Back    Home


Razvojni pokal 2023, po 1 tekmovanju, stanje 03.12.2022 06:10
*Ne glede na morebitne drugačne kategorije na tekmovanju, so pri točkovanju za Razvojni pokal upoštevane uvrstitve po kategorijah PZS
*Propozicije Razvojnega pokala Slovenije z razporedom tekmovanj, kategorijami in disciplinami, ki se upoštevajo pri točkovanju

Do verifikacije točkovanj in razvrstitev so podatki NEURADNI in izključno informativni

Štafetna razvrstitev

Dečki/deklice  
mestoklubvsota  upoštevane točke
1.PK Ilirija Ljubljana37  37 (1.)
2.PK Ljubljana35  35 (1.)
3.PK Olimpija Ljubljana25  25 (1.)
4.PK Branik Maribor22  22 (1.)
5.PA Kurent Ptuj18  18 (1.)
6.PK Terme Ptuj18  18 (1.)
7.PK Rudar Trbovlje17  17 (1.)
8.PK Neptun Celje15  15 (1.)
9.PK Radovljica12  12 (1.)
10.ŠD Aqua Ljubljana11  11 (1.)
11.PK Celulozar Krško10  10 (1.)
12.PD Maribor6  6 (1.)
  
Ml.dečki/ml.deklice  
mestoklubvsota  upoštevane točke
1.PK Ilirija Ljubljana40  40 (1.)
2.PK Olimpija Ljubljana32  32 (1.)
3.PK Ljubljana24  24 (1.)
4.PK Neptun Celje21  21 (1.)
5.PD Maribor17  17 (1.)
6.PA Kurent Ptuj12  12 (1.)
7.PK Branik Maribor2  2 (1.)
  
SKUPAJ  
mestoklubvsota  
1.PK Ilirija Ljubljana77  
2.PK Ljubljana59  
3.PK Olimpija Ljubljana57  
4.PK Neptun Celje36  
5.PA Kurent Ptuj30  
6.PK Branik Maribor24  
7.PD Maribor23  
8.PK Terme Ptuj18  
9.PK Rudar Trbovlje17  
10.PK Radovljica12  
11.ŠD Aqua Ljubljana11  
12.PK Celulozar Krško10  
  



Kategorija dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Nik MARKAČ2009 FR747474   1.
2.Tanej ČADEŽ2009 LL606060   1.
3.Lan KORITNIK2009 IL454545   1.
4.Marko BURSAĆ2010 LL404040   1.
 Enej MEŠIĆ2009 OL404040   1.
6.Aleksander LIPOLT2009 LL373737   1.
 Lev VILFAN KOŽUH2009 IL373737   1.
8.Vid ŠUMI BRANILOVIČ2010 RAD353535   1.
 Lan GOVŠE2009 IL353535   1.
10.Miha ČUJEŽ2010 NC313131   1.
 
11.Ian PEZEROVIČ2009 LL292929   1.
12.Alexander PATERNOSTER2009 FR252525   1.
13.Ostoj ANDŽELEVSKI2010 LL222222   1.
14.Tin BABIČ2010 CK202020   1.
15.Rok DOLAR2009 RAD191919   1.
16.Jak NOVAK2010 AQ181818   1.
17.Kristjan KRIVEC2010 RAD171717   1.
18.Urban ALEŠ2009 LL151515   1.
19.Gašper JEROVŠEK2009 IL141414   1.
 Nejc ŠETINA2009 NC141414   1.
 
21.Nino CAPELLO2009 NC131313   1.
22.Mark TRAMPUŽ2010 AQ101010   1.
 Jon KOČEVAR2009 NC101010   1.
24.Matic MARINŠEK2010 IL888   1.
 Bor ŠEFMAN2010 AQ888   1.
26.Nik PERC2009 NC777   1.
27.David PLANKO2010 BM555   1.
28.Martin TOMAŽIČ2010 OL444   1.
29.Filip MILENKOVIĆ2010 RAD333   1.
 Ognjen UMIĆEVIĆ2009 OL333   1.
 
31.Aleksej SKVARČA2010 AQ222   1.
32.Nejc BUČAR2010 BM111   1.
 Nejc KRANJC2010 CK111   1.
 Teodor MATIJEVIĆ2009 LL111   1.


Kategorija mlajši dečki

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Jaka ČUFER2011 AQ535353   1.
2.Max KOREN2011 FR454545   1.
3.Lovro JARKOVIČ2011 IL434343   1.
4.Jon TEPEJ PEČNIK2011 IL383838   1.
5.Valter GRM2011 LL333333   1.
6.Dino ĐEŠEVIĆ2011 IL313131   1.
7.Luka LEGIŠA2011 IL292929   1.
8.Domen HUDOVORNIK2011 IL282828   1.
9.Oskar LAVRIH2011 IL272727   1.
 David TRAMPUŽ2011 AQ272727   1.
 
11.Jakob KOCJAN2011 IL262626   1.
12.Aleks STEVANIĆ2011 OL242424   1.
13.Matic JELENC2011 RAD222222   1.
 Bor MAHNIČ DOBROVOLJC2011 OL222222   1.
15.Žiga BENČINA2012 OL191919   1.
 Filip ILIĆ2011 OL191919   1.
17.Jaka JERŠE2011 IL181818   1.
18.Pascal KREVS2011 PAK101010   1.
 Nejc VIZJAK2011 PAK101010   1.
20.Jaka FAJON2011 OL999   1.
 
21.Erik MEMIĆ2011 OL888   1.
 Rok SEVER2011 RL888   1.
23.Teo HRDLIČKA BERGELJ2012 OL666   1.
24.Jan BERNAT2011 OL555   1.
 Brin POLJAK2011 OL555   1.
26.Matevž BROLIH2011 RL333   1.
27.Krištof RAČIČ2011 CK222   1.
28.Nikolaj BATISTIČ2011 IL111   1.
 Naj PLEVNIK IVANUŠA2011 NC111   1.


Kategorija cicibani

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Anže KOS2014 FR381381381   1.
2.Val Aleksej ŽNIDARŠIČ2013 OL359359359   1.
3.Arne FAJON2014 RL357357357   1.
4.Jakob RAČIČ2013 CK340340340   1.
5.Beno JERŠE2013 IL336336336   1.
6.Matic KAPLAN2013 OL319319319   1.
7.Matej GABROVŠEK2013 OL316316316   1.
8.Tjaš SEL2013 PAK304304304   1.
9.Luka WOLLRAB2013 LL297297297   1.
10.Gal VRABL2013 BM292292292   1.
 
11.David BAJEC2013 IL273273273   1.
12.Oskar MILENKOVIĆ2014 RAD255255255   1.
13.Tim ŠUBIC2013 RA248248248   1.
14.Vid PETEK2013 PAK243243243   1.
15.Nal BAJC2013 CK233233233   1.
16.Jaka KRAJNC2014 PAK213213213   1.
17.Majk KAVTIČNIK2014 PDM185185185   1.
18.Domen ŠEFMAN2013 AQ183183183   1.
19.Lovro POLANEC2014 PAK161161161   1.
20.Tilen HAPPE ŠAVLI2013 BM126126126   1.
 
21.Tim ČENČIČ2013 RA117117117   1.
22.Lovro LUČEV2013 BM113113113   1.
23.Miloš LANGERHOLC2014 BM888888   1.
24.Strahinja MARKOVIĆ2013 PDM767676   1.
25.Aljaž MEŠKO2015 FR747474   1.


Kategorija deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Lucija Elizabeta TOMAŽEVIČ2011 AQ727272   1.
2.Minea ĐEŠEVIĆ2010 IL525252   1.
3.Pia ZORE2011 RT454545   1.
4.Tricija GARTNER2011 AQ444444   1.
5.Aleksandra GNAMUŠ ŠLEBNIK2010 FR424242   1.
6.Ariana AGREŽ2010 RT373737   1.
 Anastasia GIRINA2010 IL373737   1.
8.Tjaša HORVAT2010 BM303030   1.
9.Lana ČEPON2010 LL292929   1.
10.Maša KUNŠTIĆ2011 LL272727   1.
 
 Mojca OBERŽAN2010 RT272727   1.
12.Ivona DOMIĆ2011 RL262626   1.
13.Zara KNEZ2010 FR242424   1.
14.Ella GAJIĆ2010 AQ222222   1.
15.Mia KOCIJANČIČ2010 RAD212121   1.
16.Carolina ELSNER2011 RL202020   1.
 Špela JUVANČIČ2010 IL202020   1.
18.Anja MEŠIĆ2011 OL191919   1.
19.Lina VIDOVIČ2010 BM181818   1.
20.Nuša PLANINŠEC2010 PAK151515   1.
 
21.Živa AMBROŽ2010 LL121212   1.
 Varvara KETS2010 OL121212   1.
23.Alisa POTEMINA2010 IL111111   1.
24.Špela OBERŽAN2011 RT101010   1.
25.Nuša ARNUŠ2010 TP888   1.
26.Maša KOREN2011 FR666   1.
 Iza JANŽEKOVIČ2010 PDM666   1.
28.Noemi BORIŠEK2011 RT555   1.
 Živa GERBEC2011 OL555   1.
30.Lija HELBL2010 FR333   1.
 
31.Mia ČEKIĆ2011 LL222   1.
 Vanesa GODEC2011 BM222   1.
 Zala ČREPINKO2010 TP222   1.
 Augustina SELAN2010 LL222   1.
35.Anđelina TRIVUNOVIĆ HASANI2011 IL111   1.
 Inja ZUPANČIČ2011 RT111   1.


Kategorija mlajše deklice

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Gaja VIDRIH2012 FR545454   1.
2.Zoja KOŠIR2012 RL535353   1.
3.Ajda PODOBNIK2012 OL464646   1.
4.Sara MAROLT2012 IL454545   1.
 Ana MENONI2012 CK454545   1.
6.Veronika LESJAK2012 NC363636   1.
7.Hana RECEK2012 LL323232   1.
8.Zara ČEPON2012 LL282828   1.
 Ela PAPLER2012 IL282828   1.
10.Brina MOJSILOVIČ MEZNARIČ2012 PAK272727   1.
 
11.Gea LOZER2013 NC262626   1.
12.Nina LEGIŠA2013 IL242424   1.
13.Tinkara DOLINAR2013 LL151515   1.
14.Maeli ZAKRAJŠEK FAGES2013 AQ121212   1.
15.Eva BOTIĆ2013 AQ111111   1.
 Ana MAVER2013 LL111111   1.
 Lara BRATKOVIČ KOLEŠA2012 IL111111   1.
18.Zala ŠMITEK2012 OL101010   1.
19.Neja ZALOŽNIK2013 NC666   1.
20.Teja ŠTRUKELJ2013 NC555   1.
 
21.Antea BOBIK2013 LL333   1.
 Ema GRAMC2012 IL333   1.
 Anja ŠTER2012 IL333   1.
 Mia ŠTUKELJ2012 PC333   1.
25.Sara BAGGIA2013 IL222   1.
26.Živa JARKOVIČ2013 IL111   1.


Kategorija cicibanke

mestoime in priimekletnik klubvsota točk
najboljših pet
dosežene točke
vsa tekmovanja
(kronološko)
upoštevane točke
najboljših pet
tekmovanja
1.Stela ĐEŠEVIĆ2014 IL352352352   1.
2.Klara JELENC2014 RAD342342342   1.
3.Žana PFAJFAR2014 RA297297297   1.
4.Teodora ZEMUNSKI2014 PDM288288288   1.
5.Nika PELENGIĆ2015 PC268268268   1.
6.Nika ZIMA2014 RAD263263263   1.
7.Zala SIMONIČ2014 FR243243243   1.
8.Klara BOŽIČKO2014 TP145145145   1.
9.Glorija GNAMUŠ ŠLEBNIK2015 FR142142142   1.
10.Eva ČREPINKO2015 TP113113113   1.
 
 Alisa OSET2014 BM113113113   1.
12.Dunja HABINGER2014 BM969696   1.
13.Elizaveta ALIAMOVSKAIA2015 BM858585   1.



ZANIMIVOSTI

Skupni seštevek točk (posamično)

DEČKI

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ljubljana2047 29,1
2. PK Ilirija Ljubljana1395 27,8
3. PK Fužinar Ravne992 49,5
4. PK Neptun Celje755 15,0
5. PK Radovljica744 18,5
6. PK Olimpija Ljubljana473 15,7
7. ŠD Aqua Ljubljana384 9,5
8. PK Celulozar Krško212 10,5
9. PK Branik Maribor62 3,0



DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. ŠD Aqua Ljubljana1383 46,0
2. PK Rudar Trbovlje1256 20,8
3. PK Ilirija Ljubljana1215 24,2
4. PK Fužinar Ravne754 18,8
5. PK Ljubljana725 14,4
6. PK Branik Maribor503 16,7
7. ŠD Riba Ljubljana462 23,0
8. PK Olimpija Ljubljana363 12,0
9. PK Radovljica211 21,0
10. PA Kurent Ptuj151 15,0
11. PK Terme Ptuj102 5,0
12. PD Maribor61 6,0



MLAJŠI DEČKI

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana2419 26,8
2. PK Olimpija Ljubljana1179 13,0
3. ŠD Aqua Ljubljana802 40,0
4. PK Fužinar Ravne451 45,0
5. PK Ljubljana331 33,0
6. PK Radovljica221 22,0
7. PA Kurent Ptuj202 10,0
8. ŠD Riba Ljubljana112 5,5
9. PK Celulozar Krško21 2,0
10. PK Neptun Celje11 1,0



MLAJŠE DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana1178 14,6
2. PK Ljubljana895 17,8
3. PK Neptun Celje734 18,3
4. PK Olimpija Ljubljana562 28,0
5. PK Fužinar Ravne541 54,0
6. ŠD Riba Ljubljana531 53,0
7. PK Celulozar Krško451 45,0
8. PA Kurent Ptuj271 27,0
9. ŠD Aqua Ljubljana232 11,5
10. DVŠ Posejdon Celje31 3,0



DEČKI in DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ljubljana27612 23,0
2. PK Ilirija Ljubljana26010 26,0
3. ŠD Aqua Ljubljana1767 25,1
4. PK Fužinar Ravne1746 29,0
5. PK Rudar Trbovlje1256 20,8
6. PK Radovljica955 19,0
7. PK Olimpija Ljubljana836 13,8
8. PK Neptun Celje755 15,0
9. PK Branik Maribor565 11,2
10. ŠD Riba Ljubljana462 23,0
11. PK Celulozar Krško212 10,5
12. PA Kurent Ptuj151 15,0
13. PK Terme Ptuj102 5,0
14. PD Maribor61 6,0



MLAJŠI DEČKI in MLAJŠE DEKLICE

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana35817 21,1
2. PK Olimpija Ljubljana17311 15,7
3. PK Ljubljana1226 20,3
4. ŠD Aqua Ljubljana1034 25,8
5. PK Fužinar Ravne992 49,5
6. PK Neptun Celje745 14,8
7. ŠD Riba Ljubljana643 21,3
8. PA Kurent Ptuj473 15,7
9. PK Celulozar Krško472 23,5
10. PK Radovljica221 22,0
11. DVŠ Posejdon Celje31 3,0



SKUPAJ

mestoklubvsota število
plavalcev
povprečje
1. PK Ilirija Ljubljana61827 22,9
2. PK Ljubljana39818 22,1
3. ŠD Aqua Ljubljana27911 25,4
4. PK Fužinar Ravne2738 34,1
5. PK Olimpija Ljubljana25617 15,1
6. PK Neptun Celje14910 14,9
7. PK Rudar Trbovlje1256 20,8
8. PK Radovljica1176 19,5
9. ŠD Riba Ljubljana1105 22,0
10. PK Celulozar Krško684 17,0
11. PA Kurent Ptuj624 15,5
12. PK Branik Maribor565 11,2
13. PK Terme Ptuj102 5,0
14. PD Maribor61 6,0
15. DVŠ Posejdon Celje31 3,0



(c) PZSana.net