Back    Home

Lestvice *
2016/2017, moški absolutno, 100 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2022, 00:51:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

0:53,62

758

28.01.2017

Maribor

2.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:54,82

709

28.01.2017

Maribor

3.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:55,69

677

27.01.2017

Maribor

4.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:55,86

670

29.01.2017

Maribor

5.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

0:56,39

652

29.01.2017

Maribor

6.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:56,83

637

28.01.2017

Maribor

7.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:57,20

624

28.01.2017

Maribor

8.  

VOVK Nace

2002

TK

0:57,59

612

28.01.2017

Maribor

9.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:57,68

609

06.11.2016

Zrenjanin

10.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:58,77

576

28.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:58,88

572

29.01.2017

Maribor

12.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:59,08

567

28.01.2017

Maribor

13.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:59,41

557

28.01.2017

Maribor

14.  

ZOBEC Tim

1997

RR

0:59,63

551

23.12.2016

Zagreb

15.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:59,83

545

19.11.2016

Kranj

16.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:00,13

537

12.11.2016

Celje

17.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:00,21

535

28.01.2017

Maribor

18.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

1:00,33

532

28.01.2017

Maribor

19.  

ODER Gašper

1999

FR

1:00,41

530

29.01.2017

Maribor

20.  

HREN Erik

1996

BM

1:00,46

529

12.11.2016

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

1:00,55

526

28.01.2017

Maribor

22.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

1:00,67

523

28.01.2017

Maribor

23.  

KERČ Aljaž

1990

OL

1:00,77

521

28.01.2017

Maribor

24.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

1:01,06

513

28.01.2017

Maribor

25.  

POHOREC Matija

2001

VV

1:01,10

512

28.01.2017

Maribor

26.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:01,15

511

12.11.2016

Celje

27.  

TOBIAS David

2000

BM

1:01,34

506

12.11.2016

Zagreb

28.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:01,41

504

19.11.2016

Kranj

29.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

1:01,50

502

26.11.2016

Maribor

30.  

GERČER Jan

2000

NC

1:01,59

500

28.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RIHTER Žan

2000

FR

1:01,79

495

05.11.2016

Zrenjanin

32.  

URŠIČ Jan

2000

KA

1:02,03

489

28.01.2017

Maribor

33.  

DOLINAR Jure

1999

BM

1:02,09

488

01.04.2017

Celje

34.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

1:02,17

486

19.11.2016

Kranj

35.  

KNEHTL Miha

1999

BM

1:02,41

481

28.01.2017

Maribor

36.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:02,62

476

28.01.2017

Maribor

37.  

HOMAN Urban

1999

RAD

1:02,84

471

28.01.2017

Maribor

38.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:03,29

461

28.01.2017

Maribor

39.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

1:03,61

454

28.01.2017

Maribor

40.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:03,69

452

28.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:03,90

448

17.12.2016

Ljubljana

42.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

1:03,97

446

28.01.2017

Maribor

43.  

STRNAD Mihael

1999

OL

1:04,03

445

12.11.2016

Celje

44.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:04,20

441

27.01.2017

Maribor

45.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

1:04,31

439

28.01.2017

Maribor

46.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

1:04,45

436

23.10.2016

Velenje

47.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:04,60

433

26.11.2016

Maribor

48.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

1:04,84

428

28.01.2017

Maribor

 

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

1:04,84

428

05.11.2016

Zrenjanin

50.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

1:04,90

427

19.11.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:04,96

426

19.02.2017

Herceg Novi

52.  

PERKO Matija

2002

OL

1:05,05

424

19.02.2017

Herceg Novi

53.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:05,06

424

01.04.2017

Celje

54.  

LESJAK Filip

1999

BM

1:05,08

424

08.10.2016

Kranj

55.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

1:05,09

424

05.11.2016

Zrenjanin

56.  

ARKO Jan

2000

RR

1:05,31

419

05.11.2016

Zrenjanin

57.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:05,42

417

21.01.2017

Kranj

58.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:05,43

417

01.04.2017

Celje

59.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:05,50

416

28.01.2017

Maribor

 

RIHTMAN Aleks

2002

IL

1:05,50

416

29.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:05,51

415

01.04.2017

Celje

62.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

1:05,59

414

28.01.2017

Maribor

63.  

ODER Nik

2001

BM

1:05,77

411

28.01.2017

Maribor

 

PREBIL Jernej

2002

OL

1:05,77

411

15.10.2016

Ribnica

65.  

KAC Jan

2001

SDD

1:06,02

406

29.01.2017

Maribor

66.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

1:06,28

401

23.10.2016

Velenje

67.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

1:06,29

401

19.11.2016

Kranj

68.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:06,34

400

29.01.2017

Maribor

69.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:06,68

394

05.02.2017

Kranj

70.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:06,70

394

19.02.2017

Herceg Novi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:06,70

394

19.11.2016

Kranj

72.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:06,84

391

21.01.2017

Kranj

73.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:06,91

390

01.04.2017

Celje

74.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:06,92

390

21.01.2017

Kranj

75.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

1:06,99

388

29.01.2017

Maribor

76.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:07,07

387

03.02.2017

Kranj

77.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

1:07,16

386

28.01.2017

Maribor

78.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:07,65

377

28.01.2017

Maribor

79.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:07,68

377

01.04.2017

Celje

80.  

MIHOVEC Rok

1994

ZVK

1:07,91

373

08.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

1:07,95

372

08.10.2016

Kranj

82.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

1:08,02

371

23.10.2016

Velenje

83.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:08,11

370

21.01.2017

Kranj

 

MESEC Žiga

2000

SDD

1:08,11

370

28.01.2017

Maribor

85.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

1:08,22

368

28.01.2017

Maribor

86.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:08,40

365

03.02.2017

Kranj

87.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

1:08,48

364

23.12.2016

Zagreb

88.  

ŽALAC Jan

2000

OL

1:08,73

360

12.11.2016

Celje

89.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

1:08,74

359

19.11.2016

Kranj

90.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:08,90

357

28.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ATELŠEK KASTREVC Vid

1999

PDM

1:09,19

353

19.11.2016

Kranj

 

BRLEK Maj

2003

BP

1:09,19

353

03.02.2017

Kranj

93.  

STANONIK Matic

2000

TK

1:09,21

352

16.12.2016

Kranj

94.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:09,23

352

28.01.2017

Maribor

95.  

KERN Mark

1999

KKR

1:09,89

342

16.12.2016

Kranj

96.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:10,32

336

21.01.2017

Kranj

97.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

1:10,33

336

23.10.2016

Velenje

98.  

VERČ Peter

2004

IL

1:10,36

335

03.02.2017

Kranj

99.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:10,37

335

26.11.2016

Maribor

100.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:10,56

332

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

1:10,61

332

27.01.2017

Maribor

102.  

GORIŠEK Rene

1999

VV

1:10,70

330

19.11.2016

Kranj

103.  

SENICA Naj

2002

LL

1:10,99

326

28.01.2017

Maribor

104.  

AJLEC Anže

2000

BP

1:11,27

323

28.01.2017

Maribor

105.  

MOČNIK Matic

2001

CK

1:11,28

322

23.12.2016

Zagreb

106.  

KOZOLE Anže

1999

CK

1:11,52

319

23.12.2016

Zagreb

107.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:11,54

319

21.01.2017

Kranj

108.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:11,74

316

16.12.2016

Kranj

109.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:11,83

315

01.04.2017

Celje

110.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:12,10

311

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

DREU Domen

2002

SDD

1:12,12

311

10.12.2016

Ljubljana

112.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:12,13

311

26.11.2016

Banja Luka

113.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:12,17

311

04.02.2017

Kranj

114.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:12,23

310

03.02.2017

Kranj

115.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:12,25

310

02.12.2016

Ruše

116.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:12,30

309

03.02.2017

Kranj

117.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:12,35

308

28.01.2017

Maribor

118.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:12,39

308

28.01.2017

Maribor

119.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:12,51

306

03.02.2017

Kranj

120.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

1:12,86

302

23.10.2016

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

1:12,89

301

03.02.2017

Kranj

122.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:12,92

301

05.02.2017

Kranj

123.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:13,06

299

01.04.2017

Celje

124.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:13,10

299

21.01.2017

Kranj

125.  

TURK Matic

2004

BP

1:13,44

295

03.02.2017

Kranj

126.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:13,49

294

26.11.2016

Maribor

127.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

1:13,51

294

17.12.2016

Ljubljana

128.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:13,57

293

26.11.2016

Maribor

129.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:13,66

292

11.02.2017

Kranj

130.  

DOLANC Tim

2002

RT

1:13,73

291

28.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:13,97

288

01.04.2017

Celje

132.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:14,10

287

21.01.2017

Kranj

 

KAC Tim

2003

LL

1:14,10

287

03.02.2017

Kranj

 

STARIHA Jan

2002

LL

1:14,10

287

17.12.2016

Ljubljana

135.  

FAJON Nej

2002

OL

1:14,16

286

26.11.2016

Maribor

136.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:14,17

286

20.05.2017

Velenje

137.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:14,26

285

23.10.2016

Velenje

138.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:14,71

280

28.01.2017

Maribor

139.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:14,96

277

10.12.2016

Beograd

140.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

1:15,12

275

17.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:15,44

272

03.02.2017

Kranj

 

JULAR Alen

2001

CK

1:15,44

272

12.11.2016

Celje

143.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:16,05

265

15.10.2016

Ribnica

144.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:16,26

263

01.04.2017

Celje

145.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

1:16,40

262

05.02.2017

Kranj

146.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:16,48

261

21.01.2017

Kranj

147.  

KOGLOT Luka

2000

NG

1:16,49

261

29.10.2016

Ljubljana

148.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:16,57

260

11.03.2017

Ljubljana

 

PREBIL Tai

2002

IL

1:16,57

260

17.12.2016

Ljubljana

150.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:16,72

258

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

1:16,78

258

23.10.2016

Velenje

152.  

JEREB Maks

2003

NC

1:16,83

257

04.02.2017

Kranj

153.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:16,92

256

03.02.2017

Kranj

154.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:16,98

256

26.11.2016

Maribor

155.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:17,12

254

01.04.2017

Celje

156.  

PERC Anže

2003

VV

1:17,27

253

03.02.2017

Kranj

157.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:17,53

250

10.12.2016

Ljubljana

158.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:17,81

248

03.02.2017

Kranj

159.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:17,83

248

11.02.2017

Kranj

160.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:17,87

247

02.12.2016

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

1:17,96

246

28.01.2017

Maribor

162.  

BENČINA Lovro

2002

RR

1:17,97

246

10.12.2016

Ljubljana

163.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:18,35

243

22.01.2017

Radenci

164.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

1:18,36

243

17.12.2016

Ljubljana

165.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:18,37

242

11.02.2017

Kranj

166.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:18,79

239

10.12.2016

Beograd

167.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:18,88

238

10.12.2016

Beograd

168.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:19,18

235

28.01.2017

Maribor

 

MRAK Mitja

2003

RAD

1:19,18

235

19.11.2016

Kranj

170.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:19,21

235

02.12.2016

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PURGAR Borut

2004

KK

1:19,33

234

21.01.2017

Kranj

172.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:19,46

233

15.10.2016

Ribnica

173.  

BOGATAJ Tine

2002

TK

1:19,47

232

28.01.2017

Maribor

174.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:19,78

230

11.02.2017

Kranj

175.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:19,83

229

01.04.2017

Celje

176.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:20,00

228

20.05.2017

Velenje

177.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:20,26

226

10.12.2016

Ljubljana

178.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

1:20,29

225

23.10.2016

Velenje

179.  

JENKO Bor

2002

RL

1:20,42

224

29.10.2016

Ljubljana

180.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:20,55

223

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

1:20,63

223

01.04.2017

Celje

182.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:20,90

220

11.02.2017

Kranj

183.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:20,94

220

03.02.2017

Kranj

184.  

BAJEC David

2003

PKA

1:21,25

217

21.01.2017

Kranj

185.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

1:21,26

217

03.02.2017

Kranj

186.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:21,27

217

15.10.2016

Ribnica

187.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:21,31

217

21.01.2017

Kranj

188.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

1:21,37

217

03.02.2017

Kranj

189.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:21,41

216

01.04.2017

Celje

190.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:21,64

214

17.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:21,69

214

02.12.2016

Ruše

192.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:21,86

213

21.01.2017

Kranj

193.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:21,93

212

11.02.2017

Kranj

194.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:22,11

211

26.11.2016

Maribor

 

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:22,11

211

15.10.2016

Ribnica

196.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:22,21

210

10.12.2016

Beograd

197.  

FINK Aljaž

2001

TK

1:22,44

208

16.12.2016

Kranj

198.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:22,45

208

11.02.2017

Kranj

199.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:22,46

208

15.10.2016

Ribnica

200.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:22,57

207

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:22,66

207

26.11.2016

Maribor

202.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:22,67

206

19.02.2017

Herceg Novi

203.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:22,70

206

11.02.2017

Kranj

204.  

KOZOLE Jan

2005

CK

1:22,88

205

11.02.2017

Kranj

205.  

TURK Mitja

2006

RR

1:22,97

204

11.02.2017

Kranj

206.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:23,21

202

11.02.2017

Kranj

207.  

ILAR Nal

2005

LL

1:23,33

202

17.12.2016

Ljubljana

208.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:23,46

201

03.02.2017

Kranj

209.  

KORDA Gal

2002

BM

1:23,73

199

28.01.2017

Maribor

210.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:24,04

197

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:24,23

195

10.12.2016

Ljubljana

212.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:24,32

195

11.03.2017

Ljubljana

213.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:24,37

194

01.04.2017

Celje

214.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:24,42

194

11.02.2017

Kranj

215.  

SLANA Bor

2005

LL

1:24,45

194

11.02.2017

Kranj

216.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:24,53

193

11.02.2017

Kranj

217.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:24,55

193

26.11.2016

Maribor

218.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:25,01

190

11.02.2017

Kranj

219.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:25,12

189

26.11.2016

Maribor

220.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:25,22

188

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:25,29

188

11.03.2017

Ljubljana

222.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:25,31

188

26.11.2016

Maribor

223.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:25,40

187

03.02.2017

Kranj

224.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:25,41

187

13.11.2016

Celje

225.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:25,59

186

11.02.2017

Kranj

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:25,59

186

15.10.2016

Ribnica

227.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:25,63

186

26.11.2016

Maribor

228.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

1:25,65

186

23.10.2016

Velenje

229.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:25,73

185

10.12.2016

Beograd

230.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:25,81

185

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:25,99

183

17.12.2016

Ljubljana

232.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:26,22

182

02.12.2016

Ruše

233.  

OCVIRK Nik

2003

PC

1:26,23

182

03.02.2017

Kranj

234.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:26,24

182

17.12.2016

Ljubljana

235.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:26,33

181

19.11.2016

Kranj

236.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:26,38

181

26.11.2016

Maribor

237.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:26,80

178

10.12.2016

Beograd

238.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:27,20

176

26.11.2016

Čakovec

239.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:27,31

175

08.04.2017

Novi Sad

240.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:27,53

174

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

UŠAJ Lian

2005

NG

1:27,56

174

11.02.2017

Kranj

242.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:27,66

173

11.02.2017

Kranj

243.  

PERC Jan

2001

VV

1:27,67

173

23.10.2016

Velenje

244.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:27,79

172

15.10.2016

Ribnica

245.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:27,84

172

23.06.2017

Celovec/Klagenfurt

246.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:27,92

172

16.12.2016

Kranj

247.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:28,16

170

11.03.2017

Ljubljana

248.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:28,23

170

15.10.2016

Ribnica

249.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:28,60

168

15.10.2016

Ribnica

250.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:28,64

167

26.11.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:28,85

166

11.03.2017

Ljubljana

252.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:28,93

166

11.03.2017

Ljubljana

253.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:29,06

165

03.02.2017

Kranj

254.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:29,18

164

11.02.2017

Kranj

255.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:29,32

164

02.12.2016

Ruše

256.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:29,35

163

21.01.2017

Kranj

257.  

GJURA MEKE Nejc

2003

PDM

1:29,40

163

26.11.2016

Maribor

258.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:29,55

162

21.01.2017

Kranj

259.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:29,73

161

23.10.2016

Velenje

260.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:29,99

160

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:30,15

159

20.05.2017

Velenje

262.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:30,34

158

16.12.2016

Kranj

263.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:30,50

157

11.02.2017

Kranj

264.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:30,56

157

26.11.2016

Maribor

265.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:30,73

156

02.12.2016

Ruše

266.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:30,80

156

20.05.2017

Velenje

267.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:31,09

154

01.04.2017

Celje

268.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:31,11

154

11.02.2017

Kranj

269.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:31,20

154

15.10.2016

Ribnica

270.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:31,24

153

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:31,44

152

16.12.2016

Kranj

272.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:31,52

152

03.02.2017

Kranj

273.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:31,59

152

11.02.2017

Kranj

274.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:31,66

151

26.11.2016

Maribor

275.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:31,68

151

26.11.2016

Maribor

276.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:31,78

151

11.03.2017

Ljubljana

277.  

STELE Gašper

2004

KA

1:31,98

150

16.12.2016

Kranj

278.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:32,10

149

11.02.2017

Kranj

279.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:32,14

149

26.11.2016

Maribor

280.  

EGART Luka

2005

TK

1:32,24

148

20.05.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

JEREB Matic

2004

CER

1:32,31

148

15.10.2016

Ribnica

282.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:32,36

148

11.02.2017

Kranj

283.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:32,45

147

21.01.2017

Kranj

284.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:32,93

145

01.04.2017

Celje

285.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:33,08

144

11.02.2017

Kranj

286.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:33,11

144

10.12.2016

Varaždin

287.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:33,29

144

26.11.2016

Maribor

288.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:33,49

143

26.11.2016

Maribor

289.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

1:33,64

142

11.02.2017

Kranj

290.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:33,72

142

16.12.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:33,74

141

15.10.2016

Ribnica

292.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:33,85

141

16.12.2016

Kranj

293.  

KEREC Odon

2006

IL

1:33,86

141

11.03.2017

Ljubljana

294.  

KAPEL Lovro

2003

BM

1:34,22

139

02.12.2016

Ruše

295.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

1:34,34

139

11.02.2017

Kranj

296.  

VEJNOVIĆ Aljaž

2002

VV

1:34,49

138

01.04.2017

Celje

297.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

1:34,74

137

20.05.2017

Velenje

298.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:35,00

136

20.05.2017

Velenje

299.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:35,09

135

08.10.2016

Kranj

300.  

ROTER Matic

2004

TK

1:35,30

135

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:35,32

135

26.11.2016

Maribor

302.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:35,60

133

26.11.2016

Maribor

303.  

ILAR Lun

2007

LL

1:35,98

132

13.11.2016

Celje

304.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:36,06

131

16.12.2016

Kranj

305.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:36,24

131

03.02.2017

Kranj

306.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:36,33

130

11.02.2017

Kranj

307.  

MEDVED Rok

2005

VV

1:36,54

129

23.10.2016

Velenje

308.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:36,68

129

29.10.2016

Ljubljana

309.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:36,74

129

17.12.2016

Ljubljana

310.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:36,75

129

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:36,76

129

26.11.2016

Maribor

312.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:36,85

128

01.04.2017

Celje

313.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:36,96

128

16.12.2016

Kranj

314.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:36,98

128

11.03.2017

Ljubljana

315.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:36,99

128

20.05.2017

Velenje

316.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:37,17

127

16.12.2016

Kranj

317.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:37,27

127

26.11.2016

Maribor

318.  

KIKER Jan

2007

PC

1:37,33

126

11.02.2017

Kranj

319.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:37,67

125

17.12.2016

Ljubljana

320.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:37,82

124

17.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:37,99

124

26.11.2016

Maribor

322.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:38,06

124

22.01.2017

Radenci

323.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:38,20

123

11.03.2017

Ljubljana

324.  

JANČAR Domen

2003

IL

1:38,39

122

17.12.2016

Ljubljana

325.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:38,41

122

11.02.2017

Kranj

326.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:38,77

121

15.10.2016

Ribnica

327.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:38,80

121

26.11.2016

Maribor

 

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:38,80

121

08.04.2017

Novi Sad

329.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:38,85

121

26.11.2016

Maribor

330.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:38,93

120

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

1:39,10

120

23.10.2016

Velenje

332.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

1:39,12

120

11.02.2017

Kranj

333.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:39,42

118

16.12.2016

Kranj

334.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:39,50

118

20.05.2017

Velenje

335.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:39,60

118

17.12.2016

Ljubljana

336.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:39,70

117

11.02.2017

Kranj

337.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:39,96

117

17.12.2016

Ljubljana

338.  

JURKOVIČ Klemen

2003

SDD

1:40,49

115

17.12.2016

Ljubljana

339.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:41,01

113

03.02.2017

Kranj

340.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:41,08

113

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MIRNIK Maj

2006

VV

1:41,08

113

11.02.2017

Kranj

342.  

HOJNIK Črt

2005

VV

1:41,28

112

23.10.2016

Velenje

343.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:41,73

111

01.04.2017

Celje

344.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:41,75

111

08.10.2016

Kranj

345.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:42,00

110

17.12.2016

Ljubljana

346.  

FINK Amadej

2007

KK

1:42,03

110

01.04.2017

Celje

347.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:42,20

109

15.10.2016

Ribnica

348.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

1:42,27

109

03.02.2017

Kranj

349.  

MARS Matjaž Mihael

2005

BM

1:42,28

109

20.05.2017

Velenje

350.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:43,00

107

03.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:43,54

105

11.03.2017

Ljubljana

352.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:43,94

104

26.11.2016

Maribor

353.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:44,15

103

10.12.2016

Varaždin

354.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:44,26

103

11.03.2017

Ljubljana

355.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:44,28

103

15.10.2016

Ribnica

356.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:44,42

102

11.02.2017

Kranj

357.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:44,67

101

11.03.2017

Ljubljana

358.  

MILAR Mark

2007

RT

1:44,91

101

26.11.2016

Maribor

359.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:45,01

100

26.11.2016

Maribor

360.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:45,04

100

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:45,20

100

17.12.2016

Ljubljana

362.  

VETTER Miha

2005

FR

1:45,39

99

23.10.2016

Velenje

363.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:45,89

98

26.11.2016

Maribor

364.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:45,92

98

11.03.2017

Ljubljana

365.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:46,08

97

01.04.2017

Celje

366.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:46,13

97

26.11.2016

Maribor

367.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:46,36

97

26.11.2016

Maribor

368.  

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:46,45

96

11.02.2017

Kranj

369.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:46,59

96

11.02.2017

Kranj

370.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:47,29

94

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

VIHER Vid

2005

BM

1:47,63

93

01.04.2017

Celje

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:47,63

93

20.05.2017

Velenje

373.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:48,28

92

11.02.2017

Kranj

374.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:48,60

91

01.04.2017

Celje

375.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

1:48,84

90

26.11.2016

Maribor

376.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:49,04

90

23.10.2016

Velenje

377.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:49,98

87

23.10.2016

Velenje

378.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:50,54

86

26.11.2016

Maribor

379.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:50,87

85

11.02.2017

Kranj

380.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:51,38

84

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:51,56

84

01.04.2017

Celje

382.  

STOYANOV Andrei

2005

OL

1:51,72

83

26.11.2016

Maribor

383.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:51,90

83

10.12.2016

Varaždin

384.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:52,06

83

26.11.2016

Maribor

385.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:52,40

82

11.03.2017

Ljubljana

386.  

DRECA Filip

2006

BM

1:53,40

80

23.10.2016

Velenje

387.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:53,51

79

16.12.2016

Kranj

388.  

ŽIVKOVIĆ Tit

2004

PC

1:53,52

79

26.11.2016

Maribor

389.  

PUC Jakob

2006

IL

1:53,55

79

17.12.2016

Ljubljana

390.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

1:53,60

79

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:53,61

79

01.04.2017

Celje

392.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

1:54,57

77

11.02.2017

Kranj

393.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:55,69

75

13.11.2016

Celje

394.  

TESTEN Staš

2006

BM

1:55,72

75

23.10.2016

Velenje

395.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:56,50

73

11.02.2017

Kranj

396.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

1:57,42

72

10.12.2016

Varaždin

397.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:57,59

71

26.11.2016

Maribor

398.  

SEVER Marko

2007

LL

1:57,93

71

01.04.2017

Celje

399.  

BAUK Urban

2004

RL

1:58,00

71

17.12.2016

Ljubljana

400.  

JANŽEKOVIČ Jaka

2005

PAK

1:58,16

70

10.12.2016

Varaždin

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

VASLE Tim

2006

NC

1:58,20

70

10.12.2016

Varaždin

402.  

RUDOLF Leon

2006

BM

1:59,29

68

23.10.2016

Velenje

403.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

2:00,67

66

29.10.2016

Ljubljana

404.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:00,73

66

11.03.2017

Ljubljana

405.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

2:00,84

66

15.10.2016

Ribnica

406.  

PETERLIN Jan

2006

RR

2:01,12

65

11.03.2017

Ljubljana

407.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

2:01,91

64

22.01.2017

Radenci

408.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

2:02,04

64

26.11.2016

Maribor

409.  

JURIČ Gregor

2006

BM

2:02,76

63

23.10.2016

Velenje

410.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:03,71

61

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

2:04,33

60

22.01.2017

Radenci

412.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

2:05,02

59

20.05.2017

Velenje

 

OROŽ Luka

2007

PKA

2:05,02

59

11.02.2017

Kranj

414.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

2:05,19

59

26.11.2016

Maribor

415.  

POTOČNIK Felix

2004

TP

2:07,06

57

15.10.2016

Ribnica

416.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

2:10,40

52

26.11.2016

Maribor

417.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

2:11,99

50

26.11.2016

Maribor

418.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

2:13,49

49

17.12.2016

Ljubljana

419.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

2:17,63

44

26.11.2016

Maribor

420.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:17,75

44

17.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

PINTER Matjaž

2006

BM

2:18,73

43

11.02.2017

Kranj

422.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

2:21,02

41

26.11.2016

Maribor

423.  

ŠOŠTER Alen

1999

VV

2:21,40

41

22.01.2017

Radenci


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

423

2003.64

1:25,84

184



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.