Back    Home

Lestvice *
2017/2018, moški absolutno, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:15:55

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:26,44

747

23.06.2018

Tarragona

2.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:27,17

689

26.07.2018

Koper

3.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:27,25

683

21.04.2018

Kranj

4.  

VOVK Nace

2002

TK

0:27,34

676

21.04.2018

Kranj

5.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:27,57

659

26.07.2018

Koper

6.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:27,69

651

21.04.2018

Kranj

7.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:28,33

607

26.07.2018

Koper

8.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:28,50

597

30.06.2018

Kamnik

9.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:28,54

594

26.07.2018

Koper

10.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:28,55

594

26.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:28,57

592

26.07.2018

Koper

12.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:28,79

579

26.07.2018

Koper

13.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:29,04

564

26.07.2018

Koper

14.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:29,13

559

26.07.2018

Koper

15.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:29,21

554

21.04.2018

Kranj

16.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:29,28

550

26.07.2018

Koper

17.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:29,29

550

05.05.2018

Bratislava

18.  

DREU Domen

2002

SDD

0:29,47

540

26.07.2018

Koper

19.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:29,49

539

18.03.2018

Beograd

20.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:29,53

536

21.04.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

KNEHTL Miha

1999

BM

0:29,55

535

24.03.2018

Žilina

 

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:29,55

535

26.07.2018

Koper

23.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:29,60

533

21.04.2018

Kranj

24.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:29,67

529

05.05.2018

Bratislava

25.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:29,70

527

26.07.2018

Koper

26.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:29,81

521

26.07.2018

Koper

27.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:29,82

521

21.04.2018

Kranj

28.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:29,85

519

21.04.2018

Kranj

29.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:29,94

515

22.07.2018

Ravne na Koroškem

30.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:30,14

504

21.04.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:30,15

504

14.04.2018

Maribor

32.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:30,17

503

26.07.2018

Koper

33.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:30,18

502

21.04.2018

Kranj

34.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:30,19

502

26.07.2018

Koper

35.  

ALIAMOVSKII Evgenii

2002

BM

0:30,21

501

26.07.2018

Koper

36.  

DOLINAR Jure

1999

BM

0:30,22

500

14.04.2018

Maribor

37.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:30,23

500

26.07.2018

Koper

38.  

RIHTER Žan

2000

FR

0:30,25

499

07.07.2018

Koper

39.  

ODER Nik

2001

BM

0:30,28

497

26.07.2018

Koper

40.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:30,35

494

26.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:30,38

493

26.07.2018

Koper

42.  

BERLOŽNIK Jaš

2002

FR

0:30,42

491

03.06.2018

Ravne na Koroškem

43.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:30,44

490

30.06.2018

Kamnik

44.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:30,50

487

26.07.2018

Koper

45.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:30,51

486

26.07.2018

Koper

46.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:30,52

486

10.12.2017

Maribor

47.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:30,57

483

15.07.2018

Radovljica

48.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:30,66

479

26.07.2018

Koper

49.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:30,77

474

07.07.2018

Luksemburg/Luxembourg

50.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:30,83

471

10.12.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:30,84

471

10.02.2018

Kranj

52.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:30,94

466

21.04.2018

Kranj

53.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:31,01

463

21.04.2018

Kranj

54.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:31,08

460

22.07.2018

Ravne na Koroškem

55.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

0:31,11

459

14.04.2018

Maribor

56.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:31,14

457

26.07.2018

Koper

57.  

ŠULEK Žan Miha

1995

KK

0:31,29

451

07.07.2018

Koper

58.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:31,30

450

30.06.2018

Kamnik

59.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:31,46

443

22.07.2018

Ravne na Koroškem

60.  

LESJAK Filip

1999

BM

0:31,50

442

19.05.2018

Wels

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:31,58

438

10.02.2018

Kranj

62.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:31,59

438

20.07.2018

Ravne na Koroškem

63.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:31,61

437

25.03.2018

Kranj

 

TOBIAS David

2000

BM

0:31,61

437

15.10.2017

Sarajevo

65.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:31,63

436

26.07.2018

Koper

 

ŠERBEC Gregor

1990

PAK

0:31,63

436

25.03.2018

Kranj

67.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:31,74

432

25.03.2018

Kranj

68.  

JEREB Maks

2003

NC

0:31,75

431

30.06.2018

Kamnik

 

VERČ Peter

2004

IL

0:31,75

431

22.07.2018

Ravne na Koroškem

70.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:31,82

429

22.04.2018

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:31,83

428

13.05.2018

Ptuj

72.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:31,85

427

21.04.2018

Kranj

73.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:31,87

427

22.07.2018

Ravne na Koroškem

74.  

KOJC Nik

1996

BM

0:32,00

421

14.04.2018

Maribor

75.  

SAVIČ David

1997

RL

0:32,04

420

30.06.2018

Kamnik

76.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:32,09

418

28.04.2018

Ravne na Koroškem

77.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:32,15

415

09.06.2018

Ravne na Koroškem

78.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

0:32,18

414

26.07.2018

Koper

79.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:32,21

413

26.07.2018

Koper

80.  

KORŠIČ Domen

2003

NG

0:32,24

412

21.04.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

TURK Matic

2004

BP

0:32,25

412

22.07.2018

Ravne na Koroškem

82.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:32,26

411

22.07.2018

Ravne na Koroškem

83.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:32,31

409

14.04.2018

Maribor

84.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:32,32

409

10.12.2017

Maribor

85.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:32,34

408

22.07.2018

Ravne na Koroškem

86.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:32,35

408

09.06.2018

Ravne na Koroškem

87.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:32,37

407

26.07.2018

Koper

88.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:32,41

406

22.07.2018

Ravne na Koroškem

89.  

HARB Benjamin

2000

BM

0:32,46

404

10.12.2017

Maribor

90.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:32,47

403

26.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:32,58

399

26.07.2018

Koper

92.  

PERC Anže

2003

VV

0:32,63

397

21.04.2018

Kranj

93.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:32,77

392

15.07.2018

Radovljica

 

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:32,77

392

20.07.2018

Ravne na Koroškem

95.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:32,79

392

20.05.2018

Ljubljana

96.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:32,85

389

26.07.2018

Koper

97.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:32,87

389

25.06.2018

Nova Gorica

98.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:33,03

383

05.05.2018

Bratislava

99.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:33,05

382

07.07.2018

Koper

 

PURGAR Borut

2004

KK

0:33,05

382

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:33,10

381

03.06.2018

Ravne na Koroškem

102.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:33,13

380

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

103.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:33,17

378

26.07.2018

Koper

104.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:33,23

376

28.04.2018

Ravne na Koroškem

105.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:33,35

372

15.07.2018

Radovljica

106.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:33,42

370

22.07.2018

Ravne na Koroškem

107.  

VUGA Janez

1999

SDD

0:33,46

369

26.07.2018

Koper

108.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

0:33,51

367

10.02.2018

Kranj

109.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:33,64

363

10.02.2018

Kranj

110.  

SLANA Bor

2005

LL

0:33,67

362

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:33,68

361

20.05.2018

Ljubljana

112.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:33,76

359

10.02.2018

Kranj

113.  

KOGLOT Luka

2000

NG

0:33,81

357

26.07.2018

Koper

 

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:33,81

357

26.07.2018

Koper

115.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:33,95

353

26.05.2018

Banja Luka

116.  

BOGATAJ Tine

2002

TK

0:34,03

350

26.07.2018

Koper

117.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:34,09

348

09.06.2018

Ravne na Koroškem

118.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:34,10

348

14.07.2018

Kranj

119.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

0:34,17

346

26.05.2018

Banja Luka

120.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:34,21

345

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:34,32

341

10.02.2018

Kranj

122.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:34,33

341

26.07.2018

Koper

123.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:34,38

340

26.07.2018

Koper

124.  

SENICA Naj

2002

LL

0:34,39

339

20.05.2018

Ljubljana

125.  

KOZOLE Anže

1999

CK

0:34,41

339

26.07.2018

Koper

126.  

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:34,59

334

26.05.2018

Banja Luka

127.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:34,60

333

22.07.2018

Ravne na Koroškem

128.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:34,62

333

26.07.2018

Koper

129.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:34,72

330

19.05.2018

Wels

130.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:34,74

329

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:34,77

328

30.06.2018

Kamnik

132.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:34,78

328

14.07.2018

Kranj

 

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:34,78

328

14.04.2018

Maribor

134.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:34,85

326

26.07.2018

Koper

135.  

MAJCEN KOPRIVNIK Marcel

2002

PC

0:34,88

325

19.05.2018

Wels

136.  

ROŽANC Žan

2001

BM

0:34,94

324

14.04.2018

Maribor

137.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:35,11

319

27.06.2018

Kamnik

138.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:35,17

317

25.03.2018

Kranj

139.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:35,20

316

30.06.2018

Kamnik

 

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:35,20

316

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRINCL Maj

2004

VV

0:35,20

316

28.04.2018

Ravne na Koroškem

142.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:35,34

313

02.06.2018

Brestanica

143.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:35,53

308

15.07.2018

Kranj

144.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:35,63

305

20.07.2018

Ravne na Koroškem

 

KOSEC Tian

2005

PDM

0:35,63

305

22.07.2018

Ravne na Koroškem

146.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:35,65

305

25.03.2018

Kranj

147.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:35,68

304

09.06.2018

Ravne na Koroškem

148.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:35,69

304

14.04.2018

Maribor

149.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:35,70

303

14.07.2018

Kranj

150.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:35,72

303

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:35,73

303

26.07.2018

Koper

152.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:35,81

301

09.06.2018

Ravne na Koroškem

153.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:35,85

300

14.04.2018

Maribor

154.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:35,91

298

07.07.2018

Koper

155.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:35,92

298

05.05.2018

Bratislava

156.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:35,97

297

14.04.2018

Maribor

157.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:36,13

293

22.07.2018

Ravne na Koroškem

158.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:36,14

292

22.07.2018

Ravne na Koroškem

159.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:36,15

292

22.07.2018

Ravne na Koroškem

160.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:36,25

290

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

JEREB Matic

2004

CER

0:36,29

289

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

PRINCL Miha

2008

VV

0:36,29

289

28.04.2018

Ravne na Koroškem

163.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:36,35

287

13.05.2018

Ptuj

164.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:36,41

286

14.07.2018

Kranj

165.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:36,49

284

14.07.2018

Kranj

166.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:36,60

281

14.07.2018

Kranj

167.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:36,71

279

22.07.2018

Ravne na Koroškem

168.  

STELE Gašper

2004

KA

0:36,72

279

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

169.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:36,78

277

14.07.2018

Kranj

170.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:36,81

277

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:36,82

276

14.07.2018

Kranj

172.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:36,83

276

25.06.2018

Nova Gorica

173.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:36,90

275

28.04.2018

Ravne na Koroškem

174.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:36,92

274

22.07.2018

Ravne na Koroškem

175.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:37,02

272

15.07.2018

Kranj

176.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:37,03

272

14.07.2018

Kranj

177.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:37,06

271

22.07.2018

Ravne na Koroškem

178.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:37,08

271

09.06.2018

Ravne na Koroškem

179.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:37,10

270

30.06.2018

Kamnik

180.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:37,13

270

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:37,25

267

14.07.2018

Kranj

182.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:37,29

266

28.04.2018

Ravne na Koroškem

183.  

HAJDINJAK Anin

2004

OL

0:37,30

266

22.07.2018

Ravne na Koroškem

184.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:37,31

266

27.06.2018

Kamnik

185.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:37,46

262

24.03.2018

Žilina

186.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:37,49

262

09.06.2018

Ravne na Koroškem

187.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:37,52

261

15.07.2018

Kranj

188.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:37,54

261

28.04.2018

Ravne na Koroškem

189.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:37,56

260

22.07.2018

Ravne na Koroškem

190.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:37,60

260

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

TURK Mitja

2006

RR

0:37,65

259

14.07.2018

Kranj

192.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:37,68

258

30.06.2018

Kamnik

193.  

ILAR Lun

2007

LL

0:37,70

257

14.07.2018

Kranj

194.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:37,77

256

28.04.2018

Ravne na Koroškem

195.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:37,80

255

22.07.2018

Ravne na Koroškem

196.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:37,81

255

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

UŠAJ Lian

2005

NG

0:37,81

255

10.02.2018

Kranj

198.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:37,83

255

30.06.2018

Kamnik

199.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:38,08

250

15.07.2018

Radovljica

200.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:38,09

250

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:38,11

249

14.07.2018

Kranj

202.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:38,12

249

22.04.2018

Banja Luka

203.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:38,26

246

09.06.2018

Ravne na Koroškem

204.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:38,39

244

14.07.2018

Kranj

 

JURČEVIČ Kristian

2004

LL

0:38,39

244

22.07.2018

Ravne na Koroškem

206.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:38,49

242

14.07.2018

Kranj

207.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:38,54

241

09.06.2018

Ravne na Koroškem

208.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:38,60

240

30.06.2018

Kamnik

209.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:38,65

239

30.06.2018

Kamnik

210.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:38,69

238

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:38,71

238

13.05.2018

Ptuj

212.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

0:38,78

237

26.07.2018

Koper

213.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:38,79

236

09.06.2018

Ravne na Koroškem

214.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:38,81

236

14.07.2018

Kranj

215.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:38,83

236

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:38,83

236

23.06.2018

Trbovlje

217.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:38,86

235

07.07.2018

Koper

218.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:38,89

235

12.11.2017

Koper

219.  

FINK Amadej

2007

KK

0:38,99

233

15.07.2018

Kranj

220.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:39,05

232

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:39,07

231

22.07.2018

Ravne na Koroškem

222.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:39,10

231

07.07.2018

Koper

223.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:39,11

231

14.07.2018

Kranj

224.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:39,14

230

02.06.2018

Brestanica

225.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

0:39,17

230

12.11.2017

Koper

226.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:39,19

229

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

METULJ Marcel

2007

FR

0:39,19

229

28.04.2018

Ravne na Koroškem

228.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:39,33

227

12.05.2018

Koper

229.  

ROTER Matic

2004

TK

0:39,40

226

22.07.2018

Ravne na Koroškem

230.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:39,51

224

25.03.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

MAJKIĆ Marko

2006

ZVK

0:39,59

222

14.07.2018

Kranj

232.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:39,64

221

30.06.2018

Kamnik

 

MARIČ Bastian

2006

FR

0:39,64

221

28.04.2018

Ravne na Koroškem

234.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:39,68

221

07.07.2018

Koper

235.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:39,70

220

09.06.2018

Ravne na Koroškem

236.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:39,72

220

12.11.2017

Koper

237.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:39,75

220

14.07.2018

Kranj

238.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:39,83

218

14.07.2018

Kranj

239.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:39,85

218

14.07.2018

Kranj

240.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:39,96

216

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:39,97

216

30.06.2018

Kamnik

242.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:40,07

214

09.06.2018

Ravne na Koroškem

243.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:40,13

213

17.06.2018

Reka/Rijeka

244.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:40,15

213

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:40,15

213

09.06.2018

Ravne na Koroškem

246.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:40,25

212

14.04.2018

Maribor

247.  

HOJNIK Črt

2005

VV

0:40,27

211

09.06.2018

Ravne na Koroškem

248.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:40,36

210

19.05.2018

Wels

249.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:40,47

208

14.04.2018

Maribor

250.  

KEREC Odon

2006

IL

0:40,55

207

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:40,55

207

17.06.2018

Reka/Rijeka

252.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:40,59

206

14.07.2018

Kranj

253.  

KATARIČ Tit

2004

CER

0:40,70

205

22.07.2018

Ravne na Koroškem

254.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:40,75

204

02.06.2018

Brestanica

255.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:40,86

202

14.07.2018

Kranj

256.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:41,09

199

22.07.2018

Ravne na Koroškem

257.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:41,12

198

15.07.2018

Kranj

258.  

MODRIĆ Ivan

1996

BM

0:41,18

197

24.03.2018

Žilina

259.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:41,26

196

28.04.2018

Ravne na Koroškem

260.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:41,29

196

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:41,43

194

14.04.2018

Maribor

262.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:41,50

193

14.07.2018

Kranj

 

PANIČ Nal

2007

FR

0:41,50

193

28.04.2018

Ravne na Koroškem

264.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:41,64

191

12.05.2018

Koper

265.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:41,79

189

21.04.2018

Beograd

266.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:41,86

188

14.07.2018

Kranj

267.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:41,91

187

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

PLOŠINJAK Alen Adrian

2005

PAK

0:41,91

187

25.03.2018

Kranj

269.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:42,04

186

14.07.2018

Kranj

270.  

SKODLAR Anže

2004

TK

0:42,12

184

22.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:42,15

184

14.04.2018

Maribor

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:42,15

184

14.07.2018

Kranj

273.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:42,16

184

14.07.2018

Kranj

274.  

VETTER Miha

2005

FR

0:42,17

184

28.04.2018

Ravne na Koroškem

275.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:42,18

184

02.06.2018

Brestanica

276.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:42,21

183

16.06.2018

Ljubljana

277.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:42,28

182

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:42,28

182

02.06.2018

Brestanica

279.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:42,40

181

15.07.2018

Kranj

280.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:42,42

181

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:42,44

180

23.06.2018

Trbovlje

282.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:42,49

180

14.07.2018

Kranj

283.  

VIHER Vid

2005

BM

0:42,52

179

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

284.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:42,59

178

14.07.2018

Kranj

285.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

0:42,62

178

14.07.2018

Kranj

286.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:42,71

177

14.07.2018

Kranj

287.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:42,78

176

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:42,78

176

14.07.2018

Kranj

289.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:42,79

176

16.06.2018

Ljubljana

 

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:42,79

176

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:42,81

176

26.05.2018

Radovljica

292.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:43,22

171

15.07.2018

Kranj

293.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:43,24

170

14.07.2018

Kranj

294.  

BAUK Urban

2004

RL

0:43,27

170

16.06.2018

Ljubljana

 

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:43,27

170

14.07.2018

Kranj

296.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:43,28

170

14.07.2018

Kranj

297.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:43,39

169

14.07.2018

Kranj

298.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:43,41

168

02.06.2018

Brestanica

299.  

NOVAK Domen

2006

PDM

0:43,47

168

13.05.2018

Ptuj

300.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:43,48

168

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

0:43,51

167

15.07.2018

Radovljica

 

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:43,51

167

30.06.2018

Kamnik

303.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:43,52

167

28.04.2018

Ravne na Koroškem

304.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:43,54

167

14.04.2018

Maribor

305.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,56

167

02.06.2018

Brestanica

306.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:43,59

166

02.06.2018

Brestanica

307.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:43,61

166

28.04.2018

Ravne na Koroškem

308.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:43,64

166

22.07.2018

Ravne na Koroškem

309.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:43,69

165

12.05.2018

Koper

310.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:43,70

165

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:43,74

165

14.07.2018

Kranj

312.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:43,79

164

07.07.2018

Koper

313.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:43,84

164

14.07.2018

Kranj

314.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:43,89

163

14.07.2018

Kranj

315.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:44,11

161

12.05.2018

Koper

316.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:44,14

160

02.06.2018

Brestanica

317.  

SLAMIČ Gal

2007

IL

0:44,23

159

30.06.2018

Kamnik

318.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:44,37

158

14.07.2018

Kranj

319.  

KIKER Jan

2007

PC

0:44,39

158

14.07.2018

Kranj

320.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:44,50

156

12.05.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

JANČAR Domen

2003

IL

0:44,54

156

30.06.2018

Kamnik

322.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:44,60

155

15.07.2018

Kranj

323.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:44,66

155

14.07.2018

Kranj

324.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:44,68

154

14.07.2018

Kranj

325.  

KALUŽA Jurij

2004

AQ

0:44,80

153

16.06.2018

Ljubljana

326.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:44,81

153

14.07.2018

Kranj

327.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:44,93

152

14.07.2018

Kranj

328.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:44,97

152

14.07.2018

Kranj

329.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:44,98

151

14.07.2018

Kranj

330.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:45,08

150

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:45,09

150

28.04.2018

Ravne na Koroškem

332.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:45,12

150

28.04.2018

Ravne na Koroškem

333.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:45,13

150

14.07.2018

Kranj

334.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:45,14

150

30.06.2018

Kamnik

335.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:45,18

149

30.06.2018

Kamnik

336.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:45,31

148

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

337.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:45,40

147

07.07.2018

Koper

338.  

LENART Tai

2007

VV

0:45,41

147

28.04.2018

Ravne na Koroškem

339.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:45,55

146

07.07.2018

Koper

340.  

JARC Anej

2005

BM

0:45,62

145

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:45,62

145

12.05.2018

Koper

342.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:45,66

145

14.07.2018

Kranj

343.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

0:45,68

145

26.05.2018

Radovljica

344.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:45,79

143

16.06.2018

Ljubljana

345.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:45,83

143

14.07.2018

Kranj

 

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:45,83

143

14.07.2018

Kranj

347.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:45,88

143

13.05.2018

Ptuj

 

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:45,88

143

14.07.2018

Kranj

349.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:45,98

142

25.03.2018

Kranj

 

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:45,98

142

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:45,98

142

17.06.2018

Reka/Rijeka

352.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:46,06

141

14.07.2018

Kranj

353.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:46,18

140

07.07.2018

Koper

 

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:46,18

140

30.06.2018

Kamnik

355.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:46,34

138

16.06.2018

Ljubljana

356.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:46,57

136

14.07.2018

Kranj

357.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:46,64

136

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

358.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:46,68

135

30.06.2018

Kamnik

 

POTNIK Matic

2008

RL

0:46,68

135

21.04.2018

Beograd

 

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:46,68

135

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:46,73

135

14.07.2018

Kranj

362.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:46,74

135

22.07.2018

Ravne na Koroškem

363.  

STARC Teo

2008

RR

0:46,76

135

17.06.2018

Reka/Rijeka

364.  

VELEC Matija

2008

KK

0:46,93

133

14.07.2018

Kranj

365.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:46,94

133

30.06.2018

Kamnik

366.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:46,99

133

13.05.2018

Ptuj

367.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:47,01

133

14.07.2018

Kranj

368.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:47,04

132

02.06.2018

Brestanica

369.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:47,05

132

17.06.2018

Reka/Rijeka

370.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:47,11

132

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:47,14

131

16.06.2018

Ljubljana

372.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:47,15

131

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

373.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:47,26

130

14.07.2018

Kranj

374.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:47,45

129

27.06.2018

Kamnik

375.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:47,60

128

14.07.2018

Kranj

376.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:47,62

128

02.06.2018

Brestanica

377.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:47,69

127

17.06.2018

Reka/Rijeka

378.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:47,70

127

14.07.2018

Kranj

379.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:47,76

126

14.07.2018

Kranj

380.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:47,81

126

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

EGART Žan

2008

TK

0:47,82

126

27.06.2018

Kamnik

 

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:47,82

126

13.05.2018

Ptuj

383.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:47,98

125

17.06.2018

Reka/Rijeka

384.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:48,00

125

02.06.2018

Brestanica

385.  

LIPONIK Nejc

2006

BM

0:48,10

124

14.04.2018

Maribor

386.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:48,11

124

25.06.2018

Nova Gorica

387.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:48,17

123

16.06.2018

Ljubljana

388.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:48,29

122

14.07.2018

Kranj

389.  

VILER Val

2007

KK

0:48,49

121

26.05.2018

Reka/Rijeka

390.  

JURIČ Gregor

2006

BM

0:48,50

121

28.04.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

GOR Danijel

2008

KK

0:48,74

119

12.05.2018

Koper

392.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:48,92

118

14.07.2018

Kranj

393.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:48,94

117

07.07.2018

Koper

394.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:48,95

117

14.07.2018

Kranj

395.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:49,03

117

21.04.2018

Beograd

396.  

VRABL Nik

2008

BM

0:49,04

117

14.07.2018

Kranj

397.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:49,08

116

16.06.2018

Ljubljana

398.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:49,23

115

09.06.2018

Ravne na Koroškem

399.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:49,29

115

27.06.2018

Kamnik

400.  

KASTIGAR Ruben

2008

RR

0:49,38

114

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:49,41

114

09.06.2018

Ravne na Koroškem

402.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:49,50

113

09.06.2018

Ravne na Koroškem

403.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:49,53

113

27.06.2018

Kamnik

404.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:49,58

113

26.05.2018

Radovljica

405.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:49,80

111

28.04.2018

Ravne na Koroškem

406.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:49,81

111

30.06.2018

Kamnik

407.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:49,92

111

15.07.2018

Radovljica

408.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:50,02

110

14.07.2018

Kranj

409.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:50,21

109

30.06.2018

Kamnik

 

ŠINK Žan

2008

TK

0:50,21

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:50,26

108

12.05.2018

Koper

412.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:50,39

108

02.06.2018

Brestanica

 

PETEK Jaka

2008

RR

0:50,39

108

02.06.2018

Brestanica

414.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:50,41

107

16.06.2018

Ljubljana

415.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

0:50,48

107

02.06.2018

Brestanica

416.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:50,54

107

14.04.2018

Maribor

417.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:50,69

106

26.05.2018

Reka/Rijeka

418.  

SRŠEN Andrej

2006

RL

0:50,76

105

16.06.2018

Ljubljana

419.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:50,82

105

02.06.2018

Brestanica

420.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:50,95

104

14.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

ČEDE Filip

2008

TK

0:51,32

102

14.07.2018

Kranj

422.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:51,37

101

09.12.2017

Koper

423.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:51,50

101

28.04.2018

Ravne na Koroškem

424.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:51,58

100

21.04.2018

Beograd

425.  

SEVER Marko

2007

LL

0:51,69

100

02.06.2018

Brestanica

426.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:51,85

99

09.06.2018

Ravne na Koroškem

427.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:51,91

98

21.04.2018

Beograd

428.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:51,96

98

25.06.2018

Nova Gorica

429.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:51,98

98

12.11.2017

Koper

430.  

PERC Nik

2009

NC

0:52,07

97

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

0:52,18

97

26.05.2018

Radovljica

432.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:52,43

95

14.04.2018

Maribor

433.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:52,58

95

16.06.2018

Ljubljana

434.  

PETRIČ Rok

2007

RR

0:52,61

94

02.06.2018

Brestanica

 

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:52,61

94

30.06.2018

Kamnik

436.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:52,63

94

16.06.2018

Ljubljana

437.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:52,76

94

25.06.2018

Nova Gorica

438.  

RUS Jaš

2007

RR

0:53,22

91

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

STERGAR Jan

2007

LL

0:53,22

91

02.06.2018

Brestanica

440.  

STANOVNIK Enej

2006

PAK

0:53,35

91

25.03.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:53,36

90

12.11.2017

Koper

442.  

OMERSA Matic

2007

TK

0:53,48

90

16.06.2018

Ljubljana

443.  

KOLENC Max

2007

KK

0:53,55

90

12.11.2017

Koper

444.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:53,71

89

26.05.2018

Radovljica

445.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

0:53,81

88

09.06.2018

Ravne na Koroškem

446.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:53,90

88

14.07.2018

Kranj

447.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:54,00

87

21.04.2018

Beograd

448.  

ŠETINC Domen

2006

CK

0:54,03

87

02.06.2018

Brestanica

449.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:54,04

87

25.06.2018

Nova Gorica

450.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

0:54,48

85

23.06.2018

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

ŠAVLE Nejc

2005

NG

0:54,57

85

25.06.2018

Nova Gorica

452.  

RODE Mark

2009

IL

0:54,75

84

26.05.2018

Radovljica

453.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:54,95

83

14.07.2018

Kranj

454.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:55,06

82

30.06.2018

Kamnik

455.  

NOVAK Dan

2008

RAD

0:55,08

82

26.05.2018

Radovljica

456.  

KOREN Vid

2010

RR

0:55,13

82

17.06.2018

Reka/Rijeka

457.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:55,23

82

07.07.2018

Koper

458.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:55,25

81

09.06.2018

Ravne na Koroškem

459.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:55,31

81

02.06.2018

Brestanica

460.  

PŠAJD Teo

2007

BM

0:55,41

81

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

0:55,44

81

09.06.2018

Ravne na Koroškem

462.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:55,48

80

17.06.2018

Reka/Rijeka

463.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:55,50

80

26.05.2018

Radovljica

464.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:55,64

80

30.06.2018

Kamnik

 

PRIBAC Lan

2009

BP

0:55,64

80

26.05.2018

Radovljica

466.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:55,81

79

14.04.2018

Maribor

467.  

URBANC ANDJELKOVIĆ Mark

2009

TK

0:55,92

79

09.06.2018

Ravne na Koroškem

468.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:55,96

78

16.06.2018

Ljubljana

469.  

VETTER Jaka

2009

FR

0:56,06

78

28.04.2018

Ravne na Koroškem

470.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:56,17

78

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:56,21

77

14.04.2018

Maribor

472.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:56,83

75

26.05.2018

Radovljica

473.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

0:56,84

75

13.05.2018

Ptuj

474.  

VOGRIN Aleš

2010

IL

0:57,47

72

16.06.2018

Ljubljana

475.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:57,58

72

13.05.2018

Ptuj

476.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:57,67

72

07.07.2018

Koper

477.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

0:57,98

70

25.06.2018

Nova Gorica

478.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:58,14

70

30.06.2018

Kamnik

479.  

STANTA Urban

2008

FR

0:58,20

70

28.04.2018

Ravne na Koroškem

480.  

RENER Val

2009

RL

0:58,21

70

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

VALCL Žare

2008

RA

0:58,22

70

14.07.2018

Kranj

482.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:58,49

69

14.04.2018

Maribor

483.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:58,64

68

16.06.2018

Ljubljana

484.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:59,40

65

16.06.2018

Ljubljana

485.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:59,47

65

09.06.2018

Ravne na Koroškem

486.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:59,91

64

27.06.2018

Kamnik

487.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:59,93

64

14.04.2018

Maribor

488.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

1:00,34

62

30.06.2018

Kamnik

489.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:00,51

62

25.06.2018

Nova Gorica

490.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:00,93

61

07.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

1:00,97

60

26.05.2018

Radovljica

492.  

OGRIZ Voranc

2008

FR

1:01,30

60

09.06.2018

Ravne na Koroškem

493.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:01,31

59

28.04.2018

Ravne na Koroškem

494.  

MAHER Nejc

2009

RAD

1:01,38

59

26.05.2018

Radovljica

495.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

1:01,39

59

16.06.2018

Ljubljana

496.  

LOZAR David

2009

TK

1:02,32

57

09.06.2018

Ravne na Koroškem

497.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:02,38

56

16.06.2018

Ljubljana

498.  

PETEK Matija

2008

PDM

1:02,43

56

14.04.2018

Maribor

499.  

GORENC Žak

2009

CK

1:02,55

56

14.04.2018

Maribor

500.  

ALEŠ Urban

2009

LL

1:02,56

56

25.06.2018

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

GERLIČ Max

2007

BM

1:02,91

55

02.06.2018

Brestanica

502.  

VETTER Luka

2007

FR

1:03,09

55

09.06.2018

Ravne na Koroškem

503.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

1:03,39

54

02.06.2018

Brestanica

504.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:04,14

52

16.06.2018

Ljubljana

505.  

TURK Patrik

2008

RR

1:04,41

51

17.06.2018

Reka/Rijeka

506.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

1:04,56

51

14.04.2018

Maribor

507.  

KONTARŠČAK Klemen

2006

BM

1:05,52

49

14.04.2018

Maribor

508.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

1:05,55

49

16.06.2018

Ljubljana

509.  

ZAKRAJŠEK Aljaž

2010

RR

1:05,86

48

17.06.2018

Reka/Rijeka

510.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

1:05,96

48

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:06,03

48

14.07.2018

Kranj

512.  

KELENC Sergej

2010

CK

1:06,52

46

02.06.2018

Brestanica

513.  

HABRUN Tai

2007

PC

1:06,56

46

23.06.2018

Trbovlje

514.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

1:06,61

46

16.06.2018

Ljubljana

515.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

1:06,70

46

16.06.2018

Ljubljana

516.  

OGRIZEK Matic

2008

BM

1:08,33

43

14.04.2018

Maribor

517.  

GOLOB Črtomir

2007

KA

1:08,48

43

30.06.2018

Kamnik

518.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

1:08,51

42

26.05.2018

Radovljica

519.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

1:08,84

42

14.04.2018

Maribor

520.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

1:08,86

42

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

521.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:08,93

42

09.06.2018

Ravne na Koroškem

522.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:10,95

38

25.06.2018

Nova Gorica

523.  

RAZPET Patrik

2010

CER

1:11,02

38

12.05.2018

Koper

524.  

GOLOB Lenart

2008

KA

1:11,12

38

30.06.2018

Kamnik

525.  

STERGER Jure

2009

BM

1:11,40

37

13.05.2018

Ptuj

526.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

1:11,69

37

16.06.2018

Ljubljana

527.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:11,85

37

09.06.2018

Ravne na Koroškem

528.  

DERNULC Erazem Aleksander

2009

IL

1:12,69

35

09.06.2018

Ravne na Koroškem

529.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:15,38

32

16.06.2018

Ljubljana

530.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:17,16

30

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

531.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

1:17,80

29

09.06.2018

Ravne na Koroškem

532.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:26,06

21

26.05.2018

Radovljica

533.  

LEPENIK Martin

2009

PDM

2:09,97

6

13.05.2018

Ptuj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

533

2005.41

0:43,44

168



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.