Back    Home

Lestvice *
2009/2010, dečki, 200 m PROSTO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 03:04:21

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SOVROVIČ Miha

1996

BM

2:04,36

510

12.02.2010

Maribor

2.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:04,96

502

13.02.2010

Maribor

3.  

HREN Erik

1996

BM

2:08,84

458

13.02.2010

Maribor

4.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

2:10,10

445

13.02.2010

Maribor

5.  

ZORMAN Niko

1997

BM

2:12,05

426

13.02.2010

Maribor

6.  

SOOS Daniel

1997

OL

2:12,22

424

17.07.2010

Reka/Rijeka

7.  

ZUPAN Adam

1996

LL

2:12,49

421

23.01.2010

Ljubljana

8.  

TREBŠE Anže

1996

OL

2:12,64

420

13.02.2010

Maribor

9.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

2:12,77

419

13.02.2010

Maribor

10.  

BURGAR Jan

1996

RT

2:14,15

406

13.02.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

DRAGOVAN ŠIRNIK Kristjan

1996

TK

2:14,63

402

12.02.2010

Maribor

12.  

GLAS Igor

1996

CK

2:14,72

401

17.01.2010

Kranj

13.  

HORVAT MENIH Klemen

1996

BM

2:14,95

399

13.02.2010

Maribor

14.  

ZUPET Jure

1996

OL

2:15,99

390

13.02.2010

Maribor

15.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

2:16,02

389

17.04.2010

Špital/Spittal

16.  

PETEK Žan

1996

TK

2:16,47

386

12.02.2010

Maribor

17.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

2:16,62

384

12.02.2010

Maribor

18.  

DOVER Luka

1997

PDM

2:16,75

383

15.11.2009

Celje

19.  

BAŠELJ Denis

1996

LL

2:16,83

383

15.11.2009

Celje

20.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

2:16,90

382

17.01.2010

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

JUG Julijan

1997

NC

2:17,34

378

13.02.2010

Maribor

22.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

2:17,42

378

15.11.2009

Celje

23.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:17,84

374

09.01.2010

Velenje

24.  

BRIC Grega

1996

RAD

2:18,19

371

13.02.2010

Maribor

25.  

KONCILJA Patrick

1996

BP

2:19,73

359

07.02.2010

Sarajevo

26.  

BAJC Bine

1996

CK

2:19,74

359

13.02.2010

Maribor

27.  

ŠTRUKELJ Aljaž

1996

PDM

2:20,23

355

09.01.2010

Velenje

28.  

KOS Nejc

1997

BM

2:20,24

355

13.02.2010

Maribor

29.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

2:22,31

340

09.01.2010

Velenje

30.  

ŠEGEL Blaž

1996

FR

2:24,06

328

13.02.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

KORDEŽ Alen

1996

FR

2:24,68

323

09.01.2010

Velenje

32.  

KOPAČ Žan

1996

TK

2:25,58

318

30.01.2010

Celje

33.  

OMAHEN Žiga

1997

RAD

2:25,89

316

18.10.2009

Salzburg

34.  

MEDIŽEVEC Anže

1997

TK

2:26,04

315

17.01.2010

Kranj

35.  

MODIC Jaka

1997

OL

2:26,14

314

17.01.2010

Kranj

36.  

MULEJ Janez

1996

RAD

2:26,45

312

15.11.2009

Celje

37.  

MOČNIK Klemen

1996

SDD

2:26,69

310

17.01.2010

Kranj

38.  

HABJAN Aljoša

1997

RA

2:27,68

304

17.01.2010

Radovljica

39.  

BAŠIČ Gašper

1997

SDD

2:27,91

303

23.01.2010

Ljubljana

40.  

ŽELJ Alex

1996

BM

2:28,01

302

09.01.2010

Velenje

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

ANTOLOVIČ Matjaž

1996

CK

2:28,35

300

13.02.2010

Maribor

42.  

ZOBEC Tim

1997

RR

2:28,42

300

23.01.2010

Linz

43.  

PUHEK Aljaž

1997

BM

2:28,50

299

12.02.2010

Maribor

44.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

2:28,61

298

15.11.2009

Celje

45.  

BUČAR Bruno

1997

OL

2:29,02

296

12.02.2010

Maribor

46.  

PADAR Matej

1997

RR

2:29,12

295

23.01.2010

Linz

47.  

KOJC Nik

1996

BM

2:29,53

293

23.01.2010

Linz

48.  

ZUPAN Tim

1996

TK

2:30,54

287

23.12.2009

Kranj

49.  

FAJFAR Timotej

1997

RAD

2:30,73

286

15.11.2009

Celje

50.  

PODJED Jaka

1997

KA

2:31,99

279

23.01.2010

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

TRELC Tomaž

1997

TK

2:32,44

276

23.12.2009

Kranj

52.  

HALOŽAN Gašper

1996

BM

2:32,94

274

13.02.2010

Maribor

53.  

VODOPIVEC Žiga

1997

IL

2:33,48

271

23.01.2010

Ljubljana

54.  

ROPAČ Peter

1997

RAD

2:33,94

268

18.10.2009

Salzburg

55.  

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

2:34,39

266

13.02.2010

Maribor

56.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

2:34,89

264

15.11.2009

Celje

57.  

POVŠE Andraž

1996

CK

2:35,25

262

13.02.2010

Maribor

58.  

MAJCEN Martin

1996

IL

2:35,27

262

23.01.2010

Ljubljana

59.  

JERMAN Žan Mišel

1996

RT

2:35,32

261

17.01.2010

Kranj

60.  

DOSTAL Andraž

1997

CK

2:35,67

260

13.02.2010

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

GLAS Jernej

1997

CK

2:35,91

258

13.02.2010

Maribor

62.  

IVARTNIK Urh

1997

FR

2:35,95

258

09.01.2010

Velenje

63.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

2:36,14

257

15.11.2009

Celje

64.  

JERIĆEVIĆ Jan

1996

SDD

2:36,39

256

15.11.2009

Celje

65.  

VESELIČ KRUH Nejc

1996

LL

2:36,50

255

13.02.2010

Maribor

66.  

MOHORKO Jaka

1996

PDM

2:36,63

255

15.11.2009

Celje

67.  

OBRANOVIČ Nik

1997

RR

2:37,49

251

23.01.2010

Linz

68.  

VRHOVNIK Gašper

1997

IL

2:37,93

249

23.01.2010

Ljubljana

69.  

REDNAK Anže

1996

OL

2:38,68

245

23.01.2010

Ljubljana

70.  

OMAN Jaka

1997

TK

2:38,90

244

23.01.2010

Linz

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠVAJGER Črt

1997

OL

2:39,25

242

23.01.2010

Ljubljana

72.  

MAČEK Matic

1997

KA

2:39,91

239

23.01.2010

Ljubljana

73.  

BOROVNIK Miha

1996

VV

2:40,65

236

09.01.2010

Velenje

74.  

PAJIČ Dejan

1997

RAD

2:42,21

229

13.02.2010

Maribor

75.  

GANTAR Urban

1997

TK

2:42,64

228

17.01.2010

Kranj

76.  

MARINKO Klemen

1996

IL

2:42,75

227

13.02.2010

Maribor

77.  

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

2:46,30

213

23.12.2009

Kranj

78.  

ŠETINC Marko

1996

RL

2:47,35

209

23.01.2010

Ljubljana

79.  

GOMBOC Črt

1996

LL

2:49,45

201

12.02.2010

Maribor

80.  

CVENKEL Tilen

1997

RAD

2:49,80

200

17.01.2010

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

81.  

BRUNČEK Nejc

1996

BM

2:52,06

192

13.02.2010

Maribor

82.  

POLISHCHUK Igor

1997

TK

2:52,83

190

17.01.2010

Kranj

83.  

KOSI Gal

1997

IL

2:53,74

187

15.11.2009

Celje

84.  

SAVIČ David

1997

RL

2:57,20

176

13.02.2010

Maribor

85.  

REPNIK Aljaž

1997

TK

3:02,61

161

17.01.2010

Kranj

86.  

BLATNIK Matevž

1997

KA

3:08,72

145

23.01.2010

Ljubljana

87.  

VEHOVAR Jure

1997

CK

3:18,40

125

15.11.2009

Celje

88.  

VERTAČNIK Beno

1997

VV

3:26,25

111

21.11.2009

Velenje

89.  

LAHARNAR Marko

1996

RT

3:38,76

93

17.01.2010

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

89

1996.51

2:31,30

283



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.