Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 400 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:45:46

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

4:26,09

769

16.07.2016

Radovljica

2.  

MIHALIČ David

1999

OL

4:26,47

766

10.07.2016

Hódmezővásárhely

3.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

4:29,22

743

24.04.2016

Banja Luka

4.  

BAU Martin

1994

BM

4:30,01

736

28.05.2016

Kranj

5.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

4:33,54

708

28.05.2016

Kranj

6.  

MOŽE Matija

2000

FR

4:36,96

682

30.07.2016

Ravne na Koroškem

7.  

ČELIĆ Vuk

1996

ZVK

4:39,42

664

09.01.2016

Kranj

8.  

JURJEVČIČ Nejc

1993

LL

4:39,77

662

13.12.2015

Maribor

9.  

KOS Nejc

1997

BM

4:43,08

639

11.06.2016

Banja Luka

10.  

VODENIK Vito

1998

RAD

4:44,47

629

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

4:46,35

617

07.05.2016

Ljubljana

12.  

GLADEK Mark

1998

TK

4:46,46

616

30.07.2016

Ravne na Koroškem

13.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

4:47,24

611

30.07.2016

Ravne na Koroškem

14.  

TOMAN Jan

1999

BM

4:48,79

601

02.04.2016

Sofija/Sofia

15.  

KERČ Aljaž

1990

OL

4:48,99

600

06.03.2016

Kranj

16.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

4:51,93

582

07.05.2016

Ljubljana

17.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

4:55,06

564

25.06.2016

Gzira

18.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

4:55,14

563

07.05.2016

Ljubljana

19.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

4:55,54

561

24.04.2016

Banja Luka

20.  

RESNIK Andrej

1999

NC

4:55,91

559

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

4:57,19

552

30.07.2016

Ravne na Koroškem

22.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

4:58,02

547

23.07.2016

Kranj

23.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

4:59,10

541

19.06.2016

Beograd

24.  

PEČAR Rok

2001

RAD

5:00,03

536

30.07.2016

Ravne na Koroškem

25.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

5:00,08

536

28.05.2016

Kranj

26.  

GORNIK Jure

2002

SDD

5:00,19

535

23.07.2016

Kranj

27.  

CIZEL Luka

2000

TK

5:01,99

526

07.05.2016

Ljubljana

28.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

5:02,56

523

30.07.2016

Ravne na Koroškem

29.  

SAVIČ David

1997

RL

5:03,44

518

16.07.2016

Radovljica

30.  

TOBIAS David

2000

BM

5:05,03

510

13.05.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

5:06,88

501

21.05.2016

Ljubljana

32.  

KERN Mark

1999

KKR

5:07,52

498

07.05.2016

Ljubljana

33.  

HOMAN Urban

1999

RAD

5:08,28

494

16.07.2016

Radovljica

34.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

5:08,54

493

23.07.2016

Kranj

35.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

5:09,11

490

16.07.2016

Radovljica

36.  

ČUDEN Anže

1991

TK

5:10,10

486

08.04.2016

Gradec/Graz

 

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

5:10,10

486

19.06.2016

Beograd

38.  

LESJAK Filip

1999

BM

5:11,55

479

13.05.2016

Maribor

39.  

JARC Luka

2000

PDM

5:11,61

479

27.03.2016

Kranj

40.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

5:11,94

477

06.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

5:12,41

475

23.07.2016

Kranj

42.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

5:12,60

474

30.07.2016

Ravne na Koroškem

43.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

5:13,53

470

13.05.2016

Maribor

44.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

5:13,62

470

16.07.2016

Radovljica

45.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

5:13,96

468

16.04.2016

Ljubljana

46.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

5:18,06

450

20.03.2016

Ravne na Koroškem

47.  

ARKO Jan

2000

RR

5:19,22

445

07.05.2016

Ljubljana

48.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

5:20,64

439

23.07.2016

Kranj

49.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

5:20,76

439

23.07.2016

Kranj

50.  

CVIKL Luka

2002

NC

5:21,60

435

24.04.2016

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

5:23,62

427

30.07.2016

Ravne na Koroškem

52.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

5:23,76

427

07.05.2016

Ljubljana

53.  

DOVČ Lan

2003

OL

5:26,00

418

23.07.2016

Kranj

54.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

5:26,26

417

06.07.2016

Kamnik

55.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

5:28,18

410

16.04.2016

Zagreb

56.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

5:28,41

409

06.07.2016

Kamnik

57.  

KOŠIR Mark

2002

OL

5:28,59

408

23.07.2016

Kranj

58.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

5:29,54

405

09.01.2016

Kranj

59.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

5:29,88

403

16.07.2016

Radovljica

60.  

STANONIK Matic

2000

TK

5:30,69

400

06.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

5:34,87

386

18.06.2016

Trbovlje

62.  

STARIHA Jan

2002

LL

5:35,11

385

16.04.2016

Ljubljana

63.  

KLEMENC Matic

2003

LL

5:36,84

379

23.07.2016

Kranj

64.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

5:37,71

376

13.05.2016

Maribor

65.  

MOČNIK Matic

2001

CK

5:40,26

368

07.05.2016

Ljubljana

66.  

SENICA Naj

2002

LL

5:41,20

364

16.04.2016

Ljubljana

67.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

5:42,88

359

23.07.2016

Kranj

68.  

ČELIK Jaka

2003

TK

5:44,99

353

23.07.2016

Kranj

69.  

GLADEK Nik

2003

TK

5:45,41

351

06.07.2016

Kamnik

70.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

5:45,58

351

11.06.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

MAGER Klemen

2003

FR

5:49,97

338

07.05.2016

Ljubljana

72.  

VINTAR Miha

2003

TK

5:51,56

333

23.07.2016

Kranj

73.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

5:52,09

332

16.07.2016

Radovljica

74.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

5:56,40

320

13.05.2016

Maribor

75.  

JANHUBA Jure

2004

TK

5:59,47

312

06.07.2016

Kamnik

76.  

JEZERC Tevž

2002

OL

6:00,40

309

16.04.2016

Ljubljana

77.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

6:01,46

306

11.06.2016

Radovljica

78.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

6:02,54

304

13.05.2016

Maribor

79.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

6:06,42

294

11.06.2016

Radovljica

80.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

6:08,98

288

13.05.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KAC Tim

2003

LL

6:25,97

252

23.07.2016

Kranj

82.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

6:26,34

251

06.07.2016

Kamnik

83.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

6:29,89

244

06.07.2016

Kamnik

84.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

7:16,90

173

11.06.2016

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

84

1999.94

5:19,02

446



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.