.   6.   7.
19.Eva URBANČIČ2008 OL9027+10+14+3939+27+14+10   2.   5.   6.   8.
20.Ula ROŽIČ2007 LL8755+3255+32   6.   7.
 
21.Zara ZORKO2007 OL7418+12+6+3838+18+12+6   2.   3.   7.   8.
22.Maša VASILJEVIĆ2007 CK7317+15+16+24+124+17+16+15+1   1.   2.   3.   4.   6.
23.Ula MELE2007 LL7137+8+2637+26+8   2.   5.   6.
24.Pika RADELJ2007 LL6927+17+10+1527+17+15+10   2.   5.   6.   7.
25.Moeti KORENJAK GOBBO2007 LL6541+2441+24   5.   7.
26.Blaža PAJNTAR2008 TK6130+7+12+1230+12+12+7   1.   2.   4.   5.
27.Isabela STROJANŠEK2008 OL522+5+20+1+2424+20+5+2+1   2.   3.   4.   6.   8.
28.Hana BELE2008 OL5114+13+11+1314+13+13+11   1.   3.   5.   7.
 Lena NOVAK2007 LL515151   2.
 Lina PRIMC2007 LL5125+9+1725+17+9   2.   5.   6.
 
31.Neža STOJKOVIČ2007 OL492+5+12+4+2626+12+5+4+2   1.   2.   4.   7.   8.
32.Klara PUREBER2008 OL4511+2+1+6+2525+11+6+2+1   1.   3.   5.   7.   8.
33.Hanna Naya HUŠIĆ2008 NC426+3+16+10+716+10+7+6+3   1.   3.   4.   5.   7.
34.Tjaša MOČNIK2007 CER4015+6+16+316+15+6+3   1.   2.   3.   7.
35.Nika MIHELČIČ2007 TOR323232   6.
36.Ivana LUKAN2008 KA313+3+2525+3+3   5.   7.   8.
37.Lana POJE MIHELIČ2008 RR274+14+2+2+514+5+4+2+2   1.   3.   4.   5.   7.
38.Klara MOČNIK2007 CER269+12+512+9+5   1.   3.   4.
 Neja RAZBORŠEK2007 RAD2615+5+615+6+5   1.   2.   4.
40.Lorena MOČILER2008 LL2518+718+7   2.   7.
 
41.Kaja ARKO2008 RA2017+317+3   4.   6.
 Naja PORI2008 FR202020   8.
43.Anja BEZLAJ2008 BM181818   8.
44.Tinkara CAR2007 ZR176+1111+6   3.   4.
45.Ema VRBINC2008 TOR161616   6.
 Špela POHOREC2007 VV161616   5.
47.Klara TEMNIKAR2008 KA131313   8.
48.Nina Evelin VRTARIČ2008 BM111111   8.
49.Gaja KNEGO2007 OL101010   4.
 Sara UKIĆ2007 OL101010   8.
 
51.Najya Hana JUKIĆ2008 VV999   5.
 Laura KRUŠEC2008 OL999   8.
 Tjaša LIPOGLAVŠEK2008 IL999   7.
 Evelyn NAJVIRT2007 PDM999   3.
55.Katarina LEPENIK2007 PDM888   3.
56.Alina LOZAR2007 TK74+34+3   2.   7.
 Ema ŠTEFELIN2007 RAD71+66+1   1.   2.
58.Katarina FRLEC2008 TK666   5.
59.Lina MALTARIĆ2008 PAK555   5.
 Tara RADOČAJ2007 RAD555   8.
 
61.Ayla BABIĆ2008 OL444   8.
 Ana Veronika KLEMENČIČ2008 IL43+13+1   1.   2.
 Ula KOŠELJNIK2008 FR444   1.
 Naja NOVAK2008 BM444   8.
 Nina TOMŠE2008 CK43+13+1   1.   4.
 Lana RADOČAJ2007 RAD444   8.
67.Petra KAC2007 LL222   7.
 Lara KLOPČIČ2007 AQ222   8.
69.Neli DOVŽAN2007 IL111   2.
 Patricija KADIVEC2007 TK111   7.
 
 Tia PERC2007 NC111   1.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Ema MENONI2009 CK30560+41+60+53+47+44+3660+60+53+47+44+41   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
2.Ina SEKNE2009 RAD27333+39+42+45+45+42+6060+45+45+42+42+39   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
3.Taja PRIMOŽIČ2009 CER24144+33+40+43+28+20+34+4747+44+43+40+34+33   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
4.Pika BABIČ2009 OL22447+41+29+11+49+26+19+3249+47+41+32+29+26   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
5.Mia ABUTOVIĆ2009 LL21240+60+55+5760+57+55+40   2.   5.   6.   7.
6.Ava Luna RIHTMAN2009 IL17242+22+44+33+3144+42+33+31+22   1.   2.   4.   5.   6.
7.Hana ĐUKIĆ2009 RR15339+33+32+22+23+439+33+32+23+22+4   1.   3.   4.   5.   6.   7.
8.Lara NAGLIČ2009 TK15230+34+44+31+1344+34+31+30+13   2.   3.   4.   5.   7.
9.Tia SEDEJ2009 OL1317+12+10+23+27+17+8+4242+27+23+17+12+10   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.
10.Manca DOLENC2009 IL11533+11+24+27+2033+27+24+20+11   1.   2.   5.   6.   7.
 
11.Elina BRATINA2009 NC11324+24+27+29+929+27+24+24+9   1.   2.   4.   5.   7.
12.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL909+23+19+21+1823+21+19+18+9   2.   4.   5.   6.   7.
13.Sara SEVER2009 RL8531+15+13+15+1131+15+15+13+11   1.   2.   3.   6.   7.
14.Veronika SAVERNIK2009 TK7520+22+17+1622+20+17+16   2.   3.   4.   7.
15.Klara PETRIČ2009 FR7412+6+14+6+3636+14+12+6+6   1.   3.   5.   6.   8.
16.Lui UPLAZNIK SUNARIĆ2010 NC7123+14+7+11+1623+16+14+11+7   1.   2.   3.   5.   6.
17.Sara DOBNIK2009 CK6634+17+1534+17+15   1.   2.   3.
18.Zala MOČNIK2009 CER5824+6+14+1424+14+14+6   1.   2.   3.   4.
 Nina VRHOVNIK2009 KA5818+17+2323+18+17   5.   6.   7.
20.Eliana HLASTAN2009 FR548+7+2+13+2424+13+8+7+2   3.   5.   6.   7.   8.
 
21.Taya ČANŽEK2009 NC539+7+8+2+13+8+813+9+8+8+8+7   1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.
22.Zala VALEK2009 NC5219+8+2+13+9+119+13+9+8+2+1   1.   2.   3.   4.   5.   6.
23.Siena LEHMANN2009 RL503+32+1532+15+3   3.   6.   7.
24.Ela ŽAGAR2009 PC394+3+14+15+315+14+4+3+3   1.   3.   4.   5.   6.
25.Ana MARGETA2010 TK378+17+1217+12+8   2.   5.   7.
 Anina KIRBIŠ2009 BM3722+1522+15   3.   7.
 Ajda PECELI JANEŽIČ2009 LL377+8+2222+8+7   2.   5.   7.
28.Taja PECELJ2009 NC3213+4+3+9+313+9+4+3+3   1.   2.   3.   4.   6.
29.Katja RAZBORŠEK2010 RAD2417+5+217+5+2   1.   4.   6.
30.Ariana AGREŽ2010 RT2311+2+5+511+5+5+2   1.   3.   6.   7.
 
31.Polona TANKO2010 RR2113+813+8   3.   5.
32.Mojca OBERŽAN2010 RT199+1010+9   3.   7.
 Iza ERJAVEC2009 RR191+7+1111+7+1   4.   6.   7.
 Iza KALŠNIK2009 NC198+6+58+6+5   1.   3.   4.
35.Julija PUŠKARIČ2009 LL171717   2.
36.Taja KLEMEN2011 KA153+1212+3   5.   8.
37.Kim KORELC2010 TK126+66+6   1.   2.
38.Tajda SPRUK2009 KA101010   8.
 Naja ZOREC2009 BM101010   3.
40.Luna BOBIČ2009 ZR94+55+4   3.   4.
 
 Maša CAMLEK2009 TK999   3.
42.Zoja MELE2009 LL82+66+2   6.   7.
43.Živa RIBIČ VENE2009 CK555   3.
44.Tia MRKONJIČ2010 VV444   5.
 Ela Klara PULKO2010 TK43+13+1   1.   4.
 Taja STARC2009 RR43+13+1   1.   4.
47.Ajda ŠKAPER2010 RR333   1.
 Tanja ČUSAK2009 IL31+1+11+1+1   2.   5.   6.
 Lara PAVLIČ2009 AQ333   1.
50.Lina VIDOVIČ2010 BM222   7.
 
 Klara PERIČ2009 KK222   2.
52.Pia LAH ŠKRBEC2010 RT111   1.
 Lucija VRHOVAC2009 LL111   2.

(c) PZSana.net