Back    Home

Lestvice *
2012/2013, dečki, 200 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 27.05.2020, 04:32:45

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:21,23

467

08.02.2013

Maribor

2.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:25,22

430

08.02.2013

Maribor

3.  

ROZMAN Matjaž

1999

OL

2:26,57

418

08.02.2013

Maribor

4.  

DEMŠAR Domen

2000

OL

2:30,76

384

08.12.2012

Ljubljana

5.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

2:31,10

381

17.03.2013

Bad Bergzabern

6.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

2:31,11

381

08.02.2013

Maribor

7.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

2:31,38

379

13.04.2013

Špital/Spittal

8.  

DOLENC Arne

1999

OL

2:31,85

376

08.02.2013

Maribor

9.  

ZUPANEC Aleš

2000

TK

2:32,15

374

15.12.2012

Kranj

10.  

KORDEŽ Gal

2000

FR

2:32,38

372

08.12.2012

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

BENČIČ Matic

1999

BP

2:32,43

372

08.02.2013

Maribor

12.  

MOŽE Matija

2000

FR

2:33,50

364

08.12.2012

Ljubljana

13.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

2:33,71

362

08.02.2013

Maribor

14.  

ŠENICA PAVLETIČ Andraž

1999

LL

2:34,69

355

08.02.2013

Maribor

15.  

ODER Gašper

1999

FR

2:35,13

352

15.12.2012

Kranj

16.  

GERČER Jan

2000

NC

2:35,51

350

08.12.2012

Ljubljana

17.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

2:35,57

349

15.12.2012

Kranj

18.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:35,63

349

08.02.2013

Maribor

19.  

ŽIČKAR Jan

1999

CK

2:36,14

346

08.02.2013

Maribor

20.  

ZABAV Marko

2000

SDD

2:36,15

346

15.12.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MUKAETOV Ilija

1999

LL

2:36,46

344

08.02.2013

Maribor

22.  

MEŠIĆ Adi

1999

BM

2:36,92

340

08.02.2013

Maribor

23.  

KREK Gašper

1999

PC

2:37,16

339

17.03.2013

Bad Bergzabern

24.  

KERN Mark

1999

KKR

2:37,75

335

13.04.2013

Špital/Spittal

25.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

2:38,74

329

15.12.2012

Kranj

26.  

HOMAN Urban

1999

GBR

2:39,16

326

26.01.2013

Banja Luka

27.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:39,49

324

08.12.2012

Ljubljana

28.  

MAJCEN GOVC Filip

2000

SDD

2:41,15

314

08.12.2012

Ljubljana

29.  

RESNIK Andrej

1999

NC

2:41,53

312

15.12.2012

Kranj

30.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:41,61

312

08.02.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HOČEVAR Matic

1999

OL

2:42,46

307

08.02.2013

Maribor

32.  

TOMAN Jan

1999

BM

2:42,99

304

26.01.2013

Banja Luka

33.  

STRNAD Mihael

1999

OL

2:43,55

301

15.12.2012

Kranj

34.  

KMETIC Gašper

1999

IL

2:44,34

296

08.02.2013

Maribor

35.  

LESJAK Filip

1999

BM

2:45,60

290

08.02.2013

Maribor

36.  

EGGER Jure

2000

OL

2:46,70

284

15.12.2012

Kranj

37.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

2:47,47

280

15.12.2012

Kranj

38.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

2:48,43

275

08.02.2013

Maribor

39.  

CIZEL Luka

2000

TK

2:48,46

275

15.12.2012

Kranj

40.  

ŽLOF Jan

1999

NC

2:48,57

275

15.12.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

GERŠAK Luka

1999

VV

2:48,86

273

20.10.2012

Velenje

42.  

ARKO Jan

2000

RR

2:49,70

269

15.12.2012

Kranj

43.  

JARC Luka

2000

PDM

2:50,07

267

08.02.2013

Maribor

44.  

DOLINAR Jure

1999

BM

2:50,24

267

15.12.2012

Kranj

45.  

FON Gašper

2000

OL

2:50,93

263

08.02.2013

Maribor

46.  

DRAGAŠ Marko

2000

IL

2:51,20

262

16.02.2013

Tržič/Monfalcone

47.  

* ŽALAC Jan

2000

OL

2:52,16

258

15.12.2012

Kranj

48.  

HODNIK Aljoša

1999

SDD

2:52,51

256

08.02.2013

Maribor

49.  

MILOST Amadej

1999

TK

2:53,62

251

13.04.2013

Špital/Spittal

50.  

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

2:54,37

248

15.12.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

CUNK Žiga

1999

BM

2:54,79

246

20.10.2012

Velenje

52.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

2:55,77

242

08.02.2013

Maribor

53.  

DANI Silvester

1999

TK

2:56,66

238

15.12.2012

Kranj

54.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

2:56,99

237

15.12.2012

Kranj

55.  

SVETEK Jaka

2000

OL

2:57,15

237

03.11.2012

Ljubljana

56.  

JENKO Nejc

1999

RL

2:57,42

235

03.11.2012

Ljubljana

57.  

BURNIK Urh

1999

PC

2:58,43

231

08.02.2013

Maribor

58.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

3:00,97

222

15.12.2012

Kranj

59.  

SUBAN Nejc

2000

SDD

3:01,86

219

08.02.2013

Maribor

60.  

HLEBEC Gašper

2000

RR

3:02,09

218

15.12.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

3:03,14

214

17.03.2013

Bad Bergzabern

62.  

NOVAK Blaž

2000

FR

3:04,48

209

20.10.2012

Velenje

63.  

URŠIČ Jan

2000

KA

3:04,75

208

13.10.2012

Kranj

64.  

ZUPANC Tadej

1999

TK

3:06,88

201

13.10.2012

Kranj

65.  

ŠKRJANC Žiga

2000

KA

3:07,30

200

13.10.2012

Kranj

66.  

JERŠIN Jaka

2000

RT

3:07,78

198

08.02.2013

Maribor

67.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

3:08,42

196

20.10.2012

Velenje

68.  

HUTTER Žiga

2000

BM

3:09,87

192

20.10.2012

Velenje

69.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

3:10,07

191

03.11.2012

Ljubljana

70.  

MOŽINA Marko

2000

IL

3:10,48

190

08.02.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

ŠPEGEL Val

2000

VV

3:10,65

190

20.10.2012

Velenje

72.  

SUŠEC Miha

2000

VV

3:12,71

184

20.10.2012

Velenje

73.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:13,02

183

15.12.2012

Kranj

74.  

KOKELJ Gašper

1999

GBR

3:16,29

174

15.12.2012

Kranj

75.  

MARTIN Javier

1999

RL

3:17,08

172

03.11.2012

Ljubljana

76.  

STANONIK Matic

2000

TK

3:27,13

148

13.10.2012

Kranj

77.  

HARB Benjamin

2000

BM

3:34,12

134

20.10.2012

Velenje

78.  

STANKOVIČ Miha

2000

VV

3:39,15

125

20.10.2012

Velenje


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

78

1999.5

2:50,12

267



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.