Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 03:20:39

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

1:59,54

771

05.01.2016

Montebelluna

2.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

2:03,95

691

29.01.2016

Maribor

3.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

2:04,78

678

29.01.2016

Maribor

4.  

BAU Martin

1994

BM

2:05,91

660

08.11.2015

Zagreb

5.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:05,92

659

29.01.2016

Maribor

6.  

ŠIMENKO Nejc

1993

OL

2:07,20

640

29.01.2016

Maribor

7.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

2:07,72

632

29.01.2016

Maribor

8.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:08,28

624

18.10.2015

Velenje

9.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:08,52

620

14.11.2015

Celje

10.  

JURJEVČIČ Nejc

1993

LL

2:09,00

613

21.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MOŽE Matija

2000

FR

2:09,14

611

29.01.2016

Maribor

12.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

2:09,65

604

18.12.2015

Kranj

13.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

2:09,99

599

08.11.2015

Zagreb

14.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

2:10,16

597

29.01.2016

Maribor

15.  

VODENIK Vito

1998

RAD

2:10,30

595

10.10.2015

Kranj

16.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

2:10,55

592

29.01.2016

Maribor

17.  

HREN Erik

1996

BM

2:10,63

591

14.11.2015

Celje

18.  

HROVATIN Žan

1998

LL

2:11,14

584

08.11.2015

Zagreb

19.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

2:11,27

582

29.01.2016

Maribor

20.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

2:11,64

577

05.11.2015

Zrenjanin

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:11,93

573

31.10.2015

Kranj

22.  

GLADEK Mark

1998

TK

2:12,07

571

29.01.2016

Maribor

23.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

2:12,09

571

29.01.2016

Maribor

24.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

2:13,62

552

29.01.2016

Maribor

25.  

FRECE Gašper

1995

NC

2:13,71

551

02.04.2016

Celje

26.  

KOS Nejc

1997

BM

2:13,94

548

02.04.2016

Celje

 

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

2:13,94

548

29.01.2016

Maribor

28.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

2:13,99

547

29.01.2016

Maribor

29.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:14,04

547

29.01.2016

Maribor

 

ŠINTLER Žiga

2001

RT

2:14,04

547

05.12.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

RESNIK Andrej

1999

NC

2:14,87

537

02.04.2016

Celje

32.  

SAVIČ David

1997

RL

2:14,88

536

29.01.2016

Maribor

33.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

2:16,50

518

29.01.2016

Maribor

34.  

KNEZ Lovro

2002

FR

2:16,66

516

05.12.2015

Maribor

35.  

ČUDEN Anže

1991

TK

2:18,22

498

10.10.2015

Kranj

36.  

KLEMENC Peter

2001

LL

2:18,29

498

29.01.2016

Maribor

37.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

2:18,66

494

29.01.2016

Maribor

38.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

2:18,67

494

29.01.2016

Maribor

39.  

TOMAN Jan

1999

BM

2:18,71

493

14.11.2015

Celje

40.  

JARC Luka

2000

PDM

2:18,80

492

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

2:18,94

491

29.01.2016

Maribor

42.  

HOMAN Urban

1999

RAD

2:19,16

488

29.01.2016

Maribor

43.  

JERNEJČIČ Jan

1996

OL

2:19,39

486

10.10.2015

Kranj

44.  

ZABAV Marko

2000

SDD

2:19,89

481

29.01.2016

Maribor

45.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

2:20,13

478

21.11.2015

Kranj

46.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

2:20,30

477

12.02.2016

Kranj

 

GORNIK Jure

2002

SDD

2:20,30

477

12.02.2016

Kranj

48.  

VOVK Nace

2002

TK

2:20,61

473

06.03.2016

Bad Bergzabern

49.  

HUTTER Žiga

2000

BM

2:20,95

470

29.01.2016

Maribor

50.  

CVIKL Luka

2002

NC

2:21,39

466

12.02.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

2:21,43

465

18.10.2015

Velenje

52.  

LESJAK Filip

1999

BM

2:21,59

464

29.01.2016

Maribor

53.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

2:21,62

463

29.01.2016

Maribor

54.  

FON Gašper

2000

OL

2:22,27

457

14.11.2015

Celje

55.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:22,53

455

18.10.2015

Velenje

56.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:23,08

449

08.11.2015

Zagreb

57.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

2:23,19

448

21.11.2015

Kranj

58.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

2:23,22

448

05.12.2015

Maribor

59.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

2:23,83

442

29.01.2016

Maribor

60.  

KERN Mark

1999

KKR

2:24,28

438

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

2:24,56

436

02.04.2016

Celje

62.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

2:24,69

434

05.12.2015

Maribor

63.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

2:24,70

434

31.10.2015

Kranj

64.  

STANONIK Matic

2000

TK

2:25,06

431

10.10.2015

Kranj

65.  

PREBIL Jernej

2002

OL

2:25,24

430

12.02.2016

Kranj

66.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

2:25,90

424

12.02.2016

Kranj

67.  

PEČAR Rok

2001

RAD

2:25,95

423

31.10.2015

Kranj

68.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

2:26,47

419

12.02.2016

Kranj

69.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

2:26,53

418

18.10.2015

Velenje

70.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:26,72

417

10.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

2:26,73

417

29.01.2016

Maribor

72.  

KREK Gašper

1999

PC

2:26,81

416

02.04.2016

Celje

73.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:28,11

405

29.01.2016

Maribor

74.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

2:28,12

405

02.04.2016

Celje

75.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

2:28,56

401

21.11.2015

Kranj

76.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

2:28,59

401

12.02.2016

Kranj

77.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

2:28,70

400

10.10.2015

Kranj

78.  

GREGOR Gašper

2002

FR

2:28,89

399

18.10.2015

Velenje

79.  

TOBIAS David

2000

BM

2:29,05

397

18.10.2015

Velenje

80.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

2:29,49

394

06.03.2016

Bad Bergzabern

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

2:29,68

392

21.11.2015

Kranj

82.  

URŠIČ Jan

2000

KA

2:30,02

390

10.10.2015

Kranj

83.  

POHOREC Matija

2001

VV

2:31,55

378

18.10.2015

Velenje

84.  

VINTAR Miha

2003

TK

2:31,71

377

06.03.2016

Bad Bergzabern

85.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

2:31,73

377

05.12.2015

Maribor

86.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

2:31,82

376

31.10.2015

Kranj

87.  

NOVAK Blaž

2000

FR

2:31,83

376

29.01.2016

Maribor

88.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

2:32,27

373

12.02.2016

Kranj

89.  

HORVAT Mitja

2001

NC

2:32,33

372

10.10.2015

Kranj

90.  

ATELŠEK KASTREVC Vid

1999

PDM

2:32,35

372

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

2:32,73

369

29.01.2016

Maribor

92.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

2:33,27

365

29.01.2016

Maribor

93.  

BESTER Blaž

1999

LL

2:33,47

364

22.11.2015

Beograd

94.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

2:33,85

361

21.11.2015

Kranj

95.  

PIRNAT Anže

2001

KA

2:33,86

361

29.01.2016

Maribor

96.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

2:34,10

360

31.10.2015

Kranj

97.  

HODNIK Aljoša

1999

SDD

2:34,22

359

21.11.2015

Kranj

98.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

2:34,25

359

12.02.2016

Kranj

99.  

PIRY Matevž

1996

OL

2:34,46

357

18.05.2016

Ljubljana

100.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

2:34,79

355

29.01.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

2:34,86

354

12.02.2016

Kranj

102.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

2:35,40

351

18.10.2015

Velenje

103.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

2:35,43

350

14.02.2016

Herceg Novi

104.  

MAGER Klemen

2003

FR

2:35,85

348

05.12.2015

Maribor

105.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

2:35,93

347

18.10.2015

Velenje

106.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

2:36,16

346

18.10.2015

Velenje

107.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

2:36,50

343

12.02.2016

Kranj

108.  

ČELIK Jaka

2003

TK

2:37,11

339

06.03.2016

Bad Bergzabern

109.  

BOJANC Klemen

1998

ZVK

2:37,38

338

31.10.2015

Kranj

110.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

2:37,42

337

12.12.2015

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

2:37,88

334

12.02.2016

Kranj

112.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

2:38,05

333

21.11.2015

Kranj

113.  

DOVČ Lan

2003

OL

2:38,36

331

12.02.2016

Kranj

114.  

PLANKO Matevž

1998

KA

2:38,45

331

31.10.2015

Kranj

115.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:38,69

329

14.11.2015

Celje

116.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

2:39,08

327

31.10.2015

Kranj

117.  

DOLANC Tim

2002

RT

2:39,13

326

12.02.2016

Kranj

118.  

VIDENŠEK David

2001

NC

2:39,66

323

29.01.2016

Maribor

119.  

KUKEC Nejc

2001

IL

2:39,81

322

02.04.2016

Celje

120.  

GLADEK Nik

2003

TK

2:39,91

322

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

2:40,29

319

18.10.2015

Velenje

122.  

OBREZA Domen

1999

KA

2:40,43

319

31.10.2015

Kranj

123.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

2:40,69

317

18.10.2015

Velenje

124.  

SENICA Naj

2002

LL

2:41,10

315

22.11.2015

Beograd

125.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

2:41,55

312

10.10.2015

Kranj

126.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

2:41,67

311

05.12.2015

Maribor

127.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

2:41,93

310

02.04.2016

Celje

128.  

STARIHA Jan

2002

LL

2:42,15

309

12.12.2015

Ljubljana

129.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

2:42,41

307

05.03.2016

Špital/Spittal

130.  

JULAR Alen

2001

CK

2:43,85

299

21.11.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

2:45,49

290

18.10.2015

Velenje

132.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

2:45,59

290

21.11.2015

Kranj

133.  

KLEMENC Matic

2003

LL

2:46,48

285

12.02.2016

Kranj

134.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

2:46,74

284

05.03.2016

Špital/Spittal

135.  

PREBIL Tai

2002

IL

2:47,25

281

12.12.2015

Ljubljana

136.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

2:47,26

281

05.12.2015

Maribor

137.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

2:47,37

281

12.02.2016

Kranj

138.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

2:47,72

279

12.12.2015

Ljubljana

139.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

2:48,29

276

12.02.2016

Kranj

140.  

ŠKRJANC Jan

2001

KA

2:48,31

276

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

JEZERC Tevž

2002

OL

2:48,66

274

12.12.2015

Ljubljana

142.  

OZANIČ Rene

2002

FR

2:49,22

271

18.10.2015

Velenje

143.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

2:51,23

262

12.12.2015

Ljubljana

144.  

FRANKO Nik

2002

LL

2:52,31

257

12.12.2015

Ljubljana

145.  

MALI Domen

2001

RAD

2:52,73

255

31.10.2015

Kranj

146.  

KOROŠ Anže

2003

FR

2:53,05

254

18.10.2015

Velenje

147.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

2:54,71

247

10.10.2015

Kranj

148.  

DREU Domen

2002

SDD

2:54,80

246

12.12.2015

Ljubljana

149.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

2:55,02

245

05.12.2015

Maribor

150.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

2:55,15

245

12.02.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

JERMAN Uroš

2001

TK

2:56,17

240

31.10.2015

Kranj

152.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

2:58,61

231

31.10.2015

Kranj

153.  

SIRNIK Daris

2006

RA

2:59,56

227

31.10.2015

Kranj

154.  

JENKO Bor

2002

RL

3:01,54

220

12.12.2015

Ljubljana

155.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

3:02,32

217

31.10.2015

Kranj

156.  

KAC Tim

2003

LL

3:02,51

216

12.12.2015

Ljubljana

157.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

3:03,37

213

18.10.2015

Velenje

158.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

3:04,33

210

05.12.2015

Maribor

159.  

PLANINC Jaka

2002

KA

3:04,44

210

12.02.2016

Kranj

160.  

JUG Sebastjan

2005

NC

3:05,03

207

05.12.2015

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

3:05,68

205

31.10.2015

Kranj

162.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

3:05,74

205

12.12.2015

Ljubljana

163.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

3:06,49

203

12.12.2015

Ljubljana

164.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

3:12,91

183

23.04.2016

Novi Sad

165.  

FINK Aljaž

2001

TK

3:13,52

181

31.10.2015

Kranj

166.  

MRAK Mitja

2003

RAD

3:13,83

180

05.03.2016

Špital/Spittal

167.  

UDUČ Miha

2004

BM

3:13,89

180

18.10.2015

Velenje

168.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

3:13,95

180

18.10.2015

Velenje

169.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

3:14,16

180

05.12.2015

Maribor

170.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

3:15,64

175

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

3:15,66

175

12.12.2015

Ljubljana

172.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

3:15,80

175

12.12.2015

Ljubljana

173.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

3:16,17

174

12.12.2015

Ljubljana

174.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

3:19,96

164

23.04.2016

Novi Sad

175.  

PREBIL Jakob

2005

OL

3:21,01

162

05.12.2015

Maribor

176.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

3:22,99

157

31.10.2015

Kranj

177.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

3:23,72

155

05.12.2015

Maribor

178.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

3:24,06

155

31.10.2015

Kranj

179.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

3:24,62

153

31.10.2015

Kranj

180.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

3:26,93

148

18.10.2015

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

ŽNIDAR Aljaž

2002

RAD

3:27,47

147

10.10.2015

Kranj

182.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

3:28,20

145

31.10.2015

Kranj

183.  

STELE Gašper

2004

KA

3:28,27

145

31.10.2015

Kranj

184.  

STELE Matej

2002

KA

3:29,00

144

31.10.2015

Kranj

185.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

3:30,75

140

05.12.2015

Maribor

186.  

VARGA Jaka

2006

LL

3:32,02

138

31.10.2015

Kranj

187.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

3:36,77

129

31.10.2015

Kranj

188.  

KRAJNC Martin

2004

IL

3:43,16

118

12.12.2015

Ljubljana

189.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

3:48,40

110

12.12.2015

Ljubljana

190.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

3:53,26

103

31.10.2015

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

190

2000.94

2:38,74

329



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.