Back    Home

Lestvice *
2018/2019, moški absolutno, 50 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:48:16

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SCHWIETERT Ben

1997

TK

0:23,31

721

06.04.2019

den Haag

(absolutno)

2.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

0:23,46

708

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

3.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

0:23,74

683

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

4.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:23,76

681

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

5.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:23,81

677

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

6.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:23,86

673

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

7.  

TOŠOVIČ Tadej

2001

BM

0:24,08

654

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

8.  

GORNIK Jure

2002

SDD

0:24,35

633

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

9.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:24,40

629

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

10.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:24,43

627

07.07.2019

Kazan

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

0:24,45

625

24.03.2019

Zagreb

(absolutno)

12.  

BOŠKAN Sašo

2002

TK

0:24,49

622

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

DEMŠAR Blaž

1997

OL

0:24,49

622

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

14.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:24,55

617

25.07.2019

Baku

(absolutno)

15.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:24,56

617

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

16.  

HREN Erik

1996

BM

0:24,58

615

20.07.2019

Middletown

(absolutno)

17.  

VOVK Nace

2002

TK

0:24,71

605

13.04.2019

Sursee

(absolutno)

18.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:24,76

602

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

 

OMAHEN Andraž

1998

IL

0:24,76

602

13.07.2019

Radovljica

(absolutno)

20.  

JEREB Maks

2003

NC

0:24,80

599

25.05.2019

Banja Luka

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:24,85

595

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

22.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:24,87

594

13.07.2019

Radovljica

(absolutno)

23.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:24,88

593

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

24.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:24,99

585

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

25.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:25,04

582

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

26.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:25,07

580

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:25,07

580

13.04.2019

Maribor

(absolutno)

28.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:25,13

576

13.04.2019

Maribor

(absolutno)

29.  

SVETEK Jaka

2000

OL

0:25,14

575

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

30.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:25,23

569

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

0:25,24

568

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

32.  

KAC Jan

2001

SDD

0:25,27

566

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

33.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:25,30

564

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

34.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:25,35

561

29.06.2019

Kamnik

(absolutno)

35.  

PERKO Matija

2002

OL

0:25,37

559

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

36.  

DREU Domen

2002

SDD

0:25,42

556

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

37.  

TURK Matic

2004

BP

0:25,43

555

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

38.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

0:25,44

555

24.04.2019

Radovljica

(absolutno)

 

STANONIK Matic

2000

TK

0:25,44

555

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

40.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:25,46

553

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:25,48

552

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

42.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:25,49

552

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

43.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:25,50

551

12.07.2019

Ufa

(absolutno)

44.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:25,51

550

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

45.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:25,54

548

13.07.2019

Radovljica

(absolutno)

46.  

ZABAV Andrej

2001

SDD

0:25,56

547

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

47.  

GRMEK Martin

1998

SDD

0:25,62

543

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

 

TOMAN Jan

1999

BM

0:25,62

543

24.04.2019

Radovljica

(absolutno)

49.  

TOBIAS David

2000

BM

0:25,67

540

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

50.  

VERČ Peter

2004

IL

0:25,71

537

14.04.2019

Banja Luka

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:25,72

537

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

52.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:25,78

533

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

53.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

0:25,80

532

08.06.2019

Wels

(absolutno)

54.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:25,82

531

14.04.2019

Banja Luka

(absolutno)

 

KUKEC Nejc

2001

IL

0:25,82

531

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

56.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:25,84

529

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

57.  

SURJAN Gaber

1994

RAD

0:25,86

528

01.06.2019

Ljubljana

(absolutno)

58.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:25,91

525

12.07.2019

Ufa

(absolutno)

59.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:25,94

523

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

60.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:25,95

523

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:25,99

520

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

62.  

RESNIK Andrej

1999

NC

0:26,00

520

14.10.2018

Sarajevo

(absolutno)

63.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:26,02

518

29.06.2019

Kamnik

(absolutno)

64.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:26,06

516

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

65.  

ODER Nik

2001

BM

0:26,10

514

13.04.2019

Maribor

(absolutno)

66.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:26,11

513

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

67.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:26,16

510

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

68.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:26,17

510

14.04.2019

Banja Luka

(absolutno)

69.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:26,20

508

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

70.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

0:26,21

507

17.03.2019

Koper

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:26,22

507

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

72.  

JUG Sebastjan

2005

NC

0:26,23

506

20.07.2019

Ravne na Koroškem

(absolutno)

73.  

RIJAVEC Miha

2003

TK

0:26,25

505

13.07.2019

Radovljica

(absolutno)

74.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:26,33

500

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:26,33

500

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

76.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:26,36

499

23.03.2019

Žilina

(absolutno)

77.  

SOVIČ Simon

1993

PDM

0:26,41

496

31.05.2019

Dunaj/Vienna

(absolutno)

78.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:26,45

494

18.05.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

NOVAK Tai

2006

OL

0:26,45

494

15.06.2019

Ljubljana

(absolutno)

80.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

0:26,47

492

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOS Tim

1989

BM

0:26,52

490

13.04.2019

Maribor

(absolutno)

 

PERC Anže

2003

VV

0:26,52

490

22.06.2019

Ravne na Koroškem

(absolutno)

83.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:26,56

487

09.03.2019

Kranj

(absolutno)

84.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:26,59

486

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

85.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:26,63

484

15.06.2019

Kranj

(absolutno)

86.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:26,64

483

29.06.2019

Kamnik

(absolutno)

87.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:26,68

481

25.05.2019

Banja Luka

(absolutno)

88.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:26,74

478

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

89.  

KRUMPAK Roy

2002

BP

0:26,80

474

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

90.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:26,82

473

27.04.2019

Bratislava

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:26,86

471

22.12.2018

Maribor

(absolutno)

 

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:26,86

471

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

93.  

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:26,87

471

04.08.2019

Kranj

(absolutno)

94.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:26,89

470

09.03.2019

Kranj

(absolutno)

95.  

ŠTRAUS Luka

1993

BM

0:26,90

469

08.06.2019

Wels

96.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:26,91

469

04.08.2019

Kranj

97.  

DOVER Vasja

1995

PDM

0:26,92

468

27.04.2019

Gradec/Graz

 

PREGELJ Mark

2003

KK

0:26,92

468

04.08.2019

Kranj

99.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:26,93

468

29.06.2019

Kamnik

 

PREBIL Tai

2002

IL

0:26,93

468

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:26,94

467

15.06.2019

Kranj

102.  

LIU Yisi

2006

OL

0:26,95

467

06.04.2019

Ljubljana

 

LOVŠIN Vid

2003

RR

0:26,95

467

13.07.2019

Radovljica

104.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:26,96

466

29.06.2019

Kamnik

105.  

RAKUN KOKALJ Jaša Jernej

2001

VV

0:26,97

466

22.06.2019

Ravne na Koroškem

106.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:26,99

465

20.07.2019

Ravne na Koroškem

107.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:27,01

463

18.05.2019

Ljubljana

108.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:27,02

463

18.05.2019

Ptuj

 

PEČAR Rok

2001

RAD

0:27,02

463

18.05.2019

Ljubljana

110.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:27,03

462

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:27,04

462

09.03.2019

Kranj

112.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:27,06

461

30.03.2019

Radovljica

113.  

PANTIĆ Radoslav

2000

VV

0:27,12

458

23.03.2019

Žilina

 

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:27,12

458

04.08.2019

Kranj

115.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:27,13

457

25.05.2019

Banja Luka

116.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:27,14

457

04.08.2019

Kranj

117.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:27,17

455

21.07.2019

Ravne na Koroškem

118.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:27,22

453

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:27,22

453

06.07.2019

Koper

120.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:27,28

450

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:27,28

450

13.07.2019

Kranj

122.  

PREDALIČ Gregor

2002

LL

0:27,31

448

29.06.2019

Kamnik

123.  

ZAGAJŠEK Tilen

2002

SDD

0:27,33

447

04.08.2019

Kranj

124.  

KRAVOS Maks

1997

BM

0:27,35

446

23.03.2019

Žilina

 

MAJCEN Patrik

2003

SDD

0:27,35

446

04.08.2019

Kranj

126.  

HERODEŽ Vid

2002

BM

0:27,36

446

27.04.2019

Bratislava

 

RIHTER Žan

2000

FR

0:27,36

446

22.06.2019

Ravne na Koroškem

 

VIDMAR Matjaž

2001

OL

0:27,36

446

04.08.2019

Kranj

129.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:27,37

445

09.03.2019

Kranj

130.  

PRISTAVEC Ticijan

2001

OL

0:27,40

444

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PURGAR Borut

2004

KK

0:27,40

444

17.03.2019

Koper

132.  

PIRY Matevž

1996

OL

0:27,41

443

06.07.2019

Koper

133.  

SNOJ Jaka

2004

OL

0:27,47

441

04.08.2019

Kranj

 

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

0:27,47

441

22.12.2018

Maribor

135.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:27,52

438

04.08.2019

Kranj

136.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:27,54

437

09.03.2019

Kranj

137.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:27,55

437

14.10.2018

Sarajevo

138.  

JULAR Alen

2001

CK

0:27,59

435

25.05.2019

Banja Luka

139.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:27,62

433

21.07.2019

Ravne na Koroškem

140.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:27,63

433

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:27,65

432

04.08.2019

Kranj

142.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:27,68

431

04.08.2019

Kranj

143.  

ROBIČ Tomaž

2003

TP

0:27,69

430

09.03.2019

Kranj

144.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:27,73

428

04.08.2019

Kranj

145.  

AJLEC Anže

2000

BP

0:27,78

426

14.04.2019

Banja Luka

146.  

LESKOVAR Matija

2003

IL

0:27,79

425

04.08.2019

Kranj

 

STELE Gašper

2004

KA

0:27,79

425

04.08.2019

Kranj

148.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:27,80

425

04.08.2019

Kranj

 

MRAK Mitja

2003

RAD

0:27,80

425

04.08.2019

Kranj

150.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:27,82

424

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:27,84

423

09.03.2019

Kranj

 

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:27,84

423

22.06.2019

Ravne na Koroškem

153.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:27,85

423

25.05.2019

Radovljica

 

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:27,85

423

04.08.2019

Kranj

155.  

HOHKRAUT Taj

2005

PC

0:27,86

422

06.04.2019

Ústí nad Labem

156.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:27,87

422

15.06.2019

Ljubljana

157.  

PODBEVŠEK Jure

2004

LL

0:27,88

421

04.08.2019

Kranj

158.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:27,89

421

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

159.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:27,95

418

21.07.2019

Ravne na Koroškem

160.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:27,97

417

25.05.2019

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MOČNIK Jakob

2003

CK

0:27,98

417

04.08.2019

Kranj

162.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

0:27,99

416

14.10.2018

Sarajevo

163.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:28,00

416

17.03.2019

Koper

164.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:28,04

414

18.05.2019

Ljubljana

165.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:28,05

414

04.08.2019

Kranj

166.  

KALEZIČ Luka

1994

PDM

0:28,13

410

08.06.2019

Wels

167.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:28,16

409

13.07.2019

Radovljica

168.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:28,20

407

15.06.2019

Kranj

169.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:28,25

405

06.07.2019

Koper

170.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:28,26

405

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:28,30

403

30.03.2019

Radovljica

172.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:28,31

402

20.07.2019

Ravne na Koroškem

173.  

PERC Jan

2001

VV

0:28,36

400

25.05.2019

Banja Luka

174.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:28,40

399

21.07.2019

Ravne na Koroškem

175.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:28,44

397

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:28,44

397

04.08.2019

Kranj

177.  

MOČNIK Matic

2001

CK

0:28,45

397

04.08.2019

Kranj

178.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:28,48

395

18.05.2019

Ljubljana

179.  

REZAR LESNIK Žan

2003

FR

0:28,52

394

04.08.2019

Kranj

180.  

BAJEC David

2003

PKA

0:28,56

392

09.03.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:28,57

392

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

182.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:28,60

390

06.07.2019

Koper

183.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:28,69

387

04.08.2019

Kranj

184.  

KAC Tim

2003

LL

0:28,70

386

04.08.2019

Kranj

185.  

UŠAJ Lian

2005

NG

0:28,71

386

20.07.2019

Ravne na Koroškem

186.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:28,73

385

13.07.2019

Kranj

187.  

KOČEVAR Nik

2004

NC

0:28,77

383

04.08.2019

Kranj

188.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:28,78

383

18.05.2019

Ptuj

 

PERŠE Žiga

2005

OL

0:28,78

383

29.06.2019

Kamnik

190.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:28,79

383

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

NOVAK Aljaž

1991

RL

0:28,80

382

29.06.2019

Kamnik

192.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:28,81

382

14.04.2019

Banja Luka

193.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:28,85

380

21.07.2019

Ravne na Koroškem

194.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:28,86

380

20.07.2019

Ravne na Koroškem

195.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:28,94

377

20.07.2019

Ravne na Koroškem

196.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:29,00

374

06.07.2019

Koper

197.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:29,01

374

04.08.2019

Kranj

 

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:29,01

374

13.07.2019

Kranj

199.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:29,02

374

21.07.2019

Ravne na Koroškem

200.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:29,05

372

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:29,08

371

21.07.2019

Ravne na Koroškem

202.  

PODERGAJS SIUSSI Tim

2004

NC

0:29,09

371

12.07.2019

Ufa

 

SOKOLOVIČ Nik

2002

CK

0:29,09

371

25.05.2019

Banja Luka

204.  

ŠIŠKO Tomaž

2004

LL

0:29,11

370

04.08.2019

Kranj

205.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:29,12

370

21.07.2019

Ravne na Koroškem

206.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:29,14

369

06.04.2019

Ljubljana

 

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:29,14

369

27.04.2019

Gradec/Graz

208.  

PEČNIKAR Ambrož

2005

OL

0:29,16

368

29.06.2019

Kamnik

 

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:29,16

368

20.07.2019

Ravne na Koroškem

210.  

PRINCL Maj

2004

VV

0:29,17

368

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:29,17

368

18.05.2019

Ljubljana

 

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:29,17

368

18.05.2019

Ljubljana

213.  

SENICA Naj

2002

LL

0:29,20

367

18.05.2019

Ljubljana

214.  

VOVK Tian

2003

RL

0:29,22

366

31.05.2019

Dunaj/Vienna

215.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:29,24

365

20.07.2019

Ravne na Koroškem

216.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:29,25

365

13.07.2019

Kranj

217.  

ŠTAJNMEC Darjan

2000

PDM

0:29,30

363

27.04.2019

Gradec/Graz

218.  

JENKO Bor

2002

RL

0:29,31

363

06.04.2019

Ljubljana

219.  

VRAČUN Anže

2002

PC

0:29,34

361

08.06.2019

Wels

220.  

ZORKO Maj

2004

CK

0:29,35

361

04.08.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:29,36

361

18.05.2019

Ljubljana

222.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:29,38

360

21.06.2019

Ravne na Koroškem

223.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:29,40

359

09.03.2019

Kranj

224.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:29,46

357

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

POTEMIN Jaroslav

2005

IL

0:29,46

357

20.07.2019

Ravne na Koroškem

226.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:29,47

357

06.07.2019

Koper

227.  

SHCHAVROVSKIJ Fedja

2003

NG

0:29,48

356

14.04.2019

Banja Luka

228.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:29,50

356

04.08.2019

Kranj

229.  

ILAR Nal

2005

LL

0:29,55

354

15.06.2019

Ljubljana

230.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:29,63

351

21.07.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:29,65

350

06.04.2019

Ljubljana

232.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:29,66

350

13.07.2019

Kranj

233.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:29,69

349

13.07.2019

Kranj

234.  

ČOLIČ Luka

1997

RR

0:29,77

346

29.06.2019

Kamnik

235.  

ANTOLOVIČ Vito

2001

BP

0:29,79

345

14.04.2019

Banja Luka

 

ŠPITALAR Gregor

1991

BM

0:29,79

345

08.06.2019

Wels

237.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:29,81

345

29.06.2019

Kamnik

238.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:29,85

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

239.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:29,86

343

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:29,86

343

14.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:29,90

342

20.07.2019

Ravne na Koroškem

242.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:29,91

341

13.07.2019

Radovljica

243.  

FINK Amadej

2007

KK

0:29,94

340

13.07.2019

Kranj

244.  

ROTER Matic

2004

TK

0:29,95

340

15.06.2019

Kranj

245.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:29,99

338

17.03.2019

Koper

246.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:30,00

338

12.07.2019

Ufa

 

VERŠIČ Bernard

1991

TP

0:30,00

338

22.12.2018

Maribor

248.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:30,09

335

21.06.2019

Ravne na Koroškem

249.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:30,13

334

24.04.2019

Radovljica

 

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:30,13

334

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:30,13

334

15.06.2019

Ljubljana

252.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:30,16

333

15.06.2019

Ljubljana

253.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:30,19

332

13.07.2019

Kranj

254.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:30,21

331

20.07.2019

Ravne na Koroškem

255.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:30,23

330

27.04.2019

Gradec/Graz

 

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:30,23

330

12.07.2019

Ufa

257.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:30,28

329

15.06.2019

Ljubljana

 

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:30,28

329

20.07.2019

Ravne na Koroškem

259.  

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:30,29

328

22.12.2018

Maribor

260.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:30,30

328

21.07.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:30,35

327

21.06.2019

Ravne na Koroškem

262.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:30,36

326

13.07.2019

Kranj

263.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:30,42

324

21.07.2019

Ravne na Koroškem

 

SLANA Bor

2005

LL

0:30,42

324

24.04.2019

Radovljica

265.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:30,48

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

266.  

VASLE Tim

2006

NC

0:30,50

322

20.07.2019

Ravne na Koroškem

267.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:30,52

321

21.06.2019

Ravne na Koroškem

268.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:30,62

318

20.07.2019

Ravne na Koroškem

269.  

TURK Mitja

2006

RR

0:30,63

318

25.05.2019

Radovljica

270.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:30,69

316

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:30,71

315

18.05.2019

Ljubljana

272.  

ILAR Lun

2007

LL

0:30,74

314

06.07.2019

Koper

273.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:30,77

313

13.07.2019

Kranj

274.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:30,79

313

18.05.2019

Ptuj

275.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:30,87

310

14.07.2019

Kranj

276.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:30,90

309

01.06.2019

Trbovlje

 

PRINCL Miha

2008

VV

0:30,90

309

13.07.2019

Kranj

278.  

PRINCIP Luka

2003

BM

0:30,98

307

21.06.2019

Ravne na Koroškem

279.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:30,99

307

15.06.2019

Ljubljana

280.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:31,02

306

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:31,05

305

06.07.2019

Koper

 

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:31,05

305

01.06.2019

Trbovlje

283.  

HERŽENJAK Jakec

2000

PDM

0:31,06

305

13.04.2019

Maribor

284.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:31,19

301

01.06.2019

Ravne na Koroškem

285.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:31,20

301

20.07.2019

Ravne na Koroškem

286.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:31,21

300

22.12.2018

Maribor

 

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:31,21

300

06.04.2019

Ljubljana

288.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:31,23

300

20.07.2019

Ravne na Koroškem

289.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:31,25

299

15.06.2019

Ljubljana

 

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:31,25

299

06.04.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KRALJ Marko

2001

PDM

0:31,25

299

13.04.2019

Maribor

292.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:31,26

299

15.06.2019

Ljubljana

293.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:31,27

299

14.07.2019

Kranj

294.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:31,29

298

14.07.2019

Kranj

295.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:31,31

297

29.06.2019

Kamnik

296.  

VDOVIČ Jakob

2004

PC

0:31,34

297

18.05.2019

Ptuj

297.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:31,39

295

01.06.2019

Ljubljana

298.  

ZUPANIČ Jakob

1999

SDI

0:31,43

294

06.04.2019

Ljubljana

299.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:31,45

293

06.07.2019

Koper

300.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:31,47

293

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:31,47

293

21.06.2019

Ravne na Koroškem

302.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:31,48

293

24.04.2019

Radovljica

303.  

GIGERL Jernej

1982

FR

0:31,49

292

01.06.2019

Ljubljana

304.  

VUNIČ Alan

2004

BM

0:31,60

289

22.12.2018

Maribor

305.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:31,62

289

30.03.2019

Radovljica

306.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:31,65

288

13.07.2019

Kranj

 

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:31,65

288

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:31,65

288

20.07.2019

Ravne na Koroškem

309.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:31,71

286

13.07.2019

Kranj

310.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:31,83

283

14.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:31,83

283

13.07.2019

Kranj

312.  

HRIBAR Luka

2004

RL

0:31,85

282

01.06.2019

Ljubljana

 

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:31,85

282

14.07.2019

Kranj

314.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:31,89

281

20.07.2019

Ravne na Koroškem

315.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:32,02

278

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

SIRNIK Daris

2006

RA

0:32,02

278

15.06.2019

Ljubljana

317.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

0:32,03

278

22.12.2018

Maribor

318.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:32,04

277

20.07.2019

Ravne na Koroškem

319.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:32,05

277

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

SKODLAR Anže

2004

TK

0:32,05

277

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:32,07

277

14.04.2019

Banja Luka

322.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:32,08

276

13.07.2019

Kranj

323.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:32,11

276

13.07.2019

Kranj

324.  

BRUMEN Jonatan

2003

RAD

0:32,22

273

30.03.2019

Radovljica

 

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:32,22

273

08.06.2019

Brestanica

326.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:32,24

272

18.05.2019

Ljubljana

327.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:32,25

272

24.04.2019

Radovljica

328.  

KEREC Odon

2006

IL

0:32,27

272

06.07.2019

Koper

329.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:32,29

271

13.07.2019

Kranj

330.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:32,30

271

20.07.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

POTOČNIK Felix

2004

TP

0:32,33

270

18.05.2019

Ptuj

332.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:32,35

270

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

333.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:32,45

267

03.03.2019

Eindhoven

334.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

0:32,48

266

11.11.2018

Koper

 

ZALAR Maj

2007

OL

0:32,48

266

13.07.2019

Kranj

336.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:32,49

266

13.07.2019

Kranj

 

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:32,49

266

14.07.2019

Kranj

338.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:32,58

264

21.06.2019

Ravne na Koroškem

339.  

PAPDI Vid

2004

TP

0:32,59

264

14.10.2018

Sarajevo

340.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:32,62

263

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:32,66

262

29.06.2019

Kamnik

342.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:32,68

261

15.06.2019

Ljubljana

343.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:32,69

261

15.06.2019

Ljubljana

344.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:32,70

261

12.05.2019

Koper

345.  

JAGODIC Patrik

2002

KA

0:32,73

260

15.06.2019

Kranj

346.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:32,79

259

21.07.2019

Ravne na Koroškem

347.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:32,82

258

01.06.2019

Ljubljana

 

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:32,82

258

29.06.2019

Kamnik

 

VUČKO Nik

2008

IL

0:32,82

258

15.06.2019

Ljubljana

350.  

GOLOB Miha

2004

TP

0:32,85

257

13.04.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:32,87

257

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

 

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:32,87

257

14.07.2019

Kranj

353.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:32,89

256

13.07.2019

Kranj

354.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:32,95

255

08.06.2019

Brestanica

355.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:33,03

253

21.06.2019

Ravne na Koroškem

356.  

TORKAR Val

2005

TK

0:33,04

253

30.03.2019

Radovljica

357.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:33,09

252

15.06.2019

Ljubljana

358.  

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:33,12

251

01.06.2019

Trbovlje

359.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:33,13

251

15.06.2019

Ljubljana

360.  

GOR Danijel

2008

KK

0:33,15

250

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

VEJNOVIĆ Aljaž

2002

VV

0:33,16

250

21.06.2019

Ravne na Koroškem

362.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:33,18

250

25.05.2019

Radovljica

 

DEMAJ Aljo

2006

PDM

0:33,18

250

18.05.2019

Ptuj

364.  

BATISTIČ Maks

2006

NG

0:33,22

249

08.06.2019

Brestanica

365.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:33,28

248

13.07.2019

Kranj

366.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:33,32

247

01.06.2019

Ravne na Koroškem

367.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:33,39

245

06.07.2019

Koper

368.  

PUC Jakob

2006

IL

0:33,42

244

08.06.2019

Brestanica

369.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:33,43

244

08.06.2019

Brestanica

370.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:33,44

244

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:33,46

244

13.07.2019

Kranj

372.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:33,49

243

13.07.2019

Kranj

373.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:33,52

242

21.07.2019

Ravne na Koroškem

374.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:33,63

240

13.07.2019

Kranj

375.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:33,66

239

13.07.2019

Kranj

376.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:33,75

237

21.06.2019

Ravne na Koroškem

377.  

JURKOVIČ Klemen

2003

SDD

0:33,80

236

29.06.2019

Kamnik

378.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:33,86

235

13.07.2019

Kranj

379.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:33,89

234

25.05.2019

Radovljica

380.  

SEVER Marko

2007

LL

0:33,90

234

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:33,91

234

15.06.2019

Ljubljana

382.  

KIKER Jan

2007

PC

0:33,93

234

14.07.2019

Kranj

 

KRAMER Žiga

2006

OL

0:33,93

234

13.07.2019

Radovljica

384.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:33,95

233

13.07.2019

Kranj

385.  

ČIČ Pavel

2003

TP

0:33,98

233

18.05.2019

Ptuj

386.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:33,99

232

13.07.2019

Radovljica

387.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:34,01

232

27.04.2019

Gradec/Graz

388.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:34,03

231

13.07.2019

Kranj

389.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:34,05

231

14.04.2019

Banja Luka

390.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:34,07

231

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:34,10

230

14.07.2019

Kranj

 

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:34,10

230

13.07.2019

Kranj

393.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:34,16

229

13.07.2019

Kranj

394.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:34,17

229

18.05.2019

Ptuj

395.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:34,19

228

13.07.2019

Kranj

396.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:34,24

227

30.03.2019

Radovljica

397.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:34,34

225

15.06.2019

Ljubljana

398.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:34,37

225

30.03.2019

Radovljica

399.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:34,46

223

06.07.2019

Koper

400.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:34,51

222

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:34,56

221

08.06.2019

Brestanica

402.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:34,57

221

15.06.2019

Ljubljana

403.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:34,58

221

06.04.2019

Ljubljana

404.  

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:34,59

220

13.07.2019

Kranj

405.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:34,62

220

15.06.2019

Ljubljana

406.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:34,64

219

13.07.2019

Kranj

 

REGVAT Jani

2008

BM

0:34,64

219

13.07.2019

Kranj

408.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:34,69

219

13.07.2019

Kranj

409.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:34,71

218

25.05.2019

Radovljica

410.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:34,74

218

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:34,76

217

08.06.2019

Brestanica

412.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:34,82

216

13.07.2019

Kranj

413.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:34,84

216

15.06.2019

Ljubljana

414.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:34,89

215

22.06.2019

Ravne na Koroškem

415.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:34,91

214

29.06.2019

Kamnik

416.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:34,93

214

15.06.2019

Ljubljana

 

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:34,93

214

25.05.2019

Banja Luka

418.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:35,05

212

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

419.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:35,10

211

27.04.2019

Gradec/Graz

 

TEMNIKAR Aleks

2006

KA

0:35,10

211

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

0:35,16

210

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:35,16

210

22.12.2018

Maribor

423.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:35,20

209

13.07.2019

Kranj

424.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:35,23

209

08.06.2019

Brestanica

425.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:35,42

205

18.05.2019

Ptuj

426.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:35,46

205

06.04.2019

Ljubljana

427.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:35,57

203

14.07.2019

Kranj

428.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:35,65

201

25.05.2019

Radovljica

429.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:35,66

201

15.06.2019

Ljubljana

430.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:35,67

201

17.03.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:35,69

201

08.06.2019

Brestanica

432.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:35,73

200

25.05.2019

Radovljica

433.  

MUHIČ Luka

2006

PAK

0:35,77

199

13.04.2019

Maribor

434.  

KALAN Juvencij

2007

RL

0:35,78

199

13.07.2019

Kranj

435.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:35,82

198

25.05.2019

Radovljica

436.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:35,84

198

13.07.2019

Kranj

 

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:35,84

198

15.06.2019

Ljubljana

438.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:35,90

197

13.07.2019

Kranj

439.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:35,95

196

13.07.2019

Kranj

440.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:35,96

196

01.06.2019

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:35,97

196

13.07.2019

Kranj

442.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:36,05

195

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

443.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:36,07

194

18.05.2019

Ptuj

444.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:36,11

194

13.07.2019

Kranj

445.  

VILER Val

2007

KK

0:36,13

193

13.07.2019

Kranj

446.  

LAKETA Aleksander

2005

PKA

0:36,18

193

17.03.2019

Koper

447.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:36,19

192

13.07.2019

Kranj

448.  

LENART Tai

2007

VV

0:36,38

189

21.06.2019

Ravne na Koroškem

449.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

0:36,43

189

13.07.2019

Kranj

450.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:36,44

188

13.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAJER Tine

2006

PDM

0:36,44

188

13.04.2019

Maribor

452.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:36,46

188

25.05.2019

Radovljica

453.  

JAKELIČ TALESKI Mark

2008

IL

0:36,50

188

06.04.2019

Ljubljana

454.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:36,52

187

12.05.2019

Koper

455.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:36,55

187

22.06.2019

Ravne na Koroškem

456.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

0:36,59

186

18.05.2019

Ptuj

 

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:36,59

186

13.07.2019

Kranj

458.  

JANČAR Domen

2003

IL

0:36,76

184

29.06.2019

Kamnik

459.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:36,83

183

13.07.2019

Kranj

460.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:36,88

182

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:36,91

181

25.05.2019

Radovljica

462.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:36,92

181

29.06.2019

Kamnik

463.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:36,94

181

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

464.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:36,99

180

29.06.2019

Kamnik

465.  

PERC Nik

2009

NC

0:37,03

180

25.05.2019

Radovljica

466.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:37,04

179

06.04.2019

Ljubljana

467.  

VRABL Nik

2008

BM

0:37,07

179

13.07.2019

Kranj

468.  

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:37,11

178

15.06.2019

Ljubljana

469.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:37,14

178

15.06.2019

Ljubljana

470.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:37,15

178

13.07.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:37,20

177

13.07.2019

Kranj

472.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:37,21

177

18.05.2019

Ptuj

473.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:37,24

177

09.06.2019

Reka/Rijeka

474.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:37,29

176

12.05.2019

Koper

475.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:37,30

176

13.07.2019

Kranj

476.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:37,37

175

25.05.2019

Radovljica

477.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:37,40

174

15.06.2019

Ljubljana

478.  

ŠOŠTER Alen

1999

VV

0:37,59

172

21.06.2019

Ravne na Koroškem

479.  

CENCELJ Andraž

2007

KA

0:37,67

171

13.07.2019

Kranj

 

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:37,67

171

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:37,68

170

29.06.2019

Kamnik

482.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:37,76

169

15.06.2019

Ljubljana

483.  

PLAVEC Gašper

2007

TP

0:37,79

169

18.05.2019

Ptuj

484.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:37,81

169

13.07.2019

Kranj

485.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:37,83

168

24.04.2019

Radovljica

486.  

HORVAT Jan

2003

ZR

0:37,90

167

01.06.2019

Trbovlje

487.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:37,97

167

13.04.2019

Maribor

 

UDOVČIĆ Peter

2005

RL

0:37,97

167

01.06.2019

Ljubljana

489.  

SKOMINA Tej

2003

PKA

0:38,02

166

17.03.2019

Koper

490.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:38,11

165

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:38,23

163

13.04.2019

Maribor

492.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

0:38,25

163

25.05.2019

Radovljica

493.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:38,32

162

06.04.2019

Ljubljana

494.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:38,42

161

25.05.2019

Radovljica

495.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:38,47

160

15.06.2019

Ljubljana

496.  

LORGER Brin

2008

VV

0:38,64

158

21.06.2019

Ravne na Koroškem

497.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:38,87

155

09.06.2019

Reka/Rijeka

498.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:39,00

154

15.06.2019

Ljubljana

499.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:39,06

153

29.06.2019

Kamnik

500.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:39,18

152

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:39,22

151

25.05.2019

Radovljica

502.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:39,24

151

12.05.2019

Koper

503.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:39,36

149

25.05.2019

Radovljica

504.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:39,40

149

29.06.2019

Kamnik

505.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:39,41

149

29.06.2019

Kamnik

506.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:39,42

149

21.06.2019

Ravne na Koroškem

507.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:39,47

148

06.04.2019

Ljubljana

508.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:39,49

148

25.05.2019

Radovljica

509.  

STARC Teo

2008

RR

0:39,60

147

15.06.2019

Ljubljana

510.  

ANDŽELEVSKI Ostoj

2010

LL

0:39,62

147

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

RODE Mark

2009

IL

0:39,72

145

25.05.2019

Radovljica

512.  

MELON Oskar

2010

OL

0:39,77

145

09.06.2019

Reka/Rijeka

513.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:39,91

143

06.07.2019

Koper

514.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:39,98

143

15.06.2019

Ljubljana

515.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

0:39,99

142

19.06.2019

Kamnik

516.  

VASLE Aljaž

2009

NC

0:40,04

142

15.06.2019

Ljubljana

517.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:40,05

142

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

518.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:40,18

140

25.05.2019

Radovljica

519.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:40,19

140

08.06.2019

Brestanica

520.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:40,21

140

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

521.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:40,22

140

01.06.2019

Ljubljana

522.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:40,28

139

18.05.2019

Ptuj

523.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:40,29

139

08.06.2019

Brestanica

524.  

REBEC Taj

2010

VV

0:40,30

139

21.06.2019

Ravne na Koroškem

525.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:40,32

139

14.04.2019

Banja Luka

526.  

POGAČ Urban

2006

AQ

0:40,48

137

15.06.2019

Ljubljana

527.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:40,53

137

15.06.2019

Ljubljana

528.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:40,54

137

15.06.2019

Ljubljana

529.  

KAJZER Tevž

2008

TK

0:40,55

137

25.05.2019

Radovljica

530.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:40,60

136

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

531.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:40,62

136

25.05.2019

Radovljica

532.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:40,65

136

29.06.2019

Kamnik

533.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

0:40,76

135

09.06.2019

Reka/Rijeka

534.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

0:40,78

134

17.03.2019

Koper

535.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:40,95

133

15.06.2019

Ljubljana

536.  

LAMOT Domen

2008

VV

0:41,07

131

21.06.2019

Ravne na Koroškem

537.  

VOJINOVIČ Aleksander Gaj

2006

LL

0:41,26

130

18.05.2019

Ljubljana

538.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:41,28

129

29.06.2019

Kamnik

539.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:41,29

129

29.06.2019

Kamnik

540.  

LESKOVAR Miha

2010

IL

0:41,33

129

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

541.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

0:41,34

129

30.03.2019

Radovljica

542.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:41,35

129

08.06.2019

Brestanica

543.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:41,36

129

09.06.2019

Reka/Rijeka

544.  

ŠTAUS Kaj

2006

PDM

0:41,37

129

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

545.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:41,38

129

13.04.2019

Maribor

546.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:41,48

128

08.06.2019

Brestanica

547.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:41,50

127

09.06.2019

Reka/Rijeka

548.  

DOVŽAN Jure

2009

IL

0:41,64

126

08.06.2019

Brestanica

549.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

0:41,65

126

15.06.2019

Ljubljana

550.  

KOKOL Vid

2006

TP

0:41,69

126

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

551.  

TEMLIN Teo

2008

ZR

0:41,80

125

15.06.2019

Varaždinske Toplice

552.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:41,81

125

15.06.2019

Ljubljana

553.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:42,10

122

29.06.2019

Kamnik

554.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

0:42,11

122

08.06.2019

Brestanica

555.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:42,20

121

09.06.2019

Reka/Rijeka

556.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

0:42,42

119

12.05.2019

Koper

557.  

BERLOT Jan

2003

RAD

0:42,53

118

30.03.2019

Radovljica

 

SAVCHIK Dementii

2007

PC

0:42,53

118

19.06.2019

Kamnik

 

ŠMID Oskar

2009

RL

0:42,53

118

18.05.2019

Ptuj

560.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

0:42,60

118

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

561.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:42,63

118

15.06.2019

Ljubljana

562.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

0:42,78

116

25.05.2019

Radovljica

563.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:42,91

115

15.06.2019

Ljubljana

564.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:42,92

115

15.06.2019

Ljubljana

565.  

GAVEZ Anže

2005

TP

0:42,95

115

18.05.2019

Ptuj

566.  

KRIVEC PUKŠIČ Tai

2009

BM

0:42,96

115

08.06.2019

Brestanica

 

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:42,96

115

08.06.2019

Brestanica

568.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:42,97

115

25.05.2019

Radovljica

569.  

NOVAK Dan

2008

RAD

0:42,99

115

30.03.2019

Radovljica

570.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:43,63

110

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

571.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:43,78

108

15.06.2019

Ljubljana

572.  

FURLAN NERAD Jure

2007

RL

0:43,85

108

06.04.2019

Ljubljana

573.  

HROVAT Nejc

2007

TK

0:43,88

108

25.05.2019

Radovljica

574.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

0:44,01

107

12.05.2019

Koper

 

ŽIGANTE Markus

2009

KA

0:44,01

107

29.06.2019

Kamnik

576.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

0:44,06

106

09.06.2019

Reka/Rijeka

577.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

0:44,26

105

24.04.2019

Radovljica

 

MAHER Nejc

2009

RAD

0:44,26

105

25.05.2019

Radovljica

579.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:44,29

105

06.04.2019

Ljubljana

580.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

0:44,32

105

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

581.  

KORITNIK Lan

2009

IL

0:44,34

104

15.06.2019

Ljubljana

582.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

0:44,36

104

09.06.2019

Reka/Rijeka

583.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

0:44,43

104

25.05.2019

Radovljica

584.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:44,52

103

30.03.2019

Radovljica

585.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:44,54

103

06.07.2019

Koper

586.  

JERKOVIČ Tim

2011

TK

0:44,63

102

29.06.2019

Kamnik

587.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:44,76

101

15.06.2019

Ljubljana

588.  

NOVAK Jak

2010

AQ

0:44,95

100

15.06.2019

Ljubljana

589.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

0:44,99

100

18.05.2019

Ptuj

590.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

0:45,05

99

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

591.  

KRANJC Nejc

2010

CK

0:45,07

99

08.06.2019

Brestanica

592.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:45,13

99

01.06.2019

Ljubljana

593.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

0:45,16

99

08.06.2019

Brestanica

594.  

SEVER Filip

2010

LL

0:45,17

99

15.06.2019

Ljubljana

595.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

0:45,28

98

21.06.2019

Ravne na Koroškem

596.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

0:45,29

98

13.04.2019

Maribor

597.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:45,30

98

19.05.2019

Ljubljana

598.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

0:45,44

97

30.03.2019

Radovljica

599.  

KOCJAN Jakob

2011

IL

0:45,56

96

15.06.2019

Ljubljana

600.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:45,68

95

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

601.  

POTOČAN Vid

2004

KA

0:45,71

95

22.05.2019

Kamnik

602.  

KORINŠEK Lev

2010

RL

0:45,77

95

01.06.2019

Ljubljana

603.  

TOŠKAN TOVORNIK Enej

2007

AQ

0:45,78

95

15.06.2019

Ljubljana

604.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:46,15

93

15.06.2019

Ljubljana

 

TRAMPUŽ Mark

2010

AQ

0:46,15

93

15.06.2019

Ljubljana

606.  

HAZEMALI Tim

2007

TP

0:46,17

92

18.05.2019

Ptuj

607.  

ZILIANI Tian

2009

NG

0:46,25

92

06.07.2019

Koper

608.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

0:46,26

92

21.06.2019

Ravne na Koroškem

609.  

RENKO Vid

2007

AQ

0:46,27

92

06.04.2019

Ljubljana

610.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

0:46,30

92

29.06.2019

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

611.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

0:46,36

91

09.06.2019

Reka/Rijeka

612.  

UŠAJ Dominik

2008

PKA

0:46,55

90

17.03.2019

Koper

613.  

KELENC Sergej

2010

CK

0:46,56

90

13.04.2019

Maribor

614.  

RAZPOTNIK ŠIMENC Ažbe

2008

KA

0:46,57

90

24.04.2019

Radovljica

615.  

SEDEJ David

2008

IL

0:46,58

90

15.06.2019

Ljubljana

616.  

AMBROŽIČ Alessandro

2010

RR

0:46,68

89

08.06.2019

Brestanica

617.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

0:47,03

87

30.03.2019

Radovljica

618.  

KOZAR Izak

2009

RL

0:47,14

87

01.06.2019

Ljubljana

619.  

JERŠE Jaka

2011

IL

0:47,16

87

15.06.2019

Ljubljana

620.  

VRBINC Anže

2010

TOR

0:47,22

86

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

621.  

BORKOVIĆ Mai

2008

LL

0:47,34

86

29.06.2019

Kamnik

622.  

ŽIVEC Brin

2008

RL

0:47,40

85

15.06.2019

Ljubljana

623.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

0:47,45

85

15.06.2019

Ljubljana

624.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:47,46

85

15.06.2019

Ljubljana

 

TEPEJ PEČNIK Jon

2011

IL

0:47,46

85

15.06.2019

Ljubljana

626.  

VOLAVŠEK Tai

2007

BM

0:47,51

85

08.06.2019

Brestanica

627.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

0:47,52

85

25.05.2019

Radovljica

628.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:47,70

84

15.06.2019

Ljubljana

629.  

DERNULC Erazem Aleksander

2009

IL

0:47,83

83

15.06.2019

Ljubljana

630.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

0:47,89

83

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

631.  

ZADRAVEC Maj

2008

AQ

0:47,96

82

06.04.2019

Ljubljana

632.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:47,98

82

15.06.2019

Ljubljana

633.  

ČERMELJ Izidor

2011

TK

0:48,23

81

25.05.2019

Radovljica

634.  

PETEK Tim

2007

PAK

0:48,30

81

13.04.2019

Maribor

635.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:48,42

80

09.06.2019

Reka/Rijeka

636.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:48,53

79

08.06.2019

Brestanica

637.  

NEGODIČ Liam

2008

KA

0:48,66

79

13.04.2019

Maribor

638.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

0:48,72

79

21.06.2019

Ravne na Koroškem

639.  

ERJAVEC Nejc

2008

RL

0:48,96

77

15.06.2019

Ljubljana

640.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

0:48,97

77

21.06.2019

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

641.  

VALCL Žare

2008

RA

0:49,20

76

25.05.2019

Volšperk/Wolfsberg

642.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:49,29

76

24.04.2019

Radovljica

 

PETRIČ Jakob

2011

CK

0:49,29

76

08.06.2019

Brestanica

644.  

KRIVEC Kristjan

2010

RAD

0:49,34

76

25.05.2019

Radovljica

 

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

0:49,34

76

01.06.2019

Ljubljana

646.  

FAJON Jaka

2011

OL

0:49,91

73

09.06.2019

Reka/Rijeka

647.  

GEORGIIEV Egor

2009

LL

0:50,24

72

19.05.2019

Ljubljana

648.  

GOMZEJ Tian

2010

NC

0:50,45

71

15.06.2019

Ljubljana

649.  

BELTRAM Tristan

2010

RL

0:50,55

70

06.04.2019

Ljubljana

650.  

JARKOVIČ Max

2008

RAD

0:50,62

70

30.03.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

651.  

TURK Patrik

2008

RR

0:50,72

70

13.04.2019

Maribor

652.  

KARNER Žiga

2009

BM

0:50,73

70

06.07.2019

Koper

653.  

TOMC Tom

2010

TK

0:50,85

69

25.05.2019

Radovljica

654.  

VIDMAR Žiga

2009

RL

0:51,10

68

01.06.2019

Ljubljana

655.  

PENKO Kalvin Val

2010

LL

0:51,29

67

29.06.2019

Kamnik

656.  

LAVRIČ Aljaž

2010

RT

0:51,36

67

01.06.2019

Trbovlje

657.  

RAJ Luka

2009

TP

0:51,39

67

18.05.2019

Ptuj

658.  

ZALAR Jakob

2010

RAD

0:51,52

66

30.03.2019

Radovljica

659.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

0:51,76

65

15.06.2019

Ljubljana

660.  

PETROVIČ Vito

2008

TP

0:51,77

65

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

661.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

0:51,97

65

25.05.2019

Radovljica

662.  

KREVS Pascal

2011

PAK

0:52,21

64

18.05.2019

Ptuj

663.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

0:52,33

63

08.06.2019

Brestanica

664.  

JELENC Matic

2011

RAD

0:52,46

63

30.03.2019

Radovljica

665.  

ZEMLJARIČ Lan

2006

TP

0:52,56

62

18.05.2019

Ptuj

666.  

TESTEN Martin

2010

RL

0:52,61

62

15.06.2019

Ljubljana

667.  

AUŽNER Andraž

2008

NC

0:52,77

62

15.06.2019

Ljubljana

668.  

POLJAK Brin

2011

OL

0:52,85

61

09.06.2019

Reka/Rijeka

669.  

KOBOVC Nal

2011

FR

0:52,93

61

21.06.2019

Ravne na Koroškem

670.  

LACKOVIČ Peter

2010

KA

0:53,24

60

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

671.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

0:53,33

60

15.06.2019

Ljubljana

672.  

DOLAR Rok

2009

RAD

0:54,23

57

25.05.2019

Radovljica

673.  

BOGDANOVIĆ Leo

2010

TK

0:54,63

56

09.06.2019

Reka/Rijeka

674.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

0:54,78

55

24.04.2019

Radovljica

675.  

SUŽNIK Gašper

2007

TP

0:54,87

55

13.04.2019

Maribor

676.  

ALIČ Jon

2010

IL

0:54,88

55

15.06.2019

Ljubljana

677.  

TOMC Sven

2010

TK

0:54,90

55

25.05.2019

Radovljica

678.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

0:55,04

54

25.05.2019

Radovljica

 

ZORČIČ Aleksander

2010

CK

0:55,04

54

08.06.2019

Brestanica

680.  

IVIČ MARGERIT Patrik

2010

TK

0:55,41

53

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

681.  

KRŽAN Aleksej

2010

CK

0:55,44

53

08.06.2019

Brestanica

682.  

MARUŠIČ Martin

2010

IL

0:55,87

52

15.06.2019

Ljubljana

683.  

PURIČ Svit

2008

IL

0:56,06

51

15.06.2019

Ljubljana

684.  

LEGIŠA Luka

2011

IL

0:56,21

51

15.06.2019

Ljubljana

685.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

0:56,23

51

25.05.2019

Radovljica

686.  

FAJT Gal

2009

TP

0:56,31

51

18.05.2019

Ptuj

687.  

KAC Matic

2009

FR

0:56,32

51

21.06.2019

Ravne na Koroškem

688.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

0:56,44

50

08.06.2019

Brestanica

689.  

MUJKIC Liam

2009

LL

0:56,82

49

15.06.2019

Ljubljana

690.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:56,89

49

25.05.2019

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

691.  

FAJT MISLEJ Aleks

2009

PKA

0:57,04

49

17.03.2019

Koper

692.  

MILOJČIĆ Dejan

2009

TK

0:57,12

49

19.06.2019

Kamnik

693.  

MARINIČ Marko

2010

TK

0:57,52

48

25.05.2019

Radovljica

694.  

LAVRIH Oskar

2011

IL

0:57,97

46

15.06.2019

Ljubljana

695.  

SITAR Andraž

2011

KKR

0:58,68

45

25.05.2019

Radovljica

696.  

PAULETIĆ Dorian

2010

TK

0:59,07

44

19.06.2019

Kamnik

697.  

TIŠLER Aleksander

2008

AQ

0:59,14

44

15.06.2019

Ljubljana

698.  

KRAMER Tilen

2010

RL

0:59,97

42

01.06.2019

Ljubljana

699.  

MARN Klemen

2008

BM

1:00,10

42

06.07.2019

Koper

700.  

ZBAŠNIK Aljaž

2010

RR

1:01,17

39

08.06.2019

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

701.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

1:01,67

38

19.06.2019

Kamnik

702.  

BURDUJA Daniel

2012

KK

1:01,70

38

12.05.2019

Koper

703.  

GRADIŠNIK Maks

2011

PAK

1:01,83

38

18.05.2019

Ptuj

704.  

BOHAK Tadej

2006

RAD

1:02,31

37

24.04.2019

Radovljica

705.  

LEVIČNIK Borna

2010

OL

1:02,62

37

09.06.2019

Reka/Rijeka

706.  

ĐEŠEVIĆ Dino

2011

IL

1:02,98

36

15.06.2019

Ljubljana

707.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:03,06

36

25.05.2019

Radovljica

708.  

KAČ Aleksander

2010

IL

1:03,08

36

15.06.2019

Ljubljana

709.  

VILFAN KOŽUH Bor

2011

RL

1:03,45

35

01.06.2019

Ljubljana

710.  

ONIČ Nik

2011

BM

1:03,77

35

06.07.2019

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

711.  

ZUPAN Luka

2011

TK

1:04,32

34

19.06.2019

Kamnik

712.  

MESARIČ Rene

2011

PAK

1:04,33

34

18.05.2019

Ptuj

713.  

MARINŠEK Matic

2010

IL

1:04,37

34

15.06.2019

Ljubljana

714.  

BUTOIN Cory

2010

LL

1:04,45

34

06.04.2019

Ljubljana

715.  

PIHLER Jan

2011

PAK

1:05,99

31

18.05.2019

Ptuj

716.  

VAŠ Matija

2011

PC

1:06,19

31

29.06.2019

Kamnik

717.  

KRISTAN Andrej

2008

TK

1:06,82

30

25.05.2019

Radovljica

718.  

MARINŠEK Tilen

2012

IL

1:08,11

28

15.06.2019

Ljubljana

719.  

VILER Ros

2011

KK

1:08,48

28

06.07.2019

Koper

720.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

1:08,72

28

18.05.2019

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

721.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:08,83

28

09.06.2019

Reka/Rijeka

722.  

BATISTIČ Nikolaj

2011

IL

1:09,26

27

15.06.2019

Ljubljana

723.  

ČUFER Jaka

2011

AQ

1:10,09

26

06.04.2019

Ljubljana

724.  

KOŠIR Ambrož

2013

TOR

1:12,82

23

25.05.2019

Radovljica

725.  

BOHAK Luka

2010

RAD

1:13,83

22

24.04.2019

Radovljica

726.  

SLANOVEC Klemen

2011

IL

1:13,95

22

15.06.2019

Ljubljana

727.  

GYÖREK Mai

2010

BM

1:15,24

21

06.07.2019

Koper

728.  

AVBELJ VALJAVEC Gal

2010

RAD

1:20,34

17

30.03.2019

Radovljica

729.  

RAJ Toni

2012

TP

1:22,00

16

18.05.2019

Ptuj

730.  

LIPOVŽ Nejc

2013

IL

1:22,43

16

15.06.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

731.  

VUZEM Urban

2011

TP

1:22,94

16

18.05.2019

Ptuj

732.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:23,80

15

09.06.2019

Reka/Rijeka

733.  

LEVIČAR Tine

2012

IL

1:24,75

15

15.06.2019

Ljubljana

734.  

MARTIN DERNULC Izidor

2013

IL

1:41,11

8

15.06.2019

Ljubljana

735.  

FIFOLT Nejc

2013

IL

1:47,83

7

15.06.2019

Ljubljana

736.  

JERŠE Beno

2013

IL

2:14,94

3

15.06.2019

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

736

2005.86

0:37,06

179



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.