Back    Home

Lestvice *
2012/2013, dečki, 200 m PRSNO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 27.05.2020, 05:28:51

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

MIHALIČ David

1999

OL

2:35,83

461

08.02.2013

Maribor

2.  

FERŠ ERŽEN Anže

1999

IL

2:36,26

457

08.02.2013

Maribor

3.  

BENČIČ Matic

1999

BP

2:39,89

427

08.02.2013

Maribor

4.  

DOLENC Arne

1999

OL

2:43,21

401

05.01.2013

Ljubljana

5.  

ŽIČKAR Jan

1999

CK

2:43,99

396

08.02.2013

Maribor

6.  

REMŠKAR Žiga

1999

OL

2:44,57

391

08.02.2013

Maribor

7.  

ŠTEHARNIK Dejan

2000

FR

2:44,78

390

18.11.2012

Celje

8.  

ŠPENKO Tim

2000

TK

2:46,66

377

08.02.2013

Maribor

9.  

MOŽE Matija

2000

FR

2:47,79

369

08.02.2013

Maribor

10.  

RESNIK Andrej

1999

NC

2:48,20

367

08.02.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

ZUPANČIČ Tilen

2000

IL

2:49,12

361

08.02.2013

Maribor

12.  

MIKAC KNAPIĆ Tian

1999

TK

2:49,13

361

08.02.2013

Maribor

13.  

ZAVADLAL Matic

2000

SDD

2:50,70

351

08.02.2013

Maribor

14.  

BOGOLIN Aljaž

1999

CK

2:52,80

338

08.02.2013

Maribor

15.  

HOČEVAR Matic

1999

OL

2:53,60

333

08.02.2013

Maribor

16.  

POTOČNIK Luka

1999

NC

2:53,97

331

08.02.2013

Maribor

17.  

ZUPANČIČ Timotej

1999

IL

2:57,77

310

05.01.2013

Ljubljana

18.  

EGGER Jure

2000

OL

2:59,49

302

05.01.2013

Ljubljana

19.  

ŽVEGELJ Isak

2000

GBR

3:00,41

297

08.02.2013

Maribor

20.  

PRAPROTNIK Tine

2000

VV

3:01,00

294

08.02.2013

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

LOVŠIN Robert

1999

RR

3:01,54

292

18.11.2012

Celje

22.  

TOMAN Jan

1999

BM

3:02,19

288

26.01.2013

Banja Luka

23.  

MESEC Žiga

2000

SDD

3:03,21

284

08.02.2013

Maribor

24.  

MLADENOVIĆ Gal

1999

TK

3:04,50

278

27.10.2012

Kranj

25.  

KMETIC Gašper

1999

IL

3:04,93

276

05.01.2013

Ljubljana

26.  

STRNAD Mihael

1999

OL

3:06,65

268

18.11.2012

Celje

27.  

DIZDAREVIČ Jan

2000

TK

3:08,23

261

27.01.2013

Kranj

28.  

KERSIKLA Matteo

2000

BP

3:08,33

261

08.02.2013

Maribor

29.  

* ŽALAC Jan

2000

OL

3:08,75

259

08.02.2013

Maribor

30.  

VELIČKOVIČ Jernej

1999

ZVK

3:09,61

256

27.10.2012

Kranj

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

HODNIK Aljoša

1999

SDD

3:09,67

256

08.02.2013

Maribor

32.  

KLJUČEVŠEK Jan

2000

IL

3:09,71

255

08.02.2013

Maribor

33.  

PONIKVAR Tobija

1999

IL

3:10,03

254

18.11.2012

Celje

34.  

DRGAJNER Rok

1999

NC

3:10,53

252

05.01.2013

Ljubljana

35.  

NOVAK Blaž

2000

FR

3:11,59

248

18.11.2012

Celje

36.  

ŽIŽEK Gašper

2000

BM

3:12,57

244

18.11.2012

Celje

37.  

JENKO Nejc

1999

RL

3:12,80

243

05.01.2013

Ljubljana

38.  

ŽVAR Tjaš

2000

CK

3:12,88

243

08.02.2013

Maribor

39.  

MARTIN Javier

1999

RL

3:13,35

241

08.02.2013

Maribor

40.  

FON Gašper

2000

OL

3:13,55

240

05.01.2013

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

41.  

RENDIĆ Davor

1999

SDD

3:13,59

240

08.02.2013

Maribor

42.  

HOMAN Urban

1999

GBR

3:13,98

239

27.10.2012

Kranj

43.  

SVETEK Jaka

2000

OL

3:14,55

237

05.01.2013

Ljubljana

44.  

LAVŠ Jan

2000

OL

3:16,81

229

08.02.2013

Maribor

45.  

ZUPANC Tadej

1999

TK

3:16,93

228

08.02.2013

Maribor

46.  

FOŠNARIČ Tit

2000

LL

3:16,98

228

05.01.2013

Ljubljana

47.  

JERMOL Van

2000

LL

3:18,30

224

08.02.2013

Maribor

48.  

BREŽNIK Timotej

2000

VV

3:18,51

223

08.02.2013

Maribor

49.  

KONEČNIK Roki

2000

BM

3:18,99

221

08.02.2013

Maribor

50.  

STEBLOVNIK Marko

1999

FR

3:19,02

221

21.11.2012

Maribor

 

 

 

 

 

 

 

 

51.  

GANTAR Ambrož

2000

LL

3:19,28

220

08.02.2013

Maribor

52.  

GUSEL Tadej

2000

BM

3:19,35

220

21.11.2012

Maribor

53.  

CUNK Žiga

1999

BM

3:19,37

220

18.11.2012

Celje

54.  

ŠUBIC Luka

2000

TK

3:20,40

217

27.01.2013

Kranj

55.  

ŽAVBI Lenart

1999

OL

3:20,66

216

05.01.2013

Ljubljana

56.  

MAROLT Gašper

2000

RR

3:20,94

215

08.02.2013

Maribor

57.  

MODIC Tine

2000

OL

3:22,15

211

05.01.2013

Ljubljana

58.  

ZORMAN Dorjan

1999

TK

3:23,25

208

27.10.2012

Kranj

59.  

KUNST Tim

2000

NC

3:23,91

206

18.11.2012

Celje

60.  

ARKO Jan

2000

RR

3:24,13

205

18.11.2012

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

61.  

SCHÖNLIEB Blaž

2000

RR

3:26,07

199

08.02.2013

Maribor

62.  

PINTARIČ Gašper

2000

NC

3:26,95

197

05.01.2013

Ljubljana

63.  

URŠIČ Jan

2000

KA

3:27,42

195

27.10.2012

Kranj

64.  

HALEJ JAMNIKAR Mihael

2000

FR

3:27,57

195

21.11.2012

Maribor

65.  

NOVAK Nejc

2000

SDD

3:29,63

189

05.01.2013

Ljubljana

66.  

MOŽINA Marko

2000

IL

3:29,96

188

05.01.2013

Ljubljana

67.  

HUTTER Žiga

2000

BM

3:31,09

185

21.11.2012

Maribor

68.  

ARNIČ Žiga

2000

OL

3:31,40

184

18.11.2012

Celje

69.  

HORVAT Gregor

2000

BM

3:31,75

184

18.11.2012

Celje

70.  

DEČMAN Matej

2000

RR

3:32,14

182

18.11.2012

Celje

 

 

 

 

 

 

 

 

71.  

TROTOVŠEK Andraž

2000

OL

3:32,97

180

05.01.2013

Ljubljana

72.  

CIZEL Luka

2000

TK

3:33,55

179

27.10.2012

Kranj

73.  

ZARNIK Tilen

2000

TK

3:43,90

155

27.10.2012

Kranj

74.  

HALKIČ Ervin

2000

GBR

3:45,80

151

08.02.2013

Maribor

75.  

HARB Benjamin

2000

BM

3:45,85

151

08.02.2013

Maribor

76.  

JENDRIC Tristan

2000

OL

3:50,59

142

05.01.2013

Ljubljana

77.  

STANONIK Matic

2000

TK

3:58,43

128

27.10.2012

Kranj

78.  

PETKOVŠEK Jaka

2000

TK

4:00,21

126

27.10.2012

Kranj

79.  

KOKELJ Gašper

1999

GBR

4:04,35

119

27.10.2012

Kranj


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

79

1999.6

3:13,47

241



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.