Back    Home

Lestvice *
2018/2019, moški absolutno, 50 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 28.01.2022, 01:37:18

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

STEVENS Peter John

1995

TK

0:26,03

912

10.11.2018

Tokio

(absolutno)

2.  

MARKIČ Matjaž

1983

KK

0:28,01

732

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

3.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

0:28,62

686

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

4.  

MOŽE Matija

2000

FR

0:28,65

684

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

5.  

KNEZ Lovro

2002

FR

0:28,73

678

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

6.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

0:28,80

673

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

7.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

0:29,41

632

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

8.  

BENČIČ Jaša

2002

BP

0:29,65

617

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

9.  

MEDVEŠEK Gal

2002

FR

0:29,70

614

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

10.  

HROVAT Erik

2001

SDD

0:29,72

613

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

GUSEL Tadej

2000

BM

0:29,89

602

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

12.  

MAGER Klemen

2003

FR

0:29,98

597

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

13.  

FAJON Nej

2002

OL

0:30,46

569

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

14.  

MESEC Žiga

2000

SDD

0:30,48

568

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

15.  

ZAVRTANIK Klemen

2003

NG

0:30,56

564

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

16.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

0:30,61

561

22.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

17.  

KLEMENC Matic

2003

LL

0:30,75

553

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

18.  

OCVIRK Nik

2003

PC

0:30,77

552

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

19.  

KUKEC Nejc

2001

IL

0:30,88

546

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

20.  

VINTAR Miha

2003

TK

0:30,90

545

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

0:30,91

545

22.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

22.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

0:30,94

543

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

23.  

MARČUN Miha

2001

RAD

0:31,13

533

16.02.2019

Herceg Novi

(absolutno)

24.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

0:31,28

525

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

25.  

JELEN Nejc

2001

SDD

0:31,33

523

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

26.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

0:31,35

522

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

27.  

PREDALIČ Luka

2004

LL

0:31,36

521

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

28.  

PREBIL Jernej

2002

OL

0:31,41

519

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

29.  

DOVČ Lan

2003

OL

0:31,42

518

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

30.  

KELAIDIS Luka

2003

FR

0:31,47

516

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

VODENIK Jan

2003

NC

0:31,49

515

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

32.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

0:31,50

515

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

33.  

ŠTIH Matevž

2005

OL

0:31,70

505

02.02.2019

Maribor

(absolutno)

34.  

GOLOBIČ Tim

2002

IL

0:31,74

503

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

35.  

TOMAN Jan

1999

BM

0:31,77

502

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

36.  

ŠIROK Kolja

2001

NG

0:31,82

499

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

37.  

ODER Nik

2001

BM

0:31,89

496

03.11.2018

Celje

(absolutno)

38.  

ĆIROVIĆ Filip

2004

RR

0:32,05

488

17.11.2018

Kranj

(absolutno)

39.  

KOROŠ Anže

2003

FR

0:32,15

484

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

40.  

GRILC Gregor

2003

TK

0:32,49

469

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ČELIK Jaka

2003

TK

0:32,55

466

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

42.  

KLEVA Blaž

2001

KK

0:32,61

464

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

43.  

KNEZ Ožbej

2004

FR

0:32,83

454

03.11.2018

Celje

(absolutno)

44.  

ŠTERN Timotej

2003

BM

0:33,05

445

25.01.2019

Ljubljana

(absolutno)

45.  

ZALETEL Lenart

2005

RAD

0:33,23

438

08.12.2018

Ljubljana

(absolutno)

46.  

PLIVERIČ Bor

2005

RL

0:33,80

416

02.02.2019

Maribor

47.  

BRLEK Maj

2003

BP

0:33,88

413

25.01.2019

Ljubljana

48.  

DOLANC Tim

2002

RT

0:34,00

409

25.01.2019

Ljubljana

49.  

BOGDAN Domen

2003

ZR

0:34,06

407

25.01.2019

Ljubljana

50.  

JEZERC Tevž

2002

OL

0:34,15

404

25.01.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

TOPOLNIK Klemen

2004

RR

0:34,23

401

25.01.2019

Ljubljana

52.  

BABIČ Maks

2004

OL

0:34,31

398

25.01.2019

Ljubljana

53.  

ABUTOVIĆ Filip

2005

LL

0:34,32

398

02.02.2019

Maribor

54.  

RAJIĆ Timon

2005

OL

0:34,39

395

02.02.2019

Maribor

55.  

KRŽAN Peter

2002

CK

0:34,50

392

25.01.2019

Ljubljana

56.  

PEVEC Gašper

2005

NC

0:34,56

389

02.02.2019

Maribor

57.  

RIŽNAR Miha

2003

BM

0:34,57

389

25.01.2019

Ljubljana

58.  

KOKOT Jan

2003

FR

0:34,66

386

03.11.2018

Celje

59.  

PRIMOŽIČ An

2005

CER

0:34,78

382

02.02.2019

Maribor

60.  

POŽENEL Nik

2002

SDD

0:34,82

381

17.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BOREC Jaka

2004

BM

0:34,86

380

08.12.2018

Ljubljana

62.  

LIU Yisi

2006

OL

0:34,95

377

08.12.2018

Ljubljana

63.  

KLEPEC VABIČ Rok

2004

BM

0:35,02

374

19.01.2019

Špital/Spittal

64.  

BEZJAK Nejc

2005

BM

0:35,13

371

06.04.2019

Velenje

 

MURŠEC Nejc

2004

BM

0:35,13

371

25.01.2019

Ljubljana

 

SNOJ Jaka

2004

OL

0:35,13

371

08.12.2018

Ljubljana

67.  

BLAGUS BASARIĆ Patrick

2004

LL

0:35,22

368

25.01.2019

Ljubljana

68.  

DOLENC Matija

2005

IL

0:35,24

367

02.02.2019

Maribor

69.  

ZOGOVIČ Dejan

2004

LL

0:35,25

367

08.12.2018

Ljubljana

70.  

MAJHENIČ Jan Luka

2005

BM

0:35,27

366

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

PERKO Matija

2002

OL

0:35,42

362

22.12.2018

Ljubljana

72.  

BOGATAJ Fedja

2002

RL

0:35,49

360

25.01.2019

Ljubljana

73.  

KORENT Leonardo

2006

LL

0:35,50

359

02.02.2019

Maribor

74.  

ROTER Matic

2004

TK

0:35,60

356

25.01.2019

Ljubljana

75.  

LOVŠIN Jaka

2003

RR

0:35,68

354

22.12.2018

Ljubljana

76.  

DOBNIKAR Rok

2000

IL

0:35,75

352

17.11.2018

Kranj

77.  

IVIČIČ Aleš

2004

TK

0:35,87

348

03.11.2018

Celje

78.  

PREBIL Jakob

2005

OL

0:35,95

346

16.02.2019

Herceg Novi

79.  

VOVK Tian

2003

RL

0:36,07

343

17.11.2018

Kranj

80.  

GRENC Gaber Luka

2006

RL

0:36,14

341

02.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

ĐORĐEVIČ Jaka

2006

TOR

0:36,23

338

10.11.2018

Kranj

82.  

NOVAK Tai

2006

OL

0:36,24

338

08.12.2018

Ljubljana

83.  

KRUMPAK Enei

2002

BP

0:36,25

337

25.01.2019

Ljubljana

 

OPREŠNIK Anže

2003

VV

0:36,25

337

13.01.2019

Velenje

85.  

BENČIČ Val

2007

BP

0:36,27

337

10.02.2019

Maribor

86.  

TORKAR RAŽMAN Tomas

2004

KK

0:36,29

336

25.01.2019

Ljubljana

87.  

PERŠE Žiga

2005

OL

0:36,37

334

02.02.2019

Maribor

88.  

KOSMAČ Nik

2005

TK

0:36,50

331

02.02.2019

Maribor

89.  

VERČ Peter

2004

IL

0:36,56

329

08.12.2018

Ljubljana

90.  

BELŠAK Timotej

2005

BM

0:36,57

329

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

ALJAŽ Andraž

2005

TK

0:36,64

327

10.11.2018

Kranj

92.  

FRAS Jan

2002

PDM

0:36,68

326

01.12.2018

Sarajevo

93.  

ULAGA STERLE Cene

2004

OL

0:36,76

324

08.12.2018

Ljubljana

94.  

AĆIMOVIĆ Luka

2005

VV

0:36,79

323

06.04.2019

Velenje

95.  

GOLIČNIK Val

2006

VV

0:36,84

321

06.04.2019

Velenje

96.  

VRAN-BENKOVIČ Bor

2007

BM

0:36,93

319

21.10.2018

Velenje

97.  

KREPEL Urban

2005

VV

0:37,00

317

02.02.2019

Maribor

98.  

KLENOVŠEK Urh

1996

SDD

0:37,12

314

27.10.2018

Ljubljana

99.  

MRAK Mitja

2003

RAD

0:37,38

308

03.11.2018

Celje

100.  

SMOLNIKAR Tevž

2005

RAD

0:37,39

307

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

PETRIČ Lovro

2005

FR

0:37,44

306

08.12.2018

Ljubljana

102.  

MATKO MARCIUS Liam Einar

2004

PC

0:37,59

303

03.11.2018

Celje

103.  

MRAK MAVRIČ Filip

2001

SDD

0:37,69

300

22.12.2018

Ljubljana

104.  

ROTOVNIK Tine

2005

FR

0:37,70

300

10.11.2018

Kranj

105.  

POTOČNIK Janez

2004

RAD

0:37,72

299

14.11.2018

Kranj

106.  

STELE Gašper

2004

KA

0:37,79

298

08.12.2018

Ljubljana

107.  

ŽAGAR Luka

2003

RR

0:37,80

298

22.12.2018

Ljubljana

108.  

SIRNIK Daris

2006

RA

0:37,89

295

10.11.2018

Kranj

109.  

KEREC Odon

2006

IL

0:37,94

294

02.02.2019

Maribor

 

POTOČNIK Vid

2002

OL

0:37,94

294

05.10.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

111.  

MIKUŽ Bor

2006

OL

0:37,97

294

02.02.2019

Maribor

112.  

ČIČ Pavel

2003

TP

0:37,99

293

03.11.2018

Celje

 

VRTARIČ Nik

2004

BM

0:37,99

293

21.10.2018

Velenje

114.  

FIDLER Jakob

2005

NC

0:38,01

293

02.02.2019

Maribor

115.  

SKRIVARNIK Jošt

2006

FR

0:38,13

290

08.12.2018

Ljubljana

116.  

FRANKOVIČ Jure

2006

VV

0:38,23

288

06.04.2019

Velenje

117.  

BABNIK Matic

2007

LL

0:38,27

287

10.02.2019

Maribor

118.  

UDUČ Miha

2004

BM

0:38,29

286

21.10.2018

Velenje

119.  

VARGA Jaka

2006

LL

0:38,33

285

16.02.2019

Herceg Novi

120.  

VEJNOVIČ Rok

2008

KA

0:38,35

285

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

121.  

BRATUN Lovro

2004

RL

0:38,36

285

08.12.2018

Ljubljana

122.  

JEREB Matic

2004

CER

0:38,38

284

08.12.2018

Ljubljana

123.  

PEVEC Julijan

2008

NC

0:38,39

284

19.01.2019

Kranj

124.  

SUHADOLNIK Luka

1989

SDD

0:38,45

283

22.12.2018

Ljubljana

125.  

KASTIGAR Maks

2006

LL

0:38,59

280

10.11.2018

Kranj

126.  

PAVEŠIČ Maj

2006

OL

0:38,62

279

02.02.2019

Maribor

127.  

RAMŠAK ROTENHAJZER Nik

2005

VV

0:38,73

277

06.04.2019

Velenje

128.  

MARIČ Bastian

2006

FR

0:38,82

275

02.02.2019

Maribor

129.  

ZUPANČIČ Taj

2007

RT

0:38,85

274

06.04.2019

Velenje

130.  

ŠIMENEC Amadej

2005

ZVK

0:38,86

274

02.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

131.  

KONČAR Marko Gabriel

2007

KA

0:38,94

272

19.01.2019

Kranj

132.  

MAČEK Tilen

2007

TK

0:39,00

271

10.02.2019

Maribor

133.  

KOCIČ Nikola Tin

2007

SDD

0:39,09

269

08.12.2018

Ljubljana

134.  

KRALJ Žan Luka

2002

PDM

0:39,13

268

02.11.2018

Ruše

135.  

FEKONJA Sergej

2004

PDM

0:39,23

266

01.12.2018

Sarajevo

136.  

PRIBAC Maj

2006

BP

0:39,30

265

10.11.2018

Kranj

137.  

MAJCEN Taj

2007

SDD

0:39,42

262

10.02.2019

Maribor

138.  

SOUFI Ali

2003

BM

0:39,44

262

17.11.2018

Kranj

139.  

VASLE Tim

2006

NC

0:39,57

259

02.02.2019

Maribor

140.  

ŠUMI BRANILOVIČ Maj

2007

RAD

0:39,59

259

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

141.  

KOSEC Tian

2005

PDM

0:39,61

259

01.12.2018

Sarajevo

142.  

ŠIBANC Dane

2006

VV

0:39,76

256

06.04.2019

Velenje

143.  

PODOBNIK Filip

2008

OL

0:39,79

255

19.01.2019

Kranj

144.  

PERC Jan

2001

VV

0:39,85

254

21.10.2018

Velenje

 

POŽENEL Tim

2005

SDD

0:39,85

254

22.12.2018

Ljubljana

146.  

TERDIČ Tilen

2005

TK

0:39,86

254

10.11.2018

Kranj

147.  

SLANA Bor

2005

LL

0:40,19

247

08.12.2018

Ljubljana

148.  

KOZOLE Jan

2005

CK

0:40,20

247

10.11.2018

Kranj

149.  

HOJNIK Črtomir

2004

BM

0:40,32

245

02.11.2018

Ruše

150.  

BIZJAK JAMBROVIĆ Matic

2006

VV

0:40,39

244

06.04.2019

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

151.  

PAVEŠIČ Svit

2006

OL

0:40,40

244

17.11.2018

Louvain-la-Neuve

152.  

BREGANT Anej

2004

BM

0:40,46

243

08.12.2018

Ljubljana

153.  

MEDVED Jakob

2002

SDD

0:40,47

242

22.12.2018

Ljubljana

154.  

ŠTRIBL Tilen

2005

RAD

0:40,54

241

08.12.2018

Ljubljana

155.  

METULJ Marcel

2007

FR

0:40,56

241

08.12.2018

Ljubljana

156.  

KAVČIČ JOGAN Tibor

2006

LL

0:40,57

241

10.11.2018

Kranj

157.  

OBERČ Svit

2007

TK

0:40,65

239

10.02.2019

Maribor

158.  

ČUBRILO Nik

2002

SDD

0:40,68

239

22.12.2018

Ljubljana

159.  

MALKOV Andrei

2004

OL

0:40,69

238

08.12.2018

Ljubljana

160.  

RAZPOTNIK VRTAČNIK Krištof

2006

LL

0:40,70

238

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

161.  

ZIMIC Urban

2007

IL

0:40,81

236

10.02.2019

Maribor

162.  

KLJUČANIN Benjamin

2005

TK

0:40,85

236

12.12.2018

Kranj

163.  

OSETIČ Matija

2006

CK

0:40,89

235

27.10.2018

Ljubljana

164.  

POLJŠAK Gašper

2006

RL

0:40,91

235

24.11.2018

Banja Luka

165.  

BRATINA Filip

2007

NC

0:41,06

232

19.01.2019

Kranj

166.  

MUSTAR Martin

2006

OL

0:41,23

229

10.11.2018

Kranj

167.  

MRKONJIČ Jan

2005

VV

0:41,26

229

06.04.2019

Velenje

168.  

KRUŠIČ Anej

2006

CK

0:41,38

227

15.12.2018

Čakovec

169.  

VRAČUN Anže

2002

PC

0:41,47

225

03.11.2018

Celje

170.  

PETERLIN Nik

2006

KA

0:41,49

225

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

171.  

POSNJAK Juš

2006

TK

0:41,58

223

10.11.2018

Kranj

172.  

GUŠTIN Anže

2006

VV

0:41,64

222

06.04.2019

Velenje

173.  

TURK Mitja

2006

RR

0:41,88

219

08.12.2018

Ljubljana

174.  

RIHAR Maj

2004

SDD

0:41,93

218

22.12.2018

Ljubljana

175.  

ADAMIČ Michel

1994

SDD

0:41,95

218

27.10.2018

Ljubljana

176.  

BABIČ Črt

2006

OL

0:41,97

217

10.11.2018

Kranj

177.  

OPREŠNIK Gašper

2008

VV

0:42,02

216

06.04.2019

Velenje

178.  

BENEDIČIČ Jošt

2004

RA

0:42,28

212

08.12.2018

Ljubljana

179.  

FRANKO Ian

2007

LL

0:42,40

211

19.01.2019

Kranj

180.  

POPOVIČ Svit

2007

RL

0:42,45

210

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

181.  

VALAS Maks Noah

2006

RL

0:42,48

210

22.12.2018

Ljubljana

182.  

BEZJAK Jaka Gal

2007

BM

0:42,53

209

08.12.2018

Ljubljana

183.  

MUŽERLIN Nejc

2006

BM

0:42,55

208

21.10.2018

Velenje

184.  

ĆIROVIĆ Lovro

2008

RR

0:42,61

208

19.01.2019

Kranj

185.  

VIHER Vid

2005

BM

0:42,64

207

08.12.2018

Ljubljana

186.  

EGART Luka

2005

TK

0:42,68

207

10.11.2018

Kranj

 

OSETIČ Miha

2005

CK

0:42,68

207

10.11.2018

Kranj

188.  

PERKOVIČ Taj

2006

BM

0:42,73

206

06.04.2019

Velenje

189.  

MILOŠEVIĆ Novak

2005

KK

0:42,75

206

08.12.2018

Ljubljana

190.  

MUNDA Alen

2005

IL

0:42,76

205

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VERBOLE Kevin

2007

FR

0:42,76

205

10.11.2018

Kranj

192.  

MISLEJ Manuel

2004

PKA

0:42,79

205

08.12.2018

Ljubljana

193.  

POTOČNIK Tian

2006

RL

0:42,87

204

22.12.2018

Ljubljana

194.  

ROZMAN Nace

2007

KKR

0:42,91

203

13.10.2018

Ribnica

195.  

RADIŠIČ Dejan

2005

TK

0:42,99

202

12.12.2018

Kranj

196.  

PUC Jakob

2006

IL

0:43,10

201

08.12.2018

Ljubljana

197.  

KOVAČIČ Jurij

2007

LL

0:43,11

200

10.02.2019

Maribor

198.  

RESNIK Florijan

2006

CK

0:43,14

200

27.10.2018

Ljubljana

199.  

KOS LIPUŠČEK David

2005

PDM

0:43,16

200

01.12.2018

Sarajevo

200.  

ČUJEŽ Vid

2008

NC

0:43,33

197

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

201.  

MAMIČ Jakob

2003

SDD

0:43,38

197

22.12.2018

Ljubljana

202.  

DAKIĆ Nikola

2006

OL

0:43,41

196

08.12.2018

Ljubljana

203.  

PANIČ Nal

2007

FR

0:43,44

196

19.01.2019

Kranj

204.  

HUDOVORNIK Erik

2007

IL

0:43,46

196

10.11.2018

Kranj

205.  

JUSIĆ Adin

2007

VV

0:43,57

194

06.04.2019

Velenje

206.  

BURSAČ Uroš

2007

LL

0:43,68

193

19.01.2019

Kranj

207.  

ILAR Lun

2007

LL

0:43,69

193

13.10.2018

Ribnica

 

LAMOT Metod

2005

VV

0:43,69

193

06.04.2019

Velenje

209.  

POTNIK Matic

2008

RL

0:43,74

192

10.02.2019

Maribor

210.  

ROTOVNIK Bor

2009

FR

0:43,77

191

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

211.  

STRNIŠA Uroš

2004

BM

0:43,78

191

02.11.2018

Ruše

212.  

RECKO STERNAD Vid

2006

NC

0:43,81

191

10.11.2018

Kranj

213.  

TREVEN Kristjan

2006

IL

0:43,85

190

08.12.2018

Ljubljana

214.  

VIHERNIK Domen

2006

NC

0:44,19

186

10.11.2018

Kranj

215.  

KUSTEC Filip

2006

TK

0:44,20

186

08.12.2018

Ljubljana

216.  

ŠTRUKELJ Luka

2006

NC

0:44,33

184

10.11.2018

Kranj

217.  

BATAGELJ Michel

2006

PKA

0:44,43

183

10.11.2018

Kranj

218.  

SEČNIK Matic

2009

TK

0:44,44

183

19.01.2019

Kranj

219.  

DAŠIČ ZVONAR Luka

2005

AQ

0:44,50

182

08.12.2018

Ljubljana

220.  

KOSMAČ Tilen

2008

TK

0:44,55

182

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

221.  

CVETKOVIČ Leon

2005

RL

0:44,60

181

10.11.2018

Kranj

222.  

BOŽOVIČ Gašper

2007

CK

0:44,73

179

10.11.2018

Kranj

223.  

ALJAŽ Denis

2008

TK

0:44,79

179

08.12.2018

Ljubljana

224.  

BLAŽEKA Matjaž

2007

BM

0:44,97

177

02.11.2018

Ruše

225.  

NOVOSEL Nejc

2003

RAD

0:45,00

176

17.11.2018

Kranj

226.  

STERGAR Jan

2007

LL

0:45,10

175

10.02.2019

Maribor

227.  

ZALAR Maj

2007

OL

0:45,12

175

10.11.2018

Kranj

228.  

AMBROŽIČ Žan Leon

2004

BM

0:45,13

175

02.11.2018

Ruše

229.  

FRAS Žan

2005

PDM

0:45,29

173

01.12.2018

Sarajevo

230.  

STARC Teo

2008

RR

0:45,30

173

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

231.  

ALIČ Nan

2006

IL

0:45,39

172

10.11.2018

Kranj

232.  

PEČEK DANIELI David

2008

OL

0:45,40

172

19.01.2019

Kranj

233.  

LOGAR Bor

2008

TK

0:45,46

171

19.01.2019

Kranj

234.  

ZAJC Svit

2005

LL

0:45,73

168

08.12.2018

Ljubljana

235.  

PRINCL Miha

2008

VV

0:45,74

168

21.10.2018

Velenje

236.  

JURKOVIČ Klemen

2003

SDD

0:45,77

167

27.10.2018

Ljubljana

237.  

VOLAVŠEK Lan

2005

BM

0:45,84

167

06.04.2019

Velenje

238.  

LESJAK Jakob

2006

NC

0:45,97

165

10.11.2018

Kranj

239.  

BREŠKI ČOKLC Gal

2005

PKA

0:46,01

165

08.12.2018

Ljubljana

 

JELOVŠEK Jane

2007

RL

0:46,01

165

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

241.  

GOR Danijel

2008

KK

0:46,04

164

10.02.2019

Maribor

242.  

KIKER Jan

2007

PC

0:46,11

164

13.10.2018

Ribnica

243.  

FINK Amadej

2007

KK

0:46,19

163

20.10.2018

Reka/Rijeka

244.  

ČADEŽ Tanej

2009

LL

0:46,20

163

19.01.2019

Kranj

 

OROŽ Luka

2007

PKA

0:46,20

163

10.02.2019

Maribor

246.  

ČATIĆ Ismar

2006

IL

0:46,28

162

08.12.2018

Ljubljana

247.  

MEGUŠAR Ožbej

2006

RA

0:46,41

161

06.04.2019

Velenje

248.  

ZUPANIČ Tian

2007

NC

0:46,45

160

10.11.2018

Kranj

249.  

MARKAČ Nik

2009

FR

0:46,51

160

16.03.2019

Ljubljana

250.  

KLAMPFER Alex Jaka

2007

BM

0:46,52

159

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOČEVAR Jon

2009

NC

0:46,52

159

08.12.2018

Ljubljana

252.  

LOVŠIN Liam Julijan

2008

RR

0:46,57

159

10.02.2019

Maribor

253.  

FIŠER Maks

2007

TK

0:46,59

159

10.02.2019

Maribor

254.  

POŽENEL Jan

2005

SDD

0:46,60

159

22.12.2018

Ljubljana

255.  

ZALOŽNIK Matic

2007

VV

0:46,61

158

06.04.2019

Velenje

256.  

GREŠAK Nik

2007

KKR

0:46,64

158

13.10.2018

Ribnica

257.  

ROGELJ Gal

2007

RL

0:46,75

157

08.12.2018

Ljubljana

258.  

BLATNIK Nik

2006

RR

0:46,82

156

10.11.2018

Kranj

259.  

GREGORIČ Mitja

2005

IL

0:46,83

156

10.11.2018

Kranj

260.  

LORGER Brin

2008

VV

0:46,84

156

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

261.  

LUŽNIK Anže

2007

RAD

0:46,86

156

19.01.2019

Kranj

262.  

VUČKO Nik

2008

IL

0:46,87

156

10.11.2018

Kranj

263.  

JANČAR Blaž

2007

IL

0:46,95

155

10.02.2019

Maribor

 

SEDEJ Anžej

2007

OL

0:46,95

155

10.11.2018

Kranj

265.  

ERMENC Aidan

2008

PC

0:46,97

155

10.02.2019

Maribor

266.  

SEVER Marko

2007

LL

0:46,98

155

19.01.2019

Kranj

267.  

HAMBERGER Vall

2007

IL

0:46,99

155

10.11.2018

Kranj

268.  

BRODEJ Jakob

2007

NC

0:47,01

154

19.01.2019

Kranj

269.  

LAHAJNAR Črt

2005

CER

0:47,02

154

10.11.2018

Kranj

270.  

BONE Andrej

2008

KKR

0:47,07

154

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

271.  

VIHERNIK Aljoša

2008

NC

0:47,21

152

13.10.2018

Ribnica

272.  

PETEK Žan

2006

AQ

0:47,45

150

08.12.2018

Ljubljana

273.  

BATAGELJ Vid

2007

PKA

0:47,47

150

10.02.2019

Maribor

274.  

FERENČAK Luka

2007

CK

0:47,48

150

27.10.2018

Ljubljana

275.  

MEŠIĆ Enej

2009

OL

0:47,54

149

16.03.2019

Ljubljana

276.  

LAPANJE Jonas

2009

CER

0:47,58

149

10.02.2019

Maribor

277.  

FINK Aleksej

2009

KK

0:47,61

149

19.01.2019

Kranj

278.  

VAVTAR Aljaž

2008

RR

0:47,62

149

19.01.2019

Kranj

279.  

KLENOVŠEK Gari

2006

BM

0:47,64

148

08.12.2018

Ljubljana

280.  

KOLENKO Tim

2008

IL

0:47,68

148

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

281.  

GOVŠE Lan

2009

IL

0:47,70

148

16.03.2019

Ljubljana

282.  

JURKOVIČ Jure

2007

LL

0:47,72

148

19.01.2019

Kranj

283.  

HORVAT Jan

2003

ZR

0:47,73

148

03.11.2018

Celje

284.  

ŠUKUNDA HADAŠ Elijas

2009

TK

0:47,75

147

12.12.2018

Kranj

285.  

ŠETINA Nejc

2009

NC

0:47,78

147

16.03.2019

Ljubljana

286.  

GREGORIČ Jakob

2006

IL

0:47,87

146

10.11.2018

Kranj

287.  

GROHAR Črt

2008

RL

0:47,94

146

27.10.2018

Ljubljana

288.  

KOSTANJEVEC Matevž

2007

PAK

0:47,98

145

08.12.2018

Ljubljana

289.  

PERŠIN Blaž

2008

IL

0:48,02

145

13.10.2018

Ribnica

290.  

LOMBERGAR Adam

2007

BM

0:48,03

145

10.02.2019

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

291.  

OROŽ Žiga

2007

PKA

0:48,07

144

19.01.2019

Kranj

292.  

FERJANČIČ Anej

2007

PKA

0:48,08

144

10.02.2019

Maribor

 

KOMAR PUCELJ Žiga

2007

LL

0:48,08

144

19.01.2019

Kranj

294.  

ŠTEMBAL Sven

2007

LL

0:48,10

144

10.11.2018

Kranj

295.  

JEZOVŠEK ŠPILJAR Teo

2010

NC

0:48,14

144

10.02.2019

Maribor

296.  

MILANOVIČ Tanai

2006

BM

0:48,31

142

06.04.2019

Velenje

 

POGAČ Urban

2006

AQ

0:48,31

142

10.11.2018

Kranj

298.  

ŠTAUS Taj

2006

PDM

0:48,33

142

08.12.2018

Ljubljana

299.  

ZILIANI Izak

2007

NG

0:48,34

142

19.01.2019

Kranj

300.  

KRAMER Žiga

2006

OL

0:48,46

141

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

301.  

LOVRIČ Marcel

2009

RL

0:48,48

141

16.03.2019

Ljubljana

302.  

ZOGOVIČ Luka

2008

LL

0:48,55

140

19.01.2019

Kranj

303.  

SLAPAR Tom

2006

AQ

0:48,59

140

08.12.2018

Ljubljana

304.  

VRAČUN Matic

2007

PC

0:48,60

140

13.10.2018

Ribnica

305.  

ŠINK Žan

2008

TK

0:48,63

139

10.02.2019

Maribor

306.  

ZELENC Tadej

2007

CER

0:48,65

139

10.02.2019

Maribor

307.  

OBAČKIČ Danilo

2009

NC

0:48,74

139

10.11.2018

Kranj

 

PATERNOSTER Alexander

2009

FR

0:48,74

139

06.04.2019

Velenje

309.  

HAFNER Jakob

2005

TK

0:48,79

138

17.10.2018

Kranj

 

ŠUMI BRANILOVIČ Vid

2010

RAD

0:48,79

138

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

311.  

ŠTUPAR Tevž

2006

KA

0:48,89

137

08.12.2018

Ljubljana

312.  

KRAMBERGER Filip

2006

BM

0:48,90

137

21.10.2018

Velenje

313.  

MAZI JAMNIK Arne

2009

TK

0:49,06

136

16.03.2019

Ljubljana

314.  

KRALJ Žak Maj

2007

PDM

0:49,11

135

10.02.2019

Maribor

315.  

CINK Lovrenc

2005

KK

0:49,13

135

10.11.2018

Kranj

316.  

MELANŠEK Matic

2006

SDD

0:49,15

135

08.12.2018

Ljubljana

317.  

ČUJEŽ Miha

2010

NC

0:49,25

134

10.11.2018

Kranj

318.  

KORAČIN Matt

2008

BM

0:49,27

134

10.02.2019

Maribor

319.  

MALKOV Aleksandr

2009

OL

0:49,41

133

16.03.2019

Ljubljana

320.  

KAPUŠIN Nejc

2006

CK

0:49,48

132

27.10.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

321.  

POTOČAR Miha

2007

SDD

0:49,49

132

08.12.2018

Ljubljana

322.  

MAROLT Matija

2006

CK

0:49,50

132

10.11.2018

Kranj

323.  

VILFAN KOŽUH Lev

2009

RL

0:49,54

132

16.03.2019

Ljubljana

324.  

NEČIMER Gaj

2009

RAD

0:49,61

131

16.03.2019

Ljubljana

325.  

ERKER DE LUCAT George

2010

OL

0:49,66

131

13.10.2018

Ribnica

326.  

VIDOVIĆ Lan

2007

IL

0:49,68

131

10.02.2019

Maribor

327.  

MEDVED Svit

2009

TOR

0:49,71

131

16.03.2019

Ljubljana

328.  

GORIŠEK Nino

2008

BM

0:49,73

130

06.04.2019

Velenje

329.  

MAHNIČ DOBROVOLJC Dorian

2007

OL

0:49,79

130

10.11.2018

Kranj

330.  

PAŠIĆ KOČAR Maj

2007

LL

0:49,81

130

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

331.  

KOBILICA Lovro

2008

RAD

0:49,84

130

19.01.2019

Kranj

332.  

REGVAT Jani

2008

BM

0:49,87

129

21.10.2018

Velenje

333.  

LAPUH Mark Anej

2007

KA

0:49,98

128

19.01.2019

Kranj

334.  

MARJANOVIČ Jan

2007

OL

0:50,13

127

10.11.2018

Kranj

335.  

SOKOLOVIČ Tim

2005

CK

0:50,17

127

27.10.2018

Ljubljana

 

TOPLIŠEK Nejc

2008

PDM

0:50,17

127

08.12.2018

Ljubljana

337.  

MIHELAK Svit

2007

NC

0:50,21

127

05.01.2019

Celje

338.  

ŠPEGELJ Anže

2007

NC

0:50,22

127

10.11.2018

Kranj

339.  

JEVŠEVAR Kristjan

2009

PDM

0:50,30

126

10.02.2019

Maribor

340.  

RUPNIK Ivo

2008

IL

0:50,40

125

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

341.  

LAHARNAR Taras

2009

RAD

0:50,43

125

16.03.2019

Ljubljana

342.  

JUSTIN Miha

2007

KA

0:50,50

125

10.02.2019

Maribor

343.  

RECKO STERNAD Metod

2006

PC

0:50,56

124

10.11.2018

Kranj

344.  

PERC Nik

2009

NC

0:50,58

124

10.02.2019

Maribor

345.  

BRŽAN Tibor

2007

KK

0:50,66

123

13.10.2018

Ribnica

 

PFAJFAR Žiga

2008

RA

0:50,66

123

06.04.2019

Velenje

347.  

KOVAČIČ LOVŠIN Jakob

2009

RL

0:50,67

123

10.02.2019

Maribor

348.  

VUŠNIK Žan Luka

2009

FR

0:50,93

121

16.03.2019

Ljubljana

349.  

URBANČIČ Filip

2008

LL

0:51,04

121

19.01.2019

Kranj

350.  

KRAGELJ Črt

2008

PKA

0:51,14

120

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRČEK Aljaž

2008

AQ

0:51,14

120

08.12.2018

Ljubljana

352.  

PAHOR Tjaš

2005

PKA

0:51,16

120

10.11.2018

Kranj

353.  

PEZEROVIČ Ian

2009

LL

0:51,21

119

16.03.2019

Ljubljana

354.  

VRABL Nik

2008

BM

0:51,31

119

06.04.2019

Velenje

355.  

KREVH David

2006

PDM

0:51,35

118

08.12.2018

Ljubljana

356.  

MAŠERA Gašper

2009

NG

0:51,41

118

08.12.2018

Ljubljana

357.  

RODE Mark

2009

IL

0:51,47

118

16.03.2019

Ljubljana

358.  

PFAJFAR Ožbe

2009

CK

0:51,48

117

16.03.2019

Ljubljana

359.  

PETEK Jaka

2008

RR

0:51,55

117

10.11.2018

Kranj

360.  

JEKOVEC Ažbe

2008

TK

0:51,63

116

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

361.  

JURČIČ Anej

2009

CK

0:51,83

115

16.03.2019

Ljubljana

362.  

BABIČ Tin

2010

CK

0:51,90

115

10.02.2019

Maribor

363.  

KEROVEC FLIS Jan

2006

BM

0:52,04

114

06.04.2019

Velenje

364.  

MELON Oskar

2010

OL

0:52,08

113

08.12.2018

Ljubljana

365.  

PRITERŽNIK Oskar

2008

FR

0:52,24

112

10.11.2018

Kranj

366.  

PODLESNIK Maks

2007

BM

0:52,31

112

10.02.2019

Maribor

367.  

SMRKOLJ Kristjan

2008

RL

0:52,33

112

10.02.2019

Maribor

368.  

LENART Tai

2007

VV

0:52,34

112

06.04.2019

Velenje

369.  

ALEŠ Urban

2009

LL

0:52,45

111

16.03.2019

Ljubljana

370.  

ROŽMAN Jaka

2008

TK

0:52,59

110

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

371.  

CEGNAR Svit

2005

TK

0:52,65

110

17.10.2018

Kranj

372.  

ŠAMEC Žiga

2005

BM

0:52,69

110

21.10.2018

Velenje

373.  

LAZNIK Bor

2006

NC

0:52,82

109

05.01.2019

Celje

374.  

LAMOT Domen

2008

VV

0:53,01

108

06.04.2019

Velenje

375.  

SMOLIČ BATTELINO Juš

2010

OL

0:53,05

107

08.12.2018

Ljubljana

376.  

JAGODIC Nej

2010

TK

0:53,11

107

10.11.2018

Kranj

377.  

KOCJANČIČ Gašper

2006

TK

0:53,12

107

10.11.2018

Kranj

378.  

GOSTENČNIK Jaš

2006

BM

0:53,13

107

06.04.2019

Velenje

379.  

POGAČAR Lovro

2009

BM

0:53,23

106

21.10.2018

Velenje

380.  

GERLIČ Max

2007

BM

0:53,29

106

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

381.  

OŠLAJ Tine

2010

OL

0:53,33

106

19.01.2019

Kranj

382.  

KOVAČIČ Arne

2007

NC

0:53,36

105

13.10.2018

Ribnica

383.  

BURDUJA Kristian

2009

KK

0:53,37

105

03.02.2019

Trst/Trieste

384.  

KRDŽALIĆ Maj

2009

RL

0:53,41

105

16.03.2019

Ljubljana

385.  

LAVRENČIČ Gal

2006

AQ

0:53,42

105

10.11.2018

Kranj

386.  

MIKUŠ Bor

2009

KA

0:53,43

105

16.03.2019

Ljubljana

387.  

MAGAJNE Janž

2009

CER

0:53,48

105

16.03.2019

Ljubljana

388.  

ČUFER Nejc

2006

AQ

0:53,54

104

10.11.2018

Kranj

 

KOREN Vid

2010

RR

0:53,54

104

01.12.2018

Sarajevo

390.  

EGART Žan

2008

TK

0:53,61

104

10.11.2018

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

391.  

RENER Val

2009

RL

0:53,62

104

16.03.2019

Ljubljana

392.  

ADLEŠIČ Jure

2006

AQ

0:53,63

104

10.11.2018

Kranj

393.  

JOSLYN Illia

2005

SDD

0:53,66

104

08.12.2018

Ljubljana

394.  

WALLAND Jan

2006

RAD

0:53,75

103

27.10.2018

Ljubljana

395.  

BARTENJEV Luka

2009

OL

0:53,85

103

16.03.2019

Ljubljana

396.  

JERKOVIČ Tim

2011

TK

0:54,03

102

10.11.2018

Kranj

397.  

ČAMPA Tobija

2008

RR

0:54,31

100

19.01.2019

Kranj

398.  

ZORMAN Matic

2007

TK

0:54,36

100

19.01.2019

Kranj

399.  

URBANČIČ Mai

2007

AQ

0:54,37

100

08.12.2018

Ljubljana

400.  

TERSEGLAV Lovro

2008

RAD

0:54,42

99

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

401.  

RODMAN PONIKVAR Ian

2008

IL

0:54,63

98

13.10.2018

Ribnica

402.  

UROŠEVIČ Ognjen

2007

RAD

0:54,70

98

27.10.2018

Ljubljana

403.  

MIKULANC Gašper

2008

CK

0:54,85

97

19.01.2019

Kranj

404.  

MIKLIČ Jan

2009

IL

0:54,95

97

16.03.2019

Ljubljana

405.  

SLAK Jakob

2007

AQ

0:54,99

96

10.11.2018

Kranj

406.  

KRNETIĆ Sergej

2009

IL

0:55,29

95

13.10.2018

Ribnica

407.  

PRIBAC Lan

2009

BP

0:55,32

95

10.11.2018

Kranj

408.  

MLAKAR Timon

2008

TK

0:55,48

94

12.12.2018

Kranj

 

ZALOKAR Lukas

2009

BM

0:55,48

94

16.03.2019

Ljubljana

410.  

BURSAČ Marko

2010

LL

0:55,51

94

22.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

411.  

ŠMID Oskar

2009

RL

0:55,56

93

16.03.2019

Ljubljana

412.  

ZAKRAJŠEK Aljaž

2010

RR

0:55,59

93

19.01.2019

Kranj

413.  

MAHER Nejc

2009

RAD

0:55,61

93

16.03.2019

Ljubljana

414.  

LIPOLT Aleksander

2009

LL

0:55,62

93

16.03.2019

Ljubljana

415.  

POTOČNIK Lojze

2007

TK

0:55,63

93

10.11.2018

Kranj

416.  

GEORGIIEV Egor

2009

LL

0:55,90

92

16.03.2019

Ljubljana

417.  

FOŠNARIČ Martin

2009

NC

0:55,97

91

05.01.2019

Celje

418.  

LESKOVAR Tim

2007

IL

0:56,03

91

13.10.2018

Ribnica

419.  

TRUNTIČ Miha

2007

BM

0:56,24

90

21.10.2018

Velenje

420.  

NUČIČ Aljaž

2007

IL

0:56,28

90

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

421.  

BRŽAN Tosja

2010

KK

0:56,36

89

10.11.2018

Kranj

422.  

GROS Luka Žiga

2008

RAD

0:56,38

89

27.10.2018

Ljubljana

423.  

ZENJILOVSKI Nik

2008

TK

0:56,50

89

09.01.2019

Kranj

424.  

TOŠKAN TOVORNIK Enej

2007

AQ

0:56,74

88

22.12.2018

Ljubljana

425.  

JEROVŠEK Gašper

2009

IL

0:57,01

86

16.03.2019

Ljubljana

426.  

POLJŠAK Žiga

2010

RL

0:57,07

86

10.11.2018

Kranj

427.  

EMRIĆ FORSTNER Erik

2010

VV

0:57,09

86

06.04.2019

Velenje

428.  

KOCJAN Nik

2008

IL

0:57,17

86

13.10.2018

Ribnica

429.  

VOLK Žiga

2009

LL

0:57,58

84

16.03.2019

Ljubljana

430.  

HERIC BRALA Rok

2008

IL

0:57,61

84

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

431.  

TURK Patrik

2008

RR

0:57,88

83

19.01.2019

Kranj

432.  

KRAJINOVIČ Gašper

2007

NC

0:58,22

81

13.10.2018

Ribnica

433.  

BORNŠEK Jakob

2008

NC

0:58,27

81

13.10.2018

Ribnica

 

VODUŠEK Tian

2006

PDM

0:58,27

81

08.12.2018

Ljubljana

435.  

CAPELLO Nino

2009

NC

0:58,35

81

05.01.2019

Celje

436.  

BRATKOVIČ KOLEŠA Nik

2009

IL

0:58,41

80

16.03.2019

Ljubljana

437.  

HABJAN Jaka

2008

TK

0:58,49

80

09.01.2019

Kranj

438.  

LEVAŠIČ Klemen

2008

KK

0:58,66

79

08.12.2018

Ljubljana

439.  

FEKONJA Alex

2007

BM

0:58,71

79

06.04.2019

Velenje

440.  

GREGORČIČ Nejc

2008

IL

0:58,73

79

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

441.  

GRADIŠEK Žan

2008

TK

0:59,01

78

09.01.2019

Kranj

442.  

JELENKO Jakob

2006

CK

0:59,10

77

15.12.2018

Čakovec

443.  

SEVER Filip

2010

LL

0:59,19

77

19.01.2019

Kranj

444.  

REBEC Taj

2010

VV

0:59,29

77

21.10.2018

Velenje

445.  

GOLTNIK Urban

1996

VV

0:59,42

76

02.02.2019

Maribor

446.  

HROVAT Nejc

2007

TK

0:59,46

76

12.12.2018

Kranj

447.  

KOVAČIČ Oskar

2010

NC

0:59,56

76

06.04.2019

Velenje

448.  

VUKADIN Timotej Elijah

2010

LL

0:59,63

75

19.01.2019

Kranj

449.  

ISAK Jernej

2007

FR

0:59,88

74

21.10.2018

Velenje

450.  

VASLE Aljaž

2009

NC

1:00,11

74

05.01.2019

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

451.  

KELENC Sergej

2010

CK

1:00,21

73

19.01.2019

Kranj

 

TOMC Sven

2010

TK

1:00,21

73

19.01.2019

Kranj

453.  

JAMBROŠIČ Rok

2010

KK

1:00,30

73

19.01.2019

Kranj

454.  

KOMAR KUGLER Lovro

2008

VV

1:00,31

73

21.10.2018

Velenje

455.  

ŠLIBAR Grega

2009

TK

1:00,36

73

19.01.2019

Kranj

456.  

KOROŠ Žiga

2011

FR

1:00,60

72

21.10.2018

Velenje

457.  

FIŠER WLODYGA Aleksander

2009

RL

1:00,67

72

16.03.2019

Ljubljana

458.  

RENKO Vid

2007

AQ

1:00,82

71

08.12.2018

Ljubljana

459.  

MALAVAŠIČ Jan

2011

RR

1:01,00

70

06.04.2019

Velenje

460.  

KOZAR Izak

2009

RL

1:01,24

70

16.03.2019

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

461.  

ŠKRINJAR Lukas

2007

PAK

1:01,52

69

13.10.2018

Ribnica

462.  

BAUK Uroš

2009

RL

1:01,55

69

16.03.2019

Ljubljana

463.  

NOVAK Jak

2010

AQ

1:01,74

68

10.11.2018

Kranj

464.  

HUDOVORNIK Domen

2011

IL

1:01,77

68

22.12.2018

Ljubljana

465.  

TISOVNIK Anže

2009

FR

1:02,15

67

21.10.2018

Velenje

466.  

BLATNIK Ažbe

2009

NC

1:02,53

65

16.03.2019

Ljubljana

467.  

ŽNIDARŠIČ Ian

2010

OL

1:03,06

64

08.12.2018

Ljubljana

468.  

ŽIGANTE Markus

2009

KA

1:03,10

64

16.03.2019

Ljubljana

469.  

NAHTIGAL Filip

2010

OL

1:03,20

63

22.12.2018

Ljubljana

470.  

ZBAŠNIK Aljaž

2010

RR

1:03,33

63

13.10.2018

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

471.  

OSTREŽ Žiga

2009

AQ

1:03,51

62

16.03.2019

Ljubljana

472.  

VALCL Žare

2008

RA

1:03,92

61

10.11.2018

Kranj

473.  

SEDIČ Vid

2010

PAK

1:04,55

59

19.01.2019

Kranj

474.  

BOGDANOVIĆ Tai

2008

TK

1:04,75

59

19.01.2019

Kranj

475.  

BOYKOVSKI Filip

2010

TK

1:04,80

59

19.01.2019

Kranj

476.  

AMBROŽIČ Alessandro

2010

RR

1:04,83

59

06.04.2019

Velenje

 

MUJKIC Liam

2009

LL

1:04,83

59

16.03.2019

Ljubljana

478.  

KOŽAR Lovro

2010

CK

1:04,84

59

19.01.2019

Kranj

479.  

LONČAREVIČ Lan

2009

NC

1:05,45

57

05.01.2019

Celje

480.  

BATYRSHIN Artem

2009

OL

1:05,78

56

08.12.2018

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

481.  

ŽBOGAR Gašper

2009

TK

1:06,56

54

19.01.2019

Kranj

482.  

TORKAR Drejc

2011

KKR

1:06,93

53

10.11.2018

Kranj

483.  

KUROŠ Lan

2009

RAD

1:07,14

53

16.03.2019

Ljubljana

484.  

TISU TRAVAR Lev

2011

TK

1:07,22

53

19.01.2019

Kranj

485.  

IVIČ MARGERIT Patrik

2010

TK

1:07,48

52

12.12.2018

Kranj

486.  

TOMC Tom

2010

TK

1:07,84

51

09.01.2019

Kranj

487.  

KRANJC Nejc

2010

CK

1:07,94

51

19.01.2019

Kranj

488.  

SRŠA Domen

2009

VV

1:08,62

49

21.10.2018

Velenje

489.  

OSENAR Filip

2009

AQ

1:09,32

48

16.03.2019

Ljubljana

490.  

BERDAJS Matic

2012

TK

1:10,05

46

19.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

491.  

PANDŽIČ Tian

2011

KKR

1:10,56

45

10.11.2018

Kranj

492.  

ČERMELJ Izidor

2011

TK

1:12,06

43

19.01.2019

Kranj

493.  

SITAR Andraž

2011

KKR

1:12,94

41

10.11.2018

Kranj

494.  

GOMZEJ Tian

2010

NC

1:13,36

40

06.04.2019

Velenje

495.  

TIŠLER Aleksander

2008

AQ

1:13,39

40

10.11.2018

Kranj

496.  

OBLAK Žan Luck

2010

VV

1:14,60

38

21.10.2018

Velenje

497.  

PUGELJ Rok

2010

TK

1:14,62

38

09.01.2019

Kranj

498.  

OBLAK Tim

2009

SDD

1:17,81

34

16.03.2019

Ljubljana

499.  

NOVAK Bor

2011

TK

1:18,93

32

19.01.2019

Kranj

500.  

BEŠTER Ožbej

2012

TK

1:22,65

28

09.01.2019

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

501.  

BERNARD Mark

2011

TK

1:25,48

25

14.11.2018

Kranj

502.  

ZUPAN Luka

2011

TK

1:25,84

25

14.11.2018

Kranj

503.  

BRANDIĆ Taj

2012

TK

1:32,56

20

19.01.2019

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

503

2006.28

0:46,81

156



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.