Back    Home

Lestvice *
2016/2017, moški absolutno, 200 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2022, 01:14:04

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

1:58,58

706

27.01.2017

Maribor

2.  

VODENIK Vito

1998

RAD

1:58,93

700

27.01.2017

Maribor

3.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:00,22

678

27.01.2017

Maribor

4.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

2:05,66

593

27.01.2017

Maribor

5.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:06,07

588

27.01.2017

Maribor

6.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:07,05

574

27.01.2017

Maribor

7.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

2:07,36

570

03.11.2016

Zrenjanin

8.  

BAU Martin

1994

BM

2:07,67

566

20.11.2016

Kranj

9.  

GERŠAK Luka

1999

VV

2:07,80

564

27.01.2017

Maribor

10.  

VOVK Nace

2002

TK

2:07,81

564

27.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:08,84

551

27.01.2017

Maribor

12.  

GLADEK Mark

1998

TK

2:09,43

543

27.01.2017

Maribor

13.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:10,13

534

07.01.2017

Velenje

14.  

RIHTER Žan

2000

FR

2:10,45

530

27.01.2017

Maribor

15.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:10,70

527

13.11.2016

Zagreb

16.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

2:12,51

506

22.10.2016

Kranj

17.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

2:12,53

506

20.11.2016

Kranj

 

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:12,53

506

27.01.2017

Maribor

19.  

URŠIČ Jan

2000

KA

2:12,84

502

27.01.2017

Maribor

20.  

GERČER Jan

2000

NC

2:13,22

498

27.01.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TOBIAS David

2000

BM

2:13,84

491

27.01.2017

Maribor

22.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:15,54

473

27.01.2017

Maribor

23.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

2:16,16

466

12.11.2016

Celje

24.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

2:16,35

464

07.01.2017

Ljubljana

25.  

POHOREC Matija

2001

VV

2:17,05

457

12.11.2016

Celje

26.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

2:17,33

455

27.01.2017

Maribor

27.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

2:18,19

446

20.11.2016

Kranj

28.  

KNEHTL Miha

1999

BM

2:18,56

443

27.01.2017

Maribor

29.  

MARČUN Miha

2001

RAD

2:18,57

442

27.01.2017

Maribor

30.  

STRNAD Mihael

1999

OL

2:18,62

442

12.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

GORNIK Jure

2002

SDD

2:18,75

441

27.01.2017

Maribor

32.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:18,76

441

27.01.2017

Maribor

33.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:19,06

438

04.02.2017

Kranj

34.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

2:19,07

438

27.01.2017

Maribor

35.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:19,23

436

27.01.2017

Maribor

36.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

2:20,19

427

27.01.2017

Maribor

37.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:20,60

424

18.02.2017

Herceg Novi

38.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

2:20,78

422

22.10.2016

Kranj

39.  

ČUDEN Anže

1991

TK

2:21,06

419

22.10.2016

Kranj

40.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:21,30

417

07.01.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

2:21,85

412

07.01.2017

Ljubljana

42.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:21,86

412

04.02.2017

Kranj

43.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:23,26

400

13.11.2016

Celje

44.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

2:23,48

399

13.11.2016

Zagreb

45.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:23,53

398

04.02.2017

Kranj

46.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:23,65

397

27.01.2017

Maribor

47.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

2:23,83

396

27.01.2017

Maribor

48.  

ARKO Jan

2000

RR

2:24,39

391

20.11.2016

Kranj

49.  

KERN Mark

1999

KKR

2:24,47

390

22.10.2016

Kranj

50.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:25,04

386

04.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

2:25,26

384

07.01.2017

Ljubljana

52.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:26,09

378

27.01.2017

Maribor

53.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

2:26,12

377

27.01.2017

Maribor

54.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:26,19

377

22.10.2016

Kranj

55.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

2:26,28

376

27.01.2017

Maribor

56.  

PREBIL Jernej

2002

OL

2:26,36

375

22.10.2016

Kranj

57.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

2:26,58

374

20.11.2016

Kranj

58.  

STANONIK Matic

2000

TK

2:26,85

372

22.10.2016

Kranj

59.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:26,90

371

20.11.2016

Kranj

60.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

2:26,94

371

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:27,44

367

22.10.2016

Kranj

62.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:28,06

363

07.01.2017

Velenje

63.  

PERKO Matija

2002

OL

2:28,29

361

07.01.2017

Ljubljana

64.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

2:29,23

354

27.01.2017

Maribor

65.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:29,52

352

04.02.2017

Kranj

66.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

2:30,99

342

07.01.2017

Velenje

67.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:31,14

341

04.02.2017

Kranj

68.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:31,15

341

27.01.2017

Maribor

69.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

2:31,59

338

13.11.2016

Zagreb

70.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:31,65

337

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MESEC Žiga

2000

SDD

2:31,81

336

07.01.2017

Ljubljana

72.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:32,15

334

04.02.2017

Kranj

73.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:32,55

331

07.01.2017

Ljubljana

74.  

SENICA Naj

2002

LL

2:32,68

331

10.12.2016

Beograd

75.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

2:33,32

327

20.11.2016

Kranj

76.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:34,30

320

12.02.2017

Kranj

77.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:34,33

320

04.02.2017

Kranj

78.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

2:34,71

318

27.01.2017

Maribor

79.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

2:34,91

317

22.10.2016

Kranj

80.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

2:35,17

315

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ODER Nik

2001

BM

2:35,38

314

12.11.2016

Celje

82.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

2:35,61

312

04.02.2017

Kranj

83.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:36,47

307

22.10.2016

Kranj

84.  

ŽALAC Jan

2000

OL

2:36,59

306

07.01.2017

Ljubljana

85.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

2:36,70

306

12.11.2016

Celje

86.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:36,76

305

22.10.2016

Kranj

87.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

2:36,84

305

04.02.2017

Kranj

88.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:37,41

302

13.11.2016

Celje

89.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:37,67

300

12.02.2017

Kranj

90.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:38,42

296

10.12.2016

Beograd

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:39,24

291

07.01.2017

Ljubljana

92.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:39,83

288

12.02.2017

Kranj

93.  

KAC Tim

2003

LL

2:41,25

281

04.02.2017

Kranj

94.  

JEZERC Tevž

2002

OL

2:41,43

280

07.01.2017

Ljubljana

95.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

2:42,63

274

07.01.2017

Ljubljana

96.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

2:42,79

273

04.02.2017

Kranj

97.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:42,93

272

12.02.2017

Kranj

98.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

2:43,18

271

04.02.2017

Kranj

99.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:43,30

270

12.02.2017

Kranj

100.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:43,87

267

04.02.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:43,94

267

13.11.2016

Celje

102.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:46,38

255

13.11.2016

Celje

103.  

MEDIC Luka

2003

RL

2:46,72

254

04.02.2017

Kranj

104.  

BENČINA Lovro

2002

RR

2:46,82

253

20.11.2016

Kranj

105.  

FINK Aljaž

2001

TK

2:47,55

250

20.11.2016

Kranj

106.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

2:47,93

248

13.11.2016

Celje

107.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:48,44

246

19.11.2016

Zadar

108.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:50,15

239

04.02.2017

Kranj

109.  

KOKOT Jan

2003

FR

2:50,45

237

07.01.2017

Velenje

110.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:50,56

237

22.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

2:51,08

235

07.01.2017

Ljubljana

112.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:51,65

233

12.02.2017

Kranj

113.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

2:52,40

230

04.02.2017

Kranj

114.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

2:52,52

229

12.02.2017

Kranj

115.  

JENKO Bor

2002

RL

2:52,71

228

07.01.2017

Ljubljana

116.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

2:52,89

228

12.02.2017

Kranj

117.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:53,52

225

07.01.2017

Velenje

118.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

2:54,09

223

12.02.2017

Kranj

119.  

ONIČ Tadej

2004

BM

2:54,73

220

07.01.2017

Velenje

120.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

2:54,75

220

22.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:54,81

220

07.01.2017

Velenje

122.  

MRAK Mitja

2003

RAD

2:56,16

215

10.12.2016

Beograd

123.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

2:57,27

211

04.02.2017

Kranj

124.  

BRATUN Lovro

2004

RL

2:57,81

209

04.02.2017

Kranj

125.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:57,88

209

22.10.2016

Kranj

126.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:58,34

207

07.01.2017

Ljubljana

127.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:59,12

205

07.01.2017

Velenje

128.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

3:00,28

201

13.11.2016

Celje

129.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

3:00,57

200

07.01.2017

Ljubljana

130.  

KOZOLE Jan

2005

CK

3:02,04

195

13.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

3:02,37

194

07.01.2017

Velenje

132.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

3:02,85

192

12.02.2017

Kranj

133.  

SLANA Bor

2005

LL

3:02,92

192

22.10.2016

Kranj

134.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:03,49

190

07.01.2017

Velenje

135.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

3:03,62

190

22.10.2016

Kranj

136.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:04,77

186

13.11.2016

Celje

137.  

BRATINA Filip

2007

NC

3:05,02

186

12.02.2017

Kranj

138.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:05,06

185

22.10.2016

Kranj

139.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:05,79

183

07.01.2017

Velenje

140.  

TURK Mitja

2006

RR

3:05,84

183

13.11.2016

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:06,50

181

05.11.2016

Kranj

142.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:06,58

181

12.02.2017

Kranj

143.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

3:07,01

180

12.02.2017

Kranj

144.  

FRAS Žan

2005

PDM

3:07,50

178

12.02.2017

Kranj

145.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

3:08,40

176

12.02.2017

Kranj

146.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:08,95

174

12.02.2017

Kranj

147.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:09,11

174

12.02.2017

Kranj

148.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:10,58

170

07.01.2017

Ljubljana

149.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:11,38

168

12.02.2017

Kranj

150.  

SOUFI Ali

2003

BM

3:12,04

166

07.01.2017

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

CAKOR Aldin

2005

VV

3:12,10

166

12.02.2017

Kranj

152.  

PETERLIN Nik

2006

KA

3:12,39

165

22.10.2016

Kranj

153.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:12,77

164

22.10.2016

Kranj

154.  

BABIČ Črt

2006

OL

3:13,36

163

12.02.2017

Kranj

155.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:14,05

161

12.02.2017

Kranj

156.  

LAMOT Metod

2005

VV

3:15,11

158

07.01.2017

Velenje

157.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:16,18

156

12.02.2017

Kranj

158.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:17,06

154

10.12.2016

Varaždin

159.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

3:17,29

153

12.02.2017

Kranj

160.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

3:18,43

150

22.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PRINCL Miha

2008

VV

3:19,23

149

07.01.2017

Velenje

162.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:19,41

148

22.10.2016

Kranj

163.  

UŠAJ Lian

2005

NG

3:19,70

147

13.11.2016

Celje

164.  

ILAR Lun

2007

LL

3:21,35

144

07.01.2017

Ljubljana

165.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

3:25,61

135

07.01.2017

Velenje

166.  

MUNDA Alen

2005

IL

3:26,97

132

12.02.2017

Kranj

167.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:27,14

132

22.10.2016

Kranj

168.  

VETTER Miha

2005

FR

3:27,42

132

07.01.2017

Velenje

169.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

3:28,31

130

12.02.2017

Kranj

170.  

POSNJAK Juš

2006

TK

3:29,10

128

22.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

MARIČ Bastian

2006

FR

3:29,88

127

07.01.2017

Velenje

172.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:30,30

126

07.01.2017

Velenje

173.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:32,31

123

07.01.2017

Velenje

174.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

3:32,90

122

12.02.2017

Kranj

175.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:33,98

120

22.10.2016

Kranj

176.  

MIRNIK Maj

2006

VV

3:34,30

119

07.01.2017

Velenje

177.  

ROTER Matic

2004

TK

3:36,71

115

22.10.2016

Kranj

178.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

3:36,72

115

22.10.2016

Kranj

179.  

PANIČ Nal

2007

FR

3:37,82

114

07.01.2017

Velenje

180.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:38,82

112

22.10.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

RUDOLF Leon

2006

BM

3:58,20

87

12.02.2017

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

181

2002.91

2:44,36

265



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.