Back    Home

Lestvice *
2016/2017, moški absolutno, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2022, 01:26:56

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:58,35

865

06.12.2016

Windsor

2.  

KERČ Aljaž

1990

OL

1:00,34

782

13.11.2016

Zagreb

3.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

1:02,36

709

26.01.2017

Maribor

4.  

ZOBEC Tim

1997

RR

1:02,49

704

26.01.2017

Maribor

5.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

1:03,23

680

03.11.2016

Zrenjanin

6.  

KNEZ Lovro

2002

FR

1:03,91

658

26.01.2017

Maribor

7.  

MOŽE Matija

2000

FR

1:04,73

634

26.01.2017

Maribor

8.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

1:04,75

633

26.01.2017

Maribor

9.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

1:04,80

632

13.11.2016

Brugge

10.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

1:04,96

627

26.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

1:05,21

620

26.01.2017

Maribor

12.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

1:05,25

619

26.01.2017

Maribor

13.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

1:05,68

606

01.04.2017

Celje

14.  

MIHALIČ David

1999

OL

1:05,76

604

10.12.2016

Ljubljana

15.  

GREGOR Gašper

2002

FR

1:06,59

582

26.01.2017

Maribor

16.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

1:07,08

569

03.12.2016

Ljubljana

17.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

1:07,67

554

26.01.2017

Maribor

18.  

BENČIČ Matic

1999

BP

1:08,14

543

26.01.2017

Maribor

19.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

1:08,26

540

26.01.2017

Maribor

20.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

1:08,35

538

13.11.2016

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GUSEL Tadej

2000

BM

1:08,44

536

26.01.2017

Maribor

22.  

TOMAN Jan

1999

BM

1:08,83

527

26.01.2017

Maribor

23.  

MESEC Žiga

2000

SDD

1:09,06

522

26.01.2017

Maribor

24.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

1:09,29

516

26.01.2017

Maribor

25.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:09,45

513

08.10.2016

Kranj

26.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

1:09,71

507

26.01.2017

Maribor

27.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

1:09,83

505

03.11.2016

Zrenjanin

28.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

1:10,14

498

26.01.2017

Maribor

29.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

1:10,66

487

08.10.2016

Kranj

30.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

1:10,79

484

05.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

1:11,00

480

12.11.2016

Celje

32.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

1:11,09

478

26.01.2017

Maribor

33.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

1:11,10

478

26.01.2017

Maribor

34.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

1:11,23

475

26.01.2017

Maribor

35.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

1:11,27

475

14.10.2016

Kranj

36.  

VODENIK Vito

1998

RAD

1:11,36

473

14.10.2016

Kranj

37.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:11,46

471

14.01.2017

Ljubljana

38.  

KREFT Jakob

2000

IL

1:11,80

464

12.11.2016

Celje

39.  

CENE Rok

2001

NC

1:12,04

459

26.01.2017

Maribor

40.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

1:12,14

458

26.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

1:12,18

457

26.01.2017

Maribor

42.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

1:12,49

451

14.10.2016

Kranj

43.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

1:12,59

449

26.01.2017

Maribor

44.  

KLEMENC Matic

2003

LL

1:12,69

447

21.01.2017

Kranj

45.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

1:12,70

447

26.01.2017

Maribor

46.  

ŽALAC Jan

2000

OL

1:12,83

445

12.11.2016

Celje

47.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

1:13,06

440

20.11.2016

Kranj

48.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

1:13,17

438

14.01.2017

Ljubljana

49.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

1:13,22

438

01.04.2017

Celje

50.  

ČELIK Jaka

2003

TK

1:13,24

437

05.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

MAGER Klemen

2003

FR

1:13,31

436

21.01.2017

Kranj

52.  

DOLENC Arne

1999

OL

1:13,34

435

14.01.2017

Ljubljana

53.  

FON Gašper

2000

OL

1:13,38

435

03.11.2016

Zrenjanin

54.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

1:13,50

433

07.01.2017

Montebelluna

55.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

1:13,63

430

14.01.2017

Ljubljana

56.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

1:13,83

427

01.04.2017

Celje

57.  

KUKEC Nejc

2001

IL

1:13,89

426

10.12.2016

Ljubljana

58.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

1:13,92

425

21.01.2017

Kranj

59.  

VOVK Nace

2002

TK

1:13,93

425

14.10.2016

Kranj

60.  

PREBIL Jernej

2002

OL

1:14,06

423

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

CVIKL Luka

2002

NC

1:14,21

420

03.12.2016

Ljubljana

62.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

1:14,32

418

26.01.2017

Maribor

63.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

1:14,44

416

01.04.2017

Celje

64.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

1:14,46

416

03.12.2016

Ljubljana

65.  

CIZEL Luka

2000

TK

1:14,53

415

14.10.2016

Kranj

66.  

FAJON Nej

2002

OL

1:15,09

406

03.12.2016

Ljubljana

67.  

HROVAT Erik

2001

SDD

1:15,22

404

14.01.2017

Ljubljana

68.  

VODENIK Jan

2003

NC

1:15,59

398

01.04.2017

Celje

69.  

DOVČ Lan

2003

OL

1:15,64

397

21.01.2017

Kranj

70.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

1:16,06

390

26.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PERKO Matija

2002

OL

1:16,13

389

19.02.2017

Herceg Novi

72.  

KOŠIR Mark

2002

OL

1:16,27

387

19.02.2017

Herceg Novi

73.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

1:16,42

385

26.01.2017

Maribor

74.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

1:16,48

384

26.01.2017

Maribor

75.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

1:16,57

383

11.02.2017

Kranj

76.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

1:16,59

382

03.11.2016

Zrenjanin

77.  

JELEN Nejc

2001

SDD

1:16,79

379

26.01.2017

Maribor

78.  

VINTAR Miha

2003

TK

1:16,91

378

01.04.2017

Celje

79.  

KLEVA Blaž

2001

KK

1:17,01

376

26.01.2017

Maribor

80.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

1:17,52

369

26.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOROŠ Anže

2003

FR

1:17,65

367

05.02.2017

Kranj

82.  

STANONIK Matic

2000

TK

1:17,74

366

14.10.2016

Kranj

83.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

1:17,85

364

14.10.2016

Kranj

84.  

BOREC Jaka

2004

BM

1:18,00

362

01.04.2017

Celje

85.  

NOVAK Blaž

2000

FR

1:18,10

360

08.10.2016

Kranj

86.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

1:18,11

360

03.12.2016

Ljubljana

87.  

BRLEK Maj

2003

BP

1:18,39

357

20.11.2016

Kranj

88.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

1:18,54

354

05.02.2017

Kranj

 

POGAČNIK Žan

2000

OL

1:18,54

354

10.12.2016

Ljubljana

90.  

GRILC Gregor

2003

TK

1:19,08

347

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JEZERC Tevž

2002

OL

1:19,08

347

26.01.2017

Maribor

 

URŠNIK Tomaž

2002

FR

1:19,08

347

07.01.2017

Velenje

93.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

1:19,45

342

03.12.2016

Ljubljana

94.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

1:19,55

341

05.02.2017

Kranj

95.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

1:19,71

339

15.10.2016

Ribnica

96.  

STARIHA Jan

2002

LL

1:19,74

339

03.12.2016

Ljubljana

97.  

DOLANC Tim

2002

RT

1:19,92

336

26.01.2017

Maribor

98.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

1:19,93

336

21.01.2017

Kranj

 

POŽENEL Nik

2002

SDD

1:19,93

336

26.01.2017

Maribor

100.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

1:20,24

332

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OCVIRK Nik

2003

PC

1:20,24

332

01.04.2017

Celje

102.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

1:20,56

328

11.02.2017

Kranj

103.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

1:20,57

328

20.11.2016

Kranj

104.  

JULAR Alen

2001

CK

1:20,68

327

26.01.2017

Maribor

105.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

1:20,76

326

03.12.2016

Ljubljana

106.  

GLADEK Nik

2003

TK

1:21,24

320

15.10.2016

Ribnica

107.  

ČUDEN Anže

1991

TK

1:21,35

319

14.10.2016

Kranj

108.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

1:21,46

318

22.01.2017

Radenci

109.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

1:21,49

317

07.01.2017

Velenje

110.  

GORNIK Jure

2002

SDD

1:21,62

316

26.11.2016

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOKOT Jan

2003

FR

1:21,62

316

02.12.2016

Ruše

112.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

1:21,76

314

14.10.2016

Kranj

113.  

JENKO Bor

2002

RL

1:22,09

310

03.12.2016

Ljubljana

114.  

PEVEC Gašper

2005

NC

1:22,16

310

01.04.2017

Celje

115.  

KRŽAN Peter

2002

CK

1:22,46

306

03.12.2016

Ljubljana

116.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

1:22,47

306

03.12.2016

Ljubljana

117.  

OZANIČ Rene

2002

FR

1:22,50

306

08.10.2016

Kranj

118.  

DOLENC Matija

2005

IL

1:22,70

304

11.02.2017

Kranj

119.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

1:22,78

303

21.01.2017

Kranj

120.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

1:22,89

301

05.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

KRALJ Marko

2001

PDM

1:22,91

301

02.12.2016

Ruše

122.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

1:23,03

300

01.04.2017

Celje

123.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

1:23,23

298

21.01.2017

Kranj

124.  

VETRIH Miha

2002

RR

1:23,44

296

15.10.2016

Ribnica

125.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

1:23,52

295

22.01.2017

Radenci

126.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

1:23,73

292

02.12.2016

Ruše

127.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

1:23,86

291

26.11.2016

Banja Luka

128.  

JANHUBA Jure

2004

TK

1:23,96

290

01.04.2017

Celje

129.  

NOVAK Miha

2004

LL

1:23,97

290

21.01.2017

Kranj

130.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

1:24,23

287

21.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

1:24,47

285

13.11.2016

Celje

132.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

1:24,75

282

01.04.2017

Celje

133.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

1:25,30

277

22.01.2017

Radenci

134.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

1:25,34

276

21.01.2017

Kranj

135.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

1:25,61

274

01.04.2017

Celje

136.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

1:25,77

272

05.02.2017

Kranj

137.  

PREBIL Tai

2002

IL

1:26,12

269

03.12.2016

Ljubljana

138.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

1:26,13

269

11.02.2017

Kranj

139.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

1:26,37

266

11.02.2017

Kranj

140.  

SNOJ Jaka

2004

OL

1:26,80

262

13.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDUČ Miha

2004

BM

1:26,80

262

02.12.2016

Ruše

142.  

BIZJAK Tim

2004

CK

1:26,81

262

03.12.2016

Ljubljana

143.  

KRAVOS Žak

2004

BM

1:26,82

262

02.12.2016

Ruše

144.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

1:27,09

260

05.02.2017

Kranj

145.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

1:27,26

258

07.01.2017

Velenje

146.  

PREGELJ Mark

2003

KK

1:27,28

258

03.12.2016

Ljubljana

147.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

1:27,58

256

26.01.2017

Maribor

148.  

VERČ Peter

2004

IL

1:27,59

255

03.12.2016

Ljubljana

149.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

1:27,90

253

26.01.2017

Maribor

150.  

MEDIC Luka

2003

RL

1:28,00

252

10.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KAPEL Lovro

2003

BM

1:28,13

251

02.12.2016

Ruše

152.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

1:28,21

250

03.12.2016

Ljubljana

153.  

BABIČ Maks

2004

OL

1:28,24

250

03.12.2016

Ljubljana

154.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

1:28,33

249

15.10.2016

Ribnica

155.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

1:28,54

247

15.10.2016

Ribnica

156.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

1:28,55

247

03.12.2016

Ljubljana

157.  

LEMPL Marko

2003

BM

1:28,87

245

01.04.2017

Celje

158.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

1:29,70

238

14.01.2017

Ljubljana

159.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

1:29,75

237

11.02.2017

Kranj

160.  

ONIČ Tadej

2004

BM

1:29,83

237

02.12.2016

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

JEREB Maks

2003

NC

1:29,87

236

03.12.2016

Ljubljana

 

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

1:29,87

236

03.12.2016

Ljubljana

163.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

1:29,90

236

05.02.2017

Kranj

164.  

FRANKO Nik

2002

LL

1:29,92

236

15.10.2016

Ribnica

165.  

GANTAR Gal

2002

RL

1:29,93

236

26.01.2017

Maribor

166.  

SIRNIK Daris

2006

RA

1:29,99

235

11.03.2017

Ljubljana

167.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

1:30,20

234

13.11.2016

Celje

168.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

1:30,55

231

10.12.2016

Ljubljana

169.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

1:30,78

229

03.12.2016

Ljubljana

170.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

1:30,85

229

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

TURK Urban Albin

2004

RL

1:30,86

229

05.02.2017

Kranj

172.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

1:31,22

226

02.12.2016

Ruše

173.  

KREPEL Urban

2005

VV

1:31,30

225

01.04.2017

Celje

174.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

1:31,45

224

21.01.2017

Kranj

175.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

1:31,67

223

15.10.2016

Ribnica

176.  

ILAR Nal

2005

LL

1:31,92

221

03.12.2016

Ljubljana

177.  

RISEK Kristjan

2004

BM

1:32,10

220

01.04.2017

Celje

178.  

DREU Domen

2002

SDD

1:32,14

219

03.12.2016

Ljubljana

179.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

1:32,25

219

10.12.2016

Varaždin

180.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

1:32,65

216

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

SOUFI Ali

2003

BM

1:32,85

214

21.01.2017

Kranj

182.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

1:32,88

214

01.04.2017

Celje

183.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

1:33,08

213

11.03.2017

Ljubljana

184.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

1:33,21

212

02.12.2016

Ruše

185.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

1:33,40

211

11.02.2017

Kranj

186.  

PRIBAC Maj

2006

BP

1:33,76

208

11.02.2017

Kranj

187.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

1:33,80

208

10.12.2016

Ljubljana

188.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

1:33,84

208

13.11.2016

Celje

189.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

1:33,86

207

03.12.2016

Ljubljana

190.  

BENČIČ Val

2007

BP

1:33,91

207

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

1:34,04

206

03.12.2016

Ljubljana

192.  

KORENT Leonardo

2006

LL

1:34,10

206

11.03.2017

Ljubljana

193.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

1:34,27

205

11.02.2017

Kranj

194.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

1:34,31

205

11.02.2017

Kranj

195.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

1:34,43

204

11.12.2016

Beograd

196.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

1:34,46

204

03.12.2016

Ljubljana

197.  

MAČEK Tilen

2007

TK

1:34,48

203

20.05.2017

Velenje

198.  

PEVEC Julijan

2008

NC

1:34,55

203

20.05.2017

Velenje

199.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

1:34,60

203

03.12.2016

Ljubljana

200.  

LUSKAR Alen

2003

PC

1:34,73

202

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

1:34,83

201

11.03.2017

Ljubljana

202.  

GUŠTIN Gal

2001

PC

1:34,96

200

01.04.2017

Celje

203.  

VRAČUN Anže

2002

PC

1:35,07

200

01.04.2017

Celje

204.  

KAC Tim

2003

LL

1:35,21

199

03.12.2016

Ljubljana

205.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

1:35,26

198

11.03.2017

Ljubljana

206.  

VOVK Tian

2003

RL

1:35,40

198

05.02.2017

Kranj

207.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

1:35,49

197

14.01.2017

Ljubljana

208.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

1:35,61

196

21.01.2017

Kranj

209.  

VASLE Tim

2006

NC

1:35,76

195

20.05.2017

Velenje

210.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

1:35,77

195

11.12.2016

Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

1:35,97

194

15.10.2016

Ribnica

 

PERC Anže

2003

VV

1:35,97

194

21.01.2017

Kranj

 

ŽUNKO Mai

2002

BM

1:35,97

194

26.01.2017

Maribor

214.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

1:36,13

193

11.02.2017

Kranj

215.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

1:36,31

192

11.02.2017

Kranj

216.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

1:36,39

192

11.03.2017

Ljubljana

217.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

1:36,41

191

01.04.2017

Celje

 

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

1:36,41

191

01.04.2017

Celje

219.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

1:36,54

191

12.11.2016

Celje

220.  

ČIČ Pavel

2003

TP

1:36,62

190

02.12.2016

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

VARGA Jaka

2006

LL

1:36,89

189

03.12.2016

Ljubljana

222.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

1:37,02

188

11.03.2017

Ljubljana

223.  

DOLENC Anže

2004

RAD

1:37,14

187

05.02.2017

Kranj

224.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

1:37,16

187

11.12.2016

Beograd

225.  

RESNIK Florijan

2006

CK

1:37,53

185

03.12.2016

Ljubljana

226.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

1:37,65

184

11.02.2017

Kranj

227.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

1:37,70

184

07.01.2017

Velenje

228.  

KEREC Odon

2006

IL

1:37,76

184

11.02.2017

Kranj

229.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

1:37,88

183

14.10.2016

Kranj

230.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

1:37,93

183

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

1:38,00

182

03.12.2016

Ljubljana

232.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

1:38,03

182

20.11.2016

Kranj

233.  

MRAK Mitja

2003

RAD

1:38,12

182

22.01.2017

Radenci

234.  

FOGLER Luka

2006

PC

1:38,43

180

13.11.2016

Celje

 

VINDIŠAR Juš

2004

OL

1:38,43

180

03.12.2016

Ljubljana

236.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

1:38,45

180

20.05.2017

Velenje

237.  

KERIN Domen

2002

IL

1:38,50

179

03.12.2016

Ljubljana

238.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

1:38,68

178

01.04.2017

Celje

239.  

JUG Sebastjan

2005

NC

1:38,70

178

03.12.2016

Ljubljana

240.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

1:38,87

177

13.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

1:38,93

177

11.02.2017

Kranj

242.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

1:38,96

177

15.10.2016

Ribnica

243.  

BABNIK Matic

2007

LL

1:39,09

176

11.02.2017

Kranj

244.  

ZORKO Maj

2004

CK

1:39,10

176

03.12.2016

Ljubljana

245.  

MARIČ Bastian

2006

FR

1:39,25

175

11.03.2017

Ljubljana

246.  

GOLC Luka

2006

RAD

1:39,26

175

11.03.2017

Ljubljana

247.  

KARAJOVIĆ Luka

2002

PC

1:39,46

174

11.12.2016

Reka/Rijeka

248.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

1:39,77

173

21.01.2017

Kranj

249.  

TURK Mitja

2006

RR

1:40,03

171

03.12.2016

Ljubljana

250.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

1:40,70

168

14.01.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PREBIL Jakob

2005

OL

1:40,87

167

03.12.2016

Ljubljana

252.  

ARTIČ Dan

2004

OL

1:40,96

167

05.02.2017

Kranj

253.  

FIDLER Jakob

2005

NC

1:41,10

166

13.11.2016

Celje

254.  

PETOVAR Mark

2004

IL

1:41,11

166

03.12.2016

Ljubljana

255.  

ROTER Matic

2004

TK

1:41,36

165

21.01.2017

Kranj

256.  

HORVAT Lan

2006

PDM

1:41,51

164

11.02.2017

Kranj

257.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

1:41,52

164

03.12.2016

Ljubljana

258.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

1:41,53

164

15.10.2016

Ribnica

259.  

JEREB Matic

2004

CER

1:41,64

163

15.10.2016

Ribnica

260.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

1:41,65

163

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

1:41,89

162

11.02.2017

Kranj

262.  

POSNJAK Juš

2006

TK

1:41,94

162

11.03.2017

Ljubljana

263.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

1:42,08

161

11.02.2017

Kranj

264.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

1:42,59

159

01.04.2017

Celje

265.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

1:42,74

158

11.03.2017

Ljubljana

266.  

STELE Gašper

2004

KA

1:42,90

157

03.12.2016

Ljubljana

267.  

KORENJAK Anže

2005

TK

1:42,95

157

11.02.2017

Kranj

268.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

1:43,06

157

15.10.2016

Ribnica

269.  

OSETIČ Matija

2006

CK

1:43,08

157

11.03.2017

Ljubljana

270.  

ROŽEN Tine

2005

FR

1:43,09

156

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PETERLIN Nik

2006

KA

1:43,31

155

03.12.2016

Ljubljana

272.  

BRATUN Lovro

2004

RL

1:43,39

155

03.12.2016

Ljubljana

273.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

1:43,69

154

08.10.2016

Kranj

274.  

HORVAT Jan

2003

ZR

1:43,98

152

02.12.2016

Ruše

275.  

EGART Luka

2005

TK

1:43,99

152

20.05.2017

Velenje

276.  

CAKOR Aldin

2005

VV

1:44,09

152

07.01.2017

Velenje

277.  

VERDNIK Vid

2004

VV

1:44,18

152

07.01.2017

Velenje

278.  

KRAJNC Martin

2004

IL

1:44,23

151

21.01.2017

Kranj

279.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

1:44,29

151

11.03.2017

Ljubljana

280.  

NOVAK Tai

2006

OL

1:44,35

151

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

1:44,36

151

21.01.2017

Kranj

282.  

KATARIČ Tit

2004

CER

1:44,53

150

08.10.2016

Kranj

283.  

TROBEC Tim

2002

AQ

1:44,63

150

29.10.2016

Ljubljana

284.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

1:44,71

149

11.02.2017

Kranj

285.  

VUNIČ Alan

2004

BM

1:44,73

149

01.04.2017

Celje

286.  

FRANKO Ian

2007

LL

1:44,98

148

03.12.2016

Ljubljana

287.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

1:45,02

148

03.12.2016

Ljubljana

288.  

SLANA Bor

2005

LL

1:45,07

148

03.12.2016

Ljubljana

289.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

1:45,27

147

05.02.2017

Kranj

290.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

1:45,28

147

11.03.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

1:45,46

146

10.12.2016

Ljubljana

292.  

BRATINA Filip

2007

NC

1:45,53

146

03.12.2016

Ljubljana

293.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

1:45,98

144

21.01.2017

Kranj

294.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

1:46,45

142

11.03.2017

Ljubljana

295.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

1:46,47

142

20.05.2017

Velenje

296.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

1:46,50

142

11.02.2017

Kranj

297.  

VETTER Miha

2005

FR

1:46,66

141

07.01.2017

Velenje

298.  

BOGATAJ Tine

2002

TK

1:46,90

140

14.10.2016

Kranj

299.  

KIKER Jan

2007

PC

1:46,99

140

13.11.2016

Celje

300.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

1:47,00

140

15.10.2016

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

1:47,44

138

03.12.2016

Ljubljana

302.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

1:47,85

137

11.02.2017

Kranj

303.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

1:48,09

136

11.02.2017

Kranj

304.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

1:48,27

135

07.01.2017

Velenje

305.  

VRAČUN Matic

2007

PC

1:48,49

134

01.04.2017

Celje

306.  

MUSTAR Martin

2006

OL

1:48,64

134

11.03.2017

Ljubljana

307.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:48,75

133

11.03.2017

Ljubljana

308.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:48,81

133

01.04.2017

Celje

309.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

1:48,82

133

11.03.2017

Ljubljana

310.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

1:48,87

133

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:49,27

131

01.04.2017

Celje

312.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

1:49,55

130

10.12.2016

Ljubljana

313.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

1:49,74

130

03.12.2016

Ljubljana

314.  

LAMOT Metod

2005

VV

1:49,90

129

20.05.2017

Velenje

315.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

1:49,93

129

11.02.2017

Kranj

316.  

KOSEC Tian

2005

PDM

1:50,17

128

22.01.2017

Radenci

317.  

MAVRIČ ŽIKIĆ Sergej

2007

RL

1:50,23

128

11.02.2017

Kranj

318.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

1:50,39

127

11.02.2017

Kranj

319.  

BREGANT Anej

2004

BM

1:50,54

127

02.12.2016

Ruše

 

PANIČ Nal

2007

FR

1:50,54

127

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

1:50,86

126

22.01.2017

Radenci

322.  

GRM Jakob

2003

AQ

1:51,05

125

03.12.2016

Ljubljana

323.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

1:51,19

125

03.12.2016

Ljubljana

324.  

KATARIČ Rok

2005

CER

1:51,30

124

15.10.2016

Ribnica

325.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

1:51,42

124

07.01.2017

Velenje

326.  

KRAMER Žiga

2006

OL

1:51,62

123

11.03.2017

Ljubljana

327.  

ERMENC Aidan

2008

PC

1:52,17

121

11.02.2017

Kranj

328.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

1:52,25

121

07.01.2017

Velenje

329.  

BABIČ Črt

2006

OL

1:52,63

120

03.12.2016

Ljubljana

330.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

1:52,89

119

13.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

1:52,89

119

03.12.2016

Ljubljana

332.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

1:53,36

118

11.02.2017

Kranj

333.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

1:53,55

117

11.03.2017

Ljubljana

334.  

STERGAR Jan

2007

LL

1:53,61

117

10.12.2016

Ljubljana

335.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

1:53,84

116

02.12.2016

Ruše

336.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:53,86

116

11.02.2017

Kranj

337.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

1:53,89

116

03.12.2016

Ljubljana

338.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

1:54,39

114

03.12.2016

Ljubljana

339.  

JANŽEKOVIČ Jaka

2005

PAK

1:54,48

114

11.02.2017

Kranj

340.  

MUNDA Alen

2005

IL

1:54,50

114

10.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

MAREEV Roman

2005

LL

1:54,59

114

01.04.2017

Celje

 

RITONJA Grega

2007

ZR

1:54,59

114

11.02.2017

Kranj

343.  

METULJ Marcel

2007

FR

1:54,65

114

07.01.2017

Velenje

344.  

GOR Danijel

2008

KK

1:55,11

112

01.04.2017

Celje

345.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:55,49

111

15.10.2016

Ribnica

346.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

1:55,57

111

13.11.2016

Celje

347.  

ŽIVKOVIĆ Tit

2004

PC

1:55,66

111

13.11.2016

Celje

348.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

1:55,79

110

14.10.2016

Kranj

349.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

1:56,02

110

10.12.2016

Ljubljana

350.  

ZALAR Maj

2007

OL

1:56,53

108

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

STEFANIČ Miha

1998

VV

1:56,65

108

22.01.2017

Radenci

352.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

1:56,86

107

11.02.2017

Kranj

353.  

MILAR Mark

2007

RT

1:57,01

107

11.02.2017

Kranj

354.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

1:57,04

107

14.01.2017

Ljubljana

355.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

1:57,12

107

03.12.2016

Ljubljana

356.  

GOLOB Nik

2007

KA

1:57,14

106

11.02.2017

Kranj

357.  

VELEC Matija

2008

KK

1:57,27

106

11.02.2017

Kranj

358.  

RUDOLF Leon

2006

BM

1:57,46

106

07.01.2017

Velenje

359.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

1:57,64

105

03.12.2016

Ljubljana

360.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

1:57,66

105

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

1:57,66

105

11.02.2017

Kranj

362.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

1:57,78

105

03.12.2016

Ljubljana

363.  

WAGNER Lovro

2004

AQ

1:57,81

105

03.12.2016

Ljubljana

364.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

1:57,85

105

11.02.2017

Kranj

365.  

OSTERC Ožbej

2008

LL

1:57,90

104

10.12.2016

Ljubljana

366.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

1:57,98

104

03.12.2016

Ljubljana

367.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

1:58,13

104

03.12.2016

Ljubljana

368.  

MALKOV Andrei

2004

OL

1:58,18

104

14.01.2017

Ljubljana

369.  

POTNIK Matic

2008

RL

1:58,20

104

14.01.2017

Ljubljana

370.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

1:58,24

104

01.04.2017

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

1:58,28

103

11.02.2017

Kranj

372.  

GORENJAK Anej

2006

FR

1:58,34

103

07.01.2017

Velenje

373.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

1:58,96

102

14.01.2017

Ljubljana

374.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

1:59,37

101

11.03.2017

Ljubljana

375.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

1:59,42

100

14.10.2016

Kranj

376.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

1:59,58

100

01.04.2017

Celje

377.  

MUGERLI STRMŠEK Saša

2004

TK

1:59,95

99

14.10.2016

Kranj

378.  

JURIČ Gregor

2006

BM

2:00,10

99

07.01.2017

Velenje

379.  

FILIPČIČ Ian

2007

BP

2:00,23

98

03.12.2016

Ljubljana

380.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

2:00,78

97

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

2:00,80

97

03.12.2016

Ljubljana

382.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

2:01,03

97

14.01.2017

Ljubljana

383.  

STARC Teo

2008

RR

2:01,19

96

10.12.2016

Ljubljana

384.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

2:01,22

96

11.02.2017

Kranj

385.  

MARS Matjaž Mihael

2005

BM

2:01,24

96

03.12.2016

Ljubljana

386.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

2:01,75

95

03.12.2016

Ljubljana

387.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

2:01,78

95

20.05.2017

Velenje

388.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

2:01,80

95

11.02.2017

Kranj

389.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

2:01,94

94

07.01.2017

Velenje

390.  

UŠAJ Lian

2005

NG

2:02,67

93

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

GORŠE Mateo

2006

RL

2:02,82

92

11.03.2017

Ljubljana

392.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

2:02,86

92

03.12.2016

Ljubljana

393.  

BLATNIK Nik

2006

RR

2:03,01

92

11.03.2017

Ljubljana

394.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

2:03,33

91

10.12.2016

Varaždin

395.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

2:03,36

91

20.05.2017

Velenje

396.  

NEDBAYLO Daniil

2003

AQ

2:03,54

91

29.10.2016

Ljubljana

397.  

JERMOL Svit

2005

LL

2:03,57

91

13.11.2016

Celje

398.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

2:04,07

90

07.01.2017

Velenje

399.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

2:04,14

89

29.10.2016

Ljubljana

400.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

2:04,16

89

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

2:04,44

89

20.05.2017

Velenje

402.  

GOLOB Luka

2006

KA

2:04,59

88

03.12.2016

Ljubljana

403.  

JARC Anej

2005

BM

2:04,62

88

20.05.2017

Velenje

404.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

2:04,86

88

03.12.2016

Ljubljana

405.  

TESTEN Staš

2006

BM

2:04,90

88

01.04.2017

Celje

406.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

2:05,02

88

11.02.2017

Kranj

407.  

VIHER Vid

2005

BM

2:05,99

85

11.02.2017

Kranj

408.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

2:06,17

85

10.12.2016

Varaždin

409.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

2:06,40

85

10.12.2016

Ljubljana

410.  

PUC Jakob

2006

IL

2:06,67

84

05.11.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

2:07,33

83

10.12.2016

Varaždin

412.  

PINTER Matjaž

2006

BM

2:07,34

83

11.02.2017

Kranj

413.  

LESJAK Jakob

2006

NC

2:07,40

83

03.12.2016

Ljubljana

414.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

2:07,43

83

08.10.2016

Kranj

415.  

ZELNIK Nik

2005

TK

2:07,55

82

11.02.2017

Kranj

416.  

SEKAVČNIK Nejc

2007

FR

2:07,57

82

07.01.2017

Velenje

417.  

SEVER Marko

2007

LL

2:07,69

82

14.01.2017

Ljubljana

418.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

2:08,31

81

03.12.2016

Ljubljana

419.  

BONE Andrej

2008

KKR

2:08,70

80

10.12.2016

Ljubljana

420.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

2:08,81

80

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

VETTER Luka

2007

FR

2:08,95

80

07.01.2017

Velenje

422.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

2:09,02

80

03.12.2016

Ljubljana

423.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

2:09,13

79

03.12.2016

Ljubljana

424.  

PETEK Jaka

2008

RR

2:10,00

78

10.12.2016

Ljubljana

425.  

LOMBERGAR Adam

2007

BM

2:10,05

78

10.12.2016

Ljubljana

426.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

2:10,49

77

15.10.2016

Ribnica

427.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

2:10,74

76

11.02.2017

Kranj

428.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

2:10,77

76

22.01.2017

Radenci

429.  

ČRNUGELJ BRAČUN Yuri

2008

LL

2:10,79

76

10.12.2016

Ljubljana

430.  

MARKOVIĆ Milan

2005

AQ

2:11,19

76

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

LUKMAN Rok

2005

RL

2:11,36

75

15.10.2016

Ribnica

432.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

2:11,42

75

03.12.2016

Ljubljana

433.  

OROŽ Luka

2007

PKA

2:11,78

75

11.02.2017

Kranj

434.  

MAROLT Matija

2006

CK

2:11,84

75

11.03.2017

Ljubljana

435.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

2:12,19

74

07.01.2017

Velenje

436.  

ČEPON Jakob

2007

RL

2:12,73

73

14.01.2017

Ljubljana

437.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

2:13,50

72

14.01.2017

Ljubljana

438.  

MARKAČ Nik

2009

FR

2:14,01

71

07.01.2017

Velenje

439.  

KOLENKO Tim

2008

IL

2:14,32

70

11.02.2017

Kranj

440.  

VIRANT Mark

2007

RL

2:15,20

69

11.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

2:15,56

69

20.05.2017

Velenje

442.  

FERBEŽAR Mark

2006

RAD

2:15,82

68

11.03.2017

Ljubljana

443.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

2:15,85

68

14.01.2017

Ljubljana

444.  

HROVAT Nejc

2007

TK

2:16,42

67

14.10.2016

Kranj

445.  

GOLTNIK Urban

1996

VV

2:17,79

65

22.01.2017

Radenci

446.  

VALENČIČ Matija

2007

RL

2:18,76

64

29.10.2016

Ljubljana

447.  

VIDRIH Nik

2008

FR

2:19,76

62

07.01.2017

Velenje

448.  

MARETIĆ Filip

2005

KA

2:19,81

62

03.12.2016

Ljubljana

449.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

2:20,35

62

07.01.2017

Velenje

450.  

GOBEC Tomaž

2005

AQ

2:20,36

62

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

SIMČIČ Domen

2007

AQ

2:20,70

61

03.12.2016

Ljubljana

452.  

JAKLIN Teo

2007

AQ

2:23,31

58

03.12.2016

Ljubljana

453.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

2:26,92

54

11.02.2017

Kranj

454.  

SLAK Jakob

2007

AQ

2:30,61

50

03.12.2016

Ljubljana

455.  

CVELBAR Enej

2008

RL

2:31,70

49

29.10.2016

Ljubljana

456.  

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

2:32,06

48

29.10.2016

Ljubljana

457.  

ŠEFMAN Vid

2007

AQ

2:32,26

48

29.10.2016

Ljubljana

458.  

JURKOVIČ Arne

2007

AQ

2:33,06

47

03.12.2016

Ljubljana

459.  

STRUNA Svit

2007

ZVK

2:38,00

43

14.10.2016

Kranj

460.  

KERIN Maksim

2007

AQ

2:39,12

42

03.12.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

DRAGANIĆ Aleksander

2003

SDD

2:39,65

42

29.10.2016

Ljubljana

462.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

2:46,15

37

14.01.2017

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

462

2004.09

1:39,74

173



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.