Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 01:31:00

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

1:58,05

716

29.01.2016

Maribor

2.  

VODENIK Vito

1998

RAD

1:59,20

695

29.01.2016

Maribor

3.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:01,90

650

29.01.2016

Maribor

4.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:01,97

649

05.11.2015

Zrenjanin

5.  

ČELIĆ Vuk

1996

ZVK

2:05,51

596

01.11.2015

Skopje

6.  

JURJEVČIČ Nejc

1993

LL

2:05,65

594

29.01.2016

Maribor

7.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

2:06,66

580

08.11.2015

Zagreb

8.  

GLADEK Mark

1998

TK

2:07,32

571

29.01.2016

Maribor

9.  

GERŠAK Luka

1999

VV

2:09,09

547

29.01.2016

Maribor

10.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

2:09,45

543

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

2:10,23

533

29.01.2016

Maribor

12.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:10,35

532

20.12.2015

Velenje

13.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:10,88

525

29.01.2016

Maribor

14.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

2:11,75

515

29.01.2016

Maribor

15.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:11,77

515

29.01.2016

Maribor

16.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

2:12,07

511

29.01.2016

Maribor

17.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

2:12,75

503

09.01.2016

Ljubljana

18.  

TOBIAS David

2000

BM

2:12,80

503

29.01.2016

Maribor

19.  

KRAMARŠIČ Jaka

1991

RL

2:14,21

487

14.11.2015

Celje

20.  

RIHTER Žan

2000

FR

2:14,85

480

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

2:15,20

476

29.11.2015

Trst/Trieste

22.  

KOS Nejc

1997

BM

2:15,48

473

29.01.2016

Maribor

23.  

GERČER Jan

2000

NC

2:16,04

468

29.01.2016

Maribor

24.  

STRNAD Mihael

1999

OL

2:16,11

467

29.01.2016

Maribor

25.  

GORNIK Jure

2002

SDD

2:16,74

460

13.02.2016

Kranj

26.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:17,35

454

13.02.2016

Kranj

27.  

DOLINAR Jure

1999

BM

2:17,45

453

14.11.2015

Celje

28.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

2:17,83

450

09.01.2016

Ljubljana

29.  

POHOREC Matija

2001

VV

2:18,14

447

29.01.2016

Maribor

30.  

URŠIČ Jan

2000

KA

2:18,47

443

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KNEHTL Miha

1999

BM

2:18,70

441

29.01.2016

Maribor

32.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

2:19,05

438

29.01.2016

Maribor

33.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:19,37

435

09.01.2016

Ljubljana

34.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:19,50

434

13.11.2015

Gradec/Graz

35.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

2:19,60

433

22.11.2015

Kranj

36.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

2:20,05

429

29.01.2016

Maribor

37.  

VOVK Nace

2002

TK

2:20,56

424

13.02.2016

Kranj

38.  

MIHOVEC Rok

1994

ZVK

2:20,83

421

31.10.2015

Kranj

39.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:21,80

413

14.11.2015

Celje

40.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

2:22,56

406

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

2:22,67

405

13.02.2016

Kranj

42.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

2:23,10

402

09.01.2016

Ljubljana

43.  

KERN Mark

1999

KKR

2:23,46

399

31.10.2015

Kranj

44.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:23,53

398

31.10.2015

Kranj

45.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

2:23,69

397

25.10.2015

Split

46.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:23,87

395

13.02.2016

Kranj

47.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

2:24,40

391

31.10.2015

Kranj

48.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:24,50

390

13.02.2016

Kranj

49.  

ARKO Jan

2000

RR

2:24,75

388

09.01.2016

Ljubljana

50.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

2:24,85

387

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:24,89

387

13.02.2016

Kranj

52.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

2:25,02

386

29.01.2016

Maribor

53.  

ATELŠEK KASTREVC Vid

1999

PDM

2:25,03

386

29.01.2016

Maribor

54.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

2:25,12

385

29.01.2016

Maribor

55.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:25,33

383

29.01.2016

Maribor

56.  

HOMAN Urban

1999

RAD

2:25,56

382

31.10.2015

Kranj

57.  

KREK Gašper

1999

PC

2:26,06

378

14.11.2015

Celje

58.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

2:26,29

376

09.01.2016

Ljubljana

 

RIHTMAN Aleks

2002

IL

2:26,29

376

13.02.2016

Kranj

60.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:26,33

376

13.02.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MARČUN Miha

2001

RAD

2:27,14

369

29.01.2016

Maribor

62.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:27,21

369

20.12.2015

Velenje

63.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:27,45

367

31.10.2015

Kranj

64.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

2:27,60

366

13.02.2016

Kranj

65.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

2:28,82

357

29.01.2016

Maribor

66.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

2:29,32

354

09.01.2016

Ljubljana

67.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:30,57

345

22.11.2015

Kranj

68.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

2:30,66

344

20.12.2015

Velenje

69.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

2:30,87

343

22.11.2015

Kranj

70.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

2:30,97

342

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:31,48

339

13.02.2016

Kranj

72.  

PEČAR Rok

2001

RAD

2:31,62

338

31.10.2015

Kranj

73.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:32,06

335

13.02.2016

Kranj

74.  

SENICA Naj

2002

LL

2:32,40

332

13.02.2016

Kranj

75.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:32,82

330

13.02.2016

Kranj

76.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

2:33,85

323

29.01.2016

Maribor

77.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:33,89

323

07.02.2016

Ljubljana

78.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

2:34,62

318

20.12.2015

Velenje

79.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:34,71

318

13.02.2016

Kranj

80.  

LEŠČEŠEN Martin

1995

BP

2:34,83

317

22.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:34,84

317

11.12.2015

Varaždin

82.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:34,90

317

31.10.2015

Kranj

83.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:36,52

307

31.10.2015

Kranj

84.  

ŽALAC Jan

2000

OL

2:36,87

305

09.01.2016

Ljubljana

85.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

2:36,93

304

22.11.2015

Kranj

86.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:37,78

300

07.02.2016

Ljubljana

87.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

2:38,07

298

31.10.2015

Kranj

88.  

PERKO Matija

2002

OL

2:38,44

296

15.11.2015

Celje

89.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:38,83

294

09.01.2016

Ljubljana

90.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:38,86

293

09.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:38,93

293

13.02.2016

Kranj

92.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

2:40,91

282

07.02.2016

Ljubljana

93.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

2:40,92

282

09.01.2016

Ljubljana

94.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:41,36

280

31.10.2015

Kranj

95.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

2:42,24

275

05.03.2016

Špital/Spittal

96.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:42,59

274

13.02.2016

Kranj

97.  

AJLEC Anže

2000

BP

2:42,64

273

22.11.2015

Kranj

98.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:42,68

273

31.10.2015

Kranj

99.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

2:42,97

272

20.12.2015

Velenje

100.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

2:43,02

272

22.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

2:43,76

268

20.12.2015

Velenje

102.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

2:44,17

266

20.12.2015

Velenje

103.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:44,59

264

09.01.2016

Ljubljana

104.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

2:44,62

264

13.02.2016

Kranj

105.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

2:45,42

260

09.01.2016

Ljubljana

106.  

PREBIL Tai

2002

IL

2:45,97

257

13.02.2016

Kranj

107.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:46,56

255

07.02.2016

Ljubljana

108.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:48,11

248

07.11.2015

Kranj

109.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:48,76

245

07.02.2016

Ljubljana

110.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:48,84

244

15.11.2015

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KUKEC Nejc

2001

IL

2:48,88

244

09.01.2016

Ljubljana

112.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:48,98

244

07.02.2016

Ljubljana

113.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

2:49,24

243

13.02.2016

Kranj

114.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

2:49,35

242

20.12.2015

Velenje

115.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:49,49

242

07.02.2016

Ljubljana

116.  

VUGA Janez

1999

SDD

2:49,52

241

09.01.2016

Ljubljana

117.  

KAC Tim

2003

LL

2:49,64

241

13.02.2016

Kranj

118.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:49,89

240

15.11.2015

Celje

119.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:51,44

233

20.12.2015

Velenje

120.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:51,53

233

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

2:52,02

231

13.02.2016

Kranj

122.  

MEDIC Luka

2003

RL

2:52,07

231

07.11.2015

Kranj

123.  

JERMAN Uroš

2001

TK

2:52,09

231

31.10.2015

Kranj

124.  

DREU Domen

2002

SDD

2:52,26

230

09.01.2016

Ljubljana

125.  

MALI Domen

2001

RAD

2:53,31

226

31.10.2015

Kranj

126.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:54,29

222

07.02.2016

Ljubljana

127.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

2:54,86

220

13.02.2016

Kranj

128.  

LEMPL Marko

2003

BM

2:55,10

219

20.12.2015

Velenje

129.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:55,13

219

09.01.2016

Ljubljana

130.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:55,18

219

09.01.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ROŽANC Žan

2001

BM

2:55,53

217

20.12.2015

Velenje

132.  

BENČINA Lovro

2002

RR

2:56,71

213

09.01.2016

Ljubljana

133.  

FINK Aljaž

2001

TK

2:57,01

212

31.10.2015

Kranj

134.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:57,03

212

31.10.2015

Kranj

135.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:58,93

205

31.10.2015

Kranj

136.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

2:59,95

202

31.10.2015

Kranj

137.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

3:00,40

200

09.01.2016

Ljubljana

138.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

3:00,42

200

09.01.2016

Ljubljana

139.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

3:02,21

194

13.02.2016

Kranj

140.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:02,23

194

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

3:05,62

184

20.12.2015

Velenje

142.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

3:05,98

183

09.01.2016

Ljubljana

143.  

VERČ Peter

2004

IL

3:07,33

179

07.02.2016

Ljubljana

144.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

3:07,96

177

31.10.2015

Kranj

145.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

3:08,27

176

07.02.2016

Ljubljana

146.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

3:08,28

176

09.01.2016

Ljubljana

147.  

BAH Maks

2002

VV

3:08,86

174

20.12.2015

Velenje

148.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

3:08,94

174

07.11.2015

Kranj

149.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

3:09,54

173

07.02.2016

Ljubljana

150.  

SLANA Bor

2005

LL

3:10,79

169

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MRAK Mitja

2003

RAD

3:11,21

168

31.10.2015

Kranj

152.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

3:11,29

168

07.02.2016

Ljubljana

153.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

3:11,58

167

09.01.2016

Ljubljana

154.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

3:12,01

166

09.01.2016

Ljubljana

155.  

ONIČ Tadej

2004

BM

3:12,05

166

20.12.2015

Velenje

156.  

VERDNIK Vid

2004

VV

3:12,74

164

20.12.2015

Velenje

157.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:13,55

162

07.02.2016

Ljubljana

158.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

3:13,78

161

20.12.2015

Velenje

159.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

3:13,80

161

07.02.2016

Ljubljana

160.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:13,99

161

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

KORDA Gal

2002

BM

3:14,45

160

20.12.2015

Velenje

162.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

3:15,25

158

07.02.2016

Ljubljana

163.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

3:15,39

157

31.10.2015

Kranj

164.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:15,77

157

07.02.2016

Ljubljana

165.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

3:17,96

151

09.01.2016

Ljubljana

166.  

STELE Matej

2002

KA

3:18,16

151

15.11.2015

Celje

167.  

PLANINC Jaka

2002

KA

3:18,55

150

15.11.2015

Celje

168.  

PERŠE Žiga

2005

OL

3:19,10

149

07.02.2016

Ljubljana

169.  

ŠOLAR Kris

2003

RA

3:19,44

148

15.11.2015

Celje

170.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

3:19,74

147

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:20,00

147

07.02.2016

Ljubljana

172.  

ILAR Nal

2005

LL

3:20,48

146

09.01.2016

Ljubljana

173.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

3:21,29

144

31.10.2015

Kranj

174.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

3:21,36

144

07.02.2016

Ljubljana

175.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

3:22,72

141

09.01.2016

Ljubljana

176.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:22,79

141

20.12.2015

Velenje

177.  

RISEK Kristjan

2004

BM

3:23,49

139

20.12.2015

Velenje

178.  

MARIČ Rade

2006

LL

3:23,64

139

31.10.2015

Kranj

179.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:25,97

134

20.12.2015

Velenje

180.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:26,59

133

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:26,64

133

09.01.2016

Ljubljana

182.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:28,23

130

31.10.2015

Kranj

183.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:28,73

129

07.02.2016

Ljubljana

184.  

STELE Gašper

2004

KA

3:30,65

126

31.10.2015

Kranj

185.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

3:30,69

126

07.02.2016

Ljubljana

186.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:31,96

123

31.10.2015

Kranj

187.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

3:32,24

123

09.01.2016

Ljubljana

188.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:32,42

122

07.02.2016

Ljubljana

189.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:32,81

122

07.02.2016

Ljubljana

190.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

3:33,17

121

20.12.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

GOLC Luka

2006

RAD

3:35,51

117

31.10.2015

Kranj

192.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

3:36,94

115

20.12.2015

Velenje

193.  

MEDVED Rok

2005

VV

3:37,38

114

07.02.2016

Ljubljana

194.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:41,52

108

20.12.2015

Velenje

195.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:44,87

103

31.10.2015

Kranj

196.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

3:46,63

101

07.02.2016

Ljubljana

197.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

3:47,40

100

31.10.2015

Kranj

198.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

3:49,07

98

20.12.2015

Velenje

199.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:49,24

97

09.01.2016

Ljubljana

200.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:49,62

97

07.02.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:49,80

97

09.01.2016

Ljubljana

202.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:51,41

95

31.10.2015

Kranj

203.  

ILAR Lun

2007

LL

3:54,50

91

09.01.2016

Ljubljana

204.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:55,31

90

20.12.2015

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

204

2002.11

2:48,71

245



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.