Back    Home

Lestvice *
2010/2011, dečki, 100 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 06.12.2022, 15:17:35

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

DOVER Luka

1997

PDM

1:09,79

580

20.02.2011

Maribor

2.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

1:13,70

492

20.02.2011

Maribor

3.  

TRELC Tomaž

1997

TK

1:13,72

492

20.02.2011

Maribor

4.  

SOOS Daniel

1997

OL

1:14,08

485

20.02.2011

Maribor

5.  

ZOBEC Tim

1997

RR

1:14,33

480

20.02.2011

Maribor

6.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

1:14,60

475

19.03.2011

Ribnica

7.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

1:14,82

471

19.03.2011

Ribnica

8.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

1:15,39

460

19.03.2011

Ribnica

9.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

1:16,14

447

09.04.2011

Celje

10.  

MEDIŽEVEC Anže

1997

TK

1:16,84

435

08.12.2010

Montichiari

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

PODJED Jaka

1997

KA

1:17,39

425

19.03.2011

Ribnica

12.  

* ZORMAN Niko

1997

BM

1:17,42

425

27.11.2010

Kranj

13.  

BEŠTER Mitja

1998

TK

1:17,51

423

30.01.2011

Kranj

14.  

PADAR Matej

1997

RR

1:17,69

420

30.01.2011

Kranj

15.  

HROVATIN Žan

1998

LL

1:18,93

401

20.02.2011

Maribor

16.  

PAVLEKOVIČ Marko

1998

FR

1:20,28

381

20.02.2011

Maribor

17.  

IVARTNIK Urh

1997

FR

1:20,37

380

20.02.2011

Maribor

18.  

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

1:20,39

379

20.02.2011

Maribor

19.  

MODIC Jaka

1997

OL

1:21,18

368

19.03.2011

Ribnica

20.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

1:21,64

362

09.04.2011

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

GRMEK Martin

1998

SDD

1:21,73

361

20.02.2011

Maribor

22.  

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

1:22,62

350

20.02.2011

Maribor

23.  

KUNST Nik

1998

NC

1:23,08

344

09.04.2011

Celje

24.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

1:23,12

343

12.12.2010

Maribor

25.  

OSANA Filip

1997

RL

1:23,77

335

20.02.2011

Maribor

26.  

GANTAR Urban

1997

TK

1:23,79

335

20.02.2011

Maribor

27.  

CAR Žan

1997

OL

1:23,84

335

19.03.2011

Ribnica

28.  

HABJAN Aljoša

1997

RA

1:24,24

330

19.03.2011

Ribnica

29.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

1:24,40

328

12.12.2010

Maribor

30.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

1:24,50

327

04.12.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

1:24,55

326

27.11.2010

Kranj

32.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

1:24,84

323

30.01.2011

Kranj

33.  

ROPAČ Peter

1997

RAD

1:25,13

320

04.12.2010

Ljubljana

34.  

GORNIK Aljaž

1998

SDD

1:25,41

316

09.04.2011

Celje

35.  

STRANIG Matevž

1997

RAD

1:25,80

312

20.02.2011

Maribor

36.  

ARNIK LADIČ Aljaž

1998

BM

1:25,84

312

09.04.2011

Celje

37.  

VODOPIVEC Žiga

1997

IL

1:25,98

310

30.01.2011

Kranj

38.  

JUG Julijan

1997

NC

1:26,51

304

18.12.2010

Čakovec

39.  

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

1:26,74

302

12.12.2010

Maribor

40.  

KOS Nejc

1997

BM

1:28,00

289

19.03.2011

Ribnica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

1:28,38

286

09.04.2011

Celje

42.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

1:28,40

285

09.04.2011

Celje

43.  

GRNJAK Marcel

1998

FR

1:28,53

284

20.02.2011

Maribor

44.  

OMAN Jaka

1997

TK

1:28,78

282

04.12.2010

Ljubljana

45.  

PUHEK Aljaž

1997

BM

1:29,95

271

12.12.2010

Maribor

46.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

1:30,32

268

22.01.2011

Linz

47.  

MIŠANOVIĆ Marko

1998

CK

1:30,50

266

19.03.2011

Ribnica

48.  

PETERLIN Rok

1998

KA

1:30,70

264

09.04.2011

Celje

49.  

VODENIK Vito

1998

RAD

1:31,08

261

20.11.2010

Velenje

50.  

PODREKAR Tadej

1998

BM

1:31,09

261

09.04.2011

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

1:31,27

259

27.11.2010

Kranj

52.  

GLADEK Mark

1998

TK

1:31,87

254

19.03.2011

Ribnica

53.  

ZUPANC Rok

1998

TK

1:31,90

254

27.11.2010

Kranj

54.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

1:32,08

253

22.01.2011

Linz

55.  

MASTEN Tim

1998

SDD

1:32,15

252

19.03.2011

Ribnica

56.  

ŠUŠTERŠIČ Paskal

1998

TK

1:32,28

251

20.02.2011

Maribor

57.  

BLATNIK Matevž

1997

KA

1:32,34

250

20.02.2011

Maribor

58.  

HAZEMALI Blaž

1997

TP

1:32,72

247

12.12.2010

Maribor

59.  

POJE Ožbe

1998

RR

1:32,76

247

19.03.2011

Ribnica

60.  

FICKO Blaž

1998

RR

1:33,50

241

22.01.2011

Linz

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

BOGATAJ JAKOPIN Erik

1998

TK

1:34,05

237

30.01.2011

Kranj

62.  

GREGORIČ Peter

1998

KK

1:34,25

235

20.02.2011

Maribor

63.  

KOVAČIČ Martin

1998

IL

1:34,89

231

15.01.2011

Ljubljana

64.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

1:35,00

230

09.04.2011

Celje

65.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

1:35,12

229

20.02.2011

Maribor

66.  

ŠABEC Nik

1998

VV

1:35,18

229

22.01.2011

Linz

67.  

KRAVOS Maks

1997

BM

1:35,20

228

20.02.2011

Maribor

68.  

OBRANOVIČ Nik

1997

RR

1:35,21

228

19.03.2011

Ribnica

69.  

RASTODER Ervin

1998

OL

1:35,30

228

15.01.2011

Ljubljana

70.  

VRHOVNIK Gašper

1997

IL

1:35,51

226

27.11.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

POLISHCHUK Igor

1997

TK

1:35,71

225

04.12.2010

Ljubljana

72.  

VREMEC Timi

1998

NG

1:36,25

221

27.11.2010

Kranj

73.  

PAJIĆ Dejan

1997

RAD

1:36,27

221

06.11.2010

Radovljica

74.  

NOVAK Miha

1998

RAD

1:36,45

220

09.10.2010

Kranj

75.  

REPNIK Aljaž

1997

TK

1:36,56

219

22.01.2011

Linz

76.  

STERNAD Aljaž

1997

TP

1:37,14

215

25.09.2010

Ruše

77.  

VREMEC Ajk

1997

NG

1:37,83

211

04.12.2010

Ljubljana

78.  

MAVRIČ Žan

1998

SDD

1:38,20

208

30.01.2011

Kranj

79.  

KOVAČ Matevž

1998

CER

1:38,44

207

15.10.2010

Kranj

80.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

1:38,98

203

25.09.2010

Ruše

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

KOMPLET Jaka

1998

PC

1:39,04

203

19.03.2011

Ribnica

82.  

LENART Niko

1998

TP

1:39,54

200

25.09.2010

Ruše

83.  

SIKUR NAKIČ Jan

1998

KK

1:40,02

197

30.01.2011

Kranj

84.  

ŽAGAR Aljaž

1998

RL

1:41,26

190

20.02.2011

Maribor

85.  

KLJENAK Jan David

1997

KA

1:41,43

189

20.02.2011

Maribor

86.  

ŠIMAC Rok

1998

SDD

1:43,38

178

19.03.2011

Ribnica

87.  

CVIKL Matija

1998

NC

1:43,52

178

15.01.2011

Radenci

88.  

GRADIŠEK Jaka

1997

KA

1:44,00

175

20.02.2011

Maribor

89.  

ZAGORANSKI Uroš

1998

BM

1:44,53

173

25.09.2010

Ruše

90.  

KOŠIR Amadej

1998

TK

1:44,64

172

30.01.2011

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

91.  

LAVŠ Rok

1997

KA

1:45,48

168

09.10.2010

Kranj

92.  

VOLK Žiga

1998

VV

1:47,58

158

20.11.2010

Velenje

93.  

MUHIČ Marko

1998

RR

1:47,64

158

15.01.2011

Radovljica

94.  

JAGRIČ Klemen

1998

SDD

1:47,76

158

19.03.2011

Ribnica

95.  

PERNIĆ Jan

1998

KK

1:49,99

148

20.02.2011

Maribor

96.  

MEDVED Tadej

1998

KA

1:50,64

146

19.03.2011

Ribnica

97.  

PLEČKO Ronaldo

1998

VV

1:53,77

134

20.11.2010

Velenje

98.  

GAJŠEK Jan

1998

KA

1:54,22

132

20.02.2011

Maribor

99.  

KOVAČEC Leon

1997

TP

1:57,68

121

09.04.2011

Celje

100.  

PETKOVIČ Rok

1998

NC

1:58,14

120

09.04.2011

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

101.  

URBANIJA Marcel

1998

RT

2:11,05

88

09.04.2011

Celje

102.  

OSTROŠKO Vid

1997

TP

2:16,74

77

09.04.2011

Celje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

102

1997.54

1:31,90

254



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.