Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 03:19:06

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

TAVČAR Anže

1994

LL

1:49,83

801

05.12.2015

Federal Way

2.  

HREN Erik

1996

BM

1:52,26

750

24.04.2016

Banja Luka

3.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

1:52,31

749

12.12.2015

Maribor

4.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

1:53,43

727

10.01.2016

Kranj

5.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

1:53,58

724

30.07.2016

Ravne na Koroškem

6.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

1:54,12

714

30.07.2016

Ravne na Koroškem

7.  

ŽOLDOŠ Michael Kristofer

1989

OL

1:55,50

688

08.04.2016

Eindhoven

8.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

1:55,62

686

30.07.2016

Ravne na Koroškem

9.  

ODER Gašper

1999

FR

1:55,74

684

28.05.2016

Kranj

10.  

MIHALIČ David

1999

OL

1:56,39

673

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ČELIĆ Vuk

1996

ZVK

1:56,74

667

10.01.2016

Kranj

12.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

1:56,91

664

28.05.2016

Kranj

13.  

VODENIK Vito

1998

RAD

1:57,00

662

18.06.2016

Beograd

14.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

1:57,45

655

16.07.2016

Radovljica

15.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

1:58,25

641

19.03.2016

Ravne na Koroškem

16.  

BODIROŽA Nick

2000

TK

1:58,36

640

31.07.2016

Antwerpen

17.  

FRECE Gašper

1995

NC

1:58,42

639

14.02.2016

Reka/Rijeka

18.  

HROVATIN Žan

1998

LL

1:58,55

636

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

1:58,55

636

30.07.2016

Ravne na Koroškem

20.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

1:59,05

628

28.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

TOMAN Jan

1999

BM

1:59,07

628

14.02.2016

Reka/Rijeka

22.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

1:59,15

627

30.07.2016

Ravne na Koroškem

23.  

RESNIK Andrej

1999

NC

1:59,32

624

11.06.2016

Banja Luka

24.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:59,38

623

30.07.2016

Ravne na Koroškem

25.  

KLEMENC Peter

2001

LL

1:59,43

622

30.07.2016

Ravne na Koroškem

26.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

2:00,88

600

23.07.2016

Kranj

27.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

2:01,09

597

30.07.2016

Ravne na Koroškem

28.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

2:01,33

594

30.07.2016

Ravne na Koroškem

29.  

GLADEK Mark

1998

TK

2:01,47

592

30.07.2016

Ravne na Koroškem

30.  

MASTEN Tim

1998

SDD

2:01,52

591

16.04.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

2:01,58

590

28.05.2016

Kranj

32.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

2:01,78

587

30.07.2016

Ravne na Koroškem

33.  

MOŽE Matija

2000

FR

2:02,13

582

30.07.2016

Ravne na Koroškem

34.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

2:02,30

580

23.07.2016

Kranj

35.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

2:02,46

577

30.07.2016

Ravne na Koroškem

36.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

2:02,77

573

30.07.2016

Ravne na Koroškem

37.  

PEČAR Rok

2001

RAD

2:02,78

573

30.07.2016

Ravne na Koroškem

38.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

2:02,85

572

28.05.2016

Kranj

39.  

PREBIL Jernej

2002

OL

2:02,86

572

23.07.2016

Kranj

40.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

2:03,05

569

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KOS Nejc

1997

BM

2:03,14

568

07.05.2016

Ljubljana

42.  

MIHOVEC Rok

1994

ZVK

2:03,54

562

28.05.2016

Kranj

43.  

DOLINAR Jure

1999

BM

2:03,73

560

11.06.2016

Banja Luka

44.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

2:03,76

559

07.05.2016

Ljubljana

45.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:03,85

558

28.05.2016

Kranj

46.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

2:03,90

557

30.07.2016

Ravne na Koroškem

47.  

DOLENC Arne

1999

OL

2:03,96

557

30.07.2016

Ravne na Koroškem

48.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:03,97

556

16.04.2016

Ljubljana

49.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

2:04,03

556

30.07.2016

Ravne na Koroškem

50.  

HORVAT Mitja

2001

NC

2:04,35

551

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ARKO Jan

2000

RR

2:04,59

548

24.04.2016

Banja Luka

52.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

2:04,71

547

11.06.2016

Banja Luka

53.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

2:04,94

544

19.03.2016

Ravne na Koroškem

54.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

2:04,95

543

30.07.2016

Ravne na Koroškem

55.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:04,98

543

23.07.2016

Kranj

56.  

GAŠPAR Jan

1996

OL

2:05,04

542

30.07.2016

Ravne na Koroškem

57.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

2:05,08

542

14.02.2016

Reka/Rijeka

 

KNEHTL Miha

1999

BM

2:05,08

542

30.07.2016

Ravne na Koroškem

59.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

2:05,16

541

30.07.2016

Ravne na Koroškem

60.  

RIHTER Žan

2000

FR

2:05,17

541

24.04.2016

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

2:05,28

539

16.04.2016

Ravne na Koroškem

62.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:05,38

538

22.07.2016

Kranj

63.  

VOVK Nace

2002

TK

2:05,40

538

22.07.2016

Kranj

64.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

2:05,69

534

30.07.2016

Ravne na Koroškem

65.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:05,74

533

19.03.2016

Ravne na Koroškem

66.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

2:05,79

533

30.07.2016

Ravne na Koroškem

67.  

ČUDEN Anže

1991

TK

2:05,95

531

08.04.2016

Gradec/Graz

68.  

KERN Mark

1999

KKR

2:06,07

529

07.05.2016

Ljubljana

69.  

HOMAN Urban

1999

RAD

2:06,64

522

14.02.2016

Reka/Rijeka

70.  

GERČER Jan

2000

NC

2:06,81

520

14.02.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

HUTTER Žiga

2000

BM

2:07,00

518

12.12.2015

Maribor

72.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:07,25

515

30.07.2016

Ravne na Koroškem

73.  

STRNAD Mihael

1999

OL

2:07,29

514

28.05.2016

Kranj

74.  

BENČIČ Matic

1999

BP

2:07,56

511

30.07.2016

Ravne na Koroškem

75.  

GORNIK Jure

2002

SDD

2:07,63

510

23.07.2016

Kranj

76.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

2:07,77

508

07.05.2016

Ljubljana

77.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

2:08,02

505

14.07.2016

New Taipei City

78.  

JARC Luka

2000

PDM

2:08,21

503

26.03.2016

Kranj

79.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

2:08,50

500

30.07.2016

Ravne na Koroškem

80.  

KAC Jan

2001

SDD

2:08,56

499

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

STANONIK Matic

2000

TK

2:08,87

495

30.07.2016

Ravne na Koroškem

82.  

GERŠAK Luka

1999

VV

2:08,93

495

24.04.2016

Banja Luka

83.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:08,98

494

23.07.2016

Kranj

84.  

BESTER Blaž

1999

LL

2:09,16

492

30.07.2016

Ravne na Koroškem

85.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:09,17

492

23.07.2016

Kranj

86.  

CUNK Žiga

1999

BM

2:09,34

490

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

DOSTAL Andraž

1997

CK

2:09,34

490

16.04.2016

Zagreb

88.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

2:09,40

489

21.05.2016

Ljubljana

89.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:09,61

487

28.05.2016

Kranj

90.  

ZABAV Marko

2000

SDD

2:10,03

482

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽALAC Jan

2000

OL

2:10,11

481

21.05.2016

Ljubljana

92.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

2:10,17

481

21.05.2016

Ljubljana

93.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

2:10,22

480

30.07.2016

Ravne na Koroškem

94.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

2:10,46

477

23.07.2016

Kranj

95.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

2:10,74

474

30.07.2016

Ravne na Koroškem

96.  

VUGA Janez

1999

SDD

2:11,06

471

30.07.2016

Ravne na Koroškem

97.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

2:11,56

466

30.07.2016

Ravne na Koroškem

98.  

TOBIAS David

2000

BM

2:11,60

465

30.07.2016

Ravne na Koroškem

99.  

MARČUN Miha

2001

RAD

2:11,96

461

30.07.2016

Ravne na Koroškem

100.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

2:12,15

459

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ZABAV Andrej

2001

SDD

2:12,24

458

30.07.2016

Ravne na Koroškem

102.  

FON Gašper

2000

OL

2:12,55

455

30.07.2016

Ravne na Koroškem

103.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:12,69

454

23.07.2016

Kranj

104.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

2:12,76

453

28.05.2016

Kranj

105.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

2:12,91

451

30.07.2016

Ravne na Koroškem

106.  

POHOREC Matija

2001

VV

2:13,20

449

24.04.2016

Banja Luka

107.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

2:13,23

448

21.05.2016

Ljubljana

108.  

CENE Rok

2001

NC

2:13,26

448

24.04.2016

Banja Luka

109.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

2:13,49

446

02.07.2016

Koper

110.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

2:13,87

442

07.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:14,40

437

30.07.2016

Ravne na Koroškem

112.  

KOZOLE Anže

1999

CK

2:14,42

436

30.07.2016

Ravne na Koroškem

113.  

MOČNIK Matic

2001

CK

2:14,68

434

30.07.2016

Ravne na Koroškem

114.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

2:14,73

433

16.07.2016

Radovljica

115.  

URŠIČ Jan

2000

KA

2:14,83

432

28.05.2016

Kranj

116.  

AJLEC Anže

2000

BP

2:15,01

431

30.07.2016

Ravne na Koroškem

117.  

SENICA Naj

2002

LL

2:15,09

430

23.07.2016

Kranj

118.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

2:15,15

429

21.05.2016

Ljubljana

119.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:15,19

429

28.05.2016

Kranj

120.  

PERKO Matija

2002

OL

2:15,37

427

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:15,47

426

07.05.2016

Ljubljana

122.  

STARIHA Jan

2002

LL

2:15,63

425

23.07.2016

Kranj

123.  

CVIKL Luka

2002

NC

2:15,97

422

22.07.2016

Kranj

124.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

2:16,30

419

22.07.2016

Kranj

125.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:16,81

414

07.05.2016

Ljubljana

126.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

2:16,84

414

16.04.2016

Ravne na Koroškem

127.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

2:16,90

413

23.07.2016

Kranj

128.  

BRLEK Maj

2003

BP

2:17,02

412

23.07.2016

Kranj

129.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

2:17,20

410

28.05.2016

Kranj

130.  

ŽLOF Jan

1999

NC

2:17,44

408

18.10.2015

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ZABUKOVEC Teo

2001

BP

2:17,49

408

30.07.2016

Ravne na Koroškem

132.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:17,59

407

16.04.2016

Ljubljana

133.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

2:17,83

405

30.07.2016

Ravne na Koroškem

134.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

2:17,89

404

21.05.2016

Ljubljana

135.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

2:18,18

402

28.05.2016

Kranj

136.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

2:18,19

402

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

137.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:18,58

398

16.04.2016

Ravne na Koroškem

138.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:18,70

397

07.05.2016

Ljubljana

139.  

PIRNAT Anže

2001

KA

2:18,73

397

28.05.2016

Kranj

140.  

KOŠIR Mark

2002

OL

2:18,91

395

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:19,04

394

07.05.2016

Ljubljana

142.  

PREBIL Tai

2002

IL

2:19,21

393

21.05.2016

Ljubljana

143.  

KREK Gašper

1999

PC

2:19,57

390

30.07.2016

Ravne na Koroškem

144.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

2:19,81

388

16.07.2016

Radovljica

145.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:20,04

386

22.07.2016

Kranj

146.  

KUKEC Nejc

2001

IL

2:20,06

386

07.05.2016

Ljubljana

147.  

VIDENŠEK David

2001

NC

2:20,08

386

24.04.2016

Banja Luka

148.  

FAJON Nej

2002

OL

2:20,31

384

07.05.2016

Ljubljana

149.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

2:20,39

383

22.07.2016

Kranj

150.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:20,48

382

22.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

2:20,63

381

23.07.2016

Kranj

152.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:21,01

378

16.04.2016

Ljubljana

153.  

JULAR Alen

2001

CK

2:21,33

375

30.07.2016

Ravne na Koroškem

154.  

JENKO Nejc

1999

RL

2:21,37

375

12.12.2015

Maribor

155.  

PANIČ Luka

2000

IL

2:21,52

374

16.04.2016

Ljubljana

156.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

2:21,75

372

30.07.2016

Ravne na Koroškem

157.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

2:21,78

372

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

158.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

2:21,79

372

16.04.2016

Koper

159.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:21,95

371

06.07.2016

Kamnik

160.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

2:22,08

369

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:22,23

368

21.05.2016

Ljubljana

162.  

MARKOVIČ Matjaž

1998

PC

2:22,46

367

30.07.2016

Ravne na Koroškem

163.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:22,54

366

21.05.2016

Ljubljana

164.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

2:22,60

365

19.03.2016

Ravne na Koroškem

165.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

2:22,66

365

30.07.2016

Ravne na Koroškem

166.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

2:22,77

364

23.07.2016

Kranj

167.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

2:22,79

364

24.04.2016

Banja Luka

168.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:23,15

361

21.05.2016

Ljubljana

169.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

2:23,18

361

30.07.2016

Ravne na Koroškem

170.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

2:23,19

361

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

BIZJAK Tim

2004

CK

2:23,35

360

17.07.2016

Brestanica

172.  

DREU Domen

2002

SDD

2:23,39

359

23.07.2016

Kranj

173.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

2:23,75

357

21.05.2016

Ljubljana

174.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

2:23,91

356

17.07.2016

Brestanica

175.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

2:24,07

354

23.07.2016

Kranj

176.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

2:24,08

354

23.07.2016

Kranj

177.  

TURK Matic

2004

BP

2:24,26

353

17.07.2016

Brestanica

178.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

2:24,33

352

02.07.2016

Koper

179.  

ATELŠEK KASTREVC Vid

1999

PDM

2:24,54

351

26.03.2016

Kranj

 

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:24,54

351

23.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

JANHUBA Jure

2004

TK

2:24,72

350

17.07.2016

Brestanica

182.  

JEREB Maks

2003

NC

2:25,25

346

11.06.2016

Radovljica

183.  

KLEVA Blaž

2001

KK

2:25,29

346

30.07.2016

Ravne na Koroškem

184.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

2:25,51

344

22.07.2016

Kranj

185.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

2:25,60

343

21.05.2016

Ljubljana

186.  

NOVAK Miha

2004

LL

2:25,72

342

17.07.2016

Brestanica

187.  

PURGAR Borut

2004

KK

2:25,86

341

17.07.2016

Brestanica

188.  

BUCALO Uroš

2002

IL

2:25,92

341

23.07.2016

Kranj

189.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

2:26,54

337

23.07.2016

Kranj

190.  

GORIŠEK Rene

1999

VV

2:26,82

335

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

2:26,99

334

16.04.2016

Koper

192.  

FINK Aljaž

2001

TK

2:27,03

333

07.05.2016

Ljubljana

193.  

DOLANC Tim

2002

RT

2:27,26

332

18.06.2016

Trbovlje

194.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

2:27,60

330

17.07.2016

Brestanica

195.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

2:27,90

328

17.07.2016

Brestanica

196.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

2:28,80

322

16.04.2016

Ravne na Koroškem

197.  

MESEC Žiga

2000

SDD

2:28,88

321

16.04.2016

Ljubljana

198.  

MEDIC Luka

2003

RL

2:29,03

320

23.07.2016

Kranj

199.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:29,06

320

21.05.2016

Ljubljana

200.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

2:29,10

320

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

JEZERC Tevž

2002

OL

2:29,68

316

21.05.2016

Ljubljana

202.  

KLEMENC Matic

2003

LL

2:29,75

316

16.04.2016

Ljubljana

203.  

GRILC Gregor

2003

TK

2:30,44

311

16.04.2016

Ljubljana

204.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:30,56

310

02.07.2016

Koper

205.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

2:31,07

307

17.07.2016

Brestanica

206.  

JENKO Bor

2002

RL

2:31,15

307

18.06.2016

Trbovlje

207.  

KOKOT Jan

2003

FR

2:31,23

306

23.07.2016

Kranj

208.  

MAGER Klemen

2003

FR

2:31,31

306

16.04.2016

Ravne na Koroškem

209.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:31,57

304

21.05.2016

Ljubljana

210.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

2:31,91

302

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KAC Tim

2003

LL

2:32,22

300

16.04.2016

Ljubljana

212.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

2:32,41

299

22.07.2016

Kranj

213.  

VERČ Peter

2004

IL

2:32,45

299

07.05.2016

Ljubljana

214.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

2:32,49

299

11.06.2016

Radovljica

215.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

2:32,50

299

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

216.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

2:33,08

295

23.07.2016

Kranj

 

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:33,08

295

16.04.2016

Ljubljana

218.  

PREGELJ Mark

2003

KK

2:33,12

295

23.07.2016

Kranj

219.  

BOREC Jaka

2004

BM

2:33,18

295

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

DOBNIKAR Rok

2000

IL

2:33,18

295

16.04.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

UDUČ Miha

2004

BM

2:33,39

294

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

222.  

OZANIČ Rene

2002

FR

2:33,56

293

16.04.2016

Ravne na Koroškem

223.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

2:33,70

292

17.07.2016

Brestanica

224.  

JUG Sebastjan

2005

NC

2:34,02

290

17.07.2016

Brestanica

225.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

2:34,42

288

17.07.2016

Brestanica

226.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

2:34,65

286

06.07.2016

Kamnik

227.  

MRAK Mitja

2003

RAD

2:34,74

286

23.07.2016

Kranj

228.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

2:35,23

283

23.07.2016

Kranj

229.  

KRAVOS Žak

2004

BM

2:35,44

282

09.04.2016

Maribor

230.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

2:36,04

279

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ZADRAVEC Val

2003

OL

2:36,70

275

16.04.2016

Ljubljana

232.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

2:36,80

275

23.07.2016

Kranj

233.  

MIHALIČ Jaka

2001

NC

2:36,90

274

09.04.2016

Maribor

234.  

BABIČ Maks

2004

OL

2:37,08

273

17.07.2016

Brestanica

235.  

FRAS Jan

2002

PDM

2:37,34

272

09.04.2016

Maribor

236.  

ILAR Nal

2005

LL

2:37,38

272

17.07.2016

Brestanica

237.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

2:37,61

271

17.07.2016

Brestanica

 

ZALETEL Lenart

2005

RAD

2:37,61

271

17.07.2016

Brestanica

239.  

ZORKO Maj

2004

CK

2:37,91

269

17.07.2016

Brestanica

240.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

2:39,29

262

25.06.2016

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

2:39,43

261

21.05.2016

Ljubljana

242.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

2:39,66

260

25.06.2016

Nova Gorica

243.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

2:39,72

260

16.07.2016

Radovljica

244.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

2:39,81

260

17.07.2016

Brestanica

245.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

2:39,88

259

17.07.2016

Brestanica

246.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

2:39,95

259

21.05.2016

Ljubljana

247.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

2:39,99

259

17.07.2016

Brestanica

248.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

2:40,64

255

17.07.2016

Brestanica

249.  

PLANINC Jaka

2002

KA

2:41,00

254

06.07.2016

Kamnik

250.  

BENČINA Lovro

2002

RR

2:41,01

254

16.07.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

SNOJ Jaka

2004

OL

2:41,14

253

21.05.2016

Ljubljana

252.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

2:41,21

253

25.06.2016

Nova Gorica

253.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

2:41,26

253

17.07.2016

Brestanica

254.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

2:41,72

250

09.04.2016

Maribor

255.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

2:41,83

250

09.04.2016

Maribor

256.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

2:41,85

250

23.07.2016

Kranj

257.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

2:42,15

248

25.06.2016

Nova Gorica

258.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

2:42,28

248

17.07.2016

Brestanica

259.  

BAH Maks

2002

VV

2:42,68

246

11.06.2016

Radovljica

 

PREBIL Jakob

2005

OL

2:42,68

246

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

2:43,55

242

12.12.2015

Maribor

262.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

2:43,68

241

23.07.2016

Kranj

263.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

2:44,21

239

16.04.2016

Ravne na Koroškem

264.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

2:44,34

239

16.04.2016

Ljubljana

265.  

TROST Gal

2002

CER

2:44,43

238

11.06.2016

Radovljica

266.  

REMEC Žiga

2004

BP

2:44,74

237

17.07.2016

Brestanica

267.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:44,99

236

16.04.2016

Ljubljana

268.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

2:45,07

235

17.07.2016

Brestanica

269.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

2:45,47

234

17.07.2016

Brestanica

270.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

2:45,61

233

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

2:45,81

232

17.07.2016

Brestanica

272.  

STELE Gašper

2004

KA

2:46,00

231

17.07.2016

Brestanica

273.  

KREPEL Urban

2005

VV

2:46,02

231

17.07.2016

Brestanica

274.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

2:46,09

231

17.07.2016

Brestanica

275.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

2:46,33

230

26.03.2016

Kranj

276.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

2:46,44

230

17.07.2016

Brestanica

277.  

PETERLIN Nik

2006

KA

2:46,71

229

17.07.2016

Brestanica

278.  

ROBIČ Filip

2001

NC

2:47,43

226

09.04.2016

Maribor

279.  

PEVEC Gašper

2005

NC

2:47,98

223

17.07.2016

Brestanica

280.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

2:48,00

223

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

2:48,04

223

23.07.2016

Kranj

282.  

BAJEC David

2003

PKA

2:48,35

222

16.04.2016

Koper

283.  

PERC Jan

2001

VV

2:48,38

222

16.04.2016

Ravne na Koroškem

284.  

STELE Matej

2002

KA

2:48,88

220

23.07.2016

Kranj

285.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

2:49,06

219

16.07.2016

Radovljica

286.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

2:49,45

218

17.07.2016

Brestanica

287.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

2:49,92

216

26.03.2016

Kranj

288.  

KOZOLE Jan

2005

CK

2:50,10

215

17.07.2016

Brestanica

289.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

2:50,38

214

26.03.2016

Kranj

290.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

2:50,87

212

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

2:50,95

212

17.07.2016

Brestanica

292.  

MOČNIK Anej

2004

CER

2:51,16

211

17.07.2016

Brestanica

293.  

VERDNIK Vid

2004

VV

2:51,34

210

11.06.2016

Radovljica

294.  

TURK Urban Albin

2004

RL

2:52,47

206

16.04.2016

Ljubljana

295.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

2:52,83

205

16.04.2016

Ljubljana

296.  

MAJDIČ Tine

2003

CER

2:53,27

204

11.06.2016

Radovljica

297.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

2:53,32

203

17.07.2016

Brestanica

298.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

2:53,40

203

17.07.2016

Brestanica

299.  

KATARIČ Tit

2004

CER

2:54,14

200

17.07.2016

Brestanica

300.  

KAPEL Lovro

2003

BM

2:54,15

200

16.04.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

GOLC Luka

2006

RAD

2:55,04

197

17.07.2016

Brestanica

302.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

2:55,19

197

17.07.2016

Brestanica

303.  

TURK Mitja

2006

RR

2:55,39

196

25.06.2016

Nova Gorica

304.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

2:56,07

194

25.06.2016

Nova Gorica

305.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

2:56,56

192

17.07.2016

Brestanica

306.  

JEREB Matic

2004

CER

2:56,78

192

11.06.2016

Radovljica

307.  

RESNIK Florijan

2006

CK

2:56,92

191

17.07.2016

Brestanica

308.  

FRAS Žan

2005

PDM

2:57,22

190

17.07.2016

Brestanica

309.  

RISEK Kristjan

2004

BM

2:57,58

189

17.07.2016

Brestanica

310.  

ŽNIDAR Aljaž

2002

RAD

2:57,84

188

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

PERC Anže

2003

VV

2:57,87

188

16.04.2016

Ravne na Koroškem

312.  

ONIČ Tadej

2004

BM

2:58,69

185

16.04.2016

Ravne na Koroškem

313.  

MUŽINA Nik

2004

KK

2:59,09

184

17.07.2016

Brestanica

314.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

2:59,14

184

17.07.2016

Brestanica

315.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

2:59,16

184

17.07.2016

Brestanica

316.  

TRATNIK Filip

2004

IL

3:00,55

180

21.05.2016

Ljubljana

317.  

OSETIČ Miha

2005

CK

3:00,62

180

17.07.2016

Brestanica

318.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

3:01,37

177

17.07.2016

Brestanica

319.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

3:01,42

177

17.07.2016

Brestanica

320.  

ILAR Lun

2007

LL

3:01,60

177

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

KLASIĆ Blaž

2003

CER

3:01,89

176

12.12.2015

Koper

322.  

PRIBAC Maj

2006

BP

3:02,11

175

17.07.2016

Brestanica

323.  

BRATINA Filip

2007

NC

3:02,32

175

09.04.2016

Maribor

324.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

3:02,48

174

17.07.2016

Brestanica

325.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

3:02,51

174

17.07.2016

Brestanica

326.  

BLATNIK Nik

2006

RR

3:04,34

169

17.07.2016

Brestanica

327.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

3:04,51

168

09.04.2016

Maribor

328.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

3:05,09

167

25.06.2016

Nova Gorica

329.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

3:05,43

166

16.04.2016

Ljubljana

330.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:05,74

165

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

3:06,24

164

19.03.2016

Ravne na Koroškem

332.  

VRAČUN Matic

2007

PC

3:06,40

163

17.07.2016

Brestanica

333.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

3:06,54

163

17.07.2016

Brestanica

334.  

PRINCL Maj

2004

VV

3:06,97

162

17.07.2016

Brestanica

335.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

3:07,25

161

17.07.2016

Brestanica

336.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

3:07,85

160

16.04.2016

Ravne na Koroškem

337.  

MUNDA Alen

2005

IL

3:08,04

159

17.07.2016

Brestanica

338.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

3:08,52

158

17.07.2016

Brestanica

339.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

3:08,73

157

17.07.2016

Brestanica

340.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

3:08,79

157

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

DOLENC Matija

2005

IL

3:08,85

157

21.05.2016

Ljubljana

342.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:09,38

156

17.07.2016

Brestanica

343.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

3:09,40

156

17.07.2016

Brestanica

344.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

3:10,15

154

26.03.2016

Kranj

345.  

KERIN Domen

2002

IL

3:10,25

154

16.04.2016

Ljubljana

346.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

3:10,74

152

17.07.2016

Brestanica

347.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

3:10,78

152

11.06.2016

Radovljica

348.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

3:11,44

151

17.07.2016

Brestanica

349.  

FERENČAK Luka

2007

CK

3:11,56

150

17.07.2016

Brestanica

350.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

3:13,28

146

16.04.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

GORENJAK Anej

2006

FR

3:13,43

146

17.07.2016

Brestanica

352.  

KONJAJEV Petja

2005

IL

3:13,81

145

16.04.2016

Ljubljana

353.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

3:14,26

144

17.07.2016

Brestanica

354.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

3:14,57

144

17.07.2016

Brestanica

355.  

CAKOR Aldin

2005

VV

3:15,04

143

11.06.2016

Radovljica

356.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

3:15,17

142

11.06.2016

Radovljica

357.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

3:15,51

142

17.07.2016

Brestanica

358.  

ĐURIĆ Darko

1989

TK

3:15,80

141

26.03.2016

Kranj

359.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

3:16,31

140

06.07.2016

Kamnik

360.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:16,52

139

19.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

PERŠE Žiga

2005

OL

3:16,74

139

16.04.2016

Ljubljana

362.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

3:17,14

138

17.07.2016

Brestanica

363.  

MARIČ Bastian

2006

FR

3:17,76

137

17.07.2016

Brestanica

364.  

OSETIČ Matija

2006

CK

3:18,26

136

17.07.2016

Brestanica

365.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

3:19,06

134

19.03.2016

Ravne na Koroškem

366.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

3:19,14

134

22.05.2016

Koper

367.  

MAČEK Tilen

2007

TK

3:21,23

130

06.07.2016

Kamnik

368.  

ROTER Matic

2004

TK

3:21,75

129

06.07.2016

Kamnik

369.  

KORENT Leonardo

2006

LL

3:21,76

129

25.06.2016

Nova Gorica

370.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

3:21,80

129

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

KATARIČ Rok

2005

CER

3:22,57

127

17.07.2016

Brestanica

372.  

EGART Luka

2005

TK

3:23,30

126

06.07.2016

Kamnik

373.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

3:24,35

124

17.07.2016

Brestanica

374.  

MANDIR Roko

2005

PDM

3:26,13

121

09.04.2016

Maribor

375.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

3:26,66

120

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

376.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

3:27,31

119

26.03.2016

Kranj

377.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

3:27,38

118

17.07.2016

Brestanica

378.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

3:27,58

118

21.05.2016

Ljubljana

379.  

PAUČIČ Janej Luka

2007

TOR

3:29,29

115

17.07.2016

Brestanica

380.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

3:30,66

113

26.03.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

VOVK Tian

2003

RL

3:31,23

112

16.04.2016

Ljubljana

382.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

3:31,45

112

16.04.2016

Koper

383.  

FRANKO Ian

2007

LL

3:34,48

107

26.03.2016

Kranj

384.  

KRIVIČIČ Jakob

2003

KK

3:35,09

106

16.04.2016

Koper

385.  

STOYANOV Andrei

2005

OL

3:35,26

106

16.04.2016

Ljubljana

386.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

3:35,61

105

17.07.2016

Brestanica

387.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

3:35,72

105

06.07.2016

Kamnik

388.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

3:38,46

101

09.04.2016

Maribor

389.  

LOVIĆ Žan

2006

RAD

3:39,25

100

17.07.2016

Brestanica

390.  

KAVRE Jani

2004

KK

3:39,39

100

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

GERGETA Timothy

2003

KK

3:39,79

99

22.05.2016

Koper

392.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

3:40,08

99

16.04.2016

Ljubljana

393.  

SOLAR Aleks

2003

KK

3:42,39

96

16.04.2016

Koper

394.  

URBANČIČ Tevž

2004

LL

3:43,08

95

16.04.2016

Ljubljana

395.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

3:43,10

95

16.04.2016

Koper

396.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

3:44,35

93

16.04.2016

Ljubljana

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

3:44,35

93

16.04.2016

Ravne na Koroškem

398.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

3:44,72

93

26.03.2016

Kranj

399.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

3:45,10

93

17.07.2016

Brestanica

400.  

KRALJ Julien

2007

KK

3:45,95

91

16.04.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

MIRNIK Maj

2006

VV

3:45,99

91

16.04.2016

Ravne na Koroškem

402.  

BABNIK Matic

2007

LL

3:46,34

91

16.04.2016

Ljubljana

403.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

3:48,52

88

25.06.2016

Nova Gorica

404.  

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

3:50,47

86

16.04.2016

Ljubljana

405.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

3:51,60

85

16.04.2016

Koper

406.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

3:59,57

77

16.04.2016

Ljubljana

407.  

JANČAR Blaž

2007

IL

3:59,73

77

16.04.2016

Ljubljana

408.  

LUKIN Zahar

2004

KK

4:02,03

74

16.04.2016

Koper

409.  

JERMAN Eric

2002

KK

4:03,80

73

12.12.2015

Koper

410.  

PUC Jakob

2006

IL

4:08,88

68

16.04.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

HORVAT Lan

2006

PDM

4:17,39

62

09.04.2016

Maribor

412.  

LUKMAN Rok

2005

RL

4:22,89

58

18.06.2016

Trbovlje

413.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

4:27,99

55

16.04.2016

Ljubljana

414.  

KAVČIČ Rubens

2007

KK

4:41,77

47

12.12.2015

Koper

415.  

ROJAC Val Ivan

2005

KK

5:14,12

34

22.05.2016

Koper


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

415

2002.45

2:38,67

265



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.