Back    Home


Razvojni pokal 2022, po 3 tekmovanjih, stanje 26.01.2022 06:10
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni


Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Filip PODOBNIK2008 OL24080+80+8080+80+80   1.   2.   3.
2.Julijan PEVEC2008 NC18769+61+5769+61+57   1.   2.   3.
3.Vid ČUJEŽ2008 NC15462+50+4262+50+42   1.   2.   3.
4.Lovro ĆIROVIĆ2008 RR11956+6363+56   2.   3.
5.Enej MEŠIĆ2009 OL10945+6464+45   2.   3.
6.Aljoša VIHERNIK2008 NC9848+26+2448+26+24   1.   2.   3.
7.Jani REGVAT2008 BM8357+2657+26   1.   3.
8.Nik VUČKO2008 IL7640+3640+36   2.   3.
9.Tanej ČADEŽ2009 LL7147+2447+24   1.   2.
10.Janez KUNČIČ2008 RAD6939+17+1339+17+13   1.   2.   3.
 
11.Maj KRDŽALIĆ2009 RL6010+5050+10   2.   3.
12.Miha PRINCL2008 VV555555   3.
13.Bor ROTOVNIK2009 FR5138+1338+13   1.   2.
14.Aleksander LIPOLT2009 LL5035+1535+15   1.   2.
 Mark FROLOV2008 RL505050   2.
 Nik KOCJAN2008 IL5025+2525+25   2.   3.
17.Matic POTNIK2008 RL4424+2024+20   2.   3.
18.Nik MARKAČ2009 FR4220+2222+20   2.   3.
 Ian PEZEROVIČ2009 LL4237+537+5   1.   2.
20.Oskar PRITERŽNIK2008 FR393939   1.
 
21.Žiga PFAJFAR2008 RA353535   3.
22.David PEČEK DANIELI2008 OL3416+1818+16   2.   3.
23.Črt GROHAR2008 RL3215+1717+15   2.   3.
24.Nejc ŠETINA2009 NC282828   1.
 Žan Luka VUŠNIK2009 FR2814+1414+14   2.   3.
26.Blaž PERŠIN2008 IL2711+1616+11   2.   3.
27.Alexander PATERNOSTER2009 FR262626   1.
 Aljaž VAVTAR2008 RR263+2323+3   2.   3.
29.Arne MAZI JAMNIK2009 TK248+1616+8   2.   3.
30.Lan GOVŠE2009 IL2312+1112+11   2.   3.
 
 Jakob KOVAČIČ LOVŠIN2009 RL2315+815+8   2.   3.
 Tim KOLENKO2008 IL232323   3.
33.Urban ALEŠ2009 LL222222   1.
34.Lovro TERSEGLAV2008 RAD202020   1.
35.Teo STARC2008 RR187+1111+7   2.   3.
36.Lan KORITNIK2009 IL141414   3.
37.Matic SEČNIK2009 TK132+1111+2   2.   3.
 Ažbe JEKOVEC2008 TK131313   2.
 Nik VRABL2008 BM131313   1.
40.Nino GORIŠEK2008 BM121212   1.
 
41.Nejc MAHER2009 RAD111111   1.
 Žiga VOLK2009 LL111111   1.
43.Matt KORAČIN2008 BM101010   1.
 Ian RODMAN PONIKVAR2008 IL106+46+4   2.   3.
45.Ivo RUPNIK2008 IL91+88+1   2.   3.
46.Vitan DOLAR ČELESNIK2009 RAD888   1.
 Liam NEGODIČ2008 KA888   3.
48.Lev VILFAN KOŽUH2009 RL63+33+3   2.   3.
49.Nejc GREGORČIČ2008 IL555   2.
50.Aidan ERMENC2008 PC444   3.
 
51.Grega NAVODNIK2009 VV333   3.
 Tobija ČAMPA2008 RR333   3.
 Žan GRADIŠEK2008 TK333   2.
 Tilen KOSMAČ2008 TK333   2.
 Leon ZAFOŠNIK POTOČNIK2008 TK333   3.
56.Matic TURK2009 RL222   3.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 RAD16655+66+4566+55+45   1.   2.   3.
2.George ERKER DE LUCAT2010 OL15477+7777+77   2.   3.
3.Tin BABIČ2010 CK13753+34+5053+50+34   1.   2.   3.
4.Marko BURSAČ2010 LL11250+6262+50   2.   3.
5.Miha ČUJEŽ2010 NC9552+4352+43   1.   3.
6.Martin TESTEN2010 RL8337+4646+37   2.   3.
7.Kristjan KRIVEC2010 RAD7839+9+3039+30+9   1.   2.   3.
8.Teo JEZOVŠEK ŠPILJAR2010 NC7349+2449+24   1.   3.
9.Lovro JARKOVIČ2011 IL7142+2942+29   2.   3.
10.Ostoj ANDŽELEVSKI2010 LL6839+2939+29   1.   2.
 
11.Domen HUDOVORNIK2011 IL6735+3235+32   2.   3.
12.Nej JAGODIC2010 TK5237+1537+15   2.   3.
13.Nejc KRANJC2010 CK5012+16+2222+16+12   1.   2.   3.
14.Žiga KOROŠ2011 FR474747   1.
15.Valter GRM2011 LL4629+1729+17   1.   2.
 Filip MILENKOVIČ2010 RAD4630+1630+16   1.   3.
17.Jak NOVAK2010 AQ343434   2.
 Žiga POLJŠAK2010 RL3427+727+7   2.   3.
19.Matic JELENC2011 RAD3024+624+6   1.   3.
 Lev KORINŠEK2010 RL3023+723+7   2.   3.
 
21.Jakob KOCJAN2011 IL2614+1214+12   2.   3.
 Jakob KRAPEŽ2011 RL2617+917+9   2.   3.
23.Tine OŠLAJ2010 OL242424   2.
24.Severin BOŽIKOV2010 LL232323   1.
25.Max KOREN2011 FR217+1414+7   2.   3.
26.Jaka ČUFER2011 AQ191919   2.
27.Luka LEGIŠA2011 IL1613+313+3   2.   3.
28.Tristan STROJANŠEK2010 OL151515   2.
29.Nal KOBOVC2011 FR141414   1.
 Filip SEVER2010 LL1413+113+1   1.   2.
 
31.Robert PALYVODA2010 LL1311+211+2   1.   3.
 Kalvin Val PENKO2010 LL131313   1.
33.Brin POLJAK2011 OL121212   2.
 David PLANKO2010 BM121212   1.
35.Dino ĐEŠEVIĆ2011 IL115+66+5   2.   3.
 Vid ZAVRŠNIK2010 NC111111   1.
37.Mark KOJC2010 BM101010   1.
 Miha LESKOVAR2010 IL101010   3.
39.Rene MARKOV2010 BM999   1.
40.Tian GOMZEJ2010 NC888   1.
 
 Tim PRELESNIK2010 TOR888   2.
 Martin TOMAŽIČ2010 OL888   2.
43.Rok KODERMAC2010 OL777   2.
44.Aleks STEVANIĆ2011 OL666   2.
 Bor ŠEFMAN2010 AQ666   2.
46.Lan ŠENTJURC2011 BM444   1.
 Rok PREDOJEVIČ BENDA2010 LL444   1.
 Aleksej SKVARČA2010 AQ444   2.
 Jaka ŠERUGA2010 ZR444   1.
50.Ambrož BEŠTER2011 TK333   2.
 
 Oskar LAVRIH2011 IL31+22+1   2.   3.
 Nik REZAR2011 NC333   1.
 Jon TEPEJ PEČNIK2011 IL333   3.
 Alessandro AMBROŽIČ2010 RR333   2.
 Ian ŽNIDARŠIČ2010 OL333   2.
56.Žiga BENČINA2012 OL222   2.
57.Cory BUTOIN2010 LL111   2.
 Anže VRTIČ2010 BM111   1.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Ema MENONI2009 CK17669+50+5769+57+50   1.   2.   3.
2.Ina SEKNE2009 RAD16540+68+5768+57+40   1.   2.   3.
3.Ava Luna RIHTMAN2009 IL14570+7575+70   2.   3.
4.Zoja MELE2009 LL11958+32+2958+32+29   1.   2.   3.
5.Ariana AGREŽ2010 RT11752+41+2452+41+24   1.   2.   3.
6.Maša CAMLEK2009 TK8646+4046+40   2.   3.
7.Anina KIRBIŠ2009 BM8550+3550+35   1.   3.
8.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL8339+4444+39   2.   3.
9.Lara NAGLIČ2009 TK8248+3448+34   2.   3.
10.Mia ABUTOVIĆ2009 LL747474   2.
 
11.Ajda PECELI JANEŽIČ2009 LL7139+3239+32   1.   2.
12.Ela ŽAGAR2009 PC696969   3.
13.Marija GRM2009 LL6345+16+245+16+2   1.   2.   3.
14.Eliana HLASTAN2009 FR5929+3030+29   2.   3.
15.Tara ĐORĐEVIČ2009 TOR545454   2.
16.Eva HVALEC2009 PAK5244+844+8   1.   3.
17.Naja ZOREC2009 BM4933+1633+16   1.   3.
18.Mojca OBERŽAN2010 RT4733+8+633+8+6   1.   2.   3.
 Veronika SAVERNIK2009 TK4734+1334+13   2.   3.
20.Taya ČANŽEK2009 NC4532+1332+13   1.   3.
 
 Siena LEHMANN2009 RL454545   2.
 Sara SEVER2009 RL4524+2124+21   2.   3.
23.Manca DOLENC2009 IL4433+1133+11   2.   3.
24.Neja BREZNIK2009 LL434343   1.
 Lucija VRHOVAC2009 LL4334+6+334+6+3   1.   2.   3.
26.Zala VALEK2009 NC3935+435+4   1.   3.
27.Julija PUŠKARIČ2009 LL3026+426+4   1.   2.
28.Ana MARGETA2010 TK2817+1117+11   2.   3.
29.Zara KNEZ2010 FR2618+7+118+7+1   1.   2.   3.
30.Polona TANKO2010 RR252525   2.
 
31.Tara GONČIN2009 RL232323   3.
 Lara PAVLIČ2009 OL234+1919+4   2.   3.
33.Lui UPLAZNIK SUNARIĆ2010 NC202020   1.
34.Nina VRHOVNIK2009 KA181818   3.
 Teja ZORE2009 RT1816+216+2   1.   2.
36.Pika BABIČ2009 OL171717   3.
 Špela LIPONIK2009 BM171717   1.
38.Luna BOBIČ2009 ZR151515   1.
 Tia SEDEJ2009 OL151515   2.
40.Ana AVBELJ2009 KA111111   3.
 
41.Tjaša HORVAT2010 BM101010   1.
 Alisa POTEMINA2010 IL101010   2.
43.Ela Klara PULKO2010 TK999   2.
44.Lana ČEPON2010 LL777   1.
 Laura PODGORŠEK2009 KA777   3.
46.Ana BERČAN2010 LL666   2.
47.Tia MRKONJIČ2010 VV555   3.
 Ajda ŠKAPER2010 RR555   2.
49.Sara DOBNIK2009 CK444   3.
 Hana MURŠAK2009 ZR444   1.
 
 Klara PETRIČ2009 FR444   3.
52.Aleksandra ŠLEBNIK GNAMUŠ2010 FR31+22+1   1.   2.
 Lina VIDOVIČ2010 BM333   1.
 Mia JOVANOVIĆ2009 PAK333   1.
55.Ema ŽERJAL2010 RL222   2.
 Iza ERJAVEC2009 RR222   3.
57.Iza KALŠNIK2009 NC111   1.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših šest
dosežene točke
vsa tekmovanja, kronološko
upoštevane točke
najboljših šest
tekmovanja
1.Maša KUNŠTIĆ2011 LL13569+30+3669+36+30   1.   2.   3.
2.Tricija GARTNER2011 RL10554+5154+51   2.   3.
3.Špela OBERŽAN2011 RT10150+38+1350+38+13   1.   2.   3.
4.Ivona DOMIČ2011 RL9948+5151+48   2.   3.
5.Pia ZORE2011 RT8855+3355+33   1.   2.
6.Gaja VIDRIH2012 FR8657+2957+29   1.   3.
7.Lara BROLIH2011 TK7727+5050+27   2.   3.
8.Lucija Elizabeta TOMAŽEVIČ2011 AQ747474   2.
9.Noemi BORIŠEK2011 RT7136+20+1536+20+15   1.   2.   3.
10.Manca KADIVNIK2011 RL6833+3535+33   2.   3.
 
11.Carolina ELSNER2011 RL6223+3939+23   2.   3.
12.Ana MENONI2012 CK5328+2528+25   2.   3.
 Maša KOREN2011 FR5342+6+542+6+5   1.   2.   3.
14.Liu VOGA2011 TK5125+2626+25   2.   3.
15.Manca POGAČAR2012 TK5023+2727+23   2.   3.
16.Zoja KOŠIR2012 RL4021+1921+19   2.   3.
17.Manja POTNIK2011 RL3919+2020+19   2.   3.
18.Iva KNEZ2011 RT3634+234+2   1.   3.
19.Katarina HOZJAN2011 ZR3427+727+7   1.   3.
 Anja MEŠIĆ2011 OL343434   2.
 
21.Taja KLEMEN2011 KA313131   3.
 Lana LAMEŠIĆ2011 VV313131   3.
23.Inja ZUPANČIČ2011 RT2921+7+121+7+1   1.   2.   3.
24.Neža HREN2012 KA262626   3.
25.Veronika LESJAK2012 NC2521+421+4   1.   3.
26.Amalija ZAKIROVA2011 TOR232323   2.
27.Karin JAKŠA JOVANOVSKI2011 TK212121   3.
28.Ema ČEH MASTIKOSA2011 NC181818   1.
29.Tosha POREDOŠ KUSTERLE2012 TK131313   2.
 Sara GRADIN2011 BM131313   1.
 
31.Gea LOZER2013 NC121212   1.
 Andelina TRIVUNOVIĆ2011 IL121212   2.
33.Teja ŠTRUKELJ2013 NC999   1.
 Živa GERBEC2011 OL999   2.
35.Vanesa GODEC2011 BM888   1.
 Zoja PRIBOŽIČ2011 BM888   1.
37.Sara MAROLT2012 IL777   2.
 Brina MOJSILOVIĆ MEZNARIČ2012 PAK777   1.
39.Ajda PODOBNIK2012 OL666   2.
40.Katarina MAHNIČ2012 AQ555   2.
 
41.Laura ZUPAN2013 TK444   2.
 Sofija KLOPČIČ2012 AQ444   2.
 Brina ROS2011 TP444   2.
 Hana ŽIGON2011 BM444   1.
45.Anna LOSIEVA2013 KA333   3.
 Jerca ERŽEN2012 TK333   3.
 Leja ŠPANINGER2011 TP333   1.
48.Ava GRILC2012 TK21+11+1   2.   3.
49.Teodora ZEMUNSKI2014 PDM111   1.
 Nikita MARAČIĆ2013 PAK111   1.
 
 Zoja ŽUGIČ JEHART2011 RL111   3.

(c) PZSana.net