Back    Home

Lestvice *
2008/2009, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 29.01.2022, 02:40:57

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

BERNAT Miha

1995

OL

2:18,07

500

13.02.2009

Maribor

2.  

GORZA Aljaž

1995

TK

2:23,53

445

13.02.2009

Maribor

3.  

OMEJEC Žan

1995

TK

2:25,01

432

21.03.2009

Bad Bergzabern

4.  

KLANČAR David

1995

RAD

2:27,12

413

13.02.2009

Maribor

5.  

ZULIČ Jaka

1995

OL

2:27,43

411

04.04.2009

Celje

6.  

STEVENS Peter John

1995

TK

2:27,88

407

21.03.2009

Bad Bergzabern

7.  

ŠULEK Žan Miha

1995

KK

2:28,08

405

29.11.2008

Kranj

8.  

LAVRIČ Gašper

1995

IL

2:28,94

398

13.02.2009

Maribor

9.  

ŠTRUKELJ Aljaž

1996

PDM

2:30,16

389

13.02.2009

Maribor

10.  

BLEKIČ Deni

1995

TK

2:31,10

381

29.11.2008

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

JURIĆ Petar

1995

NC

2:32,38

372

04.04.2009

Celje

12.  

GOLOB Aleš

1995

IL

2:32,79

369

13.02.2009

Maribor

13.  

KOŽAR Vid

1995

NC

2:33,09

367

04.04.2009

Celje

14.  

SOVROVIČ Miha

1996

BM

2:33,43

364

13.02.2009

Maribor

15.  

BURGAR Jan

1996

RT

2:34,53

357

04.04.2009

Celje

16.  

ZUPAN Adam

1996

LL

2:34,80

355

04.04.2009

Celje

17.  

BAŠELJ Denis

1996

LL

2:35,06

353

13.02.2009

Maribor

18.  

KOVAČ Miha

1995

CER

2:35,11

353

29.11.2008

Kranj

19.  

KOZAMERNIK Mark

1995

ZVK

2:36,33

344

11.01.2009

Radovljica

20.  

RUS Luka

1995

OL

2:37,19

339

16.11.2008

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

ČARMAN Dominik

1995

TK

2:37,20

339

16.01.2009

Kranj

 

NOSAN Luka

1995

NC

2:37,20

339

04.04.2009

Celje

23.  

FRECE Gašper

1995

NC

2:37,49

337

04.04.2009

Celje

24.  

ZATEZALO Filip

1996

PDM

2:37,70

335

04.04.2009

Celje

25.  

KLEMENČIČ Luka

1995

IL

2:39,23

326

04.04.2009

Celje

26.  

PINTAR Jernej

1995

PDC

2:39,48

324

16.11.2008

Celje

27.  

GAŠPAR Jan

1996

OL

2:40,99

315

04.04.2009

Celje

28.  

PAVEŠIČ Luka

1996

OL

2:41,16

314

13.02.2009

Maribor

29.  

ŽELJ Alex

1996

BM

2:41,93

310

04.04.2009

Celje

30.  

POGAČAR Žan

1996

RAD

2:42,39

307

15.11.2008

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

BUDIMIR Mario

1996

NC

2:43,40

302

13.02.2009

Maribor

 

PINTAR Rok

1995

TK

2:43,40

302

29.11.2008

Kranj

33.  

PETEK Žan

1996

TK

2:43,79

299

21.03.2009

Bad Bergzabern

34.  

HREN Erik

1996

BM

2:43,83

299

23.11.2008

Velenje

35.  

ŠEGEL Blaž

1996

FR

2:44,09

298

04.04.2009

Celje

36.  

* MEŽA Kristjan

1996

VV

2:44,20

297

04.04.2009

Celje

37.  

ŠPENKO Žan

1996

IL

2:45,15

292

04.04.2009

Celje

38.  

KOPAČ Žan

1996

TK

2:45,17

292

16.11.2008

Celje

39.  

GRADIŠEK Aljoša

1996

VV

2:45,51

290

04.04.2009

Celje

40.  

KERN Anže

1995

TK

2:46,98

283

11.01.2009

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

JERNEJČIČ Jan

1996

OL

2:47,59

279

13.02.2009

Maribor

42.  

BRIC Grega

1996

RAD

2:47,92

278

25.10.2008

Radovljica

43.  

MOČNIK Klemen

1996

SDD

2:49,05

272

04.04.2009

Celje

44.  

PEČAK Jure

1995

LL

2:50,17

267

29.11.2008

Kranj

45.  

KONCILJA Patrick

1996

BP

2:50,78

264

13.02.2009

Maribor

46.  

DOVER Vasja

1995

PDM

2:51,62

260

11.10.2008

Kranj

47.  

MRAZ Klemen

1995

NC

2:51,88

259

16.11.2008

Celje

48.  

TREBŠE Anže

1996

OL

2:52,23

257

16.11.2008

Celje

49.  

PESIČER Blaž

1995

FR

2:52,74

255

23.11.2008

Velenje

50.  

POTOČAR Jure

1995

SDD

2:52,92

254

04.04.2009

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

BANKO Jan

1996

FR

2:52,97

254

23.11.2008

Velenje

52.  

DERŽIČ Leon

1996

CK

2:53,58

251

16.11.2008

Celje

53.  

KUGONIČ Blaž

1996

VV

2:53,83

250

04.04.2009

Celje

54.  

KORDEŽ Alen

1996

FR

2:53,96

250

23.11.2008

Velenje

55.  

MAJCEN Martin

1996

IL

2:57,22

236

04.04.2009

Celje

56.  

PLUT Matic

1995

OL

2:57,36

236

13.02.2009

Maribor

57.  

JAMNIK Anže

1995

LL

2:58,89

230

13.02.2009

Maribor

58.  

BAJC Bine

1996

CK

2:59,69

227

16.11.2008

Celje

59.  

ZUPIN Anže

1995

TK

3:05,70

205

29.11.2008

Kranj

60.  

BAKIJA Tadej

1995

SDD

3:05,78

205

04.04.2009

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

HALOŽAN Gašper

1996

BM

3:06,80

202

04.04.2009

Celje

62.  

ZUPET Jure

1996

OL

3:07,13

201

22.11.2008

Ljubljana

63.  

JERMAN Žan Mišel

1996

RT

3:08,73

196

04.04.2009

Celje

64.  

ŠETINC Marko

1996

RL

3:09,77

192

04.04.2009

Celje

65.  

REDNAK Anže

1996

OL

3:15,64

175

22.11.2008

Ljubljana

66.  

BOROVNIK Miha

1996

VV

3:16,22

174

23.11.2008

Velenje

67.  

KAVČIČ Aljaž

1996

LL

3:16,27

174

22.11.2008

Ljubljana

68.  

JERIĆEVIĆ Jan

1996

SDD

3:19,66

165

04.04.2009

Celje

69.  

GRUBER Luka

1996

VV

3:38,02

127

23.11.2008

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

69

1995.55

2:46,61

284



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.