Back    Home

Lestvice *
2010/2011, dečki, 400 m MEŠANO, 25m bazeni, samo najboljši doseženi rezultat
točke FINA
število izpisov: 1000, Stanje: 06.12.2022, 14:49:58

mesto

ime

letnik

klub

čas

točke

datum

kraj

1.  

SOOS Daniel

1997

OL

5:03,16

576

30.07.2011

Nova Gorica

2.  

DEMŠAR Blaž

1997

OL

5:03,44

574

30.07.2011

Nova Gorica

3.  

* ZORMAN Niko

1997

BM

5:10,25

537

30.07.2011

Nova Gorica

4.  

POPOVIĆ Grega

1997

BM

5:13,72

520

30.07.2011

Nova Gorica

5.  

DOVER Luka

1997

PDM

5:15,83

509

27.03.2011

Ravne na Koroškem

6.  

RUPAR Aleksander

1997

FR

5:23,81

473

25.06.2011

Ravne na Koroškem

7.  

ANDOLJŠEK Chad

1997

RR

5:28,53

452

02.07.2011

Radovljica

8.  

TOMAŠ Rok

1998

RAD

5:30,78

443

30.07.2011

Nova Gorica

9.  

KOS Nejc

1997

BM

5:31,43

441

30.07.2011

Nova Gorica

10.  

MEDEN Jernej

1997

PDM

5:34,96

427

10.06.2011

Gradec/Graz

 

 

 

 

 

 

 

 

11.  

LESKOVAR Jaša

1997

TK

5:36,52

421

30.07.2011

Nova Gorica

12.  

SAVIĆ David

1997

RL

5:37,21

418

30.07.2011

Nova Gorica

13.  

ARKO JERMAN Jon

1998

OL

5:39,15

411

30.07.2011

Nova Gorica

14.  

TRELC Tomaž

1997

TK

5:39,47

410

23.06.2011

Kamnik

15.  

MIHOVEC Miha

1998

ZVK

5:40,62

406

30.07.2011

Nova Gorica

16.  

PARADIŽ Andrej

1997

FR

5:42,16

401

25.06.2011

Ravne na Koroškem

17.  

KOSTELEC Kristjan

1997

OL

5:44,32

393

30.07.2011

Nova Gorica

18.  

PADAR Matej

1997

RR

5:45,05

391

02.07.2011

Radovljica

19.  

VODOPIVEC Žiga

1997

IL

5:46,27

386

22.05.2011

Ljubljana

20.  

OMAHEN Andraž

1998

IL

5:47,98

381

23.06.2011

Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

21.  

MOHAR SALKIČ Miha

1997

TK

5:49,28

377

23.06.2011

Kamnik

22.  

GORNIK Tilen

1998

SDD

5:51,67

369

30.07.2011

Nova Gorica

23.  

OMAN Jaka

1997

TK

5:51,83

368

23.06.2011

Kamnik

24.  

BUČAR Bruno

1997

OL

5:52,89

365

17.04.2011

Banja Luka

25.  

MASTEN Tim

1998

SDD

6:00,74

342

22.05.2011

Ljubljana

26.  

ŽALIK Mitja

1998

BM

6:00,98

341

25.06.2011

Ravne na Koroškem

27.  

ŽELEZNIK Urban

1998

LL

6:03,15

335

23.06.2011

Ljubljana

28.  

PODRIČNIK Niko

1998

FR

6:04,52

331

25.06.2011

Ravne na Koroškem

29.  

GANTAR Urban

1997

TK

6:06,89

325

23.06.2011

Kamnik

30.  

PAVLIN Jošt

1998

RR

6:09,79

317

02.07.2011

Radovljica

 

 

 

 

 

 

 

 

31.  

GLADEK Mark

1998

TK

6:15,38

303

12.06.2011

Radovljica

32.  

OBRANOVIČ Nik

1997

RR

6:18,37

296

02.07.2011

Radovljica

33.  

RASTODER Ervin

1998

OL

6:22,96

286

23.06.2011

Ljubljana

34.  

ŽVEGELJ Maksim

1998

RAD

6:29,70

271

23.06.2011

Kamnik

35.  

POJE Ožbe

1998

RR

6:30,61

269

02.07.2011

Radovljica

36.  

ŠINTLER Tilen

1998

RT

6:30,95

269

12.06.2011

Radovljica

37.  

FICKO Blaž

1998

RR

6:43,45

244

02.07.2011

Radovljica

38.  

PEZDIRC Mark

1998

OL

6:47,52

237

23.06.2011

Ljubljana

39.  

ŠPENKO Jan

1998

TK

6:54,96

225

23.06.2011

Kamnik


Back

 

število

povprečni letnik

rezultat

točke

Vsi

39

1997.46

5:52,31

367



* To so uradne lestvice PZS na podlagi trenutno prevzetih zapisnikov tekmovanj
  Pri lestvicah za posamezno sezono so upoštevani rezultati plavalca/plavalke doseženi v obdobju posamezne
  sezone, skladno s koledarjem PZS, običajno od 1.septembra do 31.avgusta naslednjega leta.