Back    Home

Lestvice *
2015/2016, moški absolutno, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 01:54:17

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŽBOGAR Robert

1989

RAD

0:24,49

751

16.05.2016

London

2.  

BODIROŽA Nick

2000

TK

0:24,99

707

31.07.2016

Antwerpen

3.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

0:25,38

675

06.07.2016

Hódmezővásárhely

4.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:25,57

660

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

TAVČAR Anže

1994

LL

0:25,57

660

09.07.2016

Kamnik

6.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:25,84

640

30.07.2016

Ravne na Koroškem

7.  

KOČEVAR Tilen

1993

RR

0:25,86

638

30.07.2016

Ravne na Koroškem

8.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:25,91

634

13.12.2015

Maribor

9.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:25,98

629

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:25,98

629

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:25,99

629

30.07.2016

Ravne na Koroškem

12.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:26,16

616

30.07.2016

Ravne na Koroškem

13.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:26,18

615

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:26,18

615

23.04.2016

Banja Luka

15.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:26,20

614

30.07.2016

Ravne na Koroškem

16.  

VUGA Blaž

1993

SDD

0:26,22

612

28.05.2016

Kranj

17.  

SUZIČ Žiga

1993

VV

0:26,26

609

20.03.2016

Žilina

18.  

KERČ Aljaž

1990

OL

0:26,39

600

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:26,39

600

30.07.2016

Ravne na Koroškem

20.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:26,40

600

28.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:26,43

598

30.07.2016

Ravne na Koroškem

22.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:26,45

596

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:26,45

596

28.05.2016

Kranj

24.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

0:26,48

594

13.02.2016

Reka/Rijeka

25.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:26,59

587

21.05.2016

Ljubljana

26.  

HREN Erik

1996

BM

0:26,61

586

13.12.2015

Maribor

27.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:26,66

582

30.07.2016

Ravne na Koroškem

28.  

HROVATIN Žan

1998

LL

0:26,70

580

13.12.2015

Maribor

29.  

DOVER Vasja

1995

PDM

0:26,79

574

30.07.2016

Ravne na Koroškem

30.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:26,84

571

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

0:26,90

567

30.07.2016

Ravne na Koroškem

32.  

DOVER Luka

1997

PDM

0:26,94

564

13.12.2015

Maribor

33.  

ŠTRUKELJ Aljaž

1996

PDM

0:26,97

563

09.04.2016

Maribor

34.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:27,04

558

30.07.2016

Ravne na Koroškem

35.  

PETRIČ Jan Karel

1991

TK

0:27,16

551

23.04.2016

Banja Luka

36.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

0:27,22

547

30.07.2016

Ravne na Koroškem

37.  

GAŠPAR Jan

1996

OL

0:27,23

547

30.07.2016

Ravne na Koroškem

38.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

0:27,24

546

30.07.2016

Ravne na Koroškem

39.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:27,27

544

28.05.2016

Kranj

40.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:27,30

542

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:27,34

540

30.07.2016

Ravne na Koroškem

42.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:27,43

535

17.03.2016

Ravne na Koroškem

43.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

0:27,47

532

30.07.2016

Ravne na Koroškem

44.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:27,53

529

30.07.2016

Ravne na Koroškem

45.  

GERČER Jan

2000

NC

0:27,54

528

28.05.2016

Kranj

 

ZLATNAR Matej

1991

IL

0:27,54

528

30.07.2016

Ravne na Koroškem

47.  

GLADEK Mark

1998

TK

0:27,56

527

10.04.2016

Gradec/Graz

48.  

TOBIAS David

2000

BM

0:27,59

525

20.03.2016

Žilina

49.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:27,64

523

13.12.2015

Maribor

50.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:27,65

522

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

LESJAK Filip

1999

BM

0:27,68

520

30.07.2016

Ravne na Koroškem

52.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:27,71

519

30.07.2016

Ravne na Koroškem

53.  

PIRY Matevž

1996

OL

0:27,74

517

30.07.2016

Ravne na Koroškem

54.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:27,77

515

30.07.2016

Ravne na Koroškem

55.  

ŠTRAUS Luka

1993

BM

0:27,80

514

13.12.2015

Maribor

56.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:27,95

505

30.07.2016

Ravne na Koroškem

57.  

SAVIČ David

1997

RL

0:27,97

504

13.12.2015

Maribor

58.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

0:27,99

503

30.07.2016

Ravne na Koroškem

59.  

MIKLAVC Gal

1998

SDD

0:28,04

500

17.07.2016

Radovljica

60.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:28,07

499

28.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

VIDOVIČ Tim

1995

TP

0:28,09

498

25.07.2016

Reka/Rijeka

62.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

0:28,12

496

11.06.2016

Banja Luka

63.  

KERN Mark

1999

KKR

0:28,13

496

28.05.2016

Kranj

64.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:28,17

494

30.07.2016

Ravne na Koroškem

65.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:28,20

492

14.05.2016

Ptuj

66.  

JARC Luka

2000

PDM

0:28,22

491

18.06.2016

Zagreb

67.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

0:28,25

489

30.07.2016

Ravne na Koroškem

68.  

VOVK Nace

2002

TK

0:28,29

487

22.07.2016

Kranj

69.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:28,37

483

22.07.2016

Kranj

70.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

0:28,38

483

11.06.2016

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:28,48

478

22.07.2016

Kranj

72.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:28,49

477

22.07.2016

Kranj

73.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:28,53

475

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:28,53

475

22.07.2016

Kranj

75.  

STRNAD Mihael

1999

OL

0:28,57

473

30.07.2016

Ravne na Koroškem

76.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

0:28,63

470

30.07.2016

Ravne na Koroškem

77.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:28,70

467

30.07.2016

Ravne na Koroškem

78.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:28,71

466

18.06.2016

Trbovlje

79.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:28,76

464

30.07.2016

Ravne na Koroškem

80.  

LOZICA Gal

1995

IL

0:28,77

463

21.05.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ŠERBEC Gregor

1990

PAK

0:28,78

463

09.04.2016

Maribor

82.  

KAC Jan

2001

SDD

0:28,79

462

30.07.2016

Ravne na Koroškem

83.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

0:28,83

460

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

0:28,83

460

02.07.2016

Koper

85.  

CVIKL Luka

2002

NC

0:28,84

460

22.07.2016

Kranj

86.  

ŽLOF Jan

1999

NC

0:28,95

455

30.07.2016

Ravne na Koroškem

87.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:28,97

454

30.07.2016

Ravne na Koroškem

88.  

CUNK Žiga

1999

BM

0:28,98

453

30.07.2016

Ravne na Koroškem

89.  

ARKO Jan

2000

RR

0:29,00

452

30.07.2016

Ravne na Koroškem

90.  

AVBREHT Luka

1995

OL

0:29,02

451

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:29,15

445

09.07.2016

Kamnik

92.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

0:29,16

445

30.07.2016

Ravne na Koroškem

93.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

0:29,21

443

13.02.2016

Reka/Rijeka

 

SUŠEC Miha

2000

VV

0:29,21

443

28.05.2016

Kranj

95.  

VUGA Janez

1999

SDD

0:29,27

440

30.07.2016

Ravne na Koroškem

96.  

VIDOVIČ Timotej

1993

PDM

0:29,29

439

10.04.2016

Gradec/Graz

97.  

FON Gašper

2000

OL

0:29,35

436

30.07.2016

Ravne na Koroškem

98.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:29,40

434

28.05.2016

Kranj

99.  

KREFT Jakob

2000

IL

0:29,44

432

30.07.2016

Ravne na Koroškem

100.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:29,46

431

17.10.2015

Sarajevo

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

HUTTER Žiga

2000

BM

0:29,47

431

17.03.2016

Ravne na Koroškem

102.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

0:29,49

430

14.05.2016

Ptuj

103.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:29,60

425

28.05.2016

Ravne na Koroškem

104.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

0:29,63

424

28.05.2016

Ravne na Koroškem

105.  

DOLENC Arne

1999

OL

0:29,66

423

21.05.2016

Ljubljana

106.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

0:29,75

419

23.04.2016

Banja Luka

 

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:29,75

419

22.07.2016

Kranj

108.  

HODNIK Aljoša

1999

SDD

0:29,82

416

30.07.2016

Ravne na Koroškem

109.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:29,86

414

28.05.2016

Kranj

110.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:29,88

414

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MARKOVIČ Matjaž

1998

PC

0:29,93

411

30.07.2016

Ravne na Koroškem

112.  

HOMAN Urban

1999

RAD

0:29,96

410

02.07.2016

Koper

113.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:30,14

403

30.07.2016

Ravne na Koroškem

114.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:30,20

400

30.07.2016

Ravne na Koroškem

115.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:30,22

400

22.07.2016

Kranj

116.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:30,24

399

28.05.2016

Kranj

117.  

KOZOLE Anže

1999

CK

0:30,26

398

30.07.2016

Ravne na Koroškem

118.  

BENČIČ Matic

1999

BP

0:30,27

398

23.04.2016

Banja Luka

119.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

0:30,30

397

30.07.2016

Ravne na Koroškem

120.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:30,38

393

17.03.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BESTER Blaž

1999

LL

0:30,46

390

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

ZABAV Andrej

2001

SDD

0:30,46

390

17.07.2016

Radovljica

 

ŽALAC Jan

2000

OL

0:30,46

390

02.07.2016

Koper

124.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:30,53

388

28.05.2016

Ravne na Koroškem

125.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:30,58

386

02.07.2016

Koper

126.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:30,65

383

18.06.2016

Ljubljana

127.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

0:30,67

382

30.07.2016

Ravne na Koroškem

128.  

KREK Gašper

1999

PC

0:30,71

381

30.07.2016

Ravne na Koroškem

129.  

PIRNAT Anže

2001

KA

0:30,73

380

28.05.2016

Kranj

130.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:30,74

380

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:30,88

375

28.05.2016

Kranj

132.  

LEŠČEŠEN Martin

1995

BP

0:30,91

373

23.04.2016

Banja Luka

133.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:30,94

372

23.04.2016

Banja Luka

 

ČENČIČ Nejc

2000

RA

0:30,94

372

06.07.2016

Kamnik

135.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:30,95

372

17.03.2016

Ravne na Koroškem

136.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:30,96

372

17.10.2015

Sarajevo

137.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:31,05

368

22.07.2016

Kranj

138.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:31,06

368

30.07.2016

Ravne na Koroškem

139.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:31,10

367

22.07.2016

Kranj

 

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:31,10

367

17.07.2016

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:31,15

365

22.07.2016

Kranj

142.  

HARB Benjamin

2000

BM

0:31,20

363

13.12.2015

Maribor

143.  

ODER Nik

2001

BM

0:31,25

361

09.04.2016

Maribor

144.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:31,28

360

28.05.2016

Kranj

145.  

KRAVOS Maks

1997

BM

0:31,32

359

20.03.2016

Žilina

146.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:31,34

358

06.07.2016

Kamnik

 

HELER Jan

1998

PDM

0:31,34

358

14.05.2016

Wels

148.  

MERZDOVNIK Nejc

2002

FR

0:31,40

356

22.07.2016

Kranj

149.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:31,42

356

17.03.2016

Ravne na Koroškem

150.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:31,49

353

22.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:31,54

352

06.07.2016

Kamnik

152.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:31,55

351

17.07.2016

Brestanica

153.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:31,58

350

22.07.2016

Kranj

154.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:31,64

348

21.05.2016

Ljubljana

155.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:31,72

346

30.07.2016

Ravne na Koroškem

156.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:31,75

345

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

VIDENŠEK David

2001

NC

0:31,75

345

23.04.2016

Banja Luka

158.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:31,80

343

09.07.2016

Kamnik

159.  

PERKO Matija

2002

OL

0:31,89

340

22.07.2016

Kranj

160.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:31,93

339

11.06.2016

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:31,99

337

30.07.2016

Ravne na Koroškem

162.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:32,00

337

09.07.2016

Kamnik

163.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:32,07

334

23.04.2016

Banja Luka

164.  

FAJON Nej

2002

OL

0:32,11

333

28.05.2016

Ravne na Koroškem

165.  

KITAK Miha

1994

PDM

0:32,15

332

10.04.2016

Gradec/Graz

 

UDUČ Miha

2004

BM

0:32,15

332

17.07.2016

Brestanica

167.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:32,20

330

30.07.2016

Ravne na Koroškem

168.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

0:32,22

330

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

169.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:32,28

328

11.06.2016

Banja Luka

170.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:32,31

327

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:32,34

326

06.07.2016

Kamnik

172.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:32,35

326

30.07.2016

Ravne na Koroškem

173.  

ATELŠEK KASTREVC Vid

1999

PDM

0:32,37

325

09.07.2016

Kamnik

 

JEREB Maks

2003

NC

0:32,37

325

22.07.2016

Kranj

 

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:32,37

325

09.07.2016

Kamnik

176.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:32,44

323

17.07.2016

Brestanica

177.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:32,49

322

09.07.2016

Kamnik

178.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:32,56

319

09.07.2016

Kamnik

179.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:32,59

319

28.05.2016

Ravne na Koroškem

180.  

ČOLIČ Luka

1997

RR

0:32,60

318

09.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:32,62

318

30.07.2016

Ravne na Koroškem

182.  

VERČ Peter

2004

IL

0:32,66

317

09.07.2016

Kamnik

183.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:32,67

316

27.03.2016

Kranj

184.  

LAPAJNE Marko

1998

BP

0:32,73

315

23.04.2016

Banja Luka

185.  

DREU Domen

2002

SDD

0:32,76

314

22.07.2016

Kranj

186.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:32,79

313

09.07.2016

Kamnik

187.  

ŠPITALAR Gregor

1991

BM

0:32,82

312

13.12.2015

Maribor

188.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:32,88

310

28.05.2016

Ravne na Koroškem

189.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:32,89

310

17.07.2016

Brestanica

190.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:32,92

309

22.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:32,93

309

14.05.2016

Ptuj

192.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:32,98

307

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

MARČUN Miha

2001

RAD

0:32,98

307

02.07.2016

Koper

194.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:33,00

307

11.06.2016

Reka/Rijeka

195.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:33,14

303

17.07.2016

Brestanica

196.  

ROBIČ Filip

2001

NC

0:33,17

302

09.04.2016

Maribor

197.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,20

301

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

0:33,20

301

17.03.2016

Ravne na Koroškem

199.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:33,22

301

11.06.2016

Radovljica

200.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:33,26

300

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:33,43

295

17.07.2016

Brestanica

202.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:33,47

294

22.07.2016

Kranj

203.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:33,55

292

22.07.2016

Kranj

204.  

CENE Rok

2001

NC

0:33,59

291

30.07.2016

Ravne na Koroškem

205.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:33,61

290

18.06.2016

Ljubljana

206.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:33,65

289

22.07.2016

Kranj

207.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:33,71

288

22.07.2016

Kranj

208.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:33,74

287

25.06.2016

Nova Gorica

209.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:33,77

286

28.05.2016

Ravne na Koroškem

210.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:33,86

284

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:33,89

283

22.07.2016

Kranj

212.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:33,91

283

02.07.2016

Koper

213.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:34,00

281

02.07.2016

Podgorica

214.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:34,06

279

17.07.2016

Brestanica

215.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:34,12

278

09.04.2016

Maribor

216.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:34,13

277

10.01.2016

Kranj

217.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

0:34,15

277

30.07.2016

Ravne na Koroškem

218.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:34,38

271

22.07.2016

Kranj

219.  

TURK Matic

2004

BP

0:34,41

271

23.04.2016

Banja Luka

220.  

PLANINC Jaka

2002

KA

0:34,44

270

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

0:34,80

262

09.07.2016

Kamnik

222.  

MOČNIK Matic

2001

CK

0:34,84

261

18.06.2016

Trbovlje

223.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:34,91

259

09.07.2016

Kamnik

 

KLEMENC Matic

2003

LL

0:34,91

259

18.06.2016

Ljubljana

225.  

ČERNE Luka

2001

NG

0:34,94

258

25.06.2016

Nova Gorica

226.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:34,97

258

04.06.2016

Brestanica

227.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:35,00

257

23.04.2016

Banja Luka

228.  

VOVK ŠULGAJ Enej

2002

NC

0:35,23

252

23.04.2016

Banja Luka

229.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:35,32

250

28.05.2016

Ravne na Koroškem

230.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:35,33

250

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:35,41

248

17.07.2016

Brestanica

232.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:35,45

247

18.06.2016

Trbovlje

233.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:35,51

246

25.06.2016

Nova Gorica

 

KOGLOT Luka

2000

NG

0:35,51

246

30.07.2016

Ravne na Koroškem

235.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:35,58

245

25.06.2016

Nova Gorica

236.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:35,71

242

09.07.2016

Kamnik

237.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:35,76

241

28.05.2016

Ravne na Koroškem

238.  

SERAP Tine

2001

BM

0:35,79

240

09.04.2016

Maribor

239.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:35,84

239

18.06.2016

Ljubljana

240.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:35,90

238

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

MALI Domen

2001

RAD

0:35,99

236

02.07.2016

Koper

242.  

ILAR Nal

2005

LL

0:36,04

235

25.06.2016

Nova Gorica

243.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:36,11

234

22.07.2016

Kranj

244.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

0:36,13

234

30.07.2016

Ravne na Koroškem

245.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:36,30

230

14.05.2016

Wels

246.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:36,42

228

17.07.2016

Brestanica

247.  

FRANKO Nik

2002

LL

0:36,46

227

09.07.2016

Kamnik

248.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:36,48

227

04.06.2016

Brestanica

249.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:36,52

226

09.07.2016

Kamnik

250.  

JENKO Bor

2002

RL

0:36,54

226

22.07.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:36,60

225

04.06.2016

Brestanica

252.  

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:36,65

224

09.07.2016

Kamnik

253.  

KAC Tim

2003

LL

0:36,87

220

18.06.2016

Ljubljana

254.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:36,93

219

09.07.2016

Kamnik

255.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:36,95

218

17.07.2016

Brestanica

256.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:37,04

217

18.06.2016

Ljubljana

257.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:37,06

216

28.05.2016

Ravne na Koroškem

258.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:37,35

211

17.07.2016

Brestanica

259.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:37,36

211

18.06.2016

Ljubljana

260.  

VERŠIČ Bernard

1991

TP

0:37,49

209

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:37,50

209

17.07.2016

Brestanica

262.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:37,52

209

17.07.2016

Brestanica

263.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:37,55

208

09.07.2016

Kamnik

264.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:37,56

208

11.06.2016

Reka/Rijeka

265.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:37,62

207

04.06.2016

Brestanica

266.  

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

0:37,70

206

17.03.2016

Ravne na Koroškem

267.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:37,73

205

17.07.2016

Brestanica

268.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:37,74

205

22.07.2016

Kranj

269.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:37,75

205

18.06.2016

Ljubljana

270.  

MEŽNAR Blaž

2003

OL

0:37,84

203

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:37,92

202

17.07.2016

Brestanica

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:37,92

202

17.07.2016

Brestanica

273.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:38,02

200

17.07.2016

Brestanica

274.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:38,03

200

25.06.2016

Nova Gorica

275.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:38,05

200

18.06.2016

Ljubljana

276.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:38,11

199

28.05.2016

Ravne na Koroškem

277.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:38,17

198

17.07.2016

Brestanica

 

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

0:38,17

198

22.07.2016

Kranj

279.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:38,23

197

17.07.2016

Brestanica

280.  

FINK Aljaž

2001

TK

0:38,31

196

28.05.2016

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:38,47

193

18.06.2016

Ljubljana

282.  

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:38,74

189

18.06.2016

Ljubljana

283.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:38,77

189

09.04.2016

Maribor

284.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:38,79

189

30.07.2016

Ravne na Koroškem

 

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:38,79

189

06.07.2016

Kamnik

286.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:38,98

186

04.06.2016

Brestanica

287.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:39,11

184

22.07.2016

Kranj

288.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:39,14

184

22.07.2016

Kranj

 

MEDIC Luka

2003

RL

0:39,14

184

02.07.2016

Koper

290.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:39,21

183

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:39,25

182

09.07.2016

Kamnik

292.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:39,39

180

17.07.2016

Brestanica

293.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:39,46

179

17.07.2016

Brestanica

294.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:39,52

178

17.07.2016

Brestanica

295.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:39,66

177

18.06.2016

Ljubljana

296.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:39,76

175

18.10.2015

Koper

297.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:39,79

175

22.07.2016

Kranj

298.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:39,98

172

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

299.  

ONIČ Tadej

2004

BM

0:40,06

171

28.05.2016

Ravne na Koroškem

300.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:40,07

171

04.06.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:40,12

171

17.07.2016

Brestanica

302.  

KORDA Gal

2002

BM

0:40,13

170

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

303.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:40,14

170

27.02.2016

Banja Luka

304.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:40,28

169

04.06.2016

Brestanica

305.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:40,30

168

06.07.2016

Kamnik

306.  

BAJEC David

2003

PKA

0:40,48

166

09.07.2016

Kamnik

307.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:40,53

165

28.05.2016

Ravne na Koroškem

308.  

KAPEL Lovro

2003

BM

0:40,62

164

17.03.2016

Ravne na Koroškem

309.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:40,65

164

28.05.2016

Ravne na Koroškem

310.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:40,87

161

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

TRATNIK Filip

2004

IL

0:40,95

160

09.07.2016

Kamnik

312.  

BAH Maks

2002

VV

0:41,00

160

28.05.2016

Ravne na Koroškem

313.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:41,21

157

17.07.2016

Brestanica

314.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:41,26

157

18.06.2016

Trbovlje

315.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:41,48

154

18.06.2016

Ljubljana

316.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:41,51

154

12.12.2015

Koper

317.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:42,09

148

17.07.2016

Brestanica

318.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:42,25

146

18.06.2016

Ljubljana

319.  

KERIN Domen

2002

IL

0:42,26

146

18.06.2016

Ljubljana

320.  

ILAR Lun

2007

LL

0:42,28

146

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:42,47

144

17.07.2016

Brestanica

322.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:42,52

143

17.07.2016

Brestanica

323.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:42,57

143

17.07.2016

Brestanica

324.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:42,58

143

09.07.2016

Kamnik

325.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:42,78

141

11.06.2016

Reka/Rijeka

326.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:42,93

139

18.06.2016

Ljubljana

327.  

TURK Mitja

2006

RR

0:42,96

139

28.05.2016

Reka/Rijeka

328.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:43,09

138

17.07.2016

Brestanica

329.  

LIPOVŽ Brin

2003

CK

0:43,22

136

22.07.2016

Kranj

330.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:43,47

134

28.05.2016

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

STELE Gašper

2004

KA

0:43,56

133

04.06.2016

Volšperk/Wolfsberg

332.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,69

132

04.06.2016

Brestanica

333.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:43,71

132

11.06.2016

Reka/Rijeka

334.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:43,72

132

28.05.2016

Reka/Rijeka

335.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:43,79

131

18.06.2016

Ljubljana

336.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:44,28

127

06.07.2016

Kamnik

337.  

STELE Matej

2002

KA

0:44,42

126

06.07.2016

Kamnik

338.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

0:44,55

124

09.07.2016

Kamnik

339.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:44,67

123

18.06.2016

Ljubljana

340.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:44,95

121

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

PAŠALIČ ORAŽEN Denis

2002

CK

0:45,20

119

22.07.2016

Kranj

342.  

BENČINA Lovro

2002

RR

0:45,21

119

02.07.2016

Koper

343.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:45,36

118

28.05.2016

Ravne na Koroškem

344.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:45,67

115

27.02.2016

Banja Luka

 

GOLC Luka

2006

RAD

0:45,67

115

11.06.2016

Radovljica

346.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:46,28

111

04.06.2016

Brestanica

347.  

ĐURIĆ Darko

1989

TK

0:46,42

110

09.07.2016

Kamnik

348.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:46,58

109

04.06.2016

Brestanica

349.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:46,59

109

25.06.2016

Nova Gorica

350.  

ERJAVEC Aleks

2001

BP

0:46,63

108

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:46,79

107

18.06.2016

Ljubljana

352.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:46,82

107

04.06.2016

Brestanica

353.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:46,85

107

17.07.2016

Brestanica

354.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:47,11

105

17.07.2016

Brestanica

355.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

0:47,18

105

12.12.2015

Koper

356.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:47,41

103

11.06.2016

Reka/Rijeka

357.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:47,55

102

09.07.2016

Kamnik

358.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:47,60

102

17.07.2016

Brestanica

359.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:47,71

101

02.07.2016

Koper

360.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:47,75

101

02.07.2016

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:47,87

100

17.07.2016

Brestanica

362.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:48,05

99

28.05.2016

Ravne na Koroškem

363.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:48,19

98

17.03.2016

Ravne na Koroškem

364.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:48,43

97

17.07.2016

Brestanica

365.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:48,80

95

04.06.2016

Brestanica

366.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:48,90

94

12.12.2015

Koper

367.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:49,32

92

17.03.2016

Ravne na Koroškem

368.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:49,49

91

18.06.2016

Trbovlje

369.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:49,66

90

17.03.2016

Ravne na Koroškem

370.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:49,96

88

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:50,29

86

18.06.2016

Ljubljana

372.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:50,32

86

04.06.2016

Brestanica

373.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:50,70

84

17.03.2016

Ravne na Koroškem

374.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:51,30

81

04.06.2016

Brestanica

375.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:51,40

81

17.07.2016

Brestanica

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:51,40

81

17.07.2016

Brestanica

377.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:51,54

80

17.07.2016

Brestanica

 

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:51,54

80

27.02.2016

Banja Luka

379.  

KIKER Jan

2007

PC

0:51,63

80

11.06.2016

Radovljica

380.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:52,39

76

09.04.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:52,55

76

04.06.2016

Brestanica

382.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:52,57

76

17.03.2016

Ravne na Koroškem

383.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:52,82

74

18.06.2016

Ljubljana

384.  

IVANČIĆ Teo

2006

VV

0:52,87

74

28.05.2016

Ravne na Koroškem

385.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:52,95

74

02.07.2016

Koper

386.  

JEREB Matic

2004

CER

0:53,35

72

25.06.2016

Nova Gorica

387.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:53,59

71

28.05.2016

Reka/Rijeka

388.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:54,23

69

18.06.2016

Ljubljana

389.  

KRALJ Julien

2007

KK

0:54,27

69

04.06.2016

Brestanica

390.  

ROTER Matic

2004

TK

0:54,51

68

06.07.2016

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:54,83

67

18.06.2016

Ljubljana

392.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:55,18

65

18.06.2016

Ljubljana

393.  

FRELIH Ambrož

2005

RAD

0:55,20

65

11.06.2016

Radovljica

394.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:55,39

64

09.04.2016

Maribor

395.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

0:55,60

64

16.04.2016

Koper

396.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:55,78

63

25.06.2016

Nova Gorica

397.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:55,81

63

28.05.2016

Ravne na Koroškem

398.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:56,10

62

18.06.2016

Ljubljana

399.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:56,19

62

11.06.2016

Radovljica

400.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:57,01

59

17.07.2016

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:58,70

54

09.07.2016

Kamnik

402.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:59,48

52

04.06.2016

Brestanica

403.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:59,93

51

18.06.2016

Ljubljana

404.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

1:00,02

51

25.06.2016

Nova Gorica

405.  

KAVRE Jani

2004

KK

1:00,59

49

25.06.2016

Nova Gorica

406.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

1:01,46

47

04.06.2016

Brestanica

407.  

FERENČAK Luka

2007

CK

1:01,85

46

04.06.2016

Brestanica

408.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

1:03,05

44

06.07.2016

Kamnik

409.  

ŠOŠTER Alen

1999

VV

1:06,00

38

09.07.2016

Kamnik

410.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

1:06,57

37

18.06.2016

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

MAROLT Matija

2006

CK

1:08,85

33

04.06.2016

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

411

2001.87

0:36,42

228



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.