Back    Home

Lestvice *
2017/2018, moški absolutno, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 01:53:31

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:27,06

881

08.08.2018

Glasgow

2.  

KERČ Aljaž

1990

OL

0:28,82

730

27.07.2018

Koper

3.  

MARKIČ Matjaž

1983

KK

0:28,83

729

22.04.2018

Kranj

4.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:28,99

717

09.12.2017

Maribor

5.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:29,01

715

22.04.2018

Kranj

6.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:29,58

675

22.04.2018

Kranj

7.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:30,05

643

02.06.2018

Ravne na Koroškem

8.  

MIHALIČ David

1999

OL

0:30,47

617

11.02.2018

Reka/Rijeka

9.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:30,58

611

27.07.2018

Koper

10.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:30,59

610

27.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:30,81

597

14.04.2018

Maribor

12.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

0:31,13

579

07.07.2018

Podgorica

 

GUSEL Tadej

2000

BM

0:31,13

579

27.07.2018

Koper

14.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:31,22

574

27.07.2018

Koper

15.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:31,52

558

27.07.2018

Koper

16.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:31,53

557

27.07.2018

Koper

17.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

0:31,71

548

30.06.2018

Kamnik

18.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:31,78

544

27.07.2018

Koper

19.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:31,79

543

27.07.2018

Koper

20.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:31,80

543

27.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MASTEN Tim

1998

SDD

0:32,10

528

30.06.2018

Kamnik

22.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

0:32,11

527

07.07.2018

Koper

 

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:32,11

527

27.05.2018

Banja Luka

24.  

GREGOR Gašper

2002

FR

0:32,12

527

27.07.2018

Koper

25.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:32,32

517

22.04.2018

Kranj

26.  

GOROPEVŠEK Rok

2002

BM

0:32,45

511

27.07.2018

Koper

 

KUKEC Nejc

2001

IL

0:32,45

511

27.07.2018

Koper

28.  

FAJON Nej

2002

OL

0:32,52

508

27.07.2018

Koper

29.  

BENČIČ Matic

1999

BP

0:32,57

505

27.07.2018

Koper

30.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

0:32,59

504

27.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:32,59

504

21.07.2018

Ravne na Koroškem

32.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:32,65

502

27.07.2018

Koper

33.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:32,70

499

27.07.2018

Koper

34.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:32,71

499

22.04.2018

Kranj

35.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

0:32,72

498

14.07.2018

Radovljica

 

ŠTRAUS Luka

1993

BM

0:32,72

498

19.05.2018

Wels

37.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:32,82

494

25.06.2018

Nova Gorica

 

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:32,82

494

27.07.2018

Koper

39.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

0:32,86

492

27.07.2018

Koper

40.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:32,89

491

02.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:32,90

490

27.07.2018

Koper

42.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

RAD

0:32,91

490

10.02.2018

Kranj

 

KLEMENC Peter

2001

LL

0:32,91

490

25.06.2018

Nova Gorica

44.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:32,96

488

27.07.2018

Koper

45.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:33,00

486

14.07.2018

Radovljica

46.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

0:33,08

482

27.07.2018

Koper

 

HALOŽAN Gašper

1996

BM

0:33,08

482

19.05.2018

Wels

48.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:33,09

482

27.07.2018

Koper

49.  

ŽLEBNIK VAUHNIK Jakob Andrej

2002

PDM

0:33,35

471

27.07.2018

Koper

50.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:33,37

470

02.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŠERBEC Gregor

1990

PAK

0:33,46

466

14.04.2018

Maribor

52.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:33,55

462

27.07.2018

Koper

53.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:33,56

462

14.07.2018

Radovljica

54.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:33,62

459

21.07.2018

Ravne na Koroškem

55.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:33,64

459

31.03.2018

Radovljica

56.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

0:33,68

457

09.12.2017

Maribor

57.  

ODER Nik

2001

BM

0:33,69

456

09.12.2017

Maribor

58.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:33,70

456

21.07.2018

Ravne na Koroškem

 

ŠPENKO Žan

1996

IL

0:33,70

456

14.07.2018

Radovljica

60.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:33,87

449

02.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

STEPIŠNIK VAREK Jan

2001

TK

0:33,88

449

22.04.2018

Kranj

62.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:33,92

447

27.07.2018

Koper

63.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:33,96

446

11.02.2018

Reka/Rijeka

64.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:33,97

445

27.07.2018

Koper

65.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

0:34,13

439

10.02.2018

Kranj

66.  

BALEK COLNAR Tibor

2002

TK

0:34,14

439

22.04.2018

Kranj

67.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

0:34,16

438

27.07.2018

Koper

68.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

0:34,21

436

11.02.2018

Reka/Rijeka

69.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:34,34

431

21.07.2018

Ravne na Koroškem

70.  

SUŠEC Miha

2000

VV

0:34,57

422

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŠALINOVIČ Enej

2003

KK

0:34,57

422

07.07.2018

Koper

72.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

0:34,71

417

30.06.2018

Kamnik

73.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:34,93

410

13.05.2018

Ptuj

74.  

KOŠIR Mark

2002

OL

0:35,04

406

23.06.2018

Trbovlje

75.  

ŠPROGAR PERKO Matija

1999

RL

0:35,22

399

30.06.2018

Kamnik

76.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:35,38

394

07.07.2018

Koper

 

ŽALAC Jan

2000

OL

0:35,38

394

07.07.2018

Koper

78.  

PŠENIČNIK Nejc

2003

RAD

0:35,41

393

14.07.2018

Radovljica

79.  

MERKAČ Žiga

2002

FR

0:35,54

389

03.03.2018

Ravne na Koroškem

80.  

PERKO Matija

2002

OL

0:35,56

388

23.06.2018

Trbovlje

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

DJUKIĆ Robert

2004

OL

0:35,57

388

24.03.2018

Kranj

82.  

ŠKULJ Adam

2002

RL

0:35,60

387

27.07.2018

Koper

83.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:35,73

383

14.04.2018

Maribor

84.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:35,83

379

27.07.2018

Koper

85.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:35,93

376

21.07.2018

Ravne na Koroškem

86.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:35,96

375

21.07.2018

Ravne na Koroškem

87.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:36,07

372

21.07.2018

Ravne na Koroškem

88.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:36,26

366

21.07.2018

Ravne na Koroškem

89.  

NAHTIGAL Benjamin

2003

OL

0:36,27

366

22.04.2018

Kranj

90.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:36,30

365

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:36,35

363

27.07.2018

Koper

92.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:36,38

362

14.04.2018

Maribor

93.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:36,46

360

15.07.2018

Kranj

94.  

JERČIČ Luka

2001

PDM

0:36,47

360

14.04.2018

Maribor

 

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:36,47

360

27.07.2018

Koper

96.  

SAVIČ David

1997

RL

0:36,52

358

30.06.2018

Kamnik

97.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:36,64

355

16.06.2018

Ljubljana

98.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:36,65

354

27.07.2018

Koper

99.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:36,76

351

27.07.2018

Koper

100.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

0:36,78

351

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PREBIL Tai

2002

IL

0:36,82

350

30.06.2018

Kamnik

102.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:36,91

347

26.05.2018

Radovljica

103.  

ANTOLOVIČ Vito

2001

BP

0:37,02

344

14.04.2018

Maribor

104.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:37,08

342

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

ŠLIBAR Luka

2003

TK

0:37,08

342

27.07.2018

Koper

106.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:37,09

342

21.07.2018

Ravne na Koroškem

107.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

0:37,11

341

07.07.2018

Koper

108.  

PIRC KOLAR Oskar

2001

NC

0:37,12

341

07.07.2018

Koper

109.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:37,15

340

07.07.2018

Podgorica

110.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:37,21

339

27.05.2018

Banja Luka

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

LAVBIČ Vid

2001

PC

0:37,22

338

27.07.2018

Koper

112.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:37,29

337

21.07.2018

Ravne na Koroškem

113.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:37,34

335

08.07.2018

Luksemburg/Luxembourg

114.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

0:37,44

332

19.05.2018

Ljubljana

115.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:37,49

331

26.05.2018

Radovljica

116.  

DOLENC Anže

2004

RAD

0:37,51

331

21.07.2018

Ravne na Koroškem

117.  

BIZJAK Tim

2004

CK

0:37,55

330

07.07.2018

Koper

118.  

VOVK Tian

2003

RL

0:37,58

329

27.07.2018

Koper

119.  

ROTER Matic

2004

TK

0:37,68

326

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

0:37,68

326

27.07.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:37,75

324

15.07.2018

Kranj

122.  

JANHUBA Jure

2004

TK

0:37,78

324

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:37,78

324

09.06.2018

Ravne na Koroškem

124.  

PAJNTAR Rožle

2004

TK

0:38,11

315

22.04.2018

Kranj

125.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:38,17

314

27.07.2018

Koper

126.  

ŠARVARI Balazs

2004

LL

0:38,32

310

07.07.2018

Koper

127.  

POHOREC Matija

2001

VV

0:38,38

309

09.12.2017

Maribor

128.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:38,48

306

09.06.2018

Ravne na Koroškem

129.  

TURK Urban Albin

2004

RL

0:38,50

306

21.04.2018

Beograd

130.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:38,51

305

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

SKLEDAR Simon

1996

PDM

0:38,65

302

19.05.2018

Wels

132.  

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:38,70

301

21.07.2018

Ravne na Koroškem

133.  

MATANOVIČ Dani

2002

VV

0:38,71

301

25.03.2018

Žilina

134.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:38,72

301

21.07.2018

Ravne na Koroškem

135.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:38,75

300

15.07.2018

Kranj

136.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:38,85

298

16.06.2018

Ljubljana

 

ČIČ Pavel

2003

TP

0:38,85

298

14.04.2018

Maribor

138.  

PETERNEL Primož

2004

RAD

0:38,93

296

26.05.2018

Radovljica

139.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

0:38,98

295

19.05.2018

Ljubljana

140.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:39,02

294

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

VERŠIČ Bernard

1991

TP

0:39,04

293

13.05.2018

Ptuj

142.  

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:39,06

293

31.03.2018

Radovljica

143.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:39,10

292

26.05.2018

Radovljica

144.  

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:39,13

291

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

145.  

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:39,19

290

27.07.2018

Koper

146.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:39,22

289

09.06.2018

Ravne na Koroškem

147.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:39,25

288

23.06.2018

Trbovlje

148.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:39,34

287

30.06.2018

Kamnik

 

ŽUNKO Mai

2002

BM

0:39,34

287

14.04.2018

Maribor

150.  

FILIPČIČ Yanick

2004

BP

0:39,35

286

21.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:39,42

285

26.05.2018

Radovljica

152.  

JEREB Matic

2004

CER

0:39,48

283

24.03.2018

Kranj

153.  

PREGELJ Mark

2003

KK

0:39,51

283

09.12.2017

Koper

154.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:39,62

280

02.06.2018

Brestanica

 

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:39,62

280

02.06.2018

Ravne na Koroškem

156.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:39,77

277

30.06.2018

Kamnik

157.  

KEREC Odon

2006

IL

0:39,81

276

15.07.2018

Kranj

 

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:39,81

276

30.06.2018

Kamnik

159.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:39,92

274

31.03.2018

Radovljica

 

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:39,92

274

24.03.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

MEDIC Luka

2003

RL

0:39,97

273

30.06.2018

Kamnik

162.  

KOCJANČIČ Martin

1999

KK

0:39,98

273

12.11.2017

Koper

163.  

FURLAN ŠTULAR Arne

2005

LL

0:40,00

273

16.06.2018

Ljubljana

164.  

LEMPL Marko

2003

BM

0:40,04

272

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

165.  

RIHTMAN Aleks

2002

IL

0:40,08

271

14.07.2018

Radovljica

166.  

PERC Anže

2003

VV

0:40,12

270

02.06.2018

Ravne na Koroškem

167.  

JULAR Alen

2001

CK

0:40,13

270

07.07.2018

Koper

 

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:40,13

270

02.06.2018

Ravne na Koroškem

169.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:40,25

267

09.06.2018

Ravne na Koroškem

170.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:40,26

267

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:40,27

267

25.02.2018

London

 

PRISTAVEC Ticijan

2001

OL

0:40,27

267

21.04.2018

Ljubljana

173.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:40,29

267

30.06.2018

Kamnik

174.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:40,36

265

17.06.2018

Reka/Rijeka

175.  

VALENTINČIČ ZORKO Aleksander Lev

2005

TOR

0:40,39

265

26.05.2018

Radovljica

176.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:40,43

264

30.06.2018

Kamnik

177.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:40,48

263

15.07.2018

Kranj

178.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:40,57

261

09.06.2018

Ravne na Koroškem

179.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:40,59

261

31.03.2018

Radovljica

180.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:40,84

256

22.04.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:40,98

253

22.04.2018

Kranj

182.  

STELE Gašper

2004

KA

0:41,08

252

09.06.2018

Ravne na Koroškem

183.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:41,25

248

13.05.2018

Ptuj

184.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:41,29

248

09.06.2018

Ravne na Koroškem

185.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:41,37

246

09.06.2018

Ravne na Koroškem

186.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:41,38

246

16.06.2018

Ljubljana

187.  

VASLE Tim

2006

NC

0:41,39

246

09.06.2018

Ravne na Koroškem

188.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:41,44

245

30.06.2018

Kamnik

189.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:41,45

245

07.07.2018

Koper

190.  

VIDMAR Klemen

2004

RL

0:41,66

241

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

191.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:41,71

240

26.05.2018

Radovljica

192.  

PURGAR Borut

2004

KK

0:41,73

240

23.06.2018

Trbovlje

193.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:41,79

239

30.06.2018

Kamnik

194.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:41,81

239

03.03.2018

Ravne na Koroškem

195.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:41,85

238

21.07.2018

Ravne na Koroškem

196.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:41,97

236

13.05.2018

Ptuj

197.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:42,14

233

25.06.2018

Nova Gorica

198.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:42,17

233

21.07.2018

Ravne na Koroškem

199.  

KRIČEJ Jan

2004

VV

0:42,24

231

25.03.2018

Žilina

200.  

TURK Mitja

2006

RR

0:42,41

229

24.03.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:42,58

226

02.06.2018

Brestanica

202.  

POTOČNIK Felix

2004

TP

0:42,64

225

13.05.2018

Ptuj

203.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:42,74

223

09.06.2018

Ravne na Koroškem

204.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:42,84

222

15.07.2018

Kranj

205.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:42,94

220

31.03.2018

Radovljica

206.  

VRBINC Gašper

2006

TOR

0:42,96

220

02.06.2018

Brestanica

207.  

ŠKRLEP Jan

2005

IL

0:43,19

216

24.03.2018

Kranj

208.  

GUŠTIN Gal

2001

PC

0:43,22

216

13.05.2018

Ptuj

209.  

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:43,23

216

24.03.2018

Kranj

210.  

PODRŽAVNIK Žan

2006

FR

0:43,24

216

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

VRAČUN Anže

2002

PC

0:43,41

213

24.03.2018

Kranj

212.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:43,47

212

16.06.2018

Ljubljana

213.  

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:43,49

212

16.06.2018

Ljubljana

214.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:43,65

210

30.06.2018

Kamnik

215.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:43,73

208

21.07.2018

Ravne na Koroškem

216.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:43,82

207

30.06.2018

Kamnik

217.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:43,85

207

25.06.2018

Nova Gorica

218.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:43,89

206

15.07.2018

Kranj

219.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:44,28

201

09.06.2018

Ravne na Koroškem

220.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:44,29

201

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:44,32

200

02.06.2018

Brestanica

222.  

SLANA Bor

2005

LL

0:44,34

200

31.03.2018

Radovljica

223.  

GOLC Luka

2006

RAD

0:44,36

200

26.05.2018

Radovljica

224.  

CAKOR Aldin

2005

VV

0:44,45

198

09.06.2018

Ravne na Koroškem

225.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:44,59

197

03.03.2018

Ravne na Koroškem

226.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,68

195

24.03.2018

Kranj

227.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:44,69

195

17.06.2018

Reka/Rijeka

228.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:44,73

195

15.07.2018

Kranj

229.  

KOŠUTA Ruben

2004

OL

0:44,85

193

21.04.2018

Ljubljana

230.  

JUVANČIČ Filip

2006

RL

0:44,93

192

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZMAGAJ Nace

2006

FR

0:44,93

192

03.03.2018

Ravne na Koroškem

232.  

VETTER Miha

2005

FR

0:44,99

191

09.06.2018

Ravne na Koroškem

233.  

ŽAUCER Peter

2003

RL

0:45,02

191

30.06.2018

Kamnik

234.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:45,03

191

15.07.2018

Kranj

235.  

KONCILJA Lovro

2006

RT

0:45,14

189

02.06.2018

Brestanica

236.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:45,18

189

25.02.2018

London

237.  

PEČAR Matic

2003

BM

0:45,25

188

14.04.2018

Maribor

238.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:45,27

188

16.06.2018

Ljubljana

239.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:45,30

187

14.04.2018

Maribor

240.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:45,40

186

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:45,44

186

07.07.2018

Koper

242.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:45,48

185

15.07.2018

Kranj

243.  

DURAKOVIĆ Agan

2005

VV

0:45,52

185

03.03.2018

Ravne na Koroškem

244.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:45,55

184

09.06.2018

Ravne na Koroškem

245.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:45,56

184

02.06.2018

Brestanica

246.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:45,64

183

24.03.2018

Kranj

247.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:45,68

183

09.06.2018

Ravne na Koroškem

248.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:45,73

182

26.05.2018

Radovljica

249.  

PAPDI Vid

2004

TP

0:45,92

180

13.05.2018

Ptuj

250.  

HORVAT Lan

2006

PDM

0:45,98

179

14.04.2018

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:45,98

179

15.07.2018

Kranj

252.  

ARTIČ Dan

2004

OL

0:46,05

178

21.04.2018

Ljubljana

 

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:46,05

178

09.06.2018

Ravne na Koroškem

254.  

PUC Jakob

2006

IL

0:46,10

178

15.07.2018

Kranj

255.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:46,11

178

15.07.2018

Kranj

 

PŠENIČNIK Nej

2006

LL

0:46,11

178

09.06.2018

Ravne na Koroškem

257.  

JAMBROŠIČ Nik

2003

KK

0:46,22

176

09.12.2017

Koper

258.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:46,44

174

02.06.2018

Brestanica

259.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:46,47

174

15.07.2018

Kranj

260.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:46,60

172

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:46,76

170

15.07.2018

Kranj

262.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:46,83

170

16.06.2018

Ljubljana

263.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:46,99

168

21.04.2018

Ljubljana

 

PANIČ Nal

2007

FR

0:46,99

168

15.07.2018

Kranj

265.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:47,15

166

16.06.2018

Ljubljana

266.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:47,26

165

14.04.2018

Maribor

267.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:47,27

165

30.06.2018

Kamnik

268.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:47,31

165

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

POTNIK Matic

2008

RL

0:47,31

165

15.07.2018

Kranj

270.  

STARC Teo

2008

RR

0:47,32

164

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:47,34

164

21.07.2018

Ravne na Koroškem

272.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:47,39

164

07.04.2018

Gzira

273.  

BEZJAK Marko

2004

TP

0:47,44

163

13.05.2018

Ptuj

274.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:47,45

163

07.07.2018

Koper

275.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:47,49

163

16.06.2018

Ljubljana

276.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:47,51

162

16.06.2018

Ljubljana

277.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:47,52

162

15.07.2018

Kranj

278.  

MAMLIĆ Simon

2006

RL

0:47,54

162

02.06.2018

Brestanica

279.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:47,59

162

26.05.2018

Radovljica

 

KRAJNC Martin

2004

IL

0:47,59

162

21.07.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

KIKER Jan

2007

PC

0:47,66

161

26.05.2018

Radovljica

282.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:47,67

161

15.07.2018

Kranj

 

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:47,67

161

21.04.2018

Ljubljana

284.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:47,84

159

16.06.2018

Ljubljana

 

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:47,84

159

09.06.2018

Ravne na Koroškem

286.  

HORVAT Jan

2003

ZR

0:47,88

159

09.06.2018

Varaždinske Toplice

287.  

JARC Anej

2005

BM

0:47,93

158

09.06.2018

Ravne na Koroškem

288.  

MAJER Tine

2006

PDM

0:48,00

158

13.05.2018

Ptuj

289.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:48,02

157

09.06.2018

Ravne na Koroškem

290.  

RITONJA Grega

2007

ZR

0:48,06

157

09.06.2018

Varaždinske Toplice

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

VELEC Matija

2008

KK

0:48,10

157

15.07.2018

Kranj

292.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:48,14

156

30.06.2018

Kamnik

293.  

UMEK Jaka

2003

PC

0:48,15

156

14.04.2018

Maribor

294.  

GOLOB Luka

2006

KA

0:48,16

156

26.05.2018

Radovljica

295.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:48,23

155

16.06.2018

Ljubljana

296.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:48,32

154

26.05.2018

Radovljica

297.  

GABERŠČEK Nejc

2003

CER

0:48,41

154

12.05.2018

Koper

 

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:48,41

154

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

299.  

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:48,45

153

15.07.2018

Kranj

300.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:48,48

153

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

LAMOT Metod

2005

VV

0:48,53

152

03.03.2018

Ravne na Koroškem

302.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:48,58

152

20.05.2018

Ljubljana

303.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:48,59

152

03.03.2018

Ravne na Koroškem

304.  

KATARIČ Rok

2005

CER

0:48,60

152

24.03.2018

Kranj

 

ŽERJAL Jakob

2006

RL

0:48,60

152

02.06.2018

Brestanica

306.  

BAUK Urban

2004

RL

0:48,67

151

16.06.2018

Ljubljana

307.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:48,87

149

16.06.2018

Ljubljana

308.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:48,95

148

15.07.2018

Kranj

309.  

BRUMEN Jonatan

2003

RAD

0:49,02

148

26.05.2018

Radovljica

310.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:49,13

147

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:49,22

146

15.07.2018

Kranj

312.  

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:49,24

146

15.07.2018

Kranj

313.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:49,26

146

16.06.2018

Ljubljana

 

GROHAR Črt

2008

RL

0:49,26

146

16.06.2018

Ljubljana

315.  

FINK Amadej

2007

KK

0:49,27

146

15.07.2018

Kranj

316.  

ČEČELIČ Gašper

2005

LL

0:49,28

146

21.04.2018

Ljubljana

317.  

SKODLAR Anže

2004

TK

0:49,30

145

31.03.2018

Radovljica

318.  

KAMBERI Zufer

2004

AQ

0:49,34

145

21.04.2018

Ljubljana

319.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:49,40

144

16.06.2018

Ljubljana

320.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:49,42

144

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:49,45

144

13.05.2018

Ptuj

322.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:49,46

144

26.05.2018

Reka/Rijeka

323.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:49,47

144

02.06.2018

Brestanica

324.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:49,55

143

15.07.2018

Kranj

325.  

GOR Danijel

2008

KK

0:49,72

142

15.07.2018

Kranj

326.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:49,77

141

21.04.2018

Ljubljana

327.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:49,80

141

15.07.2018

Kranj

328.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:49,85

141

15.07.2018

Kranj

329.  

JOVANOVIĆ Adam

2006

PDM

0:49,90

140

15.07.2018

Kranj

330.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:49,96

140

12.05.2018

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:49,97

140

17.06.2018

Reka/Rijeka

332.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:49,98

139

30.06.2018

Kamnik

 

KORITNIK Lan

2009

IL

0:49,98

139

16.06.2018

Ljubljana

334.  

OCEPEK Maj

2008

RR

0:50,03

139

02.06.2018

Brestanica

335.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:50,10

138

15.07.2018

Kranj

336.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:50,14

138

02.06.2018

Brestanica

337.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:50,15

138

31.03.2018

Radovljica

338.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:50,17

138

30.06.2018

Kamnik

339.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:50,22

137

02.06.2018

Brestanica

340.  

ŠKULJ Tim

2007

RL

0:50,25

137

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:50,29

137

21.04.2018

Ljubljana

342.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:50,42

136

30.06.2018

Kamnik

343.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:50,45

136

16.06.2018

Ljubljana

344.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:50,49

135

17.06.2018

Reka/Rijeka

345.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:50,51

135

15.07.2018

Kranj

346.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:50,55

135

30.06.2018

Kamnik

347.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:50,57

135

25.06.2018

Nova Gorica

348.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:50,61

134

13.05.2018

Ptuj

349.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:50,65

134

07.07.2018

Koper

350.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:50,72

133

12.11.2017

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

351.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:50,73

133

30.06.2018

Kamnik

352.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:50,86

132

14.04.2018

Maribor

353.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:50,98

131

30.06.2018

Kamnik

354.  

VILER Val

2007

KK

0:50,99

131

15.07.2018

Kranj

 

ZILIANI Izak

2007

NG

0:50,99

131

02.06.2018

Brestanica

356.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:51,02

131

15.07.2018

Kranj

357.  

MILAR Mark

2007

RT

0:51,10

130

02.06.2018

Brestanica

358.  

ŽAVCER Filip

2004

BM

0:51,11

130

26.05.2018

Volšperk/Wolfsberg

359.  

BERLOT Vid

2007

RAD

0:51,26

129

31.03.2018

Radovljica

360.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:51,31

129

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:51,51

127

26.05.2018

Radovljica

362.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:51,59

127

07.07.2018

Koper

363.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:51,60

127

09.06.2018

Ravne na Koroškem

364.  

ANDRIJANČIČ Maks

2005

KK

0:51,82

125

12.11.2017

Koper

365.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:51,85

125

26.05.2018

Radovljica

366.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:51,86

125

16.06.2018

Ljubljana

367.  

KAVRE Jani

2004

KK

0:51,89

125

12.11.2017

Koper

368.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:52,03

124

09.06.2018

Ravne na Koroškem

369.  

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:52,09

123

13.05.2018

Ptuj

370.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:52,14

123

25.06.2018

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:52,14

123

02.06.2018

Brestanica

372.  

HOLC Tomaž

2006

TP

0:52,16

123

13.05.2018

Ptuj

 

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:52,16

123

07.07.2018

Koper

374.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:52,19

122

02.06.2018

Brestanica

375.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:52,28

122

30.06.2018

Kamnik

376.  

KNAVS Benjamin

2008

IL

0:52,29

122

16.06.2018

Ljubljana

377.  

PAVIĆ Kristian

2008

VV

0:52,38

121

03.03.2018

Ravne na Koroškem

378.  

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:52,40

121

03.03.2018

Ravne na Koroškem

379.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:52,57

120

15.07.2018

Kranj

380.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:52,59

120

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

SLAMIČ Gal

2007

IL

0:52,60

120

30.06.2018

Kamnik

382.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:52,64

119

21.04.2018

Ljubljana

383.  

BURMAKIN Aleksander

2009

LL

0:52,67

119

20.05.2018

Ljubljana

384.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:52,73

119

15.07.2018

Kranj

385.  

NOVAK Luc

2008

AQ

0:52,74

119

21.04.2018

Ljubljana

386.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:52,79

118

30.06.2018

Kamnik

387.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:52,81

118

09.06.2018

Ravne na Koroškem

388.  

STOJOV Aleksandar

2005

AQ

0:52,85

118

21.04.2018

Ljubljana

389.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:52,88

118

02.06.2018

Brestanica

390.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:52,95

117

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:52,97

117

15.07.2018

Kranj

392.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:52,98

117

02.06.2018

Brestanica

393.  

STRGAR KUNEJ Matija

2007

CK

0:53,00

117

02.06.2018

Brestanica

394.  

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:53,21

115

13.05.2018

Ptuj

395.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:53,39

114

15.07.2018

Kranj

396.  

LAJKOVIČ Filip

2007

CK

0:53,44

114

02.06.2018

Brestanica

397.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:53,55

113

02.06.2018

Brestanica

398.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:53,66

113

03.03.2018

Ravne na Koroškem

399.  

MIRNIK Maj

2006

VV

0:53,73

112

03.03.2018

Ravne na Koroškem

400.  

ŠTEFANIČ Vid

2005

KK

0:53,75

112

25.06.2018

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:53,76

112

02.06.2018

Brestanica

402.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:53,82

112

15.07.2018

Kranj

403.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:53,85

111

12.05.2018

Koper

404.  

PIHLER Aleksander

2006

PAK

0:53,88

111

02.06.2018

Brestanica

405.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:53,89

111

24.03.2018

Kranj

406.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:53,99

111

20.05.2018

Ljubljana

407.  

LENARTIČ Svit

2007

CK

0:54,00

110

02.06.2018

Brestanica

408.  

ROTER Grega

2008

TK

0:54,10

110

26.05.2018

Radovljica

409.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:54,17

109

14.07.2018

Radovljica

410.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:54,19

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

OSTERC Ožbej

2008

LL

0:54,20

109

24.03.2018

Kranj

412.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:54,21

109

17.06.2018

Reka/Rijeka

413.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:54,22

109

21.04.2018

Ljubljana

414.  

OROŽ Luka

2007

PKA

0:54,26

109

12.11.2017

Koper

415.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:54,28

109

20.05.2018

Ljubljana

 

SEVER Marko

2007

LL

0:54,28

109

20.05.2018

Ljubljana

417.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:54,35

108

16.06.2018

Ljubljana

418.  

TRČEK Aljaž

2008

AQ

0:54,39

108

21.04.2018

Ljubljana

419.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:54,41

108

12.05.2018

Koper

420.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:54,44

108

30.06.2018

Kamnik

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:54,65

107

30.06.2018

Kamnik

422.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:54,68

106

16.06.2018

Ljubljana

423.  

PERC Nik

2009

NC

0:54,91

105

26.05.2018

Radovljica

424.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:54,93

105

21.04.2018

Ljubljana

425.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:54,94

105

02.06.2018

Brestanica

426.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:55,01

104

21.04.2018

Ljubljana

427.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:55,05

104

21.04.2018

Ljubljana

428.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:55,09

104

15.07.2018

Kranj

429.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:55,17

104

21.04.2018

Ljubljana

430.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:55,25

103

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

GOSTENČNIK Val

2006

BM

0:55,43

102

03.03.2018

Ravne na Koroškem

432.  

VODOVNIK Bor

2008

KKR

0:55,53

102

24.03.2018

Kranj

433.  

VRHOVNIK Matevž

2007

KA

0:55,74

100

30.06.2018

Kamnik

434.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:55,75

100

16.06.2018

Ljubljana

435.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:55,88

100

16.06.2018

Ljubljana

436.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:55,93

99

17.06.2018

Reka/Rijeka

437.  

OMERSA Matic

2007

TK

0:55,94

99

31.03.2018

Radovljica

438.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:56,08

99

31.03.2018

Radovljica

439.  

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:56,13

98

20.05.2018

Ljubljana

440.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:56,25

98

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

VALANTIČ Nace

2009

NG

0:56,26

98

09.12.2017

Koper

442.  

KOREN Vid

2010

RR

0:56,32

97

17.06.2018

Reka/Rijeka

443.  

SEREC Anej

2008

FR

0:56,35

97

09.06.2018

Ravne na Koroškem

444.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:56,44

97

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:56,44

97

21.04.2018

Ljubljana

446.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:56,45

97

02.06.2018

Brestanica

447.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:56,61

96

16.06.2018

Ljubljana

448.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:56,72

95

09.06.2018

Ravne na Koroškem

449.  

PREMK Oskar Adrian

2008

IL

0:56,98

94

16.06.2018

Ljubljana

450.  

MOHORIČ Simon

2006

TP

0:57,03

94

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:57,10

93

30.06.2018

Kamnik

452.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:57,11

93

21.04.2018

Ljubljana

453.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:57,15

93

16.06.2018

Ljubljana

454.  

ČEPON Jakob

2007

RL

0:57,19

93

21.04.2018

Beograd

 

JUSTIN Miha

2007

KA

0:57,19

93

15.07.2018

Kranj

456.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:57,36

92

15.07.2018

Kranj

457.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:57,44

92

30.06.2018

Kamnik

458.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:57,47

92

21.04.2018

Ljubljana

459.  

ROZMAN Marcel

2007

RAD

0:57,52

91

14.07.2018

Radovljica

460.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:57,61

91

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

PETERŠIČ Jurij

2006

PAK

0:57,64

91

13.05.2018

Ptuj

462.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:57,65

91

03.03.2018

Ravne na Koroškem

463.  

HABJANEC Aljaž

2005

TP

0:57,70

90

13.05.2018

Ptuj

464.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:57,75

90

21.04.2018

Ljubljana

465.  

KOLENC Max

2007

KK

0:57,88

90

12.11.2017

Koper

466.  

LENART Tai

2007

VV

0:57,94

89

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:57,94

89

15.07.2018

Kranj

468.  

TOMAŽIČ Martin

2010

OL

0:58,00

89

21.04.2018

Ljubljana

469.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:58,32

88

21.04.2018

Ljubljana

470.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:58,37

87

26.05.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:58,43

87

02.06.2018

Brestanica

472.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:58,47

87

31.03.2018

Radovljica

473.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:58,55

87

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

VRABL Nik

2008

BM

0:58,55

87

07.07.2018

Koper

475.  

KASTIGAR Ruben

2008

RR

0:58,61

86

02.06.2018

Brestanica

476.  

ŠIBILA Teo

2005

TP

0:58,85

85

13.05.2018

Ptuj

477.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:58,90

85

02.06.2018

Brestanica

478.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:58,96

85

26.05.2018

Radovljica

479.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:59,04

84

21.04.2018

Ljubljana

480.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:59,07

84

09.06.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

ROTAR Maks

2008

RL

0:59,08

84

16.06.2018

Ljubljana

482.  

GORENC Žak

2009

CK

0:59,10

84

02.06.2018

Brestanica

 

NOVAK Domen

2006

PDM

0:59,10

84

13.05.2018

Ptuj

484.  

SITAR Marsel

2006

PAK

0:59,11

84

13.05.2018

Ptuj

485.  

RAZPET Patrik

2010

CER

0:59,15

84

25.06.2018

Nova Gorica

486.  

ROZMAN Žiga

2008

RAD

0:59,19

84

31.03.2018

Radovljica

487.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:59,41

83

03.03.2018

Ravne na Koroškem

488.  

JELENC ČANČAR Alex

2010

LL

0:59,42

83

16.06.2018

Ljubljana

489.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:59,47

83

26.05.2018

Radovljica

490.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:59,67

82

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:59,89

81

16.06.2018

Ljubljana

492.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:59,91

81

07.07.2018

Koper

493.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:59,94

81

02.06.2018

Brestanica

494.  

MEDVED Svit

2009

TOR

1:00,00

80

26.05.2018

Radovljica

 

RENER Val

2009

RL

1:00,00

80

02.06.2018

Brestanica

496.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

1:00,21

80

16.06.2018

Ljubljana

497.  

PETRIČ Rok

2007

RR

1:00,22

80

02.06.2018

Brestanica

498.  

DOLAR ČELESNIK Vitan

2009

RAD

1:00,24

79

26.05.2018

Radovljica

 

VETTER Jaka

2009

FR

1:00,24

79

09.06.2018

Ravne na Koroškem

500.  

GOLEŽ Peter

2009

PC

1:00,35

79

26.05.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

1:00,41

79

15.07.2018

Kranj

502.  

GOLOB Črtomir

2007

KA

1:00,46

79

30.06.2018

Kamnik

503.  

VETTER Luka

2007

FR

1:00,56

78

09.06.2018

Ravne na Koroškem

504.  

REMŠKAR Luka

2010

KK

1:00,63

78

07.07.2018

Koper

505.  

VOGRIN Aleš

2010

IL

1:00,65

78

16.06.2018

Ljubljana

506.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

1:00,66

78

02.06.2018

Brestanica

507.  

DŽAFIČ ŠERBEC Damjan

2009

IL

1:00,69

78

21.04.2018

Ljubljana

 

MIKUŠ Bor

2009

KA

1:00,69

78

30.06.2018

Kamnik

509.  

RODE Mark

2009

IL

1:00,81

77

26.05.2018

Radovljica

510.  

PERŠOLJA Matija

2008

NG

1:00,91

77

25.06.2018

Nova Gorica

 

 

 

 

 

 

 

 

511.  

HAJDAREVIČ Emrah

2008

RAD

1:01,19

76

14.07.2018

Radovljica

512.  

ŠETINC Domen

2006

CK

1:01,26

76

02.06.2018

Brestanica

513.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

1:01,62

74

16.06.2018

Ljubljana

514.  

LUSKAR Maksim

2008

PC

1:01,94

73

13.05.2018

Ptuj

515.  

BERLOT Jan

2003

RAD

1:01,99

73

31.03.2018

Radovljica

516.  

TERSEGLAV Andraž

2008

RAD

1:02,15

72

26.05.2018

Radovljica

517.  

ROZMAN Patrick

2010

RAD

1:02,43

71

31.03.2018

Radovljica

518.  

KRAŠEVEC Andraž

2008

RAD

1:02,52

71

26.05.2018

Radovljica

519.  

PRIBAC Lan

2009

BP

1:02,56

71

26.05.2018

Radovljica

520.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:03,13

69

15.07.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

521.  

NAVODNIK Grega

2009

VV

1:03,35

68

03.03.2018

Ravne na Koroškem

522.  

KUŽELJ Erazem

2007

RAD

1:03,48

68

31.03.2018

Radovljica

523.  

PRELESNIK Tim

2010

TOR

1:03,75

67

26.05.2018

Radovljica

524.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:03,79

67

09.06.2018

Ravne na Koroškem

525.  

LAMOT Domen

2008

VV

1:03,89

67

03.03.2018

Ravne na Koroškem

526.  

JELENC Matic

2011

RAD

1:03,99

66

31.03.2018

Radovljica

527.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

1:04,17

66

16.06.2018

Ljubljana

528.  

DOBAJ Jaša

2007

PDM

1:04,29

65

13.05.2018

Ptuj

529.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

1:04,33

65

09.06.2018

Ravne na Koroškem

530.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

1:04,44

65

03.03.2018

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

531.  

KOBOVC Nal

2011

FR

1:04,66

64

09.06.2018

Ravne na Koroškem

532.  

BABIČ Tin

2010

CK

1:04,67

64

02.06.2018

Brestanica

533.  

RUDOVIĆ Aleksander

2008

TK

1:04,73

64

31.03.2018

Radovljica

534.  

MERTELJ Matevž

2007

TP

1:04,76

64

13.05.2018

Ptuj

535.  

BIZOVIČAR ALHASSAN Nayee

2008

KKR

1:04,83

64

24.03.2018

Kranj

536.  

GUŠTIN Tit

2004

KKR

1:05,08

63

24.03.2018

Kranj

537.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

1:05,14

63

02.06.2018

Brestanica

538.  

EMRIĆ FORSTNER Erik

2010

VV

1:05,16

63

03.03.2018

Ravne na Koroškem

539.  

PŠAJD Teo

2007

BM

1:05,31

62

02.06.2018

Brestanica

540.  

TURK Patrik

2008

RR

1:05,39

62

17.06.2018

Reka/Rijeka

 

 

 

 

 

 

 

 

541.  

ČEDE Filip

2008

TK

1:05,61

61

17.06.2018

Reka/Rijeka

542.  

LOZAR David

2009

TK

1:05,65

61

09.06.2018

Ravne na Koroškem

543.  

VRBINC Anže

2010

TOR

1:05,94

60

26.05.2018

Radovljica

544.  

OGRIZEK Matic

2008

BM

1:06,04

60

14.04.2018

Maribor

545.  

DOMINIK Maj

2006

RAD

1:06,25

60

26.05.2018

Radovljica

546.  

FEKONJA Alex

2007

BM

1:06,28

60

07.07.2018

Koper

547.  

STROJANŠEK Tristan

2010

OL

1:06,71

58

30.06.2018

Kamnik

548.  

BEKTAŠEVIĆ Tijan

2010

KKR

1:06,79

58

24.03.2018

Kranj

549.  

MAHER Nejc

2009

RAD

1:06,96

58

31.03.2018

Radovljica

550.  

ROZMAN Tian

2009

RAD

1:07,09

57

31.03.2018

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

551.  

OBLAK Erik

2008

AQ

1:07,59

56

21.04.2018

Ljubljana

552.  

VALCL Žare

2008

RA

1:07,71

56

15.07.2018

Kranj

553.  

KELENC Sergej

2010

CK

1:08,06

55

02.06.2018

Brestanica

554.  

ŽUPEVC Miha

2008

CK

1:08,12

55

02.06.2018

Brestanica

555.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

1:08,53

54

30.06.2018

Kamnik

556.  

MUJANOVIĆ Nik

2006

NG

1:09,38

52

12.05.2018

Koper

557.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

1:09,46

52

03.03.2018

Ravne na Koroškem

558.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

1:09,55

51

21.04.2018

Ljubljana

559.  

VAHTAR MAROLT Tilen

2008

BM

1:10,50

49

14.04.2018

Maribor

560.  

VODUŠEK Tian

2006

PDM

1:10,51

49

13.05.2018

Ptuj

 

 

 

 

 

 

 

 

561.  

RUS Jaš

2007

RR

1:10,57

49

17.06.2018

Reka/Rijeka

562.  

SAGERNIK Tin

2009

FR

1:10,58

49

09.06.2018

Ravne na Koroškem

563.  

SMREČNIK Ožbej

2008

FR

1:10,73

49

09.06.2018

Ravne na Koroškem

564.  

PETEK Matija

2008

PDM

1:11,00

48

14.04.2018

Maribor

565.  

SEREC Aljaž

2010

FR

1:11,54

47

09.06.2018

Ravne na Koroškem

566.  

MATKO MARCIUS Leon Etien

2010

PC

1:11,64

47

26.05.2018

Radovljica

567.  

ŠTALCER Jaka

2010

PAK

1:12,27

46

13.05.2018

Ptuj

568.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

1:12,36

46

16.06.2018

Ljubljana

569.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

1:12,69

45

31.03.2018

Radovljica

570.  

DERNULC Erazem Aleksander

2009

IL

1:12,70

45

16.06.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

571.  

STERGER Jure

2009

BM

1:13,06

44

14.04.2018

Maribor

572.  

MILENKOVIČ Filip

2010

RAD

1:13,10

44

31.03.2018

Radovljica

573.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:13,31

44

26.05.2018

Radovljica

574.  

KONTARŠČAK Klemen

2006

BM

1:13,71

43

14.04.2018

Maribor

575.  

KAČAREVIČ Rok

2010

RAD

1:15,18

41

31.03.2018

Radovljica

576.  

TIŠLER Aleksander

2008

AQ

1:15,63

40

21.04.2018

Ljubljana

577.  

REBEC Taj

2010

VV

1:15,95

39

03.03.2018

Ravne na Koroškem

578.  

PAVLOVIĆ Nikolaj

2009

KK

1:16,95

38

25.06.2018

Nova Gorica

579.  

CIMERMAN Vid

2009

PDM

1:18,06

36

14.04.2018

Maribor

580.  

KRANJC Nejc

2010

CK

1:20,63

33

02.06.2018

Brestanica

 

 

 

 

 

 

 

 

581.  

BOŽEK POSEDI Lovro

2010

KKR

1:26,40

27

24.03.2018

Kranj

582.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:27,06

26

24.03.2018

Kranj

583.  

BOHM Filip

2009

PDM

1:34,25

20

14.04.2018

Maribor

584.  

LEPENIK Martin

2009

PDM

1:39,05

17

13.05.2018

Ptuj

585.  

ČOP Gašper

2011

RAD

1:51,56

12

31.03.2018

Radovljica


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

585

2005.61

0:48,69

151



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.