Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:36:29

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DUGONJIĆ Damir

1988

FR

1:00,06

849

16.05.2016

London

2.  

STEVENS Peter John

1995

TK

1:01,27

800

16.05.2016

London

3.  

KERČ Aljaž

1990

OL

1:02,85

741

24.01.2016

Antwerpen

4.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

1:04,69

679

25.06.2016

Gzira

5.  

ŠIMENKO Nejc

1993

OL

1:04,95

671

24.01.2016

Antwerpen

6.  

DOVER Luka

1997

PDM

1:04,97

671

13.12.2015

Maribor

7.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

1:05,80

645

27.02.2016

Antwerpen

8.  

MOŽE Matija

2000

FR

1:06,45

627

09.07.2016

Hódmezővásárhely

9.  

ZOBEC Tim

1997

RR

1:06,62

622

28.07.2016

Ravne na Koroškem

10.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

1:06,77

618

28.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:07,20

606

28.07.2016

Ravne na Koroškem

12.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

1:07,22

605

28.07.2016

Ravne na Koroškem

13.  

CERKOVNIK Žiga

1994

VV

1:07,46

599

26.05.2016

Kranj

14.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

1:07,65

594

28.07.2016

Ravne na Koroškem

15.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:07,87

588

28.05.2016

Ravne na Koroškem

16.  

MIHALIČ David

1999

OL

1:08,23

579

03.04.2016

Sofija/Sofia

17.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:08,33

576

26.05.2016

Kranj

18.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:10,11

533

24.07.2016

Kranj

19.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:10,36

528

28.07.2016

Ravne na Koroškem

20.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

1:10,60

522

28.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

1:10,72

520

28.07.2016

Ravne na Koroškem

22.  

VIDOVIČ Tim

1995

TP

1:10,73

520

25.07.2016

Reka/Rijeka

23.  

BENČIČ Matic

1999

BP

1:12,03

492

28.07.2016

Ravne na Koroškem

24.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:12,16

489

02.07.2016

Koper

25.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

1:12,19

489

10.01.2016

Kranj

26.  

GUSEL Tadej

2000

BM

1:12,29

487

11.06.2016

Banja Luka

27.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:12,34

486

24.07.2016

Kranj

28.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

1:12,49

483

21.05.2016

Ljubljana

29.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

1:12,66

479

28.07.2016

Ravne na Koroškem

30.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:12,72

478

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:12,82

476

13.12.2015

Maribor

32.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

1:12,94

474

28.07.2016

Ravne na Koroškem

33.  

HALOŽAN Gašper

1996

BM

1:13,06

471

13.12.2015

Maribor

34.  

RESNIK Andrej

1999

NC

1:13,11

470

07.05.2016

Ljubljana

35.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

1:13,16

469

28.07.2016

Ravne na Koroškem

36.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:13,17

469

24.07.2016

Kranj

37.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

1:13,18

469

28.07.2016

Ravne na Koroškem

38.  

KOS Nejc

1997

BM

1:13,60

461

07.05.2016

Ljubljana

39.  

TOMAN Jan

1999

BM

1:13,69

459

10.01.2016

Kranj

40.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

1:13,84

457

19.03.2016

Žilina

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

FON Gašper

2000

OL

1:13,89

456

14.02.2016

Reka/Rijeka

42.  

DOLENC Arne

1999

OL

1:13,99

454

28.07.2016

Ravne na Koroškem

43.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

1:14,13

451

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

44.  

KREFT Jakob

2000

IL

1:14,37

447

28.07.2016

Ravne na Koroškem

45.  

ŽALAC Jan

2000

OL

1:14,50

445

24.04.2016

Banja Luka

46.  

HROVATIN Žan

1998

LL

1:14,51

444

07.05.2016

Ljubljana

47.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

1:14,52

444

28.07.2016

Ravne na Koroškem

48.  

GLADEK Mark

1998

TK

1:14,64

442

20.03.2016

Ravne na Koroškem

49.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

1:15,09

434

26.05.2016

Kranj

50.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

1:15,20

432

28.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MESEC Žiga

2000

SDD

1:15,36

429

09.07.2016

Kamnik

52.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

1:15,50

427

24.07.2016

Kranj

53.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

1:15,73

423

24.04.2016

Banja Luka

54.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

1:16,13

417

28.07.2016

Ravne na Koroškem

55.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:16,34

413

21.05.2016

Ljubljana

56.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

1:16,82

405

09.07.2016

Kamnik

57.  

ŠTRAUS Luka

1993

BM

1:16,83

405

13.12.2015

Maribor

58.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

1:16,91

404

21.05.2016

Ljubljana

59.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

1:16,96

403

13.12.2015

Maribor

60.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:17,07

401

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

1:17,20

399

02.07.2016

Koper

62.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

1:17,30

398

02.07.2016

Koper

63.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

1:17,36

397

13.12.2015

Maribor

64.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:17,51

395

26.05.2016

Kranj

65.  

NOVAK Blaž

2000

FR

1:17,69

392

28.07.2016

Ravne na Koroškem

66.  

MIKLAVC Gal

1998

SDD

1:17,87

389

28.07.2016

Ravne na Koroškem

67.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:18,04

387

24.07.2016

Kranj

68.  

HODNIK Aljoša

1999

SDD

1:18,27

383

28.07.2016

Ravne na Koroškem

69.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:18,29

383

07.05.2016

Ljubljana

70.  

ODER Nik

2001

BM

1:18,47

380

19.03.2016

Žilina

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

HOMAN Urban

1999

RAD

1:18,59

379

11.03.2016

Radovljica

72.  

KUKEC Nejc

2001

IL

1:18,63

378

09.07.2016

Kamnik

73.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

1:18,73

377

24.07.2016

Kranj

74.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:18,75

376

07.05.2016

Ljubljana

75.  

CIZEL Luka

2000

TK

1:18,80

376

11.03.2016

Radovljica

76.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:18,92

374

24.07.2016

Kranj

77.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:18,97

373

28.05.2016

Ravne na Koroškem

78.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:19,15

371

02.07.2016

Koper

79.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:19,39

367

04.06.2016

Brestanica

80.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:19,59

365

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KERN Mark

1999

KKR

1:19,84

361

11.03.2016

Radovljica

82.  

JARC Luka

2000

PDM

1:19,90

360

09.07.2016

Kamnik

83.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:20,06

358

09.04.2016

Maribor

84.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:20,17

357

24.07.2016

Kranj

85.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

1:20,26

355

13.12.2015

Maribor

86.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:20,28

355

28.07.2016

Ravne na Koroškem

 

VODENIK Jan

2003

NC

1:20,28

355

24.07.2016

Kranj

88.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:20,37

354

24.07.2016

Kranj

89.  

CENE Rok

2001

NC

1:20,46

353

24.04.2016

Banja Luka

90.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:20,49

352

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:20,52

352

24.07.2016

Kranj

92.  

FAJON Nej

2002

OL

1:20,58

351

07.05.2016

Ljubljana

93.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:20,84

348

18.06.2016

Ljubljana

94.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:21,14

344

02.07.2016

Koper

95.  

PERKO Matija

2002

OL

1:21,32

342

24.07.2016

Kranj

96.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:21,75

336

24.07.2016

Kranj

97.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:21,89

335

07.05.2016

Ljubljana

98.  

ARNIK LADIČ Aljaž

1998

BM

1:22,13

332

19.03.2016

Žilina

99.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:22,17

331

09.07.2016

Kamnik

100.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:22,19

331

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:22,27

330

04.06.2016

Brestanica

 

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:22,27

330

16.07.2016

Brestanica

103.  

MARČUN Miha

2001

RAD

1:22,57

326

11.03.2016

Radovljica

104.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

1:22,85

323

21.05.2016

Ljubljana

105.  

HROVAT Erik

2001

SDD

1:23,04

321

28.07.2016

Ravne na Koroškem

106.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:23,32

318

20.03.2016

Ravne na Koroškem

107.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:23,69

313

18.06.2016

Ljubljana

108.  

STARIHA Jan

2002

LL

1:23,71

313

07.05.2016

Ljubljana

109.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

1:23,91

311

24.07.2016

Kranj

110.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

1:23,99

310

17.07.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

AJLEC Anže

2000

BP

1:24,26

307

24.04.2016

Banja Luka

112.  

KLEVA Blaž

2001

KK

1:24,30

307

25.06.2016

Nova Gorica

113.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:24,52

304

14.05.2016

Ptuj

114.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

1:24,55

304

28.07.2016

Ravne na Koroškem

115.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

1:25,00

299

24.07.2016

Kranj

116.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:25,08

298

11.03.2016

Radovljica

117.  

VOVK Nace

2002

TK

1:25,15

298

11.03.2016

Radovljica

118.  

JENKO Nejc

1999

RL

1:25,17

297

28.07.2016

Ravne na Koroškem

119.  

ROŽANC Žan

2001

BM

1:26,14

287

19.03.2016

Žilina

120.  

KRŽAN Peter

2002

CK

1:26,17

287

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRALJ Marko

2001

PDM

1:26,25

286

28.07.2016

Ravne na Koroškem

122.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

1:26,33

286

02.07.2016

Koper

123.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

1:26,39

285

16.04.2016

Ravne na Koroškem

124.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:26,44

284

16.07.2016

Brestanica

125.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:26,56

283

21.05.2016

Ljubljana

126.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

1:26,61

283

16.04.2016

Zagreb

127.  

JULAR Alen

2001

CK

1:26,72

282

28.07.2016

Ravne na Koroškem

128.  

JEZERC Tevž

2002

OL

1:26,82

281

02.07.2016

Koper

129.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:26,96

279

04.06.2016

Brestanica

130.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:27,03

279

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

DOLANC Tim

2002

RT

1:27,10

278

18.06.2016

Trbovlje

132.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:27,75

272

02.07.2016

Koper

133.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:27,90

270

16.07.2016

Brestanica

134.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

1:28,28

267

21.05.2016

Ljubljana

135.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:28,33

267

02.07.2016

Koper

136.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:28,47

265

20.03.2016

Ravne na Koroškem

137.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:28,65

264

24.07.2016

Kranj

138.  

MALI Domen

2001

RAD

1:28,67

263

02.07.2016

Koper

139.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:28,83

262

09.07.2016

Kamnik

140.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:28,85

262

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

1:29,10

260

18.06.2016

Ljubljana

142.  

KOKOT Jan

2003

FR

1:29,44

257

28.05.2016

Ravne na Koroškem

143.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:29,57

256

18.06.2016

Ljubljana

144.  

MEH Blaž

2001

NC

1:29,64

255

18.10.2015

Sarajevo

145.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:29,81

254

24.07.2016

Kranj

146.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:29,83

253

16.07.2016

Brestanica

147.  

PREBIL Tai

2002

IL

1:30,09

251

07.05.2016

Ljubljana

148.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

1:30,17

251

11.03.2016

Radovljica

149.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

1:30,46

248

21.05.2016

Ljubljana

150.  

JENKO Bor

2002

RL

1:30,59

247

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:30,82

245

16.07.2016

Brestanica

152.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:30,99

244

09.07.2016

Kamnik

153.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:31,12

243

28.05.2016

Ravne na Koroškem

154.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:31,21

242

16.07.2016

Brestanica

155.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:31,24

242

21.05.2016

Ljubljana

156.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:31,72

238

25.06.2016

Nova Gorica

157.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:31,87

237

16.07.2016

Brestanica

158.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:32,00

236

25.06.2016

Nova Gorica

159.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:32,04

236

16.07.2016

Brestanica

160.  

TURK Matic

2004

BP

1:32,08

235

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

1:32,12

235

24.07.2016

Kranj

162.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:32,19

234

16.07.2016

Brestanica

163.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:32,33

233

18.06.2016

Ljubljana

164.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:32,61

231

09.07.2016

Kamnik

165.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:32,85

229

24.07.2016

Kranj

166.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:33,92

222

16.07.2016

Brestanica

167.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

1:34,02

221

16.04.2016

Ravne na Koroškem

168.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:34,05

221

02.07.2016

Koper

169.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:35,03

214

16.07.2016

Brestanica

170.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

1:35,24

213

24.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:35,31

212

24.07.2016

Kranj

172.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:35,34

212

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

173.  

HERŽENJAK Jakec

2000

PDM

1:35,37

212

14.05.2016

Wels

174.  

FRAS Jan

2002

PDM

1:35,47

211

14.05.2016

Wels

175.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:35,54

211

14.05.2016

Ptuj

176.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:35,57

210

16.07.2016

Brestanica

177.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:36,13

207

18.06.2016

Ljubljana

 

REMEC Žiga

2004

BP

1:36,13

207

24.04.2016

Banja Luka

179.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:36,28

206

16.07.2016

Brestanica

180.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:36,57

204

24.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:36,57

204

24.07.2016

Kranj

182.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:36,80

202

28.05.2016

Ravne na Koroškem

183.  

UDUČ Miha

2004

BM

1:37,14

200

16.04.2016

Ravne na Koroškem

184.  

MIHALIČ Jaka

2001

NC

1:37,21

200

14.05.2016

Wels

185.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:37,24

200

24.07.2016

Kranj

186.  

BUCALO Uroš

2002

IL

1:37,30

199

21.05.2016

Ljubljana

187.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:37,46

198

24.07.2016

Kranj

188.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:37,86

196

18.06.2016

Ljubljana

189.  

ILAR Nal

2005

LL

1:37,89

196

18.06.2016

Ljubljana

190.  

KAC Tim

2003

LL

1:37,95

195

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:38,01

195

16.07.2016

Brestanica

192.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:38,04

195

16.07.2016

Brestanica

193.  

KERIN Domen

2002

IL

1:38,18

194

18.06.2016

Ljubljana

194.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:38,37

193

25.06.2016

Nova Gorica

195.  

STELE Matej

2002

KA

1:38,42

193

28.05.2016

Reka/Rijeka

196.  

PLANINC Jaka

2002

KA

1:38,52

192

07.05.2016

Ljubljana

197.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:38,65

191

11.06.2016

Reka/Rijeka

198.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:39,26

188

25.06.2016

Nova Gorica

199.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:39,29

188

21.05.2016

Ljubljana

200.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:39,40

187

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

1:39,48

186

11.06.2016

Banja Luka

202.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:40,13

183

11.03.2016

Radovljica

203.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:40,18

183

16.07.2016

Brestanica

204.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:40,28

182

11.03.2016

Radovljica

205.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:40,40

181

18.06.2016

Trbovlje

206.  

VERČ Peter

2004

IL

1:40,43

181

21.05.2016

Ljubljana

207.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

1:40,47

181

09.04.2016

Maribor

208.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:40,56

180

09.07.2016

Kamnik

209.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:40,85

179

27.03.2016

Kranj

210.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

1:40,92

179

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

1:40,96

178

24.07.2016

Kranj

212.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

1:40,98

178

04.06.2016

Brestanica

213.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:41,20

177

09.07.2016

Kamnik

214.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

1:41,26

177

28.05.2016

Ravne na Koroškem

215.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:41,38

176

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

216.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:41,41

176

09.07.2016

Kamnik

217.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:41,44

176

16.07.2016

Brestanica

218.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:41,82

174

27.03.2016

Kranj

219.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:41,86

174

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

220.  

KAPEL Lovro

2003

BM

1:42,07

173

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:42,11

172

16.07.2016

Brestanica

222.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

1:42,31

171

16.04.2016

Koper

223.  

TRATNIK Filip

2004

IL

1:42,35

171

16.07.2016

Brestanica

224.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:42,66

170

07.05.2016

Ljubljana

225.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

1:42,99

168

04.06.2016

Brestanica

226.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:43,11

167

18.06.2016

Ljubljana

227.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:43,28

167

11.03.2016

Radovljica

228.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:43,40

166

09.07.2016

Kamnik

229.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

1:43,46

166

14.05.2016

Wels

230.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:43,57

165

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:43,73

164

28.05.2016

Ravne na Koroškem

232.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:43,87

164

28.05.2016

Ravne na Koroškem

233.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:43,89

164

16.07.2016

Brestanica

234.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:44,15

162

11.03.2016

Radovljica

235.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:44,49

161

16.07.2016

Brestanica

236.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:44,69

160

16.07.2016

Brestanica

237.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:44,72

160

16.07.2016

Brestanica

238.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:44,90

159

16.07.2016

Brestanica

239.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:44,95

159

11.06.2016

Reka/Rijeka

240.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:45,12

158

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:45,61

156

11.03.2016

Radovljica

242.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:45,62

156

18.06.2016

Ljubljana

243.  

JEREB Matic

2004

CER

1:45,84

155

16.07.2016

Brestanica

244.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:45,86

155

11.06.2016

Radovljica

245.  

KARAJOVIĆ Luka

2002

PC

1:46,07

154

02.07.2016

Koper

246.  

ČIČ Pavel

2003

TP

1:46,09

154

14.05.2016

Ptuj

247.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:46,30

153

11.06.2016

Radovljica

248.  

ERJAVEC Aleks

2001

BP

1:46,49

152

02.07.2016

Koper

249.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:47,24

149

18.06.2016

Ljubljana

250.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:47,26

149

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:47,47

148

11.03.2016

Radovljica

 

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:47,47

148

09.07.2016

Kamnik

253.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

1:47,66

147

16.07.2016

Brestanica

254.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:47,80

146

09.07.2016

Kamnik

255.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:47,91

146

16.07.2016

Brestanica

256.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:48,13

145

24.07.2016

Kranj

257.  

OSETIČ Miha

2005

CK

1:48,35

144

02.07.2016

Koper

258.  

BAH Maks

2002

VV

1:48,56

143

16.04.2016

Ravne na Koroškem

259.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:48,58

143

14.05.2016

Ptuj

 

JURIČ Primož

2002

BM

1:48,58

143

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

TURK Mitja

2006

RR

1:48,68

143

16.07.2016

Brestanica

262.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

1:49,22

141

16.07.2016

Brestanica

263.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:49,23

141

02.07.2016

Koper

264.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:49,33

140

18.06.2016

Ljubljana

265.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

1:49,40

140

28.05.2016

Ravne na Koroškem

266.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

1:49,55

139

28.05.2016

Ravne na Koroškem

267.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:49,65

139

16.07.2016

Brestanica

268.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:49,66

139

17.07.2016

Radovljica

269.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:50,11

137

09.07.2016

Kamnik

270.  

JEVŠENAK Tim

2002

VV

1:50,25

137

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:50,32

137

16.07.2016

Brestanica

272.  

LAMPIČ Mark

2004

IL

1:50,36

136

16.07.2016

Brestanica

273.  

PETOVAR Mark

2004

IL

1:50,42

136

18.06.2016

Ljubljana

274.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:50,44

136

16.07.2016

Brestanica

275.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:50,54

136

02.07.2016

Koper

276.  

KORDA Gal

2002

BM

1:50,66

135

16.04.2016

Ravne na Koroškem

277.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:50,67

135

04.06.2016

Brestanica

278.  

STELE Gašper

2004

KA

1:50,80

135

28.05.2016

Reka/Rijeka

279.  

VETTER Miha

2005

FR

1:51,04

134

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

280.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:51,20

133

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

EGART Luka

2005

TK

1:51,50

132

11.06.2016

Reka/Rijeka

282.  

KITAK Miha

1994

PDM

1:51,55

132

14.05.2016

Wels

283.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:51,65

132

18.06.2016

Ljubljana

284.  

LUKIN Zahar

2004

KK

1:51,81

131

16.07.2016

Brestanica

285.  

HORVAT Jan

2003

ZR

1:51,87

131

04.06.2016

Brestanica

286.  

ŽUGELJ GAŠPERŠIČ Maks

2004

TK

1:52,04

130

11.03.2016

Radovljica

287.  

KUJAVEC Irenej

1997

AQ

1:52,25

130

21.05.2016

Ljubljana

288.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:52,38

129

16.07.2016

Brestanica

289.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:52,43

129

09.07.2016

Kamnik

290.  

ROTER Matic

2004

TK

1:52,95

127

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

1:53,02

127

11.03.2016

Radovljica

292.  

JURŠIČ Vid

2004

BP

1:53,05

127

11.06.2016

Radovljica

293.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:53,12

127

11.06.2016

Reka/Rijeka

294.  

FRAS Žan

2005

PDM

1:53,32

126

28.05.2016

Ravne na Koroškem

295.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

1:53,54

125

16.04.2016

Ravne na Koroškem

296.  

KEREC Odon

2006

IL

1:53,55

125

07.05.2016

Ljubljana

297.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:53,66

125

16.07.2016

Brestanica

298.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

1:54,06

124

18.06.2016

Ljubljana

299.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:54,10

123

28.05.2016

Ravne na Koroškem

300.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:54,28

123

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:54,36

123

11.03.2016

Radovljica

302.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:54,47

122

11.03.2016

Radovljica

303.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:54,83

121

25.06.2016

Nova Gorica

304.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:54,87

121

18.06.2016

Trbovlje

305.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:54,94

121

25.06.2016

Nova Gorica

306.  

STEFANIČ Miha

1998

VV

1:55,26

120

09.07.2016

Kamnik

307.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

1:55,32

119

11.06.2016

Radovljica

308.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:55,37

119

21.05.2016

Ljubljana

309.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:55,39

119

16.07.2016

Brestanica

310.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:55,45

119

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:55,45

119

16.07.2016

Brestanica

312.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

1:55,60

119

09.07.2016

Kamnik

313.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

1:55,62

119

04.06.2016

Brestanica

314.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:55,74

118

09.04.2016

Maribor

315.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:56,13

117

16.07.2016

Brestanica

316.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:56,40

116

25.06.2016

Nova Gorica

317.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:56,43

116

25.06.2016

Nova Gorica

318.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:56,73

115

11.06.2016

Reka/Rijeka

319.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:56,82

115

28.05.2016

Ravne na Koroškem

320.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

1:56,89

115

14.05.2016

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:57,35

113

11.06.2016

Reka/Rijeka

322.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:58,34

111

16.07.2016

Brestanica

323.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:58,39

110

16.07.2016

Brestanica

324.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:59,00

109

11.06.2016

Radovljica

325.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

1:59,06

109

16.04.2016

Ravne na Koroškem

326.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:59,51

107

16.07.2016

Brestanica

327.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:59,75

107

11.03.2016

Radovljica

328.  

ZELENJAK Marko

2003

TP

1:59,89

106

14.05.2016

Ptuj

329.  

RAJŠTER Gaj

2003

AQ

1:59,99

106

21.05.2016

Ljubljana

330.  

GORENJAK Anej

2006

FR

2:00,09

106

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

2:00,19

105

18.06.2016

Trbovlje

332.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

2:00,29

105

11.06.2016

Radovljica

333.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

2:00,45

105

14.05.2016

Ptuj

334.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

2:00,49

105

11.03.2016

Radovljica

335.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

2:00,58

104

16.07.2016

Brestanica

336.  

ILAR Lun

2007

LL

2:00,76

104

18.06.2016

Ljubljana

337.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

2:00,89

104

07.05.2016

Ljubljana

338.  

RITONJA Grega

2007

ZR

2:00,95

104

18.06.2016

Trbovlje

339.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

2:01,01

103

11.06.2016

Radovljica

340.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

2:01,17

103

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

2:01,17

103

16.04.2016

Koper

342.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

2:01,27

103

18.06.2016

Ljubljana

343.  

MICHELÉ BRAČIČ Luka

2004

TK

2:01,40

102

11.03.2016

Radovljica

344.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

2:01,68

102

02.07.2016

Koper

 

ZALAR Maj

2007

OL

2:01,68

102

09.07.2016

Kamnik

346.  

KIKER Jan

2007

PC

2:01,69

102

16.07.2016

Brestanica

347.  

PUC Jakob

2006

IL

2:02,03

101

07.05.2016

Ljubljana

348.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

2:02,29

100

02.07.2016

Koper

349.  

LAMOT Metod

2005

VV

2:02,31

100

16.07.2016

Brestanica

350.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

2:02,34

100

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

LENART Žan

2007

VV

2:02,98

98

16.07.2016

Brestanica

352.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

2:03,20

98

02.07.2016

Koper

353.  

ŽNIDAR Aljaž

2002

RAD

2:03,29

98

11.03.2016

Radovljica

354.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

2:03,31

98

18.06.2016

Ljubljana

355.  

MANDL Tomaž

2002

CK

2:03,33

98

02.07.2016

Koper

 

MUNDA Alen

2005

IL

2:03,33

98

18.06.2016

Ljubljana

357.  

JANČAR Blaž

2007

IL

2:03,40

97

18.06.2016

Ljubljana

358.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

2:04,67

94

25.06.2016

Nova Gorica

359.  

NEDBAYLO Daniil

2003

AQ

2:05,32

93

21.05.2016

Ljubljana

360.  

MAJER Tine

2006

PDM

2:05,48

93

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

KRIVIČIČ Jakob

2003

KK

2:05,50

93

16.04.2016

Koper

362.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

2:05,78

92

16.07.2016

Brestanica

363.  

ERMENC Aidan

2008

PC

2:06,18

91

14.05.2016

Ptuj

364.  

METULJ Marcel

2007

FR

2:06,23

91

28.05.2016

Ravne na Koroškem

365.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

2:06,41

91

18.06.2016

Ljubljana

366.  

RAZBORŠEK Leonard

2006

AQ

2:06,48

90

21.05.2016

Ljubljana

367.  

MANDIR Roko

2005

PDM

2:06,52

90

09.04.2016

Maribor

368.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

2:06,70

90

11.06.2016

Reka/Rijeka

369.  

MAREEV Roman

2005

LL

2:07,01

89

18.06.2016

Ljubljana

370.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:07,58

88

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:07,77

88

11.06.2016

Radovljica

372.  

KENIG Vid

2005

RAD

2:07,85

88

11.03.2016

Radovljica

373.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:07,89

87

16.07.2016

Brestanica

374.  

NIKAŠINOVIĆ Maks

2006

OL

2:07,94

87

11.06.2016

Radovljica

375.  

PANIČ Nal

2007

FR

2:07,97

87

28.05.2016

Ravne na Koroškem

376.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

2:08,44

86

28.05.2016

Ravne na Koroškem

377.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

2:08,49

86

28.05.2016

Ravne na Koroškem

378.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

2:08,69

86

09.07.2016

Kamnik

379.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

2:09,18

85

18.06.2016

Ljubljana

380.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

2:09,40

84

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

MOŽINA Nik

2004

KK

2:09,51

84

15.11.2015

Koper

382.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

2:09,88

83

25.06.2016

Nova Gorica

383.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

2:10,17

83

28.05.2016

Ravne na Koroškem

384.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:10,23

83

18.06.2016

Ljubljana

385.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:10,30

83

18.06.2016

Ljubljana

386.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:10,34

83

16.07.2016

Brestanica

387.  

JERMAN Eric

2002

KK

2:10,46

82

15.11.2015

Koper

 

KRALJ Julien

2007

KK

2:10,46

82

15.11.2015

Koper

389.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

2:10,56

82

16.07.2016

Brestanica

390.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

2:11,15

81

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

PRINCL Miha

2008

VV

2:11,45

81

16.04.2016

Ravne na Koroškem

392.  

MUŽINA Nik

2004

KK

2:11,70

80

12.12.2015

Koper

393.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

2:12,52

79

11.06.2016

Radovljica

394.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:13,04

78

18.06.2016

Ljubljana

395.  

KAVRE Jani

2004

KK

2:13,06

78

02.07.2016

Koper

396.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:13,13

77

02.07.2016

Koper

397.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:14,55

75

18.06.2016

Ljubljana

398.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

2:14,80

75

16.07.2016

Brestanica

399.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

2:15,29

74

28.05.2016

Ravne na Koroškem

400.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

2:16,26

72

16.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

VUČKO Nik

2008

IL

2:16,57

72

18.06.2016

Ljubljana

402.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

2:17,04

71

25.06.2016

Nova Gorica

403.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

2:17,13

71

16.07.2016

Brestanica

404.  

ALIČ Nan

2006

IL

2:18,20

69

18.06.2016

Ljubljana

405.  

SEVER Marko

2007

LL

2:18,39

69

09.07.2016

Kamnik

406.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

2:18,41

69

18.06.2016

Ljubljana

407.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:18,79

68

16.07.2016

Brestanica

408.  

GOR Danijel

2008

KK

2:18,80

68

16.04.2016

Koper

409.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

2:18,84

68

18.06.2016

Ljubljana

410.  

GERGETA Timothy

2003

KK

2:18,85

68

12.12.2015

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

2:19,44

67

09.04.2016

Maribor

412.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

2:20,30

66

18.06.2016

Ljubljana

413.  

TONČETIČ Žan

2004

KK

2:20,43

66

15.11.2015

Koper

414.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

2:20,65

66

11.06.2016

Radovljica

415.  

BAUK Urban

2004

RL

2:21,38

65

21.05.2016

Ljubljana

416.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

2:21,79

64

11.03.2016

Radovljica

417.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

2:22,39

63

16.04.2016

Koper

418.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

2:22,74

63

18.06.2016

Ljubljana

419.  

GOLTNIK Urban

1996

VV

2:23,54

62

09.07.2016

Kamnik

420.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

2:23,79

61

11.03.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

2:23,91

61

11.03.2016

Radovljica

422.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:24,66

60

25.06.2016

Nova Gorica

423.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

2:25,16

60

09.04.2016

Maribor

424.  

NEDBAYLO Andrey

2001

AQ

2:26,04

59

21.05.2016

Ljubljana

425.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

2:30,09

54

16.04.2016

Koper

426.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

2:30,27

54

12.12.2015

Koper

427.  

SOLAR Aleks

2003

KK

2:33,06

51

15.11.2015

Koper

428.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

2:34,34

50

09.07.2016

Kamnik

429.  

ŠKERJANC Timotej

2007

KK

2:36,37

48

16.04.2016

Koper

430.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

2:36,62

47

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

CVELBAR Enej

2008

RL

2:40,86

44

18.06.2016

Ljubljana

432.  

LOTRIČ Vid

2007

RA

2:48,29

38

11.06.2016

Radovljica

433.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:52,47

35

11.06.2016

Radovljica

434.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:57,82

32

18.06.2016

Ljubljana

435.  

STRAUSS KOŽELJ Anže

2007

PDM

2:58,16

32

09.04.2016

Maribor


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

435

2003.45

1:42,92

168



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.