Back    Home

Lestvice *
2018/2019, moški absolutno, 50 m HRBTNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 01:58:50

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:25,40

669

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

2.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:25,85

635

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

3.  

VOVK Nace

2002

TK

0:26,13

614

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

4.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:26,37

598

16.02.2019

Herceg Novi

(absolutno)

5.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:26,39

596

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

6.  

CIZEL Luka

2000

TK

0:26,43

594

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

7.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:26,97

559

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

8.  

MODRIĆ Ivan

1996

BM

0:26,99

557

04.11.2018

Celje

(absolutno)

9.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:27,00

557

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

10.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:27,28

540

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:27,33

537

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

12.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:27,46

529

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

13.  

PUŠNIK Jaka

2003

OL

0:27,49

528

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

14.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:27,67

517

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

15.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:27,77

512

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

16.  

VODENIK Vito

1998

RAD

0:27,84

508

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

17.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:27,97

501

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

18.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

0:28,01

499

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

19.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:28,09

494

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

20.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:28,13

492

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:28,26

486

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

22.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:28,27

485

16.02.2019

Herceg Novi

(absolutno)

23.  

MAĆEŠIĆ ŠULTERER Daniel

2002

LL

0:28,28

485

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

24.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:28,34

481

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

25.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:28,58

469

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

26.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:28,60

468

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

27.  

GERŠAK Luka

1999

VV

0:28,69

464

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

28.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:28,75

461

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

29.  

DREU Domen

2002

SDD

0:28,84

457

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

30.  

DOLINAR Jure

1999

BM

0:28,88

455

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:28,97

451

16.02.2019

Herceg Novi

(absolutno)

32.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:28,99

450

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:28,99

450

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

34.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:29,05

447

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

35.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:29,20

440

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

36.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:29,24

438

03.02.2019

Maribor

(absolutno)

37.  

LJUBEC ZAJKO Leon

2001

NC

0:29,34

434

04.11.2018

Celje

(absolutno)

38.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:29,53

426

04.11.2018

Celje

(absolutno)

39.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:29,56

424

18.11.2018

Kranj

(absolutno)

40.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:29,62

422

26.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNEHTL Miha

1999

BM

0:29,62

422

14.11.2018

Maribor

(absolutno)

42.  

ODER Nik

2001

BM

0:29,64

421

14.11.2018

Maribor

(absolutno)

43.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:29,77

415

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

44.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:29,91

409

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

45.  

VERČ Peter

2004

IL

0:30,00

406

24.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

46.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:30,07

403

14.11.2018

Maribor

47.  

STANONIK Matic

2000

TK

0:30,16

399

05.10.2018

Kranj

48.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:30,29

394

04.11.2018

Celje

49.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:30,35

392

24.01.2019

Ljubljana

50.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:30,45

388

18.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:30,46

388

03.02.2019

Maribor

52.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:30,56

384

03.02.2019

Maribor

53.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:30,61

382

08.12.2018

Ljubljana

54.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:30,72

378

08.12.2018

Ljubljana

55.  

PERKO Matija

2002

OL

0:30,88

372

22.12.2018

Ljubljana

56.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:30,89

372

10.11.2018

Kranj

57.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:30,90

371

24.01.2019

Ljubljana

58.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:30,97

369

24.01.2019

Ljubljana

59.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:30,98

368

10.11.2018

Kranj

60.  

ZABAV Marko

2000

SDD

0:31,00

368

04.11.2018

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:31,15

362

16.02.2019

Herceg Novi

62.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:31,19

361

09.02.2019

Maribor

63.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:31,27

358

26.01.2019

Ljubljana

64.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:31,35

356

03.02.2019

Maribor

65.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:31,37

355

24.01.2019

Ljubljana

66.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:31,38

355

18.11.2018

Kranj

67.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:31,44

353

18.11.2018

Kranj

 

KORENT Leonardo

2006

LL

0:31,44

353

03.02.2019

Maribor

69.  

SLANA Bor

2005

LL

0:31,49

351

03.02.2019

Maribor

70.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:31,54

349

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

KAC Tim

2003

LL

0:31,65

346

26.01.2019

Ljubljana

72.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:31,74

343

06.04.2019

Velenje

 

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:31,74

343

06.04.2019

Velenje

74.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:31,98

335

27.10.2018

Ljubljana

75.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:32,00

334

24.01.2019

Ljubljana

 

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:32,00

334

24.01.2019

Ljubljana

77.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:32,09

331

18.11.2018

Kranj

78.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:32,14

330

18.11.2018

Kranj

79.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:32,15

330

16.02.2019

Herceg Novi

80.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:32,23

327

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:32,27

326

05.10.2018

Kranj

82.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:32,37

323

09.02.2019

Maribor

83.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:32,39

322

22.12.2018

Ljubljana

84.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:32,41

322

03.02.2019

Maribor

85.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:32,51

319

18.11.2018

Kranj

86.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:32,57

317

18.11.2018

Kranj

87.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:32,59

316

05.10.2018

Kranj

88.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:32,68

314

22.12.2018

Ljubljana

89.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:32,72

313

24.01.2019

Ljubljana

90.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:32,87

308

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:32,98

305

06.04.2019

Velenje

92.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:33,02

304

03.02.2019

Maribor

93.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:33,21

299

03.02.2019

Maribor

94.  

SENICA Naj

2002

LL

0:33,23

298

22.12.2018

Ljubljana

95.  

STELE Gašper

2004

KA

0:33,24

298

08.12.2018

Ljubljana

96.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:33,32

296

08.12.2018

Ljubljana

97.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:33,34

296

02.11.2018

Ruše

98.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:33,38

294

16.02.2019

Herceg Novi

99.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:33,44

293

03.02.2019

Maribor

100.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:33,50

291

02.12.2018

Trst/Trieste

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:33,52

291

06.04.2019

Velenje

102.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:33,53

291

08.12.2018

Ljubljana

103.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:33,60

289

03.02.2019

Maribor

104.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:33,71

286

08.12.2018

Ljubljana

105.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:33,73

285

22.12.2018

Ljubljana

106.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:33,76

285

06.04.2019

Velenje

107.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:33,79

284

14.11.2018

Maribor

108.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:33,82

283

03.02.2019

Maribor

109.  

PANTIĆ Radoslav

2000

VV

0:33,87

282

18.11.2018

Kranj

110.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:33,90

281

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:33,92

281

27.10.2018

Ljubljana

112.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:33,98

279

09.02.2019

Maribor

113.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:34,03

278

06.04.2019

Velenje

114.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:34,12

276

22.12.2018

Ljubljana

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:34,12

276

09.02.2019

Maribor

116.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:34,15

275

09.02.2019

Maribor

117.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:34,18

274

03.02.2019

Maribor

118.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:34,29

272

16.02.2019

Herceg Novi

119.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:34,31

271

18.11.2018

Kranj

120.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:34,36

270

09.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SIRNIK Daris

2006

RA

0:34,36

270

27.10.2018

Ljubljana

122.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:34,38

269

15.12.2018

Braunau am Inn

123.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:34,40

269

06.04.2019

Velenje

124.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:34,41

269

08.12.2018

Ljubljana

125.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:34,44

268

08.12.2018

Ljubljana

126.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:34,47

267

12.12.2018

Kranj

127.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:34,54

266

15.12.2018

Čakovec

128.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:34,69

262

14.11.2018

Maribor

129.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:34,72

262

09.02.2019

Maribor

130.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:34,82

259

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

JEREB Matic

2004

CER

0:34,92

257

08.12.2018

Ljubljana

132.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:34,99

256

27.10.2018

Ljubljana

133.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:35,09

253

19.01.2019

Kranj

134.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:35,17

252

27.10.2018

Ljubljana

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:35,17

252

14.11.2018

Maribor

136.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:35,19

251

27.10.2018

Ljubljana

137.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:35,30

249

06.04.2019

Velenje

138.  

BAJEC David

2003

PKA

0:35,45

246

04.11.2018

Celje

139.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:35,56

243

12.12.2018

Kranj

140.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:35,71

240

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:35,85

238

08.12.2018

Ljubljana

142.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:35,89

237

09.02.2019

Maribor

143.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:35,98

235

14.11.2018

Maribor

144.  

LIU Yisi

2006

OL

0:36,11

232

08.12.2018

Ljubljana

145.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:36,18

231

08.12.2018

Ljubljana

146.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:36,23

230

08.12.2018

Ljubljana

147.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:36,26

230

19.01.2019

Kranj

148.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:36,35

228

27.10.2018

Ljubljana

149.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:36,45

226

13.10.2018

Ribnica

150.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:36,48

225

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:36,53

225

12.12.2018

Kranj

152.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:36,56

224

06.04.2019

Velenje

153.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:36,57

224

06.04.2019

Velenje

154.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:36,58

224

08.12.2018

Ljubljana

 

TURK Mitja

2006

RR

0:36,58

224

08.12.2018

Ljubljana

156.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:36,60

223

22.12.2018

Ljubljana

157.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:36,61

223

02.11.2018

Ruše

158.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:36,66

222

13.10.2018

Ribnica

 

VUČKO Nik

2008

IL

0:36,66

222

10.02.2019

Maribor

160.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:36,69

222

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:36,70

221

05.10.2018

Kranj

162.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:36,83

219

27.10.2018

Ljubljana

163.  

ROTER Matic

2004

TK

0:36,91

218

08.12.2018

Ljubljana

164.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:36,93

217

09.02.2019

Maribor

165.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:36,94

217

27.10.2018

Ljubljana

166.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:36,97

217

09.02.2019

Maribor

167.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:37,01

216

27.10.2018

Ljubljana

168.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:37,03

216

08.12.2018

Ljubljana

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:37,03

216

27.10.2018

Ljubljana

170.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:37,13

214

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:37,14

214

06.04.2019

Velenje

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:37,14

214

22.12.2018

Ljubljana

173.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:37,15

213

08.12.2018

Ljubljana

174.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:37,19

213

27.10.2018

Ljubljana

 

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:37,19

213

09.02.2019

Maribor

176.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:37,20

213

27.10.2018

Ljubljana

177.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:37,25

212

06.04.2019

Velenje

178.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:37,29

211

14.11.2018

Maribor

179.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:37,30

211

22.12.2018

Ljubljana

180.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:37,32

211

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

VOVK Tian

2003

RL

0:37,48

208

22.12.2018

Ljubljana

182.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:37,49

208

06.04.2019

Velenje

183.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:37,52

207

14.11.2018

Maribor

184.  

ILAR Lun

2007

LL

0:37,55

207

19.01.2019

Kranj

185.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:37,59

206

18.11.2018

Kranj

186.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:37,60

206

08.12.2018

Ljubljana

187.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:37,61

206

08.12.2018

Ljubljana

 

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:37,61

206

06.04.2019

Velenje

189.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:37,67

205

22.12.2018

Ljubljana

190.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:37,68

205

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:37,92

201

19.01.2019

Kranj

 

VIHER Vid

2005

BM

0:37,92

201

14.11.2018

Maribor

193.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:37,93

201

06.04.2019

Velenje

194.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:37,98

200

27.10.2018

Ljubljana

195.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:38,06

198

22.12.2018

Ljubljana

196.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:38,09

198

08.12.2018

Ljubljana

197.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:38,12

198

09.02.2019

Maribor

198.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:38,18

197

27.10.2018

Ljubljana

199.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:38,23

196

09.02.2019

Maribor

200.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:38,30

195

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:38,32

194

16.02.2019

Herceg Novi

202.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:38,36

194

16.03.2019

Ljubljana

203.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:38,46

192

06.04.2019

Velenje

204.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:38,50

192

09.02.2019

Maribor

205.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:38,60

190

24.11.2018

Banja Luka

 

KATARIČ Tit

2004

CER

0:38,60

190

08.12.2018

Ljubljana

207.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:38,62

190

27.10.2018

Ljubljana

 

MARKAČ Nik

2009

FR

0:38,62

190

16.03.2019

Ljubljana

209.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:38,74

188

08.12.2018

Ljubljana

210.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:38,86

186

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:38,87

186

08.12.2018

Ljubljana

212.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:38,94

185

13.10.2018

Ribnica

213.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:38,95

185

13.10.2018

Ribnica

 

OROŽ Luka

2007

PKA

0:38,95

185

09.02.2019

Maribor

215.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:38,96

185

14.11.2018

Maribor

216.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:39,11

183

09.02.2019

Maribor

217.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:39,12

183

08.12.2018

Ljubljana

 

ZALAR Maj

2007

OL

0:39,12

183

09.02.2019

Maribor

219.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:39,30

180

27.10.2018

Ljubljana

220.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:39,31

180

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

SKODLAR Anže

2004

TK

0:39,35

180

10.11.2018

Kranj

222.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:39,41

179

09.02.2019

Maribor

223.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:39,42

179

09.02.2019

Maribor

224.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:39,43

178

16.03.2019

Ljubljana

225.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:39,90

172

02.11.2018

Ruše

226.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:40,04

170

08.12.2018

Ljubljana

227.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:40,05

170

27.10.2018

Ljubljana

 

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:40,05

170

10.02.2019

Maribor

229.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:40,06

170

09.02.2019

Maribor

230.  

KIKER Jan

2007

PC

0:40,08

170

09.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MALKOV Andrei

2004

OL

0:40,08

170

10.11.2018

Kranj

232.  

FINK Amadej

2007

KK

0:40,10

170

02.12.2018

Trst/Trieste

233.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:40,22

168

09.02.2019

Maribor

234.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:40,25

168

09.02.2019

Maribor

235.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:40,26

168

16.03.2019

Ljubljana

 

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:40,26

168

06.04.2019

Velenje

237.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:40,31

167

08.12.2018

Ljubljana

238.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:40,35

166

08.12.2018

Ljubljana

 

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,35

166

27.10.2018

Ljubljana

 

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:40,35

166

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:40,38

166

08.12.2018

Ljubljana

242.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:40,41

166

09.02.2019

Maribor

 

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:40,41

166

09.02.2019

Maribor

244.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:40,42

166

27.10.2018

Ljubljana

245.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:40,51

165

27.10.2018

Ljubljana

246.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:40,52

164

08.12.2018

Ljubljana

247.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:40,53

164

14.11.2018

Maribor

248.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:40,57

164

09.02.2019

Maribor

249.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:40,60

163

08.12.2018

Ljubljana

250.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:40,63

163

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:40,64

163

27.10.2018

Ljubljana

252.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:40,76

162

08.12.2018

Ljubljana

253.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:40,78

161

27.10.2018

Ljubljana

254.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:40,85

160

27.10.2018

Ljubljana

255.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:40,90

160

09.02.2019

Maribor

256.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:40,92

160

16.03.2019

Ljubljana

257.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:40,98

159

19.01.2019

Kranj

258.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:41,05

158

08.12.2018

Ljubljana

259.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:41,06

158

19.01.2019

Kranj

260.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:41,13

157

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:41,15

157

27.10.2018

Ljubljana

262.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:41,17

157

09.02.2019

Maribor

263.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:41,32

155

14.11.2018

Maribor

264.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:41,33

155

09.02.2019

Maribor

265.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:41,35

155

19.01.2019

Kranj

266.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:41,38

154

06.04.2019

Velenje

267.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:41,41

154

27.10.2018

Ljubljana

268.  

SEČKO Lan

2005

ZR

0:41,44

154

15.12.2018

Čakovec

269.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:41,52

153

09.02.2019

Maribor

270.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:41,54

153

09.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:41,62

152

09.02.2019

Maribor

272.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:41,67

151

09.02.2019

Maribor

 

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:41,67

151

16.03.2019

Ljubljana

274.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:41,71

151

27.10.2018

Ljubljana

275.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:41,72

151

08.12.2018

Ljubljana

276.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:41,82

149

08.12.2018

Ljubljana

277.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:41,89

149

22.12.2018

Ljubljana

278.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:41,96

148

09.02.2019

Maribor

279.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:41,97

148

08.12.2018

Ljubljana

280.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:42,07

147

09.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

KOTNIK Maj

2006

NC

0:42,10

147

27.10.2018

Ljubljana

282.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:42,21

145

27.10.2018

Ljubljana

283.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:42,23

145

09.02.2019

Maribor

284.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:42,24

145

06.04.2019

Velenje

285.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:42,38

144

16.03.2019

Ljubljana

 

LOGAR Bor

2008

TK

0:42,38

144

19.01.2019

Kranj

287.  

LENART Tai

2007

VV

0:42,42

143

09.02.2019

Maribor

288.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:42,51

142

27.10.2018

Ljubljana

289.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:42,58

142

10.02.2019

Maribor

290.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:42,79

140

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:42,81

139

09.02.2019

Maribor

292.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:42,83

139

19.01.2019

Kranj

293.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:42,92

138

27.10.2018

Ljubljana

294.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:42,95

138

08.12.2018

Ljubljana

295.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:42,96

138

09.02.2019

Maribor

296.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:43,00

137

08.12.2018

Ljubljana

297.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:43,06

137

19.01.2019

Kranj

298.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:43,16

136

09.02.2019

Maribor

299.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:43,20

136

09.02.2019

Maribor

300.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:43,23

135

09.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:43,27

135

08.12.2018

Ljubljana

302.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:43,40

134

19.01.2019

Kranj

303.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:43,56

132

02.11.2018

Ruše

304.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:43,61

132

08.12.2018

Ljubljana

 

STARC Teo

2008

RR

0:43,61

132

09.02.2019

Maribor

306.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:43,67

131

08.12.2018

Ljubljana

307.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:43,68

131

27.10.2018

Ljubljana

308.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:43,69

131

06.04.2019

Velenje

309.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:43,78

130

06.04.2019

Velenje

310.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:43,81

130

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

WAGNER Lovro

2004

AQ

0:43,87

129

10.11.2018

Kranj

312.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:43,91

129

16.03.2019

Ljubljana

313.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:43,97

129

09.01.2019

Kranj

314.  

SEVER Marko

2007

LL

0:44,03

128

19.01.2019

Kranj

315.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:44,04

128

22.12.2018

Ljubljana

316.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:44,14

127

16.03.2019

Ljubljana

317.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:44,20

127

16.03.2019

Ljubljana

318.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:44,32

126

16.03.2019

Ljubljana

319.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:44,46

124

13.10.2018

Ribnica

320.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:44,53

124

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:44,56

123

19.01.2019

Kranj

322.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:44,57

123

16.03.2019

Ljubljana

323.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:44,59

123

10.02.2019

Maribor

324.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:44,66

123

10.11.2018

Kranj

325.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:45,07

119

16.03.2019

Ljubljana

326.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:45,13

119

16.03.2019

Ljubljana

 

ŠINK Žan

2008

TK

0:45,13

119

08.12.2018

Ljubljana

328.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:45,27

118

14.11.2018

Maribor

329.  

GOR Danijel

2008

KK

0:45,50

116

10.11.2018

Kranj

 

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:45,50

116

02.11.2018

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:45,50

116

27.10.2018

Ljubljana

332.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:45,51

116

16.03.2019

Ljubljana

 

RODE Mark

2009

IL

0:45,51

116

16.03.2019

Ljubljana

334.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:45,78

114

01.12.2018

Sarajevo

335.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:45,83

113

13.10.2018

Ribnica

336.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:45,92

113

16.03.2019

Ljubljana

337.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:45,95

113

08.12.2018

Ljubljana

338.  

PERC Nik

2009

NC

0:45,97

112

08.12.2018

Ljubljana

339.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:46,09

112

27.10.2018

Ljubljana

340.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:46,16

111

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:46,20

111

10.02.2019

Maribor

342.  

VILER Val

2007

KK

0:46,21

111

02.12.2018

Trst/Trieste

343.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:46,32

110

08.12.2018

Ljubljana

344.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:46,55

108

10.02.2019

Maribor

345.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:46,63

108

19.01.2019

Kranj

346.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:46,84

106

16.03.2019

Ljubljana

347.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:46,85

106

19.01.2019

Kranj

348.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:47,02

105

16.03.2019

Ljubljana

349.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:47,04

105

27.10.2018

Ljubljana

350.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:47,10

104

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:47,11

104

16.02.2019

Herceg Novi

352.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:47,15

104

27.10.2018

Ljubljana

353.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:47,19

104

08.12.2018

Ljubljana

354.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:47,23

104

27.10.2018

Ljubljana

355.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:47,39

103

08.12.2018

Ljubljana

356.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:47,40

103

08.12.2018

Ljubljana

357.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:47,50

102

27.10.2018

Ljubljana

358.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:47,55

102

27.10.2018

Ljubljana

359.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:47,56

101

16.03.2019

Ljubljana

360.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:47,62

101

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

LORGER Brin

2008

VV

0:47,72

100

19.01.2019

Kranj

362.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:47,77

100

08.12.2018

Ljubljana

363.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

0:47,82

100

22.12.2018

Ljubljana

364.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:47,84

100

27.10.2018

Ljubljana

365.  

VRABL Nik

2008

BM

0:47,97

99

06.04.2019

Velenje

366.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:47,99

99

19.01.2019

Kranj

367.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:48,04

98

16.03.2019

Ljubljana

368.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:48,27

97

08.12.2018

Ljubljana

369.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:48,32

97

13.10.2018

Ribnica

370.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:48,37

96

03.02.2019

Trst/Trieste

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:48,49

96

16.03.2019

Ljubljana

372.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:48,55

95

06.04.2019

Velenje

373.  

POGAČAR Lovro

2009

BM

0:48,56

95

06.04.2019

Velenje

374.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:48,59

95

09.01.2019

Kranj

375.  

KREVH David

2006

PDM

0:48,61

95

08.12.2018

Ljubljana

376.  

RENER Val

2009

RL

0:48,70

94

16.03.2019

Ljubljana

377.  

SENGER Maj

2006

NC

0:48,75

94

27.10.2018

Ljubljana

378.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:48,92

93

14.11.2018

Maribor

379.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:49,04

93

22.12.2018

Ljubljana

380.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:49,20

92

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:49,21

92

13.10.2018

Ribnica

382.  

BORNŠEK Jakob

2008

NC

0:49,29

91

27.10.2018

Ljubljana

 

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:49,29

91

16.03.2019

Ljubljana

384.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:49,75

89

19.01.2019

Kranj

385.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:49,76

89

16.03.2019

Ljubljana

386.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:49,78

88

08.12.2018

Ljubljana

387.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:49,93

88

27.10.2018

Ljubljana

388.  

SHUTKA Illya

2005

SDD

0:50,12

87

22.12.2018

Ljubljana

389.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:50,15

86

19.01.2019

Kranj

390.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:50,19

86

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

KOŠIR Timon

2007

BM

0:50,34

85

14.11.2018

Maribor

392.  

GEORGIIEV Egor

2009

LL

0:50,73

84

16.03.2019

Ljubljana

 

JURČIČ Anej

2009

CK

0:50,73

84

16.03.2019

Ljubljana

394.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:50,86

83

14.11.2018

Maribor

395.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:50,87

83

16.03.2019

Ljubljana

396.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:51,04

82

06.04.2019

Velenje

397.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:51,09

82

16.03.2019

Ljubljana

398.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:51,15

81

08.12.2018

Ljubljana

399.  

ŽIGANTE Markus

2009

KA

0:51,23

81

16.03.2019

Ljubljana

400.  

TOMC Tom

2010

TK

0:51,35

81

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:51,74

79

08.12.2018

Ljubljana

402.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:51,85

78

08.12.2018

Ljubljana

403.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:51,98

78

16.03.2019

Ljubljana

404.  

LAZNIK Bor

2006

NC

0:52,23

76

27.10.2018

Ljubljana

 

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:52,23

76

19.01.2019

Kranj

406.  

MAHER Nejc

2009

RAD

0:52,38

76

16.03.2019

Ljubljana

407.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:52,54

75

16.03.2019

Ljubljana

408.  

LOMBERGAR Adam

2007

BM

0:52,57

75

14.11.2018

Maribor

409.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:52,83

74

16.03.2019

Ljubljana

410.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:52,85

74

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:52,88

74

16.03.2019

Ljubljana

412.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:52,91

74

13.10.2018

Ribnica

413.  

KOREN Vid

2010

RR

0:53,03

73

13.10.2018

Ribnica

414.  

RENKO Vid

2007

AQ

0:53,27

72

22.12.2018

Ljubljana

415.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:53,29

72

22.12.2018

Ljubljana

416.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:53,33

72

27.10.2018

Ljubljana

417.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:53,47

71

27.10.2018

Ljubljana

418.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:53,76

70

15.12.2018

Čakovec

419.  

JERKOVIČ Tim

2011

TK

0:53,90

70

19.01.2019

Kranj

420.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:53,93

69

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:53,94

69

14.11.2018

Maribor

422.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:54,17

69

08.12.2018

Ljubljana

423.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:54,51

67

13.10.2018

Ribnica

424.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:54,66

67

08.12.2018

Ljubljana

425.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:54,67

67

13.10.2018

Ribnica

426.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:54,95

66

19.01.2019

Kranj

427.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:55,00

65

22.12.2018

Ljubljana

428.  

HERIC BRALA Rok

2008

IL

0:55,15

65

27.10.2018

Ljubljana

429.  

GOMZEJ Tian

2010

NC

0:55,24

65

06.04.2019

Velenje

430.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:55,42

64

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

CAFUTA Nils Thorsten

2009

BM

0:55,52

64

14.11.2018

Maribor

432.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

0:55,63

63

27.10.2018

Ljubljana

433.  

ROŽMAN Jaka

2008

TK

0:55,89

62

19.01.2019

Kranj

434.  

GOLOB Vid

2009

NC

0:55,91

62

27.10.2018

Ljubljana

435.  

VALCL Žare

2008

RA

0:56,06

62

27.10.2018

Ljubljana

436.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:56,20

61

19.01.2019

Kranj

437.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:56,26

61

22.12.2018

Ljubljana

438.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:56,43

61

14.11.2018

Maribor

439.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:56,65

60

22.12.2018

Ljubljana

440.  

KOVAČEC Kristjan

2009

TK

0:56,81

59

14.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:56,86

59

27.10.2018

Ljubljana

442.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:57,44

57

19.01.2019

Kranj

443.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

0:57,55

57

16.03.2019

Ljubljana

 

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:57,55

57

08.12.2018

Ljubljana

445.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

0:57,70

57

19.01.2019

Kranj

446.  

TOMC Sven

2010

TK

0:57,75

56

19.01.2019

Kranj

447.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:58,06

56

22.12.2018

Ljubljana

448.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:58,19

55

19.01.2019

Kranj

449.  

ZAKRAJŠEK Aljaž

2010

RR

0:58,58

54

19.01.2019

Kranj

450.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:58,63

54

24.11.2018

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

0:58,65

54

10.11.2018

Kranj

452.  

OSTREŽ Žiga

2009

AQ

0:59,66

51

16.03.2019

Ljubljana

453.  

BOYKOVSKI Filip

2010

TK

0:59,68

51

19.01.2019

Kranj

454.  

TURK Patrik

2008

RR

0:59,84

51

19.01.2019

Kranj

455.  

TRUNTIČ Miha

2007

BM

0:59,88

51

08.12.2018

Ljubljana

456.  

KOBOVC Nal

2011

FR

0:59,91

51

06.04.2019

Velenje

457.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

0:59,94

50

10.11.2018

Kranj

458.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

1:00,04

50

16.03.2019

Ljubljana

459.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

1:00,87

48

06.04.2019

Velenje

460.  

SEVER Filip

2010

LL

1:00,96

48

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

1:00,97

48

14.11.2018

Kranj

462.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

1:01,02

48

19.01.2019

Kranj

463.  

FIŠER WLODYGA Aleksander

2009

RL

1:01,43

47

16.03.2019

Ljubljana

464.  

KOZAR Izak

2009

RL

1:01,55

47

16.03.2019

Ljubljana

465.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

1:01,76

46

02.11.2018

Ruše

466.  

ČERMELJ Izidor

2011

TK

1:01,83

46

19.01.2019

Kranj

467.  

KOŠIR Gal

2011

TK

1:02,21

45

14.11.2018

Kranj

468.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

1:02,90

44

16.03.2019

Ljubljana

469.  

PETEK Matija

2008

PDM

1:03,00

43

02.11.2018

Ruše

470.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

1:03,49

42

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

TISU TRAVAR Lev

2011

TK

1:03,53

42

19.01.2019

Kranj

472.  

MARINIČ Marko

2010

TK

1:04,81

40

14.11.2018

Kranj

473.  

KARNER Žiga

2009

BM

1:05,09

39

16.03.2019

Ljubljana

474.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

1:05,26

39

19.01.2019

Kranj

475.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:05,43

39

10.11.2018

Kranj

476.  

MUJKIC Liam

2009

LL

1:07,09

36

16.03.2019

Ljubljana

477.  

NOVAK Bor

2011

TK

1:07,44

35

19.01.2019

Kranj

478.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

1:08,94

33

19.01.2019

Kranj

479.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:09,23

33

19.01.2019

Kranj

480.  

HOSTNIK Matija

2009

BM

1:10,97

30

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:11,58

29

19.01.2019

Kranj

482.  

ZBAŠNIK Aljaž

2010

RR

1:11,64

29

13.10.2018

Ribnica

483.  

BAUK Uroš

2009

RL

1:12,32

29

16.03.2019

Ljubljana

484.  

KREVS Pascal

2011

PAK

1:13,66

27

19.01.2019

Kranj

485.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:16,56

24

19.01.2019

Kranj

486.  

ŽBOGAR Gašper

2009

TK

1:18,29

22

19.01.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

486

2006.32

0:42,13

146



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.