Back    Home

Lestvice *
2013/2014, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 27.05.2020, 04:43:33

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

ŠENICA PAVLETIČ Primož

2001

LL

2:18,87

553

25.07.2014

Kranj

2.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

2:19,68

543

25.07.2014

Kranj

3.  

ŠTIH Gašper

2001

OL

2:20,72

531

25.07.2014

Kranj

4.  

MOŽE Matija

2000

FR

2:21,07

527

25.07.2014

Kranj

5.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

2:24,13

494

21.06.2014

Ljubljana

6.  

BODIROŽA Nick

2000

TK

2:24,85

487

16.02.2014

swimrankings.net

7.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:29,40

444

21.06.2014

Ljubljana

8.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

2:29,46

443

14.06.2014

Ravne na Koroškem

9.  

ŠINTLER Žiga

2001

RT

2:30,96

430

28.06.2014

Trbovlje

10.  

JARC Luka

2000

PDM

2:31,26

428

05.07.2014

Koper

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

KOSIRNIK Matic

2000

ZVK

2:31,55

425

09.02.2014

swimrankings.net

12.  

EGGER Jure

2000

OL

2:31,56

425

25.07.2014

Kranj

13.  

ZABAV Marko

2000

SDD

2:32,11

420

25.07.2014

Kranj

14.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

2:32,77

415

14.06.2014

Ravne na Koroškem

15.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

2:33,12

412

25.07.2014

Kranj

16.  

VIDRIH Jošt

2001

LL

2:34,86

398

25.07.2014

Kranj

17.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

2:35,29

395

25.07.2014

Kranj

18.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

2:35,72

392

21.06.2014

Ljubljana

19.  

GROŠELJ Martin

2000

RL

2:36,10

389

25.07.2014

Kranj

20.  

ARKO Jan

2000

RR

2:36,32

387

11.05.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

2:36,52

386

25.07.2014

Kranj

22.  

* ŽALAC Jan

2000

OL

2:36,85

383

21.06.2014

Ljubljana

23.  

MARČUN Miha

2001

GBR

2:38,17

374

14.06.2014

Ravne na Koroškem

24.  

KLEMENC Peter

2001

LL

2:38,39

372

25.05.2014

Ljubljana

25.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:38,47

372

25.07.2014

Kranj

26.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:39,81

362

25.07.2014

Kranj

27.  

HUTTER Žiga

2000

BM

2:40,88

355

14.06.2014

Ravne na Koroškem

28.  

SAVIČ FRANKULOVIČ Orlando

2001

FR

2:41,82

349

14.06.2014

Ravne na Koroškem

29.  

FON Gašper

2000

OL

2:42,28

346

07.06.2014

Kranj

30.  

ČENČIČ Nejc

2000

RA

2:42,97

342

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RIHTER Žan

2000

FR

2:42,97

342

19.04.2014

Ravne na Koroškem

32.  

HROVATIN Žiga

2001

SDD

2:43,07

341

21.06.2014

Ljubljana

33.  

KAC Jan

2001

SDD

2:43,41

339

21.06.2014

Ljubljana

34.  

URŠIČ Jan

2000

KA

2:43,73

337

05.07.2014

Koper

35.  

IVIČIČ Anže

2001

TK

2:44,42

333

14.06.2014

Ravne na Koroškem

36.  

PRIMOŽIČ Marcel

2000

BP

2:45,43

327

11.01.2014

Koper

37.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

2:45,55

326

24.05.2014

Banja Luka

38.  

SUŠEC Miha

2000

VV

2:45,80

325

13.04.2014

Poprad

39.  

JERMOL Van

2000

LL

2:45,94

324

25.05.2014

Ljubljana

40.  

ŠPRUK Nik Jan

2001

LL

2:46,23

322

14.06.2014

Ravne na Koroškem

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

MODIC Tine

2000

OL

2:46,42

321

05.07.2014

Koper

42.  

PEČAR Rok

2001

GBR

2:46,59

320

01.06.2014

Radovljica

43.  

NOVAK Blaž

2000

FR

2:46,71

319

01.06.2014

Radovljica

44.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

2:47,19

317

31.05.2014

Brestanica

45.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

2:47,28

316

25.05.2014

Ljubljana

46.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

2:48,85

307

05.07.2014

Koper

47.  

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

2:49,44

304

01.06.2014

Radovljica

48.  

BENEDIČIČ Matija

2000

RA

2:49,85

302

21.06.2014

Ljubljana

49.  

WOLTE SULA Val

2001

GBR

2:50,18

300

25.07.2014

Kranj

50.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

2:51,34

294

13.04.2014

Poprad

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

POŽGAJ Jan

2000

LL

2:51,66

292

25.05.2014

Ljubljana

52.  

JAKUPOVIČ Emil

2001

GBR

2:51,80

292

25.07.2014

Kranj

53.  

OBIDIČ Miha

2001

NG

2:52,14

290

25.07.2014

Kranj

54.  

LAVŠ Jan

2000

OL

2:52,43

288

31.05.2014

Brestanica

55.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

2:52,47

288

25.05.2014

Ljubljana

56.  

POGAČNIK Žan

2000

OL

2:52,55

288

21.06.2014

Ljubljana

57.  

MESEC Žiga

2000

SDD

2:52,80

287

21.06.2014

Ljubljana

58.  

POLJŠAK Benjamin

2001

CK

2:52,91

286

31.05.2014

Brestanica

59.  

VIDMAR Matjaž

2001

OL

2:53,44

283

25.07.2014

Kranj

60.  

PANIČ Luka

2000

IL

2:53,58

283

21.06.2014

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

MIJOKOVIČ Tilen

2001

CK

2:54,18

280

25.07.2014

Kranj

62.  

ODER Nik

2001

BM

2:55,12

275

19.04.2014

Ravne na Koroškem

63.  

KRAJNČIČ Tin

2001

BM

2:56,41

269

19.04.2014

Ravne na Koroškem

64.  

KUKIČ Matic

2001

GBR

2:57,42

265

01.06.2014

Radovljica

65.  

POHOREC Matija

2001

VV

2:58,27

261

19.04.2014

Ravne na Koroškem

66.  

ROBIČ Filip

2001

NC

2:59,60

255

01.06.2014

Radovljica

67.  

GRADIŠEK Jaša

2001

VV

2:59,64

255

19.04.2014

Ravne na Koroškem

68.  

HRIBAR Žan Janez

2001

LL

3:01,14

249

25.07.2014

Kranj

69.  

BAJT ŽILEVSKI Blaž

2001

LL

3:01,96

245

25.05.2014

Ljubljana

70.  

KREFT Jakob

2000

IL

3:02,04

245

07.06.2014

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

CENE Rok

2001

NC

3:02,34

244

01.06.2014

Radovljica

72.  

JULAR Alen

2001

CK

3:05,16

233

31.05.2014

Brestanica

73.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:07,31

225

08.03.2014

Ljubljana

74.  

KOGOVŠEK Matej

2001

TK

3:07,92

223

25.07.2014

Kranj

75.  

FINK Aljaž

2001

TK

3:24,97

172

07.06.2014

Kranj

76.  

JERMANIŠ Marko

2001

KK

3:26,26

168

11.01.2014

Koper

77.  

KUKEC Nejc

2001

IL

3:29,74

160

21.06.2014

Ljubljana


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

77

2000.41

2:46,12

323



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.