Back    Home

Lestvice *
2016/2017, moški absolutno, 50 m DELFIN, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 01:32:34

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SCHWIETERT Ben

1997

TK

0:24,54

747

07.05.2017

Bergen

2.  

BODIROŽA Nick

2000

TK

0:24,80

724

30.07.2017

Antwerpen

3.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

0:24,81

723

28.06.2017

Netanya

4.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:25,21

689

05.08.2017

Kranj

5.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:25,43

671

05.08.2017

Kranj

6.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:25,59

659

04.06.2017

Kranj

7.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:25,62

656

05.08.2017

Kranj

8.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:25,72

649

05.08.2017

Kranj

9.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:25,76

646

23.06.2017

Reka/Rijeka

10.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:25,82

641

08.07.2017

Zagreb

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

0:26,01

627

05.08.2017

Kranj

12.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:26,04

625

05.08.2017

Kranj

13.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:26,05

624

05.08.2017

Kranj

 

TAVČAR Anže

1994

LL

0:26,05

624

05.08.2017

Kranj

15.  

DOVER Luka

1997

PDM

0:26,11

620

05.08.2017

Kranj

 

GEYSER Dario

1999

OL

0:26,11

620

01.07.2017

Chartres

17.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:26,16

616

11.02.2017

Reka/Rijeka

18.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:26,23

612

15.01.2017

Kranj

19.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:26,28

608

05.08.2017

Kranj

20.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:26,38

601

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:26,40

600

05.08.2017

Kranj

22.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:26,41

599

24.06.2017

Ljubljana

23.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:26,50

593

05.08.2017

Kranj

24.  

LESJAK Filip

1999

BM

0:26,54

590

05.08.2017

Kranj

25.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:26,60

586

11.02.2017

Reka/Rijeka

26.  

KOS Tim

1989

BM

0:26,63

584

23.04.2017

Gradec/Graz

27.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:26,69

580

22.04.2017

Banja Luka

28.  

BAU Martin

1994

BM

0:26,73

578

15.01.2017

Kranj

29.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:26,75

577

20.05.2017

Ljubljana

30.  

GERČER Jan

2000

NC

0:26,76

576

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:26,79

574

05.08.2017

Kranj

32.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:26,82

572

04.06.2017

Kranj

33.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:26,88

568

11.02.2017

Reka/Rijeka

34.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:26,93

565

20.05.2017

Ljubljana

35.  

ALIAMOVSKII Evgenii

2002

BM

0:26,96

563

05.08.2017

Kranj

36.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

0:27,01

560

17.06.2017

Trbovlje

37.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:27,02

559

05.08.2017

Kranj

38.  

SUZIČ Žiga

1993

VV

0:27,04

558

19.03.2017

Žilina

39.  

GLADEK Mark

1998

TK

0:27,06

557

20.05.2017

Ljubljana

 

KOČEVAR Tilen

1993

RR

0:27,06

557

15.01.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:27,08

556

22.04.2017

Banja Luka

42.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

0:27,10

554

05.08.2017

Kranj

43.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:27,14

552

19.03.2017

Ravne na Koroškem

44.  

TOBIAS David

2000

BM

0:27,25

545

13.05.2017

Ptuj

45.  

PIRY Matevž

1996

OL

0:27,31

542

05.08.2017

Kranj

46.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

0:27,38

538

05.08.2017

Kranj

47.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:27,44

534

05.08.2017

Kranj

48.  

HORVAT Mitja

2001

NC

0:27,48

532

20.05.2017

Ljubljana

 

VOVK Nace

2002

TK

0:27,48

532

20.05.2017

Ljubljana

50.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:27,49

531

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:27,52

529

05.08.2017

Kranj

 

HROVATIN Žan

1998

LL

0:27,52

529

18.12.2016

Maribor

53.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:27,53

529

23.06.2017

Reka/Rijeka

54.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:27,58

526

04.06.2017

Kranj

55.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

0:27,61

524

05.08.2017

Kranj

56.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:27,65

522

05.08.2017

Kranj

57.  

ZOBEC Tim

1997

RR

0:27,66

521

20.05.2017

Ljubljana

58.  

VUGA Blaž

1993

SDD

0:27,70

519

22.04.2017

Banja Luka

59.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:27,76

516

05.08.2017

Kranj

60.  

ZLATNAR Jan

1993

IL

0:27,78

515

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SAVIČ David

1997

RL

0:27,87

510

05.08.2017

Kranj

62.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:27,88

509

17.06.2017

Trbovlje

63.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:27,92

507

05.08.2017

Kranj

64.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

0:27,93

506

18.12.2016

Maribor

65.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

0:28,00

503

05.08.2017

Kranj

66.  

CUNK Žiga

1999

BM

0:28,03

501

23.06.2017

Reka/Rijeka

67.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

0:28,13

496

18.12.2016

Maribor

68.  

KAC Jan

2001

SDD

0:28,16

494

05.08.2017

Kranj

69.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

0:28,18

493

08.07.2017

Koper

70.  

STRNAD Mihael

1999

OL

0:28,20

492

19.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:28,26

489

24.06.2017

Ljubljana

72.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:28,31

486

05.08.2017

Kranj

73.  

ARKO Jan

2000

RR

0:28,32

486

05.08.2017

Kranj

74.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:28,36

484

21.07.2017

Ravne na Koroškem

75.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:28,42

481

05.08.2017

Kranj

76.  

HOMAN Urban

1999

RAD

0:28,48

478

05.08.2017

Kranj

77.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:28,49

477

05.08.2017

Kranj

 

JARC Luka

2000

PDM

0:28,49

477

08.04.2017

Maribor

79.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:28,50

477

05.08.2017

Kranj

 

VUGA Janez

1999

SDD

0:28,50

477

24.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ODER Gašper

1999

FR

0:28,56

474

04.03.2017

Ravne na Koroškem

82.  

DOLENC Arne

1999

OL

0:28,61

471

05.08.2017

Kranj

83.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:28,62

471

04.06.2017

Kranj

84.  

VERČ Peter

2004

IL

0:28,66

469

21.07.2017

Ravne na Koroškem

85.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:28,68

468

04.06.2017

Kranj

86.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:28,72

466

05.08.2017

Kranj

87.  

KERN Mark

1999

KKR

0:28,73

465

16.07.2017

Radovljica

88.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:28,75

464

05.08.2017

Kranj

89.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

0:28,81

461

18.06.2017

Beograd

90.  

KREFT Jakob

2000

IL

0:28,85

459

20.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:28,91

457

27.05.2017

Ljubljana

92.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:28,94

455

04.06.2017

Kranj

93.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

0:28,95

455

05.08.2017

Kranj

94.  

JEREB Maks

2003

NC

0:28,99

453

21.07.2017

Ravne na Koroškem

95.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

0:29,00

452

05.08.2017

Kranj

96.  

ČARMAN Marcel

2002

ZVK

0:29,01

452

19.03.2017

Ravne na Koroškem

97.  

ZABAV Andrej

2001

SDD

0:29,09

448

22.04.2017

Banja Luka

98.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:29,13

446

05.08.2017

Kranj

99.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:29,18

444

05.08.2017

Kranj

100.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

0:29,19

444

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:29,22

442

05.08.2017

Kranj

102.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:29,26

440

05.08.2017

Kranj

 

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:29,26

440

01.07.2017

Kamnik

104.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:29,29

439

05.08.2017

Kranj

105.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:29,34

437

05.08.2017

Kranj

106.  

MARKOVIČ Matjaž

1998

PC

0:29,35

436

26.03.2017

Kranj

107.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:29,37

435

20.05.2017

Ljubljana

108.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

0:29,40

434

20.05.2017

Ljubljana

109.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:29,45

432

05.08.2017

Kranj

110.  

DOLINAR Jure

1999

BM

0:29,48

431

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

0:29,51

429

15.10.2016

Sarajevo

112.  

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:29,53

428

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:29,53

428

20.05.2017

Ljubljana

 

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:29,53

428

15.01.2017

Kranj

115.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:29,57

427

24.06.2017

Ljubljana

 

VIDENŠEK David

2001

NC

0:29,57

427

05.08.2017

Kranj

117.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:29,59

426

05.08.2017

Kranj

118.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:29,68

422

01.07.2017

Kamnik

119.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:29,69

422

10.06.2017

Ravne na Koroškem

120.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:29,71

421

04.06.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ŽLOF Jan

1999

NC

0:29,80

417

15.10.2016

Sarajevo

122.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:29,81

416

05.08.2017

Kranj

123.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:29,84

415

05.08.2017

Kranj

124.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:29,92

412

21.07.2017

Ravne na Koroškem

125.  

KOZOLE Anže

1999

CK

0:30,00

409

05.08.2017

Kranj

126.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:30,02

408

21.07.2017

Ravne na Koroškem

127.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:30,03

407

04.03.2017

Ravne na Koroškem

128.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:30,13

403

27.05.2017

Radovljica

129.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:30,15

402

05.08.2017

Kranj

130.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:30,16

402

04.06.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:30,17

402

05.08.2017

Kranj

132.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:30,19

401

05.08.2017

Kranj

 

RIHTER Žan

2000

FR

0:30,19

401

04.03.2017

Ravne na Koroškem

134.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:30,20

400

05.08.2017

Kranj

 

UDUČ Miha

2004

BM

0:30,20

400

21.07.2017

Ravne na Koroškem

136.  

BJELOVUČIĆ Gal

1999

BM

0:30,21

400

23.06.2017

Reka/Rijeka

137.  

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:30,29

397

19.03.2017

Ravne na Koroškem

138.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:30,38

393

21.07.2017

Ravne na Koroškem

139.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:30,41

392

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:30,41

392

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

0:30,41

392

22.04.2017

Banja Luka

142.  

ČOLIČ Luka

1997

RR

0:30,44

391

05.08.2017

Kranj

143.  

MOČNIK Matic

2001

CK

0:30,49

389

05.08.2017

Kranj

144.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:30,50

389

05.08.2017

Kranj

145.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:30,55

387

05.08.2017

Kranj

146.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:30,66

383

08.07.2017

Koper

147.  

GORIŠEK Rene

1999

VV

0:30,73

380

19.03.2017

Žilina

148.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:30,75

379

25.06.2017

Nova Gorica

149.  

MARTINJAŠ Leon

2002

SDD

0:30,78

378

20.05.2017

Ljubljana

 

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:30,78

378

05.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:30,83

376

05.08.2017

Kranj

152.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:30,84

376

20.05.2017

Ljubljana

153.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:30,87

375

21.07.2017

Ravne na Koroškem

154.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:30,90

374

10.06.2017

Ravne na Koroškem

155.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:30,91

373

05.08.2017

Kranj

156.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:30,93

373

05.08.2017

Kranj

157.  

STARIHA Jan

2002

LL

0:30,97

371

05.08.2017

Kranj

158.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:31,00

370

05.08.2017

Kranj

159.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:31,11

366

04.06.2017

Wels

160.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:31,12

366

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PURGAR Borut

2004

KK

0:31,12

366

21.07.2017

Ravne na Koroškem

162.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:31,14

365

05.08.2017

Kranj

 

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:31,14

365

21.07.2017

Ravne na Koroškem

164.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:31,15

365

20.05.2017

Ljubljana

 

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:31,15

365

05.08.2017

Kranj

166.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:31,21

363

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

URŠIČ Jan

2000

KA

0:31,21

363

28.06.2017

Kamnik

168.  

SENICA Naj

2002

LL

0:31,23

362

04.06.2017

Kranj

169.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:31,26

361

05.08.2017

Kranj

170.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:31,27

361

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:31,31

359

06.07.2017

Kaunas

172.  

TURK Matic

2004

BP

0:31,42

356

21.07.2017

Ravne na Koroškem

173.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:31,46

354

27.05.2017

Ljubljana

174.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:31,50

353

13.05.2017

Ptuj

175.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

0:31,63

349

05.08.2017

Kranj

176.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:31,68

347

05.08.2017

Kranj

 

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:31,68

347

23.04.2017

Gradec/Graz

178.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:31,75

345

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:31,75

345

13.05.2017

Ptuj

180.  

FAJON Nej

2002

OL

0:31,77

344

20.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:31,80

343

05.08.2017

Kranj

182.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:31,85

341

04.06.2017

Kranj

183.  

HAZEMALI Blaž

1997

TP

0:32,04

335

13.05.2017

Ptuj

184.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:32,08

334

13.05.2017

Ptuj

185.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:32,10

333

20.05.2017

Ljubljana

186.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:32,12

333

05.08.2017

Kranj

187.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:32,13

332

08.07.2017

Koper

188.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:32,14

332

08.07.2017

Koper

189.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:32,27

328

10.06.2017

Ravne na Koroškem

190.  

PERC Anže

2003

VV

0:32,38

325

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

KOGLOT Luka

2000

NG

0:32,41

324

05.08.2017

Kranj

192.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

0:32,54

320

18.12.2016

Maribor

 

MESEC Žiga

2000

SDD

0:32,54

320

27.05.2017

Ljubljana

194.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:32,69

316

10.06.2017

Ravne na Koroškem

195.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

0:32,78

313

20.05.2017

Ljubljana

196.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:32,79

313

07.05.2017

Brno

197.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:32,87

311

16.07.2017

Maribor

198.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:32,97

308

27.05.2017

Ljubljana

199.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:33,02

306

18.12.2016

Maribor

 

JEZERC Tevž

2002

OL

0:33,02

306

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

DREU Domen

2002

SDD

0:33,05

305

29.10.2016

Beograd

 

PREBIL Tai

2002

IL

0:33,05

305

27.05.2017

Ljubljana

203.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:33,24

300

01.07.2017

Kamnik

204.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:33,28

299

21.07.2017

Ravne na Koroškem

205.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:33,32

298

17.06.2017

Trbovlje

206.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:33,36

297

10.06.2017

Ravne na Koroškem

207.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:33,39

296

23.04.2017

Gradec/Graz

208.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:33,43

295

21.07.2017

Ravne na Koroškem

209.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:33,46

294

01.07.2017

Kamnik

 

ŠKAFAR Andrej

1960

CK

0:33,46

294

24.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,48

294

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

KOKOT Jan

2003

FR

0:33,48

294

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

SNOJ Jaka

2004

OL

0:33,48

294

27.05.2017

Ljubljana

214.  

PETOVAR Mark

2004

IL

0:33,49

294

21.07.2017

Ravne na Koroškem

215.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:33,60

291

10.06.2017

Ravne na Koroškem

216.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:33,67

289

10.06.2017

Ravne na Koroškem

217.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:33,75

287

08.04.2017

Maribor

218.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:33,79

286

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:33,79

286

08.07.2017

Zagreb

220.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:33,87

284

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:33,91

283

04.03.2017

Ravne na Koroškem

222.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:33,97

281

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:33,97

281

10.06.2017

Ravne na Koroškem

224.  

PERC Jan

2001

VV

0:34,03

280

05.08.2017

Kranj

225.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:34,18

276

21.07.2017

Ravne na Koroškem

226.  

ILAR Nal

2005

LL

0:34,22

275

16.07.2017

Maribor

227.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:34,25

274

17.06.2017

Ljubljana

228.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:34,28

274

07.05.2017

Brno

229.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

0:34,30

273

22.04.2017

Banja Luka

230.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:34,32

273

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:34,35

272

10.06.2017

Ravne na Koroškem

232.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:34,55

267

08.04.2017

Maribor

233.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:34,56

267

17.06.2017

Ljubljana

234.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:34,60

266

17.06.2017

Trbovlje

235.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:34,63

265

16.07.2017

Maribor

236.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:34,64

265

16.07.2017

Maribor

237.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:34,68

264

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

PREBIL Jakob

2005

OL

0:34,68

264

16.07.2017

Maribor

 

VRČKOVNIK Lan

2003

VV

0:34,68

264

23.04.2017

Gradec/Graz

240.  

BAJEC David

2003

PKA

0:34,71

264

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:34,74

263

10.06.2017

Ravne na Koroškem

242.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:34,89

260

17.06.2017

Trbovlje

243.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:35,05

256

01.07.2017

Kamnik

244.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:35,06

256

03.06.2017

Wels

245.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:35,13

254

08.04.2017

Maribor

246.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:35,18

253

25.06.2017

Nova Gorica

247.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:35,20

253

08.07.2017

Koper

248.  

BOGATAJ Tine

2002

TK

0:35,21

253

05.08.2017

Kranj

 

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:35,21

253

01.07.2017

Kamnik

 

TURK Urban Albin

2004

RL

0:35,21

253

17.06.2017

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:35,31

250

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:35,31

250

16.07.2017

Maribor

253.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:35,35

250

21.07.2017

Ravne na Koroškem

254.  

MAJCEN KOPRIVNIK Marcel

2002

PC

0:35,40

248

03.06.2017

Praga/Prague

 

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:35,40

248

21.07.2017

Ravne na Koroškem

256.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:35,44

248

17.06.2017

Ljubljana

257.  

PAUČIČ Jurin Filip

2005

TOR

0:35,69

242

08.04.2017

Maribor

258.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:35,70

242

10.06.2017

Ravne na Koroškem

259.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:35,77

241

16.07.2017

Maribor

260.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:35,82

240

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:35,84

239

10.06.2017

Ravne na Koroškem

262.  

VERŠIČ Bernard

1991

TP

0:35,91

238

08.04.2017

Maribor

263.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:35,94

237

08.07.2017

Koper

264.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:35,97

237

01.07.2017

Kamnik

265.  

ANTOLOVIČ Vito

2001

BP

0:36,04

235

05.08.2017

Kranj

266.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:36,10

234

16.07.2017

Maribor

267.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:36,13

234

21.07.2017

Ravne na Koroškem

268.  

JENKO Bor

2002

RL

0:36,19

233

17.06.2017

Trbovlje

269.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:36,21

232

21.07.2017

Ravne na Koroškem

270.  

KORDA Gal

2002

BM

0:36,30

230

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:36,42

228

17.06.2017

Trbovlje

272.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:36,61

225

13.05.2017

Koper

273.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:36,72

223

16.07.2017

Maribor

274.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:36,82

221

13.05.2017

Ptuj

275.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:36,94

219

15.01.2017

Kranj

276.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:36,96

218

08.04.2017

Maribor

277.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:37,05

217

13.05.2017

Ptuj

278.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:37,15

215

16.07.2017

Maribor

279.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:37,28

213

08.07.2017

Koper

280.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:37,32

212

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:37,33

212

27.05.2017

Ljubljana

282.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:37,36

211

16.07.2017

Maribor

283.  

JEREB Matic

2004

CER

0:37,41

210

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:37,41

210

16.07.2017

Maribor

285.  

KOSI Filip

2002

BM

0:37,50

209

13.05.2017

Ptuj

286.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:37,59

207

18.06.2017

Reka/Rijeka

 

KORENT Leonardo

2006

LL

0:37,59

207

01.07.2017

Kamnik

288.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:37,67

206

16.07.2017

Maribor

289.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:37,71

205

27.05.2017

Ljubljana

290.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:37,77

204

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:37,79

204

25.06.2017

Nova Gorica

292.  

MAJCEN Patrik

2003

SDD

0:37,80

204

24.06.2017

Ljubljana

293.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:37,84

203

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

STELE Gašper

2004

KA

0:37,84

203

28.06.2017

Kamnik

295.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:37,92

202

16.07.2017

Maribor

296.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:38,01

201

10.06.2017

Ravne na Koroškem

297.  

ILAR Lun

2007

LL

0:38,06

200

25.06.2017

Nova Gorica

298.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:38,19

198

16.07.2017

Maribor

299.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:38,20

198

17.06.2017

Trbovlje

300.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:38,21

197

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:38,23

197

18.06.2017

Reka/Rijeka

302.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:38,28

196

16.07.2017

Maribor

303.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:38,29

196

27.05.2017

Banja Luka

304.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:38,37

195

10.06.2017

Ravne na Koroškem

305.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:38,46

194

27.05.2017

Ljubljana

306.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:38,49

193

20.05.2017

Ljubljana

307.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:38,65

191

10.06.2017

Ravne na Koroškem

308.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:38,71

190

16.07.2017

Maribor

309.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:38,84

188

01.07.2017

Kamnik

310.  

SLANA Bor

2005

LL

0:38,86

188

28.06.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:39,07

185

04.06.2017

Brestanica

312.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:39,09

184

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:39,09

184

04.06.2017

Wels

314.  

TURK Mitja

2006

RR

0:39,13

184

01.07.2017

Kamnik

315.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:39,30

181

21.07.2017

Ravne na Koroškem

316.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:39,32

181

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:39,32

181

27.05.2017

Ljubljana

318.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:39,36

181

04.06.2017

Brestanica

319.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:39,53

178

08.04.2017

Maribor

320.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:39,64

177

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:39,82

174

03.06.2017

Wels

322.  

KERIN Domen

2002

IL

0:39,99

172

01.07.2017

Kamnik

323.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:40,01

172

08.04.2017

Maribor

324.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:40,07

171

16.07.2017

Maribor

325.  

ĐURIČIĆ Aleksandar

2002

VV

0:40,10

171

04.03.2017

Ravne na Koroškem

326.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,13

170

16.07.2017

Maribor

327.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:40,31

168

18.06.2017

Reka/Rijeka

328.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:40,36

167

04.06.2017

Brestanica

329.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:40,58

165

10.06.2017

Ravne na Koroškem

330.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:40,62

164

21.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:40,78

162

10.06.2017

Varaždinske Toplice

332.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:41,11

158

27.05.2017

Ljubljana

333.  

ZELENJAK Marko

2003

TP

0:41,23

157

08.04.2017

Maribor

334.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:41,25

157

08.07.2017

Koper

335.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:41,30

156

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

336.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

0:41,32

156

28.06.2017

Kamnik

337.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:41,35

156

16.07.2017

Maribor

338.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:41,39

155

01.07.2017

Kamnik

339.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:41,46

154

04.06.2017

Brestanica

340.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:41,47

154

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:41,69

152

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:41,69

152

27.05.2017

Radovljica

343.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:41,86

150

27.05.2017

Ljubljana

344.  

PIRTOVŠEK Svit

2004

IL

0:41,99

149

27.05.2017

Ljubljana

345.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:42,03

148

18.06.2017

Reka/Rijeka

346.  

KIKER Jan

2007

PC

0:42,09

148

16.07.2017

Maribor

 

SOUFI Ali

2003

BM

0:42,09

148

04.03.2017

Ravne na Koroškem

348.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:42,10

148

08.04.2017

Maribor

349.  

VOVK Tian

2003

RL

0:42,12

147

27.05.2017

Ljubljana

350.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:42,55

143

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:42,61

142

16.07.2017

Maribor

352.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:42,63

142

27.05.2017

Ljubljana

353.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:42,81

140

08.07.2017

Koper

354.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:42,89

139

10.06.2017

Ravne na Koroškem

355.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:42,96

139

21.07.2017

Ravne na Koroškem

356.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:43,17

137

08.07.2017

Koper

357.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:43,23

136

21.07.2017

Ravne na Koroškem

358.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:43,27

136

28.06.2017

Kamnik

359.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,28

136

04.06.2017

Brestanica

360.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:43,34

135

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:43,48

134

01.07.2017

Kamnik

362.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:43,54

133

17.06.2017

Ljubljana

 

KEREC Odon

2006

IL

0:43,54

133

08.07.2017

Koper

364.  

BOROVIČ Kai

2005

ZR

0:43,55

133

17.06.2017

Trbovlje

365.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:43,75

131

04.06.2017

Wels

 

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:43,75

131

10.06.2017

Ravne na Koroškem

367.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:43,78

131

16.07.2017

Maribor

368.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:43,83

131

27.05.2017

Ljubljana

369.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:44,35

126

18.06.2017

Reka/Rijeka

370.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:44,36

126

08.07.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:44,62

124

16.07.2017

Maribor

372.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:44,80

122

10.06.2017

Ravne na Koroškem

373.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:44,81

122

27.05.2017

Ljubljana

374.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:44,83

122

10.06.2017

Ravne na Koroškem

375.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,90

122

08.07.2017

Koper

376.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:44,91

121

16.07.2017

Maribor

 

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

0:44,91

121

27.05.2017

Ljubljana

378.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:44,95

121

28.06.2017

Kamnik

379.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:44,97

121

16.07.2017

Maribor

 

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:44,97

121

17.06.2017

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:45,27

119

04.03.2017

Ravne na Koroškem

382.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:45,30

118

08.07.2017

Koper

383.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:45,40

118

16.07.2017

Maribor

384.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:45,75

115

27.05.2017

Ljubljana

385.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:45,77

115

16.07.2017

Maribor

386.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:45,81

114

16.07.2017

Maribor

387.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:45,96

113

01.07.2017

Kamnik

388.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:46,06

113

27.05.2017

Radovljica

389.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:46,37

110

27.05.2017

Radovljica

390.  

ROTER Matic

2004

TK

0:46,80

107

28.06.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:46,93

106

01.07.2017

Kamnik

392.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:47,00

106

04.06.2017

Brestanica

393.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:47,11

105

25.06.2017

Nova Gorica

394.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:47,12

105

10.06.2017

Ravne na Koroškem

395.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:47,17

105

04.03.2017

Ravne na Koroškem

396.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:47,76

101

21.07.2017

Ravne na Koroškem

397.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:47,90

100

27.05.2017

Ljubljana

398.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:47,95

100

17.06.2017

Trbovlje

399.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:48,00

99

16.07.2017

Maribor

400.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:48,04

99

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:48,81

94

04.06.2017

Wels

402.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:48,87

94

27.05.2017

Radovljica

403.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:49,17

92

27.05.2017

Ljubljana

404.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:49,18

92

08.07.2017

Koper

405.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:49,41

91

08.04.2017

Maribor

406.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:49,71

89

27.05.2017

Ljubljana

407.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:50,07

87

16.07.2017

Maribor

408.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:50,10

87

08.04.2017

Maribor

409.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:50,93

83

04.03.2017

Ravne na Koroškem

410.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:50,97

83

28.06.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:51,07

82

10.06.2017

Ravne na Koroškem

412.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:51,32

81

17.06.2017

Ljubljana

413.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:51,33

81

27.05.2017

Ljubljana

414.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:51,35

81

27.05.2017

Radovljica

415.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:51,54

80

04.06.2017

Brestanica

416.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:51,76

79

27.05.2017

Ljubljana

417.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:51,81

79

10.06.2017

Ravne na Koroškem

418.  

MILAR Mark

2007

RT

0:52,22

77

17.06.2017

Trbovlje

419.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:52,41

76

04.03.2017

Ravne na Koroškem

420.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:52,43

76

27.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:52,84

74

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

422.  

ŠKRABL Tobias

2006

BM

0:52,90

74

16.07.2017

Maribor

423.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:52,97

74

27.05.2017

Ljubljana

424.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:53,19

73

04.06.2017

Brestanica

 

FINK Amadej

2007

KK

0:53,19

73

13.05.2017

Koper

426.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:53,28

73

25.06.2017

Nova Gorica

427.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:53,30

72

04.03.2017

Ravne na Koroškem

428.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:53,43

72

27.05.2017

Ljubljana

429.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

0:53,64

71

16.07.2017

Maribor

430.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:54,39

68

18.06.2017

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:54,49

68

04.06.2017

Brestanica

432.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:55,12

65

27.05.2017

Ljubljana

433.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:55,47

64

16.07.2017

Maribor

434.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:56,14

62

08.07.2017

Koper

435.  

VIDRIH Nik

2008

FR

0:56,39

61

10.06.2017

Ravne na Koroškem

436.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:56,96

59

18.06.2017

Reka/Rijeka

437.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:57,79

57

04.06.2017

Brestanica

438.  

OVČAR Ožbej

2006

FR

0:57,89

56

04.03.2017

Ravne na Koroškem

439.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:58,73

54

25.06.2017

Nova Gorica

440.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:59,83

51

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

1:00,06

50

13.05.2017

Koper

442.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

1:00,09

50

10.06.2017

Ravne na Koroškem

443.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

1:00,35

50

10.06.2017

Ravne na Koroškem

444.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:01,98

46

17.06.2017

Ljubljana

445.  

GOR Danijel

2008

KK

1:02,02

46

13.05.2017

Koper

446.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:02,80

44

04.06.2017

Brestanica

447.  

KOLENKO Tim

2008

IL

1:03,03

44

16.07.2017

Maribor

448.  

VELEC Matija

2008

KK

1:04,26

41

13.05.2017

Koper

449.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

1:04,82

40

04.06.2017

Brestanica

450.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

1:05,80

38

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

1:06,61

37

25.06.2017

Nova Gorica

452.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

1:07,38

36

04.06.2017

Brestanica

453.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

1:08,48

34

04.06.2017

Brestanica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

453

2002.93

0:36,60

225



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.