Back    Home

Lestvice *
2016/2017, moški absolutno, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:05:15

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:27,20

868

25.07.2017

Budimpešta/Budapest

2.  

KERČ Aljaž

1990

OL

0:28,63

744

04.08.2017

Kranj

3.  

ZOBEC Tim

1997

RR

0:28,85

727

04.08.2017

Kranj

4.  

MARKIČ Matjaž

1983

KK

0:28,92

722

03.06.2017

Kranj

5.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:29,35

691

22.04.2017

Banja Luka

6.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:29,36

690

04.08.2017

Kranj

7.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:30,02

645

04.08.2017

Kranj

8.  

DOVER Luka

1997

PDM

0:30,09

641

06.08.2017

Kranj

9.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

0:30,18

635

17.12.2016

Maribor

10.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:30,43

620

03.06.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:30,44

619

03.06.2017

Kranj

12.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:30,98

587

04.08.2017

Kranj

13.  

JEGLIČ Tilen

1993

IL

0:31,02

585

04.08.2017

Kranj

14.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:31,10

580

04.08.2017

Kranj

 

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:31,10

580

04.08.2017

Kranj

16.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:31,11

580

11.02.2017

Reka/Rijeka

17.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:31,26

572

17.12.2016

Maribor

18.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:31,58

554

04.08.2017

Kranj

19.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

0:31,80

543

04.08.2017

Kranj

20.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

0:31,82

542

17.12.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:31,84

541

04.08.2017

Kranj

22.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:31,86

540

22.04.2017

Banja Luka

23.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:31,93

536

04.08.2017

Kranj

24.  

BAU Martin

1994

BM

0:31,96

535

14.01.2017

Kranj

25.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:32,06

530

04.08.2017

Kranj

26.  

BENČIČ Matic

1999

BP

0:32,18

524

25.03.2017

Kranj

27.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:32,20

523

04.08.2017

Kranj

28.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:32,22

522

04.08.2017

Kranj

29.  

HREN Erik

1996

BM

0:32,25

520

15.10.2016

Sarajevo

30.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:32,28

519

23.04.2017

Gradec/Graz

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:32,30

518

10.06.2017

Ravne na Koroškem

32.  

KREFT Jakob

2000

IL

0:32,33

517

04.08.2017

Kranj

33.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:32,42

512

04.08.2017

Kranj

34.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

0:32,43

512

04.08.2017

Kranj

35.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:32,44

511

04.08.2017

Kranj

36.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:32,55

506

22.07.2017

Ravne na Koroškem

37.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:32,59

504

04.08.2017

Kranj

38.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:32,61

503

04.08.2017

Kranj

39.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:32,63

502

03.06.2017

Kranj

40.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:32,67

501

04.08.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:32,69

500

04.08.2017

Kranj

42.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

0:32,87

492

20.05.2017

Ljubljana

43.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

0:32,92

489

25.03.2017

Kranj

44.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:33,08

482

03.06.2017

Kranj

45.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

0:33,09

482

04.03.2017

Ravne na Koroškem

46.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:33,12

480

04.08.2017

Kranj

47.  

ŠTRAUS Luka

1993

BM

0:33,23

476

17.12.2016

Maribor

48.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

0:33,33

471

04.08.2017

Kranj

49.  

WOLTE SULA Val

2001

RAD

0:33,45

466

11.02.2017

Reka/Rijeka

50.  

KLEMENC Peter

2001

LL

0:33,46

466

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:33,55

462

04.08.2017

Kranj

52.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:33,61

460

04.08.2017

Kranj

53.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:33,62

459

04.03.2017

Ravne na Koroškem

54.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:33,65

458

08.07.2017

Koper

55.  

ŠERBEC Gregor

1990

PAK

0:33,66

458

08.04.2017

Maribor

56.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:33,79

452

22.07.2017

Ravne na Koroškem

57.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:33,87

449

08.07.2017

Koper

58.  

RAKUN Matjaž

1982

BM

0:33,88

449

03.06.2017

Wels

59.  

ŽALAC Jan

2000

OL

0:34,09

441

08.07.2017

Koper

60.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:34,13

439

24.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ODER Nik

2001

BM

0:34,17

438

08.04.2017

Maribor

62.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:34,19

437

22.07.2017

Ravne na Koroškem

63.  

FAJON Nej

2002

OL

0:34,21

436

04.08.2017

Kranj

64.  

DOLENC Arne

1999

OL

0:34,23

435

04.08.2017

Kranj

 

URŠNIK Tomaž

2002

FR

0:34,23

435

18.03.2017

Ravne na Koroškem

66.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:34,25

434

01.07.2017

Kamnik

67.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

0:34,32

432

14.01.2017

Kranj

68.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:34,37

430

04.08.2017

Kranj

69.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:34,38

430

03.06.2017

Kranj

70.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

0:34,63

420

17.12.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:34,66

419

10.06.2017

Ravne na Koroškem

72.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:34,77

415

22.07.2017

Ravne na Koroškem

73.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:34,79

415

04.08.2017

Kranj

74.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:34,88

411

01.07.2017

Kamnik

75.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

0:34,93

410

04.08.2017

Kranj

76.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:35,03

406

22.07.2017

Ravne na Koroškem

77.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

0:35,04

406

14.01.2017

Kranj

78.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:35,05

405

10.06.2017

Ravne na Koroškem

79.  

NOVAK Blaž

2000

FR

0:35,12

403

18.03.2017

Ravne na Koroškem

80.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:35,25

398

08.04.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

CENE Rok

2001

NC

0:35,32

396

11.02.2017

Reka/Rijeka

82.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:35,33

396

22.07.2017

Ravne na Koroškem

83.  

HOMAN Urban

1999

RAD

0:35,35

395

14.01.2017

Kranj

 

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:35,35

395

16.07.2017

Maribor

85.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:35,42

393

20.05.2017

Ljubljana

86.  

ZATEZALO Filip

1996

PDM

0:35,44

392

03.06.2017

Wels

87.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:35,55

388

22.07.2017

Ravne na Koroškem

88.  

PERME MODRIJANČIČ Črt

2003

RAD

0:35,59

387

10.06.2017

Ravne na Koroškem

89.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:35,82

380

10.06.2017

Ravne na Koroškem

90.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:36,05

372

25.03.2017

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ŠPITALAR Gregor

1991

BM

0:36,08

372

17.12.2016

Maribor

92.  

FILIPOVIČ Marko

2001

BM

0:36,09

371

13.05.2017

Ptuj

93.  

LOVIĆ Jan

2003

RAD

0:36,12

370

22.07.2017

Ravne na Koroškem

94.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

0:36,13

370

08.04.2017

Maribor

95.  

KERN Mark

1999

KKR

0:36,17

369

22.04.2017

Radovljica

96.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

0:36,22

367

29.10.2016

Beograd

97.  

CUNK Žiga

1999

BM

0:36,24

367

14.01.2017

Kranj

98.  

PODBEVŠEK Janez

2002

LL

0:36,36

363

25.06.2017

Nova Gorica

99.  

URŠIČ Jan

2000

KA

0:36,37

363

15.07.2017

Radovljica

100.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:36,38

362

20.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:36,53

358

16.07.2017

Maribor

102.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:36,54

358

01.07.2017

Kamnik

103.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:36,62

355

22.07.2017

Ravne na Koroškem

104.  

GOLEŽ Žan

2003

PC

0:36,64

355

28.05.2017

Banja Luka

105.  

PERKO Matija

2002

OL

0:36,66

354

25.06.2017

Nova Gorica

106.  

OZANIČ Rene

2002

FR

0:36,74

352

04.03.2017

Ravne na Koroškem

107.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:36,75

352

17.06.2017

Trbovlje

108.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:36,82

350

04.08.2017

Kranj

109.  

BORŠIČ Vid

2001

NG

0:36,87

348

15.07.2017

Radovljica

110.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:36,90

347

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:36,96

346

08.04.2017

Ljubljana

112.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:36,97

345

10.06.2017

Ravne na Koroškem

113.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:37,12

341

04.08.2017

Kranj

114.  

ODER Gašper

1999

FR

0:37,24

338

04.03.2017

Ravne na Koroškem

115.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:37,26

337

10.06.2017

Ravne na Koroškem

116.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:37,55

330

04.08.2017

Kranj

117.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

0:37,62

328

28.05.2017

Banja Luka

118.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:37,65

327

04.08.2017

Kranj

119.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:37,73

325

04.08.2017

Kranj

 

SNOJ Jaka

2004

OL

0:37,73

325

22.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:37,75

324

25.03.2017

Kranj

122.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:37,88

321

10.06.2017

Ravne na Koroškem

123.  

MIHELIČ Nejc

2003

RR

0:38,10

315

22.07.2017

Ravne na Koroškem

124.  

ŠERUGA Leon

2002

BM

0:38,13

315

13.05.2017

Ptuj

125.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:38,16

314

10.06.2017

Ravne na Koroškem

126.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:38,22

312

10.06.2017

Ravne na Koroškem

127.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:38,28

311

15.07.2017

Radovljica

128.  

KRALJ Marko

2001

PDM

0:38,29

311

23.04.2017

Gradec/Graz

129.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:38,44

307

22.04.2017

Radovljica

130.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:38,47

306

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:38,54

305

22.07.2017

Ravne na Koroškem

132.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:38,66

302

01.07.2017

Kamnik

133.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:38,72

301

04.08.2017

Kranj

134.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:38,74

300

15.07.2017

Radovljica

135.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:38,79

299

10.06.2017

Ravne na Koroškem

136.  

NOVAK Miha

2004

LL

0:38,91

296

10.06.2017

Ravne na Koroškem

137.  

PEČAR Rok

2001

RAD

0:38,93

296

27.05.2017

Radovljica

138.  

JENKO Bor

2002

RL

0:39,15

291

08.07.2017

Koper

139.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:39,26

288

22.07.2017

Ravne na Koroškem

140.  

ABDIĆ Benamin

2002

IL

0:39,27

288

08.07.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:39,32

287

04.03.2017

Ravne na Koroškem

142.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:39,53

282

08.07.2017

Koper

143.  

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:39,80

277

14.01.2017

Kranj

144.  

ANTOLOVIČ Vito

2001

BP

0:39,85

276

25.03.2017

Kranj

 

LEPOŠA Klemen

2003

BM

0:39,85

276

04.03.2017

Ravne na Koroškem

146.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:39,89

275

22.07.2017

Ravne na Koroškem

147.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:39,91

274

08.07.2017

Koper

148.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:39,95

274

10.06.2017

Varaždinske Toplice

149.  

KREK BAŠELJ Matjaž

2003

RAD

0:39,98

273

20.05.2017

Ljubljana

150.  

LEVAČIČ Nik

2001

BM

0:39,99

273

17.12.2016

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:39,99

273

10.06.2017

Ravne na Koroškem

152.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:40,00

273

08.07.2017

Koper

153.  

GLADEK Nik

2003

TK

0:40,01

272

22.04.2017

Radovljica

154.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:40,13

270

22.07.2017

Ravne na Koroškem

155.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:40,15

269

22.04.2017

Radovljica

156.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:40,23

268

16.07.2017

Maribor

157.  

KRAVOS Žak

2004

BM

0:40,33

266

08.04.2017

Maribor

158.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:40,41

264

08.04.2017

Ljubljana

159.  

VERČ Peter

2004

IL

0:40,47

263

08.04.2017

Ljubljana

160.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:40,59

261

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:40,72

258

22.07.2017

Ravne na Koroškem

162.  

VOVK Tian

2003

RL

0:40,83

256

22.07.2017

Ravne na Koroškem

163.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:40,85

256

16.07.2017

Maribor

164.  

HERŽENJAK Jakec

2000

PDM

0:40,87

255

08.04.2017

Maribor

165.  

HRIBAR Žan Janez

2001

SDD

0:41,04

252

25.06.2017

Nova Gorica

166.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:41,18

250

16.07.2017

Maribor

167.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:41,24

249

08.07.2017

Koper

168.  

PETOVAR Mark

2004

IL

0:41,27

248

22.07.2017

Ravne na Koroškem

169.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:41,34

247

16.07.2017

Maribor

170.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:41,39

246

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:41,43

245

10.06.2017

Ravne na Koroškem

172.  

MEDVED Tjaž

2004

VV

0:41,46

245

22.07.2017

Ravne na Koroškem

 

MRAK Mitja

2003

RAD

0:41,46

245

15.07.2017

Radovljica

 

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:41,46

245

08.04.2017

Maribor

175.  

KARAJOVIĆ Luka

2002

PC

0:41,49

244

01.07.2017

Kamnik

176.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:41,53

243

22.07.2017

Ravne na Koroškem

177.  

NIŠAVIĆ Viktor

2005

LL

0:41,85

238

01.07.2017

Kamnik

178.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:41,90

237

04.03.2017

Ravne na Koroškem

179.  

BUCALO Uroš

2002

IL

0:41,97

236

08.04.2017

Ljubljana

180.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:42,08

234

22.07.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:42,14

233

01.07.2017

Kamnik

182.  

ŠLIBAR Luka

2003

TK

0:42,21

232

22.04.2017

Radovljica

183.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:42,22

232

17.06.2017

Trbovlje

184.  

ČIČ Pavel

2003

TP

0:42,27

231

13.05.2017

Ptuj

185.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:42,40

229

16.07.2017

Maribor

186.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:42,44

228

22.07.2017

Ravne na Koroškem

187.  

RISEK Kristjan

2004

BM

0:42,45

228

13.05.2017

Ptuj

188.  

LUSKAR Alen

2003

PC

0:42,63

225

27.05.2017

Radovljica

189.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:42,68

224

22.07.2017

Ravne na Koroškem

190.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:42,73

223

01.07.2017

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

VASLE Tim

2006

NC

0:42,79

223

10.06.2017

Ravne na Koroškem

192.  

VRAČUN Anže

2002

PC

0:42,84

222

03.06.2017

Praga/Prague

193.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:42,85

222

16.07.2017

Maribor

194.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:42,88

221

22.07.2017

Ravne na Koroškem

195.  

KEREC Odon

2006

IL

0:42,90

221

10.06.2017

Ravne na Koroškem

196.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:42,93

220

25.03.2017

Kranj

197.  

RAĐENOVIĆ Matej

2004

LL

0:43,07

218

08.07.2017

Koper

198.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:43,09

218

17.06.2017

Ljubljana

 

LEMPL Marko

2003

BM

0:43,09

218

04.03.2017

Ravne na Koroškem

200.  

BERDEN STRELEC Matija

2003

PAK

0:43,10

218

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:43,10

218

16.07.2017

Maribor

202.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:43,18

217

18.03.2017

Koper

203.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:43,23

216

08.07.2017

Koper

204.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:43,34

214

16.07.2017

Maribor

205.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:43,38

214

08.07.2017

Koper

 

VERŠIČ Bernard

1991

TP

0:43,38

214

13.05.2017

Ptuj

207.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:43,44

213

10.06.2017

Ravne na Koroškem

208.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:43,57

211

01.07.2017

Kamnik

209.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:43,58

211

08.04.2017

Ljubljana

210.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:43,66

209

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:43,67

209

10.06.2017

Ravne na Koroškem

212.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:43,78

208

04.06.2017

Brestanica

213.  

ZAGOŽEN Amadej

2001

NC

0:43,80

207

15.10.2016

Sarajevo

 

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:43,80

207

08.07.2017

Koper

215.  

GOBEC David

2003

AQ

0:43,83

207

17.06.2017

Ljubljana

216.  

PRISTAVEC Ticijan

2001

OL

0:43,85

207

08.04.2017

Ljubljana

217.  

OSANA Jakob Arne

2004

RL

0:43,94

205

24.06.2017

Ljubljana

218.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:43,99

205

04.06.2017

Wels

219.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:44,01

205

16.07.2017

Maribor

220.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:44,02

204

03.06.2017

Wels

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PERC Jan

2001

VV

0:44,02

204

04.03.2017

Ravne na Koroškem

222.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:44,05

204

16.07.2017

Maribor

 

KOSI Filip

2002

BM

0:44,05

204

13.05.2017

Ptuj

 

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:44,05

204

23.04.2017

Gradec/Graz

225.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:44,16

202

16.07.2017

Maribor

226.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:44,19

202

16.07.2017

Maribor

227.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:44,32

200

18.06.2017

Reka/Rijeka

228.  

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:44,33

200

25.03.2017

Kranj

229.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:44,45

198

04.06.2017

Brestanica

230.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:44,57

197

09.04.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:44,73

195

13.05.2017

Ptuj

232.  

KERIN Domen

2002

IL

0:44,79

194

01.07.2017

Kamnik

233.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:44,95

192

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:44,95

192

10.06.2017

Ravne na Koroškem

235.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:45,15

189

08.04.2017

Ljubljana

236.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:45,18

189

25.03.2017

Kranj

237.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:45,20

189

18.06.2017

Reka/Rijeka

238.  

GUŠTIN Gal

2001

PC

0:45,24

188

13.05.2017

Ptuj

239.  

ROTER Matic

2004

TK

0:45,28

188

22.07.2017

Ravne na Koroškem

240.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:45,32

187

04.06.2017

Wels

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

MUŽINA Nik

2004

KK

0:45,38

186

18.03.2017

Koper

 

VARGA Jaka

2006

LL

0:45,38

186

10.06.2017

Ravne na Koroškem

243.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:45,45

186

08.07.2017

Koper

244.  

JEREB Matic

2004

CER

0:45,47

185

25.03.2017

Kranj

245.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:45,50

185

08.07.2017

Koper

246.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:45,52

185

04.06.2017

Brestanica

247.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:45,64

183

04.06.2017

Brestanica

248.  

EGART Luka

2005

TK

0:45,89

180

16.07.2017

Maribor

 

VINDIŠAR Juš

2004

OL

0:45,89

180

22.07.2017

Ravne na Koroškem

250.  

KORENJAK Anže

2005

TK

0:45,90

180

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

251.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:45,93

180

18.03.2017

Ravne na Koroškem

252.  

ROŽEN Tine

2005

FR

0:45,95

180

16.07.2017

Maribor

253.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:46,17

177

22.07.2017

Ravne na Koroškem

 

STELE Gašper

2004

KA

0:46,17

177

22.04.2017

Banja Luka

255.  

PRIBOŽIČ Nik

2002

CK

0:46,28

176

04.08.2017

Kranj

256.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:46,31

175

01.07.2017

Kamnik

257.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:46,32

175

10.06.2017

Ravne na Koroškem

258.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:46,35

175

08.07.2017

Koper

259.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:46,52

173

25.03.2017

Kranj

260.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

0:46,53

173

18.03.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

ŽIVKOVIĆ Tit

2004

PC

0:46,55

173

27.05.2017

Radovljica

262.  

OSETIČ Miha

2005

CK

0:46,56

173

04.06.2017

Brestanica

263.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:46,60

172

16.07.2017

Maribor

264.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:46,73

171

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

MUSTAR Martin

2006

OL

0:46,73

171

16.07.2017

Maribor

266.  

TURK Mitja

2006

RR

0:46,74

171

04.06.2017

Brestanica

267.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:46,88

169

27.05.2017

Radovljica

268.  

KORDA Gal

2002

BM

0:46,95

168

17.12.2016

Maribor

269.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:46,98

168

10.06.2017

Ravne na Koroškem

270.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:47,10

167

15.07.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PETERLIN Nik

2006

KA

0:47,10

167

25.06.2017

Nova Gorica

272.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:47,11

167

22.04.2017

Banja Luka

273.  

VUNIČ Alan

2004

BM

0:47,13

166

13.05.2017

Ptuj

274.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:47,17

166

18.06.2017

Reka/Rijeka

 

HORVAT Jan

2003

ZR

0:47,17

166

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

276.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:47,18

166

08.07.2017

Koper

 

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:47,18

166

18.06.2017

Reka/Rijeka

278.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:47,20

166

04.06.2017

Brestanica

279.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:47,21

166

17.06.2017

Trbovlje

280.  

VERDNIK Vid

2004

VV

0:47,35

164

18.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:47,41

163

04.03.2017

Ravne na Koroškem

282.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:47,42

163

22.04.2017

Radovljica

283.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:47,51

162

04.06.2017

Brestanica

284.  

KRAJNC Martin

2004

IL

0:47,69

161

08.07.2017

Koper

285.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:47,86

159

04.06.2017

Wels

286.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:47,91

158

10.06.2017

Varaždinske Toplice

287.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:47,94

158

17.06.2017

Ljubljana

288.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:48,04

157

08.04.2017

Maribor

289.  

SEKULOSKI Filip

2002

KK

0:48,13

156

18.03.2017

Koper

290.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:48,28

155

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:48,31

154

04.03.2017

Ravne na Koroškem

292.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:48,48

153

16.07.2017

Maribor

293.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:48,61

152

10.06.2017

Ravne na Koroškem

294.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:48,64

151

10.06.2017

Ravne na Koroškem

295.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:48,72

151

17.06.2017

Ljubljana

296.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:48,73

151

17.06.2017

Ljubljana

297.  

SKLEDAR Žan

2004

VV

0:48,90

149

04.03.2017

Ravne na Koroškem

298.  

ČARMAN DJURAN Bor

2005

TK

0:49,04

148

27.05.2017

Radovljica

299.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:49,26

146

16.07.2017

Maribor

300.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:49,29

145

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:49,29

145

22.07.2017

Ravne na Koroškem

 

VETTER Miha

2005

FR

0:49,29

145

04.03.2017

Ravne na Koroškem

303.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:49,37

145

17.06.2017

Ljubljana

304.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:49,56

143

25.06.2017

Nova Gorica

305.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:49,60

143

16.07.2017

Maribor

306.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:49,63

142

16.07.2017

Maribor

307.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:49,64

142

08.04.2017

Ljubljana

308.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

0:49,67

142

08.07.2017

Koper

 

VRANEŠEVIĆ Jon

2007

PDM

0:49,67

142

08.07.2017

Koper

310.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:49,77

141

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:49,98

139

16.07.2017

Maribor

312.  

JANČAR Domen

2003

IL

0:49,99

139

01.07.2017

Kamnik

313.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:50,04

139

08.04.2017

Maribor

314.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:50,07

139

17.06.2017

Ljubljana

315.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:50,10

138

17.06.2017

Ljubljana

316.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:50,21

138

04.06.2017

Brestanica

317.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:50,25

137

10.06.2017

Ravne na Koroškem

318.  

JELOVČAN Jaka

2005

TK

0:50,31

137

22.04.2017

Radovljica

319.  

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:50,35

136

04.03.2017

Ravne na Koroškem

320.  

OSOLNIK Pino

2005

LL

0:50,50

135

25.06.2017

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PANIČ Nal

2007

FR

0:50,50

135

16.07.2017

Maribor

322.  

MAJCEN Patrik

2003

SDD

0:50,53

135

15.10.2016

Sarajevo

323.  

LAH ŠKRBEC Jan

2006

RT

0:50,59

134

17.06.2017

Trbovlje

324.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:50,68

134

10.06.2017

Ravne na Koroškem

325.  

LJUBEC Jaka

2004

TP

0:50,69

134

13.05.2017

Ptuj

326.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:50,76

133

16.07.2017

Maribor

327.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:50,77

133

16.07.2017

Maribor

328.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:50,82

133

08.07.2017

Koper

329.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:50,85

132

08.04.2017

Maribor

330.  

GERMOVŠEK Jan

2005

CK

0:50,87

132

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PEČNIKAR Jakob

2003

OL

0:50,87

132

08.04.2017

Ljubljana

332.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:50,90

132

16.07.2017

Maribor

333.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:51,05

131

01.07.2017

Kamnik

334.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:51,12

130

13.05.2017

Ptuj

335.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:51,17

130

17.06.2017

Ljubljana

336.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:51,24

129

13.05.2017

Ptuj

337.  

ABDIĆ Alen

2007

IL

0:51,26

129

17.06.2017

Ljubljana

 

BADNJEVIČ Benjamin

2006

RT

0:51,26

129

17.06.2017

Trbovlje

339.  

FILIPČIČ Enej

2006

BP

0:51,28

129

16.07.2017

Maribor

340.  

BOGDANOVIČ Matia

2007

BP

0:51,30

129

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:51,33

129

08.04.2017

Maribor

342.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:51,35

129

18.03.2017

Ravne na Koroškem

343.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:51,36

128

08.04.2017

Ljubljana

344.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:51,41

128

16.07.2017

Maribor

345.  

LAMPE Jon

2007

ZVK

0:51,44

128

17.06.2017

Ljubljana

346.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:51,53

127

27.05.2017

Radovljica

347.  

ČOLIĆ Din

2004

AQ

0:51,54

127

17.06.2017

Ljubljana

348.  

ŠTRUKELJ Luka

2005

LL

0:51,58

127

21.05.2017

Ljubljana

349.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:51,67

126

04.06.2017

Brestanica

350.  

BILE Blaž

2006

RAD

0:51,83

125

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

VELEC Matija

2008

KK

0:51,90

125

13.05.2017

Koper

352.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:51,92

124

13.05.2017

Ptuj

353.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:51,95

124

08.04.2017

Ljubljana

354.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:52,07

123

08.07.2017

Koper

355.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:52,15

123

16.07.2017

Maribor

356.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:52,16

123

16.07.2017

Maribor

357.  

DVORŠAK Primož

2004

TP

0:52,21

122

13.05.2017

Ptuj

358.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:52,31

122

08.04.2017

Ljubljana

359.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:52,37

121

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

360.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:52,38

121

16.07.2017

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

STARC Teo

2008

RR

0:52,47

120

01.07.2017

Kamnik

362.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:52,51

120

18.03.2017

Koper

363.  

RIHTER Jakob

2005

CK

0:52,52

120

04.06.2017

Brestanica

364.  

TOMASINO Žiga

2005

TP

0:52,56

120

08.04.2017

Maribor

365.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:52,60

120

16.07.2017

Maribor

366.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:52,75

119

17.06.2017

Ljubljana

367.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:52,79

118

04.03.2017

Ravne na Koroškem

368.  

STRAJNAR Nejc

2005

TK

0:52,82

118

25.03.2017

Kranj

369.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:52,88

118

18.06.2017

Reka/Rijeka

370.  

DEBEVEC Matic

2008

LL

0:53,00

117

21.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:53,04

117

01.07.2017

Kamnik

372.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:53,08

116

18.03.2017

Koper

373.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:53,09

116

17.06.2017

Ljubljana

374.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:53,15

116

04.06.2017

Brestanica

375.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:53,24

115

10.06.2017

Ravne na Koroškem

376.  

PUC Jakob

2006

IL

0:53,31

115

08.07.2017

Koper

377.  

OSTERC Ožbej

2008

LL

0:53,32

115

25.03.2017

Kranj

378.  

MEDVED Rok

2005

VV

0:53,43

114

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

379.  

GORENJAK Anej

2006

FR

0:53,50

114

04.03.2017

Ravne na Koroškem

380.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:53,62

113

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

VALENTINČIČ Jurij

2006

IL

0:53,86

111

08.07.2017

Koper

382.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:53,88

111

16.07.2017

Maribor

383.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:54,16

109

17.06.2017

Trbovlje

384.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:54,25

109

17.06.2017

Ljubljana

385.  

GOR Danijel

2008

KK

0:54,27

109

04.06.2017

Brestanica

386.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:54,29

109

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

OROŽ Luka

2007

PKA

0:54,29

109

18.03.2017

Koper

388.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:54,33

108

04.06.2017

Brestanica

389.  

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:54,37

108

04.06.2017

Brestanica

390.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:54,60

107

13.05.2017

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

TESTEN Staš

2006

BM

0:54,69

106

16.07.2017

Maribor

392.  

VILER Val

2007

KK

0:54,74

106

18.03.2017

Koper

393.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:54,77

106

10.06.2017

Ravne na Koroškem

394.  

ZAVRŠNIK Jure

2006

BM

0:54,88

105

13.05.2017

Ptuj

395.  

MILAR Mark

2007

RT

0:55,00

105

16.07.2017

Maribor

396.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:55,03

104

13.05.2017

Ptuj

397.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:55,20

103

13.05.2017

Ptuj

398.  

ŽONTAR Erik

2007

IL

0:55,25

103

17.06.2017

Ljubljana

399.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:55,26

103

17.06.2017

Ljubljana

400.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:55,28

103

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

FINK Amadej

2007

KK

0:55,39

102

16.07.2017

Maribor

402.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

0:55,42

102

17.06.2017

Ljubljana

403.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:55,48

102

25.03.2017

Kranj

404.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:55,52

102

27.05.2017

Radovljica

405.  

MAREEV Roman

2005

LL

0:55,53

102

08.04.2017

Ljubljana

406.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:55,70

101

04.06.2017

Brestanica

407.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:55,72

101

08.04.2017

Maribor

408.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:55,73

100

16.07.2017

Maribor

409.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:55,74

100

10.06.2017

Ravne na Koroškem

410.  

FIŠER David

2006

BM

0:55,75

100

17.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:55,83

100

24.06.2017

Ljubljana

412.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:55,84

100

04.03.2017

Ravne na Koroškem

413.  

GORŠE Mateo

2006

RL

0:55,86

100

17.06.2017

Trbovlje

414.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:55,91

99

10.06.2017

Ravne na Koroškem

415.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:55,92

99

08.04.2017

Maribor

416.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:56,01

99

08.04.2017

Maribor

 

ŠKRABL Tobias

2006

BM

0:56,01

99

17.06.2017

Ljubljana

418.  

FUKS Gal

2007

CK

0:56,06

99

04.06.2017

Brestanica

419.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:56,10

98

27.05.2017

Radovljica

420.  

ŠERJAK Enej

2007

RL

0:56,21

98

24.06.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:56,24

98

17.06.2017

Ljubljana

422.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:56,27

98

04.06.2017

Brestanica

423.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:56,39

97

27.05.2017

Radovljica

424.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:56,40

97

17.06.2017

Ljubljana

425.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:56,43

97

17.06.2017

Ljubljana

426.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:56,55

96

13.05.2017

Ptuj

427.  

BRUMEN Jonatan

2003

RAD

0:56,59

96

09.04.2017

Radovljica

 

LOGAR Bor

2008

TK

0:56,59

96

10.06.2017

Ravne na Koroškem

429.  

MERKAČ Tevž

2008

FR

0:56,69

95

10.06.2017

Ravne na Koroškem

430.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:56,78

95

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:56,82

95

17.06.2017

Ljubljana

432.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:56,85

95

16.07.2017

Maribor

433.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:56,86

95

10.06.2017

Ravne na Koroškem

434.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:56,88

94

04.06.2017

Brestanica

435.  

NAŠEV Nikola

2006

NG

0:56,94

94

18.03.2017

Koper

436.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:56,95

94

27.05.2017

Radovljica

437.  

DJUROVIĆ Filip

2006

LL

0:56,97

94

08.04.2017

Ljubljana

438.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:57,01

94

04.06.2017

Brestanica

439.  

PINTER Matjaž

2006

BM

0:57,03

94

08.04.2017

Maribor

440.  

ŽNIDAR Philip

2007

VV

0:57,07

94

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

CODIGLIA VIDACH Martin

2008

BP

0:57,09

93

18.06.2017

Reka/Rijeka

442.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:57,11

93

17.06.2017

Ljubljana

443.  

SEVER Marko

2007

LL

0:57,15

93

04.06.2017

Brestanica

444.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:57,22

93

04.03.2017

Ravne na Koroškem

445.  

VIHER Vid

2005

BM

0:57,27

93

04.03.2017

Ravne na Koroškem

446.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:57,28

92

04.06.2017

Brestanica

447.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:57,34

92

01.07.2017

Kamnik

448.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:57,35

92

13.05.2017

Koper

449.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:57,54

91

13.05.2017

Ptuj

450.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:57,64

91

04.06.2017

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:57,67

91

10.06.2017

Ravne na Koroškem

452.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:57,73

90

16.07.2017

Maribor

453.  

BAUK Urban

2004

RL

0:57,79

90

08.04.2017

Ljubljana

454.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:57,83

90

01.07.2017

Kamnik

455.  

ANGLEITNER SAGADIN Mark

2007

PDM

0:57,93

89

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

456.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:57,94

89

13.05.2017

Koper

457.  

PAUČIČ Jakov Peter

2010

TOR

0:57,95

89

27.05.2017

Radovljica

458.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:58,01

89

04.03.2017

Ravne na Koroškem

459.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:58,04

89

10.06.2017

Ravne na Koroškem

460.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:58,12

89

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

RUDOLF Leon

2006

BM

0:58,22

88

04.03.2017

Ravne na Koroškem

462.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:58,23

88

17.06.2017

Ljubljana

463.  

POTOČNIK Teo

2007

PAK

0:58,35

87

08.07.2017

Koper

464.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

0:58,39

87

04.06.2017

Brestanica

465.  

PROSENIK Van

2007

IL

0:58,40

87

10.06.2017

Ravne na Koroškem

466.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:58,48

87

21.05.2017

Ljubljana

467.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:58,58

86

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

468.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:58,60

86

01.07.2017

Kamnik

469.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:58,69

86

17.06.2017

Ljubljana

470.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:58,74

86

08.04.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

MATJAŠEC Marko

2007

FR

0:58,79

86

04.03.2017

Ravne na Koroškem

472.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:59,23

84

17.06.2017

Ljubljana

473.  

KOLENC Max

2007

KK

0:59,61

82

08.07.2017

Koper

474.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:59,72

82

04.06.2017

Brestanica

475.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:59,85

81

08.04.2017

Maribor

476.  

LUKMAN Rok

2005

RL

0:59,95

81

08.04.2017

Ljubljana

477.  

PERC Nik

2009

NC

1:00,04

80

18.06.2017

Reka/Rijeka

478.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

1:00,05

80

04.06.2017

Brestanica

479.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

1:00,06

80

08.04.2017

Ljubljana

480.  

GOVŠE Lan

2009

IL

1:00,13

80

08.04.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

VETTER Luka

2007

FR

1:00,16

80

10.06.2017

Ravne na Koroškem

482.  

JENIČ Vito

2007

FR

1:00,38

79

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

JUSTIN Miha

2007

KA

1:00,38

79

01.07.2017

Kamnik

484.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

1:00,50

78

10.06.2017

Ravne na Koroškem

485.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

1:00,65

78

18.03.2017

Koper

486.  

SARIĆ Luka

2008

PAK

1:00,68

78

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

487.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

1:00,70

78

17.06.2017

Ljubljana

488.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:01,43

75

16.07.2017

Maribor

489.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

1:01,47

75

25.03.2017

Kranj

490.  

FINK Aleksej

2009

KK

1:01,60

74

08.07.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

MLINARIČ Lan

2007

PAK

1:01,66

74

08.04.2017

Maribor

492.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

1:01,67

74

01.07.2017

Kamnik

493.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

1:01,76

74

01.07.2017

Kamnik

494.  

VIDRIH Nik

2008

FR

1:01,84

73

10.06.2017

Ravne na Koroškem

495.  

STANTA Urban

2008

FR

1:01,95

73

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

496.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

1:01,96

73

08.07.2017

Koper

497.  

ROBIČ Gaber

2006

RAD

1:02,07

73

09.04.2017

Radovljica

498.  

ZAKŠEK Žan

2007

CK

1:02,22

72

04.06.2017

Brestanica

499.  

ČEPON Jakob

2007

RL

1:02,35

72

17.06.2017

Trbovlje

 

FERBEŽAR Mark

2006

RAD

1:02,35

72

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

PODOBNIK Mark

2007

TK

1:02,58

71

22.04.2017

Radovljica

502.  

MARETIĆ Filip

2005

KA

1:02,71

70

27.05.2017

Radovljica

503.  

MIRNIK Maj

2006

VV

1:02,81

70

04.03.2017

Ravne na Koroškem

504.  

OMERSA Matic

2007

TK

1:02,92

70

10.06.2017

Ravne na Koroškem

505.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

1:03,07

69

22.04.2017

Radovljica

506.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

1:03,38

68

17.06.2017

Ljubljana

507.  

HERIC BRALA Rok

2008

IL

1:03,53

68

17.06.2017

Ljubljana

508.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

1:03,57

68

08.04.2017

Ljubljana

509.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:03,67

67

18.03.2017

Koper

510.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

1:03,87

67

09.04.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

1:03,89

67

10.06.2017

Ravne na Koroškem

512.  

RUTAR Vili

2008

NG

1:04,16

66

18.03.2017

Koper

513.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

1:04,26

65

08.04.2017

Ljubljana

514.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

1:04,30

65

08.04.2017

Maribor

515.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

1:04,32

65

10.06.2017

Ravne na Koroškem

516.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

1:04,46

65

08.04.2017

Maribor

517.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

1:04,49

65

09.04.2017

Radovljica

518.  

ŠMID Oskar

2009

RL

1:04,70

64

17.06.2017

Ljubljana

519.  

ŠALEJ AVSEC Maj

2008

KA

1:04,88

63

16.07.2017

Maribor

520.  

SAVIĆ FRANKULOVIČ Tian

2008

FR

1:05,31

62

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

521.  

DEMAJ Aljo

2006

PDM

1:05,61

61

16.07.2017

Maribor

522.  

ROTAR Jernej

2008

LL

1:05,70

61

21.05.2017

Ljubljana

523.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

1:05,83

61

17.06.2017

Ljubljana

524.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

1:06,12

60

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

525.  

VIRANT Mark

2007

RL

1:06,33

59

24.06.2017

Ljubljana

526.  

JOVANOVIĆ Rok

2007

PAK

1:06,43

59

08.04.2017

Maribor

527.  

KUNČIČ Janez

2008

RAD

1:06,44

59

15.07.2017

Radovljica

528.  

ŽUGIČ JEHART Aljaž

2008

RL

1:06,53

59

17.06.2017

Trbovlje

529.  

HEVČUK Marko

2006

RAD

1:06,54

59

27.05.2017

Radovljica

530.  

JELOVČAN Tomaž

2009

KKR

1:07,07

57

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

531.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:07,25

57

03.06.2017

Volšperk/Wolfsberg

532.  

ERŽEN Blaž

2008

KKR

1:07,87

55

17.06.2017

Ljubljana

533.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

1:07,90

55

04.03.2017

Ravne na Koroškem

534.  

ŠETINC Domen

2006

CK

1:08,13

55

04.06.2017

Brestanica

535.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:08,42

54

27.05.2017

Radovljica

536.  

GOZNIK Bine

2009

PAK

1:08,48

54

13.05.2017

Ptuj

537.  

KLEMENČIČ Florjan

2007

BM

1:08,59

54

04.03.2017

Ravne na Koroškem

538.  

ŠRIBAR Urh

2007

CK

1:08,64

54

04.06.2017

Brestanica

539.  

WALLAND Jan

2006

RAD

1:09,32

52

27.05.2017

Radovljica

540.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

1:09,38

52

21.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

541.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

1:09,43

52

17.06.2017

Ljubljana

542.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:09,46

52

09.04.2017

Radovljica

543.  

JURČIČ Anej

2009

CK

1:09,81

51

04.06.2017

Brestanica

544.  

REGVAT Jani

2008

BM

1:10,09

50

08.04.2017

Maribor

545.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:10,18

50

13.05.2017

Koper

546.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:10,59

49

17.06.2017

Ljubljana

547.  

JENIČ Jan

2008

FR

1:11,08

48

10.06.2017

Ravne na Koroškem

548.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

1:11,19

48

09.04.2017

Radovljica

549.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

1:11,65

47

09.04.2017

Radovljica

550.  

BURSAČ Marko

2010

LL

1:11,81

47

21.05.2017

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

551.  

RUS Jaš

2007

RR

1:11,82

47

04.06.2017

Brestanica

552.  

MAREEV Tymofei

2007

LL

1:12,01

46

21.05.2017

Ljubljana

553.  

VRABL Nik

2008

BM

1:12,60

45

08.07.2017

Koper

554.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

1:12,65

45

10.06.2017

Ravne na Koroškem

555.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:13,33

44

08.07.2017

Koper

556.  

RAZPET Andraž

2009

CER

1:13,40

44

18.03.2017

Koper

557.  

KRET Tevž

2007

FR

1:15,42

40

04.03.2017

Ravne na Koroškem

 

VETTER Jaka

2009

FR

1:15,42

40

10.06.2017

Ravne na Koroškem

559.  

JELENKO Jakob

2006

CK

1:15,61

40

04.06.2017

Brestanica

560.  

KRIŠTOFELC Lan

2008

FR

1:15,84

40

10.06.2017

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

561.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:16,36

39

10.06.2017

Ravne na Koroškem

562.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:17,70

37

08.07.2017

Koper

563.  

VALENCI Nik

2008

FR

1:18,77

35

10.06.2017

Ravne na Koroškem

564.  

VALCL Žare

2008

RA

1:20,58

33

08.07.2017

Koper

565.  

DOMINIK Maj

2006

RAD

1:20,79

33

09.04.2017

Radovljica

566.  

MIHELČIČ Andraž

2009

RAD

1:21,80

31

09.04.2017

Radovljica

567.  

NOVAK Dan

2008

RAD

1:22,33

31

09.04.2017

Radovljica

568.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:22,74

30

10.06.2017

Ravne na Koroškem

569.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

1:24,80

28

17.06.2017

Ljubljana

570.  

KUMER Jure

2009

KKR

1:26,59

26

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

571.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

1:26,60

26

27.05.2017

Radovljica

572.  

JELENC Matic

2011

RAD

1:28,07

25

09.04.2017

Radovljica

573.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

1:28,22

25

09.04.2017

Radovljica

574.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:28,50

25

10.06.2017

Ravne na Koroškem

575.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

1:28,62

25

09.04.2017

Radovljica

576.  

KEMPERLE Valentin

2008

RAD

1:29,27

24

27.05.2017

Radovljica

577.  

OREL Jurij

2009

RAD

1:29,60

24

09.04.2017

Radovljica

578.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:31,99

22

08.07.2017

Koper

579.  

SRPAK Aljaž

2010

RAD

1:33,77

21

09.04.2017

Radovljica

580.  

ZENER Kevin

2009

KKR

1:34,54

20

27.05.2017

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

581.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:38,54

18

27.05.2017

Radovljica

582.  

ILIČ Filip

2010

FR

1:43,26

15

10.06.2017

Ravne na Koroškem

583.  

KAČAREVIČ Rok

2010

RAD

1:44,98

15

27.05.2017

Radovljica

584.  

JUSTIN Gal

2011

RAD

1:50,98

12

09.04.2017

Radovljica

585.  

MINCU Jon Matia

2010

RAD

1:57,29

10

15.07.2017

Radovljica

586.  

OREL Rok

2011

RAD

1:57,51

10

09.04.2017

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

586

2004.83

0:50,10

138



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.