Back    Home

Lestvice *
2018/2019, moški absolutno, 100 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 03:07:17

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:49,85

732

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

2.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:50,16

719

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

3.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:50,37

710

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

4.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:50,95

686

04.11.2018

Celje

(absolutno)

5.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:51,02

683

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

6.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:51,05

682

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

7.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:51,33

671

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

8.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:51,34

670

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

9.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:51,87

650

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

10.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:51,88

649

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VOVK Nace

2002

TK

0:52,22

637

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

12.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:52,24

636

10.11.2018

Zagreb

(absolutno)

13.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:52,44

629

04.11.2018

Celje

(absolutno)

14.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:52,52

626

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

15.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:52,61

623

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

16.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:52,83

615

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

17.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:53,00

609

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

18.  

ALIAMOVSKII Evgenii

2002

BM

0:53,03

608

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

19.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:53,11

605

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

20.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:53,15

604

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

PERKO Matija

2002

OL

0:53,25

601

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

22.  

JEREB Maks

2003

NC

0:53,29

599

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

23.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:53,39

596

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

24.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:53,42

595

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

25.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:53,45

594

15.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

26.  

DREU Domen

2002

SDD

0:53,46

594

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

27.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:53,50

592

04.11.2018

Celje

(absolutno)

28.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:53,52

592

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

29.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:53,61

589

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

30.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:53,64

588

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:53,78

583

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

32.  

KAC Jan

2001

SDD

0:53,86

580

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

33.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:53,94

578

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

34.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:54,17

570

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

35.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:54,28

567

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

36.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:54,39

564

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

37.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:54,41

563

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

38.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:54,47

561

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

39.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:54,66

555

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

40.  

VERČ Peter

2004

IL

0:54,77

552

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:54,80

551

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

42.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:54,83

550

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

43.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:54,91

548

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

44.  

HUTTER Žiga

2000

BM

0:54,97

546

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:54,97

546

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

46.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:54,99

545

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

RIHTER Žan

2000

FR

0:54,99

545

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

48.  

VIDENŠEK David

2001

NC

0:55,05

544

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

49.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:55,06

543

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

50.  

TURK Matic

2004

BP

0:55,33

535

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:55,61

527

17.02.2019

Herceg Novi

(absolutno)

52.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:55,76

523

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

53.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:55,83

521

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

54.  

ODER Nik

2001

BM

0:55,95

518

04.11.2018

Celje

(absolutno)

55.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:56,01

516

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

56.  

FAJON Nej

2002

OL

0:56,05

515

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:56,05

515

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

58.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:56,07

514

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

59.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:56,09

514

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

60.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:56,17

512

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:56,17

512

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

62.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

0:56,21

511

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

63.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:56,27

509

03.02.2019

Maribor

(absolutno)

64.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:56,38

506

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

65.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:56,43

505

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

66.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:56,48

503

22.12.2018

Banja Luka

(absolutno)

67.  

KNEHTL Miha

1999

BM

0:56,50

503

14.11.2018

Maribor

(absolutno)

68.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:56,58

501

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

69.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:56,64

499

21.10.2018

Rovereto

(absolutno)

70.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:56,69

498

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:56,70

497

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

72.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

0:56,73

497

04.11.2018

Celje

(absolutno)

73.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:56,88

493

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

74.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:56,90

492

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

75.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:56,92

492

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

 

VODENIK Jan

2003

NC

0:56,92

492

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

77.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:56,93

491

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

NOVAK Tai

2006

OL

0:56,93

491

03.02.2019

Maribor

(absolutno)

79.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:56,96

491

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

80.  

MOČNIK Matic

2001

CK

0:57,12

487

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:57,17

485

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

82.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:57,18

485

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

83.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:57,32

481

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:57,32

481

02.02.2019

Maribor

(absolutno)

85.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:57,34

481

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

86.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:57,43

479

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

87.  

BOJANC Klemen

1998

ZVK

0:57,47

478

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

88.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:57,51

477

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

89.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:57,55

476

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

90.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:57,67

473

02.02.2019

Maribor

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:57,78

470

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

92.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:57,79

470

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

93.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:57,87

468

08.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

 

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:57,87

468

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

95.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:57,97

465

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

96.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:57,98

465

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

97.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:58,02

464

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

98.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:58,08

463

08.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

99.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:58,20

460

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

100.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:58,27

458

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:58,37

456

04.11.2018

Celje

(absolutno)

102.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:58,46

454

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

103.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:58,59

451

27.10.2018

Šibenik

(absolutno)

104.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:58,60

451

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

105.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:58,66

449

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

106.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:58,73

448

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

107.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:58,74

447

22.12.2018

Banja Luka

(absolutno)

108.  

PERC Jan

2001

VV

0:58,78

446

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

109.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

0:58,84

445

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

110.  

STELE Gašper

2004

KA

0:58,95

443

25.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:58,95

443

04.11.2018

Celje

112.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:59,09

439

18.11.2018

Kranj

113.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:59,14

438

18.11.2018

Kranj

114.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:59,15

438

25.01.2019

Ljubljana

 

PURGAR Borut

2004

KK

0:59,15

438

18.11.2018

Kranj

116.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:59,17

438

08.12.2018

Ljubljana

117.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:59,30

435

02.02.2019

Maribor

118.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:59,39

433

01.12.2018

Trst/Trieste

119.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:59,47

431

03.02.2019

Maribor

120.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:59,58

429

25.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:59,59

428

22.12.2018

Ljubljana

122.  

JULAR Alen

2001

CK

0:59,77

425

25.01.2019

Ljubljana

123.  

MAJCEN Patrik

2003

SDD

0:59,93

421

25.01.2019

Ljubljana

124.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:00,01

419

25.01.2019

Ljubljana

 

PANTIĆ Radoslav

2000

VV

1:00,01

419

18.11.2018

Kranj

126.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:00,06

418

10.02.2019

Maribor

127.  

PRISTAVEC Ticijan

2001

OL

1:00,08

418

25.01.2019

Ljubljana

128.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:00,16

416

25.01.2019

Ljubljana

 

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:00,16

416

18.11.2018

Kranj

130.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:00,18

416

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:00,18

416

25.01.2019

Ljubljana

132.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:00,19

416

25.01.2019

Ljubljana

 

KOZOLE Jan

2005

CK

1:00,19

416

19.01.2019

Kranj

134.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

1:00,21

415

22.12.2018

Banja Luka

135.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:00,23

415

08.12.2018

Ljubljana

136.  

SENICA Naj

2002

LL

1:00,30

413

25.01.2019

Ljubljana

137.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:00,40

411

22.12.2018

Ljubljana

138.  

FRAS Jan

2002

PDM

1:00,48

410

25.01.2019

Ljubljana

139.  

OCVIRK Nik

2003

PC

1:00,52

409

24.11.2018

Banja Luka

140.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

1:00,64

407

05.10.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

LIU Yisi

2006

OL

1:00,66

406

22.12.2018

Ljubljana

 

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:00,66

406

25.01.2019

Ljubljana

143.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:00,68

406

25.01.2019

Ljubljana

144.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:00,82

403

25.01.2019

Ljubljana

145.  

KAC Tim

2003

LL

1:00,83

403

24.01.2019

Ljubljana

146.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

1:01,18

396

22.12.2018

Ljubljana

147.  

BAJEC David

2003

PKA

1:01,22

395

25.01.2019

Ljubljana

 

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:01,22

395

03.02.2019

Maribor

149.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:01,27

394

14.11.2018

Maribor

150.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:01,36

392

24.11.2018

Pančevo

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:01,38

392

19.01.2019

Kranj

152.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:01,49

390

25.01.2019

Ljubljana

153.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

1:01,50

390

18.11.2018

Kranj

154.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:01,53

389

17.02.2019

Herceg Novi

155.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:01,66

387

21.10.2018

Rovereto

156.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:01,67

386

02.02.2019

Maribor

157.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:01,75

385

24.11.2018

Banja Luka

158.  

STARIHA Jan

2002

LL

1:01,93

382

25.01.2019

Ljubljana

159.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:01,96

381

25.01.2019

Ljubljana

160.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:01,98

381

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:01,98

381

02.11.2018

Ruše

162.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:02,03

380

03.02.2019

Maribor

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:02,03

380

25.01.2019

Ljubljana

164.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:02,09

379

08.12.2018

Ljubljana

165.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:02,13

378

08.12.2018

Ljubljana

166.  

ZAGAJŠEK Tilen

2002

SDD

1:02,23

376

04.11.2018

Celje

167.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

1:02,30

375

18.11.2018

Kranj

168.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

1:02,46

372

18.11.2018

Kranj

169.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:02,47

372

03.02.2019

Maribor

170.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

1:02,60

369

25.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:02,64

369

25.01.2019

Ljubljana

172.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:02,66

368

25.01.2019

Ljubljana

173.  

KLENOVŠEK Urh

1996

SDD

1:02,72

367

22.12.2018

Ljubljana

174.  

ILAR Nal

2005

LL

1:02,75

367

03.02.2019

Maribor

175.  

ČUBRILO Nik

2002

SDD

1:02,94

364

22.12.2018

Ljubljana

176.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:02,98

363

03.02.2019

Maribor

177.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:03,00

362

08.12.2018

Ljubljana

178.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:03,09

361

21.10.2018

Rovereto

179.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:03,15

360

02.02.2019

Maribor

180.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:03,17

360

03.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:03,22

359

10.02.2019

Maribor

182.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:03,27

358

03.02.2019

Maribor

183.  

JEREB Matic

2004

CER

1:03,28

358

08.12.2018

Ljubljana

184.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:03,30

357

25.01.2019

Ljubljana

185.  

MRAK MAVRIČ Filip

2001

SDD

1:03,36

356

22.12.2018

Ljubljana

186.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:03,41

355

08.12.2018

Ljubljana

187.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

1:03,50

354

03.02.2019

Maribor

188.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:03,55

353

25.01.2019

Ljubljana

189.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:03,62

352

24.11.2018

Banja Luka

190.  

BOGATAJ Tine

2002

TK

1:03,70

351

04.11.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PRINCL Maj

2004

VV

1:03,76

350

25.01.2019

Ljubljana

192.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

1:03,78

349

19.01.2019

Kranj

193.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:03,81

349

08.12.2018

Ljubljana

194.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:03,83

348

22.12.2018

Ljubljana

195.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

1:03,91

347

03.02.2019

Maribor

196.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

1:03,99

346

03.02.2019

Maribor

197.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:04,16

343

17.03.2019

Bad Bergzabern

198.  

MAMIČ Jakob

2003

SDD

1:04,28

341

25.01.2019

Ljubljana

199.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:04,39

339

10.02.2019

Maribor

200.  

BLATNIK Nik

2006

RR

1:04,41

339

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:04,42

339

08.12.2018

Ljubljana

202.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:04,43

339

03.02.2019

Maribor

203.  

PEČAR Matic

2003

BM

1:04,66

335

02.11.2018

Ruše

204.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:04,68

335

10.02.2019

Maribor

205.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:04,81

333

19.01.2019

Kranj

206.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:05,02

330

03.02.2019

Maribor

207.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:05,11

328

19.01.2019

Kranj

208.  

SLANA Bor

2005

LL

1:05,14

328

19.01.2019

Kranj

209.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:05,16

328

16.12.2018

Braunau am Inn

210.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:05,17

327

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:05,32

325

14.11.2018

Maribor

212.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:05,35

325

19.01.2019

Kranj

213.  

PERŠE Žiga

2005

OL

1:05,40

324

13.10.2018

Ribnica

214.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:05,54

322

02.02.2019

Maribor

 

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:05,54

322

08.12.2018

Ljubljana

216.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:05,62

321

10.02.2019

Maribor

217.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:05,69

320

10.02.2019

Maribor

218.  

MEDVED Jakob

2002

SDD

1:05,78

318

22.12.2018

Ljubljana

 

UŠAJ Lian

2005

NG

1:05,78

318

19.01.2019

Kranj

220.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:05,82

318

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:05,85

317

03.02.2019

Maribor

222.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:05,94

316

03.02.2019

Maribor

223.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:05,95

316

02.02.2019

Maribor

224.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:06,05

314

13.01.2019

Velenje

225.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

1:06,06

314

03.02.2019

Maribor

226.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:06,10

314

02.02.2019

Maribor

227.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:06,45

309

08.12.2018

Ljubljana

 

ROTER Matic

2004

TK

1:06,45

309

08.12.2018

Ljubljana

229.  

VOVK Tian

2003

RL

1:06,47

309

24.01.2019

Ljubljana

230.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:06,56

307

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:06,59

307

08.12.2018

Ljubljana

232.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:06,65

306

04.11.2018

Celje

233.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:06,72

305

19.01.2019

Kranj

234.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

1:06,74

305

03.02.2019

Maribor

235.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

1:06,75

305

16.03.2019

Ljubljana

236.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:06,76

305

03.02.2019

Maribor

237.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:06,77

304

02.02.2019

Maribor

238.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:06,78

304

03.02.2019

Maribor

239.  

FINK Amadej

2007

KK

1:06,81

304

10.02.2019

Maribor

240.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:07,08

300

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:07,35

297

19.01.2019

Kranj

242.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:07,51

294

08.12.2018

Ljubljana

243.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:07,54

294

08.12.2018

Ljubljana

244.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

1:07,57

294

10.02.2019

Maribor

245.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:07,59

293

19.01.2019

Kranj

246.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:07,66

293

03.02.2019

Maribor

247.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

1:07,79

291

20.04.2019

Novi Sad

248.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:07,83

290

08.12.2018

Ljubljana

 

TURK Mitja

2006

RR

1:07,83

290

03.02.2019

Maribor

250.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:07,85

290

03.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

LESJAK Jakob

2006

NC

1:07,86

290

03.02.2019

Maribor

252.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:07,95

289

18.11.2018

Kranj

253.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:07,99

288

18.11.2018

Kranj

254.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:08,09

287

03.02.2019

Maribor

255.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:08,12

287

14.11.2018

Maribor

256.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:08,45

282

10.02.2019

Maribor

257.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:08,48

282

19.01.2019

Kranj

258.  

ILAR Lun

2007

LL

1:08,56

281

08.12.2018

Ljubljana

259.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:08,63

280

14.11.2018

Maribor

260.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:08,77

279

03.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:08,78

278

03.02.2019

Maribor

262.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:08,95

276

19.01.2019

Kranj

263.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:08,99

276

03.02.2019

Maribor

264.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:09,02

276

08.12.2018

Ljubljana

265.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:09,04

275

22.12.2018

Ljubljana

266.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:09,16

274

19.01.2019

Kranj

267.  

RIHAR Maj

2004

SDD

1:09,20

273

22.12.2018

Ljubljana

268.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:09,22

273

27.10.2018

Ljubljana

269.  

VASLE Tim

2006

NC

1:09,37

271

03.02.2019

Maribor

270.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:09,47

270

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

1:09,57

269

03.02.2019

Maribor

272.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:09,63

268

13.10.2018

Ribnica

273.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

1:09,68

268

08.12.2018

Ljubljana

274.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:09,69

268

03.02.2019

Maribor

275.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:09,75

267

14.11.2018

Maribor

 

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:09,75

267

08.12.2018

Ljubljana

277.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:09,77

267

19.01.2019

Kranj

278.  

ZAJC Svit

2005

LL

1:09,86

266

22.12.2018

Ljubljana

279.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:09,90

265

19.01.2019

Kranj

280.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

1:10,14

263

04.11.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

PRINCL Miha

2008

VV

1:10,17

262

10.02.2019

Maribor

282.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:10,19

262

13.10.2018

Ribnica

283.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:10,24

261

08.12.2018

Ljubljana

284.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

1:10,42

259

10.02.2019

Maribor

285.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

1:10,49

259

18.11.2018

Kranj

286.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

1:10,56

258

06.04.2019

Velenje

287.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:10,63

257

14.11.2018

Maribor

288.  

VIHER Vid

2005

BM

1:10,65

257

08.12.2018

Ljubljana

289.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:10,77

256

20.04.2019

Novi Sad

290.  

RITONJA Grega

2007

ZR

1:10,90

254

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

1:11,02

253

19.01.2019

Kranj

292.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

1:11,08

252

10.02.2019

Maribor

293.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

1:11,33

250

10.02.2019

Maribor

294.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

1:11,35

249

10.02.2019

Maribor

295.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:11,42

249

16.03.2019

Ljubljana

296.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

1:11,72

246

19.01.2019

Kranj

 

FRAS Žan

2005

PDM

1:11,72

246

01.12.2018

Sarajevo

298.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

1:11,82

244

16.03.2019

Ljubljana

299.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:11,87

244

10.02.2019

Maribor

300.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:11,89

244

15.12.2018

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:11,90

244

14.11.2018

Maribor

302.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

1:11,96

243

06.04.2019

Velenje

303.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:12,04

242

22.12.2018

Ljubljana

304.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:12,05

242

08.12.2018

Ljubljana

305.  

KUSTEC Filip

2006

TK

1:12,07

242

17.03.2019

Bad Bergzabern

306.  

KEREC Odon

2006

IL

1:12,11

242

08.12.2018

Ljubljana

307.  

VUNIČ Alan

2004

BM

1:12,13

241

02.11.2018

Ruše

308.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

1:12,25

240

08.12.2018

Ljubljana

309.  

ALIČ Nan

2006

IL

1:12,31

240

19.01.2019

Kranj

310.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

1:12,39

239

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:12,45

238

08.12.2018

Ljubljana

312.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:12,50

238

15.12.2018

Čakovec

313.  

SUHADOLNIK Luka

1989

SDD

1:12,67

236

22.12.2018

Ljubljana

314.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:12,83

234

08.12.2018

Ljubljana

315.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:13,11

232

22.12.2018

Ljubljana

316.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:13,23

231

27.10.2018

Ljubljana

317.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:13,36

229

19.01.2019

Kranj

318.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:13,56

228

10.02.2019

Maribor

319.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:13,83

225

19.01.2019

Kranj

320.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:13,88

225

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:13,95

224

05.10.2018

Kranj

322.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

1:14,02

223

10.02.2019

Maribor

 

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

1:14,02

223

08.12.2018

Ljubljana

324.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

1:14,04

223

19.01.2019

Kranj

 

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:14,04

223

27.10.2018

Ljubljana

326.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

1:14,11

222

14.11.2018

Maribor

327.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:14,14

222

17.03.2019

Bad Bergzabern

328.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:14,21

222

15.12.2018

Čakovec

329.  

PUC Jakob

2006

IL

1:14,49

219

08.12.2018

Ljubljana

330.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:14,65

218

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:14,67

218

14.11.2018

Maribor

332.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:14,70

217

10.02.2019

Maribor

333.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

1:14,71

217

19.01.2019

Kranj

334.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:14,86

216

19.01.2019

Kranj

335.  

TORKAR Val

2005

TK

1:14,93

215

19.01.2019

Kranj

336.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:15,08

214

10.02.2019

Maribor

337.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

1:15,14

213

10.02.2019

Maribor

338.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

1:15,74

208

27.10.2018

Ljubljana

339.  

VUČKO Nik

2008

IL

1:15,75

208

16.03.2019

Ljubljana

340.  

OROŽ Luka

2007

PKA

1:15,84

208

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

1:15,89

207

10.02.2019

Maribor

342.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:16,00

206

02.11.2018

Ruše

343.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:16,14

205

17.02.2019

Herceg Novi

344.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

1:16,26

204

15.12.2018

Čakovec

345.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

1:16,30

204

10.02.2019

Maribor

346.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:16,37

203

08.12.2018

Ljubljana

347.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

1:16,95

199

19.01.2019

Kranj

348.  

BAUK Urban

2004

RL

1:17,02

198

22.12.2018

Ljubljana

349.  

KIKER Jan

2007

PC

1:17,03

198

10.02.2019

Maribor

350.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

1:17,11

197

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:17,20

197

18.11.2018

Kranj

352.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:17,43

195

01.12.2018

Trst/Trieste

353.  

SEVER Marko

2007

LL

1:17,48

195

20.04.2019

Novi Sad

354.  

SKODLAR Anže

2004

TK

1:17,50

194

08.12.2018

Ljubljana

355.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

1:17,52

194

08.12.2018

Ljubljana

356.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

1:17,65

193

08.12.2018

Ljubljana

357.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

1:17,89

192

10.02.2019

Maribor

358.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

1:17,90

191

06.04.2019

Velenje

359.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:18,13

190

27.10.2018

Ljubljana

360.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

1:18,14

190

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

1:18,31

188

06.04.2019

Velenje

362.  

SEČNIK Matic

2009

TK

1:18,48

187

10.02.2019

Maribor

363.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:18,64

186

10.02.2019

Maribor

364.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:19,09

183

19.01.2019

Kranj

365.  

MARKAČ Nik

2009

FR

1:19,23

182

14.11.2018

Maribor

366.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

1:19,32

181

16.03.2019

Ljubljana

367.  

SEČKO Lan

2005

ZR

1:19,33

181

15.12.2018

Čakovec

368.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

1:19,56

180

10.02.2019

Maribor

369.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:19,64

179

27.10.2018

Ljubljana

370.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:19,77

178

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:20,12

176

19.01.2019

Kranj

372.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:20,14

176

10.02.2019

Maribor

373.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:20,23

175

19.01.2019

Kranj

374.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

1:20,33

175

10.02.2019

Maribor

375.  

JANČAR Blaž

2007

IL

1:20,35

174

08.12.2018

Ljubljana

376.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

1:20,45

174

08.12.2018

Ljubljana

377.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

1:20,53

173

10.02.2019

Maribor

378.  

MAJER Tine

2006

PDM

1:20,55

173

02.11.2018

Ruše

379.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

1:21,77

166

02.11.2018

Ruše

380.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:21,86

165

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

PETEK Jaka

2008

RR

1:21,88

165

16.03.2019

Ljubljana

382.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:21,90

165

10.02.2019

Maribor

383.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

1:21,92

165

10.02.2019

Maribor

384.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:21,98

164

10.02.2019

Maribor

385.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

1:22,04

164

06.04.2019

Velenje

386.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

1:22,05

164

08.12.2018

Ljubljana

387.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

1:22,09

164

27.10.2018

Ljubljana

388.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:22,10

164

22.12.2018

Ljubljana

389.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

1:22,12

163

10.02.2019

Maribor

390.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

1:22,19

163

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

1:22,40

162

16.03.2019

Ljubljana

392.  

CINK Lovrenc

2005

KK

1:22,42

162

20.10.2018

Reka/Rijeka

393.  

KOTNIK Maj

2006

NC

1:22,55

161

27.10.2018

Ljubljana

394.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

1:22,62

160

16.03.2019

Ljubljana

395.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

1:22,63

160

08.12.2018

Ljubljana

396.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

1:22,65

160

06.04.2019

Velenje

397.  

POTNIK Matic

2008

RL

1:22,76

160

22.12.2018

Ljubljana

398.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

1:22,86

159

10.02.2019

Maribor

399.  

VILER Val

2007

KK

1:22,93

159

20.10.2018

Reka/Rijeka

400.  

GOR Danijel

2008

KK

1:22,97

158

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WALLAND Jan

2006

RAD

1:22,97

158

27.10.2018

Ljubljana

402.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

1:23,14

157

14.11.2018

Maribor

403.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

1:23,40

156

08.12.2018

Ljubljana

404.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:23,44

156

27.10.2018

Ljubljana

405.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:23,72

154

08.12.2018

Ljubljana

406.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:23,77

154

24.11.2018

Banja Luka

407.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:23,85

153

08.12.2018

Ljubljana

408.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

1:23,99

153

10.02.2019

Maribor

409.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

1:24,32

151

14.11.2018

Maribor

410.  

LOGAR Bor

2008

TK

1:24,36

151

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

1:24,50

150

27.10.2018

Ljubljana

412.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

1:24,62

149

19.01.2019

Kranj

413.  

PERC Nik

2009

NC

1:24,67

149

10.02.2019

Maribor

414.  

PANIČ Nal

2007

FR

1:24,72

149

14.11.2018

Maribor

415.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:24,90

148

10.02.2019

Maribor

416.  

LENART Tai

2007

VV

1:24,98

147

06.04.2019

Velenje

417.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

1:25,13

147

08.12.2018

Ljubljana

418.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

1:25,15

147

14.11.2018

Maribor

419.  

ROGELJ Gal

2007

RL

1:25,27

146

24.11.2018

Banja Luka

420.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:25,38

145

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

1:25,39

145

16.03.2019

Ljubljana

422.  

ŠINK Žan

2008

TK

1:25,47

145

16.03.2019

Ljubljana

423.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

1:25,56

144

16.03.2019

Ljubljana

424.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

1:25,60

144

16.03.2019

Ljubljana

425.  

GROHAR Črt

2008

RL

1:25,69

144

16.03.2019

Ljubljana

426.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

1:25,77

143

08.12.2018

Ljubljana

427.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

1:25,84

143

08.12.2018

Ljubljana

428.  

STARC Teo

2008

RR

1:26,31

141

16.03.2019

Ljubljana

429.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

1:26,33

141

16.03.2019

Ljubljana

430.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:26,78

138

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:26,80

138

19.01.2019

Kranj

432.  

HORVAT Jan

2003

ZR

1:26,97

137

15.12.2018

Čakovec

433.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

1:27,03

137

16.03.2019

Ljubljana

434.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

1:27,04

137

08.12.2018

Ljubljana

435.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:27,39

135

22.12.2018

Ljubljana

436.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:27,43

135

14.11.2018

Maribor

437.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:27,49

135

16.03.2019

Ljubljana

438.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

1:27,56

135

27.10.2018

Ljubljana

439.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:27,93

133

22.12.2018

Ljubljana

440.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:28,15

132

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

1:28,63

130

27.10.2018

Ljubljana

442.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:28,66

130

08.12.2018

Ljubljana

443.  

BONE Andrej

2008

KKR

1:28,71

130

16.03.2019

Ljubljana

444.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

1:28,86

129

08.12.2018

Ljubljana

445.  

VRABL Nik

2008

BM

1:28,95

128

16.03.2019

Ljubljana

446.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:29,02

128

08.12.2018

Ljubljana

447.  

ZILIANI Izak

2007

NG

1:29,15

128

08.12.2018

Ljubljana

448.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

1:29,21

127

06.04.2019

Velenje

449.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:29,64

126

08.12.2018

Ljubljana

450.  

KREVH David

2006

PDM

1:29,66

125

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

1:29,71

125

08.12.2018

Ljubljana

452.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:29,85

125

16.03.2019

Ljubljana

453.  

SENGER Maj

2006

NC

1:30,00

124

27.10.2018

Ljubljana

454.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

1:30,23

123

08.12.2018

Ljubljana

455.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

1:30,29

123

16.03.2019

Ljubljana

456.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

1:30,71

121

08.12.2018

Ljubljana

457.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:30,77

121

27.10.2018

Ljubljana

458.  

HAFNER Jakob

2005

TK

1:31,02

120

19.01.2019

Kranj

459.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:31,16

119

08.12.2018

Ljubljana

460.  

STERGAR Jan

2007

LL

1:31,35

119

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

RODE Mark

2009

IL

1:31,49

118

22.12.2018

Ljubljana

462.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

1:31,66

117

16.03.2019

Ljubljana

463.  

OBERČ Svit

2007

TK

1:31,67

117

27.10.2018

Ljubljana

464.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

1:31,77

117

16.03.2019

Ljubljana

465.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

1:31,80

117

27.10.2018

Ljubljana

466.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

1:31,95

116

03.02.2019

Trst/Trieste

467.  

PETEK Žan

2006

AQ

1:32,11

116

08.12.2018

Ljubljana

468.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

1:32,13

116

27.10.2018

Ljubljana

469.  

KORAČIN Matt

2008

BM

1:33,12

112

16.03.2019

Ljubljana

470.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:33,38

111

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

KOCJAN Nik

2008

IL

1:33,47

111

16.03.2019

Ljubljana

472.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:33,70

110

27.10.2018

Ljubljana

473.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

1:33,90

109

08.12.2018

Ljubljana

474.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:33,99

109

19.01.2019

Kranj

475.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

1:34,17

108

08.12.2018

Ljubljana

476.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

1:34,32

108

16.03.2019

Ljubljana

477.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

1:34,65

107

27.10.2018

Ljubljana

478.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

1:34,98

105

08.12.2018

Ljubljana

479.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

1:35,29

104

22.12.2018

Ljubljana

480.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

1:35,31

104

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

FIŠER Maks

2007

TK

1:36,00

102

27.10.2018

Ljubljana

482.  

BORNŠEK Jakob

2008

NC

1:36,33

101

27.10.2018

Ljubljana

483.  

ŠOŠTER Alen

1999

VV

1:37,21

98

02.02.2019

Maribor

484.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

1:37,38

98

27.10.2018

Ljubljana

485.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

1:37,64

97

22.12.2018

Ljubljana

486.  

VASLE Aljaž

2009

NC

1:37,65

97

27.10.2018

Ljubljana

487.  

SHUTKA Illya

2005

SDD

1:38,43

95

22.12.2018

Ljubljana

488.  

ŠMID Oskar

2009

RL

1:38,60

94

08.12.2018

Ljubljana

489.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

1:39,11

93

27.10.2018

Ljubljana

490.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

1:39,28

92

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

HERIC BRALA Rok

2008

IL

1:39,39

92

16.03.2019

Ljubljana

492.  

BABIČ Tin

2010

CK

1:39,49

92

15.12.2018

Čakovec

493.  

LAZNIK Bor

2006

NC

1:39,52

92

27.10.2018

Ljubljana

494.  

POGAČAR Lovro

2009

BM

1:39,97

90

08.12.2018

Ljubljana

495.  

JURČIČ Anej

2009

CK

1:40,50

89

15.12.2018

Čakovec

496.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:40,84

88

08.12.2018

Ljubljana

497.  

POGAČ Urban

2006

AQ

1:41,40

87

08.12.2018

Ljubljana

498.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

1:41,43

86

13.10.2018

Ribnica

499.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

1:41,82

85

22.12.2018

Ljubljana

500.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:41,96

85

15.12.2018

Čakovec

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

NOVAK Dan

2008

RAD

1:42,05

85

16.03.2019

Ljubljana

502.  

RENER Val

2009

RL

1:42,45

84

22.12.2018

Ljubljana

503.  

JAGODIC Nej

2010

TK

1:42,53

84

27.10.2018

Ljubljana

504.  

LAMOT Domen

2008

VV

1:43,03

82

14.11.2018

Maribor

505.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

1:43,47

81

27.10.2018

Ljubljana

506.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

1:43,51

81

22.12.2018

Ljubljana

507.  

RENKO Vid

2007

AQ

1:43,73

81

22.12.2018

Ljubljana

508.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

1:44,18

80

16.03.2019

Ljubljana

509.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

1:44,61

79

22.12.2018

Ljubljana

510.  

JUSTIN Miha

2007

KA

1:44,85

78

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

1:45,09

78

27.10.2018

Ljubljana

512.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

1:45,14

78

08.12.2018

Ljubljana

513.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

1:45,19

77

27.10.2018

Ljubljana

514.  

ISAK Jernej

2007

FR

1:45,26

77

14.11.2018

Maribor

515.  

REBEC Taj

2010

VV

1:46,07

76

14.11.2018

Maribor

516.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

1:46,47

75

16.03.2019

Ljubljana

517.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

1:46,75

74

08.12.2018

Ljubljana

518.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

1:46,91

74

14.11.2018

Maribor

519.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

1:47,36

73

22.12.2018

Ljubljana

520.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

1:47,55

72

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

521.  

CAPELLO Nino

2009

NC

1:47,66

72

27.10.2018

Ljubljana

522.  

ROTAR Maks

2008

RL

1:47,73

72

16.03.2019

Ljubljana

523.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

1:48,45

71

27.10.2018

Ljubljana

524.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

1:49,90

68

22.12.2018

Ljubljana

525.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:50,23

67

14.11.2018

Maribor

526.  

LORGER Brin

2008

VV

1:52,03

64

14.11.2018

Maribor

527.  

GERLIČ Max

2007

BM

1:52,66

63

08.12.2018

Ljubljana

528.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

1:52,76

63

16.03.2019

Ljubljana

529.  

OGRIZ Voranc

2008

FR

1:52,96

62

16.03.2019

Ljubljana

530.  

CAFUTA Nils Thorsten

2009

BM

1:53,61

61

14.11.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

531.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

1:53,87

61

27.10.2018

Ljubljana

532.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

1:54,04

61

14.11.2018

Maribor

533.  

TURK Patrik

2008

RR

1:54,52

60

16.03.2019

Ljubljana

534.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

1:54,76

60

27.10.2018

Ljubljana

535.  

JERKOVIČ Tim

2011

TK

1:54,83

59

27.10.2018

Ljubljana

536.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:55,74

58

27.10.2018

Ljubljana

537.  

AUŽNER Andraž

2008

NC

1:56,33

57

16.03.2019

Ljubljana

538.  

BURSAČ Marko

2010

LL

1:56,78

56

22.12.2018

Ljubljana

539.  

ERJAVEC Nejc

2008

RL

1:58,62

54

16.03.2019

Ljubljana

540.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:59,60

53

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

541.  

ZAKRAJŠEK Aljaž

2010

RR

2:00,02

52

06.04.2019

Velenje

542.  

GOSPODARIČ ORSAG Žiga

2010

RL

2:00,28

52

27.10.2018

Ljubljana

 

TOŠKAN TOVORNIK Enej

2007

AQ

2:00,28

52

22.12.2018

Ljubljana

544.  

EMRIĆ FORSTNER Erik

2010

VV

2:01,23

50

14.11.2018

Maribor

545.  

KOKEC Vid

2006

PDM

2:01,61

50

02.11.2018

Ruše

546.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

2:02,20

49

14.11.2018

Maribor

547.  

LOMBERGAR Adam

2007

BM

2:02,71

49

14.11.2018

Maribor

548.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

2:03,61

48

16.03.2019

Ljubljana

549.  

GAMS Vid

2008

AQ

2:03,87

47

16.03.2019

Ljubljana

550.  

VALCL Žare

2008

RA

2:04,52

47

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

551.  

GOLOB Vid

2009

NC

2:06,43

44

27.10.2018

Ljubljana

552.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

2:06,70

44

27.10.2018

Ljubljana

553.  

SEVER Filip

2010

LL

2:11,66

39

22.12.2018

Ljubljana

554.  

AMBROŽIČ Alessandro

2010

RR

2:13,85

37

06.04.2019

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

554

2005.24

1:14,63

218



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.